Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΗΠΩΣ ΕΧΩ ΑΡΓΗΣΕΙ;;;


Recommended Posts

Βρε κοριτσάκια μου σας ακούω όλες που ετοιμάζεστε σιγά σιγά, ψωνίζετε για τα μωράκια σας και έχω αρχίσει να προβληματίζομαι..Έκλεισα χθες την 23η εβδομάδα και δεν έχω κάνει τίποτα ακόμη...Δεν έχω ψωνίσει το παραμικρό, δεν έχω δει για παιδικό δωμάτιο παρά μόνο από τα διάφορα sites, δεν ξέρω καν τί πρέπει να πάρω πέρα από τα βασικά...Ανίθετα άλλες κοπέλες που βρίσκονται και σε μικρότερη εβδομάδα από 'μενα έχουν αρχίζει ήση να ετοιμάζονται...

Μήπως έχω αργήσει και τρέχω και δε φτάνω τελευταία στιγμή ;;Πότε λέτε ότι είναι η κατάλληλη περίοδος για να αρχίσει η υποψήφια μανούλα τις ετοιμασίες;;Εγώ με τον αντρούλη μου λέμε να πάμε τον άλλο μήνα να ψάξουμε και να κλείσουμε τα επιπλάκια της πριγκίπισσάς μας...Και να ετοιμάσουμε και το δωματιάκι της...

Ουφφφφφ...Τι να κάνω;;;Αγχώθηκα τώρα..:dry: :dry:

Φιλάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι βρε δεν εχεις αργησει...ετσι νομιζω εγω βεβαια...εγω το δωματιο του το εφτιαξα μετα τη γεννα...ουτως η αλλως στην αρχη κοιμουνται στην καλαθουνα..ασε που δεν θα θες να τον αποχωριστεις....ο γιατρος μου ειχε δωσει ενα καταλογο με τα απαραιτητα που θα επρεπε να εχω αν τυχαινε και συνεβαινε κατι νωριτερα...απο 7 μηνων λενε πρεπει να εχεις καποια βασικα...τελος παντων μην αγχωνεσαι...ολα στην ωρα τους.σου ευχομαι να πανε ολα καλα και με εναν πονο....φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mpempoula de exeis argisei..an mporeis ksakina ap ton 6 gia na mi barineis meta..ego eimai sto 7 k sekana mina tha erthei to krebati..genika de exo tipota parei k go..ekan tis kourtines mono paraggelia to krebati k tin proika..eixa metakomisi giayto argisa..

filia

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Απο άποψη χρόνου δεν έχεις αργήσει, ψυχολογικά όμως δεν ξέρω. Αν νιώθεις έτσι, άρχισε να ετοιμάζεσαι. Εμείς πάντως το φτιάξαμε όταν μπήκα στον 9ο. Και είχα και διάφορους συγγενείς και φίλους που μου έλεγαν να μην αρχίσω να ετοιμάζω πριν γεννήσω, γιατί είναι χρουσουζιά!! Ναι, ναι, μερικοί το βλέπουν έτσι. Να φανταστείς για να μην ακούω γκρίνιες, είχα πάει όλα τα ρουχαλάκια της μικρής στο σπίτι της μαμάς μου!! :) Υπάρχουν κα αυτά βλέπεις απο τις υποψήφιες γιαγιάδες! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καθολου δεν αργησες!Εγω στην 23η ημουν μηνα του μελιτος που μυαλο για το δωματιο!

Ειμαι τωρα στην 31η και τις ετοιμασιες τις αρχισα πριν 2 εβδομαδες και αυτο υπο πιεση χρονου γιατι ακομη δουλευω!Δεν ειναι τιποτα!Αν ξερεις τι θελεις ολα ειναι ευκολα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ.ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΟ ΜΩΡΟΥΛΙ ΣΑΣ.ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ!ΕΓΩ ΟΤΑΝ ΗΜΟΥΝ ΣΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΣΟΥ ΠΗΓΑΙΝΑ ΒΟΛΤΟΥΛΕΣ ΣΤΑ ΒΡΕΦΙΚΑ ΠΟΛΥΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΧΑΖΕΥΩ.ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΛΕΙΣΕΙ.ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ 28Η ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΕΚΛΕΙΣΑ ΠΡΙΝ 1 ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΤΑ ΕΠΙΠΛΑΚΙΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΓΙΑΤΙ ΥΠΗΡΧΕ ΜΙΑ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΤΗΝ ΕΧΑΝΑ ΑΝ ΤΑ ΕΚΛΕΙΝΑ ΑΡΓΟΤΕΡΑ.ΤΟΥΣ ΕΙΠΑ ΟΜΩΣ ΝΑ ΜΟΥ ΤΑ ΦΕΡΟΥΝ ΤΕΛΗ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ,ΟΤΑΝ ΔΗΛ.ΜΠΩ ΣΤΟ ΜΗΝΑ ΜΟΥ.ΚΑΡΟΤΣΑΚΙ ΚΑΙ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΓΟΡΑΣΕΙ.ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΝΩΡΙΣ ΑΚΟΜΑ.ΝΑ ΥΠΟΛΟΓΙΣΕΙΣ ΟΤΙ ΓΙΑ ΤΑ ΕΠΙΠΛΑΚΙΑ ΘΕΛΟΥΝ ΚΑΝΕΝΑ ΜΗΝΑ ΝΑ ΕΤΟΙΜΑΣΟΥΝ ΤΗΝ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑ.ΑΥΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ!

ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ!:laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγώ μου εγώ θα σου έλεγα σιγά σιγά απλά να κοιτάς...ωστε να ξέρεις πανω κατω τι θέλεις...πολλά μαγαζία κανουν 1 μηνα να στα φέρουν οποτε να μην εισαι με την κοιλιά στο στόμα κ να τρέχεις...αν θέλεις για μαγαζιά με κουνιες ή οτιδήποτέ άλλο, μπορείς να μας ρωτησεις για ότι θελεις κι να κοιτάξεις κ τον καταλογο απο πανω,,...

Καλή αρχή...θα σου περασει κ πολύ ευχαριστα η ώρα προετοιμάζοντας τα πράγματα....

ΦΊΛΙΑ !!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

IRENEKANTE έγραψε:

Γωγώ μου εγώ θα σου έλεγα σιγά σιγά απλά να κοιτάς...ωστε να ξέρεις πανω κατω τι θέλεις...πολλά μαγαζία κανουν 1 μηνα να στα φέρουν οποτε να μην εισαι με την κοιλιά στο στόμα κ να τρέχεις...αν θέλεις για μαγαζιά με κουνιες ή οτιδήποτέ άλλο, μπορείς να μας ρωτησεις για ότι θελεις κι να κοιτάξεις κ τον καταλογο απο πανω,,...

Καλή αρχή...θα σου περασει κ πολύ ευχαριστα η ώρα προετοιμάζοντας τα πράγματα....

ΦΊΛΙΑ !!!!!!!!

sumfono me thn IRENEKANTE, eidika gia ta epipla kalo einai na koitas giati kapoies fores argoun an ta feroun...ego pantos ta peira ola apo to ikea opote den upirxe problima.

Nomizo an einai etoimo noris to dvmatio auksanete i anupomonesia gia ton erxomou tou mwrou. Ego an kai to etoimasa kata ton 7 me 8..kathe bradu kathomou ekei me tis wres oneireuomouna to bebe..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΙΤΑ ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ ΜΟΥ..

ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΡΑΓΜΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΙΣ ΕΤΟΙΜΑΣΙΕΣ ΤΟΥ ΓΑΜΟΥ!!

ΚΑΠΟΙΕΣ ΚΛΕΙΝΟΥΝ ΜΠΟΥΜΠΟΥΝΙΕΡΕΣ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΠΡΙΝ..

ΕΛΕΟΣ!!

ΝΟΜΙΖΩ ΕΧΕΙΣ ΑΠΛΕΤΟ ΧΡΟΝΟ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΟΥ..

ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΑΠΛΑ ΘΕΛΕΙ ΛΙΓΟ ΧΡΟΝΟ ΝΑ ΞΕΜΥΡΙΣΕΙ ΑΠΟ ΤΙΣ

ΜΠΟΓΙΕΣ..

Η ΚΟΥΝΙΑ ΓΥΡΩ ΣΤΟΝ ΕΝΑ ΜΗΝΑ..

ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΤΑ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΕ ΔΥΟ ΜΕΡΕΣ!!!

ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ..ΑΠΛΑ ΘΕΛΕΙ ΛΙΓΟ ΨΑΞΙΜΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ

ΑΓΟΡΑΖΕΙΣ ΟΤΙ ΒΡΕΙΣ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΣΕ ΠΙΑΣΟΥΝ

ΚΟΡΟΙΔΟ!!

ΕΓΩ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΦΤΙΑΞΕΙ ΤΗΝ ΒΑΛΙΤΣΑ ΓΙΑΤΙ

ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΑΝ ΤΗΝ ΦΤΙΑΞΩ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΚΙΟΛΑΣ..!!!!

ΧΑΖΟΜΑΡΑ ΞΕΡΩ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω το βλεπω και απο μια αλλη οπτικη γωνια....

ο γιατρος μου ειχε πει πως απο την 31-32η εβδομαδα,ακομα κι αν γεννηθει ενα μωρο προωρα ειναι βιωσιμο.....γενικα ειμαι κατα του να τα εχεις ολα ετοιμα απο πολυ νωρις...γιατι κανεις μας δεν ξερει αυριο τι του ξημερωνει!εγω ξεκινησα τις αγορες κατα τον 8ο και ολοκληρωσα το δωματιο μεσα αρχες του 9ου!ακομα υπαρχουν πραγματα που δεν ειναι ετοιμα αλλα σε γενικες γραμμες ,ειμαστε ετοιμοι για την αφιξη!!!!συνεπως ,δεν χρειαζεται να βιαζεσαι ...το καλυτερο ειναι να παιρνεις ιδεες.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

...Με το καλό να έρθει το μωρουλίνι σου!...

Εγώ τον 7ο μήνα άχισα τις αγορές! Μόνο το δωμάτιο είχαμε βάψει από νωρίς (γύρω στον 5ο μήνα)!

Φιλιά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ πολύ βρε κορίτσια μου...Μπορώ να πω ότι με καθησυχάσατε αρκετά! Όπως σας είπα, αρχές Ιανουαρίου θα πάμε να κάνουμε μια έρευνα αγοράς, ώστε μέχρι τέλος του μήνα να κλείσουμε τα επιπλάκια της μπεμπούλας μας και αν προλάβουμε θα βάψουμε και το δωματιάκι της για να προλάβει να ξεμυρίσει από τις μπογιές...

Για ρουχαλάκια νομίζω ότι είναι λίγο νωρίς ακόμα...:dry: :dry: Αν και οι εκπτώσεις νομίζω ότι θα είναι η καλύτερη περίοδος για τα ψώνια της μικρής μου..

Ωστόσο, αγχώνομαι γιατί -πρώτα ο Θεός- θα σταματήσω να δουλεύω ένα μήνα πριν την ΠΗΤ...Οπότε φοβάμαι μήπως δεν προλάβω, καθώς δουλεύω από το πρωί μέχρι το βράδυ και η μοναδική μέρα που είμαι εντελώς ελέυθερη είναι το Σάββατο...:( :(

Σας ευχαριστώ και πάλι για τις συμβουλές σας!

Φιλάκια πολλά!

:kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ax και γω μια απ τα ίδια..Εχω κλείσει την 26η εβδ και ακομα δεν έχω δει τιποτα για την προικα του μωρου...:unsure: :unsure: Απο εβδομάδα όμως θα αρχισω να ψαχνομαι σιγουρα..Η αλήθεια είναι οτι κάνουμε και μετακομιση τώρα..οπώτε που χρόνος!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΟΙΠΟΝ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΛΙΓΟ ΠΡΙΝ ΚΛΕΙΣΩ ΤΟΝ 9 ΜΗΝΑ ΤΙΣ ΠΡΟΕΤΗΜΑΣΙΕΣ.ΒΕΒΑΙΑ ΤΟ ΕΙΧΑΜΕ ΒΑΨΕΙ ΠΙΟ ΝΩΡΙΣ.ΘΑ ΣΟΥ ΕΛΕΓΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΡΕΙΣ ΕΜΕΝΑ ΣΑΝ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΓΙΑΤΙ ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΠΙΑΣΑΝΕ ΟΙ ΠΟΝΟΙ ΚΑΙ ΕΤΟΙΜΑΖΑ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΤΗ ΒΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ.ΟΠΟΤΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ.ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!! Εγώ ειμαι στον 8ο εχω παραγγείλει την κουνια, αλλά δεν εχω πάρει καλαθούνα και μπανακι...Ρουχαλάκια θα μου δώσουν απειρα δυο φιλες μου απο καλτσακια μεχρι αποστειρωτες, οποτε ψωνισα πολύ λιγα εγω, δεν κρατιόμουν βασικα!!!

Σεντονακια της πήρα 6-7 σετ, οχι μικρα καλαθούνας γιατι σε τρεις μηνες θα μου εινα ιαχρηστα...τι πειραζει να ειναι διπλωβμένα? Μετα θα τα χρησιμοποιησω στο κρεββατακι...Πιπιλες πήρα και σιλικονη και καουτσουκ, σφημνακι υπνου, κουβερτουλες θα μας τις κανουν δωρο οι γιαγιαδες...Δωματιο δεν ετοιμαζω γιατι θα την εχω μαζι μου. ΚΑι βεβαια εχω κανει αγορες και για μενα για το μαιευτηριο (ρομπα,πυτζαμες κτλ..)γιατι μετα τις γιορτες θα την ετοιμασω να ειναι ετοιμη κιας καθεται στη ντουλαπα...ετσι κι αλλιως οτι μπει εκει δεν θα το χρειαστώ τωρα!B) B)

Σου ευχομαι καλες ετοιμασιες και με το καλό!!!!:) :) :) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΓΕΝΗΗΣΑ ΜΑΙΟ ΚΑΙ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΔΩΜΑΤΙΟ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ Κ.Α ΤΑ ΕΙΧΑ ΕΤΟΙΜΑ ΑΠΟ ΜΑΡΤΙΟ.ΜΕ ΕΙΧΕ ΠΙΑΣΕΙ Η ΤΕΛΕΙΟΜΑΝΙΑ ΜΟΥ.ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΕΙ ΣΕ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΤΩΡΑ ΤΑ ΕΤΟΙΜΑΖΕΙ.ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΤΟΙΜΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑ ΤΑ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ Η ΒΑΛΙΤΣΑ ΓΙΑ ΤΟ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ ΚΑΙ ΑΝ ΘΑ ΚΡΑΤΗΣΕΤΕ ΒΛΑΣΤΟΚΥΤΤΑΡΑ.ΜΕΤΑ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

ΛΟΙΠΟΝ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ, ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΚΙ ΕΓΩ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΑΛΛΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ, ΟΤΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΟΓΟΣ ΝΑ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΓΙΑ ΤΕΤΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ... ΖΕΙΣ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΗ ΠΕΡΙΟΔΟ ΣΤΗ ΖΩΗ ΣΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ ΝΑ ΣΤΕΝΟΧΩΡΙΕΣΑΙ ΓΙΑ ΑΠΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.

ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΕΛΕΓΑΝ ΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΨΩΝΙΣΩ ΣΤΟΝ 7ο ΜΗΝΑ ΤΑ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ ΓΙΑ ΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ. ΤΗΝ ΒΑΛΙΤΣΑ ΠΟΥ ΑΝ ΤΥΧΑΙΝΕ ΚΑΤΙ ΑΠΡΟΟΠΤΟ, ΝΑ ΕΙΧΑ ΜΑΖΙ. ΣΤΟΝ 7ο ΜΗΝΑ ΜΟΥ, ΕΚΑΝΑ ΤΑΞΙΔΙ 4 ΩΡΩΝ ΓΙΑ ΝΑ ΟΡΚΙΣΤΩ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΟ ΠΤΥΧΙΟ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΗ ΣΧΟΛΗ ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΜΑΖΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΒΑΛΙΤΣΑ ΣΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ. ΓΕΛΟΥΣΑ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΤΗΝ ΚΟΥΒΑΛΟΥΣΑΜΕ ΜΑΖΙ.

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΤΟΥ, ΤΟ ΕΤΟΙΜΑΣΑΜΕ ΚΑΝΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΑΦΟΥ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΜΑΣ, ΓΙΑΤΙ ΤΟΝ ΠΡΩΤΟ ΚΑΙΡΟ ΤΟΝ ΕΙΧΑΜΕ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΜΑΣ. ΚΙ ΕΤΣΙ ΕΙΧΑΜΕ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΑΠΟΦΑΣΙΣΟΥΜΕ ΓΙΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΧΡΩΜΑΤΑ.ΔΕΝ ΜΑΣ ΑΓΧΩΣΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΤΟ ΘΕΜΑ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ, ΔΕΝ ΒΙΑΣΤΗΚΑΜΕ ΚΑΘΟΛΟΥ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

gwgw mou,egw parageila ta epiplakia molis

ekleisa ton 7o k ta upoloipa opws ta rouxa

tou mwrou k diafora alla ta etoimasa sta mesa

tou 8ou.th valitsa maieythriou thn etoimasa ligo

prin mpw ston 9o!! mhn agxwnesai ka8olou,

einai nwris akoma!!!

filakia:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kai ego pou ta eixa parei ola noris ta perisotera axrista bgikane. Sto krebataki ths akoma den koimate, koimate mazi mas....to karotsi episis entelos axristo...exoume ta sling mas...ta pio xrisima gia emena itane i alaksiera kai i kalathouna stin arxi kai fusika mia megali surtariera pou bazo mesa ta panta!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 month later...

Λοιπόν μην ανχώνεσε καθόλου. Και εγώ τον τελευταίο μήνα τα οργάνωσα όλα . Έκανα όμως μεγάλη έρευνα αγοράς. Το έχω προτείνει και σε άλλες. Κατέληξα σε ένα κατάστημα στον Κορυδαλλό τον Μωρουδόκοσμο. έχουν πραγματικά τιμές χονδρικής. Αγόρασα και κούνια και σιφινιέρα με 550 ευρώ. επίσης όλα τα φτιάχνουν εκείνοι και είναι σε άριστες ποιότητες. από σεντονάκια μέχρι κουβερτάκια. το καλό είναι ότι δεν προσπάθησαν να με φορτώσουν καθόλου με περιτά και αυτό το κατάλαβα μετά στην πράξη. πραγματικά αυτό που δεν το χρειάζεσαι θα στο πουν.

Αν δεν μπορείς να τους βρεις ρώτα με και θα σου βρω τα στοιχεία τους.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπεμπουλα μην αγχωνεσαι καθολου. Τωρα ειναι η σωστη περιοδος για να κανεις την ερυνα σου και να παραγγειλεις τα πραγματακια του μωρου γιατι θα κανουν και καμποσο καιρο να σου ερθουν. Πολυ χρησημη ειναι η αλλαξιερα, μια συρταριερα, ενας μαρσιππος και το πορτ μπεμπε για τον πρωτο καιρο. Κουνια εννοειται και καροτσι και ας μην τα χρησιμοποιησεις απο την αρχη. Οταν τα χρειαστεις ομως πρεπει να τα εχεις.

:kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...