Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΟΚΤΩΒΡΙΑΝΕΣ ΜΑΝΕΣ ΓΕΝΝΟΒΟΛΟΥΝ ΞΑΝΑ ΜΕ ΜΑΝΙΑ.. ΕΠ37


Recommended Posts

Καλά vag μιλάμε τέλεια!!!Ούτε που φαίνεται ότι είναι από τόσο απλά υλικά.Και τα μοντέλα όμως σκίζουν!Κοίτα η Μαριάννα χαμόγελο,Τζοκόντας!

Είχαμε τοπική εορτή-την ενσωμάτωση των Δωδεκανήσων με την μητέρα Ελλάδα.

Εμας έφτιαξαν σημαιάκια λόγω της ημέρας με γκοφρέ σε χαρτονάκι και καλαμάκια και ένα μπαλόνι χάρτινο σε ξυλάκι που το ζωγράφισαν μόνες τους με πινέλο λέει η καθεμιά και απο πίσω είχε κολλημένο το κείμενο της πρόσκλησης για το σημερινό prive πάρτυ.

Για να δούμε σήμερα από το πάρτυ τι θα έχει και αν θα έχει....

Πέρσι έφτιαξαν κάτι ημίψηλα καπέλα πολύχρωμα που κρεμόντουσαν ζελεδάκια πάνω,ήταν τέλεια!

Φέτος περικοπές...

Και γω vag εκανα εμβρυομεταφορά 25/01 Γρηγορίου και Μαργαρίτας και κάθε χρόνο τέτοια μέρα θυμάμαι που ήμουν στην ανάνηψη και έβλεπα Μενεγάκη και εύχονταν στους εορτάζοντες και έλεγα αμα βγουν ένα και ένα θα τα βγάλω Γρηγόρη και Μαργαρίτα!χα χα...

Χρυσούλα καλές ειδήσεις να χεις από γιατρό...απόλαυσε το σποράκι σου...Πως τις περιμέναμε αυτές τις συναντήσεις με τον άντρα μου.Στοιχηματίζαμε πόσα γραμμάρια θα χουν πάει,σε τι θέση θα ναι και άλλα τέτοια κουλά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 940
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στο ματι δε λεω οτι δεν πιστευω αλλα ειναι το τελευαιο χαρτι που θα χρησιμοποιησω σε κατασταση πανικου :D ο απορροφητηρας κανει θαυματα σας το υποσχομαι -μια δοκιμη θα σας πεισει :)

στη γρουσουζια πιστευω ομως πολυ - το οτι μπορει να το ελεγε για γρουσουζια το πιστευω πραγματικα

εμας κλασικα στον παιδικο δεν εκαναν τιποτα απολυτως

ουτε καρτα για τη γιορτη δεν μας εφτιαξαν ελεος -ευτυχως που δεν παω εγω γιατι θα ειχαμε γινει κωλος με τις ηλιθιες

μια μασκα φερανε χαρτινη -κουραστηκαν οι κοπελιες :evil:

μπραβο για τους παιδικους -φτου φτου

και πραγματικα ναγκ πρεπει να ειναι σουπερ ο δικο σας

η εμβρυομεταφορα πρεπει να ειναι σαν γιορτη για εσας ε;

πραγματικα μονο καποιος που το εχει κανει πρεπει να σας νιωθει

θα κατεβετε Αθηνα δλδ Χρυσουλα;

εγω εχω ντοπλερ την Τεταρτη

αντε να δουμε ποσο ειναι ο μπομπιρακος σας να εχουμε να συγκρινουμε :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε ομορφιναν πολυ βαγκ

μιλαμε η Μαριαννα φενεται πιο μεγαλο παιδακι

να τους χαιρεσαι -πολυ ομορφες στολες μπραβο σας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κουκλια Βαγκ!!!!

μπραβο σας!!!!

Μαρια δεν ξερω αν θα κανω doppler αυριο..,μου ειπε θα δειξει...

στην 1η δεν ειχα κανει ...

παντως ο μικρος ειναι πολυ κινητικος...μου θυμιζει παρα πολυ την 1η εγκυμοσυνη....νιωθω σαν να την ξαναζω...

Πωπω ο μικρος θα κοιμηθει στη μανα μου σημερα μετα απο 5 μηνες γιατι θα φυγουμε στις 5 το πρωι και το σπιτι ειναι αδειο... :(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι οντως Χρυσουλα - φανταζομαι οτι εαν λειπουν τα παιδια τσπιτι ειναι αδειο

καλα αποτελεσματα αυριο

Καληνυχτες -αν και δεν θα κοιμηθω -πωπω πεφτω για υπνο στις 2 και 7 ειμαι ορθια -δεν ξερω εχω αγωνια;ύπερένταση ; δεν ξερω πραγματικα και δε νυσταζω νκιολας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω για τα λογια σας....

ναι οντως ΜΑρκερ η εμβρυοτοποθετηση ειναι κατι πολυ σημαντικο για μενα... γενικα ολη η διαδικασια, αλλα εκεινη η στιγμη... οσο κουλ και να ημουν θυμαμαι καθε στιγμη...

ΠΑντως Μαρντιο επαιζε πολυ ΜΕνεγακη η ολη φαση ε;;;

και εγω την εβλεπα, γιορταστικο προγραμμα με Τσαλικη. τρελο γελιο...

αλλα μεθη με κανανε μονο στην οωληψια, στη μεταφορα οχι.

σας αφηνω... ο αντρας θελει μασαζακι στον αυχαινα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερουδια σε ολες

καλα σκ τωρα δεν εμφανιστει καμια βεβαια

πηγαμε πουρνο πουρνο οκογενειακως για εξετασεις

πρωτη εγω μετα τα παιδια

γενικα καλυτερα απο περσι πηγε -μονο 2 τους κρατουσαν :lol:

και πιο γρηγορα εδωσαν αιμα -εκλαιγαν αρκετα αλλα σε κουλ κατασταση -βεβαια ο Στελιος λεει οτι ακομη μετα απο 1,5 ωρα ποναει :)

το απογεμα γεννεθλια

σημερα θα παρουμε ρηλαξ του μπεμπη - μου εδωσε ο πατερας μου λεφτα για δωρο που ηθελε να του κανει -ολα τα δωρα δεκτ του ειπα :D

δωρα για τα γεννεθλια και σουπερ

το μεσημερι πρεπει να κοιμηθουν -για να δουμε

ψαροσουπα για τα τεκνα και εμεις λιγη ασολαδα και λιγα σουτζουκακια απο καταψυξη

γενικα καλα - :D Νυσταζω βεβαια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελατε..χθες δε μπορεσα να μπω..

ελενη γιατι ηρθε παιδακι μου αυτη;;μου λες;;κ μη μου πεις οτι εφερε και τη μικρη..θα σαλταρω~!!

καλα τα παιδια;;κ τα 3 ρεννοω..

βαγκ τελεια φωτο..αληθεια..ποτε σε βολρυει να ερθεις;;απογ λογικα,ε;;

την αλεκα μπορει να δω αυριο το απογ..

το πρωι πηγαμε σε κατι φιλους..το απογ στη ξαδερφη..

οποτε μπορουμε βγαινουμε..

τι αλλο;;

καλε γιατι δεν υπαρχουν πολλες δημοσιευσεις;;ελεος!!

νανα που εισαι;;

αλεκα;;

εβγαλ ερπη..εννεοιται!!η μπουμπυ ανυσηχη..κ δε μπορω να την κανω καλα με τιποτα ρε παιδια κ νευριαζω..

οταν την παρει ο λευτ τσουπ!!

1 χαρα!!

εκνευριζομαι που δε μπορει να την κανει καλα..η μανα της..

τεσπα!!

λες να καταλαβαινει που ειμαι νευριικια...;;;

καλε ποιος ειπε οτι η θυολη εχει κορτσι;;απλα ελπιζει..η καημενη..χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τα τελευταία που γράψατε διάβασα και οτι ήταν στη σελίδα δεν γύρισα πίσω

Τι ωραίες στολές βλέπω Βαγκ. Και απο ότι κατάλαβα απο τα σχόλια τις έφτιαξαν στον παιδικό!!!! Σούπερ

Εμείς δεν πήγαμε καθόλου απο την Τρίτη λόγω γαστρεντερίτιδας.

Περιττό να σας εξηγήσω πως πέρασε η εβδομάδα.......να έχω και δουλειά Χάλια λέμε

Αντε απο Δευτέρα τα κεφάλια μέσα

Ολα πηγαίνουν καλά κατά τα άλλα; Κανένα σημαντικό περιστατικό έχουμε; ελπίζω όχι

Αναδρομος κι ο Ερμης και δεν βοηθάει

Αν βλέπετε ένταση στο σπίτι και ασυνεννοησία με το ήμιση ή με άλλους κοντινούς αποτελεσματα του ανάδρομου.......εγώ δεν πίστευα αλλά δυο χρόνια τώρα όποτε ακουω ανάδρομο χάλια τα πράγματα ..... και δεν είμαι η μόνη ......

Σας φιλώ και σας αγαπώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σιγα μη γραψει καμια το σ/κ.....

ζζζζ. περαστικα! εγω θα τολεω συνεχεια... ποτε θα ερθεις καλοκαιρακι;;;;;; εεε;;;;;;

Μαρκερ τι εγινε, περασατε καλα στο παρτ;;;;

Σωσω οποιο απογευμα σε βολευει πες να κανονισουμε. θα ελεγα να ειναι απογευματινος ο αντρας αλλα απο βδομαδα θα ειναι σε εκπαιδευση και δε θα κανει απογευμα. αλλα χαρη θα του κανουμε να ξεκουμπιστουμε ολοκληρο απογευμα απο το σπιτι.....

μην το παιρνεις κατακαρδα με τη μικρη ρε συ... την παρακανεκευει ισως ο αντρας τωρα που δε δουλευει ακομα... μετα τι θα κανει;;; παλι στη μανα θα γυρισει...

εμεις τα κλασσικα... οποτε εχει βροχη και υγρασια ειμαστε ολοι λιγο μπουκωμενοι... ο αντρς περιμενει να πανε 5χρ να κανουν τα τεστ αλλεργιας και να παρουμε τις υπογλωσσιες σταγονες που ειναι ατομικο μιγμα αναλογα με τις αλλεργιες για 4-5 χρονια και τερμα τα μπουκωματα και οι μυξες κλπ.. το εκαναν και συναδελφοι στα παιδια τους και ειδαν αποτελεσμα. τα ειχα παρει και εγω αλλα δεν τα χρησιμοποιησα γιατι θα ξεκινουσαμε για εξωσωματικη και δεν ηξερα αν πειραζε..

αυριο εκκλησια... μονη θα τα παω... ο αντρας πρωινος...

καλο βραδυ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα....

μην παραπονιεστε να μπηκα εγω Κυριακη πρωι πρωι!!!

Ολα καλα με γιατρο..εκανα doppler ολα οκ..ο μικρος στα 1.870 γρμ..και οι υπολοιπες μετρησεις πολυ καλες...

σημερα ομως ειμαι πτωμα...αργησαμε να γυρισουμε..γυριζαμε ολη μερα και τα εφτυσα...

ευτυχως καλος καιρος να βγουμε με μικρο γιατι χθες εδω εβρεχε και η μονη βολτα ηταν στο σουπερ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα..χθες πηγαμε βιταλη..πολυ καλη...βαγκ απογ ,ε;;σε βολευει τη τετ το απογ;;;πες ναι..ατζεμ πιλαφ με κοκκ κρεας κ σνι5τσελ,παρελαση σημερασ στο σπιτι..αυριο ερχεται η πεθερα να δει τα παιδια..ισως κατσει κ 1 μερα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!

τι κανετε ???

απο τα λιγα που διαβασα μια χαρα σας ακουω!

εμεισ εδω σουμε την αποκρια !!!!!!! :lol:

ολοι την εβδομαδα τρεχω κ δεν φτανω.... :lol:

τα σαβ/κυριακα :lol: εχουμε παρτυ ...για μικρους απο νωρισ κ για εμασ του μεγαλους αφτερ :l

μολις παω να ανοιξω μαμμυ...τοτε η μια θελει το ενα κ η αλλη το αλλο ...ωρες -ωρες νιωθω υπηρετρια :oops:

στον παιδικο κανουνε καθε μερα μασκες κ καπελα...

τηνπαρασκευη ειχανε γιορτη -θεατρικο στο κεντρο δημιουργικης απασχολισεις...η Μαρια ηταν κοκκινοσκουφιτσα ...ηταν υπεροχα ...ειχανε ολους τους ηρωες των παραμυθιων ...

εχθες ο πολιτιστικος ...

σημερα αλλο...

κ να θελεις να αγιασεις δεν μπορεις :lol::lol::lol::lol:

καλη αποκρια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :ar!

σωσω εισαι θεσ/νικη????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα

τωρα καθισα -μαγειρεματα- ψαροσουπα τα παιδια -γεμιστα εμεις

εχθες περασαμε πολυ καλα -αν και εσπασαν μια πορτα- την κατεβασαν κατω -τωρα ποια; δεν ξερω δεν εγελαν μαλλον ηταν ομαδικη δουλεια- την ειπα στη μανα της συνηφαδας μου γιατι ασχολιαταν συνεχεια με τα παιδια μου και ο Νικος εκλαιγε ολη την ωρα -χεστηκα εαν παρεξηγηθηκε -αλλα σορυ κιολας βαριεμαι να τον ακουω να κλαιει -

εαν θελετε να τον μαλωνεται και να ασχοληστε μαζι του της λεω -οταν θα κλαιει να προσπαθειτε εσεις να τον κανετε καλα μετα και να μην τον στελνετε σε μενα- παρεξηγηθηκε αλλα χεστηκα

θα σας περιγραψω μετα

γενικα εφαγα τον κωλο μου -1,5 κομματι τουρτα πιστσες κλπ -χεσε μεσα δεν θα ζυγιστω

μπραβο Χρυσουλα στον μπεμπακο σουπερ

ειστε πισω; ή θακατσετε αθηνα για φαι κλπ

Αλεκα ζηευω τις ασχολιες σας εκει πραγματικα - παντα ετσι καλα να περνατε

Μαρια ζ -περαστικα σας -πωπω σας ριχνει παρα πουλ ρε γμτ - κριμα τα παιδια

Σωσω μιλαμε συμπασχω απολυτα

και εγω θα τα επαιρνα κρανιο μιλαμε και οχι τιποτε αλλο εουν να λενε μετα οι αλλοι :)

ζωηρη ε η μικρη; θα καλοπερασεις - μου θυμιζει τα δικα μου -ελπιζω να στρωσετε μεγαλωνοντας αλλιως παιρνε με τηλ σε καταστασεις πανικου να σε ηρεμω :)

παιδοτοπο το απογευμα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia κ απο μενα...σιγα τη τουρτα ρε συ μαρκερ..

δε με νοι<ζει που λες ο κοσμος τι θα πει..αλλα πως ετυχε κ ημασταν σε 1 ζευγαρι που με εχει λιγο στη μπουκα..κ το μβρο ςεκλαιγε κ δε σηκωθηκα γρηγορα και μετα το ηρεμησε ο λευτ κ θα λεει..κοιτα μανα..αλλα εμενα δε εμ νοιαζει..

βαγκ να σε κλεισω τετ απογ;;θα ερθει η αλεκα σε λιγο απο εδω!!

πηγαμε χθες βιτκα..δσε θυμαμαι αν το ειπα..φωναρα η ατιμη αλλα ξενυχτησμεςνη..εκανα ατζεμ πιλαφ ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν τοειπες -το εγραψες στο φουμπουκι για τη βιταλη

φωναρα οντως

σημερα βολταραμε απογευμα

καλα ηταν -παιδοτοπο πηγαμε -αν και ο Στελιος μας εκανε μια υποθερμια το απογευμα 35,6 και δεν ξερω γιατι -εναι λιγο βραχνιασμενος

τα γεμιστα βγηκαν θεικα -μιαμ μιαμ ηταν που εμενα με πειραουν γενικα γι αυτο δεν φτιαχνω

ναι καλα κανεις και χεστηκες σωσω

ας λενε οτι θελουν οι αλλοι

εμαςς 3 φορε εθες η μανα της συνηφαδας εκανε τον νικο να κλαψει -1-2-3 δεν κρατηθηκα της την ειπα

η πρωτη ηταν γιατι εσκυψε πανω στο τραπεζακι να φαει πατατακια δνε ξερω τι και καθισε πανω στο τραπεζι και το εκανε παρατηρηση οτι ' δεν καθονται τα κλα παιδια στα τραπεζια ' :evil:

γμς σε το λεω -μερα που ειναι

2η ηθελε ο νικος να βγαλει τη στολη του και του ειπε οτι - όλα τα παιδια την φορανε και δεν ξερω τι αλλο με υφος γενικα ' και παλι κλαματα ο νικος

την 3η ειε παρει τις σερπατινες τις χαρτινες και τις ειχε περασει στο λαιμο του σαν κολιε και αρχισε να τον τραβολογαει να του τιςκοψει και να φωναζειτι πραγματα ειναι αυτα πνιγεις και κατι τετοια - και ημουν μπροστα ετσι καμια σχεση - παλι κλαματα ο νικος

εκει δεν αντεξα της φωναξα και της την ειπα μπροστα σε ολο τον κοσμο

χεστηκα να παει να γμθ και της την ειπε και η συνηφαδα μου ευτυχως με ηρωνια βεβαια προς εμε αλλα χεστηκα και παλι

ειναι η μανα του μπροστα εαν δεν την ενοχλει εσενα τι σε νοιαζει της ειπε :lol:

το ξερω οτι το ειπε για να με πικαρει οτι δε νοιαζομαι και καλα αλλα στο αρ...ια μου

να κοιτανε τα δικα του τα παιδια

και δεν το εκανε μονο στα δικα μου απλα τα δικα μου αντιδρουσαν τοσο εντονα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελενη εαν μας βλεπεις πως τα πας;

με την τομη και τα μετα εισαι οκ εσυ;

τα μπεμπακια ηρεμησαν καθολου;

Μαρακι φιλια στη μπεμπουα σας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πολλα χαιρετισματα να της δωσεις

ας μπεινα μας χαιρετησει καποια στιγμη

καλα να περασετε αυριο

περιμενουμε φωτο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι! αυριο παω Σωσω! καλα να ειμαστε μονο γιατι το τελευταιο 2μηνο φοβηθικε το ματι μου...

κοριτσια καλα κανετε και τη λετε σε οσες σας πριζουν. και η μαμα μου ηταν των σχολιασμων, δεν τα ελεγε στος αλλους ευτυχως, αλλα της το εκοψα. τι σε νοιαζει τι κανουν οι αλλοι; κοιτα την παρτη σου να εισαι σωστη.

Χρυσουλα μπραβο για το νινι... αλλα σε κουρασε η βολτα ε;;

Αλεκα στο ρυθμο του καρναβαλιου η Αλονησος! καλα να περνατε!

εμεις το πρωι πηγαμε εκκλησια, ειχε λιακαδα εκει πανω, αν και χαμηλα στο Λαγκαδα ειχε ομιχλη μεχρι που γυρνουσαμε. τους αφησα να παξουν και στον αυλογυρο της εκκλησιας με κατι αλλα παιδακια στο σχολασμα γιατι ειχε τελεια μερα! μετα... μεσα....

αυριο σχολειο.... θα τα παει ο αντρας που εχει ρεπο. χιχι...

τα λεμε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια!

Vag το στικάκι μη ξεχάσεις!!!!!!!!!!

Ούτε εγώ έκανα μέθη στην εμβρυομεταφορά,μόνο στην ωοληψία.Αλλά μετά με άφησαν καμιά ώρα ξαπλωμένη και έβλεπα Μενεγάκη.Όντως είναι στιγμές που δε θα ξεχάσω ποτέ...

Χρυσούλα μπράβο για το μπεμπέ,marker αντε και συ με το καλό το doppler.

Αλέκα ξεσαλώστε με τις ευχές μας!Να το χαρούν τα κορίτσια και σεις...

Mαρια ζζζζ έτσι εξηγείται με τον ανάδρομο...Είμαστε σπίτι τσίτα τα νεύρα αυτές τις μέρες και ένταση με το σύζυγο για το παραμικρό.Πάντως ρε κορίτσια κατάλαβα αυτές τις μέρες πόσο εύκολα μπορείς να τσακωθείς εξαιτίας της έντασης και της γκρίνιας που υπάρχει λόγω παιδιών ώρες ώρες.Πρέπει να κρατάς το στόμα μούγκα τελικά,να βουτάς τη γλώσσα 2 φορές στο μυαλό και όταν ηρεμούν τα πνεύματα τότε να μιλάς.

Μαρκερ αφού ήταν η μαμά παρούσα κακώς μιλούσε η άλλη κυρία.Αμα δεν ενοχλούσε εσένα ή δεν πείραζε άλλο παιδάκι εκείνη τι την έκοφτε;;;Καλά έκανες και μίλησες...

Σωσω καλά να περνάτε...

Φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και καλή βδομάδα!

Χρυσούλα μπράβο στον μπεμπούλη και το ντόπλερ...

Μαρκερ καλά εκανες και της την ειπες...καλα δεν ντρεποταν να κανει το παιδακι να κλαιει;;;

Συμπεθερα δεν ειπες η νυφη μου τι ντυθηκε...

Νανουκα ελα στο μοναστηρακι στην Αθηνα...δε θα ξεκολλας...

σεκρετερ εχω παντως :D αντικειμενικα ειναι ενα κομματι απο διαφορα, ΄΄κινεζικα΄΄οπως τα λεω εγω γιατι ειναι ξυλινα με σκαλιστες παραστασεις αριστουργηματα απο Κινα μαλλον.Ενα σεκρετερ, μια ασορτι καρεκλα, ενα μπαρ ενα σεντουκι...και ειναι στολιδια στο σαλονι μου.Αφου χαζευει τις παραστασεις τους και ο αντρας μου με το Βασιλη.Α!...και ειχαν ερθει και απο Κυπρο!Συμπτωση ε;αλλα μη με ρωτησεις λεπτομερειες ημουν πολυ μικρη...αυτα τα πηρα απο τη μαμα μου...

Σωσω ωραια τα περασατε με τις κυβερνοφιλες λοιπον!μπραβο!

ωστε η Θουλη δεν ξερει το φυλο ακομα;18η εβδ δεν ελεγε το τικερ;τι να πω!Ευχομαι μια κουκλιτσα!...αχ τι να πω!

Α!να γελασετε τωρα που ειπα αυτο:λεει ο αντρας στο τηλεφωνο σε ενα φιλο του οτι περιμενω αγορι παλι...΄΄δυστυχως αγορι παλι, ελπιζαμε για ενα κοριτσακι΄΄και ακουγεται ο Βασιλης ΄΄Δυστυχως!!!την πατησαμε!!!'' :lol:

Μαρντιο ωραιες οι φωτο σας!!! καλα μου φαινεται μονο η μαρντιο τα εντυσε φετος...

εμεις τιποτα ακομα...

ΜαριαΖ εσεις πρεπει να περνατε και 5 γαστρεντεριτιδες το χρονο! Περαστικα σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα,

ειχα που ειχα τρελη κουραση απο το Σαββατο ανεβασε και ο μικρος ενα 39 χθες ετσι για να ειμαστε σε εγρηγορση..ολο το βραδυ αναμεσα σε 38 και 39..ξαφνικα..τιποτα αλλο..σε ποναει το αυτι οχι σε ποναει τποτα οχι...αντιπυρετικο και καπως ηρεμησε και κοιμηθηκε ενα 5ωρο..

πολυ λιγες μυξουλες τωρα αρχισε να εχει που ειναι στο 37..

ευδιαθετος ειναι παντως και με ορεξη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ποτε εφτασες και εσυ 15 εβδ καλε ντομ;

περναει ο καιρος γργορα πολυ

Χρυσουλα περαστικα σας

κυκλοφορουν κατι ιωσεις της μιας ημερας -ελπζω να ειναι απο αυτες

Μαρντ τωρα δουλευεις εσυ δεν θυμαμαι σορυ εαν το εχεις αναφερει

σημερα κανονισα τα χαρτια για το επιδομα κυοφοριας -δεν μου ειπαν ποσο βγαινουν παρα οτι θα τα βαλουν τελος του μηνα- αντε να δουμε και απο εκει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι Marker δουλεύω σε λογιστήριο ναυτιλιακής εταιρίας 08,00-15,30.Έκατσα μέχρι να πάνε τα παιδιά 10 μηνών,το μέγιστο που δικαιούμουν δηλαδή (εξάμηνο οαεδ και τετράμηνο ικα) και γύρησα.

Στην αρχή με βαριά καρδιά γιατί τα παιδιά έπρεπε να πάνε παιδικό,αλλά τώρα μου αρέσει το ότι βγαίνω από το σπίτι,έχω μια δουλειά που ακονίζει το μυαλό,βάζω λεφτά στο σπίτι,έχω ένα οχτάωρο που κάθομαι στη καρέκλα και δε με ενοχλεί κανείς...

Μου άρεσε που έγραψες στο σπίτι νιώθω ώρες ώρες υπηρέτρια...Ταυτίζομαι απόλυτα με τη κουβέντα σου αυτή.

Ντομ σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια για τα κορίτσια μου.Ηδη τις έντυσα 3 φορές,άντε και μια Καθαροδευτέρα και τα μαζεύουμε τα αποκριάτικα για φέτος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...