Μετάβαση σε περιεχόμενο

νυφικο φορεμα......λαρισα....θεσαλονικη.....sos.......


elena23

Recommended Posts

καλησπεραααααα................θα ηθελα επειγοντως τη βοηθεια σας........δηλαδη οποια μπορει

να με βοηθησει..............βαπτιζω το παιδακι μου τη δευτερη μερα του πασχα κ τωρα

αποφασισαμε να κανουμε κ γαμο μαζι μιας κ ειμασταν με πολιτικο.........να γινουν ολα μαζι κ να

τελειωνουμε....εχω αγχωθει για το τι να φορεσω.......ελεγα κατι σε φορεμα σαν νυφικο.......αλλα πιο απλο......ας ειναι μακρυ αλλα δεν ξερω που να κοιταξω....θελω κατι οικονομικο.......να ψαξω σε μαγαζια με νυφικα;;;;ξερει καμια κοπελα απο λαρισα η κ θεσσαλονικη;;;;;δε ξερω που αλλου να δω....

κ επισης μου ακουσα οτι στα μαγαζια με νυφικα κλεινεις ραντεβου.......αλλα δε ξερω ποσο καιρο πριν.....προλαβαινω........βοηθηστε με αν ξερετε κατι.........με 300 400 ευρω θα βρω τιποτα;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

SE MAGAZI ME NYFIKA ANETA PROLAVAINEIS GIA RANTEVOY,,,ALLA SE AYTES TIS TIMES NYFIKA DEN PROKEITAI NA VREIS...

APO THESSALONIKH EPEIDH KAI EGW EKANA GAMOVAFTISH PRIN 1 EVDOMADA VRIKA KAI KALO NYFIKO KAI SXETIKA OIKONOMIKO STO ''AMORE'' ...ΨΑΞΤΟ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΚΑΙ ΚΛΕΙΣΕ ΡΑΝΤΕΒΟΥ!!!

ΑΛΛΑ ΣΤΗΝ ΤΙΜΗ ΠΟΥ ΘΕΣ ΜΟΝΟ ΦΟΡΕΜΑ-ΤΟΥΑΛΕΤΑ ΘΑ ΒΡΕΙΣ!!!

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟΟΟ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Sti Thessaloniki sthn odo perikleoys ston Eyosmo konta sto kentro ygeias exei ena magazi poy poylaei bradina kai nyfika foremata.

De ksero pos to lene alla exei kai nyfika kai bradina poly oraia sthn timi poy theleis

To magazi einai Perikleoys me kati..den ksero tin alli odo meta ton Basilopoylo

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Περικλεους με Μαιανδρου γωνια ειναι το μαγαζι που αναφερει η Cesilia , εχει δικιο , εχει πολυ οικονομικα νυφικα-φορεματα , μενω λιγο πιο κατω και καθε φορα που περναω τη χαζευω τη βιτρινα τους ,το μαγαζι λεγεται Sophie. Με το καλο η γαμοβαφτιση elena23.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ γλυκεια μου μην αγχωνεσε, προλαβαινεις..το δυσκολο ειναι με τα νυφικα που θελουν τροποποιηση μεγαλη αλλα και παλι δεν γινοντε καθολου γαμοι βαφτισεις αυτο το διαστημα οποτε θα σε εξυπηρετησουν.τωρα δεν ξερω αν επιτρεπετε να λεμε οικους μηπως και θεωρηθει διαφημηση αλλα εχει πολυ ποικιλια θεσσαλονικη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

https://www.facebook.com/groups/atelie. ... ts&fref=ts

δεν εχω παρει ποτε αλλα ολο προσφορες βλεπω βαζει..και οικονομικα και ομορφα..

αλλα εαν εισαι περιπου 62κιλα και 1.60 εχω νυφικο pronovias που εαν θες στο νοικιαζω..ολο δαντελα..πολυ ομορφο :D:D:D:D:D:D:D:D:lol::lol::lol::lol::lol: πλακα πλακα :?

εαν θες προσκλητηρια δες και εδω

www.blade.gr

αυτα! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsi ston euosmo thessalonikh karaonlh k hmhtrioy 27 magazi ALEXIA konta sto ika sxedon apenanti dhladh ta poylaei giati kleinei..shmera hmoyn ekei agorase h adelfh moy ena px 650 eyrw exei kai oikonomikotera...apla grhgora giati kleinei kai ginetai panikos!!!!!! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsi ta eida auta ta magazia pou sou lene ta koritsia giati k egw twra epsaxna gia nufiko mono sto alexia mou arese emena ena .. alla sou protinw ama mporeis na pas ama thes k boulgaria sto petritsi exei 2-3 magazia k tha vreis tis timi pou thes sigoura egw pira me 350....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...