Μετάβαση σε περιεχόμενο

προσπάθειές για παιδάκι..!


kaposetsi

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1.7k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αχ κοριτσια εγω ειχα μια πολη δυσκολη ημερα ποναγα  ετρεχα στο νοσοκομειο με τον πεθερο μου τον χτυπησε ενα δεντρο και αυριο θα κανει χειρουργιο και ειμαστε λιγο χαλια αλλα ευχομε να πανε ολα καλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η love30 είπε:

Αχ κοριτσια εγω ειχα μια πολη δυσκολη ημερα ποναγα  ετρεχα στο νοσοκομειο με τον πεθερο μου τον χτυπησε ενα δεντρο και αυριο θα κανει χειρουργιο και ειμαστε λιγο χαλια αλλα ευχομε να πανε ολα καλα!!!

Περαστικά..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η love30 είπε:

Θα σε αφυσει θα σε αφυσει!!!!!!?????

Μπα μου το προφιλασει για το Ναύπλιο θα την έχω παρεα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η NikiEmmanouela είπε:

Μπα μου το προφιλασει για το Ναύπλιο θα την έχω παρεα

Ποτε πας????για να υπολογισεις!!!!χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σιλβυ μου μην αγχονεσαι βρε κοριτσακι μου γλυκο ξερω ειναι πολυ δυσκολο αλλα μην το βαζεις κατω.Κανε πραγματα που σε ενθουσιαζουν ή μια βολτα στη θαλασσα καθηστε με τον αντρουλη σου κουβεντιαστε οτι σας στεναχωρει θα σας κανει καλο.Εμενα ο αντρουλακος μου οταν του ειπα οτι τεστ βγηκε αρνητικο μου ειπε: Μην μου στεναχωριεσαι καρδουλα μου εμεις να ειμαστε καλα.Οταν μου ηρθε και η περιοδος μου λεει δεν πειραζει μωρο μου παιρνω δυναμεις!!???Ολα καλα θα πανε θα το δεις!!Ποτε ειναι να κανεις τεστ;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η love30 είπε:

Ωχ βρε παιδι μου σου κραταει και πολη!!!

Ναι το καλό είναι την άλλη εβδομάδα θα πάω σε γιατρό ενδοκρινολογο. Να δω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμένα πολλές δουλειές στο σπίτι κάνουμε ανακαίνιση στον πανό όροφο και βάζαμε τα έπιπλα και τα σιναρμολογουσαμε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Απελπιζομαι ρε κορίτσια μπορεί να προσπαθώ δύο χρόνια αλλά είχα κλειστές σαλπιγγες τώρα από τον Σεπτέμβριο προσπαθώ κανονικά με σαλπιγγα αλλά φοβάμαι μην κλείσει και αυτή.. Γι αυτό αγχωνομαι πιο πολύ.. Ο αντρας μου ειναι της άποψης ότι άμα είναι να έρθει θα έρθει και δεν αγχωνεται καθόλου... Αλλά δεν το περίμενα τόσο δύσκολο παλιά βάζαμε προφυλακτικό γτ φοβόμουν ότι αν γίνει τπτ θα μείνω έγκυος αλλά έλα που τελικά δεν είναι έτσι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σιλβυ μου ηρεμησε λιγο και δες το πραγμα οπως ο αντρας σου χαλαρωσε αφου ειχες θεματα τα καταφερες τα ελυσες συντομα θα ερθει και το μωρακι..Απλα ηρεμια χαλαρα και ολα θα γινουν.Αν συνεχισεις ετσι το μονο που θα καταφερεις θα ειναι τα αντιθετα αποτελεσματα απο αυτα που θελεις κοριτσακι μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Silvy m etsi oisteyoume oles! Logiko einai na apelpizesai alla prospathise na vazeis orio. Sigoura einai dyskolo alla sigoura tha erthei. Eisai mikroula akomi k ola tha pane kala. Skepsou pws akomi k oi kopeles pou den exoun kanena provlima enas stous tesseris kyklous einai gonimos!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελατε κοριτσια φτιαξτε διαθεση ΤΩΩΩΩΩΡΡΑΑΑΑΑ!!!!!!!!Εγω παντως δεν μπορω να κουνηθω απο τον πονο καλεεεεε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το ξέρω έχω διαβάσει ότι και με μια σαλπιγγα μπορείς να μείνεις έγκυος φυσιολογικά.. Η άλλες που μείνανε έγκυος από την κλειστή σαλπιγγα.. Μακάρι να είμαι τυχερή.. Πάντως παίζει ρόλο το ότι είμαι σε ένα μέρος που δεν έχω παρέες δουλεύω μια φορά στο τόσο και έτσι κάθομαι σπίτι και το μόνο που σκέφτομαι είναι αυτό.. Κακώς βέβαια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αρχισε το πλεξιμο Σιλβυ μου ειναι αγχολιτικο λενε.. μην γελας καλε αληθεια!!!! θα φτιαξεις ωραια πραγματακια!!!Εγω δεν το εχω κριμα..Θα μπορουσα να εχω ηδη τελειωσει τα προικια των κοριτσιων μου!!χαχαχα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...