Μετάβαση σε περιεχόμενο

EKSOSOMATIKI,POIES KSEKINISAME PAREOULA???


Recommended Posts

Jannolino τι ωραίο να έχουμε νεάκια σου! Μια χαρά θα τα πας! Φαντάζομαι ακόμα δεν πηγαίνεις στο μαγαζί, αλλά είσαι με τον πριγκιπάκο σου...Koritsaki mou μετράς αντίστροφα,ε; Πώς νιώθεις το σώμα σου; Έχεις συμπτώματα; Άντε να ξεκινήσεις νέο κύμα θετικών χοριακών! Μίκα, εσένα τι να σου πω; Τα "άκουσες" και από τους γύρω σου. Ελπίζω να μαζεύτηκες τώρα και να απολαμβάνεις τη Χριστουγεννιάτικη θαλπωρή του σπιτιού! Εγώ αν και Σάββατο έχω νέα: ο γιατρός μου έδωσε το πράσινο φως για ωοληψία!! Αυτή η βδομάδα είναι κρίσιμη!! Πέρσι δεν είχα καθόλου διάθεση και ούτε καν είχα στολίσει δέντρο για τις γιορτές :( Φέτος είπα να στολίσω νωρίς για παν ενδεχόμενο. Από τη μια αν κάνουμε εμβρυομεταφορά δεν θα μπορώ να κάνω πολλά πολλά ενώ από την άλλη αν αποτύχουμε δεν θα έχω διάθεση για στολισμούς, οπότε να τα έχω κάνει ήδη... χιχι πρακτικό μυαλό! Σας φιλώ κορίτσια μου και καλό Σαββατόβραδο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερα κοριτσακια απο το στολισμενο κ ακαταστατο σπιτακι μου!!!!!! Καλο μηνα καλες γιορτες κ ψηλες χοριακες!!!!!!! Κοριτσακι μου φουυυυυυυυυυυυυυυυυ! Κοριτσακι ελπιζω να σε βοηθηρει καποιος στο δεντρο σου.Φιφουλινα στολισε γιατι μετα θα κλωσσας τα εμβρυακι σου κ δεν θα μπορεις!Συννεφια με αερα χριστουγεννιατικος καιρος.ο αντρουλξς μου χθες μαγιρεψε κοτοπουλο κ θα ριξω κριθαρακι μετα ετσι ζουμερο μ αρεσει πολυ!!!!ξαπλα ξαπλα ξαπλα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου καλημερα και καλο μηνα!!

jannolino Μου δε με αγχωνεις!!μια ειμαι πολυ αγψβμενη μια δεν ειμαι!!δυο ωρες υπνο ε?εγω αυτες τις μερες εχω βαρεθει να ειμαι ξαπλωμενη!!

cuando μου σε ευχαριστω πολυ!μακαρι αυριο να ειναι θετικη!!!

fifoulina τι καλα που πλησιαζει και σενα η ωρα της ωοληψιας!με το καλο και περιμενουμε λεπτομεριες!οσο για συμπτωματα δε θα ελεγα οτι νιωθω κατι διαφορετικο μονο λιγο το στηθος μου με ενοχλει λιγο!

ΜΙΚΑ δεν πιστευω να κανεις καμια δουλιτσα?και εγω χοιρινο με κριθαρακι λεω να κανω!το σπιτι θα το στολισω αν εχω θετικη χοριακη!αν δεν εχω καταλαβαινετε οτι δε θα εχω τη διαθεση μα στολισω!!

rosaki μου εσυ στολισες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και καλο μηνα !!!ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥΦΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ μια μεγαλη χοριακη ευχομαι αυριο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!fifoulina φτανει η μεγαλη ωρα!!!!!!!!με το καλο κοπελα μου!!!!!!!Μιkaασε τις δουλιες ειπαμε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ROZAKIτι κάνεις;;;;;Οι υπόλοιπες;;ολα καλά..;;κοριτσια επειδη ο αντρας μου θα λειψει για μεγαλο διαστημα αυτο το μηνα δεν κανω τιποτα..Ηθελα ομως να σας ρωτησω λεπτομερειες για την εξωσωματικη διαδικασια(δεν ξερω αν επιτρεπετε εδω να γραφτει αλλιως αν εχετε την καλοσυνη οταν βρειτε χρονο να μου στειλετε ενα πμ οσες την κανατε Αθηνα..που;το κόστος;γιατρός κι αν ειναι ευκολο να μου πειτε πόσο καιρό πριν αρχίζει η διαδικασία..πόσο δηλαδή κρατάει..λογικα ξερω οτι κανεις καποιες εξετασεις πριν κι μετα μπαινεις σε φαμακευτική αγωγή;;;για πόσο διάστημα;;πριν την ωοληψία;;αρχίζω όπως καταλαβάινεται να το σκεφτομαι...να δω τι μπορω να κανω όσο θα λειπει...οποια αλλη συμβουλη σας καλοδεχουμενη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια!Santaloxilo η διαδικασια για μας ηταν αρκετα ακριβη γιατι αποφασισαμε τα φαρμακα να τα αγορασουμε και να μην περασουμε απο επιτροπη που θα μας καθυστερουσε.Απο τοτε που ξεκινησαμε με τις εξετασεις μεχρι τη θετικη χοριακη περασαν 6 μηνες με μονο ενα μηνα διαλειμμα για να παρουμε δυναμεις και ν ανεβουμε ψυχολογικα.Οι εξετασεις για μενα ηταν σαλπιγγογραφια 120 Ε, καρυοτυπος αιματος 250Ε, ορμονικες εξετασεις 50Ε και κυστικη ινωση 160Ε. Για τον αντρα μου σπερμοδιαγραμμα 10Ε, καρυοτυπος και ορμονικες 300 Ε. Μολις βγουν τ αποτελεσματα των εξετασεων ο γιατρος θα σας πει να κλεισετε ραντεβου με επιτροπη για τα φαρμακα.Το προβλημα ειναι οτι υπαρχουν μονο 4 στην Ελλαδα.Στην Αθηνα ειναι ολα τα ραντεβου κλειστα μεχρι το καλοκαιρι σιγουρα γι'αυτο μας ειπαν να κλειναμε ραντεβου στην Πατρα που θα περιμεναμε κανενα τριμηνο.Αποφασισαμε οτι δε θελουμε να περιμενουμε γιατι ψυχολογικα ειχαμε ηδη κουραστει πολυ οποτε τα φαρμακα τα αγορασαμε. 1900Ε ηταν. Ευτυχως μας βοηθησε ο πεθερος μας.Απο τη στιγμη που ξεκινησα τα φαρμακα μεχρι την ωοληψια δωσαμε περιπου 200Ε για τον ελεγχο της οιστραδιολης. Η ωοληψια κοστισε 160 Ε για τον καρδιολογο και την αναισθησιολογο και η μικρογονιμοποιηση με την εμβρυομεταφορα 2500 Ε. Ελπιζω να σε βοηθησα. φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια και καλο μηνααααα!!!ευχομαι θετικες χοριακες απο Δευτερα απο το κοριτσακι μου φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ και οσες εχουν σειρα μετα....ερχονται τα μωρακιαααα!!!!!!!

εγω δεν στολισα ακομα θα τα φτιαξει η μητερα μου σε λιγες μερες!!!!

Νατασα με το καλο την Παρασκευη να πας να τα δεις...ειδες οταν ξεκουραζεσαι εσυ αυτα ειναι ζωηρα ετσι και με μενα!!!

ΜΙΚΑ συμφωνω απολυτα οτι και να μου λειπει απο τα αλλα θα ειμαι μια ευτυχισμενη μαννουλα....τι ωρα που ακουγεται :)

jannolino πιστευω οι περισσοτερες γυναικες εχουμε το μητρικο ενστικτο που τους βγαινει αμεσως μετα την γεννα...εσεις τι κανετε?να μου φιλησεις τον μπεμπακο!!!!

fifoulina στολισε εσυ ειναι χαρουμενες ημερες αυτες και ευχομαι τα καλυτερα απο εδω και περα :)

santaloxilo μια χαρα ειμαστε εμεις Δοξα το Θεο!!!!καταρχην για να ξεκινησεις εξωσωματικη θα πρεπει να διαλεξεις ενα καλο κεντρο να κλεισεις ραντεβου για να μιλησετε...καθε περιπτωση ειναι διαφορετικη οποτε θα δει την δικη σας και θα σας καθοδηγησει στα επομενα βηματα!!!αν θελεις σου λεω σε ποιο κεντρο πηγα εγω μεσω π.μ.εχω μεινει παρα πολυ ευχαριστημενη απο ολους εκει μεσα!!!!ειναι πανω απο ολα ανθρωποι και δεν σε κοιτανε στα λεφτα αυτο ειναι πολυ σημαντικο!!!κοστιζει περιπου στα 3000 αναλογα και το κεντρο φυσικα...οτι θελησεις στειλε μου π.μ να σου πω!

κοριτσακι μου περιμενουμε τα ευχαριστα αυριο φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσακια κ καλο γιορτινο μηνα με τεραστιες χοριακες ευχομαι!!

Koritsaki moy ευχομαι μια θετικη τεραστια χοριακη αυριο!! Φουουουουουουουουουουουουουουουουουουουουουουουουουουου!!!

Fifoulina πλησιαζει η ωρα της ωοληψιας με το καλο κοριτσι μου!! Να μας πεις τα νεακια σου!

ΜΙΚΑ τι κανεις εσυ πως εισαι;; Πιστευω να ξεκουραζεσαι και να μην τρεχεις με δουλειες παλι ε;;

Rose ευχαριστω κοπελα μου! Παντα πριν τους υπερηχους εχω αγωνια.. Κ να εισαι σιγουρη οτι θα εισαι εκτος απο μια ευτυχισμενη μανουλα και μια υπεροχη μανουλα!!

Φιλια σε ολες και koritsaki moy φουουουουουουυουοουουουουουουουοουουουουοουουουουουου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Santaloxilo πολυ χαρηκα με τις ΣΚΕΨΕΙΣ ΣΟΥ ΝΑ ΑΡΧΙΣΕΙΣ ΝΑ ΟΡΓΑΝΩΝΕΣΑΙ ΠΡΟΣ ΑΥΤΗ ΤΗ ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗ....ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΤΑ ΦΑΡΜΑΚΑ ΘΑ ΤΑ ΠΑΡΕΙΣ ΓΙΑ ΠΡΟΚΛΗΣΗ ΩΟΡΗΞΙΑΣ ΟΧΙ ΓΙΑ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ ΑΠΟ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΙ ΔΕ ΘΑ ΠΛΗΡΩΣΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ ΕΤΣΙ.ΘΕΛΕΙΣ ΣΑΛΠΙΓΓΟΓΡΑΦΙΑ ΠΟΥ ΝΑ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΟΤΙ ΟΙ ΣΑΛΠΙΓΓΕΣ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΒΑΤΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΠΕΤΥΧΕΙ ΚΑΙ ΚΑΛΑ Η ΠΡΟΚΛΗΣΗ.ΘΕΛΕΙΣ ΣΠΕΡΜΟΔΙΑΓΡΑΜΜΑ ΣΕ ΓΙΑΤΡΟ ΕΟΠΠΥ ΠΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΙΚΑΝΟ ΓΙΑ ΓΟΝΙΜΟΠΟΙΗΣΗ.ΕΝΑΝ ΥΠΕΡΗΧΟ ΩΟΘΗΚΩΝ ΠΡΟΣΦΑΤΟ.ΘΑ ΤΑ ΠΑΣ ΑΥΤΑ ΣΕ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΤΟΥ ΕΟΠΥΥ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΑΝΑΦΕΡΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΜΑΖΙ ΜΕ ΜΙΑ ΓΝΩΜΑΤΕΥΣΗ ΤΟΥ ΓΙΑΤΡΟΥ ΣΟΥ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΥΠΟΒΛΗΘΕΙΣ ΣΕ ΠΡΟΚΛΗΣΗ.ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΘΑ ΣΕ ΚΑΛΕΣΟΥΝ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΤΑ ΦΑΡΜΑΚΑ.ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΡΟΠΟ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΛΙΓΟΤΕΡΕΣ ΜΟΝΑΔΕΣ ΑΠΟ ΟΤΙ ΑΝ ΠΗΓΑΙΝΕΣ ΓΙΑ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΑΛΛΑ ΘΑ ΣΟΥ ΦΤΑΣΟΥΝ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΘΕΜΑ ΜΕ ΩΟΡΗΞΙΑ ΜΠΑΜ ΜΠΑΜ ΘΑ ΜΕΓΑΛΩΣΟΥΝ ΤΑ ΩΑΡΙΑ.ΕΓΩ ΤΙΣ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΠΟΥ ΛΕΕΙ Η CANDYCRASH ΔΕ ΧΡΕΙΑΣΤΗΚΕ ΝΑ ΤΙΣ ΚΑΝΩ.ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΟΡΜΟΝΙΚΕΣ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΙΕΣ ΦΥΣΙΚΑ ΟΤΑΝ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΑΜΕ ΓΙΑ ΠΑΙΔΙ.ΕΓΩ ΕΚΑΝΑ ΜΑΚΡΥ; ΠΡΩΤΟΚΟΛΛΟ ΠΟΥ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΚΡΑΤΗΣΕ ΠΟΛΥ Η ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΤΩΝ ΕΝΕΣΕΩΝ ΠΕΡΙΠΟΥ ΜΗΝΑ.ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΠΟΛΥΚΥΣΤΙΚΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΝΟΜΟΥΝ.ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΕΣ ΕΝΑ 500αρικο ΓΙΑ ΥΠΕΡΗΧΟΥΣ ΟΙΣΤΡΑΔΙΟΛΕΣ .ΕΓΩ ΤΗΝ ΕΚΑΝΑ ΣΤΟ ΠΥΡΓΟ ΤΩΝ ΑΘΗΝΩΝ ΣΕ ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ.ΒΑΣΙΚΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΚΑΝΕ Ο ΑΔΕΡΦΟΣ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ ΜΟΥ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ ΣΤΟ ΙΑΣΩ ΟΠΟΤΕ ΔΕ ΞΕΡΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΡΕΑΛΙΣΤΙΚΟ ΚΟΣΤΟΣ.ΞΕΡΩ ΟΜΩΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΜΙΚΡΟ ΚΕΝΤΡΟ ΜΕ ΕΠΙΤΥΧΙΕΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΦΙΡΜΑΤΑ.Η ΔΙΑ ΔΙΚΑΣΙΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΗΤΑΝ ΑΠΛΗ ΧΩΡΙΣ ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ ΟΤΙ ΟΤΙ ΘΕΣ ΧΑΡΑ ΜΟΥ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΩ ΑΝ ΜΠΟΡΩ ΟΤΑΝ ΚΑΙ ΟΠΟΤΕ ΤΟ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕΤΕ.

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΧΑ ΓΚΑΣΤΡΟΣΚΟΝΗ ΝΑ ΦΥΣΗΞΩ ΚΑΙ ΓΩ ΓΙΑ ΑΥΡΙΟ....ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου καλημερα!πηγα εδωσα αιμα και τωρα ειμαι σπιτι και περμενω τα αποτελεσματα!το μεσημερακι θα ξερω και εννοειται οτι θα σας ενημερωσω!!

κοριτσια μου σας ευχαριστω ολες μεσα απο την καρδια μου που με στηριξατε ολο αυτον τον καιρο!μακαρι να μπορω να φυσαω και εγω τα υπολοιπα που κοριτσια που θα μπουν στη διαδικασια!

φιλια σε ολες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακι μου μεσα απο τη ψυχη μου κοπελα μου εύχομαι να εχει ερθει η δικη σου στιγμη σημερα κ να κανεις αλλο ενα τυχερο μωρο! Σου στελνω οοολη μου τη θετικη μονο σκεψη!! Σε σκέφτομαι κουκλιτσα μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και καλή εβδομάδα σε όλες! Μπήκα να δω τι έγινε με το koritsaki mou και να σας πω και τα δικά μου. Ελπίζω μέχρι να πάω στη δουλειά να έχει βγει η χοριακή σου για να μην με φάει η αγωνία!! %%-%%-%%-. Όλων μας η σκέψη είναι σε σενα!!

Santaloxilo, βρες πρώτα γιατρό/ κέντρο και αυτοί θα σε κατευθύνουν για τα υπόλοιπα. Πάρε γνώμες, πήγαινε σε 2-3 και αποφασίζετε με τον άντρα σου. Απλά ίσως πρέπει να οργανωθείς γρήγορα γιατί μερικά κέντρα κλείνουν ραντεβού μετά από 2-3 βδομάδες!

Το πρωί έκανα την ωοληψία και θα περιμένω αύριο με αγωνία τις εξελίξεις!! Ακόμα νυστάζω από τη μέθη! Είναι και ο καιρός έτσι βροχερός. Να δω πως θα πάω στη δουλειά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακι μου λυπαμαι...για σενα μπηκα τωρα..ευχομαι συντομα να γινει το ονειρο σου!!!!!

Εγω εδω καναπε..σε λιγο θα φτιαξω καφε φιλτρου φουντουκι που μ αρεσει πολυ.santaloxilo βρες εναν γιατρο να σε καθοδηγησει.και γω ετσι για προκληση ωορηξιας μου τα ειχαν γραψει κ με εφτασαν.νατασα τι κανεις με τα νινακια? Ποτε πας στο γιατρο για την επαναληψη του υπερηχου? Rose που εισαι χαμενη? Φιφουλινι καλη επιτυχια κ φουυυυυυυυυυυυυυυ απο τωρα!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα!

Έχω καιρό να μπω να γράψω αλλά σας παρακολουθώ ανελλιπώς!

Εγώ έκανα την προηγούμενη εβδομάδα υστεροσκόπηση, δεν έδειξε τίποτα και την επόμενη πήγα στη δουλειά.. (τώρα έχω που και που λίγο αιματάκι αλλά φαντάζομαι δεν πειράζει ε? θα πάω στο γιατρό μου την άλλη βδομάδα να με δει) Μου είπε και ο ντόκτορ πως πρέπει να δούμε το σπέρμα άμεσα και ξεκινάμε με νέα σειρά γιατρών αυτή την εβδομάδα.. άντε να δούμε..

koritsaki mou τι να πω, το αρνητικό είναι αγκάθι όπως και να το δεις. Έχεις καθόλου κατεψυγμένα? Θυμάμαι είχες αναφέρει ότι ίσως να μην ξαναπροσπαθήσεις ή κάνω λάθος? όταν ανακτήσεις δυνάμεις μας λες τις σκέψεις σου.. πάντως εδώ έμεινες έγκυος με σπερματέγχυση (σωστά θυμάμαι?) δε θα μείνεις με εξωσωματική? απλά αυτή η φορά δεν ήταν η τυχερή...

lallouna πάρε μια ανάσα και συνέχισε... εγώ θα σου έλεγα να αφήσεις 2 κύκλους και μετά να βάλεις τα κατεψυγμένα.. να ηρεμήσεις εσύ το σώμα σου και με νέα ψυχολογία να πας για να πετύχεις αυτή τη φορά!

santaloxilo νομίζω πλέον και για σπερματέγχυση περνάς από επιτροπή, έχουν αλλάξει τα πράγματα.. ξεκίνα να κοιτάς για γιατρό και αυτός θα σε καθοδηγήσει.. και εμείς είμαστε εδώ για τα υπόλοιπα!

Οι διδυμοεγκυούλες natasa & Mika να ξεκουράζονται λίγο παραπάνω ε???

Οι νέες μαμάδες jannolino & labrinip πώς τα πάνε?

fifoulina καλή επιτυχία! μακάρι αυτά τα είναι τα καλύτερα Χριστούγεννα της ζωής σου!

rose φιλιά πολλά και φύσα ! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακι μου να σου πω οτι λυπάμαι πολύ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!την επομενη φορα θα μαστε τυχερες κι οι 2(προς το παρον θα χαρουμε τα ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ μας Χριστουγεννα ελευθερες..ετσι θα σκεφτεσαι...cuando εκοψα τα ουτροτζεσταν την Παρασκευή...αν υποθέσουμε πως εκανα πρεγνυλ 18.11 και ωορυξια ειχα 36 ωρες μετα (20.11)τοτε περασαν 13 μερες.Κανονικα αν δεν επερνα τα χαπια επρεπε να χα αδιαθετησει χτες..αλλα τωρα ειναι όλα ανάκατα με τις ενεσεις και τα χαπια εχω χασει λίγο μπαλα..αλλα δεν εχω καμια ελπιδα ετσι κι αλλιως.Κοριτσια σας ευχαριστω μεσα απο την καρδια μου για τις πληροφορίες...σκεφτομαστε να οργανωθουμε και να κανουμε το καλοκαιρι προσπαθεια...ειμαστε πιο χαλαροι κι οι 2 τοτε...να ρωτησω κατι..εγω εκανα σαλπιγγογραφια πριν 3 μηνες(Σεπτεμβρη)στο Ρεα..θα χρειαστει κι αλλη;;;ή κραταει καποιο διαστημα;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ κοριτσακι μου στεναχωρηθηκα παρα πολυ πιστευα οτι θα εισαι εγκυουλα :( λυπαμαι πολυ πραγματικα τι να πω παιρνεις πολλες δυναμεις απο το παιδακι σου και οποτε εισαι ετοιμη πας για το επομενο βημα!δεν το βαζουμε κατω ετσι?εμεις ειμαστε εδω σε οτι χρειαστεις!!!

Νατασα λογικο ειναι να εχεις αγχος πριν τους υπερηχους....εγω ειχα τρελλο αγχος στις αρχες τωρα πλεον εχω αγχος σε λογικα πλαισια!μια τρελλαμενη με την κορη μου μαννουλα παντος θα ειμαι σιγουρα χαχαχαχα

ΜΙΚΑ εδω ειμαι εγω μαλλον δεν με προσεξες :P

santaloxilo θελει του τελευταιου εξαμηνου να ειναι οι εξετασεις αν θυμαμαι καλα...μιλας με τον καταλληλο γιατρο και εκεινος σε καθοδηγει!απο φαρμακα το πολυ πολυ ζητας μηπως εχει καμια κοπελα απο εδω μεσα να σου χαρισει.

Δαφνη λογικα το αιμα ηταν απο την υστεροσκοπηση το ειπες ομως στον γιατρο σου?ευχομαι να εχετε πολυ καλα αποτελεσματα με το σπερμα και να βγαλετε ακρη με οτι εξετασεις χρειαζονται...καλη δυναμη και καλο κουραγιο!!!!ενα τεραστιο φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ απο εμας για καλη αρχη!!!!!!!

fifoulina καλα αποτελεσματα να εχεις με πολλα γερα εμβρυακια!!!πως εισαι τωρα?ελπιζω καλυτερα φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε koritsaki μου πολυ ΣΤΕΝΑΧΩΡΕΘΗΚΑ ΤΩΡΑ.ΟΥΦ...ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΠΩ ΛΟΓΟΣ ΠΑΡΗΓΟΡΙΑΣ ΘΑ ΑΚΟΥΣΤΕΙ...ΝΑ ΣΤΟΛΙΣΕΙΣ ΟΜΩΣ Ε;;; ΜΗΝ ΑΦΗΣΕΙΣ ΝΑ ΣΕ ΠΑΡΕΙ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΓΙΟΡΤΙΑΡΕΣ ΜΕΡΕΣ.ΕΧΕΙΣ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΣΟΥ ΤΟ ΓΙΟΚΑ ΣΟΥ ΤΟΝ ΣΥΝΤΡΟΦΟ ΣΟΥ...ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΑΡΚΕΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΦΟΡΤΩΣΕΙΣ ΜΠΑΤΑΡΙΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΞΑΝΑΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕΙΣ...

ΦΙΦΟΥΛΙΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΕΞΕΛΙΞΕΙΣ ΑΠΟ ΤΑ ΕΜΒΡΥΑΚΙΑ ΣΟΥ ΜΕ ΑΓΩΝΙΑ....ΔΑΦΝΗ ΜΟΥ ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΠΟ ΥΣΤΕΡΟΣΚΟΠΗΣΗ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ Η ΘΕΡΑΠΕΙΑ ΤΟΥ ΣΥΖΥΓΟΥ ΝΑ ΑΠΟΔΩΣΕΙ.

ΣΑΝΤΑΛΟΞΥΛΟ ΚΑΙ ΓΩ ΕΞΑΜΗΝΟ ΘΥΜΑΜΑΙ ΕΙΧΑΝ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΑ ΧΑΡΤΙΑ.ΡΩΤΑ ΟΜΩΣ ΓΙΑ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΓΙΑ ΚΑΚΟ ΟΠΩΣ ΛΕΕΙ Η ΔΑΦΝΗΙ ΙΣΩΣ ΕΧΟΥΝ ΑΛΛΑΞΕΙ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΑ ΚΑΙ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ.

ΣΑΣ ΦΙΛΩ...

Επεξεργάστηκε από MARDIO
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

korιtsaki moy στενοχωρηθηκα πολυ αληθεια..Ευχομαι υπομονη, να παρεις δυναμη και κουραγιο απο τον γιο σου κ τον αντρα σου κ οταν αισθανθεις ετοιμη να ξαναπροσπαθησεις..Συμφωνω με την MARDIO να στολισεις αυτες τις μερες μην αφησεις να σε παρει απο κατω..

Fifoulina περιμενουμε τα νεακια σου!! Ευχομαι να εχετε πολλα εμβρυακια!!

Δαφνη νομιζω οτι ειναι καλυτερα να ενημερωσεις το γιατρο σου για το αιματακι για να εισαι κ εσυ πιο ηρεμη..Ευχομαι καλα αποτελεσματα με τον αντρουλη και μια πολυ καλη αρχη να εχεις!!

Santaloxylo πιστευω οτι ειναι καλυτερα να βρειτε ενα καλο γιατρο κ αυτος να σας βοηθησει κ να σας καθοδηγησει για ολα..Παντως και για σπερματεγχυση να θες φαρμακα παλι απο επιτροπη πρεπει να περασεις πλεον..

Miκα ελπιζω να ξεκουραζεσαι..Εμεις καλα ειμαστε τα μικρα ειναι λιγακι πιο ζωηρα αυτες τις μερες..Την Πεμπτη εχουμε υπερηχο για τις καρδουλες παλι για κατι που δεν μπορεσε να δει η γιατρος κ την Παρασκευη με το γιατρο..Να ναι ολα καλα Παναγια μου..!!

Rosaki εγω πιστευω οτι ισως χαλαρωσω λιγακι μετα την Β επιπεδου γιατι τωρα σκεφτομαι συνεχεια αυτη την εξεταση και αγχωνομαι οσο να ναι.. Πολυ καλα θα κανεις κ θα εισαι μια τρελλαμενη μαμα με την κορη της!!

Φιλια σε ολες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σημερα ειπα να μπω από λαπτοπ κ όχι από κινητο.Καλε ολες αργα το βραδυ μπήκατε? Πινω καφεδακι και η οικογενεια κοιμμαται..Δαφνη με το καλο ξερεις μετα την υστεροσκοπηση γιεται το εδαφος προσφορο!!!!!!!!!!!!!! με το καλο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ειχα λιγο αιματακι τις πρωτες μερες.εμενα ηταν επεμβατικη αφαιρεση πολυποδα.

Νατασα μετα τη Β επιπεδου θα ηρεμησεις πια ,ακομα να βαλεις τικερακι.Εγω απ την πολύ ξαπλα εχω κουραστεί.....χαχχχαχαχχα.φουσκωμα στο στομαχι, αναγούλες εχω...υπνηλιες.απ όλα εχει ο μπαξες. Σας αφηνω δεν αισθανομαι καλα.....φιφουλινα περιμενουμε!!!!!!!!!!!!!!

Επεξεργάστηκε από ΜΙΚΑ
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου γεια σας!!σας ευχαριστω ολες για τα καλα σας λογια και για τη δυναμη που μου δινετε!

daphne μου χαιρομαι που πηγε καλα η υστεροσκοπηση για να μπαινεις και εσυ σε μια σειρα!δυστηχως δεν εχω κατεψυγμενα και δεν ξερω ακομα αν τελικα θα ξαναπροσπαθησω αλλα λεω να μην το βαλω κατω,θα δουμε!δεν εχω μεινει εγκυος απο σπερματεγχυση αλλα απο εξωσωματικη!

rosaki,jannolino,cuando,mardio,santaloxilo,candycrash,natasaki,MIKA,fifoulina,daphne,labrini

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...