Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΟΚΤΩΒΡΙΑΝΕΣ ΜΑΝΕΣ ΓΕΝΝΟΒΟΛΟΥΝ ΞΑΝΑ ΜΕ ΜΑΝΙΑ.. ΕΠ37


Recommended Posts

Καλησπερα

τωρα καθισα λιγακι

ολα καλα στο ντοπλερ σημερα

καλα για φωτο δεν καθεται με τιποτα αυτο το παιδι -εβαλε ποδι και χερι μπροστα στη φατσα -το κουναγε ο κακομοιρης ο ντοκ αλλα τιποτα αυτο

απο βαρος καλο ας πουμε 1760 τον αβγαλε -σαμιαμιδης θα βγει μεχρι 3100 τον υπολογιζει ο γιατρος μου -να τρωει μονο και χαστηκα κατα τα αλλα

μπραβο Ελενη

ετσι να σας πηγαινουν ολα καλα -οι κολικοι μας κρατησαν μεχρι τον 5ο αλλα δνε ας ειχε δωσει τιποτα εμας - μονο γυμναστικη μας ειπε

και απο βαρος μια χαρα - μου θυμιζεις τα δικα μου που μετρουσα και το γραμμαριο καιε φορα και εφτιαχνα διαγραμματα κλπ

καλα σε αυτο δε με κοβω ουτε να το ζυγιζω :D

γιατι να μη βοηθσει βρε Ελενη ο αντρας γινεται και διαφορετικα; εγω το θεωρω υποχρεωση τους να βοηθανε σε τεοιες καταστασεις

οσο για τον υπνο οταν σταματησεις να θηλαζεις θα επανελθει και αυτος - πιστευω οτι βοθαει αρα πολυ στις αντοχες σου

σωσω δεν ξερω εαν θα εχει μεινει μεχρι τοτε η κεραλοιφη -τη μια την εχω τελειωσει σχεδον

θα αρχισω :? με κεραλοιφη αλλα εαν ο κωλος του ειναι σαν των αλλων 2 που αλλαζα 15 πανες την ημερα και απλι κανα συγκαματα που βαζαμε μελανι δεν την κοβω να κανει και πολλα και αυτη η αμοιρη η αλοιφη

περαστικα το ματακι σας

τσαμπα ειναι η αποτριχωση σωσω

Νανα η διαφορα δεν ειναι πολυ μεγαλη -εγω για την πρωτη χρονια θα τον πηγαινα στην Ανθουλα

οι ιωσεις ειναι ρταγικα πολλες στο λεω επειδη εμεις 11 μηνων ταπηγαμε και παλι ολη τη χρονια ταλαιπωρηθηκαν πολυ

και εμας μας εδωσαν ποιηματα ενα τετρασοιχο

μια χαρα βεβαια η γιορτη και σε εμας τελιωνει 12 -ατοιμο δημοσιο

σε καταλαβαινω βαγκ -απαπα δεν αντεχονται ωρες ωρες

μεγεια νανα δεν μπορει αν μην εχει ελληνικο πληκτρλογιο - δεν εχει αναζητηση

Μαρντ εισαι σιγουρη οτι θα δωσειςτσα λεφτακιαθα παιξουν;καλεπαρε εναν απο ικεαή τζαμπο - του ικεα απο τη μια γραφεις με μαρκαδορο και πο την αλλη με κιμωλια και εχει και ρολο για οτι αλλο θες που ενσωματονεται πανω του

λετε να μην παρω τιποτα μαζι απο καλλυντικα ε; Καλα απο τη μια δεν με πολυκοφτει γιατι το αβενιου διπλα ειναι

Ντομ τι ειναι αυτο το καλλυντικο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 940
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερα!

Μαρκερ ειναι για να πλένεις την ευαισθητη περιοχη ειδικα σε καταστασεις κυησης λοχειας κολπιτιδας μετα απο πισινα κλπ κλπ.

Και στα δυο παιδια μου μας ειχαν δωσει στο Ιασω για να πλενομαστε οι κοπελες

Ολα καλα στο ντοπλερ λοιπον...ωραια!

Καλε σε ξαναρωταω με αμαξι εχετε θεμα ή εχετε κανα μεγαλο;

Χρυσουλακι ο Θανος ειναι γιγαντας και αστα αυτα...καταρχην με τετοιους γονεις γονιδιακα θα τα παιρνει φουλ τα γραμματα...

οσο για τον αποθηκευτικο χωρο που λες, δε με προβληματιζει αυτο οσο τα καθισματα που δε χωρανε στο αμαξι μας...γιατι βαζουμε κι ενα κουβουκλιο(πώς το λενε δε θυμαμαι)στην οροφη και χωρας κι εκει 2 βαλιτσες.

Αλλα τωρα μου κακοφαινεται, να μπουμε σε τοσο μεγαλα εξοδα να παρουμε καινουργιο αμαξι, κι αυτα δεν κανουν και λιγο.

Νανουκα εσυ στην προηγουμενη ζωη θα ησουν σε καμια Γαλλια του Ναπολεοντα και θα αναπολεις τωρα την παλια σου διακοσμηση...

Μαρντιο το αλλο το μαγικο χαλι πώς διαολο το λενε το χετε;που εχει μαρκαδορο με νερο και μονο σε αυτο το χαλι γραφει, οπουδηποτε αλλου βγαινει νερο...καμια 30ρα το χα παρει...καλα τωρα το χει βαρεθει.

Ρε παιδια πώς βγαινουν οι γραμμες απο στυλο μπικ στους τοιχους γαμω το κερατακι μου γαμω;;;

με απορρυπαντικο πιατων και σφουγγαρι δε βγαινει...

Σωσω εμεις με τα ματια τους παιδευομαστε το μισο χειμωνα, τσιμπλα κιτρινοπρασινη και κατακοκκινα.

Τομπραντεξ αλοιφη μεχρι προτινος...καποιο μικροβιο ειναι μας ειχε πει η οφθαλμιατρος που ειναι κολλητικο, και σε μεγαλους κλπ, πολυ συχνο στα παιδακια φετος...

Ελένη καλα κουραγια!Μπραβο στα αγορια που δεν ξανακαναν αυτη τη στραβη με τον υπνο...στους κολλικους τι σταγονες δινεις ινφακολικ;

Αληθεια Γιωργος καιΜιχαλης πώς προκυψανε;σορυ αν μας ειπες και δε θυμαμαι...οι συμπεθεροι ειναι;

Εγω τους πηρα χτες 2 αυτοκινητακια και δεν προσεξα η χαζη οτι το ενα ηταν συναρμολογουμενο και παιδευομουν 2 ωρες χτες να του το φτιαξω γιατι ο αντρας ηθελε να με ''τιμωρησει'' και αρνηθηκε να το κανει και δεν τα καταφερα και το φερα στη δουλεια να φιλοτιμηθει κανας συναδελφος :lol: και να παω σπιτι να του πω Οριστε!Τα καταφερα! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με προλαβες ντον-καλημερα

εμενα τιποτα δεν μου ειχαν δωσει στο ιασω και ημουν σε δικλινο στην αρχη κιολας αααα -θα τα ζητησω αναδρομικα :D

αν και δεν βαζωτιποτα απο αυτα -τα μωρουσιακα με νοιαζουν πιο πολυ

με τοαμαξι εχουμε μικρο θεματακι πουλυθηκε μαλλον -γενικα πισω και τα 3 καθισματα χωρανε τα χιλια ζορια. Ενα Λανσερ εχουμε μεγαλο ειναι αλλα τα καθισματα πισω ειναι τα πλαινα τυπου μπακετ και δεν μπορει ευκολα να κατσει το καθισμα

για αρχη σκεφτομαι να καθομαι εγω πισω και ναβαλωτο βρεφικο μπροστα για ελευθερια κινησιων πιο πολυ και να μην το κατσιασουν το κακομοιρο.

τωρα εαν δεν κατσει και οι 3 πισω στριμογμενοι θα ειναι υποχρεωτικα

δεν πλακωθηκαν ποιος θα παρει πιο αμαξακι;

Τη ζωγραφικη στον τοιχο την αφηνω απλα για ντεκορασιον - δεν κανω καν τον κοπο πλεον να δοκιμασω να τη βγαλω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τη ζωγραφικη στον τοιχο την αφηνω απλα για ντεκορασιον - δεν κανω καν τον κοπο πλεον να δοκιμασω να τη βγαλω

χα χα marker έγραψες!!!

Και ο ξάδερφος μου που έχει 3 μικρά τα αφήνει να κάνουν τα πάντα στους τοίχους και όταν μεγαλώσουν θα το βάψει όλο το σπίτι λέει....χα χα

Μπράβο για το doppler,μια χαρά ο ντροπαλούλης σας!

Ντομ αυτά τα σφουγγαράκια της scotchbrite που λέει γομα τα δοκίμασες;Αν και με ava και τρίψιμο θα πρεπε να φεύγει.

Για χαλάκι λες της aquadoodle ε;Τα χω δει και αυτά και είμαι σε σκέψεις.Τους έχουμε ένα δωμάτιο παιδότοπο και έχω χώρο η αλήθεια.

Σωσω στη Σαλονίκη επειδή ξέρω από sister είναι τσάμπα τα laser σε σχέση με περιφέρεια ξεκίνα το εκεί.Εγώ ξεκίνησα laser με το που γέννησα εδώ Ρόδο όλο το πόδι,πλήρωνα 200€ τη φορά και κρατούσε κανά δίμηνο στην αρχή.Εκανα καμιά 10αριά επισκέψεις σύνολο και πολλές λέω και ξεμπέρδεψα πέρσι τον Απρίλιο.Μου πήρε δηλαδή 1,5 χρόνο να μη ξαναβγει τριχα.Δεν είναι κανεις μια επίσκεψη και τέλος.Ισως επειδή έχω και πολυκυστικές όμως είχα αυξημένη τριχοφυία.Όσο πιο δυνατή η τρίχα όμως τόσο καλύτερα.Εγώ έκανα από 14-15 χρονών κερί.Είναι από τις "επενδύσεις" που δε μετανοιώνω.Ξεκίνα το ασυζητητί.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mardio αει γεια σου ετσι το λενε ακουα ντουντ...δε πιανει χωρο διπλωνει κιολας...σαν ρολακι γινεται...

μαρκερ θα ενστερνιστω τις καλλιτεχνικες σου αποψεις :lol:

μαρντιο το εχω ξανακουσει αυτο το σφουγγαρι γομα γαμωτο να παω να το παρω...

Σωσω Νανουκα κι εγω δε ξερω τι να κανω με τους παιδικους...εμενα οπως καταλαβαινετε ουτε που θα χει σαραντησει οταν θα αρχισουν οι παιδικοι!Οταν θα ξεκινα ο παιδικος αυτο θα ειναι ημερων!ειμαι πολυ προβληματισμενη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το σφουγγαρκι αυτο εγω το δοκιμασα και δεν φευγουν

γενικα δεν γραφουν γιατι τα μαλωνω -το μεγαλο κακο το εχουν κανει τα μεταλλικα αυτοκινητακια που αφηνουν γραμμες

αχ τι ωραια που εχετε και αλλο δωματειο για τις αταξιες

θελω και εγω μαρντ

με τους παιδικους τιποτα δεν θα κανεις ρε συ -μονο το φανη αντε να κρατησεις -τον μεγαλο δεν μπορεις

ουτως η αλλιως μπορει να στον παρουν προνηπιο

για τα κρυωματα αστα -κανεις το στραυρο σου απλως

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

gia dokimaste mvromanthla...να βγαλετε τα παντα..αληθεια σας λεω..να δςειτε τι σκατα βαζουμε στους κωλους των παιδιδων..

καΛΗΜΕΡΑ ΕΙΠΑ;;ΕΜΕΙς ΚΑΛΑ..Κ ΣΗΜΕΡΑ ΠΑΡΕΛΑΣΗ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ..ΧΑΜΟς..ΒΡΕΧΕΙ..

κοτοσουπα χωριατικη σημερα..βαγκ γιατι δεν εγραψες;;

ελένη καλα ειναι η εριρηνουλα;;

θα κανω 2-03 πιτσες για το βραδυ..θα ερθουν καμια 10 αρια ατομα θα ειμαστες συνολικα!!

αυριο το απογ ερτχεται κ η αλεξια απο σαντορινη..σαββ πρωι παμε καβαλα..θα ερθει ο μπατζανακης μου να μας παερεινα ναι καλα././

παιδια ανεβασα πανωβ κεραλποιφες κ τετοια και εξαφανιστηκαν ολα..χαρηκα πολυ που τους αρεσαν!!

τι αλλο;;και μεις εχουμε αυτο με τα νεροχρωματα αλλα δε το επαιξε ποτε..

θ μου πεις επαιξε κ τιποτα;;ντομ τελςιο το τριτο τικερ!!

χαχ!

κ μερνα μαρεσουν πολυ οι παλιατζουρες..αληθεια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αφου εισαι χρυσοχερα βρε σωσω- ειναι δυνατον να μην τους αρεσαν;

ερωτηση σε σωσω και ελενη

τις υφασματινες τις χρησιμοποιειτε τελικα ή ειναι στο συρταρι;

για πειτε εντυπώσεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γράφω σύντομα από κινητό..

Ντομ άσε τα γονίδια δεν παίζουν σε κάτι τέτοια.έχω δει πολλά κουλά τοσα χρονια στη δουλειά.

Μαρία μια χαρά είναι και ο Θάνος τόσο ήταν στην 32 και γεννήθηκε3500 πήρα καλλυντικά για το μωρό αβεν.εξαιρετικά .και εμενα μου είχαν δώσει τα πάντα.μαζί μου είχα πάρει τα βασικά να μην είμαι και χάλια.χαχαχαχα

Μαρδιο το χαλί το έχουμε από πέρυσι.καλό αν όμως τους αρέσουν τα χρώματα θα το βρουν βαρετό.γράφει μόνο μπλε.

Εγώ στους τοίχους βάζω ντετολ δε βγαίνει περιμένω ποτε θα ξαναβαψουμε.

Νανουκα

και εμέναμου αρέσουν αρκεί να είναι όλα τα υπόλοιπα ταιριασμενα

Σώσω είναι εξαιρετικά τα υλικά σου..καλά να περάσετε Καβάλα

Ντομ γμτ τα μεγάλα κοστίζουν σε ασφάλειες βενζίνες τέλη κυκλοφορίας ..

Ο ΜΙΚΡΟΣ ευτυχώς καλά ο πιο μικρός απιστευτα κινητικος.σε σημείο να πονάω λίγο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όσο για τους παιδικούς Νανά εγώ θα τους πήγαινα μαζί.πάντως τον μικρό θα τον ξεκινήσω παιδικό από 1.5 χρονών.

Τον πρώτο χρόνο θα περάσει κανέναν πυρετουλη μετά πιο άνετα.καμία σχέση η φετινή χρόνια του Θ με την περσινή.

Πάλι έφαγα πολύ.έχω τσακίσει τον χαλβά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σας εχασα μια μερα... εμ... το εριξα αναγκαστικα στη ραπτικη... και δεν το'χω κιολλας...

επρεπε να κοντινω και να στενεψω στη μεση το καουμποϊστικο παντελονι, να ραψω και ενα σουστακι στο γιλεκο γιατι δε θελει να του ανοιγει... εχω 2 μερες παιδευομαι... ελπιζω οι κατασκευημου να αντεξει για το παρτυ τους αυριο...

Ελενη καλα πανε τα αντρακια σου. σταγονες για κολικους εμεις ειχαμε παρει biogaia. η Ειρηνη πως αντιδρα;;;

Ντομ καλλιτεχνες και τα δικα σου;;; εμενα ο αντρας αν βρει κατι, ευτυχως δε γινεται συχνα, το βαφει. εμ, το καλοκαιρι βαψαμε ...

οσο για καθησματακια.. δεν ειναι αρκετα μεγαλοσωμος ο μεγαλος να καθεται σε αυτο που ειναι μονο η βαση και το μωρο σε αυτα που ειναι σαν καλαθακια;;

Σωσω πανικος;;; το ματακι καλυτερα;;;; καλα να περασετε στην Καβαλα... και να σας κανει καλο καιρο...

Μαρντιο εσυ εμαθες απ'εξω τραγουδια;;; περιμενε να σου ξυπνανε το βραδυ για κατουρημα οπως η Μαριαννα και να λεει οτι ηταν με τον ΜπαρμπαΜπριλιο και τους κυνηγουσε ο γάλος του!

Μαρκερ σας χρεωναν τα προϊοντα ατομικης υγιηνης στο μαιευτηριο;;;;

και εγω το ειχα ακουσει και ειχα παρει σερβιετες και βρακια μιας χρησης αλλα μια νοσοκομα που το καταλαβε μαλλον, με ειπε να χρησιμοποιω τα δικα τους γιατι δεν τα χρεωνουν. και φυσικα για τα μωρα το μονο που χρησιμοποιησα ηταν τα ρουχα που τους πηρα σπιτι. πανες μεχρι και για το δρομο δικες τους! και μας εδωσαν και 4 μπουκαλακια ετοιμο γαλα μηπως πεινασουν μολις φτασουμε και δεν εχω χρονο να ετοιμασω νερα κλπ...

με τοσα λεφτα που δινετε ειναι απαραδεκτοι ματζιριδες!

μαθατε οτι δε θα γινει τελικος στο μαστερσεφ;;;; διαβασε ο αντρας μου οτι ειναι απληρωτοι οι καμεραμεν κλπ και διαφωνουν οι παραγωγοι και τετοια. δεν ειδα και ποιοι εμειναν τελικο σημερα...

αντε καληνυχτα... μεγαλη μερα αυριο.... να δω πως θα τα προλαβω ολα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερουδια

πουρνη σημερα

ο Νικος ειναι στο ποδι απο της 5:45 - ουτε οι κοτες στο χωριο

πηηγαν πολυ χαρουμενοι στο σχολειο να δειξυν τα καινουρια τους παπουτσια

μιλαμε σε 2 μηνες ανεβηκαν νουμεροκαι οι 2

ο Στελιος 29 με σχεδον 1 ποντο περιθωριο και ο Νικος 28 με λιγοτερο απο πτο

το κακο ειναι οτι πρεπει αν αγοραζουμε 2 ζευγαρια καθε φορα γιατι δεν φορανε ιδιο νουμερο

ενι γουει

βαγκ αφου μπηκες στον κοπο να τα ραψεις μπραβο -εγω τα γυριζω απλως -βαριεμαι να ραβω κλπ

οσο για τα καρεκλακια -εμας εαν εαν νυσταζουν θελουν να κοιμηθουν στο αμαξι -οποτε ενω στα πωπου μπορουν να κατσουν δεν μπορουν να κοιμηθουν -οποτε αναγκαστηκα πηραμε κανονικο

οσο για το ιασω -τι να πω -φαντασου λυποθημησα και τον καρδιολογο και το καρδιογραφιμα μου τα χρεωσαν εξτρα - ειχα δωσει 50 στον γιατρο και 30 τοκαρδιογραφημα

ο ικος εκαε μια απνια και φοαξα τον γιατρο και τον χρεωσαν εξτρα γιατι λεει δεν ητανωρα επισκεψης -δλδ ρε φιλε θα μας αφηνες να πεθανουμε;

οι θηλες μου εβγαζαν αιμα τη 2η μερα και φωναξα τη μαια -μου εφερε μια λοιφη και μου την χρεωσαν και αυτη:evil:

Σωσω ολα καλα εσεις; ρε συ μηπως την πειραζει το απορρυπαντικο και κοκκινιζει το ματι;

σερβιετες δεν μπορω να πω μου εδωσαν και γαλαταγια τα μωρα οσο ηθελα και για το σπιτι :D

Χρυσουλα λες να μου βγει τοσο; μπαααα :lol:

και εγω τρωω πολυ χαλβα -τρελαινομαι

οσο για τον παιδικο κα εγω του χρονου το Σεπτεβρη θα τον παω μαλλον τουτονα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κοριτσάκια μου!

τι κάνετε;

ο Α έχει πάρτυ μασκέ στο σχολείο!

και οιδασκάλες ήταν ντυμένες από κάτι.

πλάκα είχε.

8 στα 10 αγοράκια ήταν ντυμένα spider man... χαχαχα!!!

σήμερα νιώθω πολύ καλύτερα.

φτου φτου φτου!!!

ντομ, εμένα μου αρέσουν οι αντίκες οι απλές.

χωρίς πολλά σκαλίσματα και σχέδια.

γιατί δε δοκιμάζεις να τα σβήσεις με σβήστρα;

βέβαια υπάρχει ο κίνδυνος να βγάλει χρώμα η σβήστρα...

πολύ γέλασα που πήρες στη δουλειά το αυτοκινητάκι...

το χαλί ζωγραφικής δε μου άρεσε καθόλου εμένα.

ούτε και του Α.

το έχουμε σαν βάση όταν παίζει με τις πλαστελίνες... χαχαχα!

πάντως, το elc έχει και χρωματιστό μαρκαδώρο.

Σωσώκα,τα φιλιά μου στην Καβάλα!!!

αγαπημένη πόλη!

κοριτσάκια μου και να μας πάρουνστο δημόσιο, δε θα μπορέσω να τον στείλω.

είναι ως τις 3 κι εγώ σχολάω στις 3:30.

άσε που δεν τα ταΐζουν.

κι αν βάλω εγώ φαγητό, θα τρώει μόνο του το μωρό.

και θα μένει εκτός ψυγείου τόσες ώρες...

το μόνο που σκέφτομαι είναι η Ανθούλα που της είχα πει ότι θα της πάω και τον Μάριο...

ρε κορίτσια σας είπα ότι μου έχει κατσικωθεί στο μυαλό ότι θαείναι κοριτσάκι;

χαχαχα!!!

ότι να 'ναι...

εμένα μου είχε πει η γιατρός τι θα χρειαστώ μαζί μου.

και να χρειαζόμασταν κάτι έξτρα, έστελενε τον Π στο φαρμακείο που είχε απέναντι.

οι βαλίτσες είναι έτοιμες!

και έχουν τα πάντα μέσα!

την Τετάρτη έχω γιατρό.

μετά δε θα με ενδιαφέρει αν γεννήσω γιατί θα έχω κλείσει και την 37η βδομάδα.

σας είπα ότι ετοίμασα και τα σοκολατάκια που θα κερνάω στν κλινική;

έβαλα από 3-4 σε κάθε σακουλάκι και τα έκλεισα με κορδελίτσα.

όταν γεννήσω θα στείλω μήνυμα στα κορίτσια που έχω το κινητό τους.

ξέρω ότι η θετική σας σκέψη θα είναι κοντά μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να δεις Νανα θα φτασεις στο τελος

τν αλλλη εβδ ξεκινα εντατικα το σεξ να σπασουν τα νερα

πως περασε ο καιρος

ολα ετοιμα -μια χαρα

λες τελικα να ειναι κοριτσι; :lol:

εχω βαλει 7 πλυντηρια απο χθες -πλενω τα βρεφικα και ειναι ατελειωτα μιλαμε - βαζω σιδερο καθε βραδυ τ :lol: χθεσινα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια και χαρά σας!

Ο καιρός εδώ χάλια,κοκκινόχωμα και υγρασία...μπλιαχ που λέει και η κόρη μου!

Marker μη τα πλένεις και συ όλα,ξεσκάρταρε μερικά.Πόσα ποια να χρειαστεί το νεογέννητο...Επειδή τα χεις σωνει και ντε να του τα βάλεις όλα;;;;Καλά κουράγια...

Καλό τριημεράκι να χουμε να ξεφαντώσουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρντ κι εδώ έχουμε το κοκκινόχωμα.

πολύ εκνεριστικό πράγμα...

μαρκεράκο εγώ τα έχω όλα έτοιμα!!!

αλλά καμία σχ΄ση με τον ενθουσιασμό του πρώτου.

ήταν σκέτη αγκαρία... χαχαχα!!!

τι σεξ ρε βλάκα;

σε αυτή την εγκυμοσύνη δεν έχω καθόλου διάθεση...

ελπίζω να επανέλθω μετά.

χαχαχα!!!

νιώθω μόνο μαμά...

σήμερα δε μαγείρεψα.

χθεςέκανε φασόλια ο Π.

θαφάει αυτός και το μωρό.

εγώ έβγαλα λίγα σπρινγκ ρόουλς που είχα φτιάξει.

post-14188-13873940184661_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και τρωω τρωω τρωω και παω να τρελαθω :D

δεν ειναι μονο τα ρουχα μαρντ -σεντονια -παντες -παλωματα -κουβερτες πικε και κανονικες -σελτεδακια-πανακιακαι ολα γενικα

και ρουχα δεν καλοκαιρινα δεν εχουμε

ειναι πολλα και τα ειχα ξεχασει ποσα χρειαζεται ενα μωρακι

καλα Νανα και εγω μη φανταστεις οτι σιδερωνω και συγκινουμε :lol:

αντε να τελιωνουμε λεω :lol:

μονο εγω θελω σεξ και δεν μου καθεται ο αντρας :lol::lol::lol:

μπραβο για τα σοκολατακια

πες καμια ιδεα που να φτιαχνεται ευκολα για νηστεια

αλλα δεν περιμενω πολλους ευτυχως -ηδη στους περισσοτερους εχω πει εαν μπορουν μετα τη 2η μερα να ερχονται και θα ειναι καθημερινη και Μ.ΕΒΔ οποτε θα λειπουν σχεδον ολοι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοιμηθηκαν 1,5 ωρα

παμε στην ταρατσα σε λιγο να παιξουν λιγο και μετα κατω για φαι -πηρα φρουτα μαζι

για πρωινο σημερα εφαγαν μπισκοτα λεει -ουαου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οπότε με μια κόρη νανά! Χαχα τρελοκομείο!!!!!!

Με το καλό και να μας ενημερώνεις! :-)

Εμείς καλά! Ξεκινήσαμε γαλακτοκομικά! Καλά πάμε την άλλη εβδομάδα θα πιει και γάλα!

Εγώ καλά από αμνιακα σούπερ. Έκανα μια πολλή πολλή μικρή αποκόλληση αλλά κι από κει καλά πάμε. Γενικά καλά. Ξεκουράζομαι βέβαια ακόμη αλλά σήμερα πήγα γιατρό και με καθησύχασε αρκετά. Γενικά μου είπε ότι η μήτρα μου κάνει εύκολα συσπάσεις (έχω και από αυτές) o οργανισμός μου κάνει τέτοια στις εγκυμοσύνες δεν είναι ας πούμε ανεκτικός αλλά όπως και στον διονύση φτάνω δόξα το θεό στο τέλος.

Τι να πω????

Ευτυχώς είναι η μητέρα μου εδώ και την παλεύω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ πάλι θέλω σεξ! :-(

Αλλά που τέτοια τύχη! Χαχα

Α ρε μπουμπού! Θυσία η μανούλα!

Νανά άνοιξε το εσύ!!!!! :-)

Μαρντ και γω τον πίνακα του ικεα θα σου έλεγα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αααα ξέχασα να σας πω! Άρχισα πλέξιμο! Χαχαχα

Τόσο καθισιό! Να το εκμεταλλευτώ! Με βοηθά και η μαδερ! :-D

Θα φτιάξω και σε μια φίλη μου! Χθες είχε αυχενική και έμαθε ότι είναι κορίτσι! Μια ροζ κουβερτουλα! :-p

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δε νομιζω να ανοιξε καμια το επομενο και να γραφω τζαμπα εδω.....

πωπω ρε κοριτσια εγω τα καθημερινα βαζω πλυντηριο και βαριεμαι, που να ειχα να ετοιμασω για νεο μωρο... ξεμαθα...

ρε ΜΑρκερ παντως να εχεις τοσα ρουχα απο τα μεγαλα και να μην ταιριαζει η εποχη στο μικρο!

α! και μην το ξεχασω.... εγω εκανα καρδιοτοκογραφο 2 μερες πριν σπασουν τα νερα και φυσικα με εβαλαν και οταν πηγα μεχρι να τελειωσει το χειρουργιο ο γιατρος μου και να αποφασισει φυσιολογικα ή καισσαρικη και φυσικα δεν πληρωσα φραγκο! ελεος πια! να ξεζουμισουν τον κοσμο!

Νανα θα περιμενουμε το μηνημα σου!

εγω ειμαι ΚΟΜΑΤΙΑ!

το πρωι τα εντυσα καρναβαλια, καουμοποι και γατα, τους ζωγραφισα μουστακι και ροζ μυτουλα με μουστακια, τα πηγα σχολειο, πηγα δουλεια, χαμος! το τι μετρα ζητουσαν για ολο το 3ημερο! λες και μαρουλοφυλλα ειναι οι συναδελφοι και μπορω να εχω οσους θελουν! στειλε και σε γηπεδα, στειλε απο δω, απο κει, εχουν και εορτασμους 2ημερους οι εβραιοι για το 70χρ απο τοτε που εφυγε το 1ο τρενο για Αουσβιτς! και φυλαμε τους παντες! δε γινονται αυτα ρε παιδια... εφυγα 11:30 να παρω τα παιδια απο το σχολειο, τα πηγα σπιτι, ηρθε ο πεθερος να τα κρατησει και ξαναπηγα ως 3:30. ξαναπηγα 6-9 γιατι ακομα ζητουσαν ατομα! και με τοπου γυρισα σπιτι με ηρθε και περιοδος! δεν αντεχω!

σε λιγο θα την πεσω... αυριο ρεπο...

χαλασε και εδω ο καιρος... κρυο 3ο και τρελος αερας!

καλα να περσετε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κοριτσάκια μου!

τι κάνετε;

μαράκι ας το ανοίξει κάποια άλλη γιατί δεν έχω έμπνευση για τίτλο.... χαχαχα!!!

δεν το ανοίγεις εσύ που έχεις την κόρη;

χαχαχα!!!

μαράκι το πλέξιμο είναι μεγάλη χαλάρωση!!!

αυτές τις μέρες που κάθομαι, έφτιαξα 14 σκουφάκια...

έφτιαξα στέκες, κοκαλάκια... χαχαχα!!!

είναι έτοιμη και η τσάντα που έφτιαξα.

σας χρωστάω πολλές φωτό...

ο πρόεδρος μας αποφάσισε κούρεμα καταθέσεων.

πολύ άδικο ρε κορίτσια...

6,7% για καταθέσεις κάτω των 100.000 ευρώ και 9,9% για καταθέσεις άνω των 100.000 ευρώ.

δηλαδή, μια οικογένεια που με κόπο μπορεί να μάζεψε 100.000 ευρώ, θα της πάρουν τις 10.000 έτσι απλά...

πάλι ο απλός κοσμάκης θα πληρώσει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα...

Πω πω Βαγκ και μονο που τα διαβασα κουραστηκα και εγω...ταλαιπωρια...

Νανα εννοειται οτι θα στειλεις μηνυμα...και παρτο αποφαση εισαι και εσυ μια αγορομανα αν και ομολογουμενως δε σου φαινοταν... ;);)

Μαρια αυτο μου τη δινει και μενα...θα πανε πολλα ρουχα εντελως χαμενα...

να μη θυμηθω μπουφαν και φορμα εξοδου burberry απο τη νονα που αποκλειεται να του ερχονται γιατι ειναι βαρια μεχρι 4 μηνων...

Μαρακι υπομονη...εγω για να ειμαι ελικρινης στην 1η εγκυμοσυνη το σκεφτομουν..τωρα πιο λιγο...

χθες βγηκαμε για φαγητο το βραδυ και με τον μικρο...δεν καθισε στιγμη...και το φαγητο στα ορθια το επαιρνε...απιστευτο τρεξιμο..ειχε και αλλα παιδακια το μαγαζι..δε σηκωθηκαμε καθολου...αφου ζημιες δεν κανανε, επικινδυνο δεν ηταν τιποτα τον αφησαμε..ερχοταν μια χαρα να μας δινει αναφορα :lol::lol:

παρολη την κουραση ξυπνημα στις 6.30 :mrgreen::mrgreen:

ανοιξαμε και ενα καινουριο παιχνιδι που ειχα παραγγειλει με καρτελες.. ravensburger εξαιρετικα παιχνιδια απο τη δικη μας ηλικια ακομα...με το θρυλικο memory

Μαρδιο εχει για τις μικρες πολυ καλα που εψαχνες...

ψαροσουπα και ψητα ψαρια φτιαχνω και κατα τις 12 για καφε...

Νανουκα παντως οσοι ειχαν τοσα χρηματα με τις δυσοιωνες προβλεψεις θα τα εχαν βγαλει εξω..

παντως πολλοι Ελληνες εχουν μεταφερει και σε κυπριακες τραπεζες χρηματα...

επισης δε σου ειπα οτι η κολλητη μου και νονα του μικρου αρραβωνιαστηκε με Κυπριο..γνωριστηκαν Λονδινο που δουλευουν και οι δυο...αυτη εχει ζησει 5 χρονια Λευκωσια εκει εκανε παιδιατρικη..εσκιζε τα ιματια της οτι δε θα επαιρνε Κυπριο ακομα και αν ηταν ο τελευταιος αντρας στη γη :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...