Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το Εξπρές του Βυζονυχτίου!-Νο74 Να μας ζήσει το νέο μέλος!


Recommended Posts

Θούλη κι εγώ μέχρι να πάει σε αυτό το σχολείο η Ιωάννα πάντα της φορούσα σαλιάρα...Όταν ρώτησα τις δασκάλες της για το αν χρειάζονται σαλιάρα να τους πάω μου είπαν "όχι..πρέπει να μάθουν να τρώνε έτσι"... :?:?:?:? Στην αρχή λερωνότανε το Ιωαννάκι μου, αλλά όχι τρελά..Πλέον δε λερώνεται καθόλου... :shock::shock::shock::shock::shock::shock: Μάλιστα, με την ίδια προσοχή τρώει και στο σπίτι χωρίς να λερώνεται.... ;);););) Σηκώνει μανικάκια, πιάνει το πιρουνάκι της και τρώει μια χαρά... 8-)8-)8-)

Έτσι, θα μάθει... :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Φραν πότε είπαμε ότι έρχεσαι Ελλάδα;;;;; :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Εμάς σήμερα μας έδωσαν το ποιηματάκι της Ιωάννας για τα Χριστούγεννα, το οποίο βέβαια έχει ήδη μάθει από το σχολείο... :lol::lol::lol: Είναι σκετσάκι...Η Ιωάννα είναι χιονονεραϊδα και εμφανίζεται στους νάνους να τους αποκαλύψει που είναι τα γυαλιά του Αη Βασίλη που έχουν χαθεί.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::x:x:x:x:x:x:x Η καρδούλα μου λέει σπίτι ότι στη γιορτούλα θα ανέβουμε σε σκηνή και δεν κάνει να μιλάει ο ένας πάνω στον άλλον γιατί δε θα βγει ωραία η γιορτούλα μας... :x:x:x:x:x:x:x:x:x

Βίκυυυυ μωρή παπάκι λέω στην Ιωάννα το...παπάκι της.... :lol::lol::lol::lol:Τα κοριτσίστικα τα λέμε παπάκια και τα αγορίστικα ή πουλάκια ή τσουτσουνάκια....

Του Γιώργου δεν το λέω έτσι.... :oops::oops::oops::oops::oops: Βασικά δεν το έχω "βαφτίσει".... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Να δεις τα κορίτσια πως κοιτάνε το "πουλί" του πατέρα τους.. :lol::lol::lol::lol::oops::oops::oops::oops::oops: Γεμάτες απορία και γελάνε...Και λέει ο Γιώργος "Αχ κοριτσάρες μου..Μόνο εσείς εκτιμάτε τα προσόντα του μπαμπά.... :lol::lol::lol::lol: Πρώτη φορά μου κοιτάνε με τόσο θαυμασμό..." =))=))=))=))=))=))=))=))=))=))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 997
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γωγω...ο Γ . σου θα επρεπε να ηταν εκεινη την ημερα που ειχαμε παει στο Σισσακι...χαχχαχχα θα σου εκλεινε τελειως το ιντερεντ...!

δεν θα σου επετρεπε να κανεις παρεα μαζι μας!

αχ και να ηξεραν τα κοριτσακια σου ....!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι να ήξεραν μωρή;;;;;; :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted: Τι θες να πεις για τον άντρα μου..... :twisted::twisted::lol::lol::lol::lol:

Αγάπη μου μια ζωή θα είμαι με τον ίδιο άντρα....Αν του τα δώσω/κάνω όλα από τώρα, τι θα έχω να του κάνω μετά;;;;;;;; ;););););););););):lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Ενώ εσείς μια ζωή τα ίδια και τα ίδια θα κάνετε.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α, ο Γιώργος είναι χειρότερος από εσάς.....Αφού τον λέω ανώμαλο.... :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::lol::lol::lol::lol::lol: Επίσης, σας έχει πάρει χαμπάρι τι "κουμάσια" είστε... :lol::lol::lol::lol: Το Σισσόνι μιλάει άνετα μπροστά του για τέτοια θέματα.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γωγω :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

στη κρητη αγορια κοριτσιαα τα λενε πουλια :o:o:o:o:o:o:o

αργθ θενκς για το ενδιαφερον..παρασκευη νομιζω

καλε οχι δε δουλεω..που με το κλαουρη που εχω :lol::lol::lol:

κανε το ψευτπροφιτερολ κ θα δεις ..τελειο...δοκιμασαν η αναστασια κ η σες :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας....σας διαβαζω αλλα ουτε συνδεση δεν εκανα..παω ξαφνικα να γραψω κ λεω τι εγινε? :lol::lol::lol::lol:

μολις κοιμησα το αρρωστακι μου...χαλια η μικρη μου

ο γιος μου μολις βλεπει που τις κανω ορακια μου λεει ''αστην την πονας'' ή αν παω να τις κανω κ δευτερο μου λεει ''αφου τις εβαλες 10αρα συριγγα δεν την βλεπεις που κλαιει,φτανει'' βασικα μου φωναζει λες κ με μαλωνει...γενικα αγαπαει παρα πολυ την αδελφη του....

δωρα για τα χριστουγεννα....μμμμ καλη ιδεα....τον ρωτησαμε τι θελει κ μας ειπε ενα dinofroz κατι νεα παιχνιδια ψιλοβλακειουλες βεβαια...θα του το παρουμε κ θα του παρουμε κ κατι με πλειμομπιλ με ενα διαστημοπολοιο ή κατι με καστρα για να ασχολειται λιγο....

στη μικρη δεν ξερω τι να παρω...θα ειναι 11μηνων...μαλλον μια κουκλα (που θα παιζει μετα)γιατι παιχνιδια για τετοια ηλικια εχουμε τα παντα απο τον μεγαλο...ολοκαινουργια, οτι υπηρχε απο την φισερ πραις τα εχουμε....

τωρα λογω κρισης θα ειναι λιγα...γερα να ειναι μονο..

εγω γλυκα δινω με μετρο....κ εννοω χτες φτιαξαμε κεικ,εννοειται εφαγε κ σημερα εφαγε...απλα δεν αγοραζω σχεδον ποτε....κ οταν παμε καπου ξερει οτι θα φαει ενα κ οχι παραπανω....κιντερ χαζοτρωει αν φερει κανεις σπιτι, για να μου ζητησει να του αγορασω ομως ποτε...πατατακια κ τετοια σκατολοιδια αν υπαρχουν κ δει εμας να τρωμε θα φαει κ αυτος αλλα οχι ποσοτητα...γενικα απο μονος του δεν θελει κ πολλα....

κ εγω γωγω ειμαι φαν της σοκολατας....γιαυτο αλλωστε κ στις εγκυμοσυνες μου εγινα γουρουνα πηρα μονο 20 κιλα,αφου ετρωγα 2-3σοκολατες την ημερα....ουτε εγω μπορω να την στερησω στα παιδια μου αλλα με μετρο....

τωρα για χριστουγεννα να φτιαξω κουλουρια,μελομακαρονα κ κουραμπιεδες....εεε απο αυτα σιγουρα θα φαει....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

....Αν του τα δώσω/κάνω όλα από τώρα, τι θα έχω να του κάνω μετά;;;;;;;; ;););););););););):lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Ενώ εσείς μια ζωή τα ίδια και τα ίδια θα κάνετε.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

πότε μετά ρε? τι περιμένεις?

επίσης αυτά τα ίδια που λες εσύ, μπορεί να είναι τα "όλα" που λες παραπάνω και αφού "όλα" που λες σε ικανοποιούν πλήρως δεν τα βαριέσαι.....δεν ξέρω αν κατάλαβες τι εννοώ :lol::lol::lol:

ενώ εσύ μ ετα μισά δεν ικανοποιείς/είσαι πλήρως!!! :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αααα θεσσαλονικες θελει κΑνεις σαμπουαν κτλ βελεντα προιοντα?

με δωσαν λινκ απο γερμανικο φαρμακειο που τα μεταφορικα ειναι 10 ε ανεξαρτητου βαρους..τα σαμπουαν κανουν 5 ε.

εχει κ λαδακια κ κρεμες κτλ

να μοιραστουμε τα εξοδα αν θελει καμια ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πότε μετά ρε? τι περιμένεις?

επίσης αυτά τα ίδια που λες εσύ, μπορεί να είναι τα "όλα" που λες παραπάνω και αφού "όλα" που λες σε ικανοποιούν πλήρως δεν τα βαριέσαι.....δεν ξέρω αν κατάλαβες τι εννοώ :lol::lol::lol:

ενώ εσύ μ ετα μισά δεν ικανοποιείς/είσαι πλήρως!!! :roll::roll:

καλα εχω πεθανει.... =))=))=))=))=))=)) ειναι κ μεσημερι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλά οι Κρητικοί διαφέρουν :lol::lol::lol::lol::lol:

τι προφιτερόλ βρε? δεν κάνω δύσκολα , αλλά πού είναι η συνταγή του ψευτοπροφιτερόλ? :roll::roll:

Χρυσάνθη περαστικά :x:x

Θούλη με μπέρδεψες με την δουλειά σου :roll::roll: , αλλά δεν θα πω τίποτα για την Παρασκευή, μια και ξέρεις την γνώμη μου!!! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμείς Θου το λέμε "παπάκι"....Η Ιωάννα του λέει του Γ.. "Μπαμπά έχεις τσουτσούνι..." :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: και γελάει πονηρά.... :?:?:?:?:roll::roll::roll::lol::lol::lol::lol:

Η Μαρτίνα προς το παρόν δεν το λέει....Απλώς το κοιτάει... 8-)8-)8-)8-)

Καλά μη φανταστείτε ότι το βλέπουν κάθε μέρα.... :oops::oops::oops: Αλλά έχει τύχει βγαίνοντας από το μπάνιο να τον δουν... :lol::lol::lol::lol::lol:

Εγώ επειδή αλλάζω μπροστά τους, κάθε φορά που γυρίζω από δουλειά και πάω να βάλω παντελόνι, η Μαρτίνα βλέπει τον κώλο μου και γελαει και έρχεται και μου τον χτυπάει.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Αρτζι είμαι μαζί του 7 χρόνια....Θα ζήσω τουλάχιστον άλλα 40.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol: Οπότε θα ρουτινιάσουμε αν κάνουμε συνέχεια τα ίδια και τα ίδια/όλα.... :lol::lol::lol::lol: Τι παραπάνω;;;Ενώ τώρα κάθε φορά θα του κάνω και μια εκπληξη.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Χρυσάνθη περαστικά στην μπεμπουλίνα σου... :x:x:x:x Αχ είνι οι άτιμες οι σοκολάτες...απόλαυση!!!! :@):@):@)3:-O3:-O3:-O3:-O

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μωρή Αρτζι εμένα και μόνο που με έχει στο κρεβάτι του είναι ικανοποιημένος..... 8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}=))=))=))=))=))=)):)):)):)):)):)):)) Εγώ πλήρως ικανοποιούμαι πάντως.... :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen: Ο άντρας μου είναι υπηρέτης... :oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

14 επισκέπτες!! οϊμέ!!!

σας αφήνω όμως, να καθαρίσω λίγο την κουζίνα ύστερα από το μαγείρεμα :twisted::twisted:

Γωγώ διαφωνώ σε αυτό γιατί η ζωή είναι΄μικρή.....και από την στιγμή που μιλάμε για ικανοποίηση....εσύ δίνεις μισή :P

εκτός και μιλάμε για ποικιλία βέβαια!!! ;):P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μωρή Αρτζι εμένα και μόνο που με έχει στο κρεβάτι του είναι ικανοποιημένος..... 8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}=))=))=))=))=))=)):)):)):)):)):)):)) Εγώ πλήρως ικανοποιούμαι πάντως.... :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen: Ο άντρας μου είναι υπηρέτης... :oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops:

άρα αφού είσαι ικανοποιημένη δεν έχεις να δώσεις κάτι άλλο, έκπληξη :roll::roll:

άρα και εσύ κάνεις τα ίδια και τα ίδια :lol::lol::lol::lol::lol:

και είπα να μην συμμετάσχω στην συζήτηση!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ti να πω για τον Γ.?

αψογος....εσυ εισαι ψιξοπαρθενα... :lol::lol::lol::lol:

να ηξεραν την χρηση του θεματος...και ποσο συμαντικο ειναι σε εναν αντρα...

ποτε θα του τα κανει ςτου ανθρωπου ...οταν θα εχει γιει σαν τον 8-x8-x8-x

τι θα κανεις στα γεραματα...που θα εισαι ολο ωχ και ωχ...?

ποσο μου αρεσει να σε πειραζω!

επησις....ποια 40 χρονια....νονιζεις οτι σε 40 χρονια θα του σηκωνεται?

το μονο που θα μπορεις ν απολαυσεις θα ειναι οι φιφες...μιας και δεν θα εχεις δοντια....χαχαχχαχχα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βίκυ σε αντίθεση με εσένα εγώ είμαι μόλις 28 και ο αντρούλης μου 33...Οπότε έχουμε ακόμα πολλά παραγωγικά χρόνια..... :twisted::twisted::twisted::lol::lol::lol::lol:

Αρτζι εγώ έχω να δώσω.......Γιατί δεν είμαι υπηρέτρια.... 8-)8-)8-)8-):lol::lol::lol::lol:

Ο Γ. μπορεί να έχει να δώσει ακόμα, αλλά δε θέλω να μου δώσει κάτι παραπάνω γιατί νιώθω πλήρης με αυτά που μου έχει δώσει μέχρι τώρα.... :lol::lol::lol::lol::lol: Κατάλαβες;;;;; 8-}8-}8-}8-}

Βίκυ ξευτιλίζεις όλες τις συζητήσεις.... :twisted::twisted::twisted::twisted::lol::lol::lol::lol: Από μαμαδοφορουμ εχουμε γίνει σεξοφόρουμ.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol: Που το πας που το φέρνεις μωρή μουσίτσα πάντα στο σεξ καταλήγεις.... :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω πιστεύω οτι ο Γ της Γωγως τρελενετε που ακόμα προσπαθεί να κατακτισει την Γωγω σε ήτο το θέμα .....που δεν έχει ρίξει ακόμα το κάστρο ....είναι θέμα του κριου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

28+40-68, 33+40=73....

εεεεεεεεε δε νομιζω να κελαιδουν τα πουλια!

επησις...για να γινει μαμαδοφορουμ εχει γινει κατι αλλο πιο πριν.... ;););)

οκ δεν θα ξανασχολιασω...μονο μαμαδιστικα θεματα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...