Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΑΓΑΠΗΣ


SO SAD

Recommended Posts

Me aformh ta arthra gia tis anypandres mhteres apo doth trapezas spermatos kai ta egataleleimena paidia ekana ena surfing sto internet kai stamathsa STO XAMOGELO TOY PAIDIOY ....eida loipon diafores anages pou yparxoyn kai sas tis parathetw mhpws kai se kapoion apo emas yparxei perissevma kai boroyme na prosferoume.

Kata thn tapeinh mou apopsh den paizei rolo oti einai meres agaphs, afto einai h aformh ....vasiko rolo paizei nomizw H PROSFORA.

SAS parathetw loipon kapoies anages

ΣΤΡΩΜΑ (ΜΟΝΟ) ΚΡΕΒΑΤΙΟΥ 1

http://www.hamogelo.gr/default.asp?pid=68&la=1

OI ANAGES TWN SPITIWN

Aforoun se trapezomandila !!!

ma3ilaria ypnoy

ypostrwmata

kalathia aplytwn rouxwn

fakos !!!!

aplwstres

siderwstres ....

papoytsothikes

kalathoynes paignidiwn

Analytika boreite na ta vreite edw

GIA TO SPITI STH NIKAIA

http://www.hamogelo.gr/files/pdf/anages ... nikaia.pdf

GIA TO SPITI STO PERISTERI

http://www.hamogelo.gr/default.asp?pid=67&la=1

GIA TO SPITI STO MAROUSI

http://www.hamogelo.gr/default.asp?pid=68&la=1

STA MELISSIA

http://www.hamogelo.gr/default.asp?pid=69&la=1

STH KERKYRA

http://www.hamogelo.gr/default.asp?pid=72&la=1

STHN ARXAIA KORINTHO

http://www.hamogelo.gr/default.asp?pid=71&la=1

STO KAREA

http://www.hamogelo.gr/default.asp?pid=70&la=1

STH KYLINI

http://www.hamogelo.gr/default.asp?pid=243&la=1

STO FOINIKA

http://www.hamogelo.gr/default.asp?pid=339&la=1

THESSALONIKH

http://www.hamogelo.gr/default.asp?pid=241&la=1

KI EGW VEVAIA POU TA GRAFW NA SAS PROTEINW KAI KATI ...DEN PAIRNOUME EMEIS PRWTOVOULIA NA VALOUME LEFTA NA AGORASOUME ENA PSYGEIO H ENA STRWMA KAI NA TOYS TO STEILOUME?????

AN SYMFWNEITE BOROUME NA SYDONISTOYME KAI NA MAZEPSOUME XRHMATA KAI NA KANOUME THN AGORA ...TI LETE ?

Toylaxiston 3eroume pou pane kai 3eroume pws tha xarisoume XAMOGELA .

KALES GIORTES SE OLOUS

SO SAD

************************************************

ESPERAME EN EL CIELO CORAZON

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 128
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Φοβερη πρωτοβουλια!! Ειμαι μεσα!

Προτινω να ανοιξουμε ενα λογ/σμο στην τραπεζα και να τους διαθεσουμε το ποσο που θα μαζεψουμε ετσι ωστε οι υπευθυνοι να καλυψουν αναγκες με τον καλυτερο τροπο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

APIS EGW LEW GIA NA MHN GINEI KAPOIA PARE3HGHSH NA ANOI3EI LOGARIASMO H ADMIN TOY MAMMYLAND STO ONOMA THS AN THELEI VEVAIA H KOPELA ...

EMEIS APO EDW NA EXOUME TO LOGARIASMO KAI NA KANOUME TH KATATHESH.

NA GRAFOUME KI EDW POSA BOREI NA KATATHESEI H KATHE KOPELA ( DEN EINAI DROPI NA VAZEIS TO ONOMA SOU KAI TH DWREA SOU META3Y MAS EIMASTE KAI OLES ME XALIA OIKONOMIKA OPWS H MISH ELLADA)

BOROUME OSES ASXOLOUMASTE ME INTERNET NA PSA3OUME SE MEGALA KATASTHMATA PX KWTSOVOLOS , HLEKTRONIKH KAI ALLA TETOIA KAINA PARATHESOUME EDW KAPOIA MODELA H ISWS NA PREPEI NA EPIKOINWNHSOUME ME TO XAMOGELO NA DOUME TI AKRIVWS ZHTANE. NA SYMFWNHSOUME TI NA PAROUME KAI NA KANOUME PRA3EIS KAI OXI LOGIA .

APO MENA PANDWS 10,00E ...ME OLH MOU THN AGAPH ..EINAI MIKRO TO POSO ALLA FASOULI TO FASOULI GEMIZEI TO SAKOULI

PERIMENW PROTASEIS ....

OSOI SYMMETEXOUME S AFTO TI LETE NA PAROUME ????

ADMINNNNNNNNNNNNNNNN POU EISAI ?

SO SAD

***************************

ESPERAME EN EL CIELO CORAZON

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

10 ευρω κι απο μενα

Συνολο 20 ευρω

Ο,τι μπορειτε κοριτσια και 5 και 2 ευρω...

Ειναι δυσκολες εποχες αλλα ας δωσουμε τα χρηματα.. ενος καφε στα παιδακια αυτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια και εγω μεσα....στειλτε ενα μηνυμα στο συντονιστη να ανοιξει ενα λογαριασμο και να μαζεψουμε τα χρηματα....ειναι φοβερη ιδεα....ξερεις οτι αυτο που θα κανεις θα πιασει τοπο....B) ελατε ολες μαζι να κανουμε ευτυχισμενα καποια παιδακια:) :) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο βες Πόπη!!! Συνεχίζεις να με εκπλήσσεις κορίτσι μου!!!

10,00 ευρώ κι από μένα κορίτσια... Αρκεί να μας υποδειχθεί ο κατάλληλος λογαριασμός.

Περιμένουμε Λενάκι... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΕΣΑ Κ ΓΩ!!!

ΑΣ ΑΝΟΙΧΤΕΙ Ο ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΣ ΟΜΩΣ ΠΡΩΤΑ!

ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ!!

ΠΑΝΤΩΣ ΜΕΓΑΛΕΣ ΑΝΑΓΚΕΣ ΕΧΕΙ Κ Η UNICEF ΕΓΩ ΕΚΕΙ ΕΙΜΑΙ

ΓΡΑΜΜΕΝΗ!

ΕΚΕΙ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΠΕΘΑΙΝΟΥΝΕ ΓΙΑΤΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝΕ ΝΑ

ΚΑΝΟΥΝΕ ΕΝΑ ΕΜΒΟΛΙΟ ΝΑ ΣΩΘΟΥΝ ΑΛΛΑ ΟΥΤΕ ΤΑ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ

ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΦΑΙ,ΝΕΡΟ,Κ.Α. ΠΟΛΛΑ!

ΑΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΟΙ ΓΙΟΡΤΕΣ ΑΦΟΡΜΗ ΝΑ ΧΑΜΟΓΕΛΑΣΟΥΝΕ

ΚΑΠΟΙΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ!

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλη ιδεα κοριτσια και γω μεσα ειμαι παιδακια εχουμε και καταλαβαινουμε τι δυσκολα ειναι γιαυτα τα παιδακια καλο θα κανουμε ασ ανοιξουμε λογαριασμο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

so sad πολύ καλή η ιδέα σου!Ας ανοιχτεί λοιπόν ένας λογαριασμός και πιστεύω οτι όλες οι κοπέλες θα συμβάλουμε με ότι έχει η καθεμία.Δεν χρειάζονται ονοματα αρκει με την προσφορά κάθε κοπέλας να βοηθήσουμε τα παιδάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πόπη μου να είσαι καλά κοπέλα μου! Συνεχίζεις να με εκπλήσεις!! Η τρυφερότητά σου, η ευαισθησία σου, το πάθος σου να βοηθήσεις τον συνάνθρωπο μα και η δύναμή σου με συγκινούν! Καταπληκτική η ιδέα σου! Και βέβαια είμαι και εγώ μέσα! Το λιγότερο που μπορώ να κάνω! Ανοίξτε ένα λογαριασμό και δώστε μας τον αριθμό!!!

Περιμένω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα!Διάβασα όλα τα post και βλέπω οτι υπάρχει ανταπόκριση. So Sad Η ιδέα σου είναι εξαιρετική απο καιρό στριφογύριζε η ιδέα στο μυαλό μου, πώς μπορούμε δηλαδή να βοηθήσουμε αυτά τα παιδιά και μάλιστα είχα στείλει και ένα email στο χαμόγελο του παιδιού αλλά δυστυχώς δεν πήρα ποτέ απάντηση..

Τελοσπάντων. Η δική μου σκέψη είναι τα λεφτά αυτά που θα μαζευτούν να δοθούν με μια επιταγή στο χαμόγελο του παιδιού και όχι να αγοράσουμε κάποιο συγκεκριμένο αντικείμενο γιατί πιστεύ οτι θα αντιμετωπίσουμε περισσότερες δυσκολίες ( αγορά, μεταφορά κτλ).

Ενώ αν μαζευτούμε κάποια κορίτσια θα μπορούσαμε να πάμε σε κάποιο απο τα σπίτια του χαμόγελου και να τους δώσουμε την επιταγή να την αξιοποιήσουν υτοί ανάλογα...

Μια γνώμη λέω ας ακούσουμε κι' αλλες...

Τώρα όσο για τον λογαριασμό, εγώ έχω έναν λογαριασμό στο όνομά μου δεν χρειάζεται να ανοιχτεί καινούργιος. Για την διαφάνεια των πραγμάτων και για να ελέγχουμε τις καταθέσεις προτείνω να δημοσιεύουμε εδώ τί κατέθεσε κάθε κοπέλα. Ακούω γνώμες!;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λένα μου, ίσως είναι πιο πρακτική λύση η επιταγή και λύνει διάφορα πρακτικά προβληματάκια όπως η μεταφορά της οικοσκευής κλπ. Πιστεύω όμως ότι θα είναι πιο όμορφο για εμάς να γνωρίζουμε ακριβώς τί προσφέραμε στα παιδάκια αυτά, μιας που λογαριασμούς σε κάθε τράπεζα έχει ήδη το 'χαμόγελο' ενεργούς. Θα μπορούσαμε δηλαδή να καταθέσουμε εκεί τις προσφορές μας... Το θέμα είναι να κάνουμε κάτι όλες μαζί σαν Mammyland και να το προσφέρουμε ως κοινότητα συγκεκριμένα... Εξάλλου, σε όποιο κατάστημα ηλεκτρικών και να πάμε, δεν αναλαμβάνουν και τη μεταφορά, έστω με κάποιο μικρό έξτρα κόστος;

Δεν ξέρω.... τη γνώμη μου εκφράζω και αν συμφωνήσουμε τελικά να καταθέσουμε στο δικό σου λογαριασμό, please, κατάγραψέ τον κάπου για να κάνουμε τις προσφορές μας...

Και πάλι μπράβο στην πρωτοβουλία!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

egw lew na kalypsoume anages ...ylikes ...exei dikio h Sandy oson afora toys logariasmous pou einai energoi....

Dwse mas to logariasmo soy na arxisoume tis katatheseis kai na doume ti poso tha mazeftei ...egw 8a proteina an thelete vevaia me ta xrhmata poy tha mazeftoyn na agorazame kanena psygeio allwste h metafora den

8a einai akrivh, se telikh as dwsoume parapanw kai gia th metafora.As valoume ena dead line gia na mazepsoume xrhmata kai na poume px mexri 30 GENARI ( paradeigma lew ) boroume na asxolithoume ki emeis apo dw kai na kanoume erevna agoras kai na vazoume foto sta mail mas kai na symfwnhsoume oles mazi apo koinou me ta xrhmata ti tha paroume ...wraia tha htan na mazevomastan kai na phgainame alla akoma kai an den ta kataferoume na mazeftoyme toylaxiston na MAZEPSOUME KAI NA STEILOUME .... ADMIN PLZ LOGARIASMO ...

NA EISTE KALA OLES OI KOPELES GIA THN ADAPOKRISH ..MAKARI NA BORESOUME MESW TOU MAMMYLAND NA TO KANOUME KI AFTO.

SO SAD

*****************************************************

ESPERAME EN EL CIELO CORAZON

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΕΠΕΙΔΗ ΜΕΝΩ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΚΑΤΑΘΕΣΩ

ΛΕΦΤΑ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ Κ ΑΠΟ ΕΚΕΙ Κ ΠΕΡΑ

ΟΠΩΣ ΘΕΛΟΥΝ ΑΣ ΑΞΙΟΠΟΙΗΘΟΥΝ ΣΤΟ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

egw simfwnw me tin admin...kalitera na tous dwsoume ta lefta na ta kanoune autoi oti theloun ..mporei na xreiazontai koubertes..rouxa...i an thelete na kserete ti pirame...as epikoinonisei kapoios pou tou einei eukololo kai na rwtisei ti xreiazontai admin dwse logariasmo giati poli to pedeuoume to pragma

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Sosad 10

Apis 10+2

Αρετή ....

Sandy7280 10

Yiotaki ...

Ποπη ...

Juliana ...

Silia26 ...

Lovie ...

Jovanna ...

Admin βαλε το λογαριασμο σου

Ας μαζεψουμε πρωτα το ποσο και βλεπουμε μετα πως θα το διαχειριστουμε!

Admin ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΤΟ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΝΑ ΒΑΛΕΙ

Η ΚΑΘΕ ΜΙΑ ΤΟ ΠΟΣΟ ΠΟΥ ΔΙΑΘΕΤΕΙ Κ ΑΠΟ ΕΚΕΙ Κ ΠΕΡΑ

ΑΣ ΤΑ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΟΥΝΕ ΟΠΩΣ ΕΚΕΙΝΟΙ ΞΕΡΟΥΝ!

ΠΡΕΠΕΙ ΔΗΛΑΔΗ ΕΜΕΙΣ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια συμφωνείται οι υπόλοιπες; Δεν ακούω άλλες κοπέλες μήπως δεν θέλουν; Καλό είναι να ακουστούν όλα τα κορίτσια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

SO SAD ...εύχομαι να πάρεις πίσω διπλάσια αγάπη από αυτή που δίνεις.

Θέλω κ εγώ να βοηθήσω αλλά δεν έχω καταλάβει πώς λειτουργεί αυτό:blink:

Πού θα βρω το λογιαριασμό κ σε ποια τράπεζα να πάω??

Αναμένω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειμαι και εγω μεσα σε αυτην την πραξη αγαπης!!!:kiss:

Την τεταρτη 31/12/08 θα επισκεφτω ενα σπιτι απο το Χαμογελο του παιδιου που ειναι κοντα στην περιοχη που μενω γιατι το Σαββατο αγορασαμε με την αδερφη μου καποια δωρα για τα παιδακια και θα τους τα παμε.:)

Να σας πω φυσικα οτι υπαρχουν ιδρυματα που εχουν τρομερα προβληματα.Στο χαμογελο του παιδιου ειναι καπως "καλυτερα" τα πραγματα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...