Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το Εξπρές του Βυζονυχτίου!-Νο74 Να μας ζήσει το νέο μέλος!


Recommended Posts

nΝΑ ΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ!

εγω πονοκεφαλο!

σε λιγο μας εχουν συναντηση με ψυχολογο στον παιδικο....θεμα :"η επιθετικοτητα"

θα παω ...!

θα σας πω ειστρεφοντας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 997
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ρε Γωγώ :o δεν πας καλά

δλδ νομίζεις ότι οι γιατροί του ταμείου δε πληρώνονται?

τόσες κρατήσεις σου κάνουν ρε που πάνε αυτά τα λεφτά?

μα καλά έχετε τέτοιο σύστημα κι εσύ ακόμη τα κάνεις σε ιδιώτη???

:o

Πο'υ είναι η γυφτιά?

Φραν κι εγώ έτσι ρε αλλά να που βρήκα άντρα να με ανέχεται.. :lol:

Εγώ παιδιά δεν τα μπορώ αυτά τα ψυχαναγκαστικά

Θα γυρίσω από τη δουλειά, θέλω να ξεκουραστώ

Θέλω βόλτα, θα πάω

Σιγά μη σκεφτώ τα ψίχουλα στο πάτωμα :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όσον αφορά το φαγητό

επειδή εγώ συνήθως τρώω μεσημέρι αργά και το βράδυ όχι

ε ξεχνάω να δώσω και στα κορίτσια κάααααποιες φορές :lol:

Ξαφνικά θυμάμαι ουπς! Καλέ ήρθε η ώρα για ύπνο κια δε φάγανε από το μεσημέρι :oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε Φραν και τι έγινε?

25? 25 Σιγά πια /:)

Ασχολείται η φίλη μου με τη φωτογραφία ερασιτεχνικά και τον θαυμάσαμε χτες...γενικώς.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τζα!!!!

Με κράζετε ε;;;; :twisted::twisted::twisted::twisted:

Δεν πειράζει!!!! Καλή καρδιά!!! :lol::lol::lol:

Ό,τι και να πείτε θεωρώ πως τα μενού στα σχολεία είναι τραγικά. Δεν μπορεί να προσφέρεις σε 2,5χρονα παιδιά τόσο μεγάλες ποσότητες ζάχαρης και υδατανθράκων. Κάθε μέρα, ρύζια, μακαρόνια , πατάτες , ψωμιά κλπ. Φέτος η αλήθεια είναι πως με ψιλοένοχλησε που δεν πήγε σχολείο η Ε αλλά από την άλλη χαίρομαι γιατί γλυτώνω όλα αυτά που διαβάζω από σας. Δεν γίνεται ρε παιδιά να προσέχω στο σπίτι μας τί τρώμε, να προσφέρω ποιοτικό γεύμα και να μου τα γ@#μαει το σχολείο. Ευτυχώς του χρόνου θα πάει σε νηπιαγωγείο που δεν έχει σίτιση. :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Πέιτε με φρικιό αλλά δεν το δέχομαι...

Θου ρισπεκτ!!!!! Σε καταλαβαίνω!!!!!

Η Ε πέρασε πέρυσι το καλοκαίρι κοξάκι!

Ιουλία χαχαχα με τη μαμά σου! Τί ζώδιο είναι;;;; Τί της έκανες;;;;

Βίκυ πάρε ντεπόν!!!!

Γωγώ είσαι ψωνάρα ρε! Χεστήκαμε και αν θα παρεξηγηθεί ο γιατρός! Θα του εξηγήσεις πως δεν διαθέτεις κάθε φορά 30 ευρώ για εμβόλια. Ελεος δλδ...

Φρανίτα πάντα σε ρωτάω κάτι και δεν μου απαντάς.... :(:(

Βενετία πως είναι στο σχολέιο ο Φ;;;;;; Γουστάρω τρελά μονόπολη!!!!

Αργυρούλα αφού δε σ'ενοχλούν τα παιδιά σου μια χαρά. Εμένα ακόμη θέλουν να με απασχολουν!!!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Μαρία, Ελενα, Αφρο, Γιώτα τα φιλιά μου!!!!

Χρύσα αδελφή ψυχή!!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Ζωή σκάω για το Σάββατο!!!!!!

Αναστασία :D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ο θοδωρης δε υπαρχει ωρα να μη φαει..κ να το ξεχασω θα το θυμηθει..κ τ;α 2 ετσι ειναι,,φτουυυυυ

καλε γωγω δε πας καλα..φυσικα κ να πας

μολις τωρα γινεται μαχη..κ γω χαλαρααα

δερνονται.. :roll::roll::roll::roll:

ρε βενι δε θα παω αυριο γτ με μωρο τι σκατα να ακουσω?αν θελω να ενημερωθω μεθαινω απο το νετ :roll:

αλλα εγω με ενα παντελη δε παω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φραν έχεις δίκιο.... :roll::roll::roll: Πρέπει να πω την αλήθεια... :?:?:?:? Θα βάλω το Γιώργο να το πει... :roll::roll::roll::roll::roll: Ρε κορίτσια και ο Γ και η μάνα μου με βρίζουν που τόσο καιρό σκάω τα λεφτά στον παιδιατρό μας για να κάνουν ένα εμβόλιο ενώ έχω τη δυνατότητα να τα κάνω τζάμπα.... :roll::roll::roll::roll: Αλλά ντρεπόμουν τον μέχρι τώρα γιατρό μας... :oops::oops::oops:

Μαρία δεν λέω αν είναι γυφτιά να πηγαίνω στον γιατρό του ταμείου, αλλα μηπως είναι γυφτιά απέναντι στον ιδιώτη παιδίατρό μας... :?:?:?:?:?:?

Νατάσα :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Μπορείς να μου πεις σε παρακαλώ τι τρώνε τα παιδιά σου μια μέρα να γελάσω;;;; :lol::lol::lol::lol: Ρεεεε εσύ είσαι υστέρω... :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Επίσης, και η Μαρτίνα είχε περάσει κοξάκι το καλοκαίρι και δεν κάναμε απολύτως τίποτα... ;););) Πέρασε μόνο του... 8-)8-) Ευτυχώς το πέρασε πολύ ελαφρά.. :roll::roll::roll::roll:

Τζούλιαααα κι εγώ σαν γουρούνα τα τρώω ρε...Πεθαίνω για σοκολάτα...Είμαι εθισμένη... :?:?:?

Φραν σε ξαναρωτάω....ΠΟΤΕ ΕΡΧΕΣΑΙ;;;;; :evil::evil::evil::evil:

Θου να δεις οι δικές μου ματς που ρίχνουν...Και πάντα τις τρώει η μεγάλη.... :roll::roll::roll::roll::roll:

Βικυ ντεπόν....

Ρε κορίτσια τους τελευταίους 2-3 μηνες έχω έντονους πονοκεφάους...Με πιάνουν στανταρ 1-2 μέρες την εβδομάδα συνήθως απόγευμα..Και παίρνω ντεπόν.... :oops::oops::oops: Είναι φυσιολογικό;;;;Λέτε να οφείλεται στην εγκυμοσύνη;;; :roll::roll::roll: Σκέφτομαι μήπως εχω τίποτα ρε... :(:(:(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε γιατι κραζετε τη νατασου??

εγω ειλικρινα τη θαυμαζω για ολα της!

ειδικα πανω στα θεματα διατροφης.. μακαρι να μπορουσαμε κ εμεις οικογενειακως να τρωμε ετσι.. μακαρι..

εγω απο μαγειρεματα καθε μα καθε μερα μαγειρευω!

κανω φαγητο για να παρουν μαζι ο αναστασης κ ο τολης, τωρα δε που εχει πιασει τον τολη το εντερο κανω καθε μερα 3 φαγητα! ενα για τον τολη, ενα για τονμικρο κ ενα για μενα κ τον ανασταση! :roll:

για τον ανασταση ακολουθω το εξης: 2 μερες οσπρια, 1 μερα κοκκινο κρεας, 2 μερες κοτοπουλο, 1 μερα ψαρι κ μια μερα ζυμαρικα. τωρα τελευταια εχει κοψει τα λαχανικα γαμωτο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑΑΑΑΑΑ κ απο μενα

τιι κανετε;

καλα κοπελες δν την παλευω αλλο

καθε φορα αυτες οι 10/12 μερες πφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφ :oops:

σημερα σερνομαστε με τη μικρη κ αυτη κ γω βαριεμαι απιστευτα

σορυ που δν σχολιαζω αργοτερα θα ξαναμπω

φιλια πολλα σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρία σε ποιά σελίδα έγραψες για την υπέρυθρη θέρμανση? σε αυτό το τρενάκι ή στο προηγούμενο? :?

Γωγώ γιατί να μην τους πεις? να του πεις του γιατρού ή να πας να σου τα γράψει και να το κάνεις αλλου και αν σε ρωτήσει πες του!!! ;) .....αλλά δεν χρειάζεται καμμια δικαιολογία!!! ;)

Ζωή έφτασαν οι μέρες :D:x όλα θα πάνε καλά :x .....εσύ πώς αισθάνεσαι? :roll:

και εμένα μου αρέσει η υγιεινή διατροφή πολύ, αλλά τα δικά μου παιδιά δεν τρώνε λαχανικά, όσπρια οπότε τι να κάνω? δλδ θα μου άρεσε να πρόσφερα το κρέας π.χ. με λαχανικά,.....

εγώ πάντως αν δεν φάω γλυκά ούτε που με νοιαζει :roll:

για αυτό και τις εγκυμοσύνες μου τις έβγαλα με πολύ υγιεινό τρόπο!!!

για αυτό και δεν κάνω και γλυκά!!!

ενώ ο άντρας μου είναι εθισμένος στην σοκολάτα και αν δεν φάει μια μέρα δεν μπορεί! :o:o

πάντως η σοκολάτα κάνει και καλό στην καρδιά και στην ψυχολογία!!! ;)

α! και αυτά που λέτε καμμιά φορά εσείς οι Θεσσαλονικιές ότι κάνετε, εγω δεν τα ξέρω....και αισθάνομαι ότι κατέβηκα από τον Άρη!! :o:o:o:o:o

ποντικοΜαράκι όχι τον δικό σου Αρούλη :lol::lol::lol::lol::lol:

πάω να πιω το τσάι μου!!! :D

λοιπόν ο ουρανός είναι κόκκινος ελπίζω να μην χιονίσει!!! :roll::roll:

όχι και τίποτα άλλο έχω και τον καφέ με την Γιαπωνέζα!!! :roll::roll:

αχ βλέπουμε Αγγλική τιβι και έχει μια διαφήμηση για παιδάκια πολύ θλιβερή!!! :(:(:(:(

παιδάκια που υποφέρουν είτε από πείνα, είτε χρειάζονται εμβόλια :(:(:(

και δίνει αυτό το σάιτ:

www.savethechildren.org.uk

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eνα θα σας πω και συγχωρεστε με αλλα δεν εχω χρονο...

Η Αννυ στη γιορτουλα θα ειναι η Παναγια και ο Σωκρατης θα ειναι Ιωσηφ!!! :x:x:x:ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:=))=))=))=))=))=))=))=))

Αυριο θα παει ο Α να την παρει κ ειπα στη δασκαλα να του το πει αυτη!!!

ΤΙ ΓΕΛΙΟ εχουμε να ριξουμε?!!!! :lol::lol::lol::lol: Υπαρχει θεος τελικα και με λατρευει! :lol::lol::lol::P:P:P:oops::oops::oops::oops: Η κορη του ντυμενη παναγια διπλα στον γαμπρο! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σημερα ξέσπασα... :cry::cry::cry::cry::cry: Απο το απογευμα κλαιω... :cry::cry::cry::cry::cry:

Τρόμαξε και το παιδί μου το μεγάλο.

Δεν ματώνω πια, αλλά πονάω και δεν καταλαβαίνω που και δεν μπορώ να καταλάβω αν κάνω κάτι λάθος... :?:?:?:?:?:cry::cry::cry::cry::cry:

Γωγω αύριο θα σου τηλ. για το τηλέφωνο της συμβούλου. Πρεπει να συνέλθω σύντομα.

Το ένα μου στήθος πετρώνει σιγα σιγα δεν έδωσα απο κει γαλα για να προφυλάξω την θηλη για το βράδυ. Ξέρω... λαθος αλλα... :?:?:roll:

Σορι δεν σχολιαζω, αλλα με νιώθετε φαντάζομαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γύρισα πριν από λίγο από αναρρίχηση -το καινούριο μου χόμπι ;) κι είμαι πολύ κομμάτια για να σχολιάσω. Γράφω μόνο για να συμπαρασταθώ στην πονεμένη μας λεχώνα :x

Σισσάκι κουράγιο!!! :x:x:x Όλα θα φτιάξουν σύντομα!

Θυμάμαι κι εγώ πολύ κλάμα τις πρώτες μέρες...γμτ... υπομονή!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας :x

Σισσιώ να θηλάζεις και από εκεί που πονάει! :!:

και μένα πονούσα, όταν θήλαζα όμως δεν πονούσε....μετά πάλι.....κάνε υπομονή και πάρε και την σύμβουλο, δεν είναι κακό!! :x:x

δεν θυμάμαι είχες θηλάσει την Χ.? :?

είναι αρχή ακόμη, να δεις μετά τι καλά που θα είναι όλα! :x

Μάγδα ωραίο χόμπυ ρε :D .....καλά για μένα δεν είναι, που έχω υψοφοβία ...... βέβαια αν ανέβω και δεν κοιτάω κάτω :-?:-?:-?

Αναστ. γιατί? έχει πρόβλημα ο Α.? :?

αχχχχχχχ το ζευγαράκι θα είναι τέλειοοοοοο!!! :x

επείτηδες τους έβαλε η δασκάλα υποθέτω!! :roll::roll::roll::roll:

ευτυχώς ΔΕΝ χιόνισε :ymparty::ymparty:

4 βαθμούς έχουμε έξω!!! :roll::roll:

αυτάααααα.......

αααα! δεν σας είπα: χθες το μεσημέρι χτυπάει το κουδούνι, ανοίγω και ήταν ο κούριερ! μας έφερε ένα μεγάλο πακέτο.....ήταν στο όνομα του άντρα μου μόνο που 2 γράμματα του επιθέτου ήταν λάθος :? το δέχθηκα....και ήταν μέσα ένα έλκυθρο!!! :o:o:o:o:o:o:shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:

ρωτάω τον άντρα μου αν παρήγγειλε κάτι μου λέει όχι!!!! :shock::shock::shock::shock::shock:

η απόδειξη μέσα έλεγε "δώρο"

μα ποιός μας το έστειλε????? :shock::shock::shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θεσσαλονικιες θα ανέβω Θεσσαλονίκη με τον Κ και τον Σεμπ για 3 μερες απο τις 19 μεχρι τις 23 ( με τρένο). Πείτε μου ενα καλο ξενοδοχείο κάπου κεντρικά να μείνουμε. Χρύσα εσυ που ξέρεις ποιο θα μου προτείνεις?

Κι επισης να κανονισουμε να τα πούμε...εμένα δεν θα με κερασετε καφε?? θα σας γνωρίσω και το σεμπινι και τον Κασπερ- οποια οτν θελει της τον χαρίζω κιολας :mrgreen: τον Κ οχι το σεμπινι!!

Λοιπον αναμένω, πείτε μου και δνε θυμάμαι ποιων έχω τα τηλέφωνα διοτι η κάρτα ειναι στην ελλαδα αλλα θα σας βρω!!

Εάν δνε μου απαντήσετε θα ξαναβγαλω ανακοίνωση!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:D:D:D:D

καλημέρα!!

αχ ρε Αργυρώ είστε τόσο τυχεροί!

Εγώ θέλω να χτυπήσει το κουδούνι και να μου αφήσει ο κούριερ πληρωμένη όλη τη σειρα της Κερασταζ :ympray:

Αυτή είναι η τελευταία πετριά που έφαγα τελευταία :mrgreen:

Σισσάκι μου σε νιώθουμε..Πάρε τη σύμβουλο θα αισθανθείς καλύτερα :D

:lol::lol::lol: Αναστασάι η Φ είναι η νεράιδα των ζαχαρωτών :lol::lol::lol: αυτή που τα βλέπει και τα σιχαίνεται 8-)

Χτες μου ηρθε το κολλαγόνο.

Προχτές παρήγγειλα και χτες ήρθε...Ήπια χτες και κοιμήθηκα-με ουρά πάντως δεν ξύπνησα- περιμένω αποτελέσματα [smilie=toothy2.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρία το κολλαγόνο τι κάνει ακριβώς? ήθελα να ρωτήσω και πριν αλλά ξεχασα....επίσης σε αυτό το τρενάκι είχες γράψει για την υπέρυθρη? τι θα κάνετε τελικά? :?:

πόσο επικίνδυνη είναι?

Φρανίτα χαρίζεις τον Κ.? :lol::lol::lol: ως χριστουγεννιάτικο δώρο? :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α ναι Αργυρώ

λοιπόν δεν θα προχωρήσουμε με την υπέρυθρη τελικά το κόστος εγκατάστασης είναι μεγάλο και αφού μίλησα με κάποιους καθηγητές εδώ (μηχανολόγοι κλπ) αποφασίσαμε ότι είναι προτιμότερο τόσα χρήματα να τα διαθέσουμε στην αγορά τελευταίας τεχνολογίας κλιματιστικών, παρά στα πάνελ που θεωρείται αμφίβολο το αποτέλεσμα :?

Όχι επικίνδυνο δε μου είπαν ότι είναι απλώς ίσως είναι καλύτερα τα κλιματιστικά.

Φαντάσου ότι η υπέρυθρη κάνει τη δουλειά του μικροκυμμάτων (όχι δεν έχει ακτινοβολία φυσικά όπως του φούρνου μικροκυμμάτων) αλλά όπως βάζεις το πιάτο να ζεσταθεί το φαγητό και μπορείς άνετα να βάλεις το χέρι σου μέσα να το πιάσεις χωρίς να καείς, ενώ το πιάτο όντως καίει ε κάτι τέτοιο κάνει και η υπέρυθρη. Ο χώρος δε ζεσταίνεται, ζεσταίνεται το σώμα που βρίσκεται στο χώρο. Φαντάσου να είσαι κάπου που έχει κρύο αλλά εσύ φοράς ζεστά ρούχα και δεν κρυώνεις. Το κρύο υπάρχει στην ατμόσφαιρα, η θερμοκρασία εξακολουθεί να είναι χαμηλή, εσύ όμως δεν κρυώνεις.

Μέχρι τώρα είμαστε καλά, ανάβουμε που και που το κλιματιστικό μας, δεν έχουμε ανάψει καθόλου καλοριφερ.

Το κολλαγόνο είναι πόσιμο και το πίνεις κάθε βράδυ είναι αυτό http://www.collagenpower.gr/

Την Τρίτη το σχολείο μας θα πάει στο χωριό του Αη Βασίλη και μάλλον θα πάω κι εγώ ως συνοδός :ymparty::ymparty::ymparty: Χτες υπογράψαμε τα χαρτιά ότι επιτρέπουμε στα παιδιά μας να πάνε, θα πάμε με λεωφορείο και με ρώτησαν αν μπορώ και είπα ναι εννοείται, και είπα στη δασκάλα της Φ να πάρει τηλ την προϊσταμένη μου και να απαιτήσει να τους συνοδέυσω εγώ :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα.

Αργυρώ η υπερθρη δεν είναι επικίνδυνη!!! Που το άκουσες αυτο!!!???

Σήμερα το πρωί πήγαμε τον Μ να του πάρουν αίμα ......το κλαμμα!!!

την δευτέρα τα αποτελεσματα ....

Μαρακι πόσο το κολαγονο?

Φραν εγω θα σε περιμένω σπίτι ....Στις 10 φεύγει ο Κ .....

Ο μικρός χθές σνομπαρε το μπριαμ ...ακόμα και όταν το πολτοποιησα και το έκανα σάλτσα γι τα τορτελινια ....ε το τρώει το φαγητό του τωρα για πρωινό και του αρέσει κιόλας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...