Μετάβαση σε περιεχόμενο

καλημερα!!!!αραγε , τι συμβαινει???


vanessaki

Recommended Posts

Καλημερα κοριτσια!!!εχω μπερδευτει πολυ!!!προσπαθησαμε για το δευτερο παιδακι μας αυτο το μηνα για πρωτη φορα. τελευταια περιοδο ειχα 16/5 και κυκλο απο29-31 μερες. μετα την πιθανη συλληψη ειχα πονακια χαμηλα, ανεξηγητη κουραση και εντονους πονους χαμηλα στη μεση. Στις 10/6 εκανα χοριακη και βγηκε 2. μετα απο 2 μερες εκανα clear blue αρνητικο και σημερα το πρωι παλι αρνητικο.να απογοητευτω???το στηθος μου εχει πρηστει πολυ και ποναω σα να μου ερχεται απλα το περιεργο ειναι οτι μετα την πρωτη μου εγκυμοσυνη, δεν ποναω ποτε πια πριν αδιαθετησω, παρα μονο λιγο οταν αρχιζει...τι λετε???συγνωμη αν σας κουρασα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vanessaki καλημέρα! κοίταξε, να σου πω την αλήθεια, η χοριακή δεν έδειξε κάτι αυξημένο, ίσως επειδή ήταν κ κάπως νωρίς. Αν δηλαδή ήταν μία καθυστερημένη σύλληψη, τότε ίσως να μην είχε φανεί. μακάρι να έρθει γρήγορα το ποθούμενο αποτέλεσμα!! Κ το εννοώ, μια κ εγώ ακόμη δεν έχω καταφέρει κάτι κ ας προσπαθούμε σχεδόν ένα εξάμηνο συνολικά... Καλή επιτυχία με την προσπάθειά σας κοριτσάκι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

demie μου, σ'ευχαριστω πολυ για την ευχη σου!!!ευχομαι και σε σας το ιδιο.βλεπω εχετε κι ενα αγορακι, ε???να το χαιρεστε και να του χαρισετε συντομα αδερφακι.εγω εχω ενα κοριτσακι 19 μηνων.Να σου πω την αληθεια απογοητευτηκα πολυ.δε θελω να ειμαι αχαριστη,υπαρχουν κοπελες που προσπαθουν χρονια. απλα την πρωτη φορα εγινε η συλληψη με την πρωτη και καλομαθα...χτες το πρωι εκανα ενα self clear που λεει οτι δειχνει απο την 5 η πιθανη ημερ. συλληψης. παλι αρνητικο. περιοδος πουθενα. ισως αλλαζει ο κυκλος μου, τι να πω...εσεις ειχατε δυσκολια και την πρωτη φορα???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βανεσσάκι κι εγώ την πρώτη φορά έμεινα πάρα πολύ εύκολα έγκυος, και τώρα που ξαναρχίσαμε προσπάθειες, περίμενα ότι θα μείνω πάλι έγκυος για πλάκα! Οπότε τον πρώτο μήνα είχα απίστευτα συμπτώματα, πόνους περιόδου, ζαλάδες, ξινίλες, κ.λπ. Τώρα είτε ήταν κατά φαντασίαν, είτε οφείλονταν στο γεγονός ότι μόλις είχα σταματήσει το θηλασμό και είχαν αναστατωθεί οι ορμόνες μου. Αγόρασα και ένα τεστ, αλλά δεν πρόλαβα να το κάνω, γιατί μου ήρθε η περίοδος, αλλά το έκανα τον επόμενο μήνα, επειδή πάλι είχα ανωμαλίες (καφέ για έξι μέρες αντί περίοδο).

Φυσικά δεν είμαι έγκυος ακόμα, αλλά είναι νωρίς ακόμα! Μη στεναχωριέσαι βρε, σύντομα θα είμαστε και οι δύο εγκυούλες κι ελπίζω να γράφουμε σε ένα καινούριο ποστάκι για τις καινούριες μας εγκυμοσύνες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!!!εχω μπερδευτει πολυ!!!προσπαθησαμε για το δευτερο παιδακι μας αυτο το μηνα για πρωτη φορα. τελευταια περιοδο ειχα 16/5 και κυκλο απο29-31 μερες. μετα την πιθανη συλληψη ειχα πονακια χαμηλα, ανεξηγητη κουραση και εντονους πονους χαμηλα στη μεση. Στις 10/6 εκανα χοριακη και βγηκε 2. μετα απο 2 μερες εκανα clear blue αρνητικο και σημερα το πρωι παλι αρνητικο.να απογοητευτω???το στηθος μου εχει πρηστει πολυ και ποναω σα να μου ερχεται απλα το περιεργο ειναι οτι μετα την πρωτη μου εγκυμοσυνη, δεν ποναω ποτε πια πριν αδιαθετησω, παρα μονο λιγο οταν αρχιζει...τι λετε???συγνωμη αν σας κουρασα!!!

καλησπέρα,

καταρχήν εύχομαι να είσαι και σύντομα να ακούσεις τα ευχάριστα!!

πιστεύω ότι έκανες νωρίς τεστ, με κύκλο μέχρι 31 ημ να κάνεις τεστ πχ μετά τις 20 του μήνα για να μην απογοητεύεσαι.

εύχομαι βέβαια να μην χρειαστεί άλλο μήνα να κάνεις τεστ, περιμένω νέα σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!! Αννα μαρισ μου, τι να πω τρελαθηκαμε και οι 2 και εχουμε τετοια συμπτωματα????οι κατα φαντασιαν εγκυες!!!δεν μου εχει ερθει ακομη, αλλα δεν εκανα και αλλο τεσστ.εξαλλου νομιζω οτι θα ερθει πια!!!το πηρα αποφαση και απλα την περιμενω!!!βλεπουμε τον αλλο μηνα!!! εσυ πως τα πας με τον αντρικο???ειναι ζορικος???σχολειο που εισαι??? Κοννα, σ'ευχαριστω πολυ για την ευχη σου, αλλα το τελευταιο τεστ το εκανα 2 μερες πριν μου ερθει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vanessaki στον μικρό μου δεν ζοριστήκαμε καθόλου! ήρθε στην 3η προσπάθεια, γρήγορα κ πολύ εύκολα! άντε, καλό μας κουράγιο κ γρήγορα ένα δεύτερο μωράκι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βανεσσάκι μια χαρά με τον Αντρίκο! Δεν είναι καθόλου ιδιότροπο παιδάκι, ούτε γκρινιάρικο, αλλά είναι πάρα πολύ ζωηρός! Δε σταματά δευτερόλεπτο να τρέχει, να παίζει, να εξερευνά. Κάνι συνέχεια τα πιο απίστευτα πράγματα, όπως όλα τα παιδάκια της ηλικίας του, βέβαια!

Σχολείο είμαι στο Εσπερινό που ήμουν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...