Μετάβαση σε περιεχόμενο

EKSOSOMATIKI,POIES KSEKINISAME PAREOULA???


Recommended Posts

Ποσο μου αρεσει να βλεπω το ποστακι μας ανεβασμενο!!!μπραβο κοριτσια μου ετσι πρεπει να ειμαστε ολες...Ειναι η γεννηση του Χριστουλη μας και ειναι κατι χαρουμενο θα το γιορτασουμε με το καλο και οσες δεν ειναι ακομα εγκυουλες ετοιμαστειτε γιατι ο καινουργιος χρονος φερνει μωρακια!!!!!

jannolino εχω και κραμπες και τα υπολοιπα "καλα" που εγραψα αλλα ειπαμε δεν πτοουμαι η μπεμπουλα μου να ειναι καλα....αχ ναι ειναι ωραια που εχει γεμισει ολο το σπιτι μωρουδιακα ειναι η αρχη της ευτυχιας γι αυτο το μοναδικο πλασμα που θα ερθει σε λιγους μηνες...

φανταζομαι οταν ερθει και η μικρη μου ετσι θα αισθανομαι και εγω εφοσον ειναι η αρχη ακομα μεχρι να σε μαθει και να την μαθεις μετα θα την κουμανταρεις πιο ευκολα!

μορουλι πρεπει να μπεις στην σελιδα με τα τικερ που θες για να τα βαλεις.εγω τοτε ειχα πατησει στο τικερ της Λαμπρινης και μου ειχε βγαλει την σελιδα...τωρα εψαξα λιγο να στο βρω αλλα δεν μπορεσα και δεν εχω χρονο θα το κοιταξω ομως και θα σου πω!ισως σου πει καποια αλλη κοπελα που το θυμαται καλυτερα...

φιλακια σε ολες σας καλη Κυριακη να εχετε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

κοριτσια μου καλημερα!!χαιρομαι που γινομαστε πολλες!!

jannolino μου ειναι δυσκολα τα πραγματα να εισαι στο μαγαζι και να εχεις και το μωρο που γκρινιαζει,που εχει κολικου κτλ.εισαι δυνατο κοριτσι αλλα προσεχε γιατι σε ολα αυτα οι ισορροπιες ειναι λεπτες!φιλακια και στους δυο!!

santaloxilo ετσι σε θελω να περασεις ξεγνοιαστα τις γιορτες!μην αγχωνεσαι και ολα θα γινουν!!κανεις δεν ξερει τι σου απηφυλασει το μελλον!

morouli υπομονη κοριτσι μου και ολα θα πανε καλα και θα γεννησεις τα δυο υπεροχα μωρακια σου εστω και αν χρειαστει να εισαι ξαπλα!τοσα εχουμε περασει!!

lalouna μηπως ηθελε να σου κανει την office που δε θελει ναρκωση?και την κανονικη να σου κανει που θελει ναρκωσει δεν πειραζει ολα θα ειναι ολα καλα,θα το δεις!

rosaki μου θα ηθελα να ειμαι απο μια μερια να εισαι στο δωματιο της μικρης και να χαζευεις τα ρουχαλακια και οτι εχεις αγορασει!!αυτη ειναι η μεση της ευτυχιας γιατι η αρχη ηταν οταν εμαθες για το θετικο αποτελεσμα!φυσικα δεν υπαρχει τελος γιατι η ευτυχια θα συνεχιζεται για παντα μολις παρεις αγκαλια το κοριτσακι σου!!

φιλακια σε ολα τα κοριτσια!!εγω αυριο θα παω στο γιατρο για να δουμε τι θα γινει και θα σας ενημερωσω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τί όμορφη γιορτινή διάθεση γεμάτη γλυκά και σχέδια για το μέλλον! Μπράβο, βρε κορίτσια! Εμένα σήμερα με πιάσαν κάτι νεύρα για ασήμαντη αφορμή και όλα μου φταίνε. Με έπιασε και απαισιοδοξία γιατί ούτε κι εγώ ξέρω τι θα ήθελα να νιώθω ήδη! Θες από το πολύ μέσα (τέσσερεις ολόκληρες μέρες), θες από τα φάρμακα. Άσε που συνεχώς γονείς και πεθερικά με ρωτάνε πως κοιμήθηκα, πως ξύπνησα, αν είδα κάτι ή αν δεν είδα! Ουφ! Τους είδα και τόσο χαρούμενους όταν τους είπαμε για την εμβρυομεταφορά και τώρα νιώθω οτι αν δεν προχωρήσει θα απογοητευτούν και θα στεναχωρηθούν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με όλο το σεβασμό ,αλλά σκασίλα σου...σπουδαιότερα είναι τα δικά σας αισθήματα αυτή τη φορά και τη δική σας ψυχική ισορροπία..οκ θελουν να δουν τα παιδιά τους να γίνονται γονείς ...αλλά οχι πιο πάνω από οτι θελουν εκείνα...σιγα μη σκασεις και για το τι θα νιωσουν αυτοι....θα κοιτας να σαι εσυ αισιοδοξη και ανεβασμένη...ασε τους αλλους απ εξω....καλως η κακως ειναι κάποιες διαδικασίες που αφορουν πρωτα το ζευγάρι...επιπλέον ολα καλά θα πάνε..θα δεις!!!και στο λεει η μις απαισιοδοξια που αποφάσισε να αλλαξει σταση ζωής

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε φτου φτου φτου...τι ανεβασμένες κόρες ακούω!!!

Μπράβο santaloxilo για την αλλαγή πλεύσης(αν και η διάθεση πέφτει και ανεβαίνει συνέχεια σε αυτές τις φάσεις) αλλά μπράβο!Και πολύ ωραία που το συζήτησες με τον αντρούλη και συμφωνήσατε σε ένα πλάνο.Κινείσαι σωστότατα!Δε τα παρατάς έχεις ένα στόχο προχωράς....

Εδω Ρόδος ακούει...Κρύο και δω...Jannolino μου έτσι είναι στην αρχή λίγο οι ορμόνες λίγο η κλεισούρα λίγο τα κλαμματα έρχονται και γίνονται τα νεύρα κορδόνια.Εγω θυμάμαι πριν σαραντήσω μου φώναζε ο άντρας μου βγες λίγο έξω μια βόλτα το τετράγωνο βρε παιδί μου.Δεν ήθελα να φεύγω στιγμή από τα μωρά.Και πάω που λέτε σουπερ μάρκετ να αλλάξω παραστάσεις.Και με πιανουν κάτι κλάμματα στην επιστροφή....δε μπορούσα να σταματήσω...τα θυμάμαι και γελάω αλλά τότε οι ορμόνες κάναν πάρτυ!!Υπομονή...μέρα με τη μέρα θα χεις και θα χει και το μωρό τεράστια διαφορά.

Μωρούλι δυνατό και ευτυχισμένο...λοιπόν θα πατήσεις πάνω σε ένα tickeraki που σου αρέσει το στυλ του από τα δικά μας,αυτόματα θα σε πάει στη σελίδα που το κατασκευάζεις θα βάλεις πιθανή ημερομηνία τοκετού χρώματα σχέδια κλπ γράφεις ότι θέλει.Μετά θα επιλέξεις το link που σου προτείνει για forum.Θα πας εδώ στο mammy στο πίνακα ελέγχου (πάνω δεξιά) και κάπου λέει επεξεργασία υπογραφής.Ανοίγει ένα πλαίσιο επικολλάς το link που θες (copy paste you know...)Προσοχή σβήσε τη λέξη url και από την αρχή και από το τέλος αλλιως θα βγάζει ένα μήνυμα bbcode is not allowed.Και αν όλα αυτά σου φαίνονται κινέζικα στείλε μου το κωδικό σου σε pm να στο φτιάξω και της Λαμπρινής εγώ τα φτιαξα.Επίσης Νατάσα βάλε βρε κόρη ένα tickeraki και συ με τον ίδιο τρόπο να σε παρακολουθούμε!!!

Rose ωραία φάση αυτή με τα πρώτα ψώνια και ρουχαλάκια.Εμεις τα χαμε στησει κούνιες αυτοκόλλητα φωτιστικά από νωρίς μετά τη Β επιπέδου τα παραγγείλαμε όλα ( ευτυχώς γιατί μετά την έβγαλα ξάπλα λόγω αιμοραγίας)και πήγαινα κάθε δυο και λίγο στο δωμάτιο και τα χάζευα και καθόμουν σε μια καρέκλα και ονειρευόμουν πως θα ναι μέσα στα κρεβατάκια τους...και τώρα καμιά φορά όταν κοιμούνται μπαίνω και κάθομαι και τις χαζεύω που είναι σαν αγγελάκια.

Fifoulina υπομονή...Λογικό μωρέ και οι γονείς να ανησυχούν δώσε τους λίγο άφεση...είναι και τα νευράκια μας τσιτωμένα από την αναμονή και μια κουβέντα τους μικρή από ενδιαφέρον μπορεί να ακουστεί πιεστική.Εμεις δεν είχαμε πει τίποτα στους γονείας μας 2 χρόνια ότι κάναμε εξετάσεις και είχαμε θέματα,απολύτως τίποτα ούτε καν εγω στη μάνα μου που λένε μάνα με κόρη το δέσιμο...μπα δεν ήθελα να αγχωθεί και με τη σειρά της να αγχώνει και μένα.Αφού όταν πια κλείσαμε εισιτήρια για Αθήνα για την εξωσωματική τότε τους το παμε και άρχισαν και πως και γιατί και κάνατε όλες τις εξετάσεις και δε γίνεται φυσιολογικά;;δεν είχαν ζήσει όμως όλο αυτό που περνούσαμε εμείς κρυφά με τις εξετάσεις τα τρεξίματα στους γιατρούς και λογικό να ξαφνιαστούν...16 του μήνα είπε για χοριακή;Μακρυά δεν είναι;ή λάθος θυμάμαι.

koritsaki mou φιλάκια.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα!

Νομίζω όλες μας έχει πιάσει λίγο-πολύ η καλή διάθεση λόγω Χριστουγέννων (δε θέλω μελγχολίες και τέτοια!). Άντε πάμε για νέο έτος με νέα μωρά!

Εγώ έκανα υστεροσκόπηση την προηγούμενη εβδομάδα, δεν βρήκαν κάτι και στείλαν και υλικό για βιοψία (δεν έχω μάθει ακόμη τα αποτελέσματα)

Πήγαμε σε ουρολόγο για το σύζυγο τον οποίον έχω δρομολογήσει για εγχείρηση κιρσοκήλης (γιατί μόνος του δεν το αποφασίζει εύκολα.. έλεος! ένα τέταρτο υπόθεση, εγώ εκατό φορές έχω πάρει νάρκωση.. τέσπα..)

Πήγαμε και σε νέο κέντρο για να δούμε τι θα μας πει για την περίπτωση μας (στο Μαστρο..) εύκολη περίπτωση μας είπε, με το σπέρμα δεν ασχολήθηκε, δεν τον απασχόλησε, μας είπε ότι είναι οι καλύτεροι και πως για να μην πάνε τα κατεψυγμένα χαμένα (γιατί του είπα να ξεκινούσαμε νέα προσπάθεια) μου είπε να πάρουμε ένα σε φυσικό κύκλο και 2 κατεψυγμένα (το κόστος όμως είναι το ίδιο σαν να κάνω φουλ εξωσωματική!) βλακείες μου φάνηκαν, αλλά πιστεύω πως έχει καλό εργαστήριο και θα ήθελα να κάνω εκεί την επόμενη προσπάθεια με φάρμακα.. (εγώ πήγα γιατί περίμενα να μου πει να φτιάξουμε πρώτα το σπέρμα κ μετά εξωσωματική αλλά μάλλον γι'αυτούς δεν έχει σημασία, σου λέει και καλά εγώ θα ενώσω τα καλύτερα κλπ κλπ..)

Οπότε αποφάσισα για εμβρυομεταφορά με τα υπάρχοντα εμβρυάκια - τα οποία μπορεί να μην είναι τόσο.. προβληματικά τελικά - αρχές Φλεβάρη και επομενη προσπάθεια με φάρμακα τον Ιούνιο που θα έχει δείξει το χειρουργείο αν είχε αποτέλεσμα..

Ναι, έχω πάει 2 προσπάθειες μπροστά, αλλά δεν γίνεται αλλιώς... το καλοκαίρι που έκανα εξωσωματική έμεινα χωρίς πλαν μπι και κάπως μου ήρθε.. πιστευα πως αφού έμεινα έγκυος την προηγούμενη φορά θα ξαναέμενα.. αλλά δεν πάει έτσι. .τέσπα..

θα επανέλθω να σχολιάσω τα νέα σας! πολύ χαίρομαι με τις νέες εγκυούλες και διδυμομανούλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μια υπεροχη εβδομαδα αρχισε!!!!!!!!!!!!!

janollino φυσιολιγικο είναι να αισθάνεσαι ετσι...κουραση ο μικρος με κολικους, τωρα ειδα μενεις Γερμανια.Εχεις βοηθεια από καποιον δικο σου εκει. Να ηρεμεις κ να ξερεις εχεις το πολυτιμοτερο δωρο διπλα σου! Να προσεχεις τον ευατο σου και να βγαινεις να πηγαίνεις κ ένα καφεδακι.

Κοριτσακι μου περιμενουμε νεα από γιατρο,στολισες θα φτιαξεις γλυκα? Εγω γλυκα φετος ζαχαροπλαστείου....τι να κανουμε...!!!!!!!

Μωρουλι συγχαρητηρια και παλι για την δυνατη σου αποφαση! Υποκλινομαι! Ειχες αιμα.....γιατι εισαι ξαπλα? Εγω ειχα αιμάτωμα εξω απ τους σακκους. βαλε τικερακι να κανουμε κοντρες! χαχαχαχαχα!

Candcrasy καλα εκανες και αλλαξες γιατρο θα ηρεμησεις και θα απολαυσεις την εγκυμοσυνη σου

!!!!!!!!!

lallouna ειχα κανει υστεροσκοπηση το Φεβρουαριο για αφαιρεση πολυποδα...βοηθαει πολύ το ενδομητριο και σαν διαγνωστικη η κ σαν επεμβατικη όπως εμενα.τα καλυτερα ερχοντε!!!!!!!

Φιφουλινα ηρεμησε και διωξε το αγχος μονο κακο σου κανει δεν τα ειπαμε? οσο για την κλεισουρα εγω αναμονη για χοριακη μαζι με τη στραβη που μου εκατσε εχω 22 μερες μεσα. 2 μερες ειχα βγει να ξεσκασω και τσουπ ξανα μεσα. και εχω άλλες 16 μερες μεχρι τα Χριστούγεννα.....παρε υπομονη είναι κατι που το θελεις πολύ μη μιζεριαζεις αδικα. και μενα η πεθερα μου ακομα και τωρα με ρωτάει εάν ειδα κατι κ πως αισθανομαι. θα κατσω να στεναχωριέμαι....όχι βεβαια...ανεβασμενη διαθεση θελω ε?

Δαφνη και γω στο κεντρο αυτό εχω παει. Είναι πολύ καλοι και ιδιαιτέρως οι εβρυολογοι του.καλη επιτυχια!!!!!!!!!!!!!!!

sandaloxilο χαιρομαι που σε ακουω δυνατη και ετοιμη για τα Χριστούγεννα! φτιαξε τα γλυκα σου και περασε ομορφα με τον αντρουλη σου!!!!!!!Όλα θα γινουν την καταλληλη στιγμη!

Εμεις καλα ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ περιμενω την Πεμπτη που θα παω στο γιατρο να ξεμυτισω....χαχαχαχαχα! Η Μαρια τελικα δεν δεχοταν το παρανυφικο της ενιωθε αβολα κ εκλαιγε....της φορεσα καινουργια τσαχπινικα ρουχαλάκια και περασαν υπεροχα στο γαμο! Ηταν της κολλητης μου την προσεχαν οι φιλες μου πολύ ακομα και η νυφη αγκαλιατην ειχε. της χαρισαν και ανθοδεσμη ως παρανυφακι που θα ηταν...εν το μεταξυ ολοι ξεκινησαν να με αναζητουν στο γαμο. Τους ελεγαν ότι είμαι αρρωστη αλλα δεν μασησαν.....το εχουν υποψιαστεί αρκετοι ότι είμαι εγκυος. τεσπα τουλάχιστον δε θελω να λεω ότι είναι διδυμακια γιατι εχει και κακα ματια.....

rose τι υπεροχα η ετοιμασια στα μωρουδιακα ...ένα ονειρο! θυμαμαι πηγαινα και ανασας φιλω καλη εβδομαδα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ανοιγα το περιστρεφομενο της κουνιας και ονειρευομουν την μπεμπα μου....πως περναει ο καιρος! τωρα είναι ένα μεγαλο κοριτσακι σε μεγαλο κρεβατι (με καγκελα χαμηλα βεβεαια) καθοτι ανησυχες στον υπνο. δεν χορταινω να τη βλεπω!!!!!!!!!!!!!

Νατασακι τι κανεις, μπρορε και κανεις δουλειες η τα βασικα? εννοω τωρα που μεγαλωνει η κοιλιτσα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή εβδομάδα σε όλες! Εγώ σήμερα είμαι πιο ήρεμη, γιατί σταμάτησα να λέω πολλά πολλά στις μαμάδες! Δυστυχώς δεν μπορούν να καταλάβουν τι σημαίνει μια προσπάθεια εξωσωματικής, όσο κι αν με αγαπάνε, οπότε σε αυτή τη φάση καλύτερα να έχω την ηρεμία μου! Χοριακή MARDIO θα κάνω όντως στις 16. Μου είπε οτι το υπολογίζει 2 βδομάδες από την ωοληψία. Τα έμβρυα που βάλαμε είναι 3 ημερών και όχι βλαστοκύστες, οπότε παίζει κι αυτό ρόλο στην ημερομηνία της χοριακής. Να σας πω για την ώρα δεν αγχώνομαι τόσο. Προσπαθώ να "απολαύσω" αυτή την αναμονή, γιατί αν δεν προχωρήσει θα καταρρακωθώ, οπότε καλά είμαι έτσι! Daphne, καλά έκανες και πήγες και αλλού. Μπορεί να ακούσεις και κάτι καινούργιο, που δεν το ήξερες μέχρι τώρα. Τα κατεψυγμένα σου δεν είναι βλαστοκύστες; Γιατί αν ισχύει αυτό, τότε είναι δύσκολο να βάλεις και ένα φρέσκο από φυσικό, γιατί όταν είναι ένα δεν το ρισκάρουν για βλαστοκύστη. Μήπως να τον ξαναρωτήσεις; Αχ βρε ΜΙΚΑ τι γλυκά που τα λες! Να σε δω να ετοιμάζεις και τα καινούργια κουνάκια! Σίγουρα έχουν καταλάβει οι γύρω σου. Εδώ εμένα "φαντάζονται" κατά καιρούς οτι είμαι έγκυος και όλο μου λένε "στρογγύλεψε το πρόσωπο σου" με πονηρά γελάκια! Koritsaki mou, πήγες στο γιατρό σήμερα; Τί σου είπε; Προς όλα τα κορίτσια που παίρνουν cyclacur: σας φέρνουν σαν ζαλάδες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια τι κανετε?Καλη εβδομαδα να εχουμε....

koritsaki mou οπως τα λες ειναι...ειδα και ονειρο σημερα οτι κρατουσα την μπεμπουλα μου αγκαλια ειχε καρε μαλλακι και ηταν μελαχρινη σαν και μενα οταν ημουν μικρη...ενιωθα τοσο ομορφα,τοση ευτυχια!!!!με το καλο να το ζησουμε ολες οι μελλουσες μαννουλες αλλα και ολα τα κοριτσια που προσπαθουν....περιμενουμε νεα απο τον γιατρο σου!

fifoulina στην φαση που εισαι μην σκεφτεσαι τι θα νιωσουν οι αλλοι και τι θα πουν χαλαρωσε και απολαυσε αυτες τις μερες καθισιου ;) να σκεφτεσαι θετικα και ολα θα πανε καλα φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ οσο για τα cyclacur εγω επαιρνα μονο το καφε χαπακι και δεν ειχα ζαλαδες..εσυ δεν αισθανεσαι καλα?

MARDIO οντως ειναι πολυ ομορφες ολες αυτες οι ετοιμασιες....θα γινουν τελειες ομως οταν θα ερθει το μωρακι στην ζωη μας,οσο το σκεφτομαι ανυπομονω και συγκινουμαι....

Δαφνη μια χαρα προχωρατε βημα βημα...καλα αποτελεσματα και απο την βιοψια!επειδη και εγω εκει την εκανα τους εμπιστευομαι παρα πολυ και αφου σου ειπε ευκολη υποθεση να το πιστεψεις...κανε οτι σου πει και να δεις που συντομα θα εισαι εγκυουλα!!!ετσι οταν ειχαμε παει και εμεις και ειδε το σπερμοδιαγραμμα μου ειπε αυτο φτιαχνεται δεν μας πειραζει καθολου και αφου εγω δεν ειχα προβλημα θα πετυχει σιγουρα...ολοι εκει μεσα μου ελεγαν θα μεινεις εγκυος μικρη εισαι...χαρηκα το ψιλοπιστεψα αλλα να σου πω την αληθεια ημουν επιφυλακτικη και να που βγηκαν αληθινοι!εμπιστευσου τους και πιστευω θα πανε ολα καλα :)

ΜΙΚΑ ετσι μπραβο κατσε στα αυγα σου και ασε τις βολτες :P εχεις ακομα αιμα?ποσο ειναι το παιδακι σου?αληθεια τι της εχεις πει για τα νεα μελη που θα ερθουν με το καλο?φανταζομαι θα τρελαθει οταν τα δει αλλα δυο αδερφακια χιχιχιχ με το καλο να ειναι!!!εγω ακομα την κουνια δεν την εχω παρει απο την φιλη μου αλλα συντομα θα γινει και αυτο...

εμεις ειμαστε καλα η μπεμπουλα δειχνει καθε μερα την παρουσια της με κλωτσιδια και εγω ειμαι μια χαρουμενη μελλουσα μαννουλα [smilie=tongue11.gi: φιλια σε ολες σας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Rose καποιο λαθος κανεις, τα καφε χαπακια στο cyclakourv απαγορευονται, και αν δεν κανω λαθος ειναι αντιθετα στην συληψη. Ρωτα και τον γιατρο σου απο περιεργεια. Μου κανει εντυπωση!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμενα μαζι με τα σερπαφαρ μου εδινα τα σικλακουρ μονο τα λευκά(μαλιστα μου χε πει να κοψω τα καφε και να τα πεταξω για να μη μπερδευτώ )για να κανουν καλυτερο το ενδομητριο που λεππτυνε με τα σερπαφαρ..οταν τον ρωτησα για τα καφε μου ειπε αν τα παρω θα μου ρθει περιοδος κατ ευθειαν και ειναι για αλλη δουλεια...τωρα τι δουλεια δεν ξερω..απλά καταθετω πως τα λευκά κανουν για το ενδομητριο....φανταζομαι ομως θα ξερει ο γιατρος γιατι τα δινει...πχ εμενα μου εκανε αγωγη με ουτροτζεσταν πριν την προσπαθεια με σερπαφαρ για 2 μηνες να φτιαξει η προγεστερονη κι οντως εφτιαξε...κατα τα αλλα εχω τη μεση μου και ειμαι ξαπλα σημερα υποφερωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω σας φιλω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ωχ κοριτσια εχετε δικιο χιλια συγνωμη τα ασπρα εννοουσα και εγω οτι επαιρνα μπερδευτηκα :wtf:

santaloxilo βαλε καμια θερμοφορα να σου περασει λιγακι...

μορουλι μου πως εισαι?να ξερεις καθε μερα παρακαλαω για σενα να ειναι καλα τα εμβρυακια σου,να προσεχεις :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια μου!τωρα γυρισα απο το γιατρο και ο δρομος με εχει κανει κοτοπουλο!

συγνωμη που δε αναφερομαι σε καθε μια ξεχωριστα αλλα ειμαι κουρασμενη!!

με λιγα λογια ο γιατρος μου ειπε οτι μπορω αν ξεκινησω τη νεα προσπαθεια οταν θα μου ερθει η περιοδος του φεβρουαριου.για τα φαρμακα μου ειπε οτι προτιμαει τα menopur αλλα και gonal αν βρω δεν τον πειραζει!!οποτε κοριτσια μου αν σε καποια κοπελα της εχουν περισεψει και δεν τα χρειαζεται θα ημουν ευγνωμον να μου τα εδινε!!

θα προσπαθησω αυριο να επανορθωσω και να καταφερω να σας μιλησω περισσοτερο!

καριτσακια μου καληνυχτα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακι μου ωραια συντομα ξεκινας παλι και ευχομαι να πανε ολα τελεια αυτη τη φορα!εχω gonal ενα κουτι που ληγει τον 6/2014 αλλα το εχω κρατησει μηπως κατι παει στραβα και το χρειαστω φτου φτου μακρια απο μενα...μεχρι τοτε ομως ευχομαι να εχω γερο το κοριτσακι μου στην αγκαλια μου και να στο στειλω με ολη μου την θετικη ενεργεια να πιασει πολλα μωρακια...θα ξαναμιλησουμε παλι αν δεν βρεις να με εχεις υποψιν σου!

οι υπολοιπες που ειστε σημερα?τρελλο αερα εχει σημερα δεν ειναι για εξω καθολου μεσα σπιτακι μας με την ζεστουλα,σουπερ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Rosaki μου σε ευχαριστω πολυ για τις προσευχες σου. Ειμαι συνεχεια ξαπλομενη η λιγο καθιστη και εχω ακομη αιματακι. Ελπιζω να σταματησει καποια στγμη μου ειπε οτι δεν θα σταματησει ευκολα θελει χρονο. Την Δευτερα θα παμε να ακουσουμε καρδουλες!!!! Πιστευω οτι θα πανε ολα καλα με μικρες δυσκολιες. Κοριτσακι με το καλο! Διωξε το ανχος και ολα θα πανε μια χαρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια μου!!

rosaki μου φυσικα και θα πανε ολα καλα.σε ευχαριστω πολυ και θα σε εχω υποψιν μου μονο και μονο γιατι δεν προκειται να παει κατι στραβα!!κοντευεις και εσυ!![smilie=love2.gif]

Morouli να εισαι ξαπλα και ολα θα φτιαξουν!τη δευτερα που θα ακουσεις καρδουλες θα ηρεμησεις καπως!![smilie=happy11.gif]

santaloxilo σε ευχαριστω κοριτσακι μου και σου ευχομαι και εσυ γρηγορα εγκυουλα!!:)

τα υπολοιπα κοριτσια τι κανουν?

καληνυχτα και φιλια πολλα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα, κορίτσια! Χαίρομαι που είστε όλες καλά, έστω κι αν κάποιες πρέπει να είναι ξαπλωμένες! morouli μας δίνεις πολύ κουράγιο και ελπίδα. Καλά κάνεις και ξεκουράζεσαι γιατί με τα δίδυμα θα χρειαστείς πολλές δυνάμεις! Πόσα είχες βάλει στη μεταφορά; Koritsaki mou αν όλα πάνε καλά θα έχεις να λαμβάνεις πολλά φάρμακα! Εγώ χτες πήγα πρώτη μέρα στη δουλειά - με μισή καρδιά. Ευτυχώς δεν έχει ορθοστασία, αλλά δεν είναι και σα να είσαι σπίτι σου. Την υπόλοιπη μέρα προσπαθώ να είμαι μόνο ξαπλωμένη ή καθιστή. Λίγο υπερβολικό το βρίσκω, αλλά ο άντρας μου είναι πολύ προστατευτικός και δεν με αφήνει να κάνω τίποτα. Αύριο θα έρθει η μαμά μου να σκουπίσει κλπ. Μακάρι να ήξερα τι γίνεται μέσα μου γιατί έχω ακόμα δρόμο μέχρι τη Δευτέρα... Για να αρχίσουν το φύσημα οι εγκυούλες, γιατί αλλιώς θα βγω στο μπαλκόνι που ο αέρας τα παίρνει και τα σηκώνει όλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου καλημερα!τι καιρος ειναι αυτος?τυχερες οσες ειναι στο σπιτι και χουχουλιαζουν!!

fifoulina μου επρεπε να πας στη δουλεια?προσεχε ετσι κοριτσακι μου?μη ρισκαρεις για τιποτα!!ξερω οτι εχεις αγωνια αλλα υπομονη και θα περασουν οι μερες που θα ακουσκουμε τα ευχαριστα:-p

morouli,MIKA,rosaki τι κανετε?χουχουλιαζετε?

natasaki εσυ δουλευεις η εισαι σπιτι?

φιλια σε ολες!!:-h

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα, fifoulina 4 εμβρυακια βαλαμε,

κοριτσακι ναι πολυ χουχουλισαμα.

Εγω πηγα στην δουλεια μετα απο 4 μερες της εμβρυομεταφορας και δουλευα μεχρι και μια εβδομαδα και 2 μερες μετα την χοριακη, μετα αιμα και νατα μας. Βεβαια οταν πηγαινα γιαψδουλεια μου λεγανε να ειμαι σπιτι τον πρωτο καιρο και ξαπλα. Με φαγανε! Χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια μου!

Κοριτσακι μου δυστυχώς δε μου έμεινε τιποτα σε φαρμακο! ! Ευχομαι να τα βρεις κ χαίρομαι τοσο πολύ που ξεκινας δυναμικα! ! Μπραβο σου!

Μορουλι να προσεχεις κ ολα καλα θα πανε! ! Ηρθαν κ θα μεινουν τα σποράκια σου!

Φιφουλινα μου προσεκτικα κ εσυ κ αναμονη, υπομονη κ θετικες σκέψεις!

Ροζακι τι είναι καλε αυτα που λες???? ? Έρχεται η μπουμπού σου επιτέλους! Ολα μια χαρα πανε! Ααααα μη σε ξανακουσω να λες τετοια εε?εγω μαλωνω!!! Χαχαχαχαχαχα

Εμεις παιδευομαστε με κολικούς! Ειχαμε κ γιατρό σημερα! Εχουμε ενα υγειες, δυνατο κ "μεγαλο" μωρο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

morouli ολα καλα θα πανε κατσε ξαπλα εσυ και θα φυγει το αιμα...με το καλο να πατε να ακουσετε καρδουλες,μοναδικο συναισθημα!!!τι ωραιο τικερακι ειναι αυτο φτου φτου με το καλοοοοοοοοοοο,συγκινουμαι που το βλεπω!αχ αυτες οι ορμονες....

fifoulina καλα κανει και δεν σε αφηνει να κανεις τιποτα ετσι πρεπει...μακαρι να μην χρειαζοταν να πας στην δουλεια σου θα ηταν ακομα καλυτερα...φυσικα εκει να προσεχεις οχι αγχος,οχι πιεση και ξεκουραση.ενα τεραααααστιο φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ απο εμενα και την μπεμπουλα :)

κοριτσακι μου εγω σπιτι δεν εχω βγει καθολου αυτες τις μερες μονο λιγο εξω στην αυλη...εχει παγωνια και πολυ αερα τρελοκαιρος!αυριο ομως πρεπει να βγω να κανω κατι δουλιτσες αλλα θα ντυθω οσο πιο καλα μπορω μην κρυωσω!

jannolino αρχισα τα τρελλα μου παλι χαχαχα τι να κανω μωρε στην ακρη του μυαλου μου εχω αυτη την σκεψη μην κατι δεν παει καλα...σκεφτομαι οτι οταν γεννησω θα ηρεμησω αλλα απο την αλλη σκεφτομαι οτι μετα θα εχω αλλα αγχοι...τελεικα δεν τελειωνει ποτε αυτο ε?

αχ μωρε ο μπεμπουλης μου καντου κανα μασαζακι μηπως τον ηρεμησει..τον θηλαζεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα! Κρύο σήμερα μπρρρρρ!!!!

koritsaki mou μαζί πάμε το Φλεβάρη! (το καλοκαίρι δεν τα καταφέραμε -εσύ είχες κάνει σπερματέγχυση σωστά? και πρέπει να είχαμε αποβάλει και την ίδια περίοδο.. Μάρτ του 13 εγώ) Ε, τώρα ήρθε ο καιρός να πάρουμε τα πάνω μας και να έχουμε τέραστιες χοριακές!!!

rose εσύ που είσαι πάντα μες στην αισιοδοξία δεν πρέπει να τα λές αυτά! όλα καλά θα πάνε! η μπεμπούλα μεγαλώνει, εσύ φουσκώνεις και όλα απλά θα είναι τέλεια! Η 21η Φλεβάρη που βλέπω στο τικεράκι σου είναι πολύυυ κοντά!!!

morouli συγχαρητήρια και από μένα για την εγκυμοσύνη του! διπλή χαρά! ξεκούραση και τα μωράκια θα είναι καλά.

(το ίδιο και στις διδυμομανούλες MIKA & Natasa!)

fifoulina μείναν μόνο 5 μέρες για τα ευχάριστα! υπομονή! (τα κατεψυγμένα μου είναι 3 ημερών.. είπαμε να τα αφήσουμε να εξελιχθούν σε βλαστοκύστες και μετά να τα βάλουμε.. σκέφτομαι να βάλω 4 αυτή τη φορά, αν μείνουν δηλαδή μέχρι 5 μέρα...)

lallouna μήπως την υστεροσκόπηση να την έκανες με νάρκωση? έκανα πρόσφατα γι'αυτό σου λέω..

janolino έλεγες για το καρότσι, οτι δεν το πίστευες που θα είχες και συ ένα αλλά ήρθε ο καιρός και όλα τα άλλα είναι απλά παρελθόν!

Και όπως είπε και ο Μαντέλα - που είναι και των ημερών - "It always seems impossible until its done."!

(για άλλο λόγο το είπε αυτός αλλά δεν έχει σημασία ;) )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...