Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΟΣΟ ΑΛΛΑΖΕΙ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ


Recommended Posts

ΧΘΕΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΑ ΣΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΜΟΥ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΠΕΛΑΤΕΣ ΠΟΥ ΜΕ ΑΓΑΠΑΝΕ ΚΑΙ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΟΙ ΤΡΕΙΣ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΝ ΕΔΩ ΚΑΙ ΚΑΙΡΟ ΑΛΛΑ ΠΕΡΙΜΕΝΑΜΕ ΝΑ ΜΑΣ ΤΟ ΠΕΙΣ ΕΣΥ...ΚΑΙ ΑΠΟΡΩ ΠΟΥ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΝ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΚΑΙ ΣΤΡΟΓΓΥΛΕΨΕΣ ΛΙΓΑΚΙ...ΞΕΡΩ ΠΟΥ ΛΕΝΕ ΠΩΣ ΑΛΛΑΖΕΙ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΑΛΛΑ ΣΤΟΝ ΕΥΤΑΟ ΜΟΥ ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ Η ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

me to kalo na sou erthei to ninaki sou..ego se 2 mines me to kalo gennao..

ontos merikoi to katalabainoun..mia theia tou antra mou k mia fili mou to katalaban xoris na tous to po..apisteyto e?????

kales giortes sou eyxomai:laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πιστεύω ότι στο πρόσωπο μιας εγκύου φαίνεται η μητρότητα αλλά και η ευτυχία της, δεν νομίζω ότι στρογγυλεύει!! Μετά είναι και οι ασυναίσθητες κινήσεις που κάνει, όπως το να χαϊδεύει την κοιλιά της και να χαμογελάει, να αφαιρείται, να προσέχει τις κινήσεις της κλπ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΛΛΑ ΟΝΤΩΣ ΑΛΛΑΖΕΙ ΜΙΑ ΕΓΚΥΟΥΛΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ.ΕΓΩ ΟΤΑΝ ΠΗΓΑ ΝΑ ΤΟ ΠΩ ΣΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΜΟΥ ΣΕ ΟΛΟ ΤΟ ΔΡΟΜΟ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ ΠΩΣ ΘΑ ΤΟΥ ΤΟ ΠΩ.ΟΤΑΝ ΛΟΙΠΟΝ ΠΗΓΑ ΕΚΕΙ(ΕΙΧΕ ΝΑ ΜΕ ΔΕΙ 3 ΜΗΝΕΣ ΓΙΑΤΙ ΔΟΥΛΕΥΩ ΣΕ ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΔΕ ΔΟΥΛΕΥΟΥΜΕ)ΜΟΥ ΛΕΕΙ:ΠΟΣΩΝ ΜΗΝΩΝ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ;;;ΤΡΕΛΑΘΗΚΑ.ΤΣΑΜΠΑ ΕΙΧΑ ΡΙΞΕΙ ΤΟΣΗ ΣΚΕΨΗ..ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οντως αλλαζει...ισως η γλυκα που εκπεμπουμε....τι να πω..και μενα με ειχε ειχαν καταλαβει χωρις να το πω...οπως και να χει με το καλο να ρθει το μωρο σου...:) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΑΛΛΑΞΕ Η.......ΟΡΕΞΗ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕ ΑΠΟ ΤΟ ΤΡΟΠΟ ΠΟΥ ΕΤΡΩΓΑ.ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΕΙΔΙΚΑ ΣΤΗ ΔΕΥΤΕΡΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΑΝΟΙΓΕΙΣ ΕΥΚΟΛΟΤΕΡΑ ΕΙΜΑΙ ΕΝΑΜΙΣΗ ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΟΠΩΣ ΗΜΟΥΝ ΤΕΣΣΑΡΩΝ ΣΤΟ ΓΙΟ ΜΟΥ:( :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτο πού ξέρω είναι οτι η μητρότητα σε γλυκαίνει πολύ!!Ιδίως στο πρόσωπο εκπέμπεται μια προτώγνωρη λάμψη..Εκτός αυτού όμως είναι και κάποια άλλα συμπτώματα που προσδίδουν εγκυμοσύνη..όπως λίγα παραπάνω νευράκια κ.α.Οποια και να είναι όμως συγχαρητήρια για την εγκυμοσύνη σου και κοίτα να την απολαύσεις..Φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΓΙΑΤΙ ΟΥΤΕ ΝΕΥΡΑ ΕΙΧΑ ΟΥΤΕ ΧΑΙΔΕΥΑ ΡΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ ΟΥΤΕ ΤΙΠΟΤΑ ΙΔΙΑΤΕΡΟ ΣΤΙΣ ΚΙΝΗΣΕΙΣ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΚΑΘΟΜΑΙ ΣΕ ΓΡΑΦΕΙΟ.ΙΣΩΣ ΕΠΕΙΔΗ ΚΛΕΙΝΩ ΤΟΝ 3 ΚΑΙ ΜΑΛΛΟΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΝ ΑΠΟ ΕΚΕΙ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΩΡΑ ΘΥΜΗΘΗΚΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΤΙ ΕΠΑΘΑ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ...ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΤΟ ΠΕΡΑΣΑΤΕ ΠΟΛΛΕΣ.ΕΙΠΑΜΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΣΕ ΕΝΑ ΕΣΤΙΑΤΟΡΙΟ ΠΑΡΕΟΥΛΑ ΚΑΙ ΧΑΡΗΚΑ ΠΟΛΥ....ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΑΠΟ ΩΡΕΣ ΠΙΟ ΠΡΙΝ ΕΒΓΑΛΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΝΤΟΥΛΑΠΑ ΜΟΥ ΤΑ ΠΙΘΑΝΑ ΡΟΥΧΑ ΚΑΙ ΔΟΚΙΜΑΖΑ....ΑΧ ΕΝΙΩΘΑ ΠΟΛΥ ΧΟΝΤΡΗ ΚΑΙ ΜΕ ΟΛΑ ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΤΑ ΑΝΟΙΧΤΟΧΡΩΜΑ ΕΙΔΙΚΑ ΤΑ ΑΣΠΡΑ ΠΟΛΥ ΑΣΧΗΜΑ ΚΑΙ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝΑ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ ΕΙΣΑΙ ΑΚΟΜΗ ΣΤΗ ΑΡΧΗ ΕΧΕΙΣ ΑΛΛΟΥΣ 6 ΜΗΝΕΣ ΜΠΡΟΣΤΑ ΠΟΥ ΘΑ ΓΙΝΩ ΠΙΟ ΞΕΡΕΙ ΠΟΣΟ...ΚΙΛΑ ΔΕΝ ΕΒΑΛΑ ΑΛΛΑ ΝΑ ΕΚΑΝΑ ΚΟΙΛΙΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ...ΑΛΛΑ ΝΑ ΚΑΤΕΛΗΞΑ ΝΑ ΦΟΡΑΩ ΚΟΛΑΝ ΕΝΑ ΜΑΥΡΟ ΜΠΛΟΥΖΟΦΟΡΕΜΑ ΚΑΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΘΗΚΑ ΗΤΑΝ ΟΙ ΨΙΛΟΤΚΟΥΝΕΣ ΜΠΟΤΕΣ ΜΟΥ...ΑΧ ΠΩΣ ΤΑ ΒΓΑΖΑΤΕ ΜΕ ΤΗΝ ΕΙΚΟΝΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑΤΕ ΣΤΟ ΚΑΘΡΕΦΤΗ?ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΝΩ ΠΑΙΔΑΚΙ ΚΑΙ ΛΕΩ ΧΑΛΑΛΙ ΑΛΛΑ ΝΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΥΜΒΙΒΣΤΩ ΜΕ ΤΗΝ ΕΙΚΟΝΑ ΜΟΥ...ΙΣΩΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Η ΑΡΧΗ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΑΛΛΑΞΩ ΓΝΩΜΗ...ΒΕΒΑΙΑ ΠΑΡΟΛΗ ΤΗΝ ΕΙΚΟΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΠΕΡΑΣΑ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μια κυρία στη δουλειά μου σε μια συζήτηση που έλεγαν οτι δεν μου φαίνεται καθόλου οτι είμαι έγκυος είπε οτι σε κάποιον που με ξέρει φαίνεται 1ον από το στήθος 2όν από το πρόσωπο (από την έκφραση, οτι έχω μια ηρεμία και μια γλυκύτητα και τρίτον απ' το ημουν πολύ πιο ζωντανή..πάντως μέχρι πριν καμμιά δεκαριά μέρες δεν φαινόταν απολύτως τίποτα. τώρα έχει αρχίσει να φαίνεται κοιλίτσα, αλλά δεν μπορώ να το συνηθίσω..αποφεύγω λοιπόν τον ολόσωμο καθρέφτη :silly: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΕΛΙΚΑ ΣΗΜΕΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΦΤΙΑΞΩ ΤΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΗΓΑ ΚΑΙ ΨΩΝΙΣΑ ΜΕΡΙΚΑ ΡΟΥΧΑ.ΠΗΡΑ ΜΠΛΟΥΖΟΦΟΡΕΜΑΤΑ ΚΑΙ ΑΝΕΒΗΚΑ ΠΟΛΥ ΜΕ ΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΡΟΥΧΑ.ΜΟΥ ΕΦΕΡΕ ΚΑΙ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΡΟΥΧΑ ΔΩΡΑ ΧΘΕΣ ΔΟΚΙΜΑΖΑ ΣΑΝ ΤΗ ΧΑΖΗ....ΧΩΡΙΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΦΕΡΕ ΚΑΙ ΤΙΣ ΔΥΟ ΓΟΥΝΕΣ ΠΟΥ ΕΡΑΨΑ ΜΕΣ ΤΗ ΤΡΕΛΛΗ ΧΑΡΑ.ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΘΑ ΜΕ ΧΩΡΑΝΕ ΓΙΑ ΠΟΛΥ ΓΙΑΤΙ ΤΗΣ ΠΗΡΑ ΜΕ ΤΑ ΜΕΤΡ ΠΡΙΝ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ.ΜΙΑ ΒΟΛΤΑ ΣΤΑ ΜΑΓΑΖΙΑ ΠΑΝΤΑ ΒΟΗΘΑΕΙ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η αλήθεια είναι ότι η εικόνα μας στον καθρέφτη αλλάζει με ταχύτατους ρυθμούς και πρέπει να συμβιβαστούμε με αυτό. Εμένα τώρα στον πέμπτο άρχισε να φαίνεται η διαφορά στην κοιλιά μου, μέχρι τώρα όλοι νόμιζαν ότι απλά είχα παραφάει...

Μια βόλτα στα μαγαζιά όντως βοηθάει και συγκεκριμένα αυτά τα μπλουζοφορέματα που είναι πολύ της μόδας φέτος (με κολανάκι από μέσα...) με έχουν σώσει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

filos ifigen καλημερα κ χρονια πολλα για τις αγιες αυτες ημερες:kiss: απ'οτι καταλαβα απο αυτα που γραφεις πρεπει να εισαι στις αρχες του πρωτου τριμηνου οπως κ εγω..εγω λοιπον επειδη ειμαι πολες ωρες μεσα οπως εχω ξαναγραψει τα ρουχα μου ειναι μια-δυο βολικες φορμες κ μερικα μπλουζακια, δεν καταλαβενα ακομη την αλαγη στο σωμα μου,χθες αποφασισα να παω στην εκλησια να μεταλαβω,( ειναι πολυ καλο για ολες τις εγκυες να μεταλαμβανουν συχνα) δοκιμασα μια φουστα που αλλες φορες μου ηταν κ λιγο φαρδια κ οταν ειδα τον ευτο μου στον καθρεπτη δεν το πιστευα:woohoo: εχω στρογγυλεψει αρκετα,κ ηταν η πρωτη φορα που το συνειτοποιουσα......καταλαβενουν οι περισσοτερες νομιζω....

για ψωνια θα βγω καποια στιγμη μια κ τωρα δεν επιγομαι αλλα κ παλι νομιζω πως θα μου φαινεται περιεργο να βλεπω τις αλαγες που γινονται σιγα-σιγα στο σωμα μου...:ohmy: :ohmy:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν ξέρω αν αλλάζει η γυναίκα από τις πρώτες μέρες …..αλλά εγώ είμαι ανυπόμονη και δεν άφησα σε κανέναν την ευκαιρία να με ρωτήσει :woohoo: , τουλάχιστον τον πρώτο καιρό που δεν φαινόμουν ….το έλεγα παντού από την πρώτη στιγμή :P …. Άσε που γελούσαν και τα αυτιά μου και φορούσα και στενά και χάιδευα και την κοιλιά μου …..σαν την χαζή :woohoo: :woohoo: !!!!! . αχ δεν μπορώ να κρατηθώ :blush: , δεν είναι πάντα καλό όμως γιατί, μετά με τα προβλήματα σε ρωτούσαν όλοι και στεναχωριόμουν περισσότερο

Δεν πειράζει όμως ….το αποτέλεσμα μετράει ……..

ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ :kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΠΕΙΔΗ ΔΟΥΛΕΥΩ ΚΑΙ ΘΑ ΔΟΥΛΕΥΩ ΜΕΧΡΙ ΤΕΛΟΣ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΝΑΝΕΩΣΗ ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΜΙΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΕ ΧΩΡΑΝΕ..ΕΥΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΤΕΤΟΙΟ ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΓΙΑΤΙ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΤΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΝΩ ΕΔΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΣΕ 2 ΜΕΡΕΣ ΚΛΕΙΝΩ ΤΟΝ 3 ΚΑΙ ΜΠΑΙΝΩ ΣΤΟ ΤΕΤΑΡΤΟ ΜΗΝΑ ΟΠΟΤΕ ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ ΟΛΑ ΚΑΛΑ..ΚΑΙ ΘΕΩΡΗΣΑ ΚΑΛΟ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΕΦΟΣΟΝ ΔΩ ΟΤΙ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΝΑ ΤΟ ΠΩ ΤΩΡΑ .ΠΡΓΜΤΙΚΑ ΤΩΡΑ ΠΟΥ Θ ΜΠΩ ΣΤΟ ΤΕΤΑΡΟ ΝΙΩΘΩ ΜΕΓΑΛΗ ΑΝΑΚΟΥΦΙΣΗ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ ΕΧΩ ΦΟΡΜΕΣ ΠΟΥ ΜΕ ΧΩΡΑΝΕ ΕΚΕΙ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΟΣΟ ΑΦΟΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΟΙΝΩΝΗΣΩ ΤΟ ΞΕΡΩ ΚΑΛΗ ΜΟΥ ΕΧΩ ΣΤΟ ΝΟΥ ΜΟΥ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΑΝΑ20ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΕΜΕΙΝΑ ΕΓΚΥΟΣ ΦΩΝΑΞΑ ΠΑΠΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΑΓΙΑΣΜΟ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙ ΚΑΙ ΜΙΑ ΕΥΧΟΥΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ.ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΝΙΩΣΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΤΟ ΕΚΑΝΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...