Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΠΟΙΕΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΠΑΡΕΟΥΛΑ!!!


Recommended Posts

Με το καλο γλυκια μου!!!Ναι κι εγω βρισκω πολυ ειλικρινη και εντιμη τη σταση σου...κι ειναι οντως θεμα με ποιον συνεργαζονατι...εμενα ρε κοριτσια μου εχει καρφωθει να παω και σε αλλον γιατρο...δεν ξερω γιατι γιατρος δεν ειμαι αλλα θεωρω πως και στις 2 σπερματεγχυσεις ηταν ο,τι να ναι ο γιατρος απο αποψη χρονου..την πρωτη μου την εκανε 24 ωρες μετα με το αυγο να μην εχει σπασει ακομα..τη δευτερη 48(δεν μιλαω για την περιπτωση 1 που εκανα διπλη με αποσταση 1,5 μερα με ενα ωαριο που ουσιαστικα δεν εσπασε στις 50 κατι ωρες μετα την πρεγνυλ...εχω απογοητευτει..τοσα φαρμακα για να καταληξω να εχω καθε φορα ενα ωαριο απο τα 2...ειλικρινα βαθια μεσα μου πιστευω πως τα καναμε ολα λαθος και για αυτο δεν πιστευω στο αποτελεσμα..δεν το πιστευω βαθια μεσα μου οχι γιατι ειμαι απαισιοδοξη,ειλικρινα δεν ειμαι στη ζωη μου απαισιοδοξη ..αλλα πιστευω πως δεν εγινε η διαδικασια οπως πρεπει και του το ειπα...δεν εχω ακουσει ουτε εναν να εκανε 48 ωρες μετα..ουτε εναν και δεν μιλαω μονο για ιντερνετ alla γενικα και σε γιατρους κτλ...σκεφτομαι πολυ σοβαρα να αλλαξω γιατρο ή ετσω να παρω μια δευτερη γνωμη αν οντως αυτη η διαδικασια ακολουθηθηκε σωστα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

santaloxilo μου κατ'αρχήν περίμενε να κάνεις την χοριακή σου κ μην σκέφτεσαι αρνητικά.χαλάρωσε μικρή μου κ μετά βλέπεις.Θα το συζητήσουμε μετά την χοριακή!κ που ξέρεις?μπορεί να μην χρειαστεί να αλλάξεις τπτ κ να είναι θετική!!!Σου το εύχομαι μέσα απο την καρδιά μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμφωνώ και εγώ με την capy!! Santaloxilo τώρα μην τα σκέφτεσαι αυτά. Τώρα θα σκέφτεσαι θετικά!!! Ή αν σε βοηθάει καλύτερα σκέψου ότι αν όχι τότε θα αλλάξεις γιατρό και τέλος! Και εγώ μέχρι να το πάρω απόφαση να αλλάξω γιατρό το κούρασα πάρα πολύ και μετανιώνω που έφαγα τόσο άγχος και τόσο στρες για κάτι τόσο απλό που με κάνει να νιώθω πιο ήρεμη. 

Capy τελικά πήγες στο embryolab? Δεν είναι πολύ ωραίο το περιβάλλον? Άντε κορίτσι μου να σου πάνε και εσένα όλα καλά!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μilina μου στο embryolab πήγα κ μίλησα με τον χριστοφοριδη.την εμβρυολογο την είχα δει παλαιότερα κ φαίνεται να είναι έμπειρη!ο Χριστοφορίδης επίσης φοβερός κ πολύ γλυκός άνθρωπος!σ'ευχαριστω πολύ για τις ευχές σου,εύχομαι το ιδιο για όλες μας.να μην υπαρχει κανένα σπίτι χωρίς παιδικες φωνούλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου καλημερα!χθες δεν προλαβα να μπω καθολου!!το πρωι πηγα στην Αγια Ειρηνη τη Χρυσοβαλαντου και αναψα ενα κερακι και για σας!πηρα λαδακι και το κορδονακι να το βαλω στην κοιλιτσα μου!!

 

labrinip σε ευχαριστω πολυ κοριτσακι μου και εσυ να χαιρεσαι τα παιδακια σου!!

 

capy μου πιστευω οτι κανεις πολυ καλα γιατι πανω απο ολα πρεπει να αισθανομαστε καλα στο κεντρο που ειμαστε!!παρτε τις βιταμινες σας,κανε και οποιες εξετασεις σας πουν και θα πανε ολα καλα!οπως λες πες στο γιατρο σου την αληθεια και οταν με το καλο μεινεις εγκυουλα πας σε εκεινον!

 

santaloxilo περιμενε πρωτα τη χοριακη και μετα σκεφτεσαι ποιο θα ειναι το επομενι βημα σου!!

 

daphne kai anemoni με το καλο η επαναληπτικη!περιμενουμε νεα σας!!

 

φιλακια σε ολα τα κοριτσια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να'΄μαι και εγω!Μπηκα στα κλεφτα από το κινητο!μετακομησαμε και δεν εχω συνδεση ιντερνετ ακομα!Για καντε μου ένα γρηγορο update!Τα κοριτσακια που κανανε εμβρυομεταφορα και το σανταλοξυλακι εχουμε κανενα νεακι;;;Εμεις δεν καναμε τιποτα,ειπαμε να τελειώσουμε με τη μετακομιση και μετα!

Σας φιλω και ελπιζω σε μια εβδομαδα να εχω παλι συνδεση!!Μακαρι να μου πειτε ότι εχουμε εστω μια εγκυουλαααααααααααα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επαναληπτική 1877! καλά μου φαίνεται! περιμένω τηλ από το γιατρό να δω πότε θα τα πούμε...

παρ'ολ αυτα είμαι ακόμη σφιγμένη.. θυμάμαι την προηγούμενη φορά πετούσα.. τώρα αισθάνομαι ότι περπατάω σε τεντωμένο σχοινί και ανά πάσα στιγμή μπορεί να πέσω... ουφ!

 

capy τι έγινε τελικά με τα αποτελέσματα των αιματολογικών?

rianna, έχουμε και πινακάκι για να ενημερώνεσαι πιο άμεσα! :)

santaloxilo  και γω συνήθως είμαι του backup plan, οπότε σε καταλαβαίνω που σκέφτεσαι από τώρα για την επόμενη.. αν σε κάνει να νιώθεις καλύτερα σκέψου το... μακάρι να μην χρειαστεί βεβαίως!

 

πάω να ξαπλώσω τώρα, περισσότερα όταν μάθω νέα από το ντόκτορ.. φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου, δεν είμαι καινούργιο μέλος. Είμαι η fifoulina, απλά για δικούς μου λόγους ήθελα να αλλάξω όνομα κι έγινα μια γλυκιά φραουλίτσα! Τον άλλο λογαριασμό τον έχω αποσυνδέσει. οπότε μην μου στέλνετε τίποτα εκεί. Καλέ με το που ανακοινώθηκαν οι εγκυμοσύνες άλλαξε και ο καιρός! Τυχαίο;; Ας έρθει η άνοιξη σε όλες τις κοπέλες που ονειρευόμαστε ένα μωράκι (αν και κάποιες έχουν βάλει πλώρη για 2!) Άντε σιγά σιγά και καμιά 3δυμομανούλα, γιατί όχι; Εγώ είμαι στη φάση εξετάσεων για γενικότερη διερεύνηση της γονιμότητας. Την Πέμπτη θα κάνω καμπύλη ζαχάρου και ήδη αγχώνομαι. Την έχετε κάνει κι εσείς; Φιλιά σε όλες και έτσι να ανεβαίνουν οι χοριακές!!!

 

ΥΓ Αλλάξτε μου το όνομα και στη λίστα μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φραουλίτσα μεγειά!

μη σε ανησυχεί η καμπύλη ζαχάρου (ξέχασα να σου απαντήσω ότι και γω την έχω κάνει) απλά είναι λίγο σπάσιμο η αναμονή 3 ώρες έχοντας πιει αυτή την γλυκιά αηδία :) πάρε κάνα βιβλίο, laptop να περνά η ώρα! εμένα η καμπύλη έδειξε πιθανή αντίσταση στην ινσουλίνη, και παίρνω glucophage (είναι κυρίως για γυναίκες που έχουν πολυκυστικές γιατί οι απότομες μεταπτώσεις του ζαχάρου ίσως "καίνε" τα ωάρια και χαλάνε λέει. Εγώ δεν έχω πολυκυστικές αλλά υπάρχουν δείγματα ότι είχα κάποια στιγμή και κάτι άλλα που μου εξήγησε ο ντοκ αλλά δεν τα θυμάμαι...τέλος πάντων, ένα φάρμακο πάνω ένα κάτω, το παιρνω και αυτό εδώ και 3 χρόνια)

 

Εγώ έχω υπέρηχο την Παρασκευή και τρέμω τι θα δούμε και αν θα δούμε... αυτά! φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ αχ....καλα που θα ταν....

Και γω εχω πολυκυστικες εκανα τη καμπυλη σακχαρου αυτη που κανουμε στην εγκυμοσυνη μονο τοτε 7 μηνων φυσιολογικη βγηκε.

Δεν ηταν τιποτα.

Και γω τα παιρνα τα glucophage για να μου φτιαξουν τον κυκλο υποτιθεται αλλα μπα τριχες...οι δικες μου οι ωοθηκες ειναι για τα μπαζα...ουτε μετα που γεννησα εφτιαξαν τα πραγματα ουτε με απωλεια βαρους που λενε εφτιαξαν αυτη ειναι μοιρα μου...τελος...

Ευτυχως απεκτησα τις κουκλιτσες μου...αλλα καθε μηνα κουραςτηκα μεγαλες καθυστερησεις πονος νευρα...δε λεει να φτιαξει αυτος ο κυκλος και παιρνω και κλομιφαινη επι μονιμου βασεως...

Παντως παρολο που περασαν 4 χρονια που τα καταφερα ακομα καθε καθυστερηση μου προκαλει τα ιδια συναισθηματα προσμονης και καθε αποτυχια τα ιδια συναισθηματα απογοητευσης.τοσο εχει μπει η λαχταρα στο πετσι μου....δυσκολη φαση μεχρι να καταφερει να γινει μανουλα μια γυναικα...ψυχοφθορα τελικα...να μου πεις τωρα το καταλαβες...μονολογω εγω μη δινετε βαση...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πόσο με καλυψε αυτος ο μονολογος

 

 

Φραουλιτσα καλησπερα και καλη μεταμορφωση..να σου παει γουρι

 

ρε κοριτσια τι ψυχολογικες μεταπτωσεις ειναι αυτες ...;;;ενω ξεκιναω χαλαρα λιγο πριν το φιναλε με πιανει η παρανοια...ειλικρινα δεν πιστευω οτι πετυχα κατι κι αυτη τη φορα και αυτο το πραγμα ειναι οπως το περιγραφει η Mardio σε τρελαινει...ψαχνεις σημαδια μετρας θερμοκρασιες κι ενω ξερεις οτι ειναι βλακειες ολα αυτα εσυ εκει συνεχιζεις...ευγνωμονεις το θεο που σημερα απαεργουν τα φαρμακεια γιατι σε πιασε παλι η παρανοια να παρεις τεστ ενω ξερεις οτι ειναι νωρις...βασικα αυτο που σε  πειραζει πιο πολυ ειναι που πειστηκες να κανεις ονειρα να μην εισαι μοιρολατρης κι τωρα πρεπει να τα δεις να καταρεουν...χαπια χαπια χαπια..κοιτας το εσωρουχο μπας και δεις 2-3 σταγονιτσες ροζ..φτανεις να τα βαζεις με τον ευατο σου που παλι δεν πετυχες....σε ενοχλουν ολα..οι συναδελφοι οι φιλοι ο κοσμος ολος..αναρωτιεσαι πως μπορουν και χαμογελουν και προχωρουν τη ζωη τους ενω εσυ βουλιαζεις...εχεις πεισει τον εαυτο σου πως θα ξανασηκωθεις πως θα περιμενεις...νομιζεις πως τον εχεις πεισει μεχρι να τρεξουν οι πρωτες κοκκινες σταγινες..κι υστερα μπαινεις κατω απο το παπλωμα..παιρνεις εσυ την εμβριακη σταση...τρεχουν τα ματια σου ..περισσοτερο με φοβιζει ο εαυτος μου τελικα..περισσοτερο απο την αποτυχια..γιατι τη χρεωνω σε μενα..κι ειστε οι πρωτες που το εκμυστηρευομαι αυτο...κι οπως ειπε η Μαρδιο μην δινεται σημασια..μονολογω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καταφερα και μπηκα και εχω κατι νευρα με το μαμμυ ...δε λεγεται.................. Να ευχηθω σε Κοριτσακι, Δαφνη, cuando, anemoni τελειομηνες εγκυμοσύνες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Και υγιεστατα μωράκια! είμαι πολύ χαρουμενη με τα νεα σας. Εμπαινα ο επισκεπτης και λιγο σας διάβαζα αλλα δε θυμαμαι και πολλα! χαχαχαχχα! Στελλινα και συ κοντευεις ε ...αντε με το καλο να ξεκινήσετε!!!!!!!!!!!!!!!!!!Φραουλιτσα ευχομαι να είναι γουρλιδικο το νέο ονομα και συντομα να εχουμε τα δικα σου ευχαριστα!!!!!!!!!!!!!!Μωρουλι και capy τι μου κανετε?candycrash πως παει κλωτσαει, κλωτσαει?santaloxilo πως εισαι? εμεις καλα κ ησυχα ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ! Πειναω ωρες ωρες και κρατιεμαι βρε κορίτσια....κρατιεμαι πολύ....σας αφηνω πρεπει να κοιμησω τη Μαρια μου θα μπω αυριο να τα πουμε! φιλια σε ολες ! mardio τα ειπαμε και το πρωι εμεις. καληνυχτακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καποτε και οχι πριν πολυ καιρο σκεφτομουν , ζουσα;, κοιμομουνα, ξυπναγα , δουλευα με ακριβως τις ιδιες σκεψεις τα ιδια θελω,ονειρα με ολα αυτα τα παραπανω που λες santaloxilo, Mardio, καθε μηνας που περνουσε ο,ο και ποιο δυσκολο, ομως σημερα ειμαι 5 μηνων εγκυος και 4 μηνες πριν παρω στα χερια μου το παιδι μου!!! Και καθε μερα ζω με την αγωνια διαφορετικη δεν λεω αλλα αγωνια!

Και τι θελω τωρα εγω να πω με ολα αυτα; Οχι δεν μονολογω

Λεω πως ισως να μην υπαρξει ροζ, και που πολυ καλα εκανες και πειστηκες να κανεις ονειρα, και φυσικα πρεπει να πιασεις πατο, και πως θελει δυναμη, υπομονη και θα ερθει αυτο που τοσο περιμενεις!

Με καποιον τροπο που αυτο ξερει γιατι ξερει οτι το θελουμε πολυ Θα Ερθει!!!!

Παντα υπαρχει τροπος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Morouli καλα τα λες!

ΜΙΚΑ μου γλυκιά επιτέλους!χτυπάνε τα μωρακια σου?το Μαρακι σου τι κάνει?

Φράουλα μου καλορίζικο το νέο όνομα κ εύχομαι να σου φερει τύχη!

Daphne μου,koritsaki mou,anemoni k cuando πως νιώθετε?είστε ξαπλωμενες?δουλεύετε?έχουμε κανένα σύμπτωμα ή είναι πολύ νωρις?

Καμπύλη ζαχαρου κάνουμε κ εμείς που προσπαθούμε?δεν το ηξερα αυτό!δεν το έχω κάνει.επισης δεν έχω κάνει καρυότυπο ζεύγους κ αντιπατρικα γτ οι γιατροι μου ειπανε πως δεν είναι απαραίτητο...

τώρα ανυπομονώ να βγούνε τα υπολοιπα αποτελεσματα την Παρασκευή,ελπίζω όλα να είναι καλα!

Σας φιλώ όλες!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κι από μένα!

Δάφνη μου τέλεια η χοριακή σου! Φτου φτου φτου! Θετικές σκέψεις από εδώ και πέρα και όλα τα δύσκολα θα περάσουν. Τα άγχη δυστυχώς δεν φεύγουν κι όταν με το καλό έρθει το μωράκι πάλι θα γχωνεσαι για άλλους λόγους βέβαια. Όλα θα πάνε καλά! Αυτό να σκέφτεσαι. Πότε πας με το καλό για υπέρηχο; 

Κοριτσάκι μου εσύ σήμερα θα πας να καμαρώσεις το/τα ζουζούνια σου; Άντε με το καλό! Θα περιμένουμε νέα σου;

Ανεμόνη εσύ πως πας; Έκανες επαναληπτική; 

Σανταλόξυλο δεν θέλω ηττοπάθειες από τώρα. Τίποτα δεν έχει τελειώσει! Κάτσε να κάνεις τη χοριακή πρώτα και μετά βλέπεις! Ροζ σταγόνες δεν είναι απαραίτητο να έχεις. Εγώ πέρα από τα λευκά δεν είχα τίποτα απολύτως!!!! Οπότε είσαι σε καλό δρόμο! ;-) 

Μαρδιό μου μέσα στην καρδιά μου μίλησες. Αυτή η λαχτάρα είναι βαθιά ριζωμένη και ακόμα και με τον μικρούλη μας δεν λέει να φύγει. Νιώθεις ρε παιδιί μου ότι στερείσαι ότι πολυτιμότερο μπορείς να εχεις, κάτι που σε μερικούς είναι αυτονόητο. Για το λόγο αυτό κι εμείς θα ξεκινήσουμε για 2ο και ελπίζω να σταθούμε το ίδιο τυχεροί με το πρώτο. 

Capy μου η αντιμετώπισή σου είναι ειλικρινέστατη και φαντάζομαι ότι δεν θα έχει πρόβλημα κι αυτός. Και στην ουσία το βασικότερό όλων είναι να νιώθεις εσύ καλά για να ξεκινάς με τις καλύτερες προϋποθέσεις και όχι με αμφιβολίες. Στόχος είναι να μείνεις εγκυούλα όχι να μην κακοκαρδίσεις το γιατρό. Πιστεύω ότι θα καταλάβει. Εξάλλου δεν θα πάψει να είναι ο γιατρός σου. 

Φραουλίτσα μεγειά! Μακάρι να φέρει το πολυπόθυτο μωράκι αυτή η φραουλίτσα! Καμπύλη ζαχάρου πριν την εγκυμοσύνη δεν είχα κάνει, αλλά έκανα αμέσως μόλις μάθαμε για την εγκυμοσύνη και στον 7ο πάλι. Δεν είναι τίποτα, απλά βαριέσαι να περιμένεις 3 ώρες εκεί  πέρα! Πάρε σίγουρα βιβλιαράκι μαζί σου!

Οι εγκυούλες (Morouli, Mika, Candycrash) πως πάνε; Κάνατε τη β επιπέδου ή όχι ακόμα; 

Τελικά φίλη μου κάνει αντιπηκτικές γιατί είναι 40 χρονών αν και οι εξετάσεις της βγήκαν καλές. Μακάρι να πετύχει αυτή τη φορά. :ympray: Morouli  και Δάφνη σας ευχαριστώ για την ενημέρωση, ήταν πολύ χρήσιμη. 

Φιλιά πολλά σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! Θελω τα φώτα σας παρακαλώ γιατί εχω λίγο ανησυχίσει. Σήμερα το πρωί ξημερώματα, ενώ κοιμόμουν ένιωσα κάτι να τρέχει απ τη μύτη μου και μόλις άναψα το φως και είδα ότι ήταν αίμα φρίκαρα! Έχει τύχει σε καμιά από σας ή σε φίλη ή γνωστή κάτι τέτοιο στην εγκυμοσύνη; Την Παρασκευή πάμε για β επιπέδου και έχω τόσο πολύ αγωνία! Μια φίλη μού είπε ότι στη β επιπέδου της είπαν ότι είχε ανεπάρκεια τραχήλου και έπρεπε να κάνει περίδεση και ότι 2 βδομάδες αργότερα να πήγαινε θα το έχανε το παιδί! Εν τω μεταξύ μερικές φορές νιώθω τις κλοτσιές πολύ χαμηλά στην κοιλια και φοβάμαι μήπως το μωρό είναι πολύ χαμηλά και γίνει τίποτα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Candycrash προσωπικά δεν μου έχει τύχει κάτι τέτοιο, αλλά ξέρω ότι η μύτη ανοίγει από άγχος και αυξημένη πίεση. Για δες λίγο την πιεσή σου, μπορείς να πας στο κοντινότερο φαρμακείο και να τη μετρήσουν. Πάρε και τηλέφωνο το γιατρό σου να δεις αν συσχετίζεται η μύτη με την εγκυμοσύνη. Εν ανάγκη ας πας για ένα υπέρηχο να σε δει. Μην το έχεις άγχος ως την Παρασκευή. Εύχομαι και θέλω να πιστεύω ότι όλα θα είναι καλά! Για τις κλωτσιές μπορεί να τις νιώθεις χαμηλά γιατί μπορεί να είναι με τα ποδαράκια προς τα κάτω...Μιλα με το γιατρό σου καλύτερα να σε κατευθύνει. Δεν είναι ντροπή. Περιμένουμε νέα σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

candycrash και γω καποιες φορες νιωθω πολύ χαμηλα τις κλωτσιες σαν να χτυπάνε μεσα στο πιπι μας. Και στην κορη μου μεχρι που γεννησα ετσι ημουν και ο τράχηλος ηταν πολύ κλειστος...μην αγχωνεσαι τζαμπα για περιδεση κ τετοια. παντως για την μυτη τηλ στο γυναικολογο σου και μετρα την πιεση σου. μπορει και να ηταν κατι τυχαιο η επειδή σκέφτεσαι αυτά. diaz καλα ειμαστε ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ! Στις 4/4/2014 παω για β επιπεδου . τι ημερομηνια είναι αυτή καλε? όλα τα 4αρια χαχαχαχχαχα!εχει υπεροχη μερα σημερα και πινω το freddo μου. οι φρεσκοεγκυουλες εάν εχετε νεακια πειτε μας. φιλια σε ολες!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μικακι μπηκες επιτελους, αντε σε χασαμε παλι. Καφεδακι διαβαζω κλωτσιτσες διαβαζω ωραιοτατα. Candycrash θα συμφωνησω με τις φιλες μας, γιατρο και μην ανυσηχεις, το αγχος ειναι.

Εγω εφυγα απο την δουλεια 3,00 δεν ημουν στα πολυ καλα. Ολο το βραδυ δεν κοιμηθηκα καλα, στριφογυρναγα και τα ποδια μου πονουσαν. Τι ειναι ολο αυτο ρε κοριτσια ξερετε; Βασανιστικο ηταν;

Diaz σου ευχομαι να ερθουν πολυ ποιο ποιο ευκολα στο δευτερο παιδακι, αντε ξεκοινατε!!!

Santaloxilo δεν ξερω τι εχεις κανει σημερα αλλα προσπαθησε ναπεριμενεις το Σαββατο!!!! Λιγο εμεινε ακομη! Εισαι δυνατη μπορεις να περιμενεις λιγο, λιγο ακομη!

Φραουλα τι ωραι αλλαγη ειναι τουτη!!! Καλη επιτυχια στις ανασκαφες σου! Κανε οτι χρειαζετε για να εισαι ετοιμη!

Daphne ωραια πλησιαζεις στον υπερυχο!!!

Κοριτσακι , Ανεμονι τι γινεται; Που και ποως ειστε; Εεεε;;;

Φιλια σε ολεςςς!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσιαααααααααααααα τι υπεροχααααααααααα νεαααααααααααααααααααααααααα ποσες εγκυουλες δεν προλαβαινα να διαβαζω θετικες χοριακες!!!!ΜΠΡΑΒΟ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ!!!!!

Ευχομαι καλες κ τελειομηνες εγκυμοσυνες με πολλα υγιη μωρακιαααα...πρωτη φορα τοσες ανακοινωσεις μαζεμενες σε αυτο το ποστ κ ετσι να συνεχισει!!!

ηθελα να σας γραψω εδω κ λιγες μερες αλλα οποτε εμπαινα ξυπνουσε η μικρη μου κ δεν προλαβαινα...χαρηκα παααρα πολυ για ολες σας αλλα την εκπληξη την εκανε η cuando μας...συγχαρητηρια κ με το καλο να ερθει το δευτερο μωρακι σας!!!!

ενα τεραστιο φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ απο εμας για ακομα περισσοτερες εγκυουλες!!!!

για να ερχονται κ οι επομενες....

μορουλι τι κανει ο μπεμπαρος μας?

Μικακι τα διδυμακια δινουν κλωτσιδια?αχ τι ωραιαααα!!!

candycrash δεν ξερω για το αιμα στην μυτη αλλα οπως σου ειπαν τα κοριτσια δες μηπως εχεις πιεση...οσο για τις κλωτσιες ισως ειναι τα ποδαρακια χαμηλα γι αυτο το νιωθεις ετσι αλλα για οτιδηποτε μιλα με τον γιατρο σου μην ντρεπεσαι....

φιλια πολλα σε ολες σας παω να κοιμηθω τωρα που η μπεμπα κοιμαται...να προσεχετε εγκυουλες μου μην κουραζεστε τα εμβρυακια κ τα ματια σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

candycrass εμενα ανοιγει στον υπνο μετα απο πολυ αγχος και στες περασες κατι τετοιο;;;;μηπως ειναι απο αυτο;;;αλλα τσεκαρε και πιεση γιατι εγω ειμαι υπερτασικη..βεβαια δεν μου εχει συμβει μονο μια φορα οποτε εσενα μαλλον ηταν τυχαιο...κοριτσια δεν εχω κανει τοιποτα ουτε τεστ ουτε ξετεστ..θα περιμενω ως την Κυριακη..λογικα Σαββατο περιμενω την Αλέκα...αχ τι αγωνια κι αυτη..αν και δεν πολυελπίζω...αλλα λεμε...φιλια σε ολες ΜΙΚΑ WE MISS YOU ROSE να μου φιλησεις τη μπεμπα οι υπολοιπες ριχτες οτι μπεμποσκονη εχετε και δεν εχετε σε μας που ακομα παλαιυουμε !!!!φιλουρες κοριτσια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια!
Δεν έχω κλείσει μάτι ούτε εγώ ούτε ο άντρας μου,έχουμε κάποια ίωση με εμετούς κ διάρροια για 2η μέρα κ δεν μπορούμε ούτε να κοιμηθούμε.χθες πήγαμε σε μια κλινική κ μας βάλανε ορούς κ κάναμε ενέσεις.σημερα να φανταστειτε είμαστε καλύτερα!απίστευτη εξάντληση...
Προσοχή στις ιώσεις κορίτσια,εκεί έξω γίνεται χαμός!
Candycrash εμένα τρέχει πολύ συχνά η μύτη μου αιμα παρολο που είμαι υποτασικη.μου εξήγησαν πως αυτό συμβαινει οταν η πίεση μου ανεβαίνει έστω κ στα φυσιολογικά επίπεδα για άλλους ανθρώπους.πάρε τηλ τον γιατρό σου για σιγουριά.αλλά πάνω απ' όλα μην αγχώνεσαι τοσο κοριτσι μου,προσπάθησε να χαλαρώσεις.
Morouli ξεκουρασου όσο μπορείς!δεν μπορείς να πάρεις αδειουλα απ' την δουλεια?πότε σταματάς ?
Αυτά από μένα,ελπίζω να κλεισω μάτι κάποια στιγμη!
Φιλιά πολλαααα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...