Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΟΚΤΩΒΡΙΑΝΕΣ ΜΑΝΕΣ ΓΕΝΝΟΒΟΛΟΥΝ ΞΑΝΑ ΜΕ ΜΑΝΙΑ.. ΕΠ37


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 940
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

αλοχα

Καλε μαριλου γιατι δεν εισαι εδω μαζι μας; της οικογενειας εισαι και εσυ :)

εγω συνηθως εφαρμοζω το 1-2-3 σκεψη

αλλα ειναι φορες που ειναι απαιχτα βρε παιδι μου

αυτο με το κατουρημα μολις το εκανα γιατι παλι ηθεε να αλλαξει βρακι ο Νικος και μου ειπε "που θες να το πλυνω; στη μπανιερα ή στη τουαλετα" :lol:

ο μαζεμα καποια στιγμη το εφαρμοζε ο αντρας μου - κλαινε και ουρλιαζουν εκεινη την ωρα και μεα ο ξεχνανε

ισως πρεπει να γινει πιο συστηματικο εχεις δικιο.

τι να πω μακαρι να πιασει

καλε ακομα δεν εφυγες εσυ;

ι ωρα πεατε; καλο ταξιδι να εχετε.

ο αντρας μενει πισω; δεν θυμαμαι σορι

παει η νανα μπηκε στο μηνα ης αυο ηταν -οποτε περιμενουμε σε λιγες μερες γεννητουρια

και μην ντρεπεσαι για το παρκοκρεββατο -ολα την ιδια τιμη εχουν πανω κατω- εμας μας ειχαν παρει ενα της μπεμπεσταρ οι κουμπαροι μας και μετα αγορασαμε αλλο ενα της κικο -πανω κατω την ιδια τιη εχουν ολα και τν ιδια δουλεια κανουν -σπανιως τα χρησιμοπιησαμε εμεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγώ το χρειάζομαι ρε Μάρκερ.

θα το έχω κάτω στο σαλόνι για να τον κοιμίζω εκεί.

δεν μπορώ να ανεβοκατεβαίνω σνέχεια...

και προτιμώ αυτό που έχει και θέση γα τα βρεφάκια...

εσένα είναι και 2 στη ίδια ηλικία, οπότε ο ένας ανταγωνίζεται τον άλλο... χαχαχα!!!

σε 3 μέρες μπαίνω στον μήνα μου...

μακάρι να αντέξω άλλες 3 βδομάδες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στην αρχη το ειχαμε και εμεις στο σαλονι -τελικα μας βολεψαν τα ρηλαξ

την κουμπαρα μου την βολευει το καλεκλακι αυτοκινητου -ουτε το πακροκρεββατο -ουτε το ρηλαξ

θα το δεις πω θα σου κατσει

ναι καλε εσυ γιατι να μην αντεξεις;

αλλα απο τη στιγμη που πηκες στο μηνα σου εισαι μια χαρα

ολα σουπερ θα πανε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σώσω ελπίζω να φτάσατε καλά και να περάσετε τέλεια..

Νανά εγώ τον τελευταίο καιρό ζητάω αναμεικτο μοσχαρι με λίγο χοιρινό και όλα γίνονται πιο νόστιμα

Το δικό μας παρκοκρεβατο ο θαν το είχε βγάλει οφ αλλά για πρώτο καιρό έχω κούνια ρηλαξ με μουσικές φανταστική δώρο των συναδέλφων του σχολείου μαζί με τον βραστηρα..τρελούς υπνους ο θαν σε αυτη

Ελένη μπράβο σου και καλή σας συνέχεια..το καλοκαίρι θα είναι πλήρως ξεπεταγμενα.

Μαρία εγώ βιώνω καμια φορά κάτι παρόμοιο που είναι και ένας.η Μαριλου έχει δίκιο..ας δοκιμάσουμε..

Μαρδιο δεν έχω δει λάθος ποτε σε όσα γράφεις..οπότε μην ανησυχείς..χαχαχαχα

Αν δείτε λάθη γράφω από το κινητό

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να'μαι παλι... στα ελληνικα...

Σωσω με το καλο να τακτοποιηθειτε...

Νανα μιαμ μιαμ το παστιτσιο! απο μικρη τρελαινομουν... οτνα εκανε η μαμα μου ετρωγα 4 φορεσ ως το βραδυ!

οσο για τα βλαστπκυτταρα στις πολυδιμες κυησεις και εμεις τα ειχαμε δωσει στη δημοσια και μαλιστα ειχανε πει να πουμε στο γιατρο μας στου Σπυρου που ειχε ενα λιγοτερο αγγειο ο λορος να το "στραγγιξει" καλα, να μην παει χαμενο τιποτα!

ΜΑριλου συμφωνω με τις ιδες σου. εμενα μια φορα που εκανε τσισα επιτιδες στα πλακακια γιατι δεν ηθελε να ξεντυθει οταν γυρισαμε σπο το σχολειο τον εβαλα να κατσει τιμωρια χωρις βρακι. το'πιασε το νοημα και δεν το ξεναεκανε!

οσο για παρκοκρεβατα και ριλαξ κλπ εμεις ολα τα χρισημοποιησαμε στο επακρο! τα παρκα μας τα ειχαν δωσει οι αδερφες μας και τα ριλαξ ηταν καινουρια. ισως λογο μεζονετας ηταν δυσκολο να τα πηγαινω στα δωματια τους..

κατι ηθελα να πω... αλλα το ξεχασα... ανεβηκα γιατι η ΜΑριανα ηθελε κατουριμα...

τα λεμε αυριο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!

τσικνοπέμπτη σήμερα.

ο Α θα φτιάξουν πουρέκια στο σχολείο μαζί με τις γιαγιάδες...

η πεθερά μου πήρε μισή μέρα άδεια για να μπορέσει να πάει...

κι ο Άγιος φοβέρα θέλει... χαχαχα!!!

ο μπαμπάς μου μου βρήκε παλιό ράδιο!!!

γιούπι!!!

και μάλιστα αυτός ο γνωστός του είχε παλιά μηχανή singer και την πέταξε...

η καρδιά μου πιάνεται ρε κορίτσια όταν ακούω ότι πετάνε παλιά αντικείμενα...

αυτά που μου λείπουν είναι μία μηχανή και ένα σεκρετέρ...

παλαιοπωλείο το σπίτι μου... χαχαχα!!!

λέω να πάω να του αγοράσω στολή.

μου ζήτησε spider man...

πού τον έχει μάθει δεν ξέρω...

χαχαχα!!!

θα έρθουν οι κουμπάροι και θα ψήσουμε σουβλάκια, σιεφταλιές, χαλούμια και πίτες.

εγώ θα φτιάξω μόνο πατάτες στο φούρνο και μία σαλάτα.

έχω και παστίτσιο από χθες.

για μετά λέω να φτιάξω φρουτοσαλάτα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα

Σωσω καλα φτάσατε;

καλα α περασετε ολοι

Καλα με ταπαρκοκρεββατα δεν παιζει καθονταν τα δικα σας μεσα :D

εμας ουτε κατα διανοια μιλαμε αφου 6 μηνων που μπουσουλησαν βγαλαμε το τραπεζι του σαλονιου - βαλαμε κουβερτες κατω και τα ειχα ελευθρ\ερα τελειως με μαξιλαρια γυρω γυρω - εχρι 6 μηνων ειμασταν στα ρηλαξ ταοποια φυσικα τα βγαλαμε οφ και εχουν ηδη πεταχτει

τσικνοεμπτη εμειςσημερα και δεν θα κανουν απολυτως τιποτα -ο κωσ δουλευει - μονο 3 ωρες επιστρεφει το μεσημερι - οποτε θα φαμε ωραιοτατη κοτοσουπιτσα απο χθες

πατσιτιο δεν μου αρεσει καθολου γι αυτο και δεν σχολιασα

το σπιντερμαν απο το σχολιο το εχει μαθει σιγουρα νανα -καποια παιδακια τα βλεπουν αυτα

και μπιρι μπιρι τα μαθαινουν ολα

εμεις καλα -ο Στελιος κτουρηθηκε -δεν προλαβε να σηκωθει νακατουρησει μωρε απο τον υπνο του

και ευτυχως δεν τ αθελουν τα κατουρημενα και ξυπνανε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα....

και εμεις σημερα δε θα κανουμε τιποτα εξω γιατι εγω τελειωνω στις 9 και εχω φοβερο πονολαιμο :(:(

εχει παρει ο Νικος πανσετες ομως να ψησουμε και τωρα εφτιαξα μπιφτεκια για το παιδι, να τα εχω ετοιμα για ψησμο το βραδυ...ωραια ακρως οικογενειακα...

γλυκακι απεξω..μονο μια πατατοσαλατα εφτιαξα.. :mrgreen::mrgreen:

Μαρια απο τα κατουρηματα ξυπνανε στο πι και φι ..ο δικος μου μετα ξαγρυπναει κιολας :(

στο παρκο ακριβως επειδη δεν ηθελε να μπει και να μεινει το διελυσε.. :lol::lol::lol: ηταν απο τα ανιψια μου ομως...εχουμε καιρο ακομα...

Νανα ειναι ομορφα τα παλια πραγματα, ειναι και σε φορτε το diy οποτε αν ταιριαζουν και στο σπιτι σου μπορεις να κανεις πολυ ομορφα πραγματα...

πατσιτσιο μπορω να τρωω επι μερες...θα φτιαξω την Κυριακη και εγω...ζηλεψααααα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια, όχι να το πενευτώ... αλλά έγινε τέλειο το παστίτσιο μου!!!

σωσώκα πήρα τα πράγματα!!!

ενθουσιάστηκα μιλάμε!!!

το λιποζάν ήδη το δοκίμασα!

απλώς, θα προτιμούσα, τελικά, ένα άλλο άρωμα... δεν πειράζει, την επόμενη φορά!

το σαπούνι τέλειο!!!

το στόλισα στο μπάνιο των ξένων και μοσχομυρίζει όλο το μπάνιο!!!

και το αρωματάκι φοβερό!!!

μπράβο ρε Σωσώ!

πολλή καλή δουλεά!

εγώ πάντως, θα σου πρότεινα να τα χρέωνες πιο ακριβά!

αξίζουν!

σ ' ευχαριστώ πολύ!

πες μου και το τελικό ποσό για να σου στείλω τα λεφτά.

άσε Χρυσούλα... μεγάλο έρωτα σου λέω με τα παλιά έπιπλα και αντικείμενα!!!

μη νομίζετε... κι εμείς κατά τύχει θα ψήσομε σήμερα.

ήθελε ο Π να καλέσουμε τους κουμπάρους για φαγητό και έτυχε να τους βολεύει σήμερα.

χαχαχα!

ο δικός μου δε χαμπαριάζει τίποτα!

κοιμάται άνετα κατουρημένος.

χαχαχα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xrysoyla τα τικερ μας πανε με ια μερα διαφορα :lol::lol:

νανα ειδες το her αλλαξε μονο του σε his :D

Περαστικα Χρυσουλα - πωπω και θα εχεις και μπολικο μπιρι με τη δουλεια ε; το χειροτερο να εχεις πονολαιμο και να πρεπει να μιλας διαρκως.

Ναι τα πραγματα της Σωσως ηταν τελεια

το ντολτσε μου αρεσε πολυ

το μιστικ πολ καλο απλα ηθελε παραπανω αρωμα γιατι δε μενει πολυ -αλλα ηταν πολυ και αυτο

εγω ηδη βαζω καθε βραδυ στη κοιλια κεραλοιφη μπας και φυγει καμια ραγαδα -το μισο βαχζακι το ενα το εχω τελειωσει

Εαν δε βαριεσαι με το τσισο απλα να πλενεις -δοκιμασε το 3-4 μερες και πιστευω οτι θα δεις διαφορα -ο Νικολας εμε κατουρημενος ετσι αλλα τωρα πια παει καλυτερα απο το Στελιο μη σου πω

Αλλιως καλοκαιρακι ειναι πολυ καλα για βραδυη πανα -δεν θα εχεις πολλα πλυντηρια

βροχη εδω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μόλις έμαθα ότι είναι έγκυος μία φίλη μου που προσπαθούσαν πάνω από 1,5 χρόνο!!!

πόσο χάρηκα!!!

όλα να τους πάνε καλά!!!

ααα.. δηλαδή μπορώ να βάζω και στην κοιλιά;

θα το δοκιμάσω!!!

μάρκερ, δεν καταλαβαίνει ότι κατουράει το βράδυ.

το καλοκαίρι του είχα βγάλει το πανί τη νύχτα.

άρχισε να μου κατουράει συνεχόμενα χωρίς νατο καταλαβαίνει καιξαναγύρισα στο πανί.

τις περισσότερες φορές ξυπνάει στεγνός.

αλλά δεν το ρισκάρω.

δε λυπάμαι τα σεντόνια... τις κουβέρτες- παπλώματα λυπάμαι...

μόλις φύγουν αυτά, θα το προσπαθήσουμε πάλι.

πήγα elc και του πήρατο δώρο που θατου κάνει ο αδερφός του...

είναι μία βάση για να ζωγραφίζει οπουδήποτε, μπογιές, μολύβια, στένσιλς.

την έβαλα να τα τυλίξει σε 3 διαφορετικά κομμάτια ια να έχει να ανοίγει πολλά δώρα... χαχαχα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι νανα ειναι πολυ καλη και δεν αφηνει και γλιτσα που εγω την συχαινομαι γι αυτο δεν βαζω αλοιφες στην κοιλια

κατουραει τοσο πολυ ε; εαν φτανει και στο παπλωμα ναι μην το συζητας

πολυ ωραιο το δωρακι νανα

και χρησιμο

εμας κλασικα ζητησαν μακουιν να τους φερει :lol:

μιλαμε εχω βαρεθει -α φου τους λεω οτι χαλασε το ντιβιντι πια

πωπω εχει Διονυσιο το μεγκα -Λατρευω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια κ απο μας...φτρασαμε καλα χθες..η μπου μπου ψιλοζοριστηκε στο αεροπλανο..την μπουκωσα γαλα..αν κ δεν ηθελε..απλα για να το βουλωσει..εδω χαμος.παιδια φασαρια..απαπα..εννοειται δε κοιμηθηκαν μεσημερι..ελπιζω να ξεραθουν το βραδυ..

το βραδυ θα παραγγεςιλουμε..

μαρκερ κ μεις κοτοσουπα εχουμε..απισατευτο..ετοιμαζουμε πισια κ βουτυματα για αυριο ..τα 2 χροναι του μπαμπα..

νανα χαιρομαι που σου αρεσαν..ειπα τα χρεωνω τοσο..ισα ισα να βγαζω τα εξοδα μου..δε πειραζει!

χαιρομαι που σας αρεσαν..τι ειναι κομπρεσες νανα;;η πως αλλιως το ειπες;

κ μενα μαρεσουν οι παλιατζουρες..

κ τωρα πρεπει να πεταξω τα μισα πραγματα παο το σπιτι του μπαμπα..δε χωραμε.ποσο χαιρομαι οταν πεταω..

καλαμαλικια..ρουχα μοιρασμα κ τετοια..παιδια με βλεπω να βα<ζω 1 τονο εδω

πολυ φαγητο..αχ!!το βραδυ θα τσαικνισουμε ολοι..κ θα μενουμε 2 οικογ σε 73 τμ σπιτι..χαχ..πολυ γελιο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο που φτασατε καλα

ολοι οι καλοι χορανε σωσω -μια χαρα θα ειστε -η μικρη ειναι λιγο θεα βεβαια γιατι ειναι πολυ μωρο οπως και να χει αλλα ειστε καλοβολοι εσεις

καλα της θουλης ειναι κοριτσι το 3ο; :-bd

μπραβο στη θουλη

με το καλο να ερθει ο κοριτσαρος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε καλε μα καμια δεν μπηκε;

μη μου πειτε οτι βολταρετε;

εγω εφαγα τον αμπακο παλι - σουβλακια εφερε ο Κωσ για το καλο εει

σιγα μλκιες :D να φαμε απο εξω ηθελε και εφαγα ενα σωρο παλι

αντε τα λεμε αυριο καληνχτες

αυριο θα ερθει η κοπελα να μου φτιαξει νυχια -τι ωραια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα...

δεν κοιμηθηκαμε καθολου χθες...

ηρθαν χθες να δουν τα μωρα απο την ωρα που εφυγαν τα μωρα δεν σταματησαν να κλαινε...

δεν τα καναμε καλα... :(

και ακομα συνεχιζουν...

ελπιζω να ειναι μονο ματι και να μην ειναι τιποτα αλλο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελα βρε Ελενη

ποιος ηρθε καλε;

παντως και τα δικα μου δεν γουσταραν κοσμο και ηταν ανησυχα πολυ και ακομα ειναι οταν καποιος ερχεται

μεγαλωνουν σιγα σιγα

εμενα βοηθουσε πολυ ο απορροφητηρας σε τετοιες καταστασεις

τωρα ειναι καλυτερα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια γυναίκες!Χρόνια μας πολλά με υγεία,ευτυχία και πολυτεκνία!!!

Εμεις περάσαμε πολύ ωραία,ήταν και τοπική αργία χθες,ξεσαλώσαμε.Κανονίσαμε με μαμάδες συμμαθητών και τα ντύσαμε καρναβαλάκια και πήγαμε παιδότοπο.Σε όσες έχω Mail σας προώθησα φωτο.3 ώρες κάτσαμε,αφού πήγαμε σπίτι και κοιμόντουσαν όρθια....

Το απόγευμα μας είχε τραπέζι η μάνα μου στο εξοχικό μας με καμιά 15αριά άτομα ακόμα.Κάτσαμε μέχρι 21,00-21,30 και μετά μαζευτήκαμε.Και του χρόνου με υγεία σε όλα τα σπιτικά.

Ελένη μάτι θα ναι...υπομονή,βάλε καμιά γιαγιά να ξεματιάζει....

Σωσώ να περάσετε τέλεια...Πολύ όμορφα τα tickerakia της αδερφούλας σου,πρέπει να χει το δικό σου μπρίο από ότι φαίνεται!.Με το καλό και η δική της η κοράκλα.Πολύ γέλασα με τις κομπρέσες!!!Μπουρέκια είπε καλέ η Χριστιανή κομπρέσες διάβασες εσύ;;;Δε παίζεσαι...Να στε καλά να τον θυμάστε τον μπαμπάκα...

Φιλιά καλό ΣΚ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενη, καλημερα...

ελπιζω τα παιδια να ειναι καλυτερα σημερα...

ειναι λογικο οτι οι ξενοι τοσο νωρις φερνουν υπερενταση...

οταν εχουν και κακο και ηλιθιο ματι φερνουν ακομη μεγαλυτερη...

Μαρδιο εξαιρετικα ακουγονται τα οσα κανατε!!!

και του χρονου να εστε καλα..

και εμεις ομορφα ηταν παροτι οι τρεις μας το βραδυ αλλα ειχε γελιο γιατι ο Θ δεν μπορουσε να σταματησει να τρωει ψητα...βιωνε τον απολυτο οργασμο!!! :lol::lol::lol:

κοιμηθηκαμε ενα 12 -7.30...περασε το πρωινο γρηγορα...δουλευω στη 1 :?:?

αυριο εχω γιατρο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου ρε ΜΑρκερ με τον αποροφυτηρα σου!!!!!!

Ελενη αρχισαν οι επισκεψεις και μαλιστα τοοοοσο καλων και καλοβολων ανθρωπων πριν σαραντησουν;;;;

οντως βαλε καμια γιαγια, καμια θεια να ξεματιαζει! εμεις ειχαμε πολλες σταντ μπάι... οποια βρησκαμε. την αδερφη μου, τη θεια στο Τυμπακι, τη θεια στην Τουμπα.... και στα δυσκολα ολες μαζι! για να εχουμε πανελληνια εμβελεια!!!!

Θουλη κορη;;;;!!!!! με το καλο!

Σωσω χαμος στο σπιτι;;;;; τα πανε καλα τα ξεδερφια;;;

και κοριτσια να ειστε καλα να θυμαστε τους γονεις σας...

Νανα η μαμα μου εχει στο σπιτι μια τοοοοσο παλια ραπτομηχανη επιπλο σινγκερ... ολο με λεει να μαθω να τη χρησιμοποιω να την κληρονομισω... αλλα δεν....

Χρυσουλα και η ΜΑριαννα σαν τον δικο σου... δωστης φαγητο ταβερνας και να καθομαστε ολοι παρεα και μια χαρα!

και εμεις χθες τσικνισαμε μονοι μας. το μεσημερι μοσχ.μπριζολες το βραδυ πιτες, σουβλακια, σουτζουκακια, πατατες τηγ...

καθε Τσικνοπεμπτη θυμαμαι οτι τετοια μερα εκανα την εμβρυομεταφορα... και ο αντρουλης εψησε στο τζακι σουβλακια χειροποιητα που τα εκανε μονος του με τις υποδειξεις μου ενω ημουν ξαπλα στον καναπε!!!

Μαρντιο τι αργια ειχατε;;;; γιορταζει ο Πολιουχος σας ή Εθνικη Αργια;;;

χθες στον παιδικο τα εφτιαξαν στολες! ηταν τοσο τελεια! στην ταξη της ΜΑριαννας μας ειχαν πει να φορεσουν ασπρο ή ροζ μπλουζακι και κολαν ή καλτσον και ντυσανε τα κοριτσια Πριγκιπισσες των λουλουδιων και τα μολις 4 αγορια της ταξης Ιπποτες! τελεια! με χαρτονι και γκοφρε χαρτι, εκαναν φουστα, τοπακι και κορωνα και τα αγορια ειχαν και σπθι και ασπιδα και ολα!

στην ταξη του Σπυρου τα ντυσανε ολα μελισσουλες! τι γλυκα! μαυρη σακουλα σκουπιδιων με τρυπες για κεφαλι και χερια, κολησαν λοριδες κιτρινο κγοφρε για να γινει ριγε, φτερα που τα φορουσαν με λαστιχα σους ωμους και μασκα με κεραιες!! με τοσο απλα υλικα τοσο τελειο αποτελεσμα...

θα σας βαλω και φωτο μετα...

τωρα θα κανω μακαρονια και θα παω να τα παρω απο το σχολειο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα Βαγκ φοβερος παιδικος...πραγματι τα καλυτερα βλεπω..!!!!

μπραβο!!!

εμας εφτιαξαν εναν κλοουν χθες κολαζ...καλος δε λεω και μεγαλος αλλα τα δικα σας δεν παιζονται...

μου αρεσει που πηρα κινητο και το εξοπλισα με καρτα sd βαρβατη και δεν εχω βγαλει καμια φωτο ακομα... :?:?:lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...