Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το Εξπρές του Βυζονυχτίου!-Νο74 Να μας ζήσει το νέο μέλος!


Recommended Posts

Μάγδα επικίνδυνα χόμπυ έχεις μωρή....Από τη μια πεθερικά από την άλλη αναρρίχηση.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Την Ιω δεν την έστειλα σχολείο σήμερα... :roll::roll: Παραπονιόταν χθες για το λαιμό και έκανε κάτι δεκατάκια..Μέχρι 37,2.... :?:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 997
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αρτζι καλορίζικο το "όχημα" ρε... :lol::lol::lol: Μήπως το έστειλαν τα πεθερικά;;;; :roll::roll::roll::roll:

Επίσης, εγώ είμαι σαν τον άντρα σου..Αν δεν φάω μια μέρα σοκολάτα, είμαι σαν τα πρεζάκια... :?:?:?:? πορώ πώς άντεχα τόσο καιρό με τη δίαιτα χωρίς σοκολάτα... :roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll:

Ρε βρωμάνε τα πόδια μου και τώρα που ήρθα εγώ εξαφανιστήκατε όλες;;;;; :twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επίσης, σήμερα είμαι 20 εβδομάδων... :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:[smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif]

Έχω διανύσει ακριβώς τη μισή εγκυμοσύνη... :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:

Σε 2 εβδομάδες έχω β επιπέδου.... :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Αυτά και πάω να γράψω γιατί έχω ουκ ολίγα σήμερα... :twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KAI Μιλασ μαρι ψωναρα!!!

πφφφφφφφ....

τσακισου να πηγαινες εκει...

ρε..ο γιατρος ειναι να φιλτραρεις και λιγο τι σου λεει..

κρατα τον δικο σου για σοβαρες περιπτωσεις...

εγω καμια φορα διαφονω με τη δικη μας παιδιατρο..αλλα ειναι δεκτικησε συζητηση..και στο τελο ςμου λεει..πως αφου θακανω παλι του κεφαλιου μου..τι την ρωταω :lol::lol::lol:

θελω καφε..αλλα εχω και πονοκεφαλο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα μωρή δεν το κάνω από ψώνιο... :(:( Πλέον δεν πηγαίνουμε συχνά στον παιδίατρο... :roll::roll: Και σκέφτομαι αν συμβεί κάτι, αν δεν πατάω καθόλου, πώς θα τον πάρω τηλ να τον ρωτήσω... :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εαν δεν πηγαινεις δεν θα μπορεις και να τον παιρνεις..αλλα εαν εινα ιτοσο καλα στο ταμειο σου ε συ πηγαινε εκει..εμενα πλεον με το εοπυ μας τα εχουνε κανει..ενα μηνα μετα ραντεβου οποτε βρηκα μια γειτονια που εινα ιτου εοππυ αλλα παιρνει 20ε ιδιωτικα και παω εκει αμα τυχει κατι..καλη φαινεται..και μας κανει κα ιοταν εεδι ραντεβωου εμβολια..δεν υπαρχουνε πλεον τα 50αρικα δυστηχως... :(

φρανιτα νασεδουμε ρε!!!να με πειτε αυτη την φορα και να το κανετε και ωρες νορμαλ οχι ωρες εργασιας :evil::evil::evil::evil::evil::evil::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σιγα ρε...

ξεκολα...

υπαρχουν και τα νοσοκομεια...

και ναιγιατι να ΜΗ τον παρεις τηλεφωνο...

τοσα χρονια που χρηματοδοτουσες την ζωη του ηταν καλα;;;;..

αντε ρε,...

συγκεντρωσουυυυυυυυ

εγω το εχω πει..απο Γεναρη που η δικια μασ θα βγει στη συνταξη..ΕΑΝ χρειατσει εξεταση...θα του απηγαινω στο νοσοκομειο...

εαν ερρωστησουν δηλαδη...

για μικροενοχλησεις εχω το ελευθερο να την παιρνω τηλεφωνο..

μου ειπε βεβαια οτι ψαχνει να βρει να δωσει το ιατρειο σε καποιον νεο...

μαζιμε τηνπελατεια..οπως εκανε η φιη της και μικροβιολογος που πηγαινα...

αλλα δεν ξερω αν θα πηγαινω..

και μαλιστα μου ειπε πως εαν θα το κανει..οτι φαρμακο χρειαστω να πηγαινω να μου τα γραφει

σηγα ρε...δεν υπαρχει ντροπη Γωγουλα...

ντροπη ειναι καποια στιγμη να μην εχεια να ταισεις τα παιδια σου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Μαρία δεν πολυκατάλαβα τι είναι αυτό το πόσιμο κολλαγόνο...πώς έχει παραχθεί? Χημικά? Από ζώα? Και το πίνεις? :ymsick: Για ξαναψάξου για ουρά :lol: Εγώ δε θα έβαζα στο στόμα μου τέτοιο πράγμα... Καλά στη φωτό που έβαλες το μέικ απ φταίει ρε..

Σίσση το εμβόλιο σας είπε να το κάνετε για να προφυλάξετε τη μπεμπούλα? Δεν ξέρω αν έχει νόημα... εγώ μάλλον δε θα το έκανα σε κανέναν... Κι εδώ μου είχαν πει να κάνω της γουρουνογρίπης αλλά δεν το έκανα. Μία φίλη μου που το έκανε και θήλαζε, το μωρό έκανε πολλούς εμετούς μετά. Μπορεί να ήταν και τυχαίο, μπορεί και όχι :?

Συμπλήρωμα εννοείται να δώσεις - μην το αφήνεις το παιδί νηστικό :P

Γωγώ τα πεθερικά είναι πολύ πιο επικίνδυνο χόμπυ από την αναρρίχηση :lol: Πιο πιθανό είναι να πεθάνω από βαρεμάρα όταν είμαι εκεί παρά να πέσω από κανα τοίχο :P

Καλά είσαι 20 εβδομάδων ολρέντι??? Άντε με το καλό :D Άρχισες να κάνεις τίποτα ψώνια? Δωμάτιο? Θα βάλεις τα κορίτσια μαζί ή έχετε κι άλλο στη σπιτάρα σας? :P

Περί διατροφής εμείς τώρα θεωρώ ότι τρώμε πολύ υγιεινά. Και δεν έχουμε ποτέ στο σπίτι πατατακια-γαριδάκια-σκατουλάκια. Ούτε μπισκότα δεν πέρνουμε... Έχω φάει όμως στη ζωή μου πολύυυυυ σαβούρα. Ειδικά όταν ήμουνα φοιτήτρια. Ζήτημα να είχα μαγειρέψει 10 φορές συνολικά στα 6 χρόνια πτυχίο + 3 μεταπτυχιακό :oops: Μαγειρευτά φαγητά έτρωγα μόνο όταν μου έτσελνε η μάνα μου δέμα με το κτελ :lol: Κατά τα άλλα όμως είχα σούπερ συλλογή με μενού από όοοολα τα ντιλίβερυ Ιωαννίνων και Ηρακλείου :lol::lol::lol:

Επίσης δηλώνω κι εγώ εθισμένη στη σοκολάτα... Ακόμα και τους τελευταίους μήνες που κάνω και καλά δίαιτα τρώω 1-2 κομματάκια μαύρη σοκολάτα την ημέρα. Δε μπορώ να την κόψω.

Κρυώνω....θέλω να έρθω Ελλάδα να λιαστώ :ymdaydream:

Ωωωω σταμάτα ρε Γωγώ να γράφεις γιατί μετά θυμάμαι κι άλλα και δε θα το τελειώσω ποτέ το μήνυμα να κάνω και καμιά δουλειά :twisted::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγώ δεν είναι καθόλου ντροπή να του πεις να κάνεις αλλού τα εμβόλια για να μην πληρώνεις... Όλων τα έσοδα έχουν μειωθεί, οι περισσότερες οικογένειες ζορίζονται οικονομικά και πολλές δε μπορούν να τα βγάλουν πέρα... λες να μην το έχει καταλάβει ο γιατρός σου αυτό που θα έχει ήδη χάσει πόση πελατεία? Ίσα ίσα που θα χαρεί που τουλάχιστον θα πηγαίνεις για τα υπόλοιπα εκεί...

Εμείς - χτύπα ξύλο - ευτυχώς δεν έχουμε χρειαστεί παιδίατρο ακόμα... Γιατί έτσι όπως είναι το σύστημα εδώ, ούτε που ξέρω σε ποιόν θα πέσουμε...

Χρύσα, Βέννη τα φιλιά μου :-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια έχω τρελή καούρα και τάση για εμετό .....τι να κάνω (οχι δεν είμαι έγκυος χαχαχαχα) θανπαρουμε και ντελιβερι σήμερα και δεν θα το απολαύσω ....... :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μάγδα θα σου πω το εξής....Όταν ήρθα Αθήνα να σπουδάσω Οκτώβρη μήνα ήμουν 58 κιλά κορμάρα.... :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen: Χριστούγεννα είχα φτάσει 74.... :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::o:o:o:o:o:o

Το φαγητό μου ήταν 2 σοκολατες lacta την ημέρα, goody's κλπ.... :?:?:?:?:?:?:?:?:?:?

Εγώ δεν θυμάμαι να μαγείρεψα ποτέ.... :roll::roll::roll:

Πότε να προλάβω;;;;;12 η ώρα το βράδυ έβγαινα, γύριζα 8 το πρωί, ξυπνούσα 3 το μεσημέρι, πήγαινα σχολή (για καφέ και τάβλι, όχι για μάθημα) :lol::lol::lol::lol::lol::lol: και γύριζα να ετοιμαστώ για να ξαναβγώ.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Ωραία ζωή.... Μπαράκι, μπουζούκια, κάθε βράδυ διαφορετικά γκομενάκια.....:ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream:

Βένη κι εγώ κολλάω να τον πάρω αν πάω μια στο τόσο... :roll::roll::roll::roll:

Και τον παιδίατρο του ταμείου δεν τον θέλω γιατί είναι αντιβιωσάκιας... :roll::roll::roll: Οκ, τις έχω πάει αρκετές φορές αν έχουν μίξα ή βήχα για να αποκλείσω βρογχίτιδες, ωτίτιδες, αλλά στα πιο σοβαρά πάω στον δικό μου... :roll::roll::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο Κ θέλει να κάνω ενα ταττουαζ ...έχει και φίλο να μου το κανει .....χθές κοιτούσαμε σχέδια!!!

απο την μια μου αρέσει απο την άλλη φοβάμαι οτι θα το βαρεθώ .....έχω δει ενα σχέδιο με δυο πεταλούδες και ενα αστεράκι που μου αρέσει πολύ και κάποια αλλα που μου αρέσουν αλλα δεν ξέρω .....ούτε καν που δεν ξέρω ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο εσυ ηθελες;;;;

εγω ηθελα απο παντα..αλαλ ο Ο λεει πως αν κανω θα με χωρισει..

οποτε ξερετε..αφου δε μου δινει εικονικο διαζυγιο :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μάγδα ναι..Του έχουμε πει ότι πλέον ζοριζόμαστε και δεν μπορώ σε κάθε επίσκεψη να του δίνω 60 ευρώ για το ΚΑΘΕ ΠΑΙΔΙ όπως πριν...Και πλέον του δίνω ό,τι μπορώ...Συνήθως 30-40 ευρώ...Μόνο για τη μια... :roll::roll::roll: Και μου έχει πει ότι ΑΝ και ΟΣΟ έχω να του δίνω, γι'αυτό κολλάω να του πω ότι θα πηγαίνω αλλού για εμβόλια... :roll::roll::roll: Γιατί μου έχει δώσει εναλλακτική.. :?:?:?:?

Επίσης, γι'αυτό σου είπα για τα πεθερικά... :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Αφρο εγώ λέω ότι είσαι έγκυος... :lol::lol::lol::lol::lol:8-}8-}8-}8-}

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλέ εσύ θέλεις να το κάνεις? αυτό έχει σημασία ;)

αν εσύ είσαι σίγουρη :roll:

εγώ δεν το έχω μετανοιώσει καθόλου, αλλά το δικό μου είναι και μικρό

όσο περνάει ο καιρός όλο και περισσότερο μου αρέσει.

Για που σκέφτεσαι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο εγώ φοβάμαι πολύ... :roll::roll::roll::roll::oops::oops::oops::oops: Θα ήθελα να κάνω τα ονόματα των παιδιών μου στον καρπό στο χέρι.... :roll::roll::roll:

Και πες ότι ξεπερνάω τον φόβο και τα κάνω.... :roll::roll::roll::roll: Εχεις σκεφτεί πως θα είναι τα τατού όταν γεράσεις που το δέρμα θα ζαρώσει;;;; :?:?:?:?:?:lol::lol::lol::lol: Μπλιαχχχχχ.... :ymsick::ymsick::ymsick:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΕΝ ΠΟΝΑΕΙ!!! καθόλου βρε

εγώ στην αποτρίχωση πονάω περισσότερο..

καλό είναι να βρεις ενα σημείο που δεν θα αλλάξει πολύ με τα χρόνια..

Ο καρπός πώς να γίνει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά, Μαρία αυτό σκέφτομαι κι εγώ..Ο καρπός δεν αλλοιώνεται πολύ.. :roll::roll::roll: Έχει η κουμπαρα μου (νονά Ιωάννας) ένα τέλειο στον αυχένα...

Ο δε νονος της Ιωάννας όλη η πλάτη του, τα χέρια του και τα πόδια του είναι καλλυμένα με τατού... :o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o Όταν τον είχα δει, είχα πάθει σοκ.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σκέφτομαι και γι'αλλο κάποια στιγμή θα δούμε

όταν βρω κάτι να μου αρέσει, και το σωστό σημείο..

τα ποια μαρή?

δε θα μιλήσω [-(

απλώς θα σου στείλω φώτο σε λίγο και θα με καμαρώσεις :lol::lol::lol::lol::lol:

είπαμε σε πλαστικές δεν θα καταφύγω αλλά μια βιταμίνη τη χρειάζομαι :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγώ θέλω τατού αλλά δεν έχω βρει ακόμα σχέδιο που να με ικανοποιεί... Με πιάνει κατά καιρούς και κολλάω και ψάχνω αλλά μετά το ξεχνάω. Μάλλον πρέπει να κλείσω ένα ραντεβού να πάω κι από κει να δω τι έχουν...

ΕΓώ λέω να το κάνω στο πόδι λίγο πιο πάνω από τον αστράγαλο. Και ο καρπός είναι καλό σημείο και γενικώς η μέσα μεριά του χεριού από καρπό μέχρι αγκώνα.

Ε άμα είναι να ζαρώσει κι εκεί και να γίνει χάλια το τατουάζ θα σε πειράζει? Ή που θα είναι αηδία από μόνο του? :mrgreen:

Και στην ωμοπλάτη μου αρέσει αλλά προτιμώ σημείο που να το βλέπω και να το θαυμπάζω κι όχι να το ψάχνω με τον καθρέφτη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγώ πάλι δε τρελαίνομαι στους άντρες

οκ ενα στην πλάτη δε βαριέσαι ας το έχει

αλλά γενικά άλλα κοιτάζω 8-)

σήμερα είναι η Θεοδωρίδου στο χωριο του Αη Βασίλη

κι εγώ έτσι Μάγδα θέλω να το βλέπω γι'αυτο κατέληξα στον καρπό

τώρα θα δω για το δεύτερο

ίσως πόδι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...