Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου Νο 80-σαν να μπαίνει η άνοιξη!


Recommended Posts

Γεια σας!!!

Τι κανετε?

Εμεις καλα. Εχω τρελα νευρα. Τι διαβατηριο της Ε. εχει ληξει απο περισυ τον Αυγουστο και ειπαμε οτι θα της βγαλουμε Γερμανικο οπως εχει ο Γιωργης. Παμε λοιπον στην υπηρεσια και μας λενε οτι δεν γινεται να βγαλει Γερμανικο γιατι πρεπει ενας απο τους 2 μας να εχει γερμανικη υπηκοοητα! Λεμε μα καλα ο γιος μας την πηρε με το που γεννηθηκε και μας λενε πως οταν γεννηθηκε η Ε. δεν ειχαμε κλεισει 8 χρονια εδω και ετσι δεν την πηρε αυτομάτως. Καλα αυτο το ξεραμε αλλα νομιζαμε οτι αφου περασαν τα χρονια τωρα θα μπορει αλλα δεν! :twisted: Ευτυχως μιλησα με το προξενειο μας και μου ειπε δεν εχει προβλημα να ταξιδεψει με ληγμενο, ενα χρονο ακομα ισχυει. Ευτυχως στο καραβι δεν σου ζητανε ποτε τα διαβατηρια σου.Για να της βγαλουμε καινουριο απο εδω δεν προλαβαινουμε με τιποτα, το επομενο ελευθερο ραντεβου ειναι στης 28 Μαιου!! Οποτε θα της βγαλουμε απο Ελλαδα.

Αργυ πολυ χαρηκα για το δικο σου διαβατηριο!! Εμεις τοτε που τα παρακολουθουσαμε ονλαιν ελεγε πως δεν εχει φυγει καν απο το προξενειο μεχρι το τελος! Τα παιδια σου εχουν γερμανικο διαβατηριο ε? Μαγνητικη θα κανω γιατι ο γιατρος φοβαται μην εχω δισκοκυλη.

Νατασα με το καλο η κορη!!!!!!! Ποσο χαρηκα!! Δεν ξερω γιατι αλλα το ειχα σιγουρακι οτι θα κανεις παλι κορη!!!

Ρε Αφρο εχω τρελαθει με τις στολες!!!! Εχεις ταλεντο!! Χιλια μπραβο!!

Μαρακι καλη διασκεδαση τωρα. ;)

Ιουλια το καλο δημο που εχετε! Μακαρι να ειχε τετοια και εδω.

Θου τα φιλια μου!!! Μου λειψατε :YMHUG:

Αναστασια μανικι με τις κονιδες. Να προλαβεις μην γινουν ψειρες. Παρε ειδικο χτενακι και υπομονη!

Ψυχολογικα ειμαι πολυ πεσμενη τον τελευταιο καιρο και δεν εχω πολυ ορεξη να συμμετέχω :( Η συμπεριφορα της Ε. με εχει γονατισει στην κυριολεξια..σκεφτομαι το καλοκαιρι που θα ερθω να μιλησω με κανεναν παιδοψυχολογο γιατι ακρη δεν βγαζω..τα φιλια μου σε ολες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 971
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Για να της βγαλουμε καινουριο απο εδω δεν προλαβαινουμε με τιποτα, το επομενο ελευθερο ραντεβου ειναι στης 28 Μαιου!!

χε, καλώς ήρθες στην διαδικασία!!! :(:(:roll::roll:

τα δικά μου, ναι έχουν γερμανικό....ισχύει για 10 χρόνια....το ελληνικό-παιδικό μόνο για 2....φαντα΄ζεσαι τι ταλαιπωρία θα τραβούσα!! :? άσε ρε.....

η δισκοκύλη τι έιναι? δεν ξέρω :?

γιατί έτσι το Ρηνάκι?! :(:(

τόσο δύσκολη??? :(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο Αφροδιτη!!!!Μπραβο σου!!!

Απο το "τιποτα" εφτιαξες πολυ ωραιες και πωτοτυπες στολες!!!! :ymapplause::ymapplause::ymapplause:

Ρε κοριτσακια βοηθεια!!!!Δηλαδη...τι με νοιαζουν εμενα αν οι κονιδες και οι ψειρες(που ισως υπηρχαν) ψοφησαν με το παραπλας(την ψεκασα 2 φορες) αλλα δεν απομακρυνθουν με τη χτενα????Θα αναστηθουν???Πειτε μου γνωμες αλλα σας ικετευω ΟΧΙ υποθεσεις γιατι ειμαι πολυ αγχωτικη και θα ασπρισουν ολα τα μαλλια μου!!!

Μαρια σε ειδα στον υπνο μου...παλι!!!Σας εχω ξαναδει οικογενειακως!Χθες ηρθατε σπιτι μου για να σου δανεισω βιβλια!Και με κοροιδευες που εχω αρκετα "ελαφρια" και δεν ειναι του επιπεδου σου! :lol::lol::lol: μετα σου εβγαλα κατι κλασσικα δερματοδετα της πεθερας μου και στανιαρες!! :lol::lol:

Παναγιωτα ποτε ειναι τα γενεθλια???να τον χαιρεσαι!!!!!Εγω νομιζω 60ε ειχα δωσει στη μαγκυ....παει με τα κιλα...νομιζω 3 κιλα μου χρεωσε :?:?:? αλλα πραγματι ειναι πολλα λεφτα...μην τα δινεις! :)

Αργυρω μεγεια το διαβατηριο!!!!!!!!!!!!!!!Καλα ταξιδια!!!

παω να φαω και ισως επανελθω!

Α!Αργυ σου φανηκε υπερβολη που δεν την εστειλα παιδικο???ρε συ ηθελα να της βαλω 2η φορα φαρμακο για να ελαχιστοποιησω τις πιθανοτητες να εχει ζωντανη κονιδα... :?:? Βασικα ειτε κολλησε στο σταθμο ειτε αλλου....υποθετω πως ισως εχει κ αλλο(ή κ αλλα) παιδακι στο σταθμο....αχ τι να κανω>?!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασια δενεξρω..

εγω μετα απο καθε παραπλασ χτενιζω καλα το μαλι και στην επαναληπτικη δωση..

βασικα..αν εχει κονιδες..εχει στανταρ και ψειρες..

τωρα αν ψωφισαν η οχι ολες γνωριζω..

παντως μετα τη δευτερη δοση δε ξαναεμφανισε ψειρες..και σηγουρα ολο και καποια αφισα

Λενακι γιατι ρε συ ετσι η Ρινιω;;;..

πολυ μανικη αυτο με το διαβατηριο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα οτι θελω γραφω για τα γενεθλια του νικολα!

Αφρο...εχω μεινει αφωνη!

τελειες!

Ανατσασια...το χω περασει το εργο με τις ψειρες!

λοιπον κοιτα...οι κονιδες-αυγα...εχουν και μαμα!

το παραπλας ειαν πολυ δυνατο και δε για τα κεφαλακια των παιδιων!

βασικα πολυ καυστικο!

επησις η θεραπεια θελει ανα 7ημερο!

και καλο ελεγχο...

τα αυγα οταν ψωφισουν ξεκολουν πιο ευκολα απο την τριχα και στη πορεια

οσα δεν ξεκολλησουν πεφτουν μονα τους...απλα αν ειναι πολλα φαινονται ασχημα!

οσο για τα δικα σου!

ΜΥΘΟΣ οτι δεν κολλουν στα βαμμ,ενα μαλλια!

και να ενημερωσεις στον παιδικο οτι εχετε να το πουν να κλοιταξουν και τα αλλα παιδακια γιατι αν δεν καθαρισουν ολα θα ξανακολατε!

Λενακη...αχ μωρε με την Ειρηνουλα...γιατι ετσι ...με το Γ. η γενικοτερα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασια δενεξρω..

εγω μετα απο καθε παραπλασ χτενιζω καλα το μαλι και στην επαναληπτικη δωση..

βασικα..αν εχει κονιδες..εχει στανταρ και ψειρες..

τωρα αν ψωφισαν η οχι ολες γνωριζω..

παντως μετα τη δευτερη δοση δε ξαναεμφανισε ψειρες..και σηγουρα ολο και καποια αφισα

.

1 ψοφια ψειρα βρηκα...

τη χτενισα κ εγω αλλα εχει μακρι μαλλι και δεν παει ευκολα μεχρι κατω η χτενα...παντως μετα και τη δευτερη εφαρμογ ψαχνω και βρισκω ελαχιστες κονιδες και ουτε μια ζωντανη...να της κανω και την κυριακη εναν ψεκασμο???

εντω μεταξυ ψεκαζω και εμενα !θα πεσει το μαλλι! :lol::lol::lol:

Μαρια το ξερω ρε συ!το ειχες πει!!!

Βικακι διαβασα στις οδηγιες οτι σαν θεραπεια την 1η βδ μεχρι 3 ψεκασμους....

μου αρκει αυτο που λες πως μετα αν ειναι ψοφια πεφτουν μονα τους!Η Θουλη επιμενει πως μενουν πανω στο μαλλι μεχρι να μακρυνει κ να το κοψεις,αν δεν το βγαλεις με το χερι!Η βιονικη ψοφια κονιδα!!! :lol::lol::lol:

Στον παιδικο ημουν με την κυρια της οταν αρχισα το ψαξιμο...και ενω εκεινη μου ειχε πει πως τα ψαχνει τα παιδια,δεν τις ειχε δει....αρα αν εχουν και αλλα παιδια,προφανως δεν θα προσεξε καλα ουτε κ σε εκεινα...τεσπα...ελπιζω να ξεμπερδευουμε ολοι συντομα...θα παρω και την λοσιον του κορε για προληψη μετα και θα τη φλομωνω καθημερινα! :P εχω ακουσει πολυ καλα λογια...πιο καλα απ οτι για την LO κλπ.. :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλο θα ειναι αν τελειωσεις να τςη τα κοψεις λιγο!

η Μ-Ι ειχε τριχοπτωση μετα απο τοσα φαρμακα για την εξοντωση τους!

ναι πεφτουν μονες τους αλλα αν ειναι πολλες θελουν και χερι!

ναι να κανεις και επαναληπτικο!

εγω την ψςκαζω με καθαρο οινοπνευμα προληπτικα...για την ωραδεν εχει πιασει...ελπιζω να μην κολλησει παλι...δεν το αντεχω!

η Λενα τι Κανει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασια τι να πω ..δενξερω..οχι δεν εχει ξανατυχει..απο αρχες φθηνοπωρου που ειχε πειρες ο Χ δε ξαναεμφανισε εκτοτε..

φυσικα εγω βαζω τακτηκα το προληπτικο αλλα ΟΚ..δενε ιχανκρουσματα..

κοιτα συνηθω ςκολλανε στον παιδικο..και γαι καλυτερη αντιμετωπιση αν εχει ενα..πρεπει να κανουν ΟΛΑ θεραπεια και ταυτοχρωνα..

εμας κανα 2 φορες ειχαν κρουσμα ακομα..ο Χ δενε ιχε τιποτα ηταν καθαρος αλλα εκανα αγωγη..παρολο που δεν βγηκαν τιποτα στο χτενακι..

κοιτα η κονιδα θρεφετε στη ριζα της τριχας..οποτε καντηνα ενα μπανιο βαλε μαλακτικη ξεμπερδεψερ και τελος

Η λενα τρεχει ρε Βικακη..

τα εχει βρει σκουρα με τη δουλεια με τον Αναστασι..διαβαζω που και που νεα της..

σε μαι ομαδα που ειμαστε λειπει και ο Τολης συχνα οποτε τρεχει και δε φτανει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολύ πρόβλημα οι άτιμες!!! :twisted::twisted::twisted:

εγώ είχα όταν ήμουν μικρή και η μαμά μου είχε δυσκολευτεί πολύ να μας τις βγάλει.....μέχρι και πολύ κοντό μαλλί κάναμε για να είναι πιο εύκολο!!! :?

νομίζω ότι, το αν κολλήσεις, είναι και θέμα αίματος ε? :?

Λενάκι εγώ έψαχνα την πορεία της αίτησης στην ιστοσελίδα του υπουργ. εσωτ. στο passport.gov.gr και μου έβγαζε με κόκκινα γράμματα ότι δεν υπάρχει στην λίστα και χθες είδα με πράσινα γράμματα ότι έχει αποσταλεί!!!

πάντως διπλ. σάκκος φεύγει κάθε εβδ., μου είπε ο υπάλληλος, και οι διπλ. σάκκοι πάνε αυθημερόν δεμένοι στο χέρι του ταχυδρόμου!!! :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μια ωρα ακριβως ξεψειριζα!!!! :shock: οκ...ευτυχως δεν ειναι γεματη....εχει αρκετες αλλα.....

τι υπεροχα μαλακα μαλλακια γμτ...βρωμοψειρες!!!

εβλεπε κατι ρωσικα παιδικα οσο εψαχνα....το κεφαλι μου πονεσε! :lol::lol::lol:

Της λεω "δε χρειαζεται ρε μωρακι μου να εισαι ολη την ωρα αγκαλια με τα παιδιακια στον παιδοτοπο,παιδικο κλπ"

και λεει "αφου ρε μαμα κοιταζα πρωτα αν ξυνονται και μετα καθομουν αγκαλιασμενη"! :lol::lol::lol::lol: Αχ μωρε!Ειναι παιδι μου στανταρ!!! :P

Καλα ρε τρελλες...αφου ειχατε περασει την φαση,πειτε κμια προειδοποιηση για τις ασχετες...εστω αυτη την προληπτικη λοσιον να ειχα παρει...χτυπατε καμπανακια σε τετοια θεματα γτ ειμαι λιγο αλλου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ μην μου μιλάτε για κονιδες ...εφιάλτης! Είχα και μακριά μαλλιά και δεν φεύγαν ποτέ!!!

Του χρόνου θα είναι πιο μελετημενο θα ντύσω τον Μ μπομπ σφουγκαρακι και τον Π η Pάτρικ η καβούρι χαχαχα

Πάντως έχουν χαρα τα σκασμένα με αυτα, λάμπουν τα ματάκια τούς!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερες!

τί κανετε;;

εγω θα σας πω παρακατω! ;):?:

να ευχηθω στο νατασακι πρωτα!! :D:D

με το καλο η τριτη κορουλα!η τριτη νεραιδουλα σας!! :D:D

χαρηκα πολύ πολύ πολύ που ολα ειναι τελεια!! :D:D

ταραμ ταραμ!

ακουσατε ακουσατε!! 8-)8-)

πηγα εχθες γυναικολογο,παρολο που ειχα παει 2 εβδομαδες πριν,επειδη επρεπε να μου βγαλει καινουριο υπερηχο για την αδεια..

εε..επισκεψη ρουτινας κ ετσι πηγα μονη..

συμπερασμα!!!

ο μπεμπης...................

μπορει να ειναι κ μπεμπα!! :o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o

ο ομφαλιος λωρος ηταν αναμεσα στα ποδια κ δε βλεπαμε τιποτα αλλο..τί εβηχα μπας κ γυρισει..τί χτυπουσαμε απαλα..τιποτα..

λεω του γιατρου"χρηστο ειπες εισαι σιγουρος"

ναι ,λεει,,ετσι ειπα,ε;";;; :o:o:o:o:o

εεε...τωρα δε φαινεται..μαλλον αγορι θα ειναι..αλλα για σιγουρια,ας περιμενουμε τον β επιπεδου!! :roll:

δε με νοιαζει ο,τι κ αν ειναι.αφηστε που εξακολουθω να ειμαι βεβαιη για αυτο που ηξερα εξαρχης..

αλλα ηταν μεγαλη ανατροπη η χθεσινη..ε μετα αρχισα να γελάω κ πηγα στα χοντος σεντερ κ ψωνισα,επειδη δε μου πηρε χρηματα για την επισκεψη αυτη!! 8-)8-)8-)8-)8-)

αναστασακι στον παιδικο μας ειπαν οτι εχουν κρουσματα,ο γιωργος ευτυχως τιποτα..αλλα καλου κακου μετα το μπανακι τον τριβω κ με λιγο ξυδακι στα μαλλια!

απο γνωστες μου παντως,το οινοπνευμα ειναι πολυ πιο αποτελεσματικο απο τις λοσιον..

βαζεις οινοπνευμα,τριβεις κεφαλι,φορας σκουφακι για μιση ωρα κ μετα ξεβγαζεις κ με εκεινο το ειδικο χτενακι χτενιζεις καλα,σα να γδερνεις το κρανιο..ακομη εχω την αισθηση απο το χτενακι αυτο, απο τοτε που μικρη μου το εκανε η μαμα μου.. :roll:

καλη δυναμη στο διαβασμα σου κ να ανταμοιφθουν οι κοποι σου! ;):D

σε πηρα κανα δυο φορες σπιτι τα πρωινα,αλλα δε σε βρηκα!

αφρο σουπερ οι στολες!τελειες!

οι τουρτες με ζαχαροπαστα,δεν ειναι κεικ μεσα,ειναι κανονικοτατες!

κ εγω τετοιες ειχα του γιωργου,σιγα την πολυτελεια καλε!

αλλα 85ε ειναι πολλα..

η μαργαριτα για 5 κιλα,60 ε μου ειχε παρει..για 5 κιλα,ε,οχι για 3 που λες παναγιωτα εσυ..

παρε απο εξω κοριτσακι μου καλυτερα! ;)

σας φιλω,εγραψα σεντοναρα μαλλον ε;;;;;;;;;;; :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας :x

Ιουλίααααα :o:o:o:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ελπίζω να μην έβαψες το δωμάτιο γαλάζιο :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

όμως L-)L-) αποκλείεται να είναι κορίτσι......μου είχε πει ο πρώτος γυναικολόγος μου ότι λάθος μπορεί να γίνει στο κορίτσι, δλδ να πει κορίτσι και να είναι αγόρι....το αντίθετο όχι και αυτό αφού θα έχει δει το τσουτσούνι :roll::roll::roll::roll::roll:

ένα παρόμοιο μας έτυχε και μας:

μας είχε πει 90% ή 99% κορίτσι :o:o:o ......μα τόσο μεγάλο ποσοστό? :roll::roll::roll::roll:

πάμε και κάνω την β΄επιπέδου και λέει ο γιατρός "βλέπετε τι είναι ε?" .......ο άντρας μου "όχι, κοριτσάκι ε?"

γιατρός "θα θέλατε, ή δεν θέλετε να δείτε καθαρά, αγόρι είναι" :lol::lol::lol::lol::lol:

σοκ ο άντρας μου, που περίμενε την πριγκιπέσσα!!! :lol::lol::lol:

φεύγοντας στο δρόμο δεν μπορούσε να το πιστέψει.....όχι ότι δεν ήθελε αγοράκι, αλλά είχε συνηθίσει στην ιδέα του κοριτσιού!!! :roll::roll::roll::roll:

την 2η φορά ο καινουργιος πλέον γυναικολόγος δεν μου είπε....΄δεν λέει γιατί μπορεί να κάνει λάθος και να υπάρχει πρόβλημα με την γυναίκα......μια φορά έκανε λάθος και η γυναίκα στεναχωρήθηκε, κάτι τέτοιο.....

είχε δει το φύλο αλλά δεν μου έλεγε....το άφησε για τον αναλυτικό υπέρηχο και την αμνιο που έκανα!!! :roll::roll: ......

αλλά το πιο σημαντικό είναι το παιδί να είναι υγιές και όλα τα άλλα......

σήμερα πίνω χαμομήλι, μου πονάει ο λαιμός :roll::roll::roll::roll:

χθες λάβαμε email από την δασκάλα του Λ. που έλεγε ότι ακυρώνει την συνομιλία με τους γονείς για την πρόοδο του παιδιού γιατί προχθές το βράδυ πέθανε ο πατέρας της :(:(:( και δεν μπορεί....

Αφρο ωραία ιδέα

Αφρο και συμπεθέρα εύχομαι να περάσουν πολύ όμορφα σήμερα τα παιδάκια σας στο πάρτυ! :x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα.

. Ευχαριστώ αργυρώ και εγω εύχομαι να αρέσει η στολή στο σχολείο και να μην ακούσει τιποτα αρνητικο .....

Σήμερα είδα τον μπατμαν μπροστά μου!!!! Χαχαχχχα το πρώτο παιδάκι που παίρνει το σχολικό (το δεύτερο είναι ο δικος μου)

την έβαλα μεσα στην τσάντα γιατι δεν μπορούσε να μπει το μπουφαν απο πάνω .

Εκανά μπανακι και περιμένω τον Κ να έρθει να πάμε γυναικολογο να μου γράψει αιματολογικες εξετάσεις για την επέμβαση και να με δει.

έχω γχοθει για την νάρκωση ....ποτέ δεν έχω ναρκωθεί και δεν μου αρέσει η ελειψη συνείδησης .....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!

ετοιμη η πριγκιπισσα μας!

μπηκε και στο φεις!

Ιουλια...γερο πανω απο ολα!

οτι κι αν ειναι!

Αφρο ...επρεπε να του την φορεσεις , τον εβγαλες φωτο?

καλε εινια τελειος...και πως χαιρεται!

αχ δωσε του ενα φιλακι

χθες στις 12 τη νυχτα τηλεφωνει η μαμα μου οτι ο πατερας μου πονα πολυ στο στηθος...

166 νοπνοκομειο...μυικος πονος λεεει...

αλλα δεν τον περασαν απο καρδιολογο

αλλα με λοναριτ κα δεν του περασε!

και εχει αρχισει τις χαζομαρς και δεν μπορω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερες!! :D:D

αφρο τελεια η στολη!!μα πραγματικα εχεις ταλεντο κ σιγουρα την εφτιαξες με πολυ μεράκι κ αγαπη!!μπραβο σου!! :D:D

κ εγω μπατμαν εστειλα τον γιωργο σημερα!!πολυ γελιο ειχαν ολα ντυμενα!! :):):):)

εγω,σε αντιθεση με τις περισσοτερες,καμια καψα δεν εχω για κοριτσακι..οχι οτι δε "μου αρεσουν",λες κ ειναι αξεσουαρ..,αλλα καημο δεν εχω..αν ερθει με το καλο,αν οχι,ακομη καλυτερα! ;) ο γιωργος αδερφο θελει!!

το αααααααααααααααααλλο λεει θελει κοριτσακι,αλλα κουνια που τον κουναγε!!αντωνιος θα ειναι!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: κ αυτο ΑΝ ερθει! 8-)

μετακομιασαμ ευπολογιστη στην κρεβατοκαμαρα κ την εχω καταβρει! 8-)

εχθες εβλεπα μια σειρα μου στο web tv και ταυτοχρονα εκανα νυχια!! 8-)8-)8-)8-)8-)

βικυ ευχομαι οαλ καλα να ειναι με τον μπαμπα σου!γιατι ομως να μην το δει καρδιολογος εχθες; :roll:

εγω πρεπει νακλεισω ραντεβου σε ενδοκρινολογο να δει τις εξετασεις μου ειπε ο γυναικολογος..

αυτη τη φορα λεω να εκμεταλλευτω την καταπληκτικη ασφαλεια μας κ να κλεισω μεσω εοππυ..πριν γεννησω ελπίζω :roll:

καλημερες σε ολες! :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera

τι κανετε;

εμεις καλα σημερα ανοιχτωσια αχ ποσο μου φτιαχνει τη διαθεση οι καιρος! :D

προχθες καθομασταν στο κρεβατι με τη μικρη κ βλεπαμε μαστερσεφ κ με ρωταγε η Μ μαμα τι ειναι αυτο τι ειναι εκεινο κτλ συνεχεια!κ σε καποια φαση μου λεει μαμα ολα τα ξερεις!!!!!! 8-}8-}

κ χτες ξυπνα πριν το μαθημα μουσικης με γκρινια κ να κλαιει χωρις λογο για κανα μισαωρο :twisted::twisted::twisted: εγω χαλιεμαι πολυ με κατι τετοια!τεσπα πηγαινουμε στο μαθημα κ της λεει η δασκαλα τι κανεις Μ πως εισαι;κ της λεει καλα εφω μια γκλινια εφω!κ καβομαι κεβατι μου κ κλαιω που τσιπνησα....πολυ γελασα με το σκηνικο!σας τα επρηξα ε; :oops:

γιωτα που εισαι καλεεεεεεε;;;;;;;;;ειστε καλυτερα;μπαινε να τα λεμε!κ δν μας κουραζεις εννοειται...

βικυ κριμα η γιαγια καλε!αλλα κ η δικια μου δν πολυπλησιαζει πχ μια γιαγια μαυροφορεμενη που κλαιει συνεχεια

κ ειναι λογικο νομιζω....

αφρο μα τι γλυκος ο πανουλης!τι χαερουμενς π[ου φαινεται!!!!!!!!!!!κ ποσο τελεια η στολη κουκουβα!

καλψως τον δεχτηκες τον αντρα σου!

ιουλια σοκ;;;; :lol::lol: καλα οτι κ ναναι με το καλο να το δεχτειτε !αλλα εγω λεω περιμενετε τον β επιπεδου για σιγουρια!αν θυμασαι σου ειπα για τη Μ ο γιατρος στην αρχη μας ελεγε αγορι,μετα μας ειπε μν το δενετε κ κομπο

κ τελικα στην β επιπεδου κ παλι δν ηταν σιγουρη η γιατρος αλλα ειχε πει μαλλον κοριτσι!τελικα μαθαμε αρκετα αργοτερα σε ενα υπερυχο του γιατρου οπου κ μας ειπε σιγουρα οτι ειναι κοριτσακι!οποτε .....φιλια πολλα

αναστασια μου τι κανετε;σταματα να ψεκαζεις το παιδι καλε :lol::lol::lol: πλακιτσΑ!ω ρε το χτενακι το θυμαμαι κ γω βεβαια εμενα ηταν προλυπτικα γιατι εαν υπηρχε μια ψειρα σε οοοοοοοολο το δημοτικο θα πηγαινε στο κεφαλακι της αδερφης μου :lol::lol::lol: στανταρ!δωσε πολλα φιλια στη γλυκουλα!!!!!!!!!!!!!

κ με τα αγγλικα ολα θα πανε καλα!για να σε ανεβασαν κ επιπεδο σημαινει οτι τα πας μια χαρα!

θου τι γινεται;πως περνατε;ειδες μαστερσεφ τελικο κωστης μπαμπησ;;;;κ να μν ξερουμε ποτε θα γινει ο τελικος;;;;; :o:o:o:o:lol::lol::lol::lol: ξενερωσα :oops: τα αγορια καλα;φιλια πολλα!

νατασσουλα μου φιλια πολλα κ στις 3!

τελος χρονου!τα λεμε αργοτερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα σας!!!!

Εστειλα κ εγω την πριγκιπισσα μου στο σχολειο!

Ειναι τοσο καθαρο το κεφαλακι της...αλλα σιγουρα καπου θα κρυβεται καμια ατιμη κονιδα...κυριακη θα την ξαναψεκασω!!!

Ιουλια μου λες??? :P:P:P Οχι μωρε,αγορι θα ειναι!Αν και να πω την αληθεια με εκνευριζει η σιγουρια σου!!! :?:lol:

Ζωουλα τρελαινομαι για την ΜΕ!!!Μ'αρεσει ο τροπος που τα λεει!Σαν βλαχικοχωριατικα!!!χαχαχα και εκεινο το ΟΥΧΙ!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Ελενα κλεισε ραντεβου απο τωρα για το διαβαρτηριο στην ελλαδα...

Πωπω μπελας...και η Α θα χρειαστει ...Αργυρω νομιζω ειναι για 3 χρονια το παιδικο ρε συ... :?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααα

τι κανετε;;;

εμεις ας τα λεμε καλα...

νυσταζω του θανατα...

ελεος..ποτε θα βγει το σκασμενο παλιοδοντι..

Χτες ο Γιαννης δε ζητησε καθολου στηθος...

τη νυχτα ξυπνησε μια φορα του εδωσα θηλασε αρκετη ωρα -δεν ξερω ποση με πηρε ο υπνος- ..

μετα οσο ξυπνουσε δεν ηθελε στηθος..μα δε θελει να παρηγορηθει αυτο το παιδι;;;...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστ. για 2 χρονια ειναι!!! :!:

Αφρο τι κουκλι χαρουμενο που ειναι ο Πανουλης :x:x:x:x

ρε συ πως μεγαλωσε ετσι!!!!! :o:o:o:o:o:o:x

Ζωη :lol::lol::lol::lol::lol::lol: πολυ γελασα με την Μ.!!! :lol::lol::x:x

Αναστ. πριγκιπεσσα με κονιδες ρε? δε γινεται :P:lol::lol::lol:

Αφρο γιατι να πουνε κατι για την στολη? οχι βεβαια!!! :!::!:

ποτε θα κανεις την επεμβαση? :?::?:

συμπεθερα περαστικα στον μπαμπμα σου! :| ελπίζω να μην έχει τίποτα!!! :!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...