Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

KORITSAKIA MOU GEIA SAS KAI PALI!!

MOU LEIPSATE TOSO POLU :kiss:

DISTIXOS PROS TO TELOS TIS EGKIMISINIS MOU DEN EIXA INTERNET KAI TOTE KATALAVA POSO KALH PAREA MOU KANATE!!

TORA PAR'OTI EXO KAPOIA PROVLIMATA STHN SINDESI KATAFERA NA MPO :laugh:

NA SAS PO LOIPON OTI EGINA MANA!!!!!!!!!!!!

STIS 26/09 META APO POLU KOPO GIA NA PO THN ALHTHEIA, EIXA ENA DUSKOLO TOKETO :unsure:

33 ORES XORIS EPISKLIRIDIO :(

KAI TELIKA TO KORITSAKI MOU GIRISE :blink: KAI EKANA KAISARIKI(KATI POU PROSPATHOUSAME ME TON GIATRO NA APOFIGOUME GIA AUTO KAI OI TOSES ORES) :ohmy:

OMOS DOXA TO THEO OLA KALA KAI TORA THN EXO SPITI KAI ANTI NA ALLAZO PANES SE AYTHN ALLAZO SE MENA KAI STON ANTRA MOU XIXI!!:laugh: :laugh:

EINAI MEGALI EUTIXIA!:woohoo:

KAI PALI XAIROMAI POU XANAEIMAI STHN PAREA SAS!!:kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σας ζήσει το κοριτσάκι σας Μitsi, πόση χαρά σας έδωσε εεεεεεεεεε???

Σας εύχομαι να είστε έτσι πάντα ευτυχισμένοι με το μωράκι σας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ!!!!ΤΑ ΠΙΟ ΩΡΑΙΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ!!!!!!!

33 ΩΡΕΣ???????????????????????????????????????????:ohmy: :ohmy: :ohmy:

ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΕΠΙΣΚΛΗΡΙΔΙΟ????????????????????:unsure: :unsure: :unsure:

ΧΑΡΑ ΣΤΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΣΟΥ!!!ΜΠΡΑΒΟ!!!!!!!!!!!!!!!

ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟ ΤΟ 2009 ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ!!!!!!!

ΕΓΩ ΓΕΝΝΑΩ ΦΛΕΒΑΡΗ ΤΟΝ ΜΠΟΜΠΙΡΑ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΦΙΛΕΝΑΔΑ ΜΙΑ ΕΠΙΣΚΛΗΡΙΔΙΟ ΘΑ ΤΗΝ ΧΤΥΠΗΣΩ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΕΓΩ ΤΟΝ ΠΟΝΟ!!!:dry:

ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΟΤΙ ΕΠΙΘΥΜΗΤΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΣΑΣ!!!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να σας ζησει η μπεμπουλα σας

33 ωρες ε?και μετα λεω για μενα

παντως απο οτι βλεπω πολλες ξεκινησαμε για φυσιολογικη γεννα φαγαμε ολυς τους πονους και τελικα γεννησαμε με καισαρικη

αλλα εγω την εκανα την επισκληριδειο οσο και αν την ετρεμα δεν εβγαλα κιχ και μετα ημουν σε νιρβανα

αντε τωρα υα ναι τα πιο ευτυχισμενα χριστουγεννα

απολαυσε τα φιλακια στα ποδαρακια στα μπουτακια στα χερακια και γενικα παντου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

katarxas na sou zisei k na einai gero k kalotixo..

33 ores k katelikses kaisariki??????more mprabo sou...k giati kopela mou de ekanes episkliridio????????po po ti trabikses..simasia fisika einai oti eiste kala k si k to moraki...:laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σας ζήσει!!! Τελος καλο, όλα καλα! Αξιζε τον κόπο!!! Δε χωραει τοση ευτυχια, εεε;;;; Καλά Χριστουγεννα να εχετε με το καινουργιο μελος της οικογενείας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΒΡΕ ΜΙΤΣΙ ΤΙ ΤΑΛΑΙΠΩΡΙΑ.....:( ! ΑΞΙΖΕ ΟΜΩΣ ΤΟΝ ΚΟΠΟ ΚΑΛΑ ΝΑ ΕΙΣΑΣΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΧΑΙΡΟΣΑΣΤΕ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΑΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΟ ΚΑΙ ΟΛΗ Η ΟΙΚΟΓΕΝΟΙΑ ΣΑΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΧΙΣΜΕΝΗ:P ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mitsi να σας ζήσει η κόρη που μου φαίνεται ότι έκανε ..θριαμβευτική έξοδο!! Να είναι γερό μωράκι και πάντα να σας χαρίζει τόση ευτυχία...

Να προσθέσω ότι έχεις τον απεριόριστο θαυμασμό μου για τον τοκετό σου και εύχομαι να μη με αξιώσει ο Θεός να περάσω κάτι τέτοιο...

Φιλάκια πολλά....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

SAS EUXARISTO OLES PARA POLU GIA TO ZESTO SAS KALOSORISMA KAI GIA TIS EUXES SAS...:cheer:

EUXOMAI KAI SE SAS OTI KALUTERO KAI OTI EPITHIMITE TON KAINOURGIO XRONO

KAI PISTEPSTE ME AN MPOROUSA NA KANO EPISKLIRIDIO THA THN EIXA KANEI SIGOURA....DEN TO SUZHTO AUTO

ALLA EXO MIA KHLH STHN MESH MOU KAI DEN EPETREPSE O ANAISTHISIOLOGOS(!@#$%#@#$#):(

TORA PIA EXO ARXISEI KAI TO XEPERNAO KAI DEN TO SKEFTOMAI TOSO STHN ARXH HTAN DUSKOLA

EUXARISTO KAI PALI KAI KALA XRISTOUGENNA SE OLOUS MAS ME POLLES EGKIMOSINES!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1:woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MITSI μου ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ κ απο ΄μένα...ταλαιπωρήθηκες αρκετα άλλα΄πραγματικά πιστεύω οτι αξίζει...περιμένουμε φωτο της μπέμπας..

ΠΟΛΛΑ ΦΙΑΙΑ Κ ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ....[/b]

:woohoo: :kiss:;):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΕΦΑΓΕΣ ΜΕΓΑΛΗ ΤΑΛΑΙΠΩΡΙΑ ΑΛΛΑ ΧΑΛΑΛΙ ΣΤΗΝ ΚΟΡΑΚΛΑ ΣΟΥ. ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΥΓΙΕΣΤΑΤΗ ΚΑΙ ΚΑΛΟΤΥΧΗ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΤΗΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σας ζήσει!!! Καλότυχο και γερό να είναι πάντα το μπουμπουκάκι σου!!

Να είστε καλά και οι δύο!

Αυτή είναι μια κουραστική, αλλά μοναδική φάση στην κοινή ζωή σας που μόλις ξεκίνησε!!!! Και αξίζει πολύ, δε συμφωνείς;

Φιλιά πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλως ήλθες στο κλαμπ!! Δεν πιστεύω να κοιμάσαι!;! χι χι χι! Να σας ζήσει και σας εύχομαι καλά τρεχάματα! Με την καλή έννοια!! :) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μήτσι να σου ζήσει η κορούλα σου. Να την δείς όπως επιθυμείς.

Και η σύμπτωση? Και εγώ την κόρη μου 26/9 την γέννησα αλλά το 2006. Με 17 ώρες στους τεχνιτούς γιατί έσπασαν τα νερά 36η εβδομάδα. Ευτυχώς όμως, γέννησα φυσιολογικά, με επισκληρίδιο.

Άντε τώρα στο δεύτερο να δούμε τί θα γίνει.

Σου εύχομαι καλές γιορτές, και με το καλό να υποδεχτείτε το νέο έτος.

Βάλε την μικρή κάτω απο το δέντρο, βγάλτη μια φώτο και στείλτη μας να την δούμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...