Μετάβαση σε περιεχόμενο

EKSOSOMATIKI,POIES KSEKINISAME PAREOULA???


Recommended Posts

Koritsaki mou, εσένα θα σου δώσουμε το Όσκαρ της πιο γρήγορης ανάκαμψης! Κι ο Φεβρουάριος δεν είναι μακρυά. Ξεκουράσου και διασκέδασε αυτές τις γιορτές. Είσαι πολύ δυνατή και το μεταδίδεις και σε μας! Daphne, αν βάλεις κι εσύ 3-4 θα ξεμείνουμε από διδυμοκαρότσια σε λίγο! Δεν έχω καταλάβει: θα τα μεταφέρεις στο καινούργιο κέντρο ή θα τα βάλεις εκεί που είσαι; Αχ Rose έχω σαν μέτρο την επιμονή σου και παίρνω θάρρος. Είπες θα τα καταφέρω και το πέτυχες. Εγώ κορίτσια μου δυστυχώς δεν μπορώ να μην πάω στη δουλειά, αλλά μου κάνει εντύπωση γιατί ενώ παλιά έκανα σαν τρελή να πάω, τώρα μου βγαίνει το προστατευτικό μου και δεν θέλω να κάνω κάτι που θα θέσει σε κίνδυνο αυτήν την προσπάθεια. Πάντως κακά τα ψέματα, όταν είσαι σε αυτή τη φάση το μυαλό σου πάει πιο εύκολα στο κακό. Ευτυχώς που έχω προηγούμενη "εμπειρία" και δεν προσπαθώ να αναλύσω τόσο τα "συμπτώματα" που έχω. Ξέρω οτι οφείλονται στα φάρμακα. Να ρωτήσω όποια ξέρει: Υπάρχει περίπτωση πριν τη χοριακή να έρθει η περίοδος ή λόγω των φαρμάκων δεν πρόκειται να έρθει;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα κοριτσακια τι μου κανετε?το απόγευμα θα παω γιατρο.υποφερω από ρεψιμο.....χαλια είμαι. σερνομαι.θα αφήσω τη μικρη στην πεθερα μου, θα ερθει σπιτι δηλ. με τετοιο κρυο που να την βγαλω εξω. παει να βηξει κ λιγο, αφήστε μην εχουμε τιποτα κ ερχοντε κ γιορτες. Φιφουλινακι οι συνωνοματοι είναι υπερπροστατευτικοι αντρες! και μενα κανει τα παντα Ο ΘΕΟΣ να τον εχει καλα. εχει κουραστεί ο κημενουλης αλλα εκει...νοικοκυρης!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Που είσαι βρε Μίκα μπαίνω ξαναμπαίνω δε σε πετυχαίνω.Πάλι για υπέρηχο θα πας;Χρυσάφι θα τον πληρώσετε στο τέλος αυτό το γιατρό...Ρώτα τον ξανά για τα malox.Εμένα θυμάμαι μου χε πει ο θείος μου με τις καούρες στο τέλος καλύτερα να ανακουφίζεσαι παρά να υποφέρεις και τα έπαιρνα ειδικα το βράδυ και ήταν κάπως καλύτερα τα πράγματα.Δεν έπαθαν τίποτα τα μωρά.

Εκανες τις εξετάσεις;Θα μιλήσουμε το απόγευμα να μου πεις. Πάρε με όταν γυρήσεις. Για το Μαρακι τα παμε μη τα ξαναλέμε babysitting όποτε θες.

Κρυο μπρρρ

Επεξεργάστηκε από MARDIO
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια τι κανετε;; Εχω τοσες μερες να μπω κ να διαβασω τα νεα σας αλλα εχω μεινει χωρις ιντερνετ.Σας διαβαζω τωρα στα γρηγορα απο τη δουλεια.

Morouli τι κανεις πως ειστε;; Υπομονη κεξουραση και πιστη καλη μου! Ολα θα πανε καλα και τη Δευτερα με το καλο θα ακουσεις 2 υπεροχες καρδουλες και μετα θα πετας στα συννεφα!! Τελειο το τικερακι σου! Εγω ακομα δε εχω καταφερει να βαλω..

Fιfoulina γυρισες στη δουλεια ε;; Να προσεχεις μονο..Καλα κανει ο αντρουλης σου κ ειναι υπερπροσταυτευτικος! Ετσι πρεπει να ειναι τωρα!

Jannolino περαστικα σας με τους κολικους!Αχ μωρε το ζουζουνακι σου! Πολλα μωρακια ισως τα περισσοτερα σρην αρχη ταλαιπωρουνται με τους κολικους ε;

Koritsaki mou καλα εισαι; Δυστυχως δεν εχω καθολου φαρμακα.Χαιρομαι παρα πολυ που σε "ακουω" θετικη κ ανεβασμενη!! Μπραβο σου!! Δεν χουχουλιασα αυτες τις μερες παω κανονικα στη δουλεια αλλα ντυμενη σαν κρεμμυδι!! Μεχρι και 5 Φεβρουαριου λογικα θα δουλευω..

Δαφνη καλη αρχη κοριτσι μου, να πανε ολα καλα (που θα πανε) ευχομαι ολοψυχα!!

Rosaki τι κανεις πως εισαι;Σε αγχωσε κατι εσενα διαβαζω; Τωρα βρε;;Εσυ τωρα κοντευεις με το καλο!!

MIKA πως εισαι κοριτσι μου;

MARDIO καλα εισαι;

Χτες με αυτο τον παλιοκαιρο ετρεχα στα Jumbo τρομαρα μου και δεν κρατηθηκα βρε κοριτσια πηρα 2 φορμακια ετσι γιατο καλο ειπα για τα Χριστουγεννα..Μηπως ειναι πολυ νωρις;; Σε 7 μερες με το καλο κλεινω τον 5ο..Εχω και τον αντρουλη μου που βιαζεται να αρχισουμε το δωματιο για τα μπεμπακια.. Μηπως ειναι πολυ νωρις βρε κοριτσια;; Αγχωνομαι..

Φιλια πολλα σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου καλημερα!!καλε τι κρυο ειναι αυτο παλι σημερα?

daphne κοριτσακι μου καλα θυμασε και εγω εχασα το κοριτσακι μου το 2/2013!!που θα παει ομως θα τα καταφερουμε!!δεν το βαζουμε ποτε κατω!!

ΜΙΚΑ θα πας να δεις τα μωρακια σου?περιμενουμε νεα!!

fifoulina εγω νομιζω οτι λογικα δε σου ερχεται περιοδος πριν σταματησεις τα φαρμακα!εγω τα σταματησα και αδιαθετησα μετα απο 4 μερες!!εχω ακουσει ομως και μερικες περιπτωσεις που τους εχουν ερθει νωριτερα!!προσεχε στη δουλεια και να ντυνεσαι καλα!

natasaki παντα να σκεφτεσαι θετικα και ολα θα πανε καλα!!να κανεις αυτο που θα σε κανει να νιωθεις καλυτερα!καλα εκανες και τα πηρες,γιορτες ειναι!!η αδελφη μου αρχιζε να ψωνιζει για τα διδυμα απο πολυ νωρις και ολα πηγαν καλα,και εγω που δεν ειχα παρει τιποτα ατυχησα!κανεις δεν ξερει τι μπορει να γινει!πιστη και θετικη σκεψη!

morouli,rosaki τι κανετε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατασα και γω μετά τη β επιπέδου ξεκίνησα να κάνω έρευνα αγοράς για κούνιες καρότσι ρηλαξ τα χοντρα χοντρα.Καλύτερα νωρίς γιατί μετά τον 7ο δε θα σαι για πολλά πολλά από αντοχές και δε χρειάζεται κιόλας ορθοστασία και ψάξιμο.Εγω θυμάμαι και μια βόλτα στο jumbo με κούραζε στον 7ο.Και ευτυχώς που ξεκίνησα νωρίς γιατί μετά ξεκίνησαν οι αιμορραγίες και έπρεπε ξαπλα.

Στειλε κωδικο mammy πητ και ημερομηνία τελευταια περιόδου να σου φτιαξω tickeraki

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MIKA, πήγες στο γιατρό; Πώς είναι τα εμβρυάκια σου; Σου έδωσε τίποτα για το ρέψιμο; Πρέπει να είναι πολύ ενοχλητικό πάνως. Μήπως θα σε ανακούφιζε να ξάπλωνες στο πλάι; Νατάσα, τα πρώτα σου φορμάκια είναι;!; Μπορώ να πω οτι άργησες κιόλας. Σιγά σιγά να εξοπλίζεσαι γιατί με τα δίδυμα θα βαρύνεις πιο γρήγορα. Τι όμορφο συναίσθημα να βλέπεις τα φορμάκια και να ονειρεύεσαι τα μωράκια σου! Μου'ρχεται να πάρω κι εγώ ένα φορμάκι! Jannolino, έχετε χιόνια εκεί; Φαντάζομαι οτι ο χειμώνας θα είναι πολύ πιο βαρύς σε σχέση με μας.

Εγώ ένα πράγμα βρε κορίτσια να μην θέλω να πηγαίνω στη δουλειά... Θέλω να κάθομαι στη "φωλιά" μου. Όσο σκέφτομαι οτι σε λίγες μέρες θα κάνω τη χοριακή (πρώτα ο Θεός) αγχώνομαι. Με πιάνει απαισιοδοξία γιατί θα ήθελα να έχω γίνει σαν την Πάμελα Άντερσον και να κλωτσάει ήδη, αλλά μετά λογικεύομαι. Δεν υπάρχει καμία άλλη που να είναι σε αναμονή για χοριακή;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατασα το υπεροχο αυτο tickeraki μου το εφτιαξε η γλυκια μου mardio . Ευχαριστω ολα καλα θα πανε. Κανε οπως νιωθεις για το δωματιο, ειναι δυο τα μπεμπακια σου οποτε θα χρειαστειται και διπλασιο χρονο.

Κοριτσακι καλα ειμαστε και ακομα καλυτερα θα παμε, ομως νιωθω λιγο αδυναμια περα απο την υπνηλια , καθολου ενεργεια εστω και λιγο.

Αχ ρε Μικα τι επαθες και εσυ με το ρψιμο, κουραστικο θα ειναι, εγω καθε πρωι εχω φτενισμα.

Φιφουλινα Παμελα Αντερσον υπομονη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γκρρρ Mardio παλευω μπας κ τα καταφερω αλλα τιποτα θα προσπαθησω λιγο ακομα κ θα στα στειλω γιατι τα νευρα μου εγιναν χαλια!!! Μου βγαζει τικερακι στην προεπισκοπηση υπογραφης αλλα δεν το εμφανιζει στα μηνυματα.. Εχει να κανει με το HTML που δεν επιτρεπεται η μπα;; καπου κανω πατατουλα νομιζω..

Morouli μου φαινεται κ εγω στη Mardio θα καταληξω γιατι δεν μπορω αλλο!! Για το δωματιο δεν ξερω λεω να περιμενω τον αλλο μηνα εστω.. Το τελευταιο τριμηνο πρωτα ο Θεος να πανε ολα καλα θελω να ειμαι οσο πιο χαλαρη γινεται..

Fifoulina μου να εισαι ηρεμη και να σκεφτεσαι θετικα!! Ευχομαι μεσα απο την καρδια μου μια τεραστια θετικη χοριακη!!

ΜΙΚΑ περιμενουμε τα νεακια σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μια χαρα είναι Δοξα Το Θεο τα σπορακια μας, μεγαλωνουν! Επομενο ραντεβού στις 30 του μηνα! Χαλαλι mardio ....λογω αιματώματος τοσο συχνα.Ακομα παραμενει μειωθηκε αρκετα αλλα υπαρχει...

Φιφουλινα αυτό με Παμελα Αντερσον ακομα γελαω! Αντε κοντευεις τη Δευτερα ε?

μωρουλι και Νατασα μια χαρα τα τικερακια σας!

Νατασα εγω μετα τη β επιπεδου αρχισα να κανω αγορες. Και γω τα πολύ νωρις τα φοβάμαι....αλλα εσυ εκανες και τη β επιπεδου βουρ στο ψητο! χαχχαχαχα μετα θα βαρυνεις και δε θα μπορεις να ευχαριστηθείς ψωνια.Μου ειπε μπορω να παω για έναν ρημαδοκαφε. Mardio τι λες παμε παιδοτοπο Κυριακη, Θεου θελοντος και καιρου επιτρέποντος.Πηγα και της αγορασα σκουφο και γαντια και εσωτερικα φανελάκια με μακρυ μανικι. Η πεθερα μου εκανε ολοοοοοοο το σιδερο! αυριο θα τα τακτοποιησω πια είμαι κουρασμενη τωρα. Καληνυχτακια....και φιλια σε ολες!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καφε τη Κυριακη;;;;;;ουαου μακαρι!!!!!Μπραβο Μικα μουπολυ χαιρομαι για σενα...αντε να υποχωρησει και το κωλοαιματωμα να κανεις πιο ανετη γιορτες.

Νατασα ωραιο το τικερ μπραβο.Ξαναπηγαινε τωρα και σβησε τις λεξεις που φαινονται μπροστα.Δεν ειναι αργα για οργανωση και αγορες.Αμα θες βοηθεια με ποσοτητες και τι θα χρειαστεις ρωτα αν εχεις αποριες.

Παμελα κατσε σπιτι με αυτο το κρυο κλωσσα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια γεια σας!!!Πως ειστε; ελπιζω ολες με ανεβασμενη διαθεση! Εμεις πήγαμε τελικά χθες στον γυναικολόγο μου και επιτέλους ακούσαμε την καρδούλα του!!!Το συναίσθημα δεν περιγράφεται!Μας εξήγησε κιόλας τι ακριβώς βλέπουμε και μας έδειξε τα ποδαράκια που αρχίζουν να σχηματίζονται, το κεφαλάκι και όλα! Αρχές Ιανουαρίου θα πάμε και για την αυχενική διαφάνεια και το pappA. Μπορεί να μου πει κάποια ποια ακριβώς διαδικασία ακολουθείται γι αυτές τις εξετάσεις κι αν είναι επίπονες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

candycrash αλλαξες τελικα γιατρο ε? αιμα θα σου παρουν και θα γινει αναλυση. Ο γιατρος θα κανει υπερηχο και θα ελεξει αναλυτικα το μωρακι. Μετα ο συνδιασμος της ηλικιας σου, ο υπέρηχος και η αιματολογικες θα βγαλουν το αποτέλεσμα. Τιποτα παραπανω από ένα υπερηχο, ισα ισα που είναι και πιο αναλυτικος και θα χαζεύεις το βλασταρι σου !!!!!!!!!!!!! Καλα και μεις μολις ανεβηκα στο δωματιο μου. Η Μαρια ακομα αλωνιζει στο σαλονι. Που κρυφτηκατε ολες , κρυωνετε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα!

Μόλις γύρισα από το γιατρό μου - με τον οποίον έχω κάνει όλες τις προσπάθειες - οποίος δε με απογοήτευσε πολύ όσον αφορά την ποιότητα των κατεψυγμένων εμβρύων (λόγω κατάτμησης σπέρματος..)

Μου είπε πως ξεπαγώνουν ανά 4αδες και να ξεπαγώσουμε 4 και να αφήσουμε τα άλλα 3... αλλά είπαμε να γίνουν και βλαστοκύστες πριν τα βάλουμε.. οπότε πόσα θα μείνουν τελικά?? εγώ είπα στο γιατρό να τα ξεπαγώσουμε όλα και ό,τι γίνει.. και είπε οκ.. (εγώ πρέπει να του προτείνω ιδέες?? τέσπα..) θα μείνω στο ίδιο κέντρο για τα κατεψυγμενα, το θεωρώ τζάμπα λεφτά να πάω στο νέο με μόνο ένα από φυσικό κύκλο και 2 κατεψυγμένα και να πληρώσω τα ίδια σαν κανονική εξωσωματική... οπότε συνεχίζω στον ίδιον και βλέπουμε...

Αφού αδιαθετήσω μου είπε να ξεκινήσω από την 24η μέρα ενέσεις καταστολής και μετά, στον επόμενο κύκλο αφού φτιάξουμε ενδομήτριο να τα βάλουμε... αυτά τα νέα.. περίεργα αισθάνομαι χωρίς λόγο.. αλλά θα ανέβω πού θα παει! δεν έχω άλλη επιλογή άλλωστε! φιλιά σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια...

τι ωραια τικερακια ειναι αυτα ετσι θελω να γεμισει αυτο το ποστακι με τετοια τικερ!!!

ΜΙΚΑ ολα καλα τα μωρουλια ε μπραβο...ξεκουραση και εσυ μεχρι να περασει το αιμα!

fifoulina υπομονη και οσο μπορεις ξεκουραση φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ

candycrash οπως στα ειπε η Μικα ειναι ενας απλος υπερηχος στην κοιλια σου και αιμα θα δωσεις...με το καλο να κανετε και την αυχενικη και θα τρελαθεις πιο πολυ απο την χαρα σου οταν δεις ενα ολοκληρωμενο μωρακι πια.

Δαφνη εφοσον τα ξεπαγωσεις ολα και αφησεις να γινουν βλαστοκυστες πιστευω θα εχεις απωλειες...ευχομαι να μεινουν αρκετα να βαλεις τωρα αλλα και να περισσεψει να κρατησεις στην καταψυξη και αχρειαστη να ειναι!ευχομαι πραγματικα ολα να πανε καλα φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ πιστεψε το και ξεκινησε δυναμικα το νεο ετος θα εισαι με μωρακια :)

αχ μου θυμισες εμενα τωρα ετσι περσι τετοιο καιρο πηρα την αποφαση να παω να μιλησω επιτελους με καποιον ειδικο στην εξωσ.ετσι με το που ηρθε ο Γεναρης εκλεισα ραντεβου και ξεκινησαν ολα...ειπα το 2013 θελω να εχω κανει μια σωστη προσπαθεια και οχι να ειμαι στο φλου και αμα θελει ο Θεος θα ερθει...Δοξαζω καθε μερα τον Θεο που μου εστειλε την μπεμπα μου!!!ετσι και εσυ με δυναμη και πιστη θα τα καταφερεις....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στον επόμενο που θα μου πει "Τυχεροί είστε που θα πάτε διακοπές τα Χριστούγεννα" και θα εννοεί "Ενώ εμείς θα μείνουμε εδώ γιατί είμαστε έγκυοι- έχουμε παιδιά μικρά κλπ κλπ θα ΑΑΑΑΑΑΑΑ! δεν ξέρω πώς θα αντιδράσω!!! #$%%^&%^!@#!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα , ειμαι με συναχι και τα λαιμα μου χαλια, ξερετε τι ζεστο μπορω να πιω για τον λαιμο μου; Επρεπε να το παθω και αυτο τωρα. Τα νευρα μου.

Κατα τα αλλα το αιμα μου νομιζω πως λιγοστευει αλλα εχω. Αυριο θα παμε στον γιατρο.

Δαφνη μην δινεις σημασια κοπελα μου σε τετοιες κουβεντες. Εινοι λογικο να στο πουν απλα εσυ προσπερασε το.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα , ειμαι με συναχι και τα λαιμα μου χαλια, ξερετε τι ζεστο μπορω να πιω για τον λαιμο μου; Επρεπε να το παθω και αυτο τωρα. Τα νευρα μου.

Κατα τα αλλα το αιμα μου νομιζω πως λιγοστευει αλλα εχω. Αυριο θα παμε στον γιατρο.

Δαφνη μην δινεις σημασια κοπελα μου σε τετοιες κουβεντες. Εινοι λογικο να στο πουν απλα εσυ προσπερασε το.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα morouli και υπόλοιπα κορίτσια! Πώς κρύωσες; Δεν είσαι μέσα; Κάποιο χαμομήλι να πιείς ή τσάι με λίγο μέλι. Όχι πολύ καυτό όμως. Μπορείς να πάρεις καραμέλες Bentasil από το φαρμακείο (έχει ένα κασκόλ απέξω). Halls κλπ απ'όσο ξέρω δεν είναι καλό να παίρνεις. Και βασικά ξεκούραση! Αν δεν νιώθεις καθόλου καλά να πάρεις το γιατρό σου πάντως. Τουλάχιστον σου μειώθηκε το αίμα. Άντε η αυριανή ημέρα είναι σημαντική για σένα, αλλά και για μένα: αύριο κάνω τη χοριακή! Μου φάνηκε απίστευτα πολύ το διάστημα, ίσως επειδή στις προηγούμενες προσπάθειες είχα βάλει βλαστοκύστες, οπότε η χοριακή γινόταν νωρίτερα. Φαντάζεστε πως έχουν γίνει τα νεύρα μου μέχρι τώρα και τι διακυμάνσεις έχει η ψυχολογία μου. Θέλω όλη τη θετική σας σκέψη και ένα καλό φύσημα από όλες τις εγκυούλες. Άντε να αρχίσουν τα μποφόρια!!

Υ.Γ. Λογικά είμαι η τελευταία φετεινή χοριακή από το παρεάκι μας. Ελπίζω και τυχερή!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@fifoulina καλή επιτυχία για αύριο!!!! άντε να κλείσει ευχάριστα η χρονιά!

@morouli εγώ άκουσα για τι χαμομήλι ότι μπορεί να φέρει συσπάσεις στη μήτρα και καλό είναι να αποφεύγεται... για το λαιμό μπορείς να κάνεις πολύ συχνά γαργάρες με σόδα και λεμόνι, ανακουφίζει αρκετά, και είναι και ακίνδυνο! για το συνάχι, φυσιολογικό ορό για να ξεμπουκώσεις.. καλή ανάρρωση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Fifoulin σου ευχομαι κουκλιτσα μου να εχεις μια θετικοτατη χοριακη ++++++++++++++++++++++++++++++ με κολλησε μια ξαδερφη μου που ειρθε να με δει. Περιμενουμε αυριο τα καλυτερα . Φιλια σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια! Καλα ειστε;; Εγω αυτες τις μερες ολα γυρναω..!

Fifoulina μου μεγαλη μερα η αυριανη!! Σου στελνω ολη μου την θετικη σκεψη και ενα μεγαλο ΦΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥ απο εμας !! Ευχομαι με ολη μου την καρδια αυριο να εχεις μια τεραστια χοριακη!!

morouli περαστικουλια σου Εμενα ο γιατρος που ειναι κ λιγακι υπερβολικος ομως οταν ειχα ψιλοκρυωσει κ εγω με αφηνε να πιω λιγο χαμομηλακι (με μετρο) με μελι οχι καυτο η καλυτερα ελεγε ζεστο νερακι με μελι κ λιγο λεμονακι.. Πολυ χαιρομαι που το αιματακι λιγοστευει!! Αντε με το καλο να σταματησει εντελως!! Περιμενουμε τα νεα σου απο το γιατρο!

Candycrash οπως ακριβως στα ειπαν στα κοριτσια ειναι!! Ευχομαι καλη β επιπεδου!!Που θα ειναι σιγουρα! Θα τρελλαθεις απο τη χαρα σου οταν δεις το νινακι σου!

MIKA τελεια που τα μωρακια σου ειναι μια χαρα!! Υπομονη κ θα περασει εντελως κ το αιματωμα! Να συνεχισεις να ξεκουραζεσαι οσο περοσσοτερο μπορεις κ ολα θα πανε μια χαρα!

Δαφνη μου υπομονη μη δινεις σημασια σε οσα λενε οι αλλοι.. Παντα ετσι ειναι..Μη σκας μη στενοχωριεσαι κ μη νευριαζεις..Να σκεφτεσαι μονο θετικα κ ολα θα πανε τελεια!!

Koritsaki mou καλα εισαι;; Βρηκες καθολου φαρμακακια;

MARDIO καλα εισαι; Οι κορουλες σου; εβγαλα και τα γραμματακια μπροστα απο το τικερακι οπως μου ειπες!! Καλυτερα ετσι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

fifloulina μπηκα να φυσίξωωωωω φοοοοοοοοοοοοουυυυυυυυυυυυυυυυυ κι από μένα...ειμαι με πυρετο χαλι μαυρο στο σπιτι!!!!σας φιλω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...