Μετάβαση σε περιεχόμενο

EKSOSOMATIKI,POIES KSEKINISAME PAREOULA???


Recommended Posts

Νατασα μου καλη επιτυχία φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ οπως λεει η ροουζ σαν να μου μυριζρι μπεμπέ! !!να προσέχεις κ να κανεις οτι σου λεει το ροζακι μας γιατι οντως ταλαιπωρηθηκε πολυ αλλα ευχομαι εσενα να μη σου τυχει!!

Μαρινα μου χαιρομαι που εισαι καλα κ μακατι με το φθινόπωρο να ερθουν και τα δικα σου ευχάριστα!

Φιφουλινα τι καλα που τα λέει ο αντρουλης σου!!! Φτου φτου να χαίρεσαι που είναι ετσι ανεβασμένος! Εγω ειχα μεγάλο θεμα με τον δικο μου!! Κανονικη καταθλιψη κ τον παρακαλουσα να παει σε ψυχολογο κ δεν πηγε ποτε!!! Μπραβο στον συζηγο σου!!!!

Μαρη ροουζ ποτε έχουμε τελικά αυχενικη???

Χριστινιω μου καλως ηρθεεεες!!! ! Εύχομαι να κανεις σύντομα ενα αδερφακι στο υπεροχο παιδακι σου!! Να το χαιρεααι κ να παίρνεις δυναμη απο αυτό! Για οτιδήποτε αλλο ειμαστε φυσικα εδω για εσενα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

koριτσακια μου γεια σας και απο μενα!ειχα δουλιτσα και δεν μπορουσα να μπω και το internet σπιτι τα εχει παιξει!

μαρινακι χαρηκα πολυ που μας εγραψες τα νεα σου και εισαι καλα.φυσικα και εχουμε ταλαιπωρησει το σωμα μας και ψυχικα και σωματικα γι αυτο προσπαθησε να περασεις καλα το καλοκαιρι και απο σεπτεμβριο βλεπουμε.

fifoulina πως με καταλαβαινεις!!ειναι μεγαλος πειρασμος τα παγωτα και ολα τα παχυντικα αλλα πρεπει να χασω μερικα κιλα πριν ξαναρχισω τις ορμονες ασε που αμα μεινω εγκυος που θα φτασω?

χριστινακι καλως ηρθες στο παρεακι μας,να χαιρεσαι το παιδακι σου και να μπαινεις οποτε θες να τα λεμε.απο σεπτεμβριο θα κανω και γω τη δευτερη εξωσ/κη!

natasa δε νομιζω να επαθες υπερδιεγερση αλλα να τρως αυτα που σου λενε και θα πανε ολα καλα.ευχομαι να φτασουν σε βλαστοκυστες τα περισσοτερα εμβρυακια.περιμενουμε νεα!

rosaki μου και jannolino προσεχετε με τις ζεστες!!το ακουσες εσυ με το γυραδικο?ελπιζω αυριο να ειναι η τελευταια μερα γιατι θα σε μαλωσω!

κοριτσακια μου παω να πιω καφε με κατι κοπελες που καναμε μαζι εξωσωματικη.φιλια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

jannolino τελεικα αυριο θα παρω να κλεισω ραντεβου!μην με βρισεις αλλα εχω αρχισει παλι να απογοητευομαι και να στεναχωριεμαι..ξεπρηστηκε το στηθος και εχω τρελαθει...φοβαμαι μην εχει χαθει το μωρακι μου!καποιες κινησεις αποτομες που εχω κανει και εχω τρανταχτει,περπατημα αρκετο αυτες τις μερες ολα αυτα συν το στηθος τωρα με κανουν να νιωθω οτι παλι κατι κακο γινεται...ειναι φυσιολογικο αυτο η οντως κατι συμβαινει?

πω μεχρι να παω για αυχενικη θα εχω σκασει...να δουμε και πως θα ειμαι αυριο!

κοριτσακι μου ελπιζω να περασες καλα στο καφεδακι με τις φιλες...εγω οπως βλεπεις σε αναμμενα καρβουνα ειμαι και οχι απο την ζεστη :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ροζακι μου γλυκο!!!! Στο ειπα οτι θα γινεις ιδια!! Καμια σας δε με πιστεψε!! Να μη σε στεναχωρει απολύτως τίποτα! Να εισαι σιγουρη πως αν κατι πάθει το σπορακι σου (ξουτ ξουτ μακριά απο εμας) δε θα το καταλάβεις επειδη απλα ξεπρηστηκε το στηθος σου!! Ειναι φυσιολογικα ολα αυτα! Και οι φοβοι πιυ έχεις κ αυτοι φυσιολογικοι ειναι! Μεχρι να κλωτσησει ετσι θα εισαι!! Μη μου αγχωνεσαι! Ολα κυλουν μια χαρα

Κοτιτσακι πως τα περασες στο καφε?? Αχ και εγω θα ηθελα πολυ να μαθω νεα τους με υις κοπελες που καναμε εξωσωματική αλκα λογω το οτι είμαι εξωτερικό δε ζητησα καν πληροφορίες! !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου καλημερα!σημερα και αυριο δεν παω στη δουλεια!οχι δεν ειναι ρεπο ειναι οι μερες που μου εχει κοψει απο το μισθο αλλα τι να κανουμε.

rosakι μου γιατι στεναχωριεσαι τοσο πολυ?το μωρακι θα ειναι μια χαρα και συμφωνω με τη jannolino οτι το πρηξιμο στο στηθος δε θα σου δειξει κατι τετοιο.οχι οτι δε σε καταλαβαινω αλλα προσπαθησε να ηρεμησεις γιατι μεχρι να κλωτσησει εσυ θα εχεις λαλησει!!σημερα ελπιζω να εισαι καλυτερα!!

jannolino μου καλα περασα με τις κοπελες αλλα και αυτες ψαχνονται πολυ με εξετασεις γιατι η μια εχει κανει 3 και η αλλη 2 εξωσωματικες χωρις κανενα θετικο αποτελεσμα.σημερα ειναι η τελευταια μερα στη δουλεια?ποσες μερες θα ειστε κλειστα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!

jannolino και κοριτσακι μου εκει που ολα κυλουσαν μια χαρα χθες ξαφνικα σαν να μου φανηκε οτι το στηθος ξεπρηστηκε λιγο...ε με ζωσανε τα φιδια μετα σκεφτομουν αρνητικα και αρχισα να κλαιω χωρις λογο.αν αποβαλλω ξερω οτι θα το καταλαβω αν ομως παλινδρομησει το θεμα ειναι οτι δεν θα το ξερω...ετσι μια γνωστη μου ειχε παθει της ειχε πεθανει και δεν το ηξερε πηγε στον γιατρο και απλα δεν ξανα ακουσαν καρδουλα.ε γι αυτο φοβαμαι και εγω τωρα...εκλεισα για αυχενικη στις 19 τελεικα στο εμβρυο θα ειμαι τοτε λεει η μαια 13 ακριβως ενω εγω το βγαζω 13 και κατι μερες...το πως μετρανε ακομα δεν το εχω καταλαβει.επισης μου ειπε η μαια οτι αν χρειαστει να με δει ο γιατρος μου πιο πριν θα με παρει τηλ....αν δω εγω ομως οτι συνεχιζω ετσι θα της πω να παω να με δει να ηρεμησω...πω πω κοριτσια δεν ειναι φρικτο το να μην μπορεις να ξερεις αν ειναι καλα η οχι το μωρο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααααα!!!!

Κοριτσακι μου δεν ειναι πολυ ωραίο να πίνεις καφε με συμπασχουσες?? Εγω το ευχαριστιεμαι! Γιατι εμείς το κραταμε κ κρυφο (καταγωγη απο επαρχία) κ οταν συναντω τετοιες γυναικες ειμαι απλα ο εαυτος μου! ! Εύχομαι κ σε αυτες να βρουν την ακρη!

Εγω σημερα ειναι προτελευταία μερα στη δουλειά κ κανει ΠΑΛΙ ζεστη! Δεν κοιμηθηκα κ καλα εχθες! Ενιωθα ενα περιεργο ξησιμο χαμηλα στη κοιλια! Περιεργο, σαν ο μικρός να προσπαθούσε να ανοιξει τρυπα! Και σημερα αισθανομαι πολυ βαρια τη κοιλιά μου! Κατι τραβηγματα χαμηλα! Ειναι φυσιολογικα λετε ε????? Αχ πειτε μου!!

Αυτα!! Σε λιγο καιρό θα εχω περισσότερο χρόνο!

Φιλακια σε ολα τα κορίτσια μου! !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααααα!!!!

Κοριτσακι μου δεν ειναι πολυ ωραίο να πίνεις καφε με συμπασχουσες?? Εγω το ευχαριστιεμαι! Γιατι εμείς το κραταμε κ κρυφο (καταγωγη απο επαρχία) κ οταν συναντω τετοιες γυναικες ειμαι απλα ο εαυτος μου! ! Εύχομαι κ σε αυτες να βρουν την ακρη!

Εγω σημερα ειναι προτελευταία μερα στη δουλειά κ κανει ΠΑΛΙ ζεστη! Δεν κοιμηθηκα κ καλα εχθες! Ενιωθα ενα περιεργο ξησιμο χαμηλα στη κοιλια! Περιεργο, σαν ο μικρός να προσπαθούσε να ανοιξει τρυπα! Και σημερα αισθανομαι πολυ βαρια τη κοιλιά μου! Κατι τραβηγματα χαμηλα! Ειναι φυσιολογικα λετε ε????? Αχ πειτε μου!!

Αυτα!! Σε λιγο καιρό θα εχω περισσότερο χρόνο!

Φιλακια σε ολα τα κορίτσια μου! !!

ε τωρα δεν νομιζω να περιμενεις να σε καθησυχασω εγω ε? :P εσυ εισαι σε μια κατασταση στην οποια νιωθεις τον μπεμπακο σου οποτε μου φαινεται θα πρεπει να εισαι πιο χαλαρη και να μην σκεφτεσαι αρνητικα...

αντε να τελειωσεις με το μαγαζι να ξεκουραστεις...ετσι και εμεις το κρυβουμε απο τους αλλους μονο η οικογενεια μας το ξερει και δυο πολυ καλες μου φιλες που η μια το εχει ζησει και η ιδια....δεν υπαρχει λογος κιολας να το ξερουν οι υπολοιποι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

rosaki μου σε καταλαβαινω αλλα μη σκεφτεσαι το κακο.θελω να σκεφτεσαι θετικα.παντα θα ακους ιστοριες με μωρακια που δεν τα καταφεραν ακομα και εγω η ιδια εχω μια τετοια ιστορια αλλα αυτο δε σημαινει οτι κατι τετοιο θα παθεις και συ.αν ομως εισαι τοσο χαλια πηγαινε να κανεις ενα υπερηχο να ηρεμησεις γιατι να εισαι αγχωμενη δεν κανει καλο στο μωρο.

jannolino μου πιστευω οτι δε θα ειναι τιποτα αλλα μηπως το σωμα σου σε προειδοποιει οτι εχεις κουραστει?αν συνεχιστουν να το πεισ στο γιατρο σου γιατι δεν πρεπει να αφηνεις τιποτα στην τυχη.δεν ειναι ωρα να ρισκαρεις τιποτα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ροζακι τουλάχιστον να μας βαλουν σε διπλανό κελι στο Δαφνί χαχαχαχαχα!!! Χαλαρωσε οσο μπορείς αλλα κ οπως λέει το κοριτσακι μας αν εισαι τόσο αγχωμενη καλυτερα να πας για ενα υπερηχο!! Εγω ειχα παει πάντως! !!! Που να περιμενω τοσες εβδομαδες?? Σε καταλαβαίνω! !

Κοριτσακι δεν ειχα σκεφτεί οτι μπορει να ειναι απο τη κούραση! ! Ε αλλη μια μερουλα μου εμεινε!! Ετσι κ αλλιως αν κατι περίεργο νιωσω εφυγα για νοσοκομείο κ υπέρηχο (ο γιατρουδακος μου ειναι διακοπες)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου να σας ρωτησω κατι αν ξερετε:ο εξωσωματικος θα μου κανει υστεροσκοπηση στις 10/8 που σημαινει 22 μερες μετα την περιοδο.οταν το ειπα στο γιατρο μου μου ειπε οτι η υστερ/ση γινεται τις πρωτες μερες μετα την περιοδο που το ενδομητριο ειναι ακομα στην αρχη και δεν εχει παχυνει.γιατι οταν ειναι παχυ δεν μπορεις να δεις καθαρα τι γινεται στη μητρα.εχει κανει καμια κοπελα υστεροσκοπηση να μου πει περιπου ποια μερα του κυκλου την εκανε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρώτησα και γω το γυναικολόγο μου την τελευταία φορά που πήγα για υστεροσκόπηση και μου είπε και αυτό ότι γίνεται 7-11 ημέρα περίπου του κύκλου... μήπως απλά τότε τον βολεύει??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koριτσια μου καλημερα!τι κανετε σημερα?

daphne μου και μενα ετσι μου ειπε ο γυναικολογος μου αλλα ρωτησε 2 αλλους εξωσωματικους και του ειπαν οτι αυτο που θελει να κανει γινεται και περιπου στην 25η μερα του κυκλου.εμενα ειναι η 22η.τι να πω!ετσι και αλλιως θα μου την κανει την τελευταια μερα που ειναι ανοικτα μετα κλεινει για 15 μερες.δαφνη μου δεν μπορω να του παω κοντρα γιατι ειναι ο μοναδικος και δεν μπορω να κανω αλλιως.μακαρι να ξερει τι κανει!να πληρωσω βρε κοριτσια αλλα να κανω και σωστη δουλεια.

φιλια σε ολα τα κοριτσια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα συμφωνησω με τη δαφνη!! Χωρις να βαζω το χερι μου στη φωτιά γιατι πανε 2 χρόνια που την εκανα! Εχω ομως την εντυπωση οτι την εκανα εκεινες τις ημερες!! Κοριτσακι μου μη κάνεις βιαστηκες κινήσεις! Σκεψου το καλα και αν αυτος δε σε ευχαριστεί βρες καποιον αλλον! Εγω σε νοσοκομείο την εκανα!! Και ακριβως επειδή πληρωνεις πρεπει να εισαι πολυ προσεχτικη! Δεν υπάρχουν λεφτά για πέταμα! !

Ροζακι ευτυχως εχω φιλη σε γυναικολογο κ με ηρεμεί! !! Σημερα εχουμε 36°!! Δε μπορειτε να καταλαβετε αυτο που ζω τελευταία μέρα η γυναίκα! !! Αρχισε να τραβανε ολα μου τα σωθηκα σήμερα! ! Τα παντα ολα!!!!! Κατα τα αλλα....ολα καλα!! Ειμαι μια ευτυχισμένη μελλουσα μανουλα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

jannolino μου εχω μπερδευτει.μπορει να πληρωνω αλλα δεν μπορω να παω αλλου γιατι ειναι ο μοναδικος που μπορει να μου κανει την εξωσ/κη.αν λοιπον του παω κοντρα μπορει να με καθυστερησει πολυ και να μη με προσεξει.

αντε να περασει και αυτη η μερα και να ξεκουραστεις!!ποσες μερες θα ειστε κλειστα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτα ειναι τα συστηματα της Ελλάδας που δεν αντέχω με τιποτα!! Δεν υπάρχει αλλη λυση δλδ??? Οπως νιωθρις εσυ καλυτερα!! Αλλα το να λειτουργεις κατω απο ψυχολογικο εκβιασμό ειναι το χειρότερο στη δικη μας περίπτωση! !! Σου εύχομαι να πανε ολα οπως πρεπει και γρηγορα-γρήγορα :-D

Θα ειμαστε 2 εβδ.κλειστα! Ουφφφφφφ!!!!!! Αμην Παναγιά μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου καλημερα!!που ειστε καλε?ελπιζω να πηγατε κανενα μπανακι!!εγω σημερα ειμαι μονη μου στο μαγαζι και δεν εχω σταματησει απο το πρωι!!ευτηχως που δεν εχει και το απογευμα!!

φιλακια σε ολες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια μου τι κανετε?εγω μπορω να πω ειμαι πιο ηρεμη αλλα δεν παυω να ανυπομονω να ερθει η μερα της αυχενικης!!!βγαινω συχνα ομως και ετσι ξεχνιεμαι λιγακι...εσεις πως περνατε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τέτοια εποχη παβτα μετραμε απουσιες εε??? Καλα μπανακια κοριτσάκια μου κ να κανετε πολλες βουτιές κ για εμας τις ξενιτεμενες που φετος τη θάλασσα....Ούτε με τα κυαλια!!!!!!

Ροζακι ποτε έχεις τελικά αυχενικη???

Εγω εχω να σας πωωωωωω ακου ροουζ να μαθαινεις τι να αποφεύγεις!

Παρασκευή μερα κ με επιασε το τρελό μου στο μαγαζι δεν ειχε κ καθολου δουλειά κ δωστου καθαρισμα!! Με φαρμακα κ τρίψιμο!το πηρα λιγο αψηφιστα (ευτυχως δεν το πληρωσα)

Ελα που ο μικρος απο τοτε αρχισε σταδιακά να μειωνει τις κινήσεις του κ την ενταση αυτων!! Πρωτη μερα λεω οκ, δευτερη μερα χμμμ αντεχω ακομα!! Σημερα ξυπνησα απο τις 9 το πρωι για να τον ακουσω!!! Τιποτα!!! Αφαντος!! Μεχρι το απόγευμα εγω κ ο καλος μου ειχαμε φτασει στο απροχώρητο! ! Κ τελικά επισκεφθηκα για αλλη μια φορα το νοσοκομείο οπου με υποδεχτεικε μια ξινιλω κ εκει με επιασε το παραπονο! Το αποκορύφωμα ηταν πως κ η γιατρός ετσι ηταν κ μολις μου ειπε οτι είναι καλα ο μικρός ειδαμε κ τη καρδούλα του κ ξεσπασα σε κλαματα!! Δεν αντεξα ρε κοριτσια!! Δεν ηθελα να παω κ να φανω υστερικη αλλα θυμηθηκα τον γιατρουδακο μου που μου ελεγε οτι θα κανω οτι ηρεμεί εμενα!! Αν εχω αμφιβολιες φυσικά να παω η σε αυτον η νοσοκομείο! ! Κ γ αυτο πηγα!! Σκεφτομουν κ τη κούραση των τελευταίων ημερων συν τα φάρμακα. ...τα επαιξα η μελλουσα μανα!!

Ευχομαι να ειστε ολες καλα κ σορρυ αν σας κούρασα! !!

Φιλια κ φουυυυυυυυυυυυυυυυυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τέτοια εποχη παβτα μετραμε απουσιες εε??? Καλα μπανακια κοριτσάκια μου κ να κανετε πολλες βουτιές κ για εμας τις ξενιτεμενες που φετος τη θάλασσα....Ούτε με τα κυαλια!!!!!!

Ροζακι ποτε έχεις τελικά αυχενικη???

Εγω εχω να σας πωωωωωω ακου ροουζ να μαθαινεις τι να αποφεύγεις!

Παρασκευή μερα κ με επιασε το τρελό μου στο μαγαζι δεν ειχε κ καθολου δουλειά κ δωστου καθαρισμα!! Με φαρμακα κ τρίψιμο!το πηρα λιγο αψηφιστα (ευτυχως δεν το πληρωσα)

Ελα που ο μικρος απο τοτε αρχισε σταδιακά να μειωνει τις κινήσεις του κ την ενταση αυτων!! Πρωτη μερα λεω οκ, δευτερη μερα χμμμ αντεχω ακομα!! Σημερα ξυπνησα απο τις 9 το πρωι για να τον ακουσω!!! Τιποτα!!! Αφαντος!! Μεχρι το απόγευμα εγω κ ο καλος μου ειχαμε φτασει στο απροχώρητο! ! Κ τελικά επισκεφθηκα για αλλη μια φορα το νοσοκομείο οπου με υποδεχτεικε μια ξινιλω κ εκει με επιασε το παραπονο! Το αποκορύφωμα ηταν πως κ η γιατρός ετσι ηταν κ μολις μου ειπε οτι είναι καλα ο μικρός ειδαμε κ τη καρδούλα του κ ξεσπασα σε κλαματα!! Δεν αντεξα ρε κοριτσια!! Δεν ηθελα να παω κ να φανω υστερικη αλλα θυμηθηκα τον γιατρουδακο μου που μου ελεγε οτι θα κανω οτι ηρεμεί εμενα!! Αν εχω αμφιβολιες φυσικά να παω η σε αυτον η νοσοκομείο! ! Κ γ αυτο πηγα!! Σκεφτομουν κ τη κούραση των τελευταίων ημερων συν τα φάρμακα. ...τα επαιξα η μελλουσα μανα!!

Ευχομαι να ειστε ολες καλα κ σορρυ αν σας κούρασα! !!

Φιλια κ φουυυυυυυυυυυυυυυυυ

καλησπερα!!!οπως λες και εσυ μετραμε απουσιες απο εδω και περα χιχιιχ καλα να περνατε κοριτσια καλες διακοπουλες,καλη ξεκουραση και ετοιμαστειτε μορουλι,Δαφνη,κοριτσακι μου απο Σεπτεμβρη φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ ;)

για την αυχενικη εχω ακομα δυο εβδομαδες...εσυ τετοιες χαζομαρες κανεις και υστερα φταιει ο μπεμπης που δεν κουνιετε αφου τον ξεθεωσες :P ρε συ μπορω και εγω να παω νοσοκομειο να με δουν αν ειμαι ανησυχη?η θα μου που τι κανεις εδω?τι τους λες δηλαδη οτι δεν νιωθω καλα και θελω να δω αν ειναι καλα το μωρο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εδω στη Γερμανία παντως το κανεις! Πηγα κ τους ειπα οτι εδω κ 2 μερες το μωρο δεν πολυ ακούγεται κ αυτη με ρωτησε γιατί δεν πηγα στο γιατρό μου (επεσα σε ξινη την οποία αν δεν ειχα το πονο μου θα την στολιζα κανονικά) κ μετα μου ειπε περαστε κ περιμενετε!! Οχι εδω έχουμε πολυ σύστημα! Μου είχε πει κ ο γιατρος μου να πηγαινω νοσοκομείο! Το ειδα κ ηρεμησα! Κ ξαναπηγα πριν την αυχενική! Ετσι σαν κ εσενα κ εγω μακρυς ο δρόμος μέχρι το ραντεβού, να κ κατι υγρα (φυσιολογικα εννοείτε αλλα ειχα τοτε μαπα γιατρο κ δεν ηξερα) κ πηγα να κανω υπέρηχο! Ειδα οτι είναι καλα κ εφυγα :-D :-D :-D

Νομίζω ομως πως κ στην Ελλάδα μπορεις να το κάνεις! Αλοιμονο, δεν ειναι κατι παράλογο! ! Αλλα να πας ωρες που δε λειτουργούν ιατρεία!!!! Απορω πως κρατιεσαι κ δεν εχεις παει....:-p:-p

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου γεια σας!!

jannolino εσυ μου φαινεται δεν καταλαβαινεις!!δε σου ειπα να μην κουραζεσαι?και συ εκτος απο την κουραση χρησιμοποιεις και φαρμακα!ευτυχως που ο μπεμπης ειναι καλα!!εννοειται οτι εκανες καλα και πηγες στο νοσοκομειο και ειδες οτι ειναι ολα καλα.δεν ειναι να παιζεις με τετοια πραγματα!και εγω ειχα παει στο νοσοκομειο οταν ειχα δει λιγο αιμα να δω αν ολα ειναι καλα!

ροζακι μου κανε λιγο υπομονη και η αυχενικη δε αργησει!!να κανεις τις βολτουλες σου αλλα μην κουραζεσαι!!

τα αλλα κοριτσια τι κανουν?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια γεια σας τι κανετε; Ελπιζω να ειστε ολες καλα και να χαλαρωνετε !! Θα χρειαστω κ παλι την βοηθεια σας και τις εμπειριες σας..! Εκανα εμβρυομεταφορα 3 βλαστοκυστεων το Σαββατο αλλα μεχρι και σημερα δεν εχω κανενα συμτωμα οτι το θαυμα εγινε..Τιποτα ουτε πονακια ουτε πρησμενο στηθος ουτε τιποτα τιποτα!! Με εχει παρει απο κατω.. Εσεις τι συμπτωματα ειχατε μετα την εμβρυομεταφορα;; Ξερω οτι ειναι δεν ειναι σωστο να ψαχνω για συμπτωματα κ οτι καθε περιπτωση ειναι διαφορετικη αλλα αυτη η τοσο "ησυχια" στο σωμα μου με τρομαζει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

jannolino δεν θελω να παω γιατι το νοσοκομειο μας ειναι ενα χαλι...προτιμω στον γιατρο μου παρα εκει αλλιως θα ειχα παει μην νομιζεις :P

koritsaki mou ναι δεν κουραζομαι απλα βγαινω να ξεχνιεμαι και λιγο!εσυ πως εισαι?

Νατασα καταρχην φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ να γατζωθουν γερα τα εμβρυακια σου..δεν θα εχεις κανενα απολυτος συμπτωμα οποτε μην στεναχωριεσαι και αγχωνεσαι χωρις λογο....ποτε σου εχει πει για χοριακη?

εγω μετα την ωοληψια ημουν χαλια λογω της υπερδιεγερσης που εφτασε η μερα να βαλω τις βλαστοκυστες και αναρωτιομουν πως θα τα υποδεχτω ετσι οπως ημουν...επειδη εμενα συνεχιζοταν και εξακολουθουσα να ειμαι ενα χαλι να μην τρωω,με παρακεντησεις και αλλα τετοια δεν καταλαβα ποτε περασαν οι μερες για να κανω την χοριακη...δεν ενιωθα τιποτα διαφορετικο μονο προς το τελος της εβδομαδας που ηταν να κανω χοριακη ειχα εντονη μυρωδια,μυριζα τα παντα σαν λαγωνικο ημουν χιχιιχ και λιγο πιο μετα τρελλη συχνοουρια...αυτα ομως δεν ειναι απολυτα μπορει να μην νιωσεις τιποτα εσυ!ασε που τοτε δεν ειχα καν υποψιαστει οτι θα ημουν εγκυος τα δικαιολογουσα ολα οτι ειναι απο τα φαρμακα και γενικα απο οτι περνουσα...υπομονη και χαλαρα τωρα μεχρι την χοριακη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω για την απαντηση rose!! Και για το φυσημα το εχω πολυ πολυ αναγκη μακαρι να φτασει μεχρι εδω!! Χοριακη μου ειπε να κανω 12\8 μου φανηκε νωρις αλλα μου ειπαν οτι με τις βλαστοκυστες η χοριακη γινεται νωριτερα..15 μερες απο την ωοληψια.. Γι αυτο λεω δεν θα επρεπε να νιωθω κατι;; Διαβαζω αλλα κοριτσια εχουν τσιμπηματακια χαμηλα, αλλα πρησμενο στηθος, αλλα δεκατα εγω τιποτα..:cry: Μονο λιγακι το στηθος αλλα αυτο το ειχα πριν καν την ωοληψια..οποτε ακυρο κ αυτο..Προσπαθω να μην το σκεφτομαι αλλα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...