Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΠΟΙΕΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΠΑΡΕΟΥΛΑ!!!


Recommended Posts

Καλησπερα κορίτσια μου!

Santaloxilo μου ακομα γελάω με την περιγραφή σου!!!μη δίνεις σημασία κ ακολουθησε το πρόγραμμα σου!αυτοί έχουνε το πρόβλημα.λεω να πας ώρες επισκεπτηρίου κ να σαι μέσα στην τρελή χαρά!σύντομα θα γίνουμε μανουλες!θα ρθεί κ η δική μας σειρα!

Rose τι ωραία που ετοιμάζεις την βαπτηση!να μου την φιλήσεις!

Koritsaki mou πολυ χάρηκα για την αυχενική!έκανες περίδεση?πως γίνεται?πονάει?

Diaz k lallouna μαζί έχετε υπέρηχο?

Katerina είναι πολύ σημαντικό να νιώθεις σιγουριά με τον γιατρό σου!όλα καλα να πανε!

MARDIO έχω έρθει στην Ρόδο κ οντως είναι πανέμορφο νησί αλλά πέφτει αρκετά μακριά κ ανεβαίνει το κόστος...

Daphne μου τι κάνεις?

levou καλή αρχή να εχεις!

Ζωή να σου ζήσει η μικρή!ευχαριστούμε πολύ για την ενθαρρυντική παρέμβαση σου!την χρειαζόμαστε!

Matildaki μου τι εξετάσεις σου έγραψε ο ενδοκρινολόγος?

Εμένα πριν κανω την εξ/κη μου ειχε γράψει ο γιατρός πολλές εξετάσεις.εκτος από σαλπιγγογραφια,παπ,υπερηχος μαστών,κολπική καλλιέργεια,σπερμοδιάγραμμα κ καλλιέργεια σπέρματος ειχα ολόκληρο κατεβατό!θα δω τα χαρτιά μου κ θα στα γράψω επιγραμματικά!

Εγώ συνεχίζω το ψάξιμο για διακοπές!μαλλον άκυρη η Μήλος γτ βγαίνει ακριβουτσικο το πακετάκι για Αύγουστο!

Σας φιλωωωωω!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

λοιπον εσπασα ΚΑΘΕ ρεκορ παραμονης διπλα στην πεθερα 6.5 ωρες [smilie=occasion18.:  [smilie=occasion18.:  [smilie=occasion18.:  [smilie=occasion18.: με ρωτησε μεχρι κι αν εχει προβλημα το σπερμα του καλου μου..εγω αταραχη με την πορτοκαλαδααπαντουσα...μπηκα στον πειρασμο να κλεψω κανενα ηρεμιστικο απο τον διπλανο παππου ...και τον ψιλοζηλεψα που με 2 εγκεφαλικα ειχε αυτο το αχανες βλεμα που τοσο θα θελα να αναποκτησω αλλα κυρια συγκρατηθηκα...για να ειμαι εικικρινης ομως τα πεθερικα μου ειναι πολυ καλοι ανθρωποι..ειλικρινα(δεν μπορω να πω το ιδιο για την κουνιαδα μου βεβαια μιας κι αυτη μου δημιουργει ολα τα προβληματα αλλα αυτο ειναι αλλο θεμα για αλλο τοπικ με θεμα "κουνιαδοεξοντοτικη ποιες ξεκιναμε παρεα"..αυτα απο μενα...αχ να σας πω και κατι αλλο να γελασετε..παει χτες η αδερφη μου στο γυναικολογο μας και βρηκε στην καρεκλα που αλαζυμε ενα βρακι....δεν μιλησε φυσικα απο λεπτοτητα..αφου τελειωσε η εξεταση και τις εγραφε εκει κατι εξετασεις να κανει για το χαμηλο σιδηρο χτυπαει η πορτα μπεινει μια κοπελιτσα που φορα φουστα και με απολυτη φυσικοτητα λεει αχ συγνωμη ξαναγυρισα γιατι ξεχασα το βρακι μου...κοκαλο γιατρος και η α δερφη μου....τι αλλο θα ακουσω

ΤΕΛΟΣ ΕΧΩ ΝΑ ΕΥΧΗΘΩ ΣΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΓΙΟΡΤΗ ΤΗΣ ΜΗΤΕΡΑΣ ΝΑ ΓΙΟΡΤΑΖΟΥΜΕ ΟΛΕΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

santaloxilo έχω λιώσει! άντε να βρίσκεις πάλι τον εαυτό σου και να παίρνεις τα πάνω σου!

 

Εγώ γύρισα από την αυχενική και όλα ήταν καλά!!!! (δεν το είχα πει ούτε στην μητέρα μου που είναι εδώ για να μην αγχωθεί, σε όλους έλεγα ότι απλά σήμερα θα πάω στο γιατρό..) ακόμη δεν το πιστέυω ότι ξεπεράσαμε και αυτόν τον σκόπελο.. ο γιατρός ειπε οτι έχουμε ένα καλό μωρό! μέχρι να τα δει όλα όμως ..τα είχα δει εγώ όλα! ! τώρα επισήμως μπορώ να πω ότι είμαι έγκυος και να βάλω και γω τικεράκι!  μακάρι Θεε μου να πάνε όλα καλά μέχρι τέλους!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο Daphne μου τελεια νεα...ζησε το στο full!!!

Φωτο πολλες να βγαζετε οι εγκυουλες μη ντρεπεστε κοιλιτσα εξω και ποζαρουμε...στιγμες μοναδικες....

Ζωη ξεχασα να σε καλωσορισω πριν να χαιρεσαι το παιδακι σου και με το καλο το/τα αδερφακια...να γραφεις τα κοριτσια εδω χρειαζεται να ακουνε μονο θετικα!!!

Santaloxilo εισαι τρελοκομειο απεριγραπτο...ελιωσα παλι μου φτιαξες το κεφι...ακου ζηλευα το αχανες βλεμμα του παππου με το εγκεφαλικο....εγραψες...και τωρα που ειπα εγραψες εχεις ωραια γραφη για σατιρικα δοκιμια πχ...για σκεψου το...

Koritsaki mou τι εγινε πως πηγε;

Matildaki εμεις απο εξετασεις καναμε:

Συζυγος :σπερμοδιαγραμματα καλλιεργειες 3 φορες το σετακι γιατι ειχαν αποκλισεις και μικροβια και doppler ορχεων για κυρσοκυλη που ειχαμε

Εγω: καλλιεργεια κολπικου,υπερηχο-ορμονες θυροειδη,σαλπιγγογραφια,προλακτινη προγεστερονη τεστοστερονη fsh lh πως τις λενε αυτες υπερηχους ωοθηκων πολλους φυσικα και αυτα που αναφερεις για hiv,τοξοπλασμα, ρεζους που τις κανουν ολες οι εγκυες στην αρχη..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΑΝΤΑΛΟΧΥΛΟ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ ΕΙΣΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ!!!!!!!!!!!!!!ΠΟΛΥ ΓΕΛΑΣΑ!!!!!!!ΕΤΣΙ ΕΤΣΙ ΝΑ ΞΑΝΑΓΙΝΕΙΣ Η ΖΩΗ ΤΗΣ ΠΑΡΕΑΣ ΟΠΩΣ ΗΣΟΥΝ!!!!!!!

ΖΩΗ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΟΥ ΠΟΛΘ ΑΙΣΙΟΔΟΞΑ ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΣΟΥ ΝΑΣΑΙ ΚΑΛΑ ΣΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ!!

ΔΑΦΝΗ ΜΟΥΥΥΥΥΥ [smilie=wav.gif]  [smilie=wav.gif] ΣΥΝΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟ ΕΙΔΕΣ ΠΟΥ ΟΛΑ ΠΗΓΑΝ ΤΕΛΕΙΑ??????????ΜΙΑ ΧΑΡΟΥΛΑ ΝΑΧΕΙΣ ΜΙΑ ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΓΚΥΜΟΣΗΝΗ ΑΠΟΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΠΙΣΤΕΨΕΤΟ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΧΑΡΕΙΣ!!!!

ΜΑΛΤΙΔΑΚΙ ΜΟΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΓΡΑΨΕΣ!!!!!!ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ Η ΜΑΡΔΙΟ ΣΕ ΚΑΛΥΨΕ ΜΕ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙΜΕΝΑ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΜΟΥ ΖΗΤΗΣΑΝ ΑΛΛΕΣ ΑΝ ΘΥΜΗΘΩ ΚΑΠΟΙΑ ΕΞΤΡΑ ΘΑ ΣΟΥ ΤΗΝ ΓΡΑΨΩ!!!!!

ΚΑΠΥ ΜΟΥΥΥΥΥΥΥΥ ΝΑΙ ΜΑΖΙ ΕΧΟΥΜΕ ΜΕ ΤΗΝ DIAZ ΥΠΕΡΗΧΟ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ!!!!!!!!!!ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΚΟΙΤΑ ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΝΤΙΠΑΡΟ Η ΤΗΝ ΝΑΞΟ ΕΙΝΑΙ ΟΜΟΡΦΑ ΝΗΣΙΑ  ΚΑΙ ΣΧΕΤΙΚΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ!!!!!!!

ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΟΜΟΡΦΟ ΒΡΑΔΥ ΝΑΧΟΥΜΕ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα dafni τελεια νεα!!!!!παει κι αυτο..νομιζω ηρθε η ωρα να σταματησει το αγχος και να απολαυσεις την εγκυμοσυνη κοριτσακι μου σου αξιζει.......

Mardio τις εξετασεις ο συζυγος τις κανεις ακομα κι αν εχει ενα πολυ καλο σπερμοδιαγραμμα???πχ θα χρειαστει να τις κανουμε κι εμεις ολες αυτες;;;

Λαλουνακι μου εγω παλι πιστευω πως εσυ σηκωνεις την ομαδα....τι αλλα οι αλλες;;;που βρισκεστε οι λατρεμενες κοιλιτσες και οι ξεφουσκωτες;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χα καλημεραααααααα εδω ειμαι και εγω, santaloxilo ετσι αισιοδοξη και δυναμικη να σε βλεπω, lalounaki χαρουμενο και γλυκο πλασματακι σουπερ εισαι! Καλη επιτυχια με τον υπερυχο και στο diazaki. Mardio τρελοροδιτισα μανουλα εισαι απιθανη και παντα εδω!!! Daphne μου απολαυσε το κοπελα μου, μια υπεροχη και απολαυστικη εγκυμοσυνη να εχεις!!! Capy συμφωνω για Αντιπαρο επισης Φολεγανδρο. Κοριτσακι εκανες περιδεςη; Ολα καλα; Να εχεις και εσυ μια ευχαριστη εγκυμοσυνη και ηρεμη!!! Rosaki ετοιμαζεσαι για την βαφτισουλα της διαβαζω, μπραβο ολα να γινουν ως τα επιθυμεις! Stelina μην απογοητευεσαι οσο ευκολα. Ολα διορθωνονται και ολα γινονται! Υπομονη και ηρεμια.

Levou παρε φορα και ξεκινα!!! Cuando πως παει το μπεμπακι; Μεγαλωνει ομορφα ετσι;

Εγω κοριτσια εκανα εχτες την καμπυλη, 3 ωρες και κουραστηκα πολυ και ζαλιστηκα. Ημουν ολη μερα φυτο!!!

Το μπεμπακι κλωτσαει και εχω στο σπιτι πολλες δουλειες, φτιαχνω το δωματιο του και ειναι το σπιτι γιαπι, μια μικρη ανακαινηση. Ενα τοσο δα μικρο πλασματακι που ακομη δεν εχει ερθει και εχει φερει τετοια αναστατωση τι να πω! Κουραζομαι πολυ ευκολα και πηγαινω με ρυθμους χελωνας, ελπιζω να προλαβω !!

Σας φιλω ολες και συγνωμη για τα κοριτσια που ξεχασα, σας σκεφτομαι συνεχεια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Morouli και που εισαι ακομα...οταν βγει απο τη κοιλια ξεκιναει η πιο γλυκια αναστατωση!!

Santaloxilo ο αντρας μονο σπερμα δινει για σπερμοδιαγραμμα και καλλιεργεια και τελος...Στη γυναικα αν ειναι το θεμα υπαρχει σειρα εξετασεων..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σανταλοξυλο δεν υπαρχεις απλα χαχαχα πολυ γελασα!!!

μορουλι μου ειναι ωραιες αυτες οι προετοιμασιες ζηστο τωρα οσο μπορεις γιατι μετα που θα ερθει με το καλο να δεις τι γλυκια αναστατωση θα εχεις χιχιχιιχ

Δαφνη πολυ συγκινηθηκα με σενα θυμηθηκα τι αγωνα εδινες κ που εισαι τωρα,χαιρομαι παρα πολυ που ολα σου πανε καλα...να προσεχεις πολυ κ να μην κουραζεσαι!!!

capy οπου κ να καταληξετε ωραια θα ειναι κοιτα να το απολαυσετε οσο μπορειτε κ που ξερεις τι μπορει να ερθει μετα ;)

οντως της βαπτισης ειναι ακομα πιο ωραια η προετοιμασια κ απο του γαμου αφου προκειτε για το παιδακι μας πως να μην ειναι!!!

κοριτσια μου συντομα ολες σας θα τα περασετε ολα αυτα θα το δειτε κ θα με θυμηθειτε :)

φιλια πολλα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε κοριτσια σας διαβαζω καθε μερα(δε γραφω γιατι δεν εχω καποιο νεο να σας πω) και χαιρομαι με τις χαρες σας και στεναχωριεμαι κ γω με τις λυπες σας. Υπαρχουν πραγματικα ομως στιγμες που αναρωτιεμαι και εγω αν θα γινω ποτε μανα-που ειπε και το σανταλοξυλο.και δεν το ρωτω δυστυχως γισ πλακα η για αστειο οπως το εκανε η παπαδοπουλου στο σ αγαπω μ αγαπας. Υπαρχουν στιγμρς που πεφτω σα σημερα που νομιζω οτι δε θα γινω ποτε. Τελοσπαντω επειδη το φορουμ ειναι για την εξωσωματικη κ οχι γισ τσ ψυχολογικα μου σας φιλω ολες πολυ γλυκά και ευχομαι καλο σαββατοκυριακο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πρασινακι μου κι εγω προσπαθω να ανεβω και ελαφρυνω το κλιμα κι εδω μεσα...ειναι δυσκολο να μαστε παντα στα πανω μας..να μπαινεις εστω για ενα γεια..εχουμε αναγκη να ακουμε οτι ειμαστε ολες καλα....η δυναμη της μιας ειναι και δυναμη της αλλης..μανουλες θα γινουμε..ειλικρινα το πιστευω αυτο..το ποτε δεν ξερω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓειΑα σας!!Τι κανετε κουκλες??

Σανταλοξυλοο εισαι Θεααα!!! Χαχαχαχαχα!!!!

Ματιλντακι μου..εγω εκανα pcr με ιστο περιοδου,ΝΚ cells,θρομβοφιλιας συν τις ορμονικες!!

Ζωη μου καλωσηρθες καθ να σας ζησει τι μωρακι σας!!!!

Δαφνη μου συγχαρητηριααα που ικα πηγαν αψογα!!! Και ετσι θα συνεχισουν!!!

Capy κ η Ναξος απο τα αγαπημενα μου νησια!! Εχω δουλεψει δυο καλοκαιρια!! Κ εκει γνωρισα τον αντρα μου!!!!!!

Μωρουλι μου κ γω στη καμπυλη μου ηταν οτι χειροτερο!!! Μετα εφαγα δυο τυροπιτες!! Χαχαχα δ αντεχα αλλη ζαχαρη να νιωθω!!

Πρασινι μου δ μας κουραζεις!!Για ολα ειμαστε εδω!!

Ροζακθ μοτ καλες προετοιμασιες!!!! Πραγματικα υπεροχες!!!

Δ θυμαμαι τι αλλο διαβασα..εχω δυο μερες τρομερο πονοκεφαλο..περιμενω να αδιαθετησω,,κ αυτο το κουσουρι το απεκτησα με τις εξωσωματικες..

Κατα τ αλλα εχω μαζεψει ολη τη χαρτουρα για την επιτροπη κ αλλαξα κ ημερομηνια..περναω 21 Μαιου!!

Ο μικρος μου ακομη μπουκωμενος πολυ κ τωρα κατεβασε κ μυξες!! Εχει ταλαιπωρηθει πολυ..κοντευει δυο μηνες..Δευτερα παμε παλι πδ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

για να μη ζηλεψουμε ή μη στο ματιάσουμε οι υπόλοιπες!!!!!χαχαχα βρες ομως ενα τροπο γιατι μας αφησες με την περιεργεια χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου καλημερα!!χρονα πολλα στις μανουλες και φυσικα και στις μελουσες μανουλες!του χρονου ολα τα κοριτσια να γιορταζουν και να να πουμε χρονια πολλα και στις δικες μας μανουλες!!

 

εγω κοριτσια εκανα την περιδεση και σαν επεμβαση πηγε πολυ καλα αλλα με πειραξε πολυ η ναρκωση!!ζοριστηκα παρα πολυ και σημερα ειμαι καλυτερα!!τωρα οσο μπορω θα ειμαι ξαπλα!!

 

συγνωμη που δε θα αναφερθω σε καθε μια ξεχωριστα!!

να πω στο santaloxilo οτι ειναι φοβερη και ετσι θελω να τη νιωθω να ξαναπαρει τα πανω της και μανουλα θα γινει!!

 

daphne ποσο χαιρομαι για σενα και φυσικα να χαρεις την εγκυμοσυνη σου!εγω τη δευτερα θα παρω τα αποτελεσματα απο το παπ α!!

 

levou Καλη αρχη κοριτσακι μου!!

 

φωτεινη τι εγινε τελιακ κοριτσακι μου?

 

 

κοριτσια μου θα επανελθω σιγα σιγα!!φιλακια πολλα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααα!!!

Μπήκα από το κινητό μου για να ευχηθώ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ σε όλες τις μανουλες,στις μελλοντικές μανουλες κ εύχομαι σε εμάς που δεν είμαστε ακομα να γίνουμε πολύ σύντομα!!!!!

Σας φιλώ όλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μatildaki μου οι εξετάσεις που έκανα είναι οι εξής

Post coital test,γενική αιματος,σάκχαρο,ουρία,κρεατινίνη κτλ,γενική ούρων,HIV,hcv,hbsag,αντισ.ερυθρας,τοξόπλασμα,cvm,λιστερια,ηλεκτροφόρηση,τέστ δρεπανωσης,vdrl,καλλιέργεια κολπικού,χλαμύδια,μυκόπλασμα,ουρεοπλασμα,ελεγχος θρομβοφιλιας,κ ορμονικος ελεγχος.εκτος αυτών υπέρηχο,σαλπιγγογραφια,σπερμοδιάγραμμα κ καλλιέργεια κ αιματολογικές για τον άντρα γενικές,σακχάρου κ καλλιέργεια.

Επίσης κάναμε ανοσολογικές ,NK cells που μας έγραψε η αιματολογος μαζί με αυτές της θρομβοφιλιας.

Καρυοτυπος ζεύγους,κυστική ινωση(αυτά τα πληρώνεις)και πριν την επόμενη προσπάθεια θα κάνουμε υστεροσκόπηση .

Τέλος,να μην ξεχνάμε κ μαστογραφία ή υπέρηχο μαστών γτ περνουμε πολλά φάρμακα!

Ελπίζω να μην ξεχασα κάτι...

Για ότι άλλο θελεις στειλε μου πμ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρονια πολλα σε ολες τις μανουλες!! Στις φουσκιτσες μας που του χρονου θα γιορταζουν αγκαλιτσα με τα μωρακια τους κ οι υπολοιπες να γιοεταζουν παλι με φουσκωμενη κοιλιτσα!!!!!!!

Φιλακιααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα ομορφιες μου τι κανετε???πρασινι σανταλοχιλο μου μην απρλπιζρστε ολα για καποιο λογο γινονται και ευχομαι μεσα απο την ψυχη μοθ του χρονου να ταχετε αγκαλιτσα η ναχετε φουσκομρνες κοιλιτσες και να τα σκρφτομαστε και να γελαμε,,!!!παρεακι μου σας αγαπαω παρα παρα πολυ ολες σας για το κουραγιο και την δυναμη που μου δινετε καθε μερα!!!εμεις σημερα πηγαμε για καφεδακι μετα απο πολυυυυυυ καιρο να ξεπιαστω και εγω λιγακι και περιμενω πως και πως την τεταρτγ να παω να το ακουσω!!!η καλυτερη ψυχοθςραπια ειμαστε εδω εμεις παντως!!!!,σας φιλω ολες σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια μου!σημερα πηγαμε για υπερηχο για να δουμε πως πηγε η περιδεση και αν ολα ειναι καλα και φυσικα ειδαμε και το μπεμπε!στον αλλο υπερηχο θα μας πει και το φυλλο!!ολα ειναι καλα αλλα πρεπει γενικα να ειμαι ξαπλα οσο το δυνατον περισσοτερο για να παμε σε μια εβδομαδα που θα ειναι βιωσιμο το μωρο!

 

lalluna καλα εκανες και πηγες βολτουλα!αντε θα ερθει και η τεταρτη να πας για υπερηχο να ηρεμησεις!

 

φιλακια πολλα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακι μου τελεια!!!!!!!!!!!!εχω ενστικτο για γιο....μπορει να κανω και λαθος αλλα νομιζω θα ναι αγορι...δεν ξερω γιατι απο την αρχη εστι μου εκαστε για σενα...νομιζω στο χω ξαναπει....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κoritsaki mou ποσο χαίρομαι που όλα πανε καλα!!!υπομονή κ ξάπλα τώρα!πολύ χάρηκα κ για την Daphne μας!

Όλα να πανε τέλεια κορίτσια!!!

Lallouna καλα κάνεις κ βγαινεις να ξεσκασεις.που κ που είναι απαραίτητο κ αυτό!με το καλό ο υπερηχος!

Morouli μου πόσο υπέροχο είναι να ετοιμάζεις το δωμάτιο του μπεμπη!τι χρώματα θα βάλεις?κάνε μια περιγραφή να το χαρούμε κ εμείς!

Santaloxilo η περιγραφή σου τα σπάει!!!!είσαι απίστευτη!σε νιώθω τοσο πολύ με το θέμα κουνιάδα....

Εγώ κοριτσάκια μου από το πρωί πονάω πααααρα πολύ.επρεπε να μου έρθει η περίοδος αλλά τπτ ακομα...ολη μέρα ξαπλωμένη με παυσίπονα κ διάρροια λογω πόνων αλλά περίοδος πουθενά...αμαν αυτή η κύστη μου...ανυπομονω να έρθει,να ξεκινήσω τα αντισυλληπτικά κ να εξαφανιστεί!

Σας φιλώ όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια μου!!

 

santaloxilo ο γιατρος το κοβει περισσοτερο για κοριτσι αλλα τιποτα δεν ειναι σιγουρο!!ας ειναι οτι θελει ο θεουλης μονο γερο να ειναι!!

 

capy μου περαστικα σου κοριτσακι μου!αντε να σου ερθει να μπεις και εσυ σε ενα δρομο!

 

τα κοριτσια μου τι κανουν?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...