Μετάβαση σε περιεχόμενο

EKSOSOMATIKI,POIES KSEKINISAME PAREOULA???


Recommended Posts

koritsaki mou γι αυτο φυσαω και εγω συνεχεια ;) αχ ναι λιγες μερες μεινανε ακομα!καλο capming και καλα αποτελεσματα στην καλλιεργεια..μια χαρα θα περασεις πηγαινε εκει να ξεσκασεις.

jannolino την 14η εβδομαδα δεν θα μπω στον 4ο μηνα?γιατι ακομα μπερδευομαι με τις μετρησεις...πως την περιμενω την αυχενικη δεν μπορεις να φανταστεις...

ρε συ χαλαρωσε λιγακι με τις δουλειες εσυ κουραζεσαι πολυ,κανε λιγες λιγες καθε μερα οχι ολα μαζι.πες και στον αντρουλη σου να βαλει ενα χερακι!μην τον κουραζεις τον μπεμπη και βγει πριν την ωρα του...

φιλια σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

κοριτσια μου πηρα την απαντηση της καλλιεργειας και εχω λιγους μυκητες.μου ειπανε απο το μικροβιολογικο οτι δεν ειναι κατι το σημαντικο και πηρα το γιατρο μου και θα μου δωσει αντιβιωση 4 μερες εγω και 3 ο αντρας μου.αντε να δουμε τελικα!!

jannolino δεν πρεπει να κουραζεσαι τοσο!!μηπως θα επρεπε να παρεις καποια γυναικα να κανει τις πιο δυσκολες δουλειες?ξερω οτι το οικονομικο ειναι ενα θεμα αλλα προκειμενου να κουραζεσαι γιατι αυτοι οι μηνες ειναι πολυ σημαντικοι για το μωρο.παντος σκεψου το!!και τι εννοεις οτι θα πηγαινεις και στο μαγαζι?

rosaki μου πες της και εσυ κατι γιατι ειναι ξεροξεφαλη!! εσυ τουλαχιστον να μην κουραζεσαι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια ειμαι ακόμα διακοπες και περναω τελεια μπανακι και χαλαρα, ενα μαγειρεμα μονο και πλυντηριο με σιδερο τίποτα αλλο ακους jannolino??? ευτυχως ο μπεμπης μου ειναι καλα λιγο ταλαιπωρήθηκα με μια διαιατα που μου εδωσαν για να μην κανω σαχαρο κι εχασα και 2 κιλακια αλλα ολα οκ τωρα απλα προσεχω λιγο απο ολα με μετρο και σταματησα να τρυπιεμαι με το μηχανημα με τρελλανε η ενδοκρινολογος αφου ομως με καθυσηχασε ο γιατρος μου ολα οκ! θα επιστρεψω 26 του μηνα και μετα μετραω αντιστροφη μετρηση 4-5 εβδομαδες μεχρι να ερθει ο μικρος μας πριγκιπας. Πολλα φιλια σε ολες σας σκεφτομαι και προσευχομαι οσες δεν ειναι εγκυουλες να φουσκωσουν .συντομα.!!! koritsaki μου δεν ειναι κατι οι μυκητες αλλα καλητερα να εξοντωθουν να εισαι ετοιμη για το μπεμπακι σου. Rosaki πως πας? φιλια πολλα κλεινω γιατι το ιντερνετ ειναι χαλια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω τα λεω κοριτσακι μου αλλα εκεινη μου φαινεται δεν παιρνει χαμπαρι,εχε χαρη που πεφτει μακρια αλλιως θα πηγαινα εκει και θα την μαλωνα :P

οι μυκητες οντως δεν ειναι κατι σοβαρο αλλα καλο ειναι να τα εξοντωσετε και να εισαι ετοιμη να υποδεχτεις το μπεμπε μετα ;)

Λαμπρινη μου καλα ειμαι μεχρι στιγμης Δοξα το Θεο.μια χαρα περνας και εσυ μπραβο ετσι διασκεδασε οσο μπορεις και μετα να υποδεχτεις με το καλο τον μπεμπαρο..ταλαιπωρηθηκατε αλλα ηταν για καλο και τωρα που περασε απλα να προσεχεις λιγακι!ασε εχω αρχισει και εγω να τρωω τα γλυκακια μου και φοβαμαι οταν κανω εξετασεις μην μου βρουν τιποτα ανεβασμενο αλλα τι να κανω που θελω να φαω:@)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καλημερα!!

labrinip χαιρομαι που μπηκες και μας ειπες τα νεα σου!να ξεκουραστεις τωρα οσο μπορεις γιατι μετα θα εχεις πολλα να κανεις!ο μικρος σου πριγκιπας θα σε θελει ολη δικη του για το πρωτο διαστημα!!

rosaki μου να τρωσ και το γλυκακι σου αλλα ολα με μετρο!!

εγω κοριτσια μου πηρα τα χαπια και μια κρεμα για εξωτερικη χρηση και θα ξεκινησω απο το σαββατο γιατι δεν ειναι ευκολο να βαζω την κρεμα στο camping.μετα θα ξανακαμω εξετασεις για να δουμε αν εφυγαν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια

Καταρχας να ευχηθω καλη εγκυμοσυνη σε ολα τα κοριτσια που στο μεσοδιαστημα απο το προηγουμενο ποστ ειναι σε κατασταση εγκυμοσυνης!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Σας ευχαριστω παρα πολυ για τις απαντησεις και για τη θετικη ενισχυση σας..Με ρωτησε καποια κοπελα ποσο χρονων ειναι ,εγω ειναι 30 και ο αντρας μου 41.Νομιζω πως αυτο που με στενοχωρει πιο πολυ ειναι το γεγονος πως μενω σε επαρχεια και εδω δεν υπαρχει καμια διακριτικοτητα...σε κοιτουν στην κοιλια σε ρωτανε τι περιμενεις ακομα και δεν κανεις παιδι..σου συτηνουν γιατρους...και η αληθεια ειναι πως ο χαρακτηρας μου ειναι τετοιος που δεν μιλαω ...ο αντρας μου βαζει πολυ κοσμο στη θεση του αλλα δυστυχως εγω στενοχωριεμαι πολυ..Σημερα τελειωνω και με τα χαπια..μου χει μεινει ενα για το βραδυ..Εμενα μου πε αν δεν πετυχω σε 3 κυκλους τοτε θα παω για σπερματεγχυση..Στους επομενους κυκλους ομως θα με παρακολουθει και με υπερυχο και θα μου κανει την ενεση..Μονο σε αυτον το αφησαμε πιο χαλαρα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κσλημερα στα κοριτσάκια μου!!!!

Αχ κοριτσάκι μου κ εγω ειχα παθει μυκητιαση μετά το 3μηνο! Χαπια-αντιβιωση για 3 μερες κ κρέμα! Δεν είναι τίποτα αυτό! ! Ολα μια χαρα ειναι!! Προετοιμασου για τη μεγαλη εισοδο...χιχιχι!

Ροζακι μου εγω ξερω πως 12 βδ. Ειναι 3 μηνες γεμάτοι! Η καθε μια το μετραει διαφορετικα τελικά! ! Πιστεψε με μπορω να φανταστω πως τη περιμενεις την εξεταση! Αντε αντε τον φαγαμε τον γάιδαρο! Η ουριτσα εμεινε παναθεμα τν !

Λαμπρινουλα μου ωραία να περνας κουκλα μου! Κανε τα μπανακια σου γιατι οπως λέει το κοριτσακι θα τρέχουμε κ δε θα φτανουμε μετα!! Χαχαχα

Σανταλοξυλο κ εγ απο επαρχία ειμαι κ στο 2ο η 3ο χρόνο μετα το γαμο μου τους το εκοβα κ εγω λίγο! Είναι το χειρότερο πράγμα! ! Του καθενος τη περιέργεια τη πληρώνουμε ψυχολογικά! Καλα κανει ο αντρας σου κ συμβουλευω (να προσπαθησεις τουλάχιστον) να τον ακολουθήσεις!!

Κορίτσια αυτα που μου λέτε τα καταλαβαίνω κ νιώθω κ εγω άσχημα κ πανω απο λα φοβάμαι! Γ αυτό καθε τρεις κ λίγο ειμαι νοσοκομείο! Τι να κανω που πρέπει να γίνουν? Με μιση καρδιά. ..κ ο άντρας μου κανει πολλα! ! Δε με αφηνει ουτε να σκυψω ο καημενος! Εκανε μιση μετακομιση μονος του, εβαψε κ εστεισε του μωρου τα επιπλακια! Ουφφ τι να κανω? Προσεχω οσο μπορώ! Οτι κουράζομαι είναι αλήθεια αλλά παλεύω να τα κάνω όλα με μέτρο! !!!

post-7107-13873940429399_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

jannolino μου η κρεμα ηταν για εξωτερικη χρηση?εμενα ειναι για εξωτερικη χρηση απλως την βαζεις πανω στην ευαισθητη περιοχη απο πανω?δεν εχω ξαναβαλει γι αυτο ρωταω!

santaloxilo η ηλικια σου ειναι μια χαρα και κατα τη γνωμη μου ο γιατρος σας προχωραει οπως πρεπει!!απλως για να εχεις αποτελεσματα μην αγχωνεσαι και μη δινεις σημασια στους αλλους γιατι οι περισσοτεροι θα σου λενε κουβεντες που θα σε στενσχωρουν και σε μας το ιδιο γινοταν!!

rosaki μου νομιζω οτι εχεις μπει περιπου μια βδομαδα στον 4ο αλλα και εγω πολλες φορες μπερδευομουν με το μετρημα!

κοριτσακια μου θα τα ξαναπουμε την παρασκευη το βραδυ!!να περνατε καλα και οι εγκυουλες να προσεχουν!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια!! Δεν ειχα internet.. Σας ευχαριστω πολυ ολες μεσα απο την καρδια μου για την ευχες σας! Ευχομαι κ εγω σε ολες οτι καλυτερο! Στις εγκυουλες μια υπεροχη και ηρεμη τελειομηνη εγκυμοσυνη και με το καλο να κρατησουν αγκαλια τα μωρακια τους και σε οσες προσπαθουν συντομα να εχουν το-τα σπορακι-κια τους στην κοιλιτσα τους!! :-*:-*

Τελικα πηρα τηλ τον γυναικολογο μου και μου ειπε οτι κ ο εξωσωματικος.. Χοριακη την Τριτη μαζι με εξεταση οιστραδιολης.. Αυτη παλι γιατι;; θα με φαει η αγωνια αν ολα πανε καλα.. Μηπως να κανω μια μονη μου την Πεμτη γιατι φοβαμαι να χαρω;; Τωρα την εξεταση για αιματοκριτη δεν ξερω γιατι την εκανα κ ουτε που ρωτησα αφου ειναι μια χαρα..

Fifoulina ευχομαι κοριτσι μου να "κολλησεις" και οταν με το καλο ξεκινησεις την προσπαθεια σου να ειναι η τυχερη σου!! Αν σε φυσαει και η rose με τη jannolino ολα θα πανε τελεια! Καλα δεν μπορω να σου περιγραψω την αντιδραση του αντρα μου ουτε την δικη μου. Στιγμες που θα μεινουν για παντα στο μυαλο μας και στην καρδια μας..

Jannolino καταλαβαινω οτι εχεις το αγχος σου με τις δουλεις κ το μαγαζι (θα πας και στο μαγαζι; ) αλλα μηπως ειναι καλυτερα να τα αφησεις ολα αυτα λιγο πισω και να ξεκουραστεις; Να προσεχεις τον εαυτο σου καλη μου.. Αληθεια σε ποιο μηνα εισαι;;

santaloxilo κ εγω πιστευω οπως και το koritsaki mou οτι ο γιατρος σου προχωραει πολυ σωστα.. Να εισαι ηρεμη κ ολα θα πανε καλα!! Οσο για αυτους που σχολιαζουν και λενε τα δικα τους μη δινεις σημασια κ στενοχωριεσαι.. Κ εγω που μενω στην Αθηνα δεν ειναι καλυτερα.. Μεχρι και την κοιλια μου εχουν πιασει να δουν αν ειναι φουσκωμενη (κ γυναικα που δεν εχω καμια οικειοτητα μαζι της) κ ποσα ακομα μπορω να σου πω.. Να τους γραψεις ΟΛΟΥΣ!!

Rose αντε με το καλο πλησιαζουν οι μερες να δεις το νινακι ε;; Τι ωραια!!

Koritsaki mou μια φορα εχω βαλει και εγω τετοια κρεμα για 4-5 μερουλες κ μετα ολα καλα.. Εγω στην ευαισθητη περιοχη εβαζα :oops: χωρις να ειμαι σιγουρη αν κανω και το σωστο γιατι ντεπομουν να ρωτησω το γιατρο.. Αλλα ολα καλα τελικα.. να περασεις καλα και τα καλυτερα ερχονται !!

Επεξεργάστηκε από natasa.k
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατασα τελευταία έμεινα μάλλον για να σου ευχηθώ!!Μπήκα και χθες και όταν πήγα να γράψω στο θέμα εδώ κόλλησε ο υπολογιστής και όλο το βράδυ σκεφτόμουν αύριο αν μπω να συγχαρώ την κοπέλα πρώτα!

Συγχαρητήρια πολλά πολλά όλα να κυλάνε όμορφα να το ευχαριστηθείς και με το καλό το-τα ζουζούνια σου στην αγκαλιά σου!

Είδες που σου λεγαμε είναι normal που δεν έχεις συμπτώματα;Υψηλή η χοριακή και μένα διδυμάκια μου μυρίζονται.Εμένα στις 2 εβδομάδες ακριβώς από την εμβρυομεταφορά ήταν 167 μονάδες και ήταν δίδυμα.Ποτέ δε θα ξεχάσω τη μέρα που πήρα θετική χοριακή.Και για σας θα ναι πάντα μια όμορφη ανάμνηση.

Να καλωσορίσω στο παρεάκι και στο σανταλόξυλο(που το εμπνεύστηκες καλέ τέτοιο ψευδώνυμο;;μου θυμίζει αρωματικό για ντουλάπες).Να μην ακούς κανέναν κακεντρεχή,ο κόσμος είναι κουτσομπόλης και ζηλεύει πολύ.Εσυ να σαι προσηλωμένη στο στόχο σου,να ακούς το γιατρό που βρήκες και εμπιστεύεσαι κατά γράμμα και όλα θα πάνε καλά.Εμένα όταν μου έλεγαν ακόμα να μείνεις έγκυος ή άντε τι κάνετε και τέτοια τους απαντούσα την αλήθεια ότι προσπαθούμε και δεν έρχεται την αλήθεια δηλαδή και όλοι έλεγαν θα ρθει μην αγχώνεστε έδειχναν ενοχλημένοι που ρώτησαν και τέλος.Τους έκανα δηλαδή να νιώσουν ότι αυτοί ντράπηκαν που ρώτησαν και όχι εγώ.

Όσο για τα σερπαφαρ εγώ τα έπινα από μικρή.Επειδή δεν είχα σταθερό κύκλο τον έφτιαχνα με αυτά.Ο γυναικολόγος μου που είναι και θείος μου πιστεύει ότι είναι πιο ακίνδυνα από τα αντισυλληπτικά οπότε ακολουθούσα αυτή την αγωγή.Δεν πέτυχα με αυτά εγκυμοσύνη δυστυχώς αλλά όπως βλέπεις από το tickeraki μου χωρίς παιδάκι δεν έμεινα.Ακολούθα τη συμβουλή του γιατρού σου βήμα βήμα θα φτάσεις στο στόχο.

Η ιατρική έχει προχωρήσει τόσο που γυναίκα στον 21ο αιώνα χωρίς παιδί δε μένει τελεία και παύλα.

Και για να πω κάτι άσχετο.Χθες συνάντησα μια κοπέλα που παντρεύτηκε χώρισε πριν χρόνια είναι 42 ετών δε βρίσκει τον κατάλληλο σύντροφο και προχώρησε σε εξωσωματική με σπέρμα δότη.Το βρήκα τόσο εξαιρετικό αυτό που έκανε που θέλει τόσο μεγαλείο ψυχής.Δυστυχώς δε πέτυχε αλλά θα ξαναπροσπαθήσει.

Αυτά σας φιλώ Χρόνια Πολλά σε εορτάζουσες συγγενείς και φίλους σας!Και γω γιορτάζω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρονια πολλα σε οσες γιορταζουν και να χαιρεστε οσους εχετε! Η Παναγιτσα να δωσει σε ολες οσες θελουν να αποκτησουν μωρακι και σε εμας τις εγκυουλες με το καλο να υποδεχτουμε τα μωρουλια μας.

koritsaki mou κανε την θεραπεια σου και θα φυγει δεν ειναι τιποτα!σε σαιτ που εχω δει λεει μεχρι 13η εβδομαδα οτι ειναι 3 μηνων και 14 ξεκιναει ο 4ος μηνας.τι να πω ελπιζω να βγαλω ακρη με την αυχενικη.

santaloxilo πεσμου εσυ ενα μερος της Ελλαδας που να μην σχολιαζουν και κουτσομπολευουν,δεν νομιζω να υπαρχει!εγω να δεις τι εχω ακουσει τοσα χρονια αστα να πανε...κλεισε τα αυτια σου χωστα σε οσους λενε και μην δινεις ιδιατερη σημασια γιατι θα σε τρελανουν και θα σε αγχωσουν χωρις λογο!ολα καλα θα πανε και θα μεινεις απλα παρτο χαλαρα το θεμα γιατι δεν θελει αγχος...φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ

jannolino μου με μετρο ειπαμε ολα και λιγα λιγα καθε μερα...οι δουλειες ποτε δεν σταματανε να ξερεις!φιλια στον μπεμπη!

Νατασα μου θυμισες την ημερα που εμαθα και εγω οτι ειμαι εγκυος,ημασταν μαζι με τον αντρα μου..απλα δεν το πιστευα αφου του λεω του γιατρου πλακα μου κανεις χαχαχα

MARDIO χρονια σου Πολλα με υγεια,να χαιρεσαι την οικογενεια σου! :-*

φιλια πολλα σε ολες σας καλα να περασετε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mardio χρονια πολλα κοριτσι μου ευχομαι οτι επιθυμεις! Να χαιρεσαι την οικογενεια σου! Ευχαριστω πολυ κ για τις ευχες σου..! Ναι μου ειπε ο γιατρος οτι μπορει να ειναι διδυμακια! Γερα να ειναι Παναγια μου Κ να πανε ολα καλα αυτο θελω!!

Εχω κατι νευρα σημερα !! [smilie=angry4.gif] Πηγα το πρωι να κανω χοριακη γιατι δεν μπορω να περιμενω μεχρι την Τριτη.. τους λεω οτι θελω τα αποτελεσματα σημερα αν δεν μπορουν να μην την κανω.. Οχι οχι μου λενε θα τα εχεις σημερα! Την κανω μου λεει ο μικροβιολογος του κεντρου ασε μου το τηλ. σου θα σε παρω στις 7 να σου πω.. 7:15 παιρνω τηλ στο κεντρο γιατι ο γιατρος αφαντος, α εχει φυγει μου λενε αλλα εχει παρει την εξεταση σου μαζι του κ το τηλ. σου θα σε παρει αυτος.. μου απαντησαν κ με νευρα κ μου την "ψιλοειπαν" κ το πρωι οτι τετοιες μερες τρεχουμε κ κανουμε εξετασεις.. Η ωρα κ 9 κ ο γιατρος με εχει γραμμενη παντελως.. Μαρεσει που ηθελα να κανω την εξεταση για να ηρεμησω κ εγινα χειροτερα.. βρε κοριτσια μηπως ξερετε καποιο καλο διαγνωστικο για να κανω την επομενη χοριακη την Τριτη γιατι εκει δεν θελω να ξαναπαω;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου γεια σας και χρονια πολλα!πριν λιγο γυρισα και ειμαι λιωμα.ηταν λιγο μακρια αλλα η παραλια και η θαλασσα ηταν πολυ ωραιες.κοριτσια μου δε κανεις τιποτα και κουραζεσε!

mardio χρονια πολλα και να χαιρεσαι τις κουκλες σου!!και εγω γιορταζω και πιο πολυ εφυγα απο το σπιτι για μην κανω γιορτη γιατι δεν εχω ορεξη!!

natasa.k μη βιαζεσαι και θα ερθει γρηγορα η τριτη για να ξανακανεις τη χοριακη σου!!ολα θα πανε καλα!!

κοριτσια μου φιλακια σε ολες και θα τα πουμε αυριο!!καληνυχτα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mardio χρόνια σου πολλα κορίτσι μου και να χαιρεσαι τα παιδάκια σου!

Κοριτσακι μου χρόνια πολλά και σε εσενα! Αφου δεν ειχες ορεξη πολυ καλά εκανες! Περασες όμορφα? ? Τη κρέμα πΠαρεπιπτοντως την εβαζα επιφανειακα!!κ επαιρνα για 3 μέρες τα χάπια! Δεν είναι τιποτα, θα φύγει!

Νατάσα υπομονή! Δυστυχώς είμαι εξωτερικό κ δεν μπορω να σε βοηθήσω στο θέμα γιατρού! Πολυ χαζοί ομως! Οταν τους ρωτησες ηξεραν να σου πουν ότι δεν υπάρχει πρόβλημα κ μετα ειρωνευοντε!! Απαπα κ τα δικα μου νεύρα! !!!

Κορίτσια οι υπόλοιπες τι κάνετε? ? Εγω βαραινω ολο κ παραπανω κ κουράζομαι με το παραμικρό! !!! ! Αυτα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!!

jannolino μου καλα περασα αλλα ολοι το βραδυ κοιμοταν νωρις και εγω δεν μπορω και δεν ειχα και τιποτα να κανω και μεχρι να με παρει ο υπνος σπουσανε τα νευρα μου!!σημερα το πρωι αδιαθετησα και λεω να περιμενω 2 μερουλες και μετα να ξεκινησω την αγωγη γιατι αν θα κανω μπανιο θα μου κοπουν αμεσως.κοριτσακι μου λογικο ειναι να εχεις βαρυνει γι αυτο σου λεμε και εμεις να μην κουραζεσαι!!ποσα κιλα εχεις παρει?

τα αλλα κοριτσια που ειναι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια μου πενταμορφα! Χαθηκα ειμαι ακόμα διακοπες εκανα τα μπανακια μου και δοξα το θεο ολα βαινουν καλως ο μπεμπης μεγαλώνει κι εγω ευτυχως δεν πήρα αλλα κιλα, θα επιστρεψω τελος του μηνα και μετα ξεκιναω προετοιμασια για το μωρακι αν και τα εχω ολα μονο ρουχαλακια θελω. Natassa μου καλη πολυ χαρηκα με την εγκυμοσυνη σου ειδες που σου ελεγα ο Αρκουλης κανει θαυματα με την πρώτη και διδυμακια ειναι φοβερος. Οσο για την χοριακη σου εγω πήγαινα στον ΑΣΚΛΗΠΙΟ στην Λεωφ. Καβαλας μετα το παλατακι και μου τα δίνουν την ιδια μερα και πληρωνω μονο 5,5ευρω γενικα ομως μην αγχωνεσαι τα μωρακια ή το μωρακι εχουν γαντζωθει μια χαρα θα τα δεις και δεν θα το πιστευεις εγω παω στο γιατρο μας στις 27 του μηνα στις 6 το απογευμα μακάρι να σε συναντησω. Jannolino ασε αυτα τα κιλα μας εχουν βαρυνει πολυ και φυσικα δεν πρεπει να κουραζομαστε εγω περπαταω λιγο και φουσκώνω εχω παρει 13 κιλα συνολο ειχα 15 και εχασα τα δυο. Αντε κοντευουμε. Ησυχια εχει παντως αυτες τις μερες. Koritsaki mou εσυ για ποτε λες να ξεκινήσεις σε ποιον θα πας τελικα? φιλια σε ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου χθες δεν ειδα καθολου το μηνυμα απο το rosaki και απο την natasa.μαλλον γραφαμε μαζι και μετα εγω βγηκα αμεσως.

labrinip χαιρομαι που εισαι καλα και που εκανες τα μπανακια σου!!τωρα σιγα σιγα μπαινεις στην τελικη ευθεια για να υποδεχτειτε τον μπεμπη σας.!!εγω θα κανω τη δευτερη υστεροσκοπηση στις 9/9.αν πανε ολα καλα μετα που θα αδιαθετησω θα κανω ε2 και fsh και αν βγουνε καλες θα ξεκινησω 21 μερες μετα την περιοδο του σεπτεμβρη τα φαρμακα.θα την κανω στο δημοσιο που την ειχα κανει και την πρωτη φορα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια πως ειστε?

Νατασα μου τι εγινε με την χοριακη τελεικα?

jannolino ξεκουρασου οσο μπορεις οσο περναει ο καιρος λογικο ειναι να βαραινεις και να μην μπορεις...εδω εγω απο τωρα να φανταστεις και δεν εχω και πολλα κουραγια φαντασου να μεγαλωσει και αλλο...

Λαμπρινη τι ωραιες προετοιμασιες ειναι αυτες με το καλο!φανταζομαι θα ανυπομονεις να δεις τον μπεμπακο...

κοριτσακι μου ολα καλα θα πανε και απο Σεπτεμβρη να δεις που θα ερθει το μωρακι σας!

εγω λεω να φυσηξω να ξεκιναμε αισιοδοξα φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια! Τι κανετε;;

Rose τελικα ο μικροβιολογος μου εστειλε μην. χτες το βραδυ 11:15 και μου ειπε οτι η χοριακη ειναι 991 και οτι ειναι καλη.. Ειναι;; Μικρη δεν ειναι;; εχει σημασια που την εκανα σε αλλο μικροβιολογικο;

Λαμπρινη μου σε ευχαριστω!! Ναι οντως ειναι πολυ καλος ο Αρκουλης κ σαν ανθρωπος και σαν γιατρος! Δινει σε ολα πολυ μεγαλη προσοχη! Δεν ξερω αν ειναι ετσι ολοι οι γιατροι αλλα εγω απο τον Αρκουλη δεν εχω κανενα απολυτως παραπονο! Τωρα το μονο που θελω ειναι να συνεχισουν να πηγαινουν ολα καλα Παναγια μου! Αχ τι ωραια που ξεκινατε τις προετοιμασιες για τον μπεμπακο!! Τελεια!

koritsaki mou χρονια πολλα για την γιορτουλα σου! Ευχομαι οτι επιθυμεις συντομα στην αγκαλιτσα σου! Απο Σεπτεμβρη θα δεις θα πανε ολα τελεια!!

Jannolino εσυ να ξεκουραζεσαι τωρα !!:-)

Επεξεργάστηκε από natasa.k
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατασα απο οτι ξερω πρεπει να διπλασιαζετε η χοριακη.ποσες μερες μετα την πρωτη εκανες την δευτερη?επισης ξερω οτι καθε μικροβιολογικο εχεις λιγο διαφορετικες τιμες..στον γιατρο σου το ειπες?θα ξανακανεις την Τριτη?αληθεια απο συμπτωματα εχεις τιποτα?

κοριτσακι μου χρονια πολλα και σε σενα με υγεια και συντομα με το μπεμπακι στην κοιλια σου!!!φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ

αυριο ειναι η μεγαλη μερα ευχηθειτε μου ολα να πανε καλα!!!

φιλια σε ολες σας θα μπω να σας πω νεα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

rose μου σου εύχομαι μέσα απο την καρδιά μου αύριο να δεις το μπεμπακι σου κ όλα να ειναι τέλεια κοπέλα μου!! Με το καλό να μας πεις τα όμορφα νέα σου!

Τώρα για τη χοριακη κ εγώ αυτό ξέρω οτι πρεπει να διπλασιάζεται ανα 2 ημέρες άρα η δική μου ειναι χαμηλή.. την πρωτη την εκανα Δευτερα την αλλη Παρασκευη..φοβάμαι παρά πολύ.. Πήρα το γιατρό κ μου είπε ε καλή ειναι κ να μην κάνω άσκοπα άλλη χοριακη πριν την Τρίτη.. Απο συμπτώματα δεν έχω τίποτα μόνο λιγο συχνόουρια κ το στήθος μου λίγο πρησμενο κ πονάει.. Ανησυχώ πολύ κ δεν ξέρω τι να κάνω..

Επεξεργάστηκε από natasa.k
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια μου τι κανετε?που ειστε σημερα?

εγω γυρισα απο τον γιατρο μου πολυ χαρουμενη καθως το μωρακι μου ειναι πολυ καλαααα!!!αχ κοριτσια πραγματικα ανακουφιστηκα...ειδα το μωρακι μου τρελαθηκα ειναι απιστευτο ενα μικρο ανθρωπακι να ειναι μεσα μου!κουνιοταν συνεχεια αλλα δεν μας εκανε την χαρη να δουμε καλα το φυλο του...ο γιατρος ειπε μαλλον κοριτσι αλλα δεν ξερουμε σιγουρα ακομα!μας εδωσε dvd και καθομουν και το χαζευα πραγματικα δεν το πιστευω οτι ειναι το δικο μου μωρο,οτι τα ζω εγω ολα αυτα!ευχομαι συντομα να το ζησετε ολες σας ειναι ενα θαυμα!!!!!

Νατασα μου ηρεμησε και μενα η πρωτη χοριακη ηταν καλη και η δευτερη που ειχα κανει δεν ηταν τοσο καλη και με ειχε ανησυχει πολυ ο γιατρος μου αλλα τελεικα να που πηγαν ολα καλα...φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ συντομα να δεις τι ωραια πραγματα θα ζησεις[smilie=icon_flower:

ειμαι τρισευτυχισμενη νιωθω να πεταω στα συννεφααααα χιχιιχιχιχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου γεια σας και σας ευχαριστω για τις ευχες!!

rosaki μου μπραβο χαρηκα που το μωρακι σου ειναι καλα !!ειδες τι απιστευτο συναισθημα που ειναι?καταλαβαινω που πετας στα συννεφα!!το επομενο ραντεβου ειναι μετα απο ενα μηνα?στο επομενο ραντεβου μπορει να φανει πιο καθαρα το φυλο!!

natasa.k και σε αλλες κοπελες η χοριακη δε διπλασιαζοταν ακριβως αλλα τελικα πηγαν ολα καλα!

jannolino μου τι κανεις?

τα αλλα κοριτσια τι κανουν?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο rose !! [smilie = hello2.gif] [smilie = hello2.gif] Τι ωραια νεα!! Χαρηκα πολυ πολυ που ολα ειναι καλα!! Θα ειναι πραγματικα απιστευτο συναισθημα να βλεπεις το μωρακι σου!! Αντε με το καλο να ερθει κ το επομενο ραντεβου σου!

Koritsaki mou και rose σας ευχαριστω που μου δινετε κουραγιο.. Το εχω πραγματικα αναγκη.. Μακαρι η επομενη χοριακη να ειναι καλυτερη.. Ευχαριστω κ για το φυσημα rose το εχω κ παλι πολυ αναγκη..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KORITSIA GEIA SAS .

ME EXEI PIASEI MEGALH AGWNIA ME OLES SAS EDW MESA.

POIA EXEI POIO SYNTOMA SEIRA NA MATHOYME TA EYXARISTA??

KALH EPYTYXIA SE OLES

SE LIGO KAIRO ΘΑ ΜΠΩ KAI EGV STO THEMA SAS AFOY ΘΑ ΞEKINHSW THN PRWTH MOY EΞVSVMATIKH. FILIA SE OLES!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...