Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου Νο 80-σαν να μπαίνει η άνοιξη!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 971
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ααα! έρχονται τα πεθερικά τελικά για μία εβδομάδα....όχι αυτή την Κυριακή, την άλλη!!! :?

συνάντησα και τον μπαμπα του φίλου του Λ. το πρωί, που έχει τα γενέθλια την Κυριακή και μου είπε ότι μάλλον θα το αναβάλουν το baseball για τον Απρ. γιατί πώς θα παίξουν με το χιόνι στο γρασίδι??? :roll::roll::roll:

κρίμα!! τον Απρ λοιπόν!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερεςςςςςςςςςςςςς 8-)8-)8-)8-)8-)

τι κανετε?εμεις ολα καλα..δοξα το θεο..

νατασα ποσο χαρηκαααααααααααα :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

στο ξαναπα..μου θυμιζεις εμεις που ειμασταν 3 κοριτσια ;;);;);;);;):ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause:

αν κ θα ηθελα να γλυκαθεις με ενα αγορι κ η αναστασια να εχει φαστισιμιο..καλα κ για αλλαγη..

λες εγω 3 αγορια? :D:D:D:D:D:D

με το καλο λοιπονννν

ρε νατασα σιγουρα γραφεται η παπ α?εχω σκασει απο χθες..εγω εδωσα 70 ευρα κ συ με 11

αφρο εχω παθει πλακα..αληθεια..χιλια μπραβο σου...μωρε το χεις για τα καλα..κ ηθελες να αγορασεις...μπραβοοοοοοοοο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

αργι εγω καταλαβα απο τα εικονιδια οτι φυσικα πηρες διαβατηριο..τελεια..καλα ταξιδια..ελα βρε σαλονικα να σε δουμεεε :geek::geek::geek::geek::geek:

αναστασια κονιδες? :cry::cry::cry: αυτες φευγουν ΜΟΝΟ με το χερι..μια μια να τις βγαλεις..

με το καλο η βαφτισιμια :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

εγω οπως ξερετε 2 βδομαδες ο θοδωρης σχολειο δε παει..

κ λεω για αλλαες δυο να μη παει :roll::roll: γτ τη αλλη βδομαδα καθαρη δευτερα δε θα παει μετα τεταρτη δε μπορω να το παω εχω δουλεια..οποτε τι να το παω για 2 μερες?

κ τη πιο αλλη θα ναι η ανιψιες μου ακομα..οποτε..ενα μηνα διακοπες 8-)8-)8-)

φιλια σε ολες σας..βικυ κριμα τη γιαγια..οτι κ αν εκανε..κριμα κ παλι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω οπως ξερετε 2 βδομαδες ο θοδωρης σχολειο δε παει..

κ λεω για αλλες δυο να μη παει :roll::roll: γτ τη αλλη βδομαδα καθαρη δευτερα δε θα παει μετα τεταρτη δε μπορω να το παω εχω δουλεια..οποτε τι να το παω για 2 μερες?

κ τη πιο αλλη θα ναι η ανιψιες μου ακομα..οποτε..ενα μηνα διακοπες 8-)8-)8-) ..

:o:o:o:o:o:o:o:o:o:shock::shock::shock::shock::shock::shock:

καλύτερα να μην τον έστελνες καθόλου από την αρχή!....έτσι θα είχε την ευκαιρία ένα άλλο παιδάκι να πάει, που πραγματικά θα ήθελε!!! :!::!: .....τώρα και κρατάει την θέση και ΔΕΝ πάει.....

άντε στο δημοτικό πάλι :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Αφρο :D:D:D:D:D τι όμορφο :D:D:D:D

εγώ σου λέω κάνε το επάγγελμα και πούλα τα μέσω νετ!!! ;)

και στην γειτονιά ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι μαρία ολα στο σπίτι, μην φανταστείς τιποτα περίεργο . Του Μ είναι μια φλις κουβερτουλα που την είχαν τα δημητριακά και έχω 9! Και ενα σελτεδακι μικρό για την αλλαξιερα που δεν έχω πια ...ευτυχως βαφότανε και το έβαψα. Του πάνου είναι λίγο απο το περίσσεμα απο τη. Κόκκινη κουβέρτα, μια ίδια μικρη καφέ, σαλιαρες πετσέτε και 2 κουμπιά.

Nατάσα δεν σου ευχήθηκα η γόμαρα!!! Με το καλό το τρίτο κοριτσάκι!! Πολύ τυχερός ο άντρας σου να έχει 4 γυναίκες στα πόδια του ....το θέμα είναι με τις σερβιετες αργότερα θα μπητε μεσα χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέ τι επαγκελματικα!!! Πρέπει να πάρω ραπτομηχανι και πανιά Βαλε και την δουλειά .....σαν τις τουρτες θα βγαίνει χαχαχα (πλάκα κάνω) με ομε χερι είναι θάνατος πάντως!!!!

Α ναι και πατεον δεν ξέρω να βγάζω δεν είμαι μοδίστρα ...μέχρι και βιβλίο έχουν για τα πατρον.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αν δεν έχεις πάρει μαθήματα μοδιστρικης δεν μπορείς να το κανείς, τα στραβοκομενα δεν μπορείς να τα πουλήσεις ...

Πχ η πλάτη του Μ είναι κάπως ....και η λαιμοκοψη του Π στραβή ....η μια τιράντα είναι πιο φαρδιά απο την άλλη .... αυτο είναι οκ σε ερασιτεχνικο επίπεδο αλλα τραγικό σε επαγγελματικο.

Ευχαριστώ κορίτσια μου μου δώσατε χαρα που σας άρεσε! Ήρθε και ο Κ να πάρει το αυτοκίνητο (έχει βάρδια σήμερα αύριο θα έρθει) και τις είδε και ενθουσιαστκε ειπαι οτι δεν τις περίμενε τόσο όμορφες!!

λίγο ράψιμο έχω ακόμα ....σκευρωσα πονάει ο αυχένας μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέραααααααα!!!! :D:D:D

Αφροοοοοοοοοο..μα ποσο όμορφα ειναι βρε !!!!! :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause: Και οι δυο μου αρεσαν πάααααααααρα πολυ!!!

Να τις χαρουνε τα παιδακια σου!!!! :x:x:x

Καλως να δεχτεις και τον συζυξ!!!! :mrgreen::mrgreen:

Νατασαααααααα μου!!Συγχαρητηρια αγαπη μου!!Με το καλο το κοριτσακι σας!!!Αντε το τριτο παιδακι να ειναι ιδιο με σενα!!!

Εχω τον δικο μου καημο που τα δικα μου δε μου μοιαζουν και νομιζω οτι τον εχουν και οι αλλοι. :P:P

Αργυρω μπραβο για το διαβατηριο και καλως να δεχτεις τα πεθερικα..και τα δωρακια τους βεβαιως βεβαιως... :lol::lol::lol: Αυτα για το γαλα δεν ειναι λιγο-πολυ γνωστα;;; :?:?:?

Μαρια μεγεια το λουκ... :lol::lol::lol:

Αναστασια οι κονιδες νομιζω θελουνε χτενακι γιατι περνανε σαν χαντρουλες στη τριχα. :roll::roll: Υπομονη και παραπλασ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παναγιωτααααα...

ελα ρε που δε σου μοιαζουν...

το χαμογελο ειναι σχεδων δικοσου..

αλλα και εσυ ρε παιδι μου..στον υπνο σε εμοιασε ο προφ...

εγω εχω μια φωτο που ειμαι 4,5 χρονων και ο Χ ειναι ιδιος με μενα..μονο που εγω εχω μακρι μαλλι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ετσι ειναι αγαπη μου...

αμα κοιμασαι...

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σημερα στο γραφειο ειναι η μερα της μαρμοτας..

μιλαμε ολοι ειναι γιουχου στην καρακοσμαρα τους..

ε ρε γλεντιαααααα..

βαριεμαι του θανατα..

εχω τελειωσει τιος σοβαρες δουλιες και εχω να κανω μονο κατι χαζομαρες τις οποιες βαριεμαι αλλα πρεπει να τις κανω αλλιως γεμμυζει χαρτια το γραφειο μου και δεν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τελος!!!!! Έβαλα και 2 χεράκια για τσαχπινιά

Δεν ξέρω αν το καταλαβαινετ απο την φωτο, είναι ραμενα στο στο πλάι της κουκουβάγια και πέφτουν με τσαχπινια απο εδω και απο εκει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο πολύ όμορφο :-bd:-bd:-bd:cheer::cheer::cheer::clap::clap::clap:

η επόμενη φωτό να είναι με τα παιδάκια μέσα :D:D;);):x:x

καλώς τον δέχθηκες τον σύζυγο!!! ;):mrgreen:

Παναγιώτα ευχαριστώ :mrgreen::mrgreen::lol::lol:

πρέπει να το παρακολουθήσω το ρεπορτάζ....είναι 45 και .... δεν μου φτάνει ο χρόνος!!! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα τον έβγαζα τωρα φωτο με την στολή αλλα κοιμάται ...έσκασε όλη μέρα να του την βαλω!! Και ολο μου έκανε κουκουβα με τα χεράκια στα μάτια και συνέχεια να λέει "πολιά πολιά πολιά " (πουλιά)

Ο παπάς πήρε το όνομα αυτο πρός τιμή της φραγκισκας δεν το έμαθες? Φανατικός αναγνώστης χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα τον έβγαζα τωρα φωτο με την στολή αλλα κοιμάται ...έσκασε όλη μέρα να του την βαλω!! Και ολο μου έκανε κουκουβα με τα χεράκια στα μάτια και συνέχεια να λέει "πολιά πολιά πολιά " (πουλιά)

:x:x:x:x:x

Ο παπάς πήρε το όνομα αυτο πρός τιμή της φραγκισκας δεν το έμαθες? Φανατικός αναγνώστης χαχαχα

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

καλά μα κανείς να μην πάρει το δικό μου όνομα ??? :P:lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...