Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αναζήτηση γιατρού


Δέσποινa

Recommended Posts

Καλησπέρα!!!ειμαι πολυ νεα στην παρεα σας!!!!!ειμαι έγκυος 5,5 εβδομαδων!μενω στην κορινθο και ειμαι αρκετα νεα στην περιοχη οποτε δεν ειχα βρει ηδη καποιο γυναικολογο!επισκεφτηκα χθες καποιον για τον πρωτο κολπικο υπερηχο(ολα ηταν μια χαρα ευτυχως), αλλα για καποιο λογο ο γιατρος δε με ικανοποιησε....δεν απεκτησα την εμπιστοσυνη που θεωρω απαραιτητη!!ξερει καποια αποι εσας καποιονκαλο γυναικολογο στην κορινθο????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δημη καλημερα και σε ευχαριστω!! Να σε ρωτησω αν ξερεις με ποια μαιευτηρια συνεργαζεται????στο συγκεκριμενο που πηγα μου ειπε για το ρεα και μια ιδιωτικη κλινικη στην κορινθο,αλλα τοσο περιφρονητικα που δε μου ανεφερε καν ποια ειναι!και επειδη για τα ιδιωτικα το κοστος ειναι τεραστιο εχω αρχισει ηδη και αγχωνομαι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Δέσποινa είπε:

Δημη καλημερα και σε ευχαριστω!! Να σε ρωτησω αν ξερεις με ποια μαιευτηρια συνεργαζεται????στο συγκεκριμενο που πηγα μου ειπε για το ρεα και μια ιδιωτικη κλινικη στην κορινθο,αλλα τοσο περιφρονητικα που δε μου ανεφερε καν ποια ειναι!και επειδη για τα ιδιωτικα το κοστος ειναι τεραστιο εχω αρχισει ηδη και αγχωνομαι 

Δεσποινα μου καλησπερα..!

Ολοι οι ιδιωτικοι γιατροι ξεγεννανε σε ιδιωτικες κλινικες που πραγματικα το κοστος ειναι πολυ μεγαλο!!για να γεννησεις σε κρατικο νοσοκομειο θα πρεπει να βρεις γιατρο του νοσοκομειου.παλια μπορουσανε οι γιατροι που ειναι στο νοσοκομείο να εχουνε και εξωτερικο ιατρειο εχει αρκετα χρονια που εχει απαγορευτει αυτο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...