Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το Εξπρές του Βυζονυχτίου!-Νο74 Να μας ζήσει το νέο μέλος!


Recommended Posts

ΑΝΕΚΔΟΤΟ

Σας μιλάει ο αυτόματος τηλεφωνητής της γιαγιάς:

Καλημέρα, αυτή τη στιγμή απουσιάζω, παρακαλώ αφήστε το μήνυμα μετά τον χαρακτηριστικό ήχο beeeeeppp ...

-Εάν είσαι ένα απο τα παιδιά μου πίεσε 1 ή 2 (ανάλογα ποιο παιδί είσαι) και στη συνέχεια χρησιμοποίησε τις επόμενες επιλογές :

-εαν θέλεις να κρατήσω τα παιδιά πίεσε 2

-εαν θέλεις να σου πλύνω τα ρούχα και να σιδερώσω πίεσε το 3

-εαν θέλεις να κοιμηθούν τα παιδιά εδώ πίεσε 4

-εαν θέλεις να πάρω τα παιδιά απο το σχολείο πίεσε 5

-εαν θέλεις φαγητό να στείλω στο σπίτι πίεσε 6

-εαν θέλεις να έρθεις να φας εδώ πίεσε 7

-εαν χρειάζεσαι λεφτά πίεσε 8

-Εαν θέλεις να με καλέσεις για δείπνο ή να με πας στο θέατρο απλά άρχισε να μιλά

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 997
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Α δε σας είπα. Αύριο θα παμε την μπεμπα απο το ιατρείο της για να την ζυγισει. Δεν είχε φερει ζυγαρια, νομιζε οτι είχαμε, λες και θα ζυγιζω το παιδι σαν την τρελη καθε μέρα. :| Και θα κάνουμε και ενα εμβόλιο της Χ που το είχαμε αμελήσει. (οχι ακριβως αμελησει ηταν αρρωστη οταν ηταν να το κανει.) και είπε να της παμε και το εμβολιο της γριπης να της τα κάνει μαζι.

Ειπα του Π να πουμε οτι δεν το βρηκαμε και να κάνει μονο το προγραμματισμένο. :twisted::twisted::twisted::twisted:

Προτείνει εμβόλιο της γρίπης σε μωρό 8 ημερών;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; ~x(~x(~x(~x(~x(~x(~x(~x(~x(

Θα τραβήξω τα βυζιά μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [smilie=angryfire.gif] [smilie=angryfire.gif] [smilie=angryfire.gif] [smilie=angryfire.gif] [smilie=angryfire.gif] [smilie=angryfire.gif]

Σίσσυ πες της απλά πως δεν το κάνεις.....

Ρε κορίτσια έλεος δλδ. 8 ημερών είναι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχα..Σωστη η γιαγιουλα

νατασα στη Χαριλινα και στη Σισσυ με τον Π το προτεινε...

εγωα υτο καταλαβα..οχι στο μωρο..

αλλα και παλη εαν δεν υπαρχει καποιος λογος για τον οποιον μια γρηπη θα μπορουσε να δωσει σοβαρη επιπλοκη..εγω τουλαχιστων- με τη συμφωνη γνωμη της γιατρου μας- δενθεωρω οτι χρειαζετε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Προτείνει εμβόλιο της γρίπης σε μωρό 8 ημερών;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; ~x(~x(~x(~x(~x(~x(~x(~x(~x(

Θα τραβήξω τα βυζιά μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [smilie=angryfire.gif] [smilie=angryfire.gif] [smilie=angryfire.gif] [smilie=angryfire.gif] [smilie=angryfire.gif] [smilie=angryfire.gif]

Σίσσυ πες της απλά πως δεν το κάνεις.....

Ρε κορίτσια έλεος δλδ. 8 ημερών είναι

Cool down my dear :lol::lol::lol:

τη Χαριλίνα εννοεί 8-)

:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά ε...Μαμιώντας πάει αυτό το τρενάκι.... :lol::lol::lol::lol::lol: Υπερταχεία...Μιας εβδομάδας και κοντεύει να τελειώσει... 8-)8-)8-)8-)8-)8-)

Βίκυ γιατί καταρρέεις;;;;; :roll::roll::roll::roll:

Ρε συμπεθέρα ήθελα να σε ρωτήσω...Πως φτιάχνεις τόοοσα φαγητά κάθε μέρα;;;;; :o:o:o:o Υποκλίνομαι... :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Προτείνει εμβόλιο της γρίπης σε μωρό 8 ημερών;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; ~x(~x(~x(~x(~x(~x(~x(~x(~x(

Θα τραβήξω τα βυζιά μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [smilie=angryfire.gif] [smilie=angryfire.gif] [smilie=angryfire.gif] [smilie=angryfire.gif] [smilie=angryfire.gif] [smilie=angryfire.gif]

Σίσσυ πες της απλά πως δεν το κάνεις.....

Ρε κορίτσια έλεος δλδ. 8 ημερών είναι

και εγώ το ίδιο με σένα νόμιζα!!! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια έκλεισε θα ανέβουμε Θεσσαλονίκη 19 με 23 Δεκεμβρίου... Οσες θέλετε να πάμε για καφε- εκτος απο παιδοτοπο - διοτι έχω Σεμπ μαζι και δεν τον παω σε παιδοτοπους διοτι δυο φορες πήγε κ δυο φορες αρρώστησε πολυ μετα - εμεις πάμε παντου!

Θα ειμαι μετα τεκνου κ άντρα... :mrgreen: τον οποιο υπενθυμίζω, χαρίζω σε οποια ενδιαφέρεται!!!

Σισσυ μου εγω δεν κανω το εμβόλιο της γρίπης στον Σεμπ, δεν ειμαστε ευπαθης ομάδα, καταλαβαίνω τη λογική, επειδη συστήνεται να το να οτν οσοι εχουν μωρο κατω των 6 μηνών στο σπιτι, αλλα προσωπικά το θεώρησα περιττό...Τωρα ο Σεμπ εχει να κανει τη δευτερη δόση ανεμοβλογιας - εμεις το κάναμε χωριστα οχι μαζι με το MMR- κια σκέφτομαι να του το κανω πριν ανέβω Θεσσαλονίκη, δηλαδη στις 17 δει, η αφου γυρίσουμε....μην κολλήσει τιποτα ομως στο μεταξυ κ παλι φύγω για ταιλανδη χωρις να το κανει...

Αργυρω εμένα μου αρεσει το γιαπωνεζικο πρωινο.,,εδω οταν πηγαίνω σε ξενοδοχεία η σε brunch παντα παίρνω noodles, σουσι, ρύζι, σολωμο και τετοια παρόμοια για πρωινό...μιλάμε κανονικό φαγητο...

Κατι ήθελα να πω κ δεν θυμάμαι τωρα...

Νατσα τι με ρωτησες και δεν σου απάντησα ?? :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατάσα και Αρτζι, δεν πειράζει... Σας αγαπάμε και ας είστε χαζούλες..... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

:ymtongue::ymtongue::ymtongue::ymtongue::ymtongue::ymtongue:[smilie=boxing.gif][smilie=boxing.gif][smilie=boxing.gif][smilie=angry1.gif][smilie=angry1.gif][smilie=angry1.gif][smilie=angry2.gif][smilie=angry2.gif][smilie=angry2.gif][smilie=angry2.gif][smilie=angry6.gif][smilie=angry6.gif][smilie=angry6.gif][smilie=angry7.gif][smilie=angry7.gif][smilie=angry7.gif][smilie=angry7.gif][smilie=angry8.gif][smilie=angry8.gif][smilie=angry8.gif][smilie=angry8.gif][smilie=angry9.gif][smilie=angry9.gif][smilie=angry9.gif][smilie=angry9.gif][smilie=angry9.gif][smilie=angry9.gif][smilie=angry9.gif] [smilie=bootyshake.gif] :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

καλά όποιο τρενάκι ανοίγω εγώ είναι υπέρταχεία!!! 8-}8-}8-}8-}

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλά Φρανίτα και εγώ αν πάω σε μπουφέ ξενοδ. και έχει σούσι, σίγουρα θα πάρω =p~=p~=p~=p~

και εγώ και ο άντρας μου.....αλλά και σούσι να μην έχει σολομό θα πάρουμε οπωσδήποτε!!!

αλλά στο σπίτι όμως δεν θα φάω ρύζι! :roll::roll::roll: βασικά μου είπε ότι οι πιο παλιοί τρώνε αυτό οι νεώτεροι τρώναι και κανένα ψωμί!!! :lol::lol::lol:

συμπεθέρα τι έκανες και κουράστηκες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρω εμεις στη Βόρεια Κορέα τρωγαμε ρύζι για πρωινό, μεσημεριανό κ βραδυνο..μετα βρηκαμεμκ ενα ψωμί ψιλοχαλια, αλλα βασικά μονο ρύζι βρίσκεις...αλλα κ εδω στην ταιλανδη τρώμε τοσο πολυ ρύζι που πλεον κανω αποχη...δεν το αντέχω αλλο κ ας αγοράζω είτε το μαύρο το άγριο είτε το κόκκινο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φρανίτα έλα να σου κάνω το τραπέζι θα μαγειρέψω ....... ρύζι!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

σε ποιό ξενοδοχείο θα μείνετε τελικά στην Σαλόνικα?

αχ είχα πάει σε ένα ωραίο εστιατόριο με θαλασσινά μπροστά στην θάλασσα μμμμμμμ τέλειο...αλλά μετά που ξαναπήγα Θεσ. δεν μπορούσα να το βρω!!! :(:(

κάπου στην Καλαμαριά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σούσι :ymsick: και μάλιστα για πρωϊνό :ymsick: γενικώς δεν τρώω ωμά.

Έχω εδώ μια φίλη κορεάτισα και μου έλεγε πως τα γεύματά τους δε διαφέρουν...πρωϊνό, μεσημεριανό, βραδυνό είναι τα ίδια πάνω κάτω... Ρύζια, φύκια, λαχανικά. Για ψάρι δε θυμάμαι. Αυτή ένα κρέας πολύ ψιλοκομμένο μας είχε κάνει.

Στην Ιαπωνία θυμήθηκα τώρα πόσο δύσκολο ήταν να βρεις ψωμί. Είχαν στα σούπερ κάτι και καλά ψωμί του τοστ που ήταν σαν ψεύτικο. Βρήκαμε όμως κάποια στιγμή ένα φούρνο και καλά γαλλικού στιλ που ήταν οκ.

Το άλλο που θυμήθηκα ήταν που είχε στην καντίνα - δυτικού στυλ - του πανεπιστημίου, σάντουιτς με μακαρόνια με σάλτσα κόκκινη :lol::lol::lol:

Φραν γιατί έχεις φαγωθεί να τον χαρίσεις τον άνθρωπο? :lol: Εγώ δε θέλω άλλο σκανδιναβό...αν είχες κάτι πιο...θερμόαιμο. Κάτι σε Ισπανό, Πορτογάλλο κάτι πιο νότιο τελος πάντων :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στις χαζες βαλτε και μενα :oops:

Αργυρω δεν υπαρχουν τα ανεκδοτα σου :lol::lol:

Αυριο κατεβαινω Αθηνα δεν θα στειλω παιδικο τον Αρη

να αφησω παιδια να πιω κανα καφε να ξελαμπικαρω!

Βικακη τι επαθες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

΄Πήγαμε στην πλατεία της συνοικίας μας, όπου έχει χριστουγεννιάτικη αγορά, καλά μην φανταστείτε, 10 σπιτάκια μόνο και ήταν ο Νικολάους (όπως τον λένε εδώ) δλδ ο Αγ. Νικόλαος και έδινε δωράκια στα παιδάκια, δλδ 1 πιγκουινάκι το κάθε παιδί :lol::lol: .....είχαν και μια σκηνή με παιδική ορχήστρα...ωραία γενικά, αλλά κρύο μέχρι και εγώ φόρεσα σκουφάκι :o:o:o:o8-)

θα σας βάλω φωτό!!! :roll::roll:

συνάντησα και την Γιαπωνέζα μαμά πάλι!!!

εν τω μεταξύ η κόρη της και η Ρ. είναι στι ίδιο γκρουπ και ούτε που μίλησαν!!! :o:o:o

αλλά η δικιά μου, από όσο έχω καταλάβει παίζει με μεγαλύτερα παιδάκια και η κόρη της είναι 4 μήνες μικρότερη!! :?

αχ Μάγδα εμένα μου αρέσιε πολύ το σούσι και έχουμε και πολύ καιρό να πάμε να φάμε :(:(:( ένα χρόνο πριν είχαμε πάει :?

ΠοντικοΜαράκι καλά να περάσεις στην Αθήνα....δλδ δεν μένεις Αθήνα? :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δε υπαρχουν τα παιδια μου απο γκρινια..μιλαμε ξεφτιλα..

ο θοδωρης ολη τη προσοψη της μπλουζας τη εχει με μυξα..σκεφτομαι να το αφησω να κοιμηθει με αυτη :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

δε θελει ουτε ορο κ με το ζορι χαρτι..ετσι το επιασα με το ετσι θελω κ το εκανα ορο..ουρλιαζεεεε

πηγα επισκεψη σε σπιτι φιλης κ μαλωναν το εσπρωχνε ο θοδωρης το παντελη κτλ..τους πηρα κ εφυγα..

ο θοδωρης απο τοτε που αρχισε παιδικο εγινε επιθετικος..

αφου ο αντωνης λεει θα στο κοψω το παιδικο αν συνεχισεις ετσι..

μα μιλαει με οργη θυμο παιδια..να το δωσεις μια σφαλιαρα να πεταχτει απεναντι..

τελικα δυσκολο να μεγαλωνεις αγορια :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχα Θούλη δεν είναι όλα τα αγόρια έτσι βρε, αν και ο Λ. είναι ο αρχιγκρινιάρης!!! :lol::lol::lol::lol:

άντε τότε κάνε και κανένα κοριτσάκι!!! :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θούλη τι λέει η αδελφή? η μεγάλη κόρη πώς υποδέχθηκε την μικρή αδελφούλα? :D

την θηλάζει? :?:

εννοώ η Σ. αν θηλάζει οκ? και όχι η Μ. :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

argi ειναι κουκλια :x:x:x:x:x:x

το εχω βαλει στο κρεβατι κ κλαει..ο μικρος θελει ειδικη μεταχειριση...δε ειναι θοδωρης,,,θα με αρρωστησει ωρες ωρες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...