Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου Νο 80-σαν να μπαίνει η άνοιξη!


Recommended Posts

Kαλημερα

δε νειμαι πολ υκαλα..κουρασμενη αλλα πιο πολυ ψυχολογικα..ολα χαλανε τιποτα δεν φτιαχνουμε..αι στο διακο πια τι ματι μας εχει δει γμτ.... :(:(:(:(:(:(

αφρο οι στολες αψογες!!!!αληθεια!!!! :):):):)

αναστασια ελπιζω να φυγουνε οι κονιδες γρηγορα..απαπαππααπ

βικυ πολυ σκερτσο ρε η μικρη!!! :):):):):):):)

αχ εχω δουλεια σας φιλω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 971
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα,

τι κάνετε?

Όλα τα παιδάκια ντυμένα σήμερα???

Εμάς θα κάνουν πάρτυ αλλά χωρίς στολές μόνο σαρπατίνες και μπαλόνια μας είπαν να στείλουμε

Γιορτή είχαν κάνει την προηγούμενη Παρασκευή το απόγευμα και είχαν ντυθεί

Αναστασία προληπτικό σπρευ για τις ψείρες εγώ βάζω κάθε μέρα στην Έλενα αλλά παρόλα αυτά έχει κολλήσει 2 φορές αρά τζάμπα το βάζουμε. Εγώ να δείτε τη πίκρα τρώω που είναι σγουρά τα μαλλιά της και το χτενάκι δεν μπαίνει με τίποτα :o:o:o:o:o:o:o:o:o:o

Επίσης το Paraplus νομίζω γράφει ψέκασμα 1 φορά την εβδομάδα και μαχιμουμ για 3 εβδομάδες, μην της βάζεις κάθε μέρα

Βίκυ πόνο στο στήθος και τον άφησαν να φύγει χωρίς να τον δεί καρδιολόγος? :o:o:o:o:o:o:o:o:o:o

Τώρα είναι καλά?

Ιουλία λες να είναι κοριτσάκι τελικά????????????

Γερό να είναι κι ότι νάναι :D:D:D

Νατασάκι πόλύ χάρηκα που είναι όλα καλά με την αυχενική :D:D:D:D:D:D:D

Άφρο τέλειες ρε γίνανε οι στολές, μπράβο!!!!!!!!!!!!!

και ο Πανούλης τι γλύκας που είναι :x:x:x:x:x:x:x:x:x

Αργυρώ συγχαρητήρια για το διαβατήριο, ταλά ταξίδια τώρα :D:D:D:D:D:D:D:D

Έλενα πόσο σε νιώθω για την Ειρήνη, και η Έλενα το τεευταί διάστημα έχει ξεφύγει, το Σάββατο στο κολυμβητήριο μέχρι και η δασκάλα τα βρήκε σκούρα μαζί της, της είπε ότι θα την βγάλει από την πισίνα αν συνεχίσει να μην την ακούει και μετά αφού τελείωσε το μάθημα συνέχισε το θέατρο του παραλόγου, να ουρλιάζει στο ντουζ για να κάνει μόνη της μπάνιο, να μην θέλει να ντυθεί, να μην θέλει να της στεγνώσω τα μαλλιά και πολλά άλλα στο τέλος δεν άντεξα και της έδωσα μια σφαλιάρα :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( βλακεί έκανα το ξέρω αλλά δεν άντεξα με είχε φτάσει στα όριά μου :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

Δεν την έχω ξαναχτυπήσει και δεν θέλω να το ξανακάνω αλλά ρε κορίτσια μιλάμε έχει γίνει πολύ ατίθαση, δεν ξέρω πλέον πως να φερθώ :?:?:?:?:?:?:?:?:?

Βένι τι έγινε????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα Νατασα!!!

Ανθρωπος εισαι ρε συ...σε καταλαβαινω..

της λειπεις προφανως...!!!Τι να κανει η καημενουλα?τα φιλια μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νατασα σε ποιο κο0λυμβτηρητιο πας την Ελενα;;;

ρε παιδι αο Χ δε θελει αν κανει τιποτα...

σκατιαρης....

ο Ζαν καλε βγαζει τον τελευταιο κινοδοντα...

αντε μετα 4 τελευταιοι τραπεζιτες..

Αναστασια εγω επαιρνα και την απαισιλ..μια χαρα ηταν φυτικοκαι εμεινα ευχαριστιμενη...

Βενη :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αναστασακι μα απο ολες..να τυχει σε εσενα αυτο με τις ψειρες;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

μπλιαξ μπλιαξ βρωιτσα!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

πλακα κανω,ε!

στο ξαναλεω,βαζε ξυδι στα μαλλακια της,θα σκοτωσει ο,τι μπορει..να πεταριζει εκει μεσα! 8-)8-)8-)

ξυνεται αλλο το παιδι;

επισης,ημουν σιγουρη οτι θα σε εκνευριζε η σιγουρια μου!μπου χα χα!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

δε στο λεγα μωρη απο την πρωτη ημερα οτι ημουν σιγουρη;;;;;;;;;;;;; :geek::geek::geek: !!!

τωρα πρεπει να αφοσιωθω στο πως θα αναθρεψω τα μελλοντικα σουπερ γκομενακια,να εχουν τροπους,χωρις να ειναι φλουφληδες,να εχουν ωραιο γουστο..ο.κ. με τετοια μανα δε φοβαμαι :lol::lol::lol::lol::lol::mrgreen::mrgreen::mrgreen:8-)8-)8-)8-) ,να κανουν κ καμια δουλεια ,να σηκωνουν το καπακι οταν κατουρανε κ να το κατεβαζουν μετα..ο.κ. αυτο ο γιωργος το εχει εμπεδωσει!! 8-)8-)8-)8-)8-)

ο χ. ειναι στην προσπαθεια..αλλα τί περιμενες;;δεν ειναι δικο μου παιδι! :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

βενη ευχομαι να αλλαξει η διαθεση σου γρηγορα..φιλακια!!

ζωίτσα τί γλυκα η μαριεύη!!!για πολυ ζουπηγμα οταν μιλανε ετσι!! :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

βικυ η πριγκηποπουλα τελεια!!καλε αληθεια..δεν εχετε τηλεοραση;;;;;;;;;;; :o:o:o:geek::geek::geek::geek:

αφρο τί κουκλος ο πανουλης!!για φαγωμα ειναι ειναι!!!Πανεμορφο ποαιδακι!κ πώς μεγαλωσε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσαρες μου... :D:D:D

Αντε να περασει η σκατομερα σημερα... :?:?:? Εχουν ντυθει αρκετα παιδια με στολες και στο Λυκειο αυτο καθιστα τη διδασκλια ακομη πιο δυσκολη...Ενας εχει ντυθει μαλαπερδας..Εχει βαλει ενα τεραστιο παουλι και μια μπλουζα που λεει "κινγκ σαιζ" και κυκλοφορει στο σχολειο και λεει συνεχεια "Καθηστε ησυχα μη σας μαμησω (οπου μ βαλτε το γ) και πονεσετε...." :o:o:o:o:o:o Και ρε παιδια δεν τονμ εστειλαν σπιτι να αλλαξει..μα εχουμε ξεφυγει τελειως... :?:?:?:?:?

Στο διαλλειμα ειχα εφημερια στην αυλη και ειχανε βαλει καμερα σε μια σκεπη και ειχαν συγκεντρωθει να χορεψουνε χαρλεμ σεικ κια μετα να το ανεβασουνε στο γιου τιουμπ..εεε δεν αντεξα ..πηγα και φωναξα τον Διευθυντη...αν ειναι τοσο μαγκες ας πανε να το κανουν σε μια πλατεια και οχι να διασυρουν το σχολειο...αι στο καλο με τα παλιοκακομαθημενα... :evil::evil::evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγώ νομίζω ότι περνάνε και τα παιδιά την φάση τους :? ... ε δεν μπορεί κάθε μέρα να έιναι με το χαμόγελο στα χείλη :?

μην νομίζετε και μένα χθες με έσκασε η Ρ. στον γυρισμό από το σχολείο :twisted::twisted::twisted:

κλασικά δεν περπατούσε γιατι της πονούσαν τα πόδια....και καθόταν σε σημείο που την έβλεπαν οι δασκάλες, έτσι δεν μπορούσα να κάνω και πολλά :lol::lol::lol::lol::lol: .....περιμέναμε πότε θα φιλοτιμηθεί η Αυτού Μεγαλειότης Ρεβέκκα Ανδρονίκη να περπατήσει :twisted::twisted::twisted: ....τελικά την πήρα αγκαλιά και απαπαπαπαπ βαριάαααα :o:o:o:o .....απλά την πήγα λίγο πιο πέρα για να μην την βλέπουν οι δασκάλες της ;););) και την άφησα....της είπα "αν θέλεις έλα, αν όχι κάτσε εκεί να σε παρει ο κύριος/κυρία να σε πάει σπίτι του" και συνεχίσαμε με τον Λ., ...... ε τι να κάνει περπάτησε και ήρθε, αλλά πάντα κλαίγοντας .....

μα λυπήθηκα τον εαυτό μου, αλήθεια σας λέω, γράφω whats up στον άντρα μου ότι είμαστε η μοναδική οικογένεια με τόσο δύσκολα παιδιά!!! :(:(:(:(:( ή θα έχω τον έναν ή τον άλλον!!! :(:(:(:twisted::twisted::twisted::twisted:

αλλά σφαλιάρα δεν έχω δώσει ..... δεν κάνει στο πρόσωπο :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιώτα οι τούρτες με ζαχαρόπαστα είναι πιο ακριβές γιατί έχουν περισσότερη δουλειά, ιδίως αν έχουν πάνω πολλά σχεδιάκια με την ζαχαρόποστα

Η ζαχαρόπαστα από γεύση δεν μου αρέσει καθόλου αλλά από μέσα μου αρέσουν πολύ περισσότερο από τις κλασσικές τούρτες γιατί έχουν πιο πολύ παντεσπάνι και καθόλου σαντυγί (που απεχθάνομαι)

Επίσης αν φάτε τούρτα από την Νατάσα δεν θα θέλετε να φάτε από πουθενά αλλού :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Ιδίως πέρσυ που είχε κάνει μια με λεμόνι ήταν θεϊκή

Αλλά 85 ευρώ για τούρτα δεν θα έδινα :roll::roll::roll::roll::roll:

Ιουλία 4 Απριλίου έκλεισες παιδοοδοντίατρο????? 5 έχουμε εμείς

Χρύσα την Έλενα την πηγαίνω στο babyswimming αλλά δεν βλέπω να συνεχίζουμε για πολύ, δεν της πολυαρέσει, βασικά μπαλέτο θέλει να πάει αλλά μας το έχουν απαγορεύσει γιαυτό και την πηγαίνω εκεί.

Ο Μιχάλης πηγαίνει Στρεμπενιώτη αλλά είναι ανοιχτή

Αναστασία το ξέρω ότι της λείπω και φαντάζομαι ότι γιαυτό έχει αλλάξει έτσι η συμπεριφορά της αλλά ρε γαμωτο δεν έχω επιλογή :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry: η θα πρέπει να σταματήσω από την δουλειά ή συνεχίζω έτσι άλλα εναλλακτική δεν υπάρχει...............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιώτα γιατί δεν χόρεψες και εσύ ρε να σε απολαύσουμε στο γιου τιουμπ? :mrgreen::mrgreen::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

αχ μην λες πολλά γιατί και εμείς παιδιά έχουμε, που θα μεγαλώσουν και θα έρθουν στην ηλικία τους και δεν ξέρουμε τι θα κάνουν και αν θα παρασυρθούν από τους άλλους!!!! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία το ξέρω ότι της λείπω και φαντάζομαι ότι γιαυτό έχει αλλάξει έτσι η συμπεριφορά της αλλά ρε γαμωτο δεν έχω επιλογή :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry: η θα πρέπει να σταματήσω από την δουλειά ή συνεχίζω έτσι άλλα εναλλακτική δεν υπάρχει...............

:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:cry::cry::cry::cry::cry:

και είναι τόοοοοοσο γλυκούλα :x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και επειδή ότι θυμάμαι χαίρομαι, σήμερα θα γράψω ότι δεν έγραψα 1 εβδομάδα, θα βαρεθείτε να με διαβάζετε :o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o

Για τους εκπαιδευτικού λοιπόν που συζητούσατε, εγώ είμαι πολύ ευχαριστημένη από τους δασκάλους του Μιχάλη

Η δασκάλα τους που έχουν 2η χρονιά (με 25 χρόνια προϋπηρεσία) είναι άψογη για μένα, φωτοτυπίες τους δίνει στο σπίτι αλλά αυτό δεν το θεωρώ καθόλου κακό και στο σχολείο κάνουν πολλές εργασίες. Επίσης μου αρέσει πολύ που δεν ξεχωρίζει καθόλου τα παιδιά.

Άλλά και οι δάσκαλοι των άλλων ειδικοτήτων μου φαίνονται πολύ καλοί. Με την δασκάλα της Γυμναστικής την οποία αγαπάνε πολύ και φαίνεται ετοιμάζουν θεατρική παράσταση για το καλοκαίρι.

Για την μόνη που έχω μια μικρή ένσταση είναι η δασκαλα των Αγγλικών που τους βάζει να γράφουν διάφορα στα Αγγλικά (ξεκίνησαν από λέξεις. χρώματα, τις ημέρες και τώρα γράφουν τραγουδάκια, ποηματάκια κλπ) ενώ κανονικά στο πρόγραμμα της 1ης και 2ας δημοτικού έχει μόνο προφορικά.

Αλλά νομίζω ότι το κάνει με καλή διάθεση και καθαρά για να βοηθήσει τα παιδιά ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιουλια :lol::lol::lol::lol::lol: τρελλη!!!Οκ τουλαχιστον ξερεις πως εισαι λιγακι "κουκου"!!!

Νατασα μου το ξερω μωρε.... :YMHUG::YMHUG::YMHUG: Δεν ξερω τι να πω...δεν ειναι πως εχεις επιλογη...σε 1-2 χρ πιστευω θα το καταλαβαινει!

Αργυρουλα καθε φορα που σε διαβαζω για τα μωρα που δεεεεεεν περπατανε σκαω!!!Ποσο με νευριαζει αυτο...τα ζωα τους αργα,που λενε!

Παναγιωτα εσυ ντυθηκες???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

όχι μόνο αργά, αλλά πολύυυυυυυ αργά!!! :twisted::twisted::twisted::twisted:

εμένα το φυσικό μου είναι να περπατάω λίγο πιο γρήγορα και το τόοοοοσο αργό δεν το μπορώ με τίποτα.....από την άλλη δεν έχω και την απαίτηση από ένα παιδί να περπατήσει όπως εγώ.......αλλά όχι όμως και έτσι :ymsigh::ymsigh::ymsigh:

αφού περπατάω μπροστά και μετά περιμένω.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παγκόσμια ημέρα ύπνου σήμερα :P:lol::lol::lol::lol:

πόσες φορές καθαρίζετε το ψηγείο? :roll::roll:

έλεγε στην τιβι τις προάλλες ότι μέσα στο ψηγείο έχει πάρα μά πάρα πολλά βακτήρια.....ακόμη και με το που ανοίγεις την πόρτα μπαίνουν μέσα :o:o:o:o:o .......όμως δνε πρέπει με τίποτα να βάζουμε τρόφιμα π.χ κοτόπουλο νωπό ακάλυπτο.......και είχε 3 ανθρώπους , ο ένας εξ αυτών, είχε το ψηγείο εδώ και 2 χρόνια και το είχε καθαρίσει μόνο μία φορά :o:o:o:o:o

οι άλλες δύο, το καθαρίζουν 2 φορές το χρόνο :? .....πήραν δείγματα από τα ψηγεία τους και φυσικά είχαν πολλά βακτήρια......αλλά ακόμη και τα λαχανικά που βάζουμε μέσα, αφού τα αγοράσουμε, μεταφέρουμε βακτήρια :roll::roll::roll::roll:

και προτείνουν ένα καθαριστικό με συστατικό το ξύδι ή απλά το υγρό των πιάτων!!! ;););) και όχι σύρμα, ένα απλό βιτέξ (που μοιάζει με πετσέτα!!) ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρω τα παντα εξαρτονται απο το πως τοποθετεις τα πραγματα τσο ψηγειο..

πχ εγω τα βαζω σε δοχεια..

αλλα μια φορα το μηνα σκουπιζω ολες τις επιφανιες με διαλυμα νερο-ξυδι η νερο-λεμονι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλά μου έκανε εντύπωση εκείνος μέσα σε 2 χρόνια μια φορά!!! αι ήταν και μικρό τρομάρα του!!! :roll::roll::roll:

αχ πάω να πάρω τον Λ. :roll::roll::roll:

τι θα φάμε σήμερα? βαριέμαι......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

,μια και ειναι η μερα του υπνου κοιμηθηκα και εγω λιγο παραπανω!

Παναγιωτα....τελεια ιδεα η μαλαπερδα....δεν ντυθηκε κανενας μ..? :lol::lol::lol:

αλλα συμφωνω οχι για σχολειο!

Νατασουλα...μηπως ηταν κουρασμενη η Ε.?

Η Μ-Ι τα κανει αυτα οταν ειναι κουρασμενη!

υπομονη!

συμπεθερα εγω τα πολλα με ξυδι καθε εβδομαδα ..γενικο...δηλαδη να βγαλω ραφια συρτιαρια κλπ καθε μηνα!

ε[πησις δενε χπουμε τηλεοραση ...διοτι χαλασε και δεν μπορει να βρει ανταλακατικο να τη φτιαξει....και να παρουμε καινουρια δεν παιζει οικονιομικα...

δεν βγαινουμε ...οποτε θα μεινουμε για πολυ χωρις τηλεοραση στο σαλονι...εχουμε μονο στην κρεβατοκαμαρα μας...

δεν ξερω γιατι δεν τον περασαν απο καρδιολογο ..ειχαν παει η αδελφες μου μαζι...θα του πω σημερα να παει σε ιδιωτη!

αν παει..

οσο γι ατη γιαγια...λογικο να μην την θελουν ατ μικρα...εχουν στο μυαλο τους αλλιως τις γιαγιαδες...η για για του αντρα μου ειναι εκμοντερνισμενη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα...τι κανετε?

αχ κ μενα οι ορμονες δε πανε παντα καλα..σημερα φωναζα το παντελη στο δρομο..πφφφ

κατεβηκαμε με λεωφορειο με τα μωρα..τελεια ηταν :):):)

βενι οκ με το κεφαλι?

μωρε λες ιουλια κοριτσι?γιαυτο ανοιξες περιμετρικα?καλε κοιλια εκανες?

με το καλο οοοοτι κ αν ειναι

ρε παιδια στα μωρα ολικη ναρκωση κανουν στα δοντια?ειδα σημερα καταλαθος παλι του παντελη..παναγια μου..

ειναι μαυρο το δοτνι..τερμα πισω τραπεζιτη..εχω σκασει :cry::cry::cry:

δε θα αντεξω ολικη να το κανουν.. :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

ιουλια στο δικο σου ποσα θα δωσεις επισκεψη?

νατασουλα ρε δυσκολες φασεις τετοιες..σε καταλαβαινω..ολοι ξεφευγουμε μωρε..

φιλια..τελος χρονου που λεει κ η ζωη :geek::geek::geek:

βικυ περαστικα σας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θούλη δεν ξέρω να σου πω....αλλά τοπική αναισθησία δεν γίνεται? :?

ολική για ένα δόντι? δεν νομίζω......ρώτησες κανέναν οδοντίατρο? :?

η Ρ. είχε κάνει ολική νάρκωση, αν θυμάστε, και είχαμε υπογράψει χαρτί ότι συμφωνούμε :?

μας είχε πει ο ανισθησιολόγος και ο γιατρός ότι κάνουν ολική διότι σε αντίθετη περίπτωση το παιδί δεν θα συνεργαστεί και έτσι δεν θα μπορούσαν να της περιποιηθούν τις πληγές :!::!::!:

τώρα για το δόντι πιστεύω ότι και η τοπική είναι οκ!!! απλά δεν ξέρω κατά πόσο θα καθήσει και ο Παντελάκος!!! :?

συμπεθέρα να τον πείσεις τον μπαμπά σου....σε αυτή την ηλικία με την καρδιά δεν παίζουν!!! :!::!:

πόσο χρονών είναι? μην λέω και μ@@@@@ες!! :roll::roll:

Μαρία σε είδα και εγώ στον ύπνο μου χθες :lol::lol:

μας ζητούσες την γνώμη μας για κάτι μπότες για τα κορίτσια σου, να τις αγοράσεις ή όχι....αν είναι καλές για το χιόνι κ.λπ!! :roll::roll::roll::roll:

δεν θυμαμαι τι σου είπαμε!!! :roll::roll::roll: δεν θυμάμαι και αν τις αγόρασες!!! :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ήρθα

Πήγα γυναικολογο μου έγραψε εξετάσεις ...5 απριλίου θα τον ξανά δω και μετα 8 απριλίου θα γίνει η επέμβαση.

Πήγαμε και πήρα μπουκάλια και πιάτα των παιδιών και πέταξα τα παλιά.

ο Π ανά δευτερολεπτο λέει μπαμπά! Υπερκοποση θα πάθει χαχαχαχα

όπου νανε έρχεται ο Μ ,άντε να μάθω πως τα πέρασε και να δει τον μπαμπά ....να κοιμάται χα,χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια!!!!

Η μικρή κοιμάται ! Η Ε παίζει μόνη της και γω σερφάρω!Γεα!!!!

Καλά Ιουλία γελάω πολύ μαζί σου!!!!! Ρε τρελό σε βλέπω να βγάζεις καμί τρελο κοτδιδού και να τη φωνάζεις κωστα!!!! :lol::lol::lol: Να σαι καλά!!!!!

Για τις τούρτες που λέτε! 85 τα θεωρώ υπερβολικά! Αλήθεια! Ρε Παναγιώτα δεν είμαστε κοντά να σου την κάνω δώρο!!!! Όχι να το παινευτώ αλλά η τούρτα λεμόνι που κάνω που λέει η Νατάσα δεν υπάρχει!!!! :oops::oops::oops:

Α καλά στο σχολείο σας έχουν ξιφύγγγ!!!! Ο άλλος γυρνούσε με την τσουτσού και δεν του είπε κανείς τίποτα;;;;; Ε ρε τί έχουμε να δούμε!!!!

Αφρο με γεια τις στολές! Μπράβο σου ρε συ!!!!Το χεις!!!!

Θου οπωσδήποτε πάνε τον Παντελή στον οδοντίατρο. Τί άλλο περιμένεις ρε συ;;;;;

Δεν σχολιάζω άλλα.... Συγνώμη.... :oops::oops:

Με τραβάει η Ε!

Φιλιά και καλό τριήμερο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αλο

σχόλασα, κι ετοιμαζόμαστε για φαγητό..

το απόγευμα θα βγω αγορά, θέλω να ψωνίσω δεν κρατιέμαι δεν ξέρω τι έπαθα :|

μετά θα πάμε για φαγητό ή ότι προκύψει με μια φίλη μου..κοριτσοπαρέα σήμερα γιουχου! 8-)8-)8-)

Κι εγώ θα ήθελα τούρτα Νατάσα από τα χεράκια σου για τα γενέθλια της Φ :mrgreen: αλλά μάλλον θα πάρω από ζαχαροπλαστείο..

Ολική κάνουν (αν κάνουν δεν ξερω) για να καθήσουν ήσυχα..ξερετε κανενα παιδάκι τοσο μικρό να κάθεται με ανοιχτό στόμα?? μπααααα

τα υπόλοιπα σε λίγο πάω για φαγητο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και άντε να κάτσει με ανοικτό στόμα αλλα να δεχτεί τροχούς και εργαλεία? Με τιποτα! Άσε που θα σοκαρωνταν.

Μας έχουν ξεθεωσει στην χαρα!!! Τόση χαρα πια που ήρθε ο μπαμπάς. !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...