Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το Εξπρές του Βυζονυχτίου!-Νο74 Να μας ζήσει το νέο μέλος!


Recommended Posts

Χρύσα ο κουμπάρος μου είναι σαν τον Μάικ Σκόφιλντ από το Prison Breake.....Το έβλεπες;;;; :roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll: Γενικα είναι μικροσκοπικός, αλλά γυμνασμένος πολύ... 8-)8-)8-)

Αφού ξυπνάει Κυριακές 7 το πρωί και πάει και αθλείται..Τρέχει στα βουνά, κάνει ποδήλατα κλπ....2 χρονιές τρέχει στο Μαραθώνιο στα 40χμ.... :shock::shock::shock::shock::shock: Που αυτό απαιτεί προετοιμασία τρελή... :roll::roll::roll::roll::roll:

Εμένα μου αρεσουν και τα αστεράκι πολύ για τατουάζ.... ;);););) Αλλά ο καρπός νομίζω είναι σούπερ σημείο.. 8-)8-)8-)8-)

Μαρίαααα εμένα και τώρα κούκλα μου φαίνεσαι... :x:x:x

Μωρή εκεί ποιος θα τα βλέπει τα τατού;;;;;; :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Εσύ θα κάνεις ακροβατικά για να τα δεις.... :lol::lol::lol:

Ρε κορίτσια η Παναγιώτα τι κάνει;;;; :roll::roll::roll: Την σκέφτομαι κάθε μέρα... :idea::idea:

Το Μιτσάκ χάθηκε... :(:(:(

Η Γιώτα να έχουν μπει νοσοκομείο με τον μικρό;;;; :(:(:(

Η σαβρογιώτα επίσης χάθηκε... :(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 997
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ο κουμπάρος μου είναι σαν τον Μάικ Σκόφιλντ από το Prison Breake.....Το έβλεπες;;;; :roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll: Γενικα είναι μικροσκοπικός, αλλά γυμνασμένος πολύ... 8-)8-)8-)

Αφού ξυπνάει Κυριακές 7 το πρωί και πάει και αθλείται..Τρέχει στα βουνά, κάνει ποδήλατα κλπ....2 χρονιές τρέχει στο Μαραθώνιο στα 40χμ.... :shock::shock::shock::shock::shock: Που αυτό απαιτεί προετοιμασία τρελή... :roll::roll::roll::roll::roll:

Εμένα μου αρεσουν και τα αστεράκι πολύ για τατουάζ.... ;);););) Αλλά ο καρπός νομίζω είναι σούπερ σημείο.. 8-)8-)8-)8-)

Μαρίαααα εμένα και τώρα κούκλα μου φαίνεσαι... :x:x:x

Μωρή εκεί ποιος θα τα βλέπει τα τατού;;;;;; :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Εσύ θα κάνεις ακροβατικά για να τα δεις.... :lol::lol::lol:

α γιάυτο κάνατε και κουμπαριά :lol::lol:=))=))=)) αν δεν ταιριάζατε..δε θα συμπεθεριάζατε :P:P:P

τα αστεράκια είναι ήδη ξεπερασμένα όμως ρε..θα καταντήσουν κι αυτά σαν τα τριανταφυλάκια στο στήθος τη δεκαετία του '90 :lol::lol::lol:

έχεις δίκιο για τα ακροβατικά δεν το σκέφτηκα :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δε διαβασα πολλα..

ειστε καλα?

αναστασια να δω τα μουτρα του Α,πραγματικα..χαχαχαχα

φρα μακαρι να σε δουμε ρεεεεεεεεεεεε

πηγα σημερα να δω τη διευθυντρια...τη ειπα αν μπορει να πηγαινει πιο αργα σχολειο γτ το πρωινο τους μενου το θεωρω υπερβολικο κτλ κτλ κ λεει εχετε δοκιμσει το γαλα?δε ειναι πολυ γλυκο

λεω εμενα μου κοβει το γαλα που διμω στο σπιτι γτ εμαθε να το πινει γλυκο εδω..ψεματα :oops::oops:

τεσπα ακρη δε εβγαλα μιας κ αυτη δε το θεωρει υπερβολικο το μενου γτ με λεει να γαλα με δημητριακα δε βαζουμε ζαχαρη..ναι τις λεω εχουν μεσα τα δημητριακα..

τεσπα θα ζητησω να μη βαζουν μεσα στου θοδωρη το ποτηρι...

για τις κοτες δε ειπα τιποτα :P:P:P:P:lol::lol::lol::lol:

α βενι παλι καλα δε πηγα για τη ενημρωση κοξακι..

πηγε μια μανα 12 κ τη ειπα ο γιατρος ακομα σχολειο ειναι..καλα που δε πηγα :evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μωρή Θου δεν παίζεσαι..... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Εμείς έχουμε σούπερ σχέση με τη διευθύντρια (λόγω επαγγέλματος μας ταράζει τις ερωτήσεις για τα συνταξιοδοτικά), στον Γ. έδωσε και το τηλ της και την πήρε μια μέρα στις 10 το βράδυ να της λύσει μια απορία.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Αλλά την έχω από κοντά γιατί θέλω του χρόνου να μου πάρει το Μαρτινάκι στο σχολείο.... :oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops: Αν και κανονικά παίρνουν γεννημένα μέχρι 28-2...Κι η Μαρτίνα είναι 19-4.... :oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγώ άλλο να μην δίνεις τίποτα για τα εμβόλια και άλλο να δίνεις 30-40ε!!! :!:

εγώ λέω να πας για τα εμβόλια στο ταμείο σου!!! ;)

εμένα δεν μου αρέσουν τα τατουάζ καθόλου!!! :? βασικά δεν μπορώ στην σκέψη και μόνο ότι είναι μόνιμα....κάθε το μόνιμο δεν το μπορώ!!! :roll::roll:

αφήστε που ειχα δει ένα ρεπορτάζ που έλεγε ότι το μελάνι που χρησιμοποιούν προκαλεί καρκίνο!!! :?

Σισσιώ είχα ένα ρεπορτάζ ( :lol::lol::lol: ) όπου έλεγε ότι οι μαθητές δεν ανήκουν στην ευπαθή ομάδα για το εμβόλιο της γρίππης!!!.....ειλικρινά απορώ με του ςγιατρούς....οι γιατροί όμως δεν το κάνουν!!! :twisted::twisted::twisted:

όσο για τον θηλασμό, οκ, τι να πω!!!!....την Χ. την θήλασες?

ρε Γωγώ όταν ήσουν μικρή και είχες ντυθεί Παναγία πώς ήξερες ότι το άλλο παιδάκι ήταν γκέι? :roll::roll::roll: πλάκα μας κάνεις? :twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μου αρέσουν τα τατοο και ο Κ έχει στο χερι (και ο πατέρας του) κι θέλει να κανει και άλλο ....

Άπλα με φοβίζει το "για πάντα "!!! Γενικά δεν είμαι του "για πάντα " εγω ....βαριέμαι εύκολα ..... (μην μου πήρε γιατι παντρεύτηκα χαχαχαχα) και θέλω κατι που να μου αρέσει "για πάντα " .....

Θα ψάξω για σχέδιο και μέρος ...εμένα πιο πολύ μου αρέσει ο αυχένας ο όμος και η μέση πίσω .....κάπου που να μην το βλεπει ο πατέρας μου εύκολα χαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σίσσυ το πρωί που μιλούσαμε ήταν και ο Γ. μπροστά....Εχει ρεπό σήμερα...

Και τώρα μιλούσαμε στο τηλ και μου λέει "Δε σε ρώτησα...Πώς είναι οι θηλές της Σίσσυς....;;;;Ακόμα πληγωμένες;;;;" =))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):-w:-w:-w:-w:-w

Αρτζι όταν λέω ότι ο Ιωσήφ μου ήταν γκέι, πουστόφερνε ρε.... :oops::oops::oops::oops: Από μικρός.... :roll::roll::roll::roll::roll: Η φωνή του ήταν πολύ γλυκιά, οι κινήσεις του λίγο γυναικείες.... :?:?:?:?:?8-)8-)8-)8-)8-):lol::lol::lol::lol: Πολύ θέλει να σου βγει το όνομα;;;; :lol::lol::lol:

Αφροοοο ναι, τώρα θυμήθηκα ότι ο Κ. έχει τατού...Έχει και ο πεθερός;;;; :o:o:o:o:o Πολύ προχω ο πεθερός σου μωρή... :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο θα κάνεις τατού επειδή το θέλει ο Κ.? :o:o:o:o:o

ρε κορίτσια, είπε η δασκάλα του Λ. να φέρουν όλα τα παιδιά ένα δωράκι για τα Χριστούγεννα μέχρι 3ε, θα τ αβάλουν όλα μαζί κάπου και προφανώς κάθε παιδί θα διαλέξει ένα από τα δώρα στο παρτυ το Χριστουγεννιάτικο!

τι να αγοράσω? δεν βρίσκω τίποτα σε τέτοια τιμή, οκ και ακριβότερο να είναι....αλλά τι? που να είναι unisex? :roll:

σκέφτηκα να πάρω ένα βιβλίο κόμικς κίκυ μάους!! :roll::roll:

μετά είδα μία μπάλα χριστουγεννιάτικη που τη κουνάς και γεμίζει χιόνι (καταλάβατε ε?) :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο εγώ στον μπαμπά μου το έδειξα πρώτα πρώτα και κατενθουσιάστηκε και όποτε είμασταν με άλλους έλεγε αμέσως "η Μαρία έκανε τατουάζ" [smilie=dontknow.gif] λες και είχα κάνει κατόρθωμα! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

άκυρο Αφρο το διάβασα!!! :roll:

πήγαμε για καφέ αλλά εκείνη επειδή πήρε και κάτι να φάει (σελφ σερβις) τα πλήρωσε μόνη της!!! :roll::roll: δεν πρόλαβα να κάνω καν την κίνηση!!!....πρωί πρωί έφαγε σαλάτα με κους κους :o:o:o:o:o:o

καλέ 2 ώρες είμασταν :o:o:o δεν το περίμενα.....οι Γιαπωνέζοι για πρωινό τρώνε ρύζι με ψάρι :o:o:o:o:o:o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γενικά δεν είμαι του "για πάντα " εγω ....βαριέμαι εύκολα .....

και εγώ το ίδιο, ρε μπας και γεννήθηκε μεταξύ 21 Μαη-21 Ιούνη? :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να μαι παλι.Ποια με ρωτησε αν δουλευω?Οχι δεν δουλευω!

Τρωω μια μπανανα για να μην φαω μια LACTA(ναι κι εγω εθιισμενη με την σοκολατα)

Βρε κοριτσια μην με πειτε χαζη :mrgreen: Τι ειναι το κοξακι?

Αργυρω καλοριζικο το ελκυθρο!

Βρε κοριτσιαα μπηκα Μαρινοπουλο γιατι ειχε προσφορα τα Babylino sensitive μικρη

συσκευασια 2,5 ευρω(δεν βρηκα ουτε δειγμα) και πηρα χυμους για την γιορτη στον παιδικο

που θα στολισουν το δεντρο.Να φτιαξω και τοστ και εδωσα ηδη 8 ευρω..

Να φτιαξω και τοστ?

Αργυρω δεν εχετε κατι σαν Jumbo ekei?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ποντι8κομαρακι εχει και Οασουτης προσφορα τα μπειμπιλινο...

κοξακι ειναι ιωση σε παιδια..

λεγιετε αλλιως 5η νοσος..η νοσος των χεριων ποδιων και στοματος επειδη βγαζουν σπυρακια που φαγουριζουν σε αυτα τα σημεια..

δεν πελει καποια αγωγη..μονο συμπτοματικη θεπαρεια..

αυτην ειτε την περνασ ελαφρα..ειτε σε τεζαρει κατω...

γι'αυτο θελει προσοχη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρω εμενα δ εμου φαινετε περιεργο..

αλλη κουλρουρα ρε παιδια...

γιατι το Αγγλικο προινο τι ειναι;;;...

αυγα λουτκανικα και πατατες;;;;

γιατι το Ρωσσικο..

παρομοιο..οι δε ρωσοι τρωνε και κασεσ για προινο...

το ελληνικο τι νομιζετε οτι ειναι..διαφορε πητες..

απλα εχει κυριαρχισει μια "ευρωπαιοαμερικανικη "κουλτουρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγώ τον ενημέρωσες μωρή τον άνθρωπο;;; Μη μείνει με την απορία! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Αργυρούλα την Χ την θηλασα 20 μερες. Μετα μπηκα στο νοσοκομείο και μου το κόψανε με χάπια. :cry::roll::roll::roll:

Αχ κορίτσια νυστάζω. Πάω να κοιμηθω.

Α δε σας είπα. Αύριο θα παμε την μπεμπα απο το ιατρείο της για να την ζυγισει. Δεν είχε φερει ζυγαρια, νομιζε οτι είχαμε, λες και θα ζυγιζω το παιδι σαν την τρελη καθε μέρα. :| Και θα κάνουμε και ενα εμβόλιο της Χ που το είχαμε αμελήσει. (οχι ακριβως αμελησει ηταν αρρωστη οταν ηταν να το κανει.) και είπε να της παμε και το εμβολιο της γριπης να της τα κάνει μαζι.

Ειπα του Π να πουμε οτι δεν το βρηκαμε και να κάνει μονο το προγραμματισμένο. :twisted::twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠοντικοΜαράκι δεν έχουμε σαν το τζάμπο εδώ, όχι.....αλλά τα ΣΜ έχουν παιχνίδια κλπ, αλλά όλα ξεκινούν από 20ε και πάνω!!!

σκέφτηκα βιβλίο, ο άντρας μου είπε να πάρω μαρκαδόρους! :?:lol::lol:

μάλλον εκεί θα καταλήξω τελικά :lol::lol::lol::lol:

πέρυσι κάποιο παιδάκι είχε σοκολάτα! :o:o

και ξέρεις Γωγώ ξέχασα να την ρωτήσω αν το ψάρι είναι ωμό :mrgreen: υποθέτω ωμό όμως!!! :?

εμείς θέλαμε να πάμε Τόκιο για γαμήλιο ταξίδι, αλλά δεν πήγαμε και δεν θυμάμαι γιατι δεν πήγαμε!!! :?

θα κάνουν γιορτή στον παιδικό? δεν σας είπαν τι να φτιάξετε?

το τοστ τι σχέση έχει? εγώ θα αγόραζα κανένα γλυκό χριστουγεννιάτικο!! :mrgreen:

Χρύσα οι Άγγλοι τρώνε και φασόλια στο πρωινό και μπέικον :roll:

Σισσιώ α! για αυτό δεν ξέρεις ρε....δεν έχεις καθόλου εμπειρία! :?

εύχομαι την μπεμπούλα να την θηλάσεις τουλάχιστον μέχρι τα 2 έτη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε Σισσιώ δεν κατάλαβα δλδ, αν της πείτε ότι δεν θέλετε να το κάνετε? τι έγινε? δεν θα σας ξαναμιλήσει? ή θα σας δείρει? :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

κανείς δεν μπορεί να υποχρεώσει κανέναν να κάνει εμβόλιο, έλεος πια!!! :twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σισσυ εγω θα της ελεγα την αληθεια..και θα της ζητουσ ανα μου τεκμηριωσει για ποιον ακριβως λογο το συστινει

εγω ειχα πει στη δικια μας..ξερετε κα Τζενι δε θελλω να το κανω..και μου ειπε πως και τι..και γιατι να το κανει ο Χριστοφορος...και φυσικα ειπε πως η αποφαση ειναι παντα και φυσικα δικη μου..αυτη σαν γιατρος μονο να συστισει μπορει οχι να εξαναγκασιε...

Στον Γιαννη μου ειπε απο μονη της να μη κανουμε τιποτα

Αργυρω ναι το ξερω..ΟΚ..εμενα δ εμου φαινονται περιεργα πραγματα τα φαγητα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Xρυσα πρωτη φορα το ακουω!Μασουτη δεν εχουμε εδω κοντα!Μενω Αναβυσσο!

Μαλλον γωγουλα θα φτιαξω και τοστακια αρκει να σηκωθω πιο πρωι

Παω να ξεκουρασω το κορμακι μου λιγο.

Οσο για το εμβολιο συμφωνω με τα κοριτσια.Αλλα αν νοιωθεις καλυτερ να της πεις οτι δεν το βρηκες

πες το ετσι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και εγώ όταν γεννήθηκε ο Λ. - Παρασκευή, Δευτέρα πήγαμε σπίτι- πήρα μαία την Τρίτη γιατί το παιδί πεινούσε :o:(:(:( .... ακόμη το θυμάμαι και στεναχωριέμαι :(:(:(:(

μου είχαν δώσει από το νοσοκ. ψευδοθηλες με αποτέλεσμα να μην θηλάζει πολύ, σχεδόν καθόλου... και ο καημενούλης όλο έκλαιγε....με το που τις είδε η μαία τις πέταξε μακρυά!!! :? .....μου έδειξε πώς να θηλάζω, μου έδειξε και ασκήσεις για την επαναφορά της μήτρας και ερχόταν 2 φορές την εβδ. για 2 εβδ. και τον ζύγιζε, γιατί ο Λ. έχασε, φυσικά, βάρος απ ΄όταν γεννήθηκε....μα δεν έβαζε μετά κιόλας, αφού δεν έτρωγε.....ευτυχώς επανήλθε γρήγορα!!! :D

εμένα το αγγλικό πρωινό μου αρέσει πλην των φασολιών!!! :D

όταν είχαμε πάει Λονδίνο, πήγαμε για πρωινό μμμμμμμμ τέλειο!!! ;)

βασικό το μεσογειακό πρωινό περιλαμβάνει φρούτα, γαλακτοκομικά και μαρμελάδες......τώρα το ότι οι Έλληνες πίνουν μόνο ένα γάλα ή καφέ και φεύγουν αυτό είναι άλλο θέμα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...