Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χαριζω Gonal 900 Kai Merional


Recommended Posts

Χαρίζω ένα κουτί Gonal 900 kai Merional 75 I.U (22 κοθτάκια) και ένα Cetrotide 0,25 mg. Μένω Θεσσαλονίκη και θα ήταν η χαρά μου να τα χαρίσω σε όποια τα έχει ανάγκη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα... Αν δεν έχουν δοθεί τα φάρμακα θα με ενδιέφερε πολύ να τα παραλάβω καθώς ετοιμάζομαι για την 6η μου εξωσωματική

 

ευχαριστώ πολύ.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 month later...

Θέλω να πω ενα μεγαλο μπράβο σε ολες σας γιατί τα περασατε τα περνάμε και βλέπω οτι υπάρχει ακόμα πολύ ανθρωπιά! Όταν μου επε ο γιατρος μου και εμένα οτι δεν μπορω να μείνω εγκυος φυσιολογικά έχασα την γη κάτω απο τα ποδιά μου ..γιατι ...και όλα απο λαθος γιατρου....ολά όμως θα πάνε κατ'ευχήν για όλες μας γιατι μας το χρωστάει η ιδια η ζωή καλη επιτυχία σε ολά τα κορίτσια και Γρηγορά πολλά κλάματα απο παιδικές φωνουλες!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 weeks later...

Καλημέρα κορίτσια,

 

χρειάζομαι το φάρμακο gonal, γύρω στις 1200 μονάδες...αν υπάρχει κάποια κοπέλα που δεν τις χρειάζεται θα της είμαι υπόχρεη.

 

Όπως και να 'χει σας ευχαριστώ πολύ που υπάρχετε και μας ακούτε

Εγώ είμαι νέα χρήστρια αλλά έμπαινα σχεδόν καθημερινά και διάβασα τους προβληματισμούς, τις ιστορίες και τον αγώνα που κάνει ο καθένας για να πετύχει το ακατόρθωτο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια χρειαζομαι gonal η puregon η μινεριαλ 600 μοναδες περιπου ειναι αμεση αναγκη αν καποια κοπελα εχει και δεν τις χρειαζετε πια ας μου στειλει ειμαι απο Θεσσαλονικη. Και το mail μου ειναι tonia024@gmail.com . Ευχαριστω κοριτσια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαρίζω ένα κουτί Gonal 900 kai Merional 75 I.U (22 κοθτάκια) και ένα Cetrotide 0,25 mg. Μένω Θεσσαλονίκη και θα ήταν η χαρά μου να τα χαρίσω σε όποια τα έχει ανάγκη.

 

Χαρίζω ένα κουτί Gonal 900 kai Merional 75 I.U (22 κοθτάκια) και ένα Cetrotide 0,25 mg. Μένω Θεσσαλονίκη και θα ήταν η χαρά μου να τα χαρίσω σε όποια τα έχει ανάγκη.

αν υπαρχουν ακομα ενδιαφερομαι μενω κι εγω Θεσσαλονίκη!! στειλε μου!! ευχαριστω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...