Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ


Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΚΑΝΑ ΜΙΑ ΒΟΛΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΔΩ ΤΙΣ ΤΙΜΕΣ ΣΤΗΝ ΑΓΟΡΑ ΚΑΘΟΤΙ ΓΙΟΡΤΕΣ ΠΛΗΣΙΑΖΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑ ΔΩΡΑ ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΑΣ,ΑΝΗΨΙΑ,ΒΑΦΤΗΣΤΗΡΙΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΟΥΚ ΟΛΙΓΑ.ΔΙΕΠΙΣΤΩΣΑ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΦΘΗΝΑ ΡΟΥΧΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΟΙΚΙΛΙΑ ΣΤΟ ΝΑ ΔΙΑΛΕΞΕΙΣ.ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΜΑΙ ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΕΝΗΜΕΡΩΘΩ ΓΙΑ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΑΓΟΡΕΣ ΜΗΠΩΣ ΕΧΕΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΕΤΕ ΚΑΤΙ?ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου mairianas και εγω ειμαι νεο μελος και με ενδιαφερουν και εμενα οι εξυπνες αγορες.μεχρι προτεινως ψωνιζα απο ζαρα για βαφτηστηρια ανηψια κτλπ τωρα περιμενω το δικο μου και επειδη δεν θα πολυκυκλοφορω εκανα μια ερευνα στο ιντερνετ.βρηκα και ψωνισα απο ενα site που λεγεται www.bonjourbebe.gr εμεινα πολυ ευχαριστημενη και πραγματικα ειναι και φθηνο και ποιοτικο αν και ειχα αμφιβολιες.αν θες να ψωνιζεις ετσι δοκιμασε το.καλες αγορες και καλα χριστουγεννα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου mairianas και εγω ειμαι νεο μελος και με ενδιαφερουν και εμενα οι εξυπνες αγορες.μεχρι προτεινως ψωνιζα απο ζαρα για βαφτηστηρια ανηψια κτλπ τωρα περιμενω το δικο μου και επειδη δεν θα πολυκυκλοφορω εκανα μια ερευνα στο ιντερνετ.βρηκα και ψωνισα απο ενα site που λεγεται www.bonjourbebe.gr εμεινα πολυ ευχαριστημενη και πραγματικα ειναι και φθηνο και ποιοτικο αν και ειχα αμφιβολιες.αν θες να ψωνιζεις ετσι δοκιμασε το.καλες αγορες και καλα χριστουγεννα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ, ΕΧΩ ΜΙΑ ΑΠΟΡΙΑ. ΨΩΝΙΖΟΝΤΑΣ ΑΠΟ ΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΓΙΑ ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΜΑΣ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙΑ, ΠΩΣ ΞΕΡΟΥΜΕ ΑΝ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΤΑΞΕΙ ΠΑΝΩ ΤΟΥΣ; ΓΙΑΤΙ ΑΠΟ ΡΟΥΧΟ ΣΕ ΡΟΥΧΟ, ΤΟ Νο ΔΙΑΦΕΡΕΙ. ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΠΑΠΟΥΤΣΙ ΣΕ ΠΑΠΟΥΤΣΙ ΕΠΙΣΗΣ ΔΙΑΦΕΡΕΙ. ΨΩΝΙΖΟΝΤΑΣ ΜΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ, ΑΝ ΔΕ ΜΑΣ ΚΑΝΕΙ, ΥΠΑΡΧΕΙ Η ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΑΛΛΑΓΗΣ; ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΣΑΣ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ, ΕΧΩ ΜΙΑ ΑΠΟΡΙΑ. ΨΩΝΙΖΟΝΤΑΣ ΑΠΟ ΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΓΙΑ ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΜΑΣ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙΑ, ΠΩΣ ΞΕΡΟΥΜΕ ΑΝ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΤΑΞΕΙ ΠΑΝΩ ΤΟΥΣ; ΓΙΑΤΙ ΑΠΟ ΡΟΥΧΟ ΣΕ ΡΟΥΧΟ, ΤΟ Νο ΔΙΑΦΕΡΕΙ. ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΠΑΠΟΥΤΣΙ ΣΕ ΠΑΠΟΥΤΣΙ ΕΠΙΣΗΣ ΔΙΑΦΕΡΕΙ. ΨΩΝΙΖΟΝΤΑΣ ΜΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ, ΑΝ ΔΕ ΜΑΣ ΚΑΝΕΙ, ΥΠΑΡΧΕΙ Η ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΑΛΛΑΓΗΣ; ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΣΑΣ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...