Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το Εξπρές του Βυζονυχτίου!-Νο74 Να μας ζήσει το νέο μέλος!


Recommended Posts

Για να καταλάβεις Βίκυ πόσο ανωμαλάρα άντρα έχω.... :lol::lol::lol::lol:

Τον παίρνω τώρα τηλ που είναι στη δουλειά και του λέω "Πού είσαι ρε μωρό όλη μέρα και δεν έχεις πάρει ένα τηλ;;;;;" :roll::roll::roll::roll::roll:

Και μου λέει "Αυτή τη στιγμή έχω έναν δονητή και τρία αγγούρια στον κ...ο μου...." :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 997
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

:ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:

Καλά Χριστούγεννα!!! :D:D:D:D

Μόλις γυρίσαμε από το σπίτι του Αη Βασίλη!! 8-)8-)8-)

Καλά έχω μπει στο mood πολύ νωρίς φέτος!

Βρήκαμε τον Αγ. βασίλη, μας έδωσα δώρα αγοράσαμε κι ένα βιβλίο του Τριβιζά

"Ο Αη Βασίλης στη φυλακή με τους 83 αρουραίους"

Φραν μιας και σε πέτυχα...

Αυτός ο φίλος σου ο Στέλιος Παπ (ο φωτογράφος) πολύ ενδιαφέρουσα περίπτωση..

Τον χαλβαδιάζαμε σήμερα στη δουλειά με τη φίλη μου =p~8-)8-) για πες...

Θούλη δεν το πιστεύω αυτό το γλυκό φτιάχνω τις τελευταίες ημέρες. Το έχω φτιάξει ήδη 2 φορές

Από πάνω χτυπάω και σαντυγί εγώ και βάζω ξύσματα σοκολάτας :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια καλησπερα κατοπιν εντολη της Θουλης :oops:

Σας διαβαζω μαθαινω νεα σας αλλα μετα απο τοσο καιρο νοιωθω εξω απο τα νερα μου...

(Ειχα κανει την αρχη για το δευτερο...Γωγουλινι εμαθα οτι εκανες την αρχη για το τριτο :shock: )

Με το καλο

Να ζησει το μωρακι της Σισσιως καλο κουραγιο Σας φιλω ολο το παρεακι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερες!

ειμαι κομματια!!

μαρακι αυτο το παραμυθι το διαβασαμε τον αυγουστο!! :shock::shock::shock::shock::shock:

το ειχαμε παρει απο τη βιβλιοθηκη με μερικα αλλα κ ο γιωργος ειχε παθει παρακρουση!! :o:o:o

του αρεσε τοσο που το επεστρεψα αυτο τον μηνα!το διαβαζαμε ξανα κ ξανα κ ξανα..κ να...να μαλλιζει η γλωσσιτσα μου!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

αναστασια παρε σοκοφρετακια..οσο κ αν φανει περιεργο..συμφωνω με γωγω...δε βρισκω το λογο μια κ μοναδικη ημερα να διαφερει το παιδι..εμενα παντως δε θα με ενοιαζε..ειλικρινα..στον γιωργο σοκοφρετακια θα παρω οταν γιορταζει κ στα γενεθλια του τουρτα,να σβησει κ εκει τα κερακια εκτος απο το παρτυ σπιτι! ;)

δεν πατε καλα...αλλα βιαζομαι να γραψω κ να διαγραψω ιστορικο γιατι θα ερθει ο χ. οπου να΄ναι!φιλακια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xalo girls!πως ειστε;

εμεις καλα ησυχα σπιτι πηγαμε σημερα μια μινι βολτα λογο να αλλαξω αερα

περασε γρηγορα η μερα παλι καλα!

καλα λενακι εγω ειμαι φοβιτσιαρα καλε :oops: ο γιατρος μου ειπε περιπου 4 μερες ηρεμα καναπε κρεβατι....

εγω κυριακη σηκωθηκα κ απο δευτερα πηρα μπρος λιγο δουλιτσες πολυ χαλαρα,μαγειρεμα

κ πραγματικα πηρα ανασα,ενιωσα να κυκλοφορει το αιμα παλι στο κορμι μου :lol::lol:

καλα στη μικρη ημουν πολυυυυυυυυυ αγχωμενη,πηγαινα σαν κοτα μν μου σπασουν τα αυγα :lol:8-)

αυτη τη φορα του πηρα τον αερα 8-} εσυ πως εισαι;

ππω καταλαβα μαλλον ποια κοπελα λετε απο δω ,λυπαμαι πολυ , ο θεος να τους δινει δυναμη σε αυτην κ το παιδακι της!

καλα μα ποσο γελιο εχω ριξει γωγουλα κ βικυ!!!!!!!!!!ειστε θεες!καλα ο αντρας σου γωγω πολυ γελιο

φανταζομαι κ καλα να μν εισαι θα σε κανει να γελας με τετοιες ατακες σιγουρα :lol::lol:

θουλη να σου ζησει η ανιψια καλεεεεε!καλοτυχη,υγιης,ευλογημενη!ευχομαι ναναι καλα κ η αδερφουλα σου!

με το καλο να πανε σπιτι τους!

ιουλια μου αχ καλε μαζι μετραμεεεεεε!αχ αχχχχχχχχχ σαν να κολλησαν λιγο οι μερες!

3 κ σημερα σαν τους φανταρους! :lol::lol: καλα με τις τεμπερες δν πιτσιλα το συμπαν η ειναι νερου κ βγαινουν ευκολα;

αναστασια μου χαιρομαι που περασατε καλα το σκ!καλε ειανι οντως τελεια το ματζικ... η μικρη λεει παμε πακ;λουνα πακ;αχ καλε κεκακια καπ κεικ ειναι ωραια ιδεα αν εχεις χρονο η σακουλακι με κουλουρακια που ειχε πει η βενι μαρεσε πολυ!καλα αποτελεσματα για το τεστ!στολισε η αννυ ο δεντρο ;

μαγδα τι κανεις καλε;τελεια η μαρκελλα!πωπω μεγαλωνουν κ απο μονα τους κανουν πραγματα....μπραβο για τον παιδικο!ναι καναμε εμβρυομ. κ σαββατο περιμενω αποτελεσματα!αντε μακαρι να ερθεις το καλοκαιρι να βρεθουμε ολες κ να ειμαι ετοιμη να εκραγω!χαχαχαχα :lol::lol:

οσο για το φαγητο εγω οταν παμε πχ παιδοτοπο θα φαει στανταρ πατατακια στο τοστ και τουρτα σε παρτυ!

κ την αφηνω αλλωστε δν παμε κ συχνα σε παιδοτοπους!στο σουπερ ευτυχως δν ζητα ....κ αν ζητησει συνηθως πατατακια λεω οχι θα φαμε σπιτι ποπ κορν κ της φτιαχνω.....εχω διαβασει οτι δν ειναι ανθυγιεινα κιολας 8-)

σκατολοιδια δν παιρνω σπιτι γιατι τα τρωω εγω δν προλαβαινει :D σπιτικο γλυκο πχ κουλουρακια κεικ δινω χαλαραααααα δν θελω να ειμαι πολυ αυστηρη...ειδα κ μενα που η μανα μου μεχρι τα 4 με την αδερφη μου δν μας εδινε γλυκα τπτ κ τωρα κ οι 2 κανουμε σαν τρελες ,μπορουμε να ζησουμε μονο με γλυκα! 8-}8-}

μετρο σε ολα νομιζω κ αν γινεται να ειναι και σπιτικο ειτε φαγφητο ειτε γλυκο το προτιμω εννοειται!

τελος χρονου τα λεμε αυριο φιλακια σε ολες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

α αργυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ κουκλα η ρεα!τι φατσουλα καλεεεεεε!πολυ πολυ γλυκο κοριτσι! :x

α μαρακι τι γλυκια φωτο καλε!!!!!!!μπραβο για την εργασια!αχ κ γω θελω να παμε τη μικρη χωριο του μπασιλη οπως λεει!να μασε καλα να παμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πηζωωωωωωωω

Μολις τα εκανα μπανιο καιν παιζουν στο δωματιο!

Εχω χασει γεννες θηλασμους τσουτσουνοσυζητησεις :lol:

Δεν με αφηνει ο Στελιος να χ....

Νομιζα οτι ολα τα παιδακια θα ειναι σαν τον Αρουλη :shock:

Ωραια φωτο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμπεθέρα :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

πολύ γέλασα!!!! :lol::lol::lol::lol:

ρε Αφρο τι κάστρο λες ρε? 16 χρονών είναι? :lol::lol::lol::lol:

Μαρία :lol::lol: την ίδια σκέψη έκανα και εγώ ότι πολύ καλός φωτογράφος :lol::lol::lol: , αλλά είπα να μην το πω καθότι εγώ είμαι ντροπαλή και σεμνή!!! :lol::lol::lol::lol:

Ιουλία :lol::lol::lol::lol: με το ιστορικό σου!!!

ποντικάκι τι κάνεις? τα πιτσιρίκια? :x

Αναστ. και εσύ με τα κατσαρά μαλλιά μπορείς να κάνεις το χτένισμα ;)

Φρανίτα όταν διάβασα το άρθρο σου ψιλοεξεπλάγην!!! :shock::shock:

ούτε που πίστευα ότι αυτά συμβαίνουν στην Αθήνα του 2012-13!!!! :shock::shock:

βασικά εμένα δεν μου αρέσει να βλέπω σεξουαλικές πράξεις μεταξύ ομοίων φίλων....δεν το μπορώ....αλλά όχι και να επιτεθούν στον δρόμο!!! :twisted::twisted::twisted::twisted:

δεν ξέρω αν αυτό είναι κατάντια της κρίσης ή απλά εξαιτίας της ήρθε στο προσκήνιο!! :?

Μαρία ωραία φωτό :)

ο άντρας σου είναι στην ομίχλη? :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμάς μας έχουν πει στον παιδικό να μην φέρνουμε τούρτες και γενικά σοκολατοειδή που λερώνουν, οπότε αυτό που μένει είναι το κέικ ή μαφινς!!! :roll::roll::roll:

άρα και το ψευδοπροφιτερόλ δεν μπορώ να το κάνω!!! :|

αλλά σαν δωράκια τα κουταλάκια μου αρέσουν καλύτερα από τα πουγκάκια που συνήθως ετοιμάζω!!! ;)

ναι ναι συμπεθέρα η Γωγώ είναι η φταίχτρα!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπαίνει ένας τύπος στο αεροπλάνο και κάθεται περιμένοντας την απογείωση. Σε λίγο μπαίνει στο αεροπλάνο μια κοπέλα και παγώνουν όλοι. Κουκλάρα με τα όλα της, κρατά το εισιτήριο της και κάθεται τελικά ακριβώς δίπλα από τον τύπο.

Απογειώνεται το αεροσκάφος και σε λίγο η γκόμενα βγάζει από το τσαντάκι της ένα πορνοπεριοδικό. Αρχίζει να το μετροφυλλά και από δίπλα ο τύπος έχει πια τρελαθεί.

-Θα κάνω το πρώτο βήμα λέει... κι ότι γίνει ας γίνει.

-Βλέπω μορφώνεστε... της λέει

-Ε ναι το κατά δύναμην λέει η κοπέλα.

- Και τί έχετε συμπεράνει από τη μέχρι στιγμή μελέτη σας; Τη ρωτάει.

-Εχω συμπεράνει πως οι Άραβες έχουν την πιο μεγάλη... και οι Έλληνες την πιο χοντρή.

-Τέλεια ... της απαντά... και το ονοματάκι σας;

-Λίτσα. Εσάς?

-ΧΟΥΣΕΙΝ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρω μου οπως το εγραψα.Τους αφησα μιση ωρα μονους στο δωματιο

ΚΑΙ ΕΒΑΛΑΝ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΤΟΥΣ ΣΤΗΝ ΝΤΟΥΛΑΠΑ ΜΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ :x

Δεν μπορω να κανω τιποτα μονη μου....

Και τις ωρες που κοιμουνται κοιταω να κοιμαμαι

γιατι ο μικρος που και που ξυπναει την νυχτα :x

Κατα τα αλλα αρχισε ο μεγαλος παιδικο και ηρεμησα λιγο

αλλα βρε κοριτσια 2 φορες αντιβιωση σε εναμιση μηνα :(

Βικακη χαχαχααχαχαχ!Αυτα μου λειψανε :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε ποντικάκι κατι μου θυμηζεις αλλα δεν μου έρχεται .....σε ξέρω είμαι σίγουρη ....αλλα πέρασε πάνω απο χρόνος που έχω ν σε πετύχω.....

Καλός ήρθες!!

μην με παρεξηγείς έχω μια ελαφρό αμνισια μετα απο 2παιδια ....δεν θυμάμαι και πολλά πράγματα χαχχχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηρθε ο καλος μου.Παω να του βαλω να φαει...

Αφροδιτη μου σε καταλαβαινω για την αμνησια.Μια απο τα ιδια!

Καλοβραδυ σε ολες!

Θουλαρααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπερα!!!

Ο Α κοιμιζει την Α εδω και 45 λεπτα! :lol::lol::lol::lol: Και οταν πηγα να επεμβω(γτ τον ειχε στο τρεξιμο πειναω-κατουριεμαιδεν νυσταζω-θελω ιστορια-θελω χαδι κοκ) μου ειπε πως τα καταφερνουν!!! :lol::lol::lol:

Αργυρουλα σου ειχα γραψει(την γνωμη ΜΟΥ) πως υπερβαλεις που τα παιδια σου δεν εχουν φαει ποτε γαριδακια κλπ :?

Ζωουλα μου υπομονη!!!!Κ αν δεν αντεξεις κ κανεις τεστ νωριτερα please call me! :D:D

Εσεις στολισατε?

Γεια σου ποντικοΜαρακι! :D

Ιουλιαααααααα που εισαι μωρο μου?Εισαι οκ ή εχει σαλταρει το υπεροχο μυαλο σου απο την αναμονη? :lol: Τα φιλια μου!!!!

Γωγω γελασα πολυ με τον Γ!!!!κ με σενα παρθενοπιπιτσα μου!!!Μην ανησυχεις μωρε...ατελευτητος τομεας το σεξ!Δωστα ολα και μη σε νοιαζει μην στερεψεις! :lol::lol::lol::lol:;););) (ακου εκει υπηρετης ο δολιος! σε φανταζομαι μωρη να απλωνεις την αριδα σου κ να μην κουνιεται ουτε τριχα σου κ τρελαινομαι! :lol::lol::lol: )

Βικυ :lol::lol::lol::lol::lol::lol: ρε συ γτ μας το επαιζες σοβαρη στον καφε????Και να πεις δεν σου στρωναμε πασες????? :lol::oops:

Θουλακι ποτε να ερθω μωρε???Θελω πολυ αλλα τωρα με τον παιδικο "χασαμε" τα πρωινα!Ισως μια τριτη ή πεμπτη απογευμα να την παρω κ να σας ερθουμε κατα τις 5!

Αν μπορεις στειλε μου συνδεσμο απο κουλουρια θεσ/νικης.εχει κ η Ερη αλλα θελει μια νυχτα ψυγειο...ολες οι συνταγες ετσι ειναι? :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ουόου !!!!

Πόσα γράψατε ρε σεις;;;;;;;;

Καλά για τα γλυκά -σοκολάτες στο σχολείο δεν το σχολιάζω... :twisted::twisted::twisted:

Εγώ θα έστελνα αλμυρά μάφινς, ρυζόγαλο σε σφηνάκια, αλμυρά κουλούρια,μπάρες βρώμης με μέλι-σταφίδες βαριά βαρία και λίγη κουβερτούρα, παστελάκια. Έχει ένα σωρό υγιείνα γλυκάκια ρε σεις. Γιατί να στείλω σοκολάτες και καραμέλες;;;;;; Τρώμε πολύ μεγάλες ποσότητες ζάχαρης γμτ....

Κάποια πρωινά ο Δ ετοιμάζει τραπέζι για να φάμε όλοι μαζί και μου κοτσάρει και τις μαρμελάδες. Αλείφει στις φέτες και δίνει ακόμη και στη Δ. Του εξηγώ πως δεν κάνει καλό και δεν το καταλαβαίνει. Αφού είναι σπιτική λέει. ΔΕΝ έχει σημασία είναι, φούλ στη ζάχαρη. Είναι σίγουρα καλύτερη από την έτοιμη αλλά δεν προσφέρει τπτ. Επίσης να σας πω οτι είμαι φρικιό αλλά οι κόρες μου εκτός σπιτιού θα φάνε και σκατομπισκότα και σκατοσοκολάτες. Η γιαγιά πχ σήμερα τις έδινε πτι μπερ. :twisted::twisted::twisted: Από ένα βέβαια αλλά δεν είναι ανάγκη να φάει γαμώτι μου.... :twisted::twisted::twisted:

Επίσης με κάνετε και :oops::oops::oops: με τις σεξοσυζητήσεις σας!!!! Εγώ η μυξοπαρθένα δεν μπορώ!!!!χαχαχαχα

Φιλιά σε κάθε μία ξεχωριστά!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ε τώρα εγω πως να γραψω για τις θηλές μου τις πονεμένες και να γίνω η ξενέρωτη του τρένου;;; :twisted::twisted::twisted::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Πάω να φάω κάτι γιατί η νύχτα προβλέπετε μακράν! Η ώρα είναι μια σε λίγο ξυπνάει και θα ξανακοιμηθεί το ππρωί.

ευτυχως κοιμηθηκα λίγο 9 με 11 και ελπίζω να αντέξω.

Δεν καταπίνει αίμα απο χθες η μικρή και έχουν αρχισει να ψιλοεπουλώνονται οι θηλές μου, δεν πονάω τώρα πανω σε αυτές αλλά γύρω απο αυτές.... Τεσπα αν δεν γίνει κάτι μεχρι την Κυριακή απο Δευτέρα παιρνω συμβουλο Γωγούς!

Σημερα την έβαλα και την εβγαλα απο την θηλή μου αρκετες φορές και τώρα το βραδυ τα πήρε στο κρανίο, άνοιξε το στόμα έσφιξε γροθιές μαγκωσε τι ρώγα μου σουφρωσε τα φρυδια και δεν έκανε θηλαστικη κίνηση, απλώς την κρατούσε σφιχτα!!

Φοβήθηκα το παιδί μου!!! :shock::shock::shock::oops::oops::oops::lol::lol::lol:

Τι παλιοσκορπίνα είναι αυτη;;; ό,τι θελει θα μας κάνει! :?:shock::oops::oops::oops:

Καλο σας βράδυ, καλή μου μέρα.

Δεν σχολιάζω, θα ππροσπαθησω αυριο! Διαβασα όμως και τις 14 σελίδες!!! :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Μωρή Γωγώ λύσσαξες σήμερα!!! :lol::lol: Θούλη τα σφυριά! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!

Τι σεξοσυζητηση ειναι αυτη, τα διαβασα ολα πρωινιατικα!

Εγω παντως ρε κοριτσια κ συγγνωμη, αλλα θεωρω υπερβολικα ολα αυτα για να μην τρωνε τιποτα "βιομηχναοποιημενο"..Οκ δεν λεω να τρωνε και σκατα η πατατακια και σοκολατες καθε μερα, αλλα απο ενα σημειο κ μετα για μενα ειναι λιγο too much, γνωμη μου φυσικα, χωρις παρεξηγηση....Απο την αλλη βεβαια, οκ, δεν ειμαι κ η αρμοδια να μιλησω, εγω δεν ξερω ουτε κεικ να φτιαχνω..Στο σχολειο παντως εμας δεν παει κανεις φαγητο, οταν τα παιδια εχουν γεννεθλια φτιαχνει η κουζινα ενα κεικ χωρις σοκολατες και ζαχαρη, το ξερω γιατι μας το ειπαν...

Εμενα ο μικρος το ξερω, οταν παω Αθηνα θα τον παιρνει ο πατερας μου και θα τρωνε μπουγατσα ετοιμη καθε πρωι..Οτι κ να πω στον πατερα μου δεν θα ακουσει..Δεν θα τσακωθω ρε παιδια, ουτε θα το απαγορεψω, ενταξει κανω κ τα στραβα ματια, νομιζω πως δεν θα παθει κατι τραγικο το Σεμπινι...Και στην τελικη η χαρα του παππου ειναι να τον παιρνει απο το χερακι να πανε μαζι στο μαγαζι εκει, να φανε την μπουγατσα τους..Τι να του πω, 70 χρονων ανθρωπος ο πατερας μου που δεν βλεπει και τον εγγονο του καθε μερα? αν δεν του παρεις μπροκολα στον ατμο, δεν ξαναβγαζεις το παιδι βολτα?

Δεν ειμαι αυστηρη βρε κοριτσια γενικα, ουτε με τους γονεις μου ουτε με τα (τρελλο)πεθερικα...Βρισκω τροπους να ελισσομαι οσο μπορω...Οταν ημουν μικρη ο παππους μου εφερνε σοκολατα καθε φορα που ερχοταν..Ιον, ακομα τη θυμαμαι, οπως θυμαμαι και πως τον περιμενα με λαχταρα, οκ δεν ετρωγα 10 σοκολατες την ημερα αλλα την ετρωγα, μου την εδιναν...Το θυμαμαι τωρα με τετοια γλυκα κ νοσταλγια...

Αυτα απο μενα, κουβεντα να γινεται, δεν ασκω κριτικη, απλα λεω πως το βλεπω εγω :)

Μαρια τι θελεις να μαθεις για τον Στελιο?? χεχε, ειναι μικρος βρε, 25 χρονων! Ειναι γαμω τα παιδια παντως, στο λεω και καλλιτεχνης...Οτι θες να σου πω, ρωτα με!

Αργυρω ναι συμβαινουν αυτα που εγραψα, δεν λεω βεβαια οτι το μεγαλυτερο προβλημα της Ελλαδας ειναι η ομοφοβια αλλα υπαρχει κ αυτο ως σημαδι των καιρων...Εγινε χαμος με το αρθρο, κινηθηκε διαδικασια πολυ χαρηκα...Εγω γενικα να φιλιουνται ζευγαρια δημοσιως (αντρας/γυναικα) με ενοχλει...δεν εχει να κανει με το αν ειναι του ιδιου φυλου..Αλλα γενικα να κρατιουνται χερι χερι, να δινουν κ κανα φιλι κλπ το θεωρω δικαιωμα κ θα επρεπε να μπορουν να το κανουν και οι γκει χωρις σχολια κ κοροιδιες..Ειναι ελυθερια εκφρασης...

Σισσιω βαστα γερα! Κουραγιο, θα στρωσουν ολα!

Εβαλα φωτο στο ΦΒ με τον Σεμπ πριν παει στη γιορτη! Δειτε το!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας :x

Σισσιώ :lol::lol::lol::x

μικρούλα είναι βρε θα κοιμηθεί και το βράδυ μην ανηυσυχείς ;)

υποθέτω ότι έχεις διαχωρίσει το βράδυ με την μέρα δλδ ο φωτισμός είναι διαφορετικός κ.λπ!!! :?

αλλά όπως σας έχω πει η Ρ. μέχρι και πάνω από 1 έτους ξυπνούσε ανά ώρα!!! #:-s#:-s#:-s#:-s:ymsigh::ymsigh: πολύ κούραση!!! :?

χαίρομαι που οι θηλές πάνε καλύτερα! ;)

Φρανίτα, κοίτα αν οι παππούδες αγοράσουν και μια τυρόπιτα από τον φούρνο ειδικά όταν δεν βλέπουν το εγγόνι συχνά, δεν χάθηκε και ο κόσμος....το ίδιο έλεγα και στην Σισσιώ για την Χ., δεν γίνεται κάθε μέρα! ;)

απλά τα παιδιά από μκρά μαθαίνουν για την σωστή διατροφή και συνεχίζουν την ζωή τους με ένα σωστό διαιτολόγιο.....και οι πολλή ζάχαρη καλό δεν κάνει.....και τα δόντια χαλάει και παχυσαρκία δημιουργεί, που στις μέρες μας είναι πάρα πολύ έντονη στα παιδιά και διαβήτη.....αν μπορούμε να την περιορίσουμε καλό θα ήταν για την υγεία τους!!!........να μην κανουμε υστερίες, αλλά με μέτρο όλα!!! ;)

Αναστ, κατάλαβα, αλλά δεν θυμόμουν!! :lol::lol::lol:

κοίτα εγώ τα πατατάκια, γαριδάκια και τα όμοια τα θεωρώ τα χειρότερα.....προτιμώ να φάει ένα "ικότο" :lol:

όχι πατατάκια που γίνονται από χαλασμένες πατάτες και ευθύνονται και για καρκίνο!!! :!:

και εδώ δεν τίθεται για μένα το "οκ θα φαέι 2-3 κάπου κάπου" γιατί αν φας ένα θα θέλεις και άλλο......

εδώ, στην Γερμ., τα παιδιά τρώνε και πολά αλλαντικά.....και αυτά είναι άχρηστα.....με δυσκολία πείθω τα παιδιά να μην φάνε......και τρώνε ίσως ένα στις 2 εβδ. και αν!!! :?:lol::lol::lol::lol::lol:

όπως και με τα Haribo, εγώ τα εξαφανίζω σιγά σιγά!!!.....αλλά για τους κατοίκους εδώ είναι κάτι το οκ!!! :?

Φρανίτα σαφώς και είναι ελευθερία έκφρασης, εγώ δεν μπορώ να βλέπω να κάνουν σεξ π.χ,......δεν το θεωρώ φυσιολογικό, π.χ το φιλμ που πήγες και είδες στο σινεμά.....αν είχε σκηνές σεξ δεν θα μπορούσα να το δω!!! :?

πάω να δω τον όμορφο Σεμπίνι :x

και μετά να ξυπνήσω τα παιδιά! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ε ναι βρε Αργυρω δεν λεω καθε μερα πατατακια κ σοκολατες αλλα θεωρω λιγο υπερβολικο να μην φαει ποτε τιποτα που εχει ζαχαρη, να μην φαει τιποτα ετοιμο, τιποτα βιομηχανοποιημενο...δεν ξερω μου ακουγεται λιγο καταναγκασμος-για μενα δηλαδη..ΔΕν το λεω για καποιον συγκεκριμενα, συζητηση κανουμε..

Εγω αλλαντικα δεν τρωω ποτε, δεν μου αρεσουν οποτε οταν λειπει ο Κ δεν τρωει ο Σεμπ γιατι δεν υπαρχουν σπιτι..ο Κ ομως τα τρωει καθε μερα -οπως και τις haribo-εε εκει φτανουμε στο να τρωει ο Σεμπ δεκα φετες σαλαμι κ λουκανικα καθε μερα! Αυτο δεν το θελω καθολου, αλλα δεν με ακουει ο Κ..και αφου τον φουσκωνει σαλαμια μετα μου φωναζει οτι δινω στο παιδι πολλα αβγα (στο μεταξυ αβγο ο Σεμπ θα φαει 3 φορες την εβδομαδα το πολυ) και θα κανει χοληστερινη :? Τι να του πω μετα απο αυτο..Ευτυχως που λειπει γιατι διαφορετικα ο Σεμπ θα ετρωγε καθε μερα 3 λουκανικα, δεκα φετες σαλαμι κ ενα πακετο Haribo..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!

Εφυγε το γλυκοζουζουνο μου :(:(:( Σημερα ηθελα να την κρατησω εδω και να μην κουνηθει απο την αγκαλια μου! :?

Παντως νομιζω πως ειμστε ολες λιγο πολυ νορμαλ!Οκ...δεν δινουμε και τη σακουλαρα με τα δρακουλινια στο χερι ουτε και κανουμε σαν παλαβες αν φαει μερικα?Ε?!

Πως πανε τα αρρωστουλια μας????

Σισσυ καλη συνεχεια κοριτσι μου!Θα στρωσουν εντελως οι θηλες συντομα!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...