Μετάβαση σε περιεχόμενο

EKSOSOMATIKI,POIES KSEKINISAME PAREOULA???


Recommended Posts

Σανταλοξυλο άρα έχεις μέρες ακόμα μέχρι να κάνει τεστ.. Γιατι εισαι τόσο σίγουρη οτι δεν; Σαλπιγγογραφια κανεις μια φορά για διαγνωστικους λόγους.. Αν ολα ειναι καλα δεν το ξανακανεις..κοριτσάκι να μην το βάλεις κατω.. Καλη επιτυχία σε ολα τα κοριτσακια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Koritsaki mou όπως βλέπεις στεναχωρηθήκαμε όλες πάρα πολύ με το αποτέλεσμα. Εγώ θα σου έλεγα να μην το βάλεις κάτω. Έχεις ήδη ένα παιδί και μια εξωσωματική με εγκυμοσύνη. Μίλησες με το γιατρό σου; Που αποδίδει την αποτυχία; Ξέρω οτι ίσως τώρα δεν μπορείς να το σκεφτείς, αλλά είναι καλό να ζητήσεις απαντήσεις. Και γιατί όχι να μην πας και σε άλλο γιατρό; Daphne καλά κάνεις και οργανώνεσαι με γιατρούς. Κι εγώ είχα αιματάκι μετά την υστεροσκόπηση για κάποιες μέρες. Να ανησυχήσεις μόνο αν δεις οτι αυξάνεται.Θυμάμαι πως την πρώτη περίοδο μετά την υστεροσκόπηση είχα πάάάρα πολύ αίμα, οπότε εξοπλίσου ανάλογα!

Εγώ σήμερα μίλησα με την εμβρυολόγο και μου είπε οτι γονιμοποιήθηκαν τα 3 και θα προχωρήσουμε! Μπορεί να ακούγονται λίγα, αλλά είχα κάνει ήπια διέγερση (λόγω ιστορικού υπερδιέγερσης) με λιγότερα φάρμακα, οπότε δεν είχα απαιτήσεις για περισσότερα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια μου γλυκα! Τι κανετε ετοιμαζεστε για τις γιορτουλες? εμεις στολίσαμε και φετος εχουμε τα πιο ομορφα δωρα κατω απο το δεντρο ο μπεμπουλης με την αδερφουλα του αχ σας ευχομαι να το ζήσετε ολες και συντομα. Κοριτσακι πολυ στεναχωρ'ηθηκα μα τι πήγε στραβα? ηρεμησε και σκεψου οτι αν εχεις μεινει μια φορα θα ξαναμεινεις. Fifoulina μου με το καλο η εμβρυομεταφορα σου ευχομαι μια τελεια χοριακη τελικα πήγες στον Αρκουλη? Rose ειδες πως περναει ο καιρος? σε λίγο θα εισαι μανουλα τι ωραια. Daphne ευχομαι να βρεις συντομα το γιατρο που θα σε κανει μανουλα, η υστεροσαλπιγγογραφια ισχυει για 5 ετη απο οσο ξερω. Πολλα φιλια σε ολες να εχετε καλες γιορτες ευχομαι και του χρονου ολες με μωρακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σανταλοξυλο άρα έχεις μέρες ακόμα μέχρι να κάνει τεστ.. Γιατι εισαι τόσο σίγουρη οτι δεν; Σαλπιγγογραφια κανεις μια φορά για διαγνωστικους λόγους.. Αν ολα ειναι καλα δεν το ξανακανεις..κοριτσάκι να μην το βάλεις κατω.. Καλη επιτυχία σε ολα τα κοριτσακια..

ειχα κάνει τεστ την προηγούμενη Τριτη(αν θυμαμαι καλα)το σελφ κλιαρ και βγηκε αρνητικο..οποτε για αυτο ειμαι σιγουρη....δεν θα αντεξω να κανω σαλπιγγογραφια ξανα....την εκανα Σεπτεμβρη και ηταν οι σαλπιγγες 100 τοις 100 διαβατες απλα ειχε δειξει τη στενωση στον τραχυλο οπου μεταξύ μας αυτο πιστευω πια οτι ειναι το θεμα μου...δεν μπορω να βρω αλλη αιτια...Σας ευχαριστω θερμα για ολες τις πληροφοριες...οποια ειναι πολυ ευχαριστηενη απο γιατρο ας μου στειλει ενα πμ να ψαξω πληροφοριες ...δυστυχως οσους γνωστους εχουμε που απεκτησαν παιδακια με εξωσωματικη πηγαν σε ενα απο τους πιο φιρματους γιατρους(υποψιαζεστε)αλλα εγω πιστευω οτι εξισου καλα αποτελεσματα εχουν κι αλλα κεντρα..και κρινοντας απο εσας..και με δεδομενο οτι δεν ειμαι καποια σοβαρη περιπτωση νομιζω οτι μπορω να απευθυνθω και σε ανθρωπους μη φιρματους...και ειλικρινα δεν ειναι το κοστος το θεμα μου αλλα ειναι η φιλοσοφια μου..με κουραζει αυτο το εμποριο που γινεται στα μεγαλα κεντρα....η γνωμη σας για δημοσιο νοσοκομειο ποια ειναι;;;διαβασα πολυ καλα λογια για το αραιτεειο!!!!!Επίσης είχε καποια από εσας επιτυχια με την πρωτη ή ειναι απίθανο(σορι για τις ερωτησεις αλλα ακουω τοσα πολλα που εχω παλαβωσει)Κοριτσακι μου​ να περασεις καλα χριστουγεννα με την οικογενεια σου και ναι εχουν δικαιο τα κοριτσια να μη το βαλλεις κατω..μια χαρα αδερφακι θα κανεις....στα υπολοιπα κοριτσια καλες γιορτες να χουμε...ειναι ο μηνας με πολλες γιορτες....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακι μου γλυκο διαβασα εχθες τα δυσαρεστα αλλα ήμουν εξω κ ειπα θα γραψω σημερα! Λυπηθηκα παρα πολυ κ ήλπιζα κ εγω πως θα ειχαμε θετικά αποτελέσματα! Δε θελω να σε ριχνω!!....χαίρομαι ομως που επιμενεις κ ακουγεσαι καλύτερα σημερα! Μη το βάζεις κάτω είμαι σιγουρη πως θα δικαιωθεις γ αυτη σου την υπομονη κ επιμονη! Ειμαστε εδω για εσενα!!

Εμεις Κυριακή πηγαμε εκκλησια πηραμε ευχουλα κ Δευτέρα που ειναι κλειστο το μαγαζι βγηκαμε βολτουλα!! Ηταν φανταστικα που επιτέλους βγηκα με το μωρό μου βόλτα! !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου καλημερα!

jannolino μου να χαιρεσαι το μπεμπακο σου και να πηγαινετε πολλες βολτες!εγω θα ξαναπροσπαθησω!

κοριτσια μου να σας ρωτησω αν καποια εχει καθολου φαρμακα και δεν τα χρειαζεται να μου το πει!

η επιτροπη μου εκλεισε ραντεβου για το Μαιο!τι να πω!επειδη μου εχουν περισεψει λιγα προσπαθω να δω αν μπορω να μαζεψω και αλλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο Koritsaki mou για την απόφαση σου να ξαναπροσπαθήσεις...Δυστυχώς δεν έχω φάρμακα,έχουν περάσει πολλά χρόνια.Για πρόκληση ωορηξίας δεν μπορείς να πάρεις ή δε θα σου φτάσουν οι ποσότητες που δίνουν;Δε χρειαζόταν (όταν έκανα εγώ τουλάχιστον πριν 3 χρόνια) επιτροπή ούτε υπερβολική χαρτούρα αρκεί να είναι οι σάλπιγγες διαβατές και το σπερμοδιάγραμμα καλό για να στα εγκρίνουν.

Santaloxylo ακόμα έχεις στο μυαλουδάκι σου τη διαδικασία της εξωσωματικής σα κάτι το φοβερό που ποτέ δε πίστευες ότι θα κατέφευγες εκεί ή ότι είσαι μικρή κλπ κλπ.Σε νιώθω απόλυτα έτσι ένιωθα και γω ακριβώς...Φανταζόμουν ότι εκεί καταφεύγουν ζευγάρια άνω των 40 ετών πχ η γυναίκα με προβλήματα σοβαρά.Κι όμως δεν είναι έτσι.Αν επισκεφτείς ένα κέντρο και δεις και πόσα διδυμοκάροτσα κυκλοφορούν στο δρόμο θα καταλάβεις ότι έχει γίνει και αυτή μια "απλή" καθημερινή διαδικασία.Μη τρομάζεις...Τώρα όλα σου φαίνονται ξένα και δύσκολα δεν είναι όμως έτσι.Αμα μπεις στο χορό,χορεύεις...

Λοιπόν εγώ την έκανα στο medimall ειναι στον Πύργο των Αθηνών.Είναι μικρό κέντρο δες και το site τους αν θες.Εμένα μου την έκανε ο αδερφός της μαμάς μου που είναι γυναικολόγος στο ΙΑΣΩ και συνεργάζεται με εκεί.Αλλά έχει και άλλους γιατρούς αξιόλογους εκεί μη θεωρηθεί ότι κάνω διαφήμιση.Και εκείνος μου είπε δεν έχει νόημα να πας σε μεγάλο κέντρο όχι γιατί ίσως είναι απλή η περίπτωση σου αλλά γιατί στα μεγάλα κέντρα σε εντυπωσιάζουν με team εμβρυολόγων,γυναικολόγων και λοιπών ειδικοτήτων,θαμπώνεσαι από τις παροχές και τα σκας αδρά για να πληρωθούν όλοι αυτοί χωρίς να υπάρχει λόγος.

Αν θες περισσότερα στοιχεία να σου γράψω.Και αφού το αποφάσισες να το κοιτάς...συμβουλή προσωπική με αγάπη...εξοικειώσου με την ιδέα και μετέφερε στο στόχο σου θετική σκέψη...Χαλάρωσε και μέτρα αντίστροφα για αυτή τη μέρα της θετικής εμβρυομεταφοράς-χοριακής...Εγω έτσι έκανα και πέτυχε με τη πρώτη για να σου απαντήσω και στην ερώτηση περί στατιστικών επιτυχίας με την πρώτη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσακια! Κοριτσακι μου χαιρομαι που δεν το βαζεις κατω. Μπραβο σου!!!!!!! Φαρμακα εγω δεν εχω καθολου ηταν κρυοσυντηρημενα. Πηρα μονο χαπακια...Sandaloxilo και τις 2 φορες εμεινα με την πρωτη φορα ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ! Πηγα σε ένα απ τα μεγαλα κεντρα και πληρωσα και αρκετα τοτε αλλα τωρα μας βγηκε μονο 450 η εμβρυομεταφορα. Αν θες σου στελνω στοιχεια. Μολις φαγαμε ο αντρούλης πλενει πιατικα και συμμαζευει....εγω χαλαρωνω. Ξεκινησα να μη δεχομαι τον καφε το στομαχι μου....μου ερχεται βαρυς δε ξερω τον μπουχτίζω.Αυριο εχω γιατρο απόγευμα!!!!!!!!!!!!!!!! φιλια σε ολες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συγγνωμη Σανταλοξυλο αλλα πρεπει να σου πω οτι τεστ 9 μερες απο την ωορηξια δεν θεωρειται εγκυρο για να σαι σιγουρη οτι δεν εισαι εγκυος. Πολλες φορες ακομα και με καθυστερηση δεν δειχνουν .Επίσης αν το θεμα σας ειναι η στενωση τραχηλου που λες η σπερματεγχυση σε μια πρωτη φαση θα βοηθουσε καθως προσπερναει τον τραχηλο..και στο μεταξυ δεν εχεις αδιαθετήσει τωρα που μιλαμε...χμ χμ....στο μεταξυ ψαξε ολες τις εναλλακτικες και δες τι θες να κανεις ..τι σε κανει να νιωθεις πιο ανετα ,σιγουρα και ηρεμα..εδψ τα κοριτσια στο θεμα της εξωσωματικης εχουν να σου πουν οπως βλεπεις. Το σημαντικο ειναι οτι θες να γινεις μαμα ..τον τροπο τον επιλεγεις αναλογως πως νιωθεις, τι χρειαζεται και τι μπορεις να κανεις.

κοριτσακι αν επιμεινεις μπορεις να βρεις φαρμακακια ξερω κοπελες που τα καταφεραν..καλη προσπαθεια ξανα.Τζανολινο το απολαμβανεις ε;τι καλα!!σε θυμαμαι ποσο απογοητευμενη ησουν καποτε και κοιτα τωρα ειδες;η ζωη κρυβει πολλα ομορφα πραγματα αρκει να το πιστευεις:YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συγγνωμη Σανταλοξυλο αλλα πρεπει να σου πω οτι τεστ 9 μερες απο την ωορηξια δεν θεωρειται εγκυρο για να σαι σιγουρη οτι δεν εισαι εγκυος. Πολλες φορες ακομα και με καθυστερηση δεν δειχνουν .Επίσης αν το θεμα σας ειναι η στενωση τραχηλου που λες η σπερματεγχυση σε μια πρωτη φαση θα βοηθουσε καθως προσπερναει τον τραχηλο..και στο μεταξυ δεν εχεις αδιαθετήσει τωρα που μιλαμε...χμ χμ....στο μεταξυ ψαξε ολες τις εναλλακτικες και δες τι θες να κανεις ..τι σε κανει να νιωθεις πιο ανετα ,σιγουρα και ηρεμα..εδψ τα κοριτσια στο θεμα της εξωσωματικης εχουν να σου πουν οπως βλεπεις. Το σημαντικο ειναι οτι θες να γινεις μαμα ..τον τροπο τον επιλεγεις αναλογως πως νιωθεις, τι χρειαζεται και τι μπορεις να κανεις.

κοριτσακι αν επιμεινεις μπορεις να βρεις φαρμακακια ξερω κοπελες που τα καταφεραν..καλη προσπαθεια ξανα.Τζανολινο το απολαμβανεις ε;τι καλα!!σε θυμαμαι ποσο απογοητευμενη ησουν καποτε και κοιτα τωρα ειδες;η ζωη κρυβει πολλα ομορφα πραγματα αρκει να το πιστευεις:YMHUG:

σε ευχαριστω για τα καλα και θετικα σου λόγια..οχι ακόμα δεν αδιαθέτησα...θα περιμενω ως την Παρασκευή..η αλήθεια είναι πως κι εγω μια μικρη ελπιδα την εχω..αν δεν αδιαθετησω ως αυριο θα ναι 16 μερες μετα την ενεση(η μερα που μου χε πει για χοριακη ηταν η σημερινη ο γιατρος μουαλλα λεω να περιμενω...δεν θελω να χαρω τζαμπα ρε κοριτσια...κανένα συμπτωμα τιποτα...τελος πάντων ...σας ευχαριστω για τις πληροφορίες..Μικα ΜΟΥ ΣΤΕΛΝΕΙς ΠΜ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΏ;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατασα θα ηρεμησεις λιγακι πιστευω και εγω αλλα δεν θα παψεις να αγχωνεσαι καθε φορα που πας γιατρο αυτο ειναι το μονο σιγουρο...απλα θα εισαι πιο χαλαρη,τουλαχιστον ετσι ειμαι εγω και οσο θα τα νιωθεις κιολας θα εισαι ακομα πιο ηρεμη!

κοριτσακι μου δυναμη και πιστη!!!!καλες γιορτουλες να περασετε με τον αντρουλη σου και το παιδακι σου και καποια μερα θα ερθει το αδερφακι μην απελπιζεσαι...τι φαρμακα θελεις?γιατι δεν ανοιγεις ενα ποστ και να γραψεις τι φαρμακα θελεις μηπως μπορεσει καποια κοπελα να σου στειλει...

fifoulina μια χαρα ειναι και τα 3 καλη επιτυχιααααα!!!!φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ

Λαμπρινη Καλα Χριστουγεννα να εχετε,οντως τα ωραιοτερα και πολυτιμοτερα δωρα εχεις τα παιδακια σου :) αχ ναι περασε ο καιρος και μου φαινεται απιστευτο οτι σε λιγους μηνες θα εχω την μπεμπουλα μου αγκαλια...μακαρι να την εχει γερει ο Θεος και ολα τα μωρακια του κοσμου!

santaloxilo καταρχην ακομα δεν εχεις δει αν εισαι εγκυος η οχι λες για εξωσωματικη :S θα σου πω εγω που την εκανα αν και πιστευω οτι εισαι εγκυουλα.....την εκανα στο εμβρυογενεσης ειναι απο τα καλυτερα κεντρα αλλα χωρις να σε βλεπουν σαν χρημα!φυσικα και γινεται να πετυχει με την μια ηδη εχεις τρεις περιπτωσεις ;) πριν λιγα χρονια με το που ακουγα εξωσωματικη ημουν αρνητικοτατη...ελεγα με τιποτα δεν προκειτε να μπω σε αυτη την διαδικασια θα ειναι το τελευταιο τελευταιο που θα κοιταξω αν και πιστευα οτι δεν θα εφτανα ποτε στο να την κανω...λεω θα ερθει το μωρο αλλιως δεν θα χρειαστει να κανω εξωσωματικη!ομως οσο περνουσε ο καιρος και με μια αποτυχημενη σπερματεγχυση περσι ειπα τελος πρεπει να κανω κατι πιο δραστικο θελω μωρο οποτε οπως και να ερθει θα ειναι θαυμα!ετσι μπηκα στο χορο και χορεψα οπως λεει και η Mardio :P πλεον νιωθω την μπεμπουλα μου στην κοιλια μου και νιωθω τοσο ευλογημενη που την εχω που δεν με νοιαζει ο τροπος που ηρθε αρκει που ειναι γερη μεσα μου...αστο καλο συγκινηθηκα ειναι και οι ορμονες :whistle:

jannolino κανατε την πρωτη σας βολτουλα?τι ωραιαααααα!!!!φιλακια πολλα στα μαγουλακια του

ΜΙΚΑ αρχισαν τα περιεργα της εγκυμοσυνης?τι να κανεις υπομονη,περιμενουμε νεα απο τον γιατρο!

εγω σημερα κουραστηκα λιγακι εκανα κατι δουλιτσες και εσκυβα και με επιασε η μεση μου...τωρα ξεκουραζομαι αυριο παλι!

φιλια πολλα σε ολες σας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια.

Sandaloxylo νομιζω ότι τα κορίτσια εχουν δικιο!Μπορει να εισαι ηδη εγκυουλα!Παντως εμεις πηγαμε σε πολύ γνωστο κεντρο και πιασαμε με την πρωτη. Το μονο που δεν με ευχαριστει τωρα είναι ότι στους υπερηχους ο γιατρος είναι τοσο βιαστικος που η διαδικασια κραταει μονο 3 λεπτα ενώ εχουμε περιμενει εξω 2 ωρες.Ασε που του ζητησα να βαλει τον ηχο στο μηχανημα να ακούσουμε την καρδουλα και μου ειπε ότι αφου την ειδαμε είναι το ιδιο. Εσεις κορίτσια συνεχισατε με το γιατρο της εξωσωματικης?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

candycrash να απαιτησεις να σου βαλει να ακουσεις την καρδουλα του αφου το θελεις υποχρεωμενος ειναι βαριεται δηλ.να το βαλει?αυτο ειναι σημαντικο για μια μαννουλα και αυτος το περναει ετσι στο ντουκου?επισης απορω πως σε ξεπεταει ετσι μεσα σ' ενα 3λεπτο...μου φαινεται οτι δεν κανει σωστα την δουλεια του και οτι θα πρεπει να μιλησεις η να αλλαξεις γιατρο...στην τελικη ο γιατρος μας ειναι για να του λεμε οτι νιωθουμε και να κανει σωστα την δουλεια του και οχι βιαστικα επειδη εχει κοσμο...οποτε παω και εγω στον δικο μου γινεται πανικος ομως ποτε δεν με εχει ξεπεταξει ισα ισα που καθε φορα καθεται με την ησυχια του και μου λεει τι θελω να τον ρωτησω και αν ειμαι καλα.αν δεν του πω τα παντα δεν φευγω απο το ιατρειο!!!

ειναι ενας γιατρος απο το κεντρο που εκανα την εξωσωματικη αλλα ειναι πολυ καλος γιατρος ειμαι πολυ ευχαριστημενη γι αυτο και δεν τον αλλαξα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Candycrash συγνωμη αλλα ολες οι εγκυουλες για αυτην την στιγμη ζουμε. Να ακούσουμε καρδουλα!!!!!!!!!!! Ελεος με εκνευριζουν οι ξεπετες του πενταλεπτου. Εμενα εχει παρα πολύ κοσμο το πιο συντομο που φευγω είναι μιση ωρα και σε δυσκολες εξετασεις ας πουμς β επιπεδου 1 ωρα και. Είναι ηρεμος και μπορω να ρωταω ότι απορια εχω. θυμαμαι στη Μαρια του ζηταγα να ακουσω κ άλλη φορα καρδουλα και το ξαναβαζε. σημερα θα παρω λεει στικακι να μου φορτωνει τα αρχεια. στην κορη μου εχω ολους τους υπερηχουσ σε dvd.

Εάν δε σε καλυπτει και δεν νιώθεις ανετα να τον αλλαξεις....ο γιατρος πρεπει να είναι κ λιγο ψυχολόγος...Η ΦΙΦΟΥΛΙΝΑ τωρα θα εχει τα εμβρυακια της στην κοιλιτσα φανταζομαι!!!!!!! Το απόγευμα εχω υπερηχο θα τα ξαναπούμε!!!!!!!!!!Ro se τωρα είμαι ξαπλα δεν κουράζομαι να δω σημερα τι θα μου πει....αν λυθηκε το απαγορευτικο της ακινησίας...φιλια πολλα!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσακια πως ειστε;;

koritsaki moy τι κανεις; Χαρηκα πολυ που διαβασα οτι θα ξαναπροσπαθησεις!! Μακαρι να ειχα να σου δωσω φαρμακα αλλα δυστυχως δεν εχω.. Συμφωνω κ εγω με τη rose ανοιξε ενα ποστ κ γραψε ποια φαρμακα θες κ μακαρι να υπαρχει καποια κοπελα που να εχει!!

Carasndych νομιζω οτι πρεπει να απαιτησεις να ακους την καρδουλα του μωρου σου!! Ειναι κατι που καθε μανουλα το θελει.. σε γεμιζει χαρα, σε ηρεμει..Εμεις το πιο λιγο που θα μεινουμε σε υπερηχο ειναι μιση ωρα και τον τρελαινω τον ανθρωπο στις ερωτησεις αλλα και στα τηλ. αν μου ερθει κατι αργοτερα.. Μηπως να σκεφτεις να αλλαξεις γιατρο;; Εγω δεν συνεχισα στο γιατρο που εκανα την εξωσωματικη (δεν ειχα κανενα παραπονο απλα γυρισα στον δικο μου)

Santaloxylo δεν εχεις αδιαθετησει ακομα ε; μακαρι κοπελα μου να εισαι ηδη εγκυουλα!!

ΜΙΚΑ περιμενουμε νεακια σου απο τον υπερηχο! τικερακι που λες δεν εχω ασχοληθει να δω πως γινεται να βαλεις..Δεν ξερω!!

Fifoulina εκανες την εμβρυομεταφορα; Αν ναι ευχομαι κοπελα μου ολα να πανε τελεια κ τα εμβρυακια να γαντζωθουν πολυ γερα στην κοιλιτσα σου!!

Rosaki Τι κανεις ελπιζω να εισαι ξεκουραστη τωρα ε; Η μπεμπουλιτσα σου;

Jannolino κανατε την πρωτη σας βολτουλα! Μπραβο! Θα ειναι υπεροχα να πηγαινεις βολτα με το μωρακι σου ε;;

Κοριτσια εγω σημερα πηγα για υπερηχο κ αυριο θα κανω την Β επιπεδου.. (Δεν ειναι νωρις ομως;; Ειμαι 20 εβδομαδων κ 4 ημερων) Εχω παρα πολυ αγχος κ αγωνια.. Μακαρι ολα να ειναι καλα Παναγια μου..

Φιλια πολλα σε ολες!!

Επεξεργάστηκε από natasa.k
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ακουσαμε καρδουλες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Πολύ ευτυχισμενη και ολιγον αγχωμενη να πανε όλα καλα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Μακαρι Παναγιτσα μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!φιλακια πολλα!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατασακι να πανε όλα τελειααααααααααααααααα! Υγιεστατα να είναι τα μπεμπακια σου! περιμενουμε τα δικα σου νεα!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι γλυκοοοοοοοοοοοοοοοοοοο!!!!!!!!!!!!!!μια χαρα θα πάνε όλα κοριτσακι μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1Η Παναγια μαζί σου...εγω ακόμα στην αναμονη...με pregnyl 18/11 δεν επρεπε να χω αδιαθετησει;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κο κο κο... άρχισα το κλώσημα, κορίτσια! Πολύ αγωνία είχα σήμερα το πρωί, τόσο που δεν καταλάβαινα αν είχε γεμίσει η κύστη μου! Τώρα είμαι ξαπλωμένη φυσικά. Εσείς για πόσες μέρες ήσασταν μεταξύ κρεβατιού και καναπέ; Μίκα μου φαντάζομαι την συγκίνηση σου όταν άκουσες καρδούλες! Ελπίζω να μην ξεθαρρέψεις με τις δουλειές και να κάνεις τα στραβά μάτια στην ακαταστασία. Χαίρομαι που όλες οι εγκυούλες και οι μανούλες με τα παιδάκια τους είναι μια χαρά! Santaloxylo μήπως μας ετοιμάζεις καμιά έκπληξη;;; Candycrash ξέρω κοπέλες που αλλάξαν γιατρό κατά τη διάρκεια της εγκυμοσύνης, αλλά μήπως σε πρώτη φάση να ήσουν πιο "απαιτητική" μαζί του;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

candycrash το σημαντικο ειναι να νιωθεις σιγουρη με το γιατρο σου!αν χρειαστει τον αλλαζεις ναι!σανταλοξυλο λες;;;;κατι γινεται μου φαινεται χεχεχεχεχε....περιμενω εναγωνιως!φιφουλινα καλο κλωσσημα!!!μικα τι καλα που ακουσατε καρδουλες! δυο μαζι πωπω!!πρεπει να ναι φοβερο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα στη παρεα!! Τι μου κανετε??

Φιφουλινα καλη επιτυχιαααα!!! Καλο κλωσημα! Χαχα! Κ εγω 3 μερες ε

Ξαπλα ήμουν αλλα στη δουλειά δεν πηγα! ! Ευχομαι τα καλύτερα!

Καντυ μου εγω αλλαξα γυναικολογο στη 17η βδομαδα κυησης κ ηρεμησε το κεφαλι μου! Μη το σκεφτεσαι καν κουκλα μου! Θα δεις ποσο θα σε ευγνωμονεις μετα....

Σανταλοξυλο τι γίνεται????? ? Περιμενουμε κ τα δικα σου νεα!!

Μικα μου να προσεχεις πολύ κ οχι δουλειές εε??? Φρονιμη να εισαι!!

Κοριτσακι μου βρηκες τιποτα σε φαρμακο? Πρεπει να κοιτάξω νομίζω εχω ενα κουτί αλλα δε θυμαμαι τι φαρμακο ειναι!!!

Ροζακι φουσκωνουμε κ αλλο?? Πως τα πας?? Αρχιζεις να βαραινεις η οχι ακόμα? Με το δωμάτιο τελειωσες?? Ψωνια εκανες???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατασακι να πανε όλα τελειααααααααααααααααα! Υγιεστατα να είναι τα μπεμπακια σου! περιμενουμε τα δικα σου νεα!!!!!!!!!!!!!!!!

ΜΙΚΑ μου τελεια τελεια νεα!!Υπεροχα που ακουσατε καρδουλες!! Να προσεχεις ομως ε; Μην αρχισεις παλι με τις δουλειες..!

Σε ευχαριστω ΜΙΚΑ μου! Οσο περναει η ωρα ομως αγχωνομαι ολο περισσοτερο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου καλημερα!

natasaki με το καλο σημερα η β επιπεδου!θα ειναι ολα τελεια θα το δεις!για μενα δεν ειναι νωρις,πανω κατω απο 20-22 εβδομαδων γινεται απο οτι θυμαμαι!

ΜΙΚΑ τι υπεροχα νεα και τι ωραιο συναισθημα ειναι να ακους καρδουλες!χαλαρα τωρα ετσι κοριτσι μου?

santaloxilo ευχομαι να εισαι εγκυουλα κοριτσακι μου!

fifoulina μου σου ευχομαι να μεινουν στην κοιλιτσα σου τα εμβρυακια σου και να βγουν σε εννεα μηνες!να μεινεις θαπλα τις πρωτες μερες σιγουρα και μετα πολυ χαλαρα!ποτε θα κανεις χοριακη?

jannolino ποσο χαιρομαι που μπαινεις συχνοτερα και μαθαινουμε τα νεα σου!τι κανει το παλικαρι σου?εγω θα παω τη δευτερα στο γιατρο για να μου πει ποια φαρμακα θα χρειαστουν και ποσες μοναδες!!μακαρι να τα μαζεψω!!φιλισε μου το γιοκα σου!

rosaki τι κανεις?που εισαι?κοριτσακια μου παω να κανω καμια δουλιτσα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...