Μετάβαση σε περιεχόμενο

Article: Ωορρηξία και μύθοι


admin

Recommended Posts

  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα!! Η μικρή μου είναι γενικά ενεργητικό και απαιτητικό παιδάκι σκέψου τώρα άρχισε να κοιμάται το βράδυ σερί αλλά μπορώ να συνεννοηθώ τέλεια μαζί της πια..η κούραση πάντα υπάρχει αλλά αλλάζει μορφή χαχα θέλει να χορεύουμε να τρέχουμε όλη μέρα και τα μεσημέρια δεν κοιμάται απλά μαφηνει λίγο στον καναπέ να κάθομαι και βλέπουμε λίγο παιδικά η διαβάζουμε κάτι..όταν αρχίσετε και μιλάτε και κάνετε συζήτηση θα περνάει αλλιώς ο χρόνος 🤪 νομίζω οι μαμάδες δεν ξεκουράζονται πότε χαχαχα ο μικρός μου με ταλαιπωρεί λίγο αλλά χαλάλι ξέρω θα περάσει αν δεν ξυπνάει πάω πάνω από την κούνια και τον κουνάω νομίζω κάτι έπαθε είμαι και εγώ..χαχαχα εσάς κάθεται καθόλου να απασχοληθεί με κανένα παιχνίδι;;
    • Αχ έτσι ακριβώς! Μετά που κοιμάται κ θέλω να πάω να την ξυπνήσω 😍 στην ηλικία που είναι το κοριτσάκι σου, είναι πιο εύκολα τα πράγματα από άποψη κούρασης; Ή όσο μεγαλώνουν δυσκολεύουν; Να ξέρω τι με περιμένει 🤣  Το γάλα δε το θέλει! Πίνει πολύ λιγότερο από ότι λένε οι οδηγίες για την ηλικία της…αλλά από κιλά πλέον πάμε καλά, οπότε αυτό είναι το σημαντικό.    Ελπίζω ο μικρός να ξανά κοιμάται εύκολα με τον θηλασμό κ να μην σε ταλαιπωρεί κ αυτό στις αφυπνίσεις. 
    • Τι καλα, τελεια τα πηγαινει το μωράκι σου! Εγώ βολεύομαι με τα μαξιλάρια τα κλασσικά που έχω ήδη, τα βρίσκω λίγο κ τζάμπα λεφτά όλα αυτά να σου πω την αλήθεια.  Βέβαια έχω ένα μαξιλάρι θηλασμού από την πρώτη εγκυμοσύνη αλλά ποιος ξέρει που το έχω καταχωνιασμενο κ αυτό??🤣🤣
    • Κ εδώ στην Ημαθια το ίδιο. Έχουν απεργία. Θα περιμένω μέχρι την άλλη εβδομάδα μήπως κ ανοίξουν αλλιώς θα δω μήπως πάω στο νοσοκομείο. Βέβαια στο νοσοκομείο δεν ξέρω αν κάνουν καμπύλη. Αλλιώς θα ρωτήσω τον γιατρό μου αν μπορώ να τις κάνω αργότερα. Τι να πω?
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...