Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΣΑς ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΒΟΗΘΕΙΑ SOS


dreamgirl

Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια

Θέλω βοήθεια τελευταία περίοδος 11.02.2013 και ακόμα δεν έχω αδιαθετήσει είχα πόνους περιόδου που και που τίποτα άλλο ούτε συμπτώματα αλλά έκανα την πέμπτη που μας πέρασε ένα τεστ το PREDICTOR αλλά το έκανα απόγευμα και ήταν αρνητικό αλλά ακόμα να αδιαθετήσω και τώρα με πονανε και τα δυο στήθη μου αλλά όχι συνέχεα αλλά πάνινε και έχω ένα κάψιμο ανάμεσα από τα στήθη λέω να ξανά κάνω τεστ τι να κάνω και έχω και κάτι περίεργα πονάκια στην κοιλία λέτε ότι θα έρθουν τι να κάνω θα πάρω και τον γιατρό αλλά θέλω να δω αν θα αδιαθετήσω στο πρώτο παΐδι μόνο η θηλές ποναγαν έκανα τεστ και ήταν θετικό εδώ δεν ξέρω συγγνώμη για τα ελληνικά αλλά είναι από Αμερική

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

dreamgirl, για να κάνεις το test το απόγευμα πρέπει να έχουν περάσει κάποιες ώρες από την προγούμενη ούρηση. Αν δεν μπορείς να περιμένεις κάνε ένα αύριο το πρωί, αλλιώς κάνε χοριακή την Τρίτη. Γενικά, έχεις σταθερό κύκλο ή σου αργεί;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλύτερα να περιμένεις μέχρι αύριο το πρωί, να το κάνεις με πρωινά ούρα που δείχνουν καλύτερα.

Μη βασίζεσαι στα συμπτώματα πάντως, μπορεί να προέρχονται από 500 διαφορετικούς λόγους.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...