Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΟΚΤΩΒΡΙΑΝΕΣ ΓΕΝΝΑΤΕ Ή ΑΕΤΟ ΠΕΤΑΤΕ;;; Νο38


Recommended Posts

άντε ρε... μιλάς σοβαρά;

το έστειλες κ στη σωσώ κ στην ισμήνη...

τα υπόλοιπα μέηλ δεν τα γνωρίζω...

Πολύ επικίνδυνο πάντως...

τώρα που είδα την ώρα , στάλθηκε στις τέσερις.

είναι μήνυμα με το όνομά σου, χωρίς θέμα.

θέλω να ότι ο οποιοσδήποτε θα το άνοιγε.

εγώ υπύθεσα ότι κάτι ήθελες να μου πεις κ το άνοιξα χωρίς δεύτερη σκέψη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 919
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

kalhmera...δλδ να μην το ανοιξουμε;;;

πηγαμε παρκο..ολοι μαζι..τρελο καλοκαιρι εδω..η μπουμπου ανυσηχη το βραδσυ..σηκωθηκα καμια 8 φορες να της κανω ορο..μπουκωμενη..αλλα πινι ανα 2ωρο γαλα..

1 χαρα θα ελεγα..

κ το απογ μπορει να την παρω στη βολτα..η μαρθα ξεκιναει σχολειο απο αυριο..αντε να δουμε..

ψαρια εμεις....κ πατατες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμένα μου αρέσει πιο πολύ το αρετή.

πού θα τηνβαφτίσεις;

κρήτη ή θες;

έιναι καλύτερα σήμερα;

ΕΜΕίς πήγμα στην πεθερά μου για φαγητό.

ο μικρός πήγε με την κουνιάδα μου στο ζωολογικό κήπο.

ο π πήγε για ύπνο κι εγώ λέω να τελειώσω έναν οίνακα κε κουκούλι που τον έχω ξεκινημένο πάνω από χρόνο...

ΣΩΣώ εστειλα σε καποιες εταιρείες για δείγματα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΩΣώ πολλη όμορφη η κατασξευή σου.

αλλά, να την κάνεις χαλί... χαχαχα.

φαντάζομαο ότι θα πλενεται εύκολα.

ένα από τα όνειρα μου για κατασκευές είναινα μάθω αργαλιό

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σωσω η κατασκευη σου πολυ καλη

το Αρετουσα μην το κανεις..σε σενα αρεσει στη μικρη δε θα αρεσει ειδικα οταν θα παει σχολειο...

καλα εγω δεν πιανομαι γιατι ειμαι επηρεασμενη απο το εργο του Κορναρου..δεν τα παω καλα με την κρητικη λογοτεχνια :(

Νανα θες και τριτο παιδι , θες και αργαλειο.. :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σωσώ πολύ ωραίο το χαλί,χαράς στην υπομονή σου!Και δω καλοκαίριασε!Από το πρωί είμαστε έξω,ποδήλατο,φαγητό έξω,καφεδάκι,παγωτό!!!Τι καλά!

Τώρα που είδα το πλέγμα που χρησιμοποίησες το πρωί συζητούσαμε με τον άντρα μου να βάλουμε φέτος στα μπαλκόνια.Είμαστε 2ο όροφο και μόλις ανοίξει ο καιρός κρεμάμε κούνιες έξω και βγάζω και μια πισινούλα με τα παιχνίδια τους και καθόμαστε έξω τα απογεύματα,έχω και τραπέζι με καρέκλες.Πέρσυ δεν σκαρφάλωναν τις έλεγχα.Φέτος όμως και με επίβλεψη έτσι που κάνουν σκανδαλιές φοβάμαι επειδή συνήθως είμαι και μόνη.Αυτό το πλέγμα που έβαλε η Σωσώ υπάρχει μόνο σα λύση;Δε μου πολυαρέσει,εκτός αν βρούμε διαφανές.Εσείς που είστε σε μπαλκόνια τι έχετε κάνει;

Μου αρέσει και το Αρετή και το Αρετούσα εξίσου.Νομίζω όμως για μια σταλιά βρέφος ταιριάζει πιο πολύ το Αρετούλα ακόμα.

Μαράκι Ζακυνθινό έχω fb αλλά δε μπαίνω γιατί από τη δουλειά είναι κλειδωμένο και από το σπίτι σπάνια βρίσκω χρόνο να μπω.Αν βρω προτιμώ να μπαίνω εδώ.Αν πάλι το θες να στο στείλω με pm.

Νανά έχεις πάρει τέτοια χαρά με τη κουμπάρα δε λέγεται.Ελπίζω να βολέψει να δει και το νέο μέλος..Δεν ερχεται εδω η ryanair ακόμα δυστυχώς έρχεται μόνο η cyprusairways η aegean και φυσικά Ολυμπιακή από τις Ελληνικές.

Τόσο μανίκι το παρκοκρέβατο;Και μεις ένα που είχαμε μπαμ μπαμ άνοιγε.Γιατί το στήνατε από τώρα;Να δείτε αν είναι οκ φαντάζομαι.

Vag έτσι στο θείο ε,τόσος κόσμος;Να στε καλά να τον θυμάστε.Καλοκαίριασε ναιαιαιαιαιαια...έγώ μαζεύω φόρμες και μπουφάν χοντρά,ελπίζω να μην έχει πίσω η αχλάδα την ουρά...χα χα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ALOXA

KORITSIA GRACATE POLLA

εμεις μια χαρα πηγαμε - κοντ ειναι τοεξοχικο περιπου κανα μισαωρο απο αττικη οδο

μονη τα περναω πιο καλα -μια αχρα περασε η Παρασκευη που ειμασταν μονοι μας

το σαββατο ας πουμε καλα εαν εξαιρεσεις τν απογευματινη βολτσ που τα κυνηγουσαμε σαν τρελλα

και σημερα απελπισια - κατσαμε μεσα - ξυπνησαν 2 ορεςτο βραδυ -τσισα κλαμα και δεν ξερω τι αλλο - η πεθερα κανει τ παντα και δε κανω τιποτα -και δε ειμαι συνισμενη - εχω αθει α ειμαι το αφεντικο στο σπιτι και δε μπορω να καομαι και τα παιρνω κρανιο οποτε δεν με αφηνουν να κανω κατι

ενι γουει φυγαμε το μεσημερι

πηγαμε εμπορικο και μας εβγαλαν την .... τρεχανε αοντου εφευγαν απο κοντα μας -πηγαιναν σε μερη που δεν φαινοτν και επρεπε να πας να τους βρεις -απελπισια φυγαμε νωρις

εκομα κρυωμενοι οικογρνριακως

αριοο θα παω δουλεια για εκπαιδευση καινουριου συναδελφου

οι 56 μερες αομα να μπουν -πρεπει να παω και απο ικα

περαστικα σωσω - εγω δινω και με 37 και γκρινια , και απο 37,5 χωρις κρινια

μπραβο που ειστε καλυτερα

νανα ακομα ε; προκληση τελικα; γιατι δεν περιμενεις αφουεισαι καλα; κουραστηκες;

Χρυσουλα ζωηρος και εσενα πολυ; ειναι στο παιδι τελικα

Μαρντ εγω γιατην γκρινια της κΙα την πολυλογιια της δεν την θελω τη μανα μου - μπορει να χωθει ακομα και για το χρωμα του σκατου σου εαν το δει και να σε πριξει κιολας απο πανω :lol: =με την καμια δεν την θελω παραπανω απο 1-2 ωρες μαζι μου στο ιδιο δωματειο -οχι να μεινει κιολας

καλυτερα μονη μου

Μπραβο μαρακι για τη μπεμπα και την εεξεταση

οι περισσοτερες μαμαδες κοριτσιων ετσι ειναι -σαν τη δικη σου

ην ακους εμενα η δικη μου ειναι περιπτωση

:lol::lol:

σωσω και εμενα το αρετη ή το αρετουλα μου αρεσει πιο πολυ

το αρετουσα οχι τοσο - εμενα μου αγεται παραξενο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μάρκερ, είσαι πολύ παράξενη βρε αδερφάκ μου... χαχαχα

ΡΕ συ μανρτ... από μέρα σε μερα γεννάω...

ένα πάρκο έστησα η έρμη... χαχαχα.

νομίζω ότι δενέχετε συνειδητοποιήσει ότι οι μέρες μου τελείωσαν...

χαχαχα

Μάρκερ, από την προηγούμενη βδομάδα ήταν τρία κιλά.

φοβάμαι να μημου σπάσει κι αυτός τον κόκκυγά μου..

άσε που αν πάωμε πρόκληση θα είναι το ερχόμενο σάββατο που θα είμαι 39+3.

δε νομίζω ότι υπάρχει λόγος να το κρατάω περισσοτερο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε θα πειτε γισ την μπομπο;;σαν παιδικη;;

το χταποδι λεω..

κασλυτερα η μπουμπου..δε πολυτρωει και εχει ασχημο βηχα..φοβαμαι για φαρυγγιτιδα..αν συνεχισει θα την παω στο γιατρο..πηγαμε παιδοτοπο..ολα καλα..

αντε ντε..1 παρκο δε μπορειτε να στησετε;;χαχαχ..

αληθεια δε σας αρεσει το αρετουσα;;

εγω πεθαινω..αλλα ελεγα μηπως το βλεπετε κ σεις τοσο ωραιο οσο εγω..μαλλον οχι..

αυριο σχολειο..

μαρκερ ακομα χαλιαρε;;ελεος κ σεις..

ντομ καλυτερα ειστε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΠΕΙΔή φαντάστηκα τι έοανες... το είχες βάλει στο θέμα με τις μαμάδες από ηράκλειο.

μου άρεσαν για μπομπονιέρες.

θα έχεις καποιο θέμα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νανα ναι ειμαι αρκετα περιεργη οσον αφορα το θεμα της συμβιωσης

αλλα δε φταιω εγω - εμ οι δικοι μου με θελανε ανεξαρτησια απο μικρη :D

οποτε απο 18 που τελειωσα το σχολειο αυτοσυντηρουμε σε ολα τα επιπεδα μονη μου

δουλεια και παλι δουλεια - αντε οικονομικα να βοηθησαν λιγακι και αυτο μη φανταστεις κανα 2μηνο να εχω μεινει χωρις δουλεια απο τα 18

ολα με τον αντρα μου τα καναμε μονοι μας- με προσωπικο κοπο και δε μιλαω οικονομικα μονο-χωρις ψυχολογικη υποστειριξη - απο το στησιμο του σπιτιου - του ιατρειου - τα παιδια - τα παντα χωρις βοηθεια

οποτε δεν δεχομαι υποδειξεις απο κανεναν τους ουτε για το βρακι που θα βαλουν τα παιδια ή για το λερωμενο μπατζουρι μου :D - οποιος θελει ας με λεει κακια -τι να κανουμε δεν μπορουμε να ειμαστε ολοι βολικοι και καλοι :lol:

για τη γεννα σκεφτομουν μηπως φοβασαι για τον μπεμπη -σε εχω για πιο theatrical καταστεις - σε φανταζομαι να σπανε βραδυ τα νερα - αν τρεχεις για μπανια - να φωναζεις στο συζηξ ποιος θα κρατησει τον Αν -να τρεχεται στο δρομο για να προλαβεται το μπεμπη -ετσι θα με ηθελα εμενα δλδ κατα βαθος :lol:

αλλα εχεις δικιο για τον κοκκυγα - μην το ζορισεις αλλο κριμα ειναι να υποφερεις μετα

α αντρας σου τι λεει για το ονομα σωσω; δεν ειναι κακο το Αρετουσα - απλα δεν ακουγεται ευκολα - φυσικα ομως θα ξεχωριζει -την αδερφη μου τη λενε Βλασια και ενω ειχε προβλημα στο δημοτικο γιατι τη φωναζανε Βλακεια τα παιδακια :D - στο γυμνασιο την ηξεραν και οι πετρες.

για τη μπομπονιερα ειμαι μεσα με τα χιλια -αφου θα ειναι και χειροποιητες -μην το συζητας καθολου -ειναι σουπερ

μακαρι να την γλυτωσετε την αντιβιωση αλλα απο το να ταλαιπωρειται η μικρη - τι να πω δεν ξερω

εμεις ακομα οπως λες - τα παιδια ακομα πολυ πρασινη μυξα -εαν μεχρι την αλλη βδμ δεν τελειωσει θα τους αρχισω αντιβιωση γιατι σε 3 βδμ γενναμε και εμεις -μην ειναι αρρωστα οταν ερθει το μωρο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα ρε..πρασινη μυξα;;;

δεν θα εχω θεμα..μου την δινουν τα θεματα...

καλασ ακνεις κ δε δεχεσαι υποδειξεις σε καποια πραγματα..αλλα ακουσετα κ συ κ μην τα κανεις ρε μαρκερ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιατί λες σε τρεις βδομ;

θα πας προγραμματισμένα;

Η περιγραφή που έκανες ηταν η περιιπτωση του α απλλα δεν είχαμε άλλο παιδί.

ΔΕ θα ξεχάσω τη χαρά που έκανα όταν σπάσανε τα νερά μου στις δυυο τα ξημερώματα.

ο π και η μανούλα μου είχαν πανικοβληθεί κ μο λέγανε να ηρεμίσω κ να μην αγχώνομαι...

ώσπου τους είπα να ηρεμίσουν αυτοί γιατί εγώ ήμουν πολλη ευτυχισμένη... χαχαχα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:D:D:D:D

ναι καλε σωσω -φυσικα και τα ακουω ολα και τα φιλτραρω και πολλες φορες τα βρισκω και σωστα -

προστακτικη δε μπορω και κριτικη

δεν παρεξηγουμε και ποτε μα ποτε

δεν κραταω κακια σε κανεναν και ας με βρισει καταμουτρα - ο καθενας εχει το λογω του ή μπορει να ειχε τα θεματα του -ανθρωποι ειμαστε ολοι

το κακο πολλες φορες εναι οτι απανταω χυμα σε κατι που με ενοχλει και μπορει να προσβαλω καποιους -πχ σημερα πηγα και κλειδωθηκα στο δωματιο κανα μιασαω ρο- βγαινοντας με πολυ χαρα η γυναικα (η πεθερα μου) με ρωταει;

ξεκουραστηκε ο μπεμπης;

και της απαντω : ΟΧΙ κλειστηκα γιατι εχω βαρεθει τρελλα εδω περα κλεισμενη να μην κανω τιποτα -αυθορμητα τελειως

:lol:

οσο για τη μυξα - ευτυχως ειναι μονο μυξ και δεν εχουν βρσιμο αλλα πανε 2 βδμ ετσι ρε γμτ

δεν ξερω απο τη μια λεω μην παρουν τσαμπα αντιβιωση απο την αλλη παλι λεω μην κολλησει τιποτα και το μωρο

Νανα σε ζηλευω σου μιλαω σοβαρα

πολυ θα ηθελα να το οπερασω ετσι και εγω -εδω ειναι ιδιωτικο Νανα μου αττικης - σχεδον το 90% μην πω το 100% ακομα και οι φυσιολογικοι πανε προγραμματισμενα - χεσε μεσα τσαμπα τα λεφτα που τους δινουμε αλλα εχε χαρη που δεν αλλαζεις ευκολα γιατρο εαν ξερεις οτι ειναι καλος ωστε α γεννησεις σε δημοσιο

ξερω απο το τωρα την συζητηση της Δευτερας που εχω ραντεβου -θα μου πει 26/4 για καισαρικη και εγω θα του πω 29 γιατι δε γουσταρω σκ να ειμαι στο νοσοκομειο (πολυς κοσμος :lol::lol: )

αφου σκεφτομαι μολις κλεισω 37η εβδ να αρχισω το κομανετσικο σεξ - τις δουλειες - το περπατημα το πολυ -μπας και σπασουν τα νερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γράφω από κινητό

Αύριο θα σχολιάσω

Μόνο να πω Μαρία την ίδια κουβέντα θα κάνω και εγώ είμαι σίγουρη

Θα την περάσουμε εσωκλειστες τη μ εβδομάδα χαχαχαχα

Εγώ δε διακινδυνευω τίποτα θέλω να πάω κατευθείαν για την καισαρικουλα να ανέβω δωμάτιο νωρίς.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε Μαρκερ δε χρειαζεται να γινεις Κομανετσι! αν ειχες τον αντρα μου να σε γυριζει στα εμπορικα... θα σπαγανε αμεσως!

ΝΑνα εγω νομιζω δε θα φτασεις να κανεις προκληση... αυτη την αισθηση εχω...

Χρυσουλα και εμενα μια φορα στελνανε μεσω του μέιλ μου διαφημηστικα μηνυματα στις επαφες μου. αλλα δεν ξανασυνεβη.

Σωσω το Αρετη προτιμω... το να τη λες Αρετουσα σαν χαϊδευτικο στο σπιτι οταν κανετε γλυκες, οκ. αλλα για εξω... δε νομιζω... ασε που αν το συνηθισει η Μαρθα θα τη λεει ετσι και στο σχολειο. πχ η Μαριαννα στην αρχη φωναζε το Σπυρο, Σπυρακο γιατι ετσι τον λεγανε οι γιαγιαδες και εμεις οταν ειμασταν πιο πολυ μαζι στο σπιτι... το κοψαμε ομως γιατι δε θελω να του μεινει οτ ΣΠυρακος οπως εμεινε στον ξαδερφο μου, ηλικια μου, το Θανασακης! με το ζορι γυρναει η γλωσσα να τον πω ΘΑναση!

οσο για τα χταποδια, με θυμιζουν κατι κουκλες απο κλωστες που ειχα κρεμασμενες στον τουχο πανω απο το κρεβατι μου οταν ημουν μικρη! τις ειχαμε παρει απο την εκθεση εργοχειρων της εκκλησιας του Αγιου Νεκταριου διπλα στο γηροκομειο. τις φτιαχνανε οι γιαγιαδεν του γηροκομειου....

Μαρντιο εμενα στο μπαλκονι δεν πολυβγαινανε. οτνα ηταν εξω δεν τα αφηνα μονα τους γιατι δεν εχουμε κανενα προστατευτικο. αν ηταν να τα βγαλω μπαλκονι τα κατεβαζα αυλη. αν βεβαια ηταν καταλληλη η ωρα. απο ολες τις αποψεις...

εγω εχω τρελαθει στα πλυντηρια... εβαλα και σιδερο... εμ, ο αντρας ετοιμαζει βαλιτσες για Εβρο!!!

Τριτη φευγουν....

τα μικρα, τα κλασσικα, εγω δεν ειμαι και στην καλυτερη διαθεση...

αντε να φυγει ο Μαρτιος μπας και ακουσω κανενα καλο νεο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερουδια

Καλο μήνα σε όλες- Πρωταπριλια σημερα ε;

Εχω δουλεια σημερα - ενα μηνα μετα και βαριεμαιιιιι

Εχεις δικιο για τα υποκοριστικα Βαγκ - φτανει ο αλλος 80 χρονων και ακους να τους φωναζουν ΒασιλΑΚΗ - Κουλιτσα κλπ.

Αλλαξε ο μηνας μακαρι να σας πανε ολα δεξια

Μαρντ εμεις εχουμε βαλει προστατευτικα σε ολο το μπαλκονι -οσο δεν το ειχαμε βγαινανε διαρκως και φυσικα πετουσαν τα παιχνιδια τους κατω -οταν το βαλαμε δεν ξαναβγηκαν παρα μονο οταν ανακαλυψαν απο που εχει τρυπα να τα πετανε κατω - την οποια κλεισαμε και δεν ξαναπατησαν στο μπακλονι ΠΟΤΕ -τωρα πια που καταλαβαινουν βγηκαν πεταξαν 2-3 φορες αυτοκινητακια - τα εβαλα τιμωρια και πια δεν βγαινουν γιατι δεν εχουν να πεταξουν τιποτα κατω :lol:

Μια χαρα θα ειμαστε Χρυσουλα μου -[πιστευω οτι δεν θα εχει καθολου κοσμο παρα μονο τις λεχωνες και τους βασικους συγγενης -οι περισσοτεροι θα ειναι διακοπες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια καλό μήνα!Προσέχτε μη σας "ψευτίσουν" που έλεγε και η συγχωρεμένη η γιαγιάκα μου!

Εχει ένα μουντόκαιρο...και με την αλλαγή της ώρας με τα χίλια ζόρια σηκώθηκα το πρωί,που συνήθως ξυπνάω και τα ετοιμάζω όλα μόνη τσακ μπάμ.Και τα κορίτσια με το ζόρι σηκώθηκαν.Χθες μας κάλεσαν σε ένα σπίτι με παιδάκια και μέχρι να γυρήσουμε πήγε 22,00 να ξαπλώσουν και άντε να σηκωθούν το πρωί...όλα μέσα στη γκρίνια τα καναν.

Marker έτσι ε,ανεξάρτητη από μικρή..Πολύ γέλασα με τη πεθερά σου που σε ρώτησε αν ξεκουράστηκε ο μπέμπης....και πολύ περισσότερο με την απάντηση που πήρε..ακούγεσαι όντως πολύ δυναμική μαμά,εργαζόμενη,σύζυγος..

Ωραία τα χταπόδια Σωσώ.Κουφετάκια θα δέσεις πάνω ή κάτι άλλο;Οτιδήποτε είναι χειροποίητο είναι γουστόζικο.Και γω γέμισα χωνάκια πλεχτά παγωτού με καραμελάκια,μπαλόνια,σφραγιδούλες,μολυβάκια κλπ...Ξετρελάθηκαν τα μικρά.

Νανά επειδή δε το χρησιμοποίησα το παρκοκρέβατο δεν ήξερα ότι βάζουν και νεογέννητα .Νόμιζα θα το χετε στη κούνια του ή σε καλαθούνα στην αρχή για αυτό παραξενεύτηκα που το στήνετε από τώρα.Είχα την αίσθηση ότι παρκοκρέβατο τα βάζουν όταν κάθονται στον πωπω τους,τέτοια εικόνα είχα στο μυαλό,επειδή του δικού μας ο πάτος ήταν πολύ χαμηλά για νασκύβεις να βαζωβγάζεις νεογέννητο.

Vag έλα μη χαλιέσαι θα περάσει γρήγορα ο καιρός.Ξέρω είναι δύσκολα μόνη με 2 μωρά στο σπίτι,άσχετα που όταν τους έχουμε τους μουρμουράμε είναι μια σιγουριά βρε αδερφέ αυτοί οι άντρες έστω να ναι εκεί.

Καλημέρα!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...