Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΠΟΙΕΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΠΑΡΕΟΥΛΑ!!!


Recommended Posts

Κατερινάκι, δε μου έγραψε τις ορμόνες, αλλά μόνο την αντιβίωση.

Δε μίλησα καν με την γιατρό αλλά με την βοηθό της και αυτή το αποφάσισε προφανώς γιατί θα είχε πρόβλημα εάν θα της γινόταν έλεγχος και το κορυφαίο ...

Πάω εχθές, με δέχτηκε η βοηθός της βοηθού και μου έδωσε το βιβλιάριο ενώ μου ζήτησε 10 ευρώ για την συνταγογράφιση!

Δεν είναι τα 10 ευρώ αλλά κάτσε ρε ... 300 πήρες και άλλα 300 θα πάρεις κλπ

Δηλαδή η συνταγογράφιση 10 ευρώ και το φάρμακο κάνει 9,83

Θα μας τρελάνουν;

 

Κακά τα ψέματα δε νιώθω σιγουριά!

Εγώ την σπρώχνω και εγώ τις λέω τι πρέπει να κάνουμε ...

Ε, έγιναν και αυτά εχθές και την Τετάρτη το πρωί πάω στον παλιό μου και ότι γίνει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα μολις φαγαμε δεν εχω κουραγιο ουτε τα πιατα να πλυνω. σερνομαι...σταση για διαφημισεις που λεμε...και να δω τα νεα σας! Στελλινα μπηκα με μια αγωνια για εσας , αλλα τελικα εμαθα τα νεα. Ηρεμησε παρε το χρονο σου, είναι δυσκολο αυτό που ανελαβες και θα το φερεις εις περας.Η επομενη θα είναι και η τυχερη σας! φυσικα να ξεκουραστείς και εμεις εδώ ειμαστε.capy  πολυχρονη και στα 100!!!!!!!!!!!του χρονου να εισαι με φουσκωμενη κοιλιτσα η ακομα και με ένα μωρακι αγκαλια!!!!!!!!!!!!! Ποσο χαιρομαι που ηρεμησε που αντρας σου δεν φανταζεσαι. Να πατε διακοπουλες να ηρεμησετε λιγάκι!!!!!!!!!Κατερινακι τι κανεις?Αρτεμις δυστυχως με το συστημα και γω στην παιδιατρο ταριφα το 10ευρω. Αφου τωρα που ηθελα μια καλλιεργεια ουρων της Μαριας μου, μπορεσε και μας την εγραψε η γιατρος του αεροδρομιου κ δεν πληρωσαμε....ενώ στο γυναικολογο εννοείται δεν πληρωνω τιποτα αλλα σκαω και την 50νταρα κάθε μηνα. Βεβαια χρειαζομαι κ 2 φορες το μηνα να μου γραψει η φαρμακα η εξετασεις κ δεν παιρνει τιποτα. Μιλησα με το γιατρο μου μου ειπε να συνεχισω τη διαιτα και σε 15 μερες να κανω νεα καμπυλη και από εκει θα δουμε εάν θα χρειαστεί να παω σε ενδοκρινολογο....Λαλλουνα και Μωρουλι τα λεμε εμεις! Μαρντιο μου εξαφανίστηκες απότομα το πρωι. Φιλια κ καλο απόγευμα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κι απο μενα

Στελλινα μου λυπάμαι πραγματικά αλλα μην κατηγορεις τον εαυτο σου..αλοιμονο αν σε καθε αποτυχια φταιγαμε εμεις..καποιος εχει απο πανω καποιο αλλο σχεδιο για σας...ειμαι σιγουρη πως η επομενη θα ναι η τυχερη ειναι σιγουρη!!!!!!!!!!!μην το κανεις αυτο στον εαυτο σου..στηρηξτε η μια την αλλη με την αδερφη σου και ψηλα το κεφαλι....ολα θα πανε καλα...αλλωστε η στενοχωρια μοιραζεται σε σας...σε φιλωωωωωωωωωωωω

 

 

capy χιλιοχρονη και συντομα "μπαλονού¨ευχομαι(οπου μπαλονου φουσκμενη και δεν εννοω απο φαγητο...χιχιχιχ)καλε ειδες που στα λεγαμε...οι αντρες παιδι μου αν ξεραν τι πραγματικα θελαν στη ζωη τους θα ηταν με μια μπυρα μπροστα στην τηλεοραση...επειδη δεν ξερουν τι θελουν κανουν ολα τα αλλα...απολαυσε το καμαρι σου λοιπον το καλοκαιρι...επισης η προταση μου ειναι να βρεις ενα τριημερο μονο για σας χωρις φιλους..(ξερεις τωρα ξαναβιωνεις μηνα μελιτος..εσωρουχακια χαρουλες..τα γνωστα...)για τα νησια εκεινα δεν εχω αποψη..εμεις παμε στο νησι του καλου μου μονιμα γιατι εκει εχουμε σπιτι δικο μας και για να μην ξεχναω πως ειναι εμφανισιακα η πεθερα κι ο πεθερος μιας και τους βλεπω μια φορα το χρονο.....

οι αλλες τι κανετε??

 

 

Ντιαζακι μου?????????????????ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ???

ΜΙΚΑ ΜΑΡΝΤΙΟ???

ΑΧ ROSAKI ΜΟΥ ΣΕ ΕΙΧΑΜΕ ΠΕΘΥΜΗΣΕΙ........

τα δικα μου νεα εχουν ως εξης..καταρχας εχασα μια υοτροφια 2500 χιλιαδων για μισο μοριο.....κριμα κι ερχονται εκπτωσεις..κατα τα αλλα στο φλεγον θεμα να σας πω πως εχω κλεισει καποια ραντεβου με γυναικολογους σε πρωτη φαση για να παω κι απο κει την προικα μου(φακελος με χαρτομανι)να δω πρωτα γενικα τι εικονα θα χω..κι επονται γιατροι υπογονιμοτητας...αυτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καπυ μου πολυχρονη κ οτι επιθυμείς σύντομα να ερθει.

στελλιτσα μου παρε τον χρονο σου και προσπαθησε να χαλαρωσεις.ξερω οτι ειναι δυσκολο αλλα προσπαθησε να φανεις δυνατη για να στηριξεις κ την αδερφη σου.

σας γραφω απο κινητο κ δεν μπορω να σχολιασω ολα τσ κοριτσάκια αλα σας φιλώ ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου γλυκά σας ευχαριστώ όοοολες για τις όμορφες ευχές σας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

 

stellina μου γλυκιά λυπάμαι....Δυστυχώς πολλές φορές ενώ όλα δείχνουν τέλεια δεν πηγαίνει καλά....λίγο πολύ όλες μας το έχουμε βιώσει κ ξέρω απο πρώτο χέρι πόσο δύσκολο είναι για την αδερφή σου αλλά περισσότερο για σένα...

Ηρέμησε,πάρε τον χρόνο σου κ κοίτα μπροστά!Έχεις άλλα 2 να περιμένουνε!κ να μην ξεχνάς πως με την πράξη σου αυτή είσαι και άξια κ ικανή κ ευλογημένη μόνο που το προσπάθησες!

Η μεγαλοψυχία σου είναι μεγάλη κ είμαι σίγουρη πως θα τα καταφέρετε!Τα φιλιά μου στην αδερφούλα σου κ μια μεγάαααλη αγκαλιά απο μένα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στελλινα εκανες εξωσωματικη για να φερεις στον κοσμο το η τα παιδακια της αδερφης σου?καλα καταλαβα?αμα ειναι ετσι τι να πω κ μονο που το κανεις αυτο εισαι αξιεπαινη απλα ετυχε να μην ειναι τωρα η ωρα να ερθουν...πιστη κ υπομονη συντομα θα εχετε θετικα αποτελεσματα γιατι αυτο που κανεις ειναι πραγματικα υπεροχο κ ο Θεουλης θα στειλει τα θαυματα του να εισαι σιγουρη.παρε τον χρονο σου αλλα μην το βαλεις κατω ποτε!

Capy χρονια σου πολλα καλα κ ευτυχισμενα κ συντομα φουσκωμενη :)

Κατερινα δεν εχεις κ αδικο οσο κ να την φιλαω δεν την χορταινω χιχιχιιχ

Μορουλι μου να δωσεις πολλα φιλακια στην κοιλιτσα!!!

Μικα τα διδυμακια σου τι κανουν?φανταζομαι παρτυ θα γινετε εκει μεσα :P

σανταλοξυλο και εγω σας εχω επιθυμησει παρα πολυ,μου λειπουν οι απειρες συζητησεις μας....γι αυτο μπαινω οσο μπορω εστω κ για λιγο να βλεπω τι κανετε!αυτο δεν προκειτε να το σταματησω θελω ολες σας να μεινετε εγκυουλες...αχ τοτε που μιλουσα με τα κοριτσια ημουν απο τις τελευταιες που ακομα δεν ειχα μεινει εγκυος τωρα τα σκεφτομαι ολα αυτα κ λεω που ημουν κ που ειμαι....ειναι το ωραιοτερο δωρο στην ζωη πιστευω δεν συγκρινετε με τιποτα αλλο!νιωθω τοσο ευλογημενη και τοσο ευχαριστημενη απο την ζωη μου,δεν με νοιαζει τιποτα αλλο μονο να εχουμε την υγεια μας κ δουλεια...ολα τα αλλα ειναι ενα μηδενικο μπροστα στο θαυμα που μου εστειλε ο Θεος,ανεκτιμητο το Δωρο του!!!!!!!!

μεσα απο την καρδια μου ευχομαι σε ολες σας πολυ συντομα να ερθει κ το δικο σας θαυμα!μην λυγιζετε κοριτσια καποτε θα γινει να ειστε σιγουρες σας μιλαω εγω που ειχα φτασει σε σημειο να πιστευω οτι δεν προκειτε ποτε να γινω μανα....

δεν σχολιαζω μια μια γιατι σιγουρα θα ξεχασω καποια,φιλια πολλα σε ολες σας!!!!!εδω γυρω θα ειμαι κ εγω να ξερετε σας παρακολουθω χιχιιχιιχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου καλημερα!!

 

stellina εμαθα τα νεα χθες αλλα δεν μπορεσα να γραψω!ξερω οτι ειναι δυσκολο και οι περισσοτερες απο μας το εχουμε περασει!εσυ βεβαια εχεις παραπανω βαρος αλλα ειμαι σιγουρη οτι η αδελφουλα σου εκτιμαει αυτο που εκανες για εκεινη και που θα ξανακανεις!εχετε τα παγωτινια σας και η διαδικασια θα ειναι πιο ευκολη οταν θα εισαι σε θεση να το κανεις!μην ξανακουσω οτι φταις εσυ η οτι εισαι ανικανη και αναξια γιατι εγω μενω ηρακλειο και θα ερθω να σου τραβηξω το μαλλακι!!

 

capy μου να τα εκατοστησεις και του χρονου διπλη!!τι καλα που ετοιμαζεις διακοπουλες!!!χαιρομαι που εισαι καλυτερα!!

 

santaloxilo  αμαν βρε παιδι μου για μισο μοριο!!!δεν πειραει κοπελα μου εσυ να εισαι καλα!!αντε και ολα θα πανε καλα!!

 

Μικα να μην κουραζεσαι καθολου!!κανε υπομονη με τη διαιτα και μπορει να μη χρειαστει να πας και σε αλλο γιατρο!! 

 

rosaki τι καλα που μπαινεις οποτε μπορεις!!να μου φιλησεις την μπουμπου σου!!

 

katerina και τα μικρα παιδακια εχουν προβλημα με τις αλλεργιες της ανοιξης!ειναι πολυ σπαστικο και τα ενοχκει πολυ!

 

αρτεμις να πας εκει που αισθανεσαι καιλυτερα!

 

τανεα μου ειναι οτι η αυχενικη βγηκε αριστη σε σχεση με την ηλικια μου!περιμενουμε και τα αποτελεσματα απο το papp a!ο αντρας μου τον ρωτησε για το φυλλο και ειπε οτι ειναι νωρις!εμεις του ειπαμε οτι ειναι αγορι και μας ειπε οτι μην εκπλαγουμε αν ειναι κοριτσι!!τωρα θα δουμε στον επομενο υπερηχο!εγω θα κανω την περιδεση τραχηλου την παρασκευη!!

 

συγνωμη στα κοριτσια που ξεχασα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου! Τι κάνετε; 

Στελλίνα μου πως είσαι; Η αδερφούλα σου; Τουλάχιστον έχει η μία την άλλη, αυτό χρειάζεστε και θα τα καταφέρετε. 

Capy μου τον άντρα σου τον κόβω σε λίγο να σου ζητάει να κάνετε πιο σύντομα παιδάκι από ότι προγραμματίζετε! Ποιος ξέρει μπορεί να έρθει και μόνο του στη ξεγνοιασιά του καλοκαιριού! Για τα νησιά που ρωτάς έχω εικόνα μόνο από Μήλο, όμορφο κυκλαδίτικο νησί (βέβαια δεν θα σου έλεγα ασχημα λόγια για κανένα μας νησί) με πανέμορφα νερά! Όπου και να πάτε πάντως... καλή παρέα να υπάρχει και θα περάσετε τέλεια!

Πράσινη και Φωτεινή εσείς πως πάτε; 

Σανταλοξυλό μου τι κάνεις; Ανέβηκε λίγο η ψυχολογία; Περνάει ο καιρός και σύντομα θα είστε αγκαλιά με τον αντρούλη σου! Λίγο ακόμα υπομονή! Εμείς εδώ θα είμαστε να σου κάνουμε παρέα!!!

Κοριτσάκι μου πολύ χάρηκα για τα νέα σου! Με το καλό να έρθει ένα υγιέστατο μωράκι λοιπόν! Περίδεση γιατί κάνεις; Έχεις κάποια συμπτώματα ή το είδε ο γιατρός στον υπέρηχο;;

Δάφνη μου η σειρά σου τώρα! Μακάρι να έχεις το ίδιο ευχάριστα νέα!

Ροζάκι μου φιλιά στη μπουμπού σου! Εσείς για πότε λέτε να τη βαφτίσετε;

Εγώ ακόμα περιμένω εναγωνίως τον υπέρηχο!!! Άντε να ακούσουμε καρδούλα να ηρεμήσω λίγο!!! Μακάρι Παναγίτσα μου να είναι καλά το ζουζουνάκι μου να έρθει να κάνει παρέα στο άλλο ζουζούνι που έχω! 

Φιλιά πολλά σε όλα τα κορίτσια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααααα!!!!!

Τι κανετε κορες??

Capy Μηλοοοοο απλα τελειαα πανεμορφη κ ιδανικη για ζευγαρι!!!! Να πατεε γιατι μετα με παιδι πριν τα 8 δ μπορειτε!! Εχει απιστευτες παραλιες αλλα σε γκρεμους χαραδρες ειναι μοναδικη σου λεω..λιγο ακριβουτσικη μεν αλλα ποιοτικο τουρισμο!!!

Αχχ Rose μου ποσες φορες αυτο το αν θα τα καταφερω ηχουσε στα αυτια μου στη ψυχη μου..ποσες?? Κ να που ειμαι τωρα!!

Ολες θα τα καταφερετε θα το δειτε!!

Αρτεμις ενεσιμες ορμονες θα παρεις η σερπαφαρ??

Το 10 αρικο ολοι του εοππυ το χουν..

Αλλα οπου νιωθεις εσυ καλα!!

Για το rulid να σου πω οτι τωρα στο κεντρο που πηγα μου το χουν βαλει για πριν κ μετα την ωολληψια..

Λοιπον τα νεα μας!!

Πηγα χτες στον Μαντουδη στο γεννημα!!

Περιμεναμε γυρω στη μιση ωρα μετα η μαια μου φερε κ συμπληρωσα ερωτηματολογιο με ιστορικο κ μετα παλι μαζι αναλυτικα!! Με ρωτησαν τα παντα τα παντα ομως..Ηρθε ο γιατρος ενα πιλυ ευγενικος κ πολυ συζητησιμος ανθρωπος ειδε το ιστορικο μου..μου λεει εχεις περασει πολλα αλλα δεν το βαλες κατω κ τα καταφερες κ συνεχιζεις!! Κ θα τα καταφερεις!! Μου μιλαγε παντα με οταν θα μεινεις εγκυος θα κανουμε αυτο κ αυτο..πολυ σιγουρος κ βεβαιος..

Ειδε τις εξετασεις μου..μου ειπε οτι η θρομβοφιλια που εχω δεν ηταν για να κανω ηπαρινες..9 μηνες..τωρα οταν μεινω παλι το αφηνει σε μενα για να μην εχω ανασφαλειες..αυτος ομως ειναι σιγουρος οτι δ θα εχω θεμα!!

Επισης βαζουν δυο εμβρυα γιατι εχουν πολλες διδυμες κυησεις..οντως αυτο παρα πολλες φωτογραφιες διδυμων μην πω ολες..κ οσες ξερω που εχουν παει διδυμα εχουν κανει.

Κ παλι ομως το αφηνει σε μενα να επιλεξω αν θα μπουν 2η 3 εμβρυα..κ αναλογως πως θα παει η προσπαθεια!!

Μου κανε υπερηχο κ με εμβρυομεταφορα ψευτικη να δει τη λειτουργια της μητρας αν καταλαβα!!

Ολα οκ..

Το ραντεβου κρατησε 3 ωρες!!!!

Α μου ειπε οοοτι θες οοτι απορια εχεις θα με παρεις τηλ !! Αν η ωοληψια πρεπει να γινει Κυριακη θα γινει τοτε..ολα στη καταλληλη κ σωστοτερη ωρα!!

Γενικα πολυ πολυ εναλακτικος κ μου δωσε την αισθηση οτι μας σεβετε σαν ανθρωπους κ οχι μονο το οικονομικο.

Εφυγε ογιατρος κ δεν τον ρωτησα για το οικονομικο..γκρρ αλλα ρωτησα τη μαια βασικα της ειπα οτι ξεχασα να ρωτησω για το οικονομικο..χαχα..ο αντρας μου γελαγε..λεω τι γελας να μηνξερουμε..

Του λεει σωστα δικιο εχει!,

Εσεις ρωτατε στο πρωτο ραντεβου? Η φανηκα χαζη??

Τωρα μου ειπαν ακομη οτι οι επιτροπες θα σταματησουν παλι..κ πηρα τηλ κ μου κλεισαν για 21 Μαιου!!!!!

Τι αλλα?? Αυταα..

Θα παω στον Μαντουδη κ ελπιζω το ενστικτο μου να με δικαιωσει!!!

Παω να παρω τον μικρουλη μου απο το σχολειο!!

Σας φιλω!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο katerina  πολύ σημαντικό σε όλη τη διαδικασία η τόνωση που έχουμε από το γιατρό μας....

 

Koritsaki mou τελεια τα νεα σας!!Με το καλό η περίδεση...

 

Daphne αναμένουμε....

 

Diazaki γλυκό με το καλό να ακούσετε το καρδιοχτύπι....φιλιά στο ζουζούνι σου το "μεγάλο"

 

Εμεις καλά σας διαβάζω και συμπάσχω με τις αναμονές τα ευχάριστα και γκρρρρ τα δυσάρεστα....(Stellina 01.00 πήγε να με πάρει ο ύπνος που σε σκεφτόμουν)....είχα και τη Μίκα με τις ανησυχίες της μέχρι τις 24,00 καλά είναι....αστειεύομαι φυσικά...

 

Και μη ξανακούσω προπαγάνδα για καλοκαιρινές διακοπές για άλλο νησί πέρα από τη Ρόδο!!!!Δημοκρατικές διαδικασίες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φωτεινη εχω μια gonal των 300!αντη θελεις να σου τη στειλω!!

 

diazaki ανυπομονεις να ακουσις καρδουλα ε?σε καταλαβαινω!!θα περασουν γρηγορα οι μερες και θα ακουσεις αυτον τον υπεροχο ηχο!κοριτσακι μου θα κανω περιδεση γιατι εχω κοντο τραχηλο και επειδη εχασα και το μωρακι μου θα την κανουμε!

 

κατερινακι να πας εκει που αισθανεσαι καλυτερα!η ψυχολογια ειναι πολυ σημαντικο πραγμα!

 

mardio  σε ευχαριστω για τις ευχες!οσο για τη Ροδο ειναι πολυ ομορφο νησι!δεν εχω παει βεβαια σε πολλα αλλα ευχαριστως θα ξαναπηγαινα!και ο γιος μου εκει πηγε φανταρος 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακι μου μπραβο πολυ χαιρομαι που πανε ολα καλα με το μωρουλακι σου!φιλια στην κοιλιτσα κ στο παιδακι σου εξω απο αυτη :P

Diaz εμεις θα την βαπτισουμε τον Αυγουστο κ κοιταω για τα παντα τωρα,πολυ τρεξιμο αλλα ευχαριστο...οι παπαδες εχουν κοψει τα παντα απο στολισμους κ γενικα δεν θελουν πολλα πολλα κ ψαχνομαι τωρα γιατι ειχα καποιο θεμα στο μυαλο μου αλλα τωρα θα το αλλαξω...με το καλο να ακουσετε την υπεροχη καρδουλα του σπορου σου :D

Ειδες Κατερινα αυτο λεω κ εγω τωρα ενω τοτε δεν μπορουσα να το πιστεψω ελεγα τι μου λενε τωρα σιγα μην γινω μανα ποτε...καλη επιτυχια για το δευτερο,τριτο η τεταρτο παιδι σου ;)

Mardio τι ωραια που εισαι εκει στην Ροδο εχω ερθει πενταημερη σουπερ ηταν!!!μακαρι καποια στιγμη να ξαναερθω γιατι τοτε δεν την ειχα γυρισει κ πολυ...τα κοριτσακια σου τι κανουν?να τους δωσεις πολλα ρουφηχτα φιλια!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΟΥΔΙΑ ΜΟΥ!!!!!!!ΤΙ ΚΑΜΕΤΕ??????ROSE ΠΟΣΟ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΜΠΑΙΝΕΙΣ ΚΑΙ ΜΑΣ ΛΕΣ ΤΑ ΝΕΑ ΣΟΥ ΤΟΧΟΥΜΕ ΑΝΑΓΚΗ ΟΛΕΣ ΜΑΣ!!!ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΜΗ!!!ΝΑ ΜΑΣ ΦΙΛΗΣΕΙΣ ΤΟ ΑΣΤΕΡΑΚΙ ΣΟΥ!!!!

DIAZAKI ΜΟΥ ΕΜΕΙΣ ΤΑ ΛΕΜΕ ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΑΚΡΙΒΩΣ ΦΑΣΗ ΕΙΜΑΣΤΕ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΡΩΙ ΕΓΩ ΤΕΤΑΡΤΗ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΕΣΥ!!!ΑΝΤΕ ΝΑΚΟΥΣΟΥΜΕ ΤΟΝ ΠΟΙΟ ΓΛΥΚΟ ΗΧΟ ΤΗΣ ΚΑΡΔΟΥΛΑΣ ΝΑ ΜΑΣ ΦΥΓΕΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΑΝΧΟΣ!!

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΛΑ ΝΕΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ ΜΠΡΑΒΟ ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑ ΠΗΓΑΝ ΚΑΙ ΘΑ ΣΥΝΕΧΙΣΟΥΝ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΟΥΝ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΔΙΑΡΚΕΙΑ!

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΑΝ ΝΙΩΘΕΙΣ ΕΜΠΥΣΤΟΣΥΝΗ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΒΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡ ΓΙΑ ΤΟ ΝΙΝΙ ΤΟ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ!!!ΦΟΡΤΩΣΕ ΤΙΣ ΜΠΑΤΑΡΙΕΣ ΣΟΥ ΤΙ ΚΑΛΟΚΑΙΡΑΚΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ ΠΑΜΕ ΔΥΝΑΤΑ ΚΑΙ ΜΕ ΚΑΛΗ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΝΙΝΑΚΙ!!!!!!!!!

ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΟΛΕΣ ΣΑΣ!!!!

ΤΑ ΝΕΑ ΜΟΥ ΣΑΣ ΤΑ ΛΕΩ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΚΟΝΤΕΥΩ ΝΑ ΓΙΝΩ ΓΡΑΦΙΚΗ!!!!!!! ΚΡΕΒΑΤΙ -ΛΙΓΑ ΠΟΝΑΚΙΑ ΧΑΜΗΛΑ ΕΝΤΟΝΑ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΓΙΑ ΔΕΥΤΕΡΑ ΒΕΒΑΙΑ -ΑΥΠΝΙΑ ΚΑΙ ΑΓΩΝΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ!!!!!!ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΓΛΥΚΑ ΟΛΕΣ ΣΑΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΚΑΙ ΟΝΕΙΡΑ ΓΛΥΚΑ!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κι από μένα την αγχωμένη εγκυούλα! 

Την προηγούμενη φορά δεν ήμουν τόσο διαβασμένη είχα λιγότερο άγχος. Τώρα φοβάμαι ότι όλα αυτά που διαβάζω στο διαδίκτυο σε μένα θα συμβούν και δεν μπορώ να ηρεμίσω. Έχω πονάκια ανησυχώ, δεν έχω πάλι ανησυχώ!! Ο άντρας μου θα τρελαθεί στο τέλος δεν υπάρχει περίπτωση! 

Ροζάκι μου το τρέξιμο της βάφτισης νομίζω είναι το πιο όμορφο ακόμα και από το γάμο! Τι τέλεια! Μακάρι να το ζήσουν όλες οι κοπέλες που προσπαθούν και να το ξαναζήσουμε οι υπόλοιπες!

Κοριτσάκι μου με το καλό η περίδεση! Περιμένουμε νέα σου! Ελπίζω να μην είναι κάτι που πονάει ε; 

Λαλλούνα σε καταλαβαίνω και με καταλαβαίνεις... τι να λέμε τώρα!

Μαρδιό μου με δημοκρατικές διαδικασίες ψηφίζουμε Ρόδο!!! Δυστυχώς (λόγω ακριβών εισιτηρίων) δεν έχουμε καταφέρει να έρθουμε αν και το θέλουμε πολύ! Για να δούμε μπορεί να τα καταφέρουμε!

Κατερίνα μου όλα μπαίνουν σε σειρά και ο γιατρός μια χαρά μου φάνηκε! Μακάρι να πάνε όλα τέλεια και το Σεπτέμβρη εγκυούλα κι εσύ!

Οι άλλες κοπέλες που είναι; Capy, Φωτεινή, Πράσινη, Σανταλόξυλο;; 

Φιλιά σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αφιξη πεθερας και πεθερου για εξετασεις στην Αθηνα stop παραμονή τους σε ξενοδοχείο για άγνωστους λόγους Stop νευρα που δεν ηρθαν σπιτι και φαινομαι εγω κακια stop δικαιολογιες του τυπου να τρεχεις ολη μερα βολευει καλυτερα το ξενοδχειο γιατι ειναι ολα κοντα ειναι και μικρο το σπιτι stop οι δικαιολογιες υποθηκαν στον ακλο μου stop τηλεφωνω στην πεθερα(για να μην φανω γαιδουρα)μαθαινω πως θα μεινουν ως τη Δευτερα stop κανω την προσφορα μου ξανα απανηση δεν πηρα Stop ο πεθερος αυριο θα μπει για στεφανιογραφια stop ειπα πως θα παω κατα τις 1,5 που τελειωνω τη δουλεια stop χρειαζεται να μεινω ως τι ωρα λετε;;;;γιατι ειναι να μεινει βραδυ και δεν ξερω πως να το χειριστωstop Σαββατοκυριακο εχω συμαντικο σεμιναριο με το πανεπιστημιο και μαλιστα εχω και εισηγηση οποτε θα λειπω και τις 2 μερες πολλες ωρες ...τα νευρα μου τσαταλια stop!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!και μετα την ασχετη ως συνηθως παρεμβολη μου ερχομαι να ρωτησω ποτε θα γινω μανα???????????????????????????????(αυτο ειναι κλασικο ερωτημα)λοιπον τα ψιλοπηρα με το οτι δεν ηρθαν για να χει τα λεει το χωριο τους μετα ειδικα οταν θα ερθουν στο νοσοκομειο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

santaloxilo coooool!

αν θέλει ξενοδοχείο ακόμη καλύτερα.. να μην σε πρήζουν.. και ας πει ό,τι θέλει στο χωριό (από το ίδιο μέρος είστε??)

εσύ το πρόγραμμα σου.. σας είχαν ενημερώσει ότι θα έρχονταν? εμένα είχε έρθει η πεθερά μου μια μέρα αφού είχα μάθει το αρνητικό της εξωσωματικής πέρσι, μέχρι τότε δεν ξέραν τίποτα ούτε για εξωσωματική όυτε ότι είχαμε θέμα, και αφού μαγείρεψα και φάγαμε τους είπα ότι είχα κανονίσει καφέ με μια φίλη που είχα πολύ καιρό να τη δω, και όντως είχα, και σηκώθηκα και έφυγα.. η ψυχολογία μου ήταν χάλια και μόνο τον καραγκιόζη δεν μπορούσα να κάνω.. πήγαν για καφέ με το γιο τους.. όταν βρεθήκαμε το βράδυ έκανα σα να μην είχε γίνει τπτ... το παν είναι να είσαι εσύ καλά και να διατηρούμε ...φιλικές σχέσεις με τους γονείς του καλού μας... μέχρι εκεί...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χα χα santaloxilo λιωνω με την περιγραφη της 7ης θανασιμης πεθερας...χα χα.

Μη σκας βρε τοσο που δε μειναν σπιτι...μπορει να μη νιωθαν ανετα μπορει να θελαν να ναι πιο κοντα στο νοσοκομειο να μη σου δωσουν βαρος αφου λειπει και ο γιος τους απο το σπιτι...

Οσο για τις επισκεψεις στο νοσοκομειο θα πας οποτε και οσο προλαβαινεις...νοσοκομειο ειναι δεν ειναι και για χορταση η επισκεψη ουτε η ολονυχτια...

Αληθεια ο αντρας σου σε ποιο μερος ειναι διορισμενος;

Μανα θα γινεις συντομοτατα...για να απαντησω και στη δευτερη ανησυχια σου!

Φιλια σε ολες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Xα χα χα χα.... Έλιωσα με το Σανταλόξυλο, να είσαι καλά βρε κοριτσάκι!! Αχ τι τραβάμε με τα πεθερικά....!!!

Βρε θα σε μαλώσω! Θα γίνεις μανούλα να είσαι σίγουρη, κι εγώ έτσι έλεγα και στεναχωριόμουν και δεν πίστευα ότι θα τα καταφέρω, να όμως που διαψεύστηκα πανηγυρικά και είμαι μια τρελή χαζομανούλα!! Πάω στοίχημα ότι σε όλες εδω που τα έχουν καταφέρει το ίδιο έγινε και το ίδιο θα συμβεί και στις υπόλοιπες που θα τα καταφέρετε σύντομα! Είναι μια απο τις πολλές φάσεις που περνάμε σε αυτό το ταξίδι της μητρότητας.

Capy μου αν και καθυστερημένα να τα εκατοστήσεις κοριτσάκι μου και ότι ποθείς να το έχεις σύντομα στην αγκαλιά σου!!

Stellinaki μου λυπήθηκα πολύ που δεν τα καταφέρατε αυτή την φορά, όμως μην το βάζεις κάτω. Δυστυχώς αυτά συμβαίνουν στην εξωσωματική, δεν υπάρχουν εγγυήσεις ότι θα τα καταφέρεις με την πρώτη! Πάρε τον χρόνο σου και προσπάθησε να είσαι δυνατή και αισιόδοξη για σένα και την αδελφούλα σου. Η θετική ψυχολογία βοηθάει πολύ σε αυτές τις περιπτώσεις! Πιστεύω πάρα πολύ ότι η ψυχολογία είναι το μισό μέρος της προσπάθειας! 

Εγώ τελικά αδιαθέτησα και χθές το πρωί πήγα και έκανα την Νταρόντα, ξεκινήσαμε και επισήμως για το παγωτο-αδελφάκι!!!!!! 

Τα φιλιά μου και την αγάπη μου σε όλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια!!

Σανταλόξυλό μου τέλεια η περιγραφή σου!!! Για τα πεθερικά που λες καλύτερα μακρυά κι αγαπημένοι. Το παιδί τους στεναχωρούν με τη στάση τους κι αυτό πρέπει να σκέφτονται. Αν δεν το καταλαβαίνουν κακό δικό τους κάνουν. Αν θέλουν ξενοδοχείο ας μείνουν! Εσύ τον καλό το λόγο τον είπες κι ας έπεσε κάτω. Στο Νοσοκομείο θα πας όποτε και όσο μπορείς. Στο κάτω κάτω δεν σε ρώτησαν αν μπορείς να έρθουν το συγκεκριμένο ΣΚ. Τέλος.... ΜΑΝΑ ΘΑ ΓΙΝΕΙΣ όπως όλες εδώ μέσα γίναμε με τα προβλήματά της η καθεμιά!

Λεβού μου καλή αρχή και με το καλό να έρθει το αδερφάκι για το κοριτσάκι σας! Όλα να πάνε τέλεια!

Στελλίνα μου πως είστε με την αδερφούλα σου; 

Φιλιά σε όλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera koritsakia miu!santaloxilo taspases me tin perigrafi sou den paizese telika!!ase ta petherika na kanoun oti nomizoun min xaliese giauto oti lene esu nai na les!!!min trelenese kai sto nodokomeio tha pas opote thes esu kai vevaia opote exeis xrono!!oso gia to an tha gineis manoula tha gineis kai tha ta skeftese auta kai tha gelas!!!

Levou mou me to kalo ns xekiniseis gia to aderfaki ola super tha pane!!ta fulia mou stin zouzounitda sou!!!

Diazaki mou erxete i mera telika 5 kai simera ola kala elpizw na pane kai stid duo mas!!!

Sas filw oles!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera koritsakia miu!santaloxilo taspases me tin perigrafi sou den paizese telika!!ase ta petherika na kanoun oti nomizoun min xaliese giauto oti lene esu nai na les!!!min trelenese kai sto nodokomeio tha pas opote thes esu kai vevaia opote exeis xrono!!oso gia to an tha gineis manoula tha gineis kai tha ta skeftese auta kai tha gelas!!!

Levou mou me to kalo ns xekiniseis gia to aderfaki ola super tha pane!!ta fulia mou stin zouzounitda sou!!!

Diazaki mou erxete i mera telika 5 kai simera ola kala elpizw na pane kai stid duo mas!!!

Sas filw oles!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια καλησπερα σε ολες σας!συγνωμη που μπαινω ετσι στην παρεα σας σα σφινα .η αληθεια ειναι οτι μετα απο 3 χρονια που διαβαζω παρομοιμες συζητησεις ειναι η πρωτη φορα που παιρνω το θαρρος να γραψω.εχω περασει και εγω πολλα,παρα πολλα αλλα τελικα τα καταφερα και εχω ενα αγγελουδι αγκαλια(εδω και 6 1/2 μηνες) τη ζωη μου.γι'αυτο θελω να ευχηθω σε ολες οσες προσπαθειται να μη το βαζετε κατω και θα ερθει η ωρα που το ονειρο θα γινει πραγματικοτητακαι πιστεψτε με ειναι τοσο ωραιο που θα προσπαθησω για δευτερο συντομα.τις καλυτερες ευχες επισης και σε οσες ειστε ηδη εγκυουλες η εχετε ηδη παιδακια!με συγκινισατε πολυ,σας φιλω και χιλια συνγωμη για το κατεβατο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σε όλες!

 

Ξέρω πως χάθηκα αλλά διαβάζω τα νέα σας ανελλιπώς!

 

Lallouna & Diaz, οι μέρες περνάνε κι εύχομαι να έχετε μία πολύ καλή εξέλιξη

Levou, τα παγωτάκια είναι στα καλύτερα τους τώρα το καλοκαίρι κι όλα θα πάνε τέλεια!

Mardio, τα κοριτσάκια σου είναι γλύκα! Στη Ρόδο μένεις? Εγώ είμαι από το Παραδείσι και σκέφτομαι να κατέβω στις εκλογές γιατί εκεί ψηφίζω και κερνάω καφέ!

Daphne, πως πάει το σποράκι?

Rose, μας έδωσες δύναμη κι αισιοδοξία, συνέχισε σε παρακαλώ να μας στηρίζεις!

Koritsaki mou, να πάνε όλα τέλεια μέχρι το τέλος!

Katerina, πως είναι ο μικρός σου? Ενθουσιάστηκες με το γιατρό απ'οτι διάβασα και θεωρώ πως είναι πολύ σημαντικό να σου εμπνέει εμπιστοσύνη και να σου ανεβάζει τη διάθεση!

Santaloxilo, είσαι όλα τα λεφτά! Κομματάκι περίεργοι μου φαίνονται οι γονείς του αντρούλη σου...χαχαχα. Μανούλες θα γίνουμε ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ, αυτό να έχεις στο μυαλό σου!

 

Ειδική μνεία στη Stellina:

Ξέρω πως μας διαβάζεις και καταλαβαίνω πως παίρνεις το χρόνο σου για να στείλεις το δικό σου μνμ...

Η περιπέτεια της αδερφής σου είναι απίστευτη αλλά απίστευτη είναι και η αγάπη σου για εκείνη, αν σκεφτείς πως υπάρχουν γυναίκες που δεν παίρνουν φάρμακα ούτε για να κάνουν δικό τους παιδί, πόσο μάλλον της αδερφής τους!! ΚΑΛΑ ΤΑΞΙΔΙΑ ΟΜΟΡΦΗ (γιατί αεροσυνοδός κι άσχημη, δε γίνεται!!)

 

Λοιπόν....τα δικά μου έχουν ως εξής:

Αποφάσισα να πάω σε ενδοκρινολόγο για να μάθω αν υπάρχει κάτι άλλο που δεν πήγε καλά και ζω την απόλυτη παράνοια....

Μου είπε πως έπρεπε να έχω κάνει πρώτα εξετάσεις που δε μου ζητήθηκαν ποτέ, πως η σαλπιγγογραφία μου δεν είναι καλή όπως νόμιζα μέχρι τώρα κι όπως με είχαν βεβαιώσει 2 γυναικολόγοι κι ο διαγνώστης και μου έγραψε καμιά δεκαριά σελίδες εξετάσεις (ευτυχώς μέσω ΕΟΠΥΥ).

Αποφασίσαμε να κάνουμε τις εξετάσεις αφού μας είπαν ότι δεν επιτρέπεται να κάνουμε άλλη προσπάθεια πριν τον Αύγουστο, αλλά να αλλάξουμε γιατρό...

Επίσης, θα πάμε σε μία ουρολόγο/ανδρολόγο για να δούμε αν μπορούμε να βελτιώσουμε κάτι με πιο δραστική θεραπεία κι όχι απλά βιταμίνες που παίρνει τώρα ο σύζυγος καθώς υποστηρίζει πως το σπέρμα φτιάχνεται!

 

Θα ήθελα πολύ να μου πείτε τη γνώμη σας σχετικά καθώς και ποιες εξετάσεις σας είχαν δώσει πριν την εξωσωματική (εκτός από σαλπιγγογραφία και σπερμοδιάγραμμα και τα τυπικά: aids κλπ)...

Επίσης, γνωρίζει κάποια για το Locus Medicus και το Medimall?

 

[smilie=read2.gif] ....

 

Σας φιλώ όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στο medimall εκανα εγω Matildaki!

Οτι θες ρωτα.

Και φυσικα θα χαρω αν προλαβεις να το πιουμε το καφεδακι το Σκ των εκλογων...

Οι κορες μου δεν ειναι αυτες στο προφιλ...οι δικες μου ειναι πιο γλυκες...χα χα

Levou καλη αρχη και με το καλο ολα...

Lallouna Diazaki υπομονη...λιγο εμεινε φανταρακια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...