Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΠΟΙΕΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΠΑΡΕΟΥΛΑ!!!


Recommended Posts

κοριτσια μου τι κανετε?ποσο εχει μεγαλωσει αυτη η παρεα μακαρι να μπορουσα να ημουν μαζι σας πιο πολυ...σας σκεφτομαι πολυ ομως δεν σας ξεχνω!

εμεις ειμαστε πολυ καλα μεγαλωνουμε κ ομορφαινουμε χιχιχι μαμα κουκουβαγια!κανουμε τις βολτες μας κ τρελαινουμε ολο τον κοσμο αλλα κυριως εμενα...μου γελαει οταν τις μιλαω κ γενικα γελαει σε ολους ειναι πολυ χαρουμενο παιδακι κ ησυχο...ο Χριστουλης μου εστειλε το τελειο θαυμα του!!!!αντε συντομα να ειστε ολες φουσκωμενες ειναι πραγματικα ευλογια...

οι εγκυουλες μας τι κανουν?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Φωτεινη σε ποια μερα εισαι? 9 ωοθυλακεια δεν ειναι λιγα..σκοπος να αναπτυχθουν καλα κ να γονιμοποθηθουν!! Μην απογοητευεσαι..να χεις θετικη σκεψη!!

Diaz μου πρωτο τριμηνο να σαι χαλαρα χαλαρα!! Κ γω ετσι καναπε κρεββατι αυταα..βεβαια απο την 7 η βδομαα αρχισαν τα γλεντισ της ανακατωσουρας οποτε δ μπορουσα να κανω κ τπτ..μονο ξαπλα ωστε να νιωθω καλυτερα!!

Αρτεμις μου αυτο το ρουλιντ κατι μου λεει..παιζει να το χα παρει κ γω αλλα οχι για ουρεοπλασμα κλπ..δ θυμαμαι..

Ολα καλα θα πανε θα δεις!!!!

Αυριο παω στον Μαντουδη!!!!!!!

Φιλιαα σε ολεςς!!!!

Κ παλι πολλα φουυυυυυυ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalispera omorfies mou!!!stellina nou euxomai mia terastia xwriaki aurio!!!ffffooooouuuuuuuuuuu megalo na pane olam teleia perimenoume me agwnia tapotelesmata sou,!!!!koritsaki mou me to kalo i auxenikh aurio na pane ola superrr kai sesena!!!!fwteinoula kala einai ta wothilakia sou min skas ola kala tha pane!!!!diazaki mou ti sou eipa?????xekourasi!??egw den kanw tipota nanai kala o antras mou kai oi mamades!!!!tha sas ta pw alli stigmi,!!!!egw mia xara eimai perimenw tin.alli tetarti san tin DIaz pws kai pws nakoudw tin kardoula!!!!!!!!rose na mou filiseis tin zouzounitsa sou!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια μου!

Γράφω απ' το κινητό ξαπλωμένη γτ πονάει το στομάχι μου πολυ.

Κατ' αρχήν καλή επιτυχία στην stellina για αύριο!θα περιμενουμε νεα σου!όσο για τις μελανιές χαλάλι!ας εχεις μια τέλεια εγκυμοσύνη κ όλα θα τα υπομεινεις!06/05 είναι τα γενέθλια μου!!!!

Morouli τι κανείς?μεγαλώνει ο μικρούλης?φαντάζομαι τώρα θα εχεις φουσκώσει πολύ!

Rose μου να μου φιλήσεις την μικρή σου!

Sylvie ποτέ ξεκινάς?

Koritsaki mou περιμενουμε νεα από αυχενική!

Daphne μου κ από σένα!όλα να σας πανε τέλεια!

Diaz τι καλός ο αντρουλης σου!πως εισαι?καλα κάνετε κ προσέχετε κορίτσια!με είχες ρωτήσει για την αντίδραση του άντρα μου στην εγκυμοσύνη της φίλης μου.χαρηκε παρα πολύ κ όλη μέρα με νταντευε γτ νόμιζε πως είχα στεναχωρεθει για μένα.απο τότε μαλάκωσε πολύ!με ρωτάει συνεχώς τι κάνει η φίλη μου,πως το ανακοίνωσε στον άντρα της κτλ!

Άρτεμις άντε να ξεφορτωθείτε το ουρεοπλασμα κ όλα να πανε καλα!

Prasini μου τι κάνεις?

Matildaki χάρηκα που βρήκε δουλεια ο άντρας σου!εσύ πως εισαι?

Mardio μου εισαι το μεγάλο μας στήριγμα κ σ'ευχαριστουμε που δεν μας ξεχνάς!

ΜΙΚΑ μου στην δίαιτα κ εσύ ε?υπομονή!ας είναι καλα τα μωρακια σου κ θα χάσεις εύκολα τα κιλακια της εγκυμοσύνης οταν έρθει η ώρα!το Μαρακι σου καλα είναι?τι σου λέει για τα μωρά που θα ρθουνε?

Φράουλα οταν νιώσεις έτοιμη κάνε το βήμα κ όλα θα πανε καλα!η ψυχολογία παίζει σημαντικό ρόλο!

Katerina τι κάνει ο μικρός?ρώτησα για διάφραγμα τον εξωσωματικό κ ειπε πως όλα είναι πιθανά κ θα το δούμε στην υστεροσκόπηση .εσύ καλα εισαι?

lallouna σε 9 μερούλες ακούτε καρδούλα?με το καλό γλυκιά μου να την ακούσετε δυνατα κ καθαρά!

Cuando μου πως εισαι?όλα καλα?

Levou επαθα πλάκα με τα βαπτιστικα!καλοφωτιστη η Αλεξάνδρα σας!έκανες κ γλυκακια!μπράβο σου!σκέψου το να ασχοληθείς περισσότερο μ'αυτο!το χεις!

Agapaki τι κάνεις εγκυουλα μου?έκανες άλλον υπέρηχο?

Fotini πότε με το καλό η ωοληψια?μη σε νοιάζει για την ποσοτητα αλλά για την ποιότητα των ωαρίων!δεν μπορείς να κάνεις κάτι για το πάχος του ενδομητρίου?ρώτα τον εξωσωματικο σου.

Labrini θα σε κανω add στο fb!φιλάκια στα παιδάκια σου!

Santaloxilo μου γλυκο ελπίζω να ανεβηκες ψυχολογικά!εγώ πάντως ναι!

Τα νεα μου τώρα!πήγαμε στον εξωσωματικο σημερα κ αποφασίσαμε για την κύστη να πάρω αντισυλληπτικά για 2 κύκλους κ αν δεν φύγει να κάνουμε λαπαροσκόπηση.επισης τον ενημερώσαμε ότι θα κάνουμε εξωσ/κη από Σεπτέμβριο κ συμφώνησε να ηρεμήσουμε!απλά 1 μήνα πριν θα κάνουμε κ υστεροσκοπηση για να ανανεωθεί η μήτρα κ αν χρειαστεί θα επέμβει κ χειρουργικά!

Ο άντρας μου είναι μέσα στις γλυκες!μου ζητάει συνεχώς συγνώμη με τις πράξεις του κ μου έκανε εντύπωση που ρώτησε σημερα τον γιατρό πότε θα συνταγογραφησει τα φάρμακα,πότε αυτο πως το άλλο...ολο ερωτήσεις!

Εγώ ψάχνομαι γία διακοπές Μήλο ή Κύθνο,αρκεί να συμφωνήσει κ η παρέα μας!αν έχετε εμπειρίες περιμένω προτάσεις!

Σας φιλώ οοοολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ξεχασα κ κάποιες που έχουνε καιρο να μπούνε να μας πουνε τα νεα τουςmilina,Candycrash,anemoni,rianna,mystiko κ Natassa τι κάνετε?μπείτε να μας πείτε τα νεα σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ένα ένα τα θυμάμαι.βγηκανε τα αποτελεσματα της κυστικής.ο άντρας μου οκ αλλά εγώ ετερόζυγη σε μια μεταλλαξη της κυστικής..δεν μίλησα ακομα με γιατρό γτ το mail με ρα αποτελεσματα ήρθε βραδάκι.ελπιζω να μην είναι κάτι σοβαρό...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

[smilie=occasion15.: happy birthday to Capy happy birthday to you!!

 

Γερή δυνατή κορίτσι μη σκάς για τίποτα όλα θα γίνουν...εκεί που είσαι ήμουνα και δω που είμαι θα ρθεις...

Είδες ο αντρούλης, μετάλλαξη....

Για τη κυστική δε ξέρω...θα είναι κάτι που φτιάχνει...

Που το διάβασα τις προάλλες : να μη στεναχωριόμαστε λέει για 2 πράγματα σε αυτή τη ζωή για αυτά που μπορούμε να αλλάξουμε και για αυτά που δε μπορούμε να αλλάξουμε...σοφός ο ποιητής!!!

 

Μια γλυκιά καλημέρα σε όλες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σε ολες!!!Εδωσα στις 8.30 αιματακι και τωρα περιμενω...και ελπιζω...

Καπυ μου χρονια σου πολλα,πολυχρονη και πανω απ ολα υγιης!!!Χαιρομαι που εφτιαξαν τα πραγματα με τον αντρουλη σου,ηθελε το χρονο του να ηρεμησει μετα απο την περιπετεια με το νοσοκομειο.

Θα επανελθω και για τις υπολοιπες,φιλια προς το παρον!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Capy μου ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ!!! Εύχομαι υγεία καταρχήν κι ένα μωράκι στην κοιλίτσα σου σύντομα! Άλλα γενέθλια χωρίς μωράκι να μην περάσεις!!! Χαίρομαι που τα βρήκατε και με τον αντρούλη σου! Μεγάλη στροφή ε;;; Όλα θα πάνε καλά! Το χρόνο του θέλει ο άνθρωπος. Θα δεις!

 

Στελλίνα μου περιμένουμε με αγωνία!!! 

 

Φωτεινή μου μια χαρά είναι τα 9 ωοθυλάκια! Μην αγχώνεσαι! 

 

Φιλιά σε όλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Capy Capy Χρονια Πολλα, σου ευχομαι πολυ πολυ αγαπη, αισιοδοξια, πολλα πολλα ποιοτικα ωαριακια δυνατα και υγειες εμβρυακια και συντομα στην κοιλιτσα σου. Ολα στην ωρα τους γλυκεια μου!!!!!!!

Ναι εχει φουσκωσει αρκετα η κοιλιτσα μου!!!!

Stelina περιμενουμε με αγωνια, ευχομαι να ακουσετε τα καλυτερα νεα σημερα, ενα φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ απο τον μπεμπη μου.

Στα υπολοιπα κοριτσια σας διαβαζω ολες και σας στελνω πολλα πολλα φιλια, την αγαπη μου και σας σκεφτομαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalhmera koritsia.

Capu moy xronia soy polla!!!!!!Na ekatosthseis!!!!

Stellinaki perimenoyme me agonia!!

Katerinaki moy 13 mera eima, ke molhs milhsa me ton giatro ke moy eipe oth wothilakia einai mikra akoma,opote sunexeizoyme tis einesoyles mexri pempth ke meta vlepoyme,enno egw upologiza savvato gia olipsia opos sth  prohgoumenh prospathia.Ti na pw..psaxnw pallh ta farmaka...

POLLA FILLAKIA!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σε ολεσ τις τσουπρες!!!!

CAPY μου πολυχρονηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη!!!!!γρηγορα να γεμισει η κοιλιτσα σου και να σου πανε ολα τελεια  [smilie=occasion13.: 

του χρονου να κρατας το νινακι σου αγκαλιτσα και να περασεις τα ποιο τελεια γενεθλια του κοσμου!!!!ειδες που σου λεγαμε οτι θελει χρονο?????????δεν ηξερε τη ελεγε εκεινη την μερα!!!!!!ολα σουπερρρρρρρρρρρρρ θα πανε θα το δεις!!!!!!!!!!!

στελλινακι μου περιμενουμε με παρα πολυ αγωνια!!!!!!!!!!!!!!!!

μωρουλινι φιλιακια στην ομορφη κοιλιτσα σου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!μην μας ξεχνας!!!!!!!!!!!!!

κοριτσακι περιμενουμε τα νεα απο την εξεταση!!!!!!!!!!

σας φιλωωωωωωωωωωωωωωωωω ολες σας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φωτεινουλα μακαρι να βρεις τα φαρμακα σου και να τελειωσει η ταλαιπωρια σου με τα φαρμακακια!!!!!!!!!!!!και ναχεις μια τελεια χωριακη!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου σας γραφω και τρεχουν τα ματια μου.Δεν τα καταφεραμε τελικα.Δεν μπορω να καταλαβω τι πηγε στραβα...Τα εμβρυακια μας ηταν τελεια,το ενδομητριο επισης,γιατι Θεε μου,γιατιιιιιιιι;;;;Γιατι το σωμα μου δε συγκρατησε ουτε ενα εμβρυακι;Θελω τοσο πολυ να βοηθησω την αδερφη μου και δε μπορω...Ειμαι 30 και ειναι 35,εχουμε την υγεια μας και αποδειχτηκα αναξια...ανικανη...

Αυριο εχουμε ραντεβου με το γιατρο γιατι σημερα η αδερφη μου λειπει ταξιδι.Φανταζομαι θα κουβεντιασουμε τι πηγε στραβα και ποτε θα προσπαθησουμε με τα 2 κατεψυγμενα.Σημερα παντως νιωθω διαλυμενη σε 1000 κομματια,συγχωρεστε με που θα απεχω για καποιο διαστημα αλλα θελω να ηρεμησω και να συνειδητοποιησω τι εχει συμβει.Θα ζητησω και απο τη δουλεια να φυγω για ενα διαστημα σε πτησεις εξωτερικου για να ξεχαστω.

Σας ευχαριστω που τοσες φορες με στηριξατε,τα φιλια μου σε ολες,θα σας διαβαζω και ελπιζω συντομα να εχω νεοτερα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στελλίνα μου ειλικρινά λυπάμαι κοριτσάκι μου που δεν πήγε καλά. Μην απογοητεύεσαι όμως και μην κατηγορείς τον εαυτό σου. Δεν είναι θέμα ικανότητας δικιάς σου, δεν έφταιξες εσύ σε κάτι. Αυτός ο δρόμος δεν είναι εύκολος, αλλά η δικαίωση θα έρθει και σύντομα θα χαρίσεις ένα παιδάκι στην αδερφούλα σου. Έχετε δύο ακόμα εμβρυάκια, οπότε μην το βάζεις κάτω! Όλα θα πάνε καλά. Θα το δεις. Ο χρόνος είναι με το μέρος σας.

Κάνε τα ταξιδάκια σου να ξεχαστείς και να ημερήσεις και μετά πάλι τραβάμε μπροστά. Μπορεί τώρα να μην ήρθε αδερφάκι για το ανηψάκι σου αλλά θα έρθει, αυτό να σκέφτεσαι. 

Μια μεγάλη αγκαλιά από μένα και σύντομα χαρές στο γεμάτο αγάπη σπιτικό σας. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

st3llina μην απογοητεύεσαι! και μην το βάζετε κάτω! σίγουρα είναι μεγάλο η στεναχώρια, την έχουμε ζήσει σχεδόν όλες, αλλά δεν τελείωσε τίποτα! και τα κατεψυγμένα είναι εκεί και περιμένουν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΤΕΛΛΙΝΑ ΜΟΥ ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ!!!!ΣΕ ΝΙΩΘΩ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΑΠΟ ΕΔΩ ΤΟΧΟΥΜΕ ΠΕΡΑΣΕΙ!ΜΗΝ ΤΟ ΒΑΖΕΙΣ ΚΑΤΩ ΕΧΕΤΕ ΑΚΟΜΑ ΔΥΟ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΑΛΛΙΩΣ ΔΕΝ ΤΕΛΕΙΩΣΕ ΤΙΠΟΤΑ!!!!ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΘΑΣΑΣΤΕ ΠΟΙΟ ΤΥΧΕΡΟΙ!!!Η ΤΥΧΗ ΠΑΙΖΕΙ ΠΟΛΥ ΣΥΜΑΝΤΙΚΟ ΡΟΛΟ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΑΛΛΙΩΣ!!!ΠΑΡΕ ΤΟ ΧΡΟΝΟ ΣΟΥ ΦΤΙΑΞΕ ΤΗΝ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΠΗΓΑΙΝΕΤΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΜΒΡΥΟΜΕΤΑΦΟΡΑ!!!!!!!!ΚΑΙ ΠΡΟΣ ΘΕΟΥ ΜΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΕΙΣ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ ΔΕΝ ΦΤΑΙΣ ΕΣΥ!!!!!!ΣΕ ΦΙΛΩ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στελίνα μου ... μη το κάνεις αυτό στον εαυτό σου...

Μη τον κατηγορείς!

Φυσικά και δε φταις σε τίποτα!

Φυσικά και θα τα καταφέρεις!!!!

Το καταλαβαίνω πως είναι φρέσκο, πρέπει όμως να το ξεπεράσεις γιατί αξίζει να είσαι καλά και δυνατή για να προσπαθήσεις πάλι!!!

Θες να πάμε και για καφέ να μιλήσουμε και να γνωριστούμε φυσικά; 

Εγώ μπορώ την Πέμπτη.

Στείλε μου αν θες μήνυμα.

 

Σας φιλώ όλες και χρόνια πολλά στην Capy!!!!!!!!!!

 

Εγώ είμαι 1 βήμα πριν αλλάξω γιατρό! Μου την έχει δώσει λίγο ... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελα βρε Stellina....πολύ στεναχωρήθηκα τώρα...

Μη κατηγορείς τον εαυτό σου...έκανες υπέρ το δέον προσπάθεια τόσες εξετάσεις έκανες, φορτώθηκες τόσα φάρμακα, έκατσες ακινησία και πρώτα από όλα δέχθηκες να μπεις σε αυτό το "λούκι" είναι δυνατόν μετά από όλα αυτά να νιώθεις λίγη επειδή δε τα καταφέρατε με τη πρώτη;;;Αδικο για τον εαυτό σου και ούτε κανείς θα σου καταλογίσει ευθύνη...

Ευτυχώς έχετε και τα καταψυγμένα για μια ακόμα προσπάθεια ανευ ορμονών.

Ισως είναι και θέμα τύχης στη τελική όταν τα έχουμε ψάξει τα χουμε γιατρέψει όλα έχουμε καλή ηλικία ανεβασμένη διάθεση και απλά δε πετυχαίνει...τι να πω...

Πάρε το χρόνο σου εδώ θα μαστε...

Σ΄αγαπάμε πολύ και σε θαυμάζουμε να το θυμάσαι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στελινα μου!!!!! Ολες εχουμε παρει μια αρνητικη απατηση σιγουρα.. ο δρομος αυτος εχει τις δυσκολιε του..ομως θα τα καταφερετε!!

Μια πρωτη αποτυχια δεν ειναι τιποτα..τυχαινει..μη κατηγορεις τον εαυτο σου..δεν φταις..

Ο Αλεξανδρος μου ειναι κατεψυγμενο μωρακι!!! Ολα θα γινουν..παρε το χρονο σου ηρεμησε κ ψηλα το κεφαλι το θετικο θα ρθει!!!

Καπυ μου πολυχρονηη!!!!!

Θα ξαναμοω να σας πω εντυπωσεις απο το γιατρο..παω να κανωτη γυναστικη μου κ να ετοιμαστω!!!

Αρτεμις τι σου κανε??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καπυ μου ειδες?? Ολα καλα!!!! Μπραβοο σας!!!

Καλα ειμαι εγω μια χαρα!! Ο μικρος ακομη ωτιτιδα κ μπουκωμενος δυο μηνες!! Μαλλον αλλεργικος στην ανοιξη!!!!

Να το δειτε το διαφραγμα!! Να επιμεινεις κ να παρεις κ αλλη γνωμη μετα την υστεροσκοπηση..

Παωωωω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...