Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το Εξπρές του Βυζονυχτίου!-Νο74 Να μας ζήσει το νέο μέλος!


Recommended Posts

καλησπερααα

να πω τ ΝΕΑ πριν διαβασω..

καταρχας μα τι πονηρος ειναι ο μικρος..εκλεψε απο το πιατο ενα φυλο μπακλβα κ πηγε κατω απο τη τραπεζαρια να το φαει,,,θα τρελαθω..κ μετα βγαινει με ενα χαμογελο ναααα που λεει κ η σες :lol::lol::lol::lol::lol:

σημερα τη εφαγε στο κωλο :evil::evil::evil::evil:

του δινω κριτσινι..κ το βαζω στη καρεκλα..δε ηθελε ..λεω μονο στο τραπεζι τρωμε..κ πεταει το κριτσινι κατω.το μαζευω κ το βαζω στα αλλα κριτσινια κ φευγω..κ περνει το σκακουλι κ το αναποδογυρζει..ολα κατω σκατα..σουσαμια παντουυυυ

κ το εδωσα μια στο πωπο :D:D:twisted::twisted::twisted:

μετα πηρε το μπουκαλακι με το ευκαλυπτο που εχω κ το πεταξε κ εσπασε..βρωμισε ο τοπος

πριβ 2 βδομαδες ηπιε απ το καφε μου 3 φορες(νες) :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

τι παιδιιιιι :twisted::twisted::twisted::twisted:

κ το τελευταιο..κ πες τε με παραλογη..

παω σημερα σχολειο..κ βλεπω τη μαγειρσσα..κ λεω συγνωμη να κανω μια ερωτηση το γαλα-τσαι στα παιδια βαζετε ζαχαρη?κ λεει ναι..εχει πορβλημα/?κ λεω η χαζη οχι..

παιδια αυριο θα παω διευθυντρια..δηλ υπαεχει εμνου χωρις ζαχαρη? :twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 997
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Χρύσα πήγες τον Ζαν στον γιατρό τελικά? :?:

Θούλη :lol::lol::lol::lol::lol: μα καλά ρε πού είχες το μπυκαλάκι και το έφτασε? :roll::roll:

κοίτα μπορείς να πεις να μην βάζουν ζάχαρη στου Θ.!! :?

μαρία τσάι δίνουν και σε μας, αλλά τα δικά μου δεν πίνουν!!! :lol::lol::lol::lol:

τι πρωτότυπο δλδ :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενάκι μια και σε βλέπω ονλάιν, σε πόσο χρόνο ήταν έτοιμα τα διαβατήριά σας?

έχω ραντεβού από βδομαδα!!! 8-|8-|:ymsigh::ymsigh::ymsigh::ymsigh:

το έχω ένα άγχος αυτό τι να σας πω!!! :ymsigh::ymsigh::ymsigh::ymsigh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργη πηγαμε καλε..

δενε χει λαρυγγητηδα..ιωση ειναι..

να βαζουμε ορο συνεχεια μας ειπε να πινει πολλα υγρα και βλεπουμε πως θα εξεληχθει..

δενε χει ακροαστικα δενε χει αυτια και ναι ειναι ετοιμοι να σκασουν δυο κινοδοντες..και πρισμενοι αλλοι δυο..

αυτο το παιδι ετσι οπως παει...σε 1 μηνα θα εχει 16 δοντια..

θα ειναι δηλαδη 18 μηνων ο φοφος τα εβγαζε με πιο αργο ρυθμο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπεραααα!!

Επιτελους καταφερα να σας διαβασω αλλα ηρθε η ωρα να παρω την μικρη απο τον παιδικο :twisted: Τοσες μερες διαβαζω διαβαζω και δεν προλαβαινω ποτε να γραψω, ολο κατι γινεται. Να απαντησω μονο στην Αργυ να μην το ξεχασω μετα.

Αργυ ηταν ετοιμα σε 6 εβδομαδες. Πιο γρηγορα μην περιμενεις να ερθουν. Γιατι αγχος ομως?

Φευγω. Μακαρι να μπορεσω να γραψω μετα. Φιλια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θούλη τα ίδια κάνει και η Μαρτίνα...Παίρνει τα σκαμπό που έχουμε από ΙΚΕΑ, σκαρφαλώνει, ανοίγει ψυγείο, πάει παίρνει ό,τι θέλει... :twisted::twisted: Ανοίγει συρτάρια παίρνει όλα τα κουτάλια, τα πιρούνια, τα μαχαίρια.... :o:o:o:o:o Εκεί που κάθομαι τη βλέπω, πάει παίρνει μαχαίρι (όχι με μύτη και δοντια) και πάει και παίρνει τα παιχνίδια που από πίσω έχουν βίδες και προσπαθεί να τα ανοίξει... :shock::shock::shock::shock::shock::shock::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Μια μερα μαγείρευα στην κουζίνα (ενιαία με το καθιστικό που παίζουν) και ο Γιώργος κάτι έκανε επίσης στην κουζίνα...Η μικρή ήταν στο καρεκλάκι της και έτρωγε ψωμί....Η Ιωάννα έβλεπε παιδικά... Και σε κάποια φαση ακούω την Ιωάννα να λέει "ωχ, πάει το μωρό μας...." :shock::shock::shock: Κοιτάζω πουθενά η Μαρτίνα.... :shock::shock::shock::shock::o:o:o Και ξαφνικά ακούω ένα κλάμα...Τρέχουμε με τον Γιώργο, να κοιτάζω κάτω, πουθενά η Μαρτίνα... :?:?:? Να σημειώσω ότι κολλητά στο καρεκλάκι έχουμε το τραπεζάκι από ΙΚΕΑ και τις καρεκλίτσες τους...Και τη βλέπω σωριασμένη ανάσκελα πάνω στις δύο καρέκλες.... :?:?:?:?:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Ο Γιώργος δεν την είχε δέσει :twisted::twisted::twisted: και αυτή προφανώς προσπάθησε να κάνει το τραπεζάκι και τις καρεκλίτσες σκαλάκια κι έτσι σωριάστηκε.... :lol::lol::lol::lol:

Χρύσα βρισκόμαστε στην ίδια φάση...Η μικρή 2 νύχτες τώρα με έχει ξεσκίσει...Μπορεί να ξυπνάει και ανα τεταρτο.... :o:o:o:o Έχουν σκάσει και οι δυο οι κυνόδοντες και πονάει..Ζητάει νερό, γάλα, πιπίλα...Δεν ξέρει τι θέλει.... :twisted::twisted::twisted:

Συμπεθέρα Λένα μακάρι να καταφέρετε να μην τον σταματήσετε από τον παιδικό... :(:(:( Είναι κρίμα... :(:( Πόσα πληρώνετε;;;; :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θου γι ανα φρικαρεις ...

παλη τουρτα φαγανε σημερα...

απο τη δευτερα ολο παρτι ειναι ...

χωρςι πλακα παιδια...τρεις μερες εχουν καθε μερα παρτι και φερνουν τουρτα,...χαχαχα...

εγω ειμαι η μονη περιεργη παντως στο δικο μας παιδικο...

και η μονη που επιμενει να φερνει 9 στις 10 σπιτικο προινο...

καλα δε θα πω τι τρωνε αλλα παιδια για μεσιμεριανο...

σημερα του πηγα ομελετα για προιονο..μονο με ασπραδι..εχει φαιε κολλιμα και δεν πολυθελει το κροκαδι

για μεσιμεριανο ειχα ρυζακι με κοτοπουλο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ακουστε..Μου λέει μια πολύ καλή φίλη και συνάδελφος που ο γιος της φέτος παει νήπιο (σε δημόσιο εννοείται) και στέλνουν οι γονείς φαγητά.....Είναι ένα συγκεκριμένο παιδάκι που κάαααθε μέρα για πρωινό πάει κρουασάν σοκολατας του περιπτέρου.....Τύπου Molto... :o:o:o:o:o:o:o:o:evil::evil::evil::evil::evil:

Και ρωτώ εγώ...Οκ, η μάνα δεν προλαβαίνει να ετοιμάσει κάτι....Το δέχομαι...Πήγαινε στο φούρνο μωρή ηλίθια και πάρε ένα κουλουράκι Θεσσαλονικης....ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΚΡΟΥΑΣΑΝ;;;;; :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγω..μπορει η μαμα να λεει στο παιδι να παιδι να παει στο φουρνο..και αυτο το σκατουλι να παηγαινει στο περιπτερο..

ξες ποσα παιδι ασυνανταω στο δρομο..

και στο φουρνο να κανουν σταση..δενπαιρνουν καποια υγειηνη επιλογη..αλλα πιτσες κλπ...πφφφφ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οτι θυμαμαι..

μαρια ασπρο γαλα ζεστο πινει..

χρυσα η τουρτα δε με ενοχλει γτ ειναι μια φορα το καθε παιδι..αλλα το διατροφολογιο τους ειναιιι :twisted::twisted::twisted:

ρε συμπεθερα Α θα με τρελανεις..μα ουτε σπιτικη μαρμελαδα??

εγω τρωω καθε πρωι κ ο μικρος ερχεται κ κλεβει απο μενα..τρελενετααι :roll::roll:

μα κ το πτι μπερ σε πειραζει? :?:?:? για ενα οκ δε με πειραζει...

γωγω καλη κ η μαρτινα σου,,,χαχαχαωραιο σπιτ θα ανοιξυν :lol::lol::lol:

λεναρα μακαρι να μη το σταματησετε...

αργυ εχεις καταπληκτικη κορη...κουκλαραααα

κ αλλα ηθελα να πω..

κανα νεο απο γιωτα δεε χεται ε?

βενι ποτε θα πιουμε καλε καφε

ζωιτσα εχω θα ειχα σκασει..με τη αναμονη λεω :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

φιλια στις υπολοιπες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θου καλά η συμπεθέρα σου δεν παίζεται ρε..... :shock::shock::shock::shock::lol::lol::lol::lol: Μιλάμε είναι φρίκουλο εντελώς.... :lol::lol::lol::lol::lol: Μα να την ενοχλεί το πτι μπερ και η μαρμελάδα και να προτείνει σαν κέρασμα το ρυζόγαλο;;;;;; :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Α, εμάς μια φορά στο τόσο τρωνε και ρυζόγαλο.... 8-)8-)8-) Αλλά της Ιως δεν της αρέσει.. :?:?:? Εγώ πάλι πεθαίνω... :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Χρύσαααα νήπιο πάει ρε...Με τη μάνα πάει σχολείο.... :?:?:?:?:? Δεν τα παίρνει μόνο του... :roll::roll::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα νήπιο είπε ότι πάει το παιδάκι που σημαίνει ότι από το σπίτι παίρνει πρωινό!!! :roll::roll:

τα δικά μου θα φάνε ή τυρί (τύπου φιλεδελφ.) ή μαρμελάδα ή μέλι ή νουτέλα ή γάλα με μούσλι ή γιαούρτι με μούσλι!!! :roll:

στο σχολείο τους βάζω πάντα το ίδιο :lol::lol: βασικά θα τους βάλω τοστ με τυράκι και μήλο ή τυροπιτάκια!

ναι είναι πολύ γλυκούλα η γλυκούλα μου!! :x:x:x:x:x:x

Λενάκι 6 εβδ.? :o:o:o:o άρα δεν πάμε κρουαζιέρα :(:(:(:(

έχω άγχος διότι το ραντεβού είναι στις 10.30, πρέπει να πάρω το τρενο ....είναι μία ώρα διαδρομή...ο Λ. σχολάει στις 11.30......και είμαι σίγουρη ότι δεν θα συνενοηθώ!!! :roll::roll:

συμπεθέρα τι μαθήματα κάνει ο συμπέθερος? :?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θου ειναι το κλασικο διατροφολογιο ρε..

γιατι ρε παιδι ασας φαινετε περιεργο.;;;

εμενα δ εμου φαινετ επεριεργο..

και στον Δημοτικο που θα πηγενε ο Φοφος..τετοιες χαζομαρουλες τρωγανε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω παντως ειμαι εντελη ευχαριστημενη με τον παιδικο και την διατροφη.τη νεχουνε φτιαξει κατα πολυ..

δηλ. μια μερα οσπριο μια λαχανικο μια κρεας με κατι μια κοτα με κατι μια ζυμαρικο(χυλοπιτες πχ) κια για πρωινο εχει κορν φλεικς με γαλα,κουλουρι με κασερι, ψωμι με μελι μαρμελαδα μερεντα, τσουρεκι ή κεικ παντα ολα με γαλα και το μεσημερι εχουνε και σαλατα και φρουτο..ε νομιζω καλα ειναι.. :?

και σπιτι ετσι τρωνε δηλ .σπιτι τι καλυτερο τρωνε?? :roll::roll:

καλα γωγω ασε μπορει να εχει φαει κανα κολλημα το μικρο με το κρουασαν αυτο..αν και καθε μερα :roll::roll:

ρε μαρθα ασχολεισαι με κατι πραγματα..δηλ. συγνωμη τι πειραζει να φαει το κριτσινι αλλου κα ιοχι στο τραπεζι?ειναι λογος να μαλωνεις και να χαλιεστε?οκ δεν λεω για γευμα αλλα και το κουλουρι πχ?? :roll:

καλα σε εκανε ο παντελης!!!!!!!με τον μπακλαβα :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βανετιαααααα...

χαχα..που παιρνςι το μερος του Παντελη :lol::lol::lol::lol:

Εγω δεν εχω τετοια κολληματα..ο Φο μπορει να φαει κατι στον καναπε..η διαβαζοντασ

αλα ο Ο εχει τρελο κολλημα..και το σοι του δηλαδη..

Γι αμενα υατο ειναι σωστο..να τρωεμ στο τραπεζι της κουζινασ..

αλλα οταν εχεις ενα αφαγο παιδι..αν ειναι να φαει..ασ φαει και στη μπανιερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τα babybel τα τυράκια τα ξέρετε ε? ε τα δικά μου τα παιδιά το τρώνε στο τραπέζι :D ......

βασικά τα πάντα τα τρώνε στο τραπέζι και πουθενά αλλού!!! 8-)

Χρύσα όταν είχαμε τον παλιό δερμάτινο καναπέ (θυμάστε τον κόκκινο, τη ιστορία που σας είχα πει) τρώγαμε και στον καναπέ κανένα σνακ!!....αφού αγοράσαμε τον καινούργιο κομένα όλα αυτά για όλους!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βένη κι εγώ είμαι ευχαριστημένη από το διατροφολόγιο....

Πρωινό έχουν: ή κορν φλέικς με γάλα ή ψωμί με βούτυρο και μέλι ή ψωμί και κασέρι κ πιο αραιά κρέμα

Μεσημεριανό έχουν: μια φορά την εβδομάδα όσπριο (συνήθως φακές), μια φορά την εβδομάδα οπωσδήποτε ψαρόσουπα, μια φορά την εβδομάδα λαδερό (ή φασολάκια ή μπριαμ) και τις άλλες δύο κοτόπουλο και κρέας (δηλαδή μια κοτοπουλο με ρύζι ή μπιφτέκια με πατάτες ή μακαρόνια με κιμά)....

Απογευματινό: ή φρούτο ή ψωμί με κασέρι ή γιαούρτι ή ένα μπισκοτάκι... 8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)

Ρε συ Βένη μου δεν είναι 2-3 χρονών να τσιρίζει και να του κάνει τα χατήρια...5 χρονών είναι..ολόκληρο παιδί...Ό,τι κόλλημα και να φάει... :roll::roll::roll::roll::roll::roll:

Αρτζι έχετε κανονίσει κρουαζιέρα;;;;; :mrgreen::mrgreen::mrgreen: Για πες..Πότε, που;;;; :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΕΚΔΟΤΟ

Ο Πόντιος πάει σε ένα περίπτερο Ρωτάει τον περιπτερά

"Αγγλικά ξέρεις;"

- "Όχι," απαντάει ο περιπτεράς .

Καλά λέει ο Πόντιος και φεύγει.

Πάει σε ένα άλλο και ξαναρωτάει:

- "Αγγλικά ξέρεις;"

- "Όχι," λέει και αυτός ο περιπτεράς.

Καλά λέει ο Πόντιος και φεύγει.

Τελοσπάντων, αφού είχε γυρίσει πολλά περιπτερά, πάει και σε ένα τελευταίο περίπτερο.

Το ίδιο πάλι.

- "Αγγλικά ξέρεις;" ρωτάει ο Πόντιος τον περιπτερά.

- "Ναι λέει ο περιπτεράς!"

Και λέει ο Πόντιος.

- "Επιτέλους...!!! Φέρε ένα Marlboro!"

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε χρυσα δεν λεω γενικα φαι..λεω ενα σνακ..δηλ. ενα μπισκοτακι, ενα κριτσινακι.. :roll:

δηλ. εσεις ολα στο τραπεζι τα τρωτε????

και δεν μου λες μαρθα...γιατι σπιτι μου τρωτε παντου εκτος απο το τραπεζι :?::?::?::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

και βεβαια περνω το μερος του παντελη..ολο τρωει και δε ντου δινει..καλα να παθει να τα τρωει μποροστα του κα ινα μην του δινει κιολας :lol::lol::lol: του περνει τον μπακλαβα πχ και δινει μηλο :shock::shock::shock::shock::shock: οοοοοοχι κυρια μου φαει και εσυ μηλο!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::x:x:x:x:-p:-p:-p:-p:-*:-*:-*:-*:-*:-*

καλα ναι...αλλα αμα εχει μαθει να τρωει τετοια ρε γωγω τετοια θα τρωει..σιγα μην αφησει το κρουασαν να φαει κουλουρι :lol::lol::lol::lol:

αργυ :lol::lol::lol: θα σε κυνηγαει η μαρθα :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγώ λέγαμε να πάμε για την Πρωτοχρονιά στις Σκανδιναβικές χώρες, αλλά η πρωτοχρονιά θα γινόταν στο πλοίο!!! :D .....αλλά χωρίς διαβατήριο δεν γίνεται!!! :(:(:(

Βένη εγώ φταίω ρε, αφού έτσι είναι το ανέκδοτο :lol::lol::lol::lol:

Θούλη μας :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ποιο τραπέζι??!!! Εκει μόνο πάνε τα άδεια πιάτα! Χαχχχαχαχαχα

έμαθε και το μικρό και θέλει το πιάτο του δίπλα εκει που παίζει!!! .....ε μα οτι βλεπει το παιδι ......

Εμένα ο παιδικός έχει τέλειο πρόγραμμα, μακάρι να το έκανα καινστο σπίτι!

πρωί η μετεντα, η δημητριακά με γαλα, η ψωμί με βούτυρο και μέλι η με μαρμελαδα και φρούτα με ολα αυτα .

Μεσημεριανό έχει απο ρολο κοτόπουλο, φασολάκια φακες, μπριαμ, κρεατοσουπα, κοκκινιστό κοτόπουλο, αρακά, ,ψαροσουπα, κοτόπουλο λεμονατο κτλ.

μακάρι να έτρωγε .....μόνο το πρωινό τρώει ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε βανι πλακα κανεις???????????????????/θηλαζω κ θα μου κοπει κ το γαλα? :lol::lol::lol:

καλε να τρωωει κουλουρι κριτσινι κ να σκορπαει παντου σουσαμια κ ψιχουλα?στα χαλια?????????//ιιιιιιιιιιιιιιιι

με τη καμια ομως..

οσο για το παντελη :lol::lol::lol::lol:

σημερα εκανα τη βλακεια κ του εκανα αυγο πριν παει σχολειο..μετα θυμηθηκα που εχει μεσιμεριναο ομελετα με πατατες...

πρωτη φορα που τρωει αυγο απ εξω.. :oops::oops::oops: παντα χωριατικο εδινα..

να το κανω θεμα? :lol::lol::lol::lol: να απαιτησω να βαουν κ κοτες?εεε????????? :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε Γωγω...για τον παντελη μιλαει...2 χρονων ειναι ο παντελησ...

Εγω δενε χω τετοιο προγραμμα...αλλα φτιαχνω αναλογα με τηνε ποχη..με το τι εχω στα ντουλαπια μου, τι καλο και φρεσκο μπορω να αγορασω..

αν δηλαδη δε βρω ψαρι που να με ικανοποιει απλα δε θα φαμε ψαρι..

εαν δε βρω κρεασ που να με ικανοποιει..ε δε θα φαμε κρεασ..κοκ...

γεννικα οταν εψαχνα σταθμο..δεν ηθελα με σιτισι..

προς τοπαρον δε θελω να ρηξω την ποιοτητα αυτων που τρωμε...

για μενα η ποιοτητα δε συμβαδιζει με την τιμη παντα...εχω παρει και προιοντα ιδιωτικης ετικετασ τα οποια βρικα ανωτερα η και εφαμιλλα των επωνυμων

Ρε Βενη..και εγωαυτο λεω..εγω δεν εχω προβλημα να φανει και φαγητο στον καναπε..

εγω παντα ετσι ετρωγα..εφτιαχνα μια σαντουιτσαρα...ξαπλωνα στον καναπε η στο κρεβατι..και διαβαζα...χεχεχεχεχε ..

οποτε καταλαβαινω..

Θου χεσε μασ..βαλε ηλεκτρικη..

εγω βαζω μερα παρ αμερα..

αλλα ο Ο σανκαι εσενα..πωπω..ιστεριαζειιιιιι

αφου οταν τρωνε..μαζευει μετα τα ψυχουλακια παο κατω

post-15892-13873939863718_thumb.jpg

post-15892-13873939863941_thumb.jpg

post-15892-1387393986419_thumb.jpg

post-15892-13873939864457_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...