Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωρακια Φεβροαριου-Μαρτιου-Απριλιου 2013


Recommended Posts

Κοριτσακια μου μπηκα να σας χαιρετησω και να σας πω οτι σημερα το απογευμα μπαινω στο νοσοκομειο για εξετασεις...αυριο αν ολα πανε καλα θα ειμαι πλεον και εγω μανουλα και θα εχω τον μπεμπη μας αγκαλιτσα....Θελω να σας πω οτι μου κανατε παρα πολυ καλο ολους αυτους τους μηνες...με βοηθεισατε παρα μα παρα πολυ να εχω υπομονη και ψυχραιμια με την εγκυμοσυνη...σας ευχαριστω παρα πολυ για ολα οσα κανατε για μενα....Ελπιζω να πανε ολα καλα και να τα ξαναπουμε απο βδομαδα που θα ειμαι και εγω μανουλα πρωτα ο θεος...σας φιλω ολες...

Αντε με το καλο Binoula μας!!!!!!!!!!!!! Όλα καλά θα πάνε!!!! Να είσαι ήρεμη και να μην σε νοιαζει τιποτα εκτος απο το μωρό σου!!!

Φιλάκια πολλά!!! Καλή επιτυχία!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 551
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γεια σας κοριτσάκια μου!!! Τι κάνετε???

Εμείς Δόξα τω Θεώ καλά!!!

Αναστασία μου, περαστικά σας και υπομονή κορίτσι μου!!! Σε καταλαβαίνω εγώ 1 έχω και πάλι τρέχω σαν το Βέγγο όλη μέρα!!!

Εγώ κορίτσια τον έβαζα στο στήθος και δεν είχε την υπομονή να πιεί και το έβγαζα με το θήλαστρο αλλά του έδινα και ξένο γάλα γιατυί εγώ έβγαζα στην ουσία 1 γεύμα την ημέρα!!! Έχω τώρα 2 μέρες που μου ψιλοκόπηκε και βγάζω όλη μέρα 50ml, μάλλον άρχησε και κόβετε!!!

Jovi μου, ότι και να ναι τώρα έφτασες στο τέλος!!!!Όλα να πάνε τέλεια!!!

Ζούμπι μου, με το καλόοοοοοο!!! Με έναν πόνο που λένε!!!

Κόννα μου, με το καλό να βγεις στην άδεια και να το χαρείς!!!

Φιλάκια σε όλες!!! :D

Νικη μου πώς πάει ο μπέμπης;; Αμα θέλεις να συνεχισεις το θηλασμό μη του δείνεις ξένο..Βάζε τον οσο πιο πολύ μπορεις στο στήθος και μη βγάζεις με το θήλαστρο..ο ερεθισμός δεν είναι το ίδιο με το μωρό και το θήλαστρο!

Εγώ σπίτι αυτές τις μέρες ετοιμάζω τα τελευταία ρούχα δικά μου και της μπέμπας!

Φιλάκια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα και απο εμενα!!!Πωπω βλεπω να γινετε χαμος με τα μωρακια και να γεναμε μαζι εγω η ζουμπι και η jovi..!!!Χθες πηγαμε στον γιατρο ο μπεμπης ειναι μια χαρα εχει φτασει σχεδον τα 2800 και ολα πανε τελεια!Ο τραχυλος δεν εχει μαλακωσει πολυ και το μωρο δεν εχει κατεβει ιδιαιτερα αλλα εχουμε χρονο μου ειπε μεχρι τις 4/3 οποτε μου ειπε οτι αν δεν κατεβει απο μονος του ο μικρος τοτε θα με βαλει μεσα με ραντεβου 1/3 η 5/3 το πολυ με φυσιολογικο τοκετο εννοειται!!!Θα δουμε...θα δειξει...!!!!Εγω πιστευω οτι θα γεννησω μετα τις 25/2 παντως!Αυτη τη διαισθηση εχω!!!Βιnoula μου με το καλο ευχομαι και με εναν πονο!!!!niki μου πολυ χαιρομαι που ειστε καλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα...

το σαββατο 9-2 το πρωι

8 και 48 εκανα τον γιωργο (2700)

8 και 49 εκανα τον μιχαλη (2100)

και οι δυο μπηκαν στο νοσοκομειο προλητικα..

ο γιωργος γιατι επαθε σοκ απο τη καισαρικη και τον επιασε ταχυπαλμια

ο μιχαλης γιατι μου τον φερανε και δεν ηθελε να φαει....

και τους δυο προληπτικα τους εχουν σε σταθερη θερμοκρασια..

οσο για μενα... επαθα σοκ....

με τρυπησανε εξι φορες μεχρι να βρει φλεβα για την επισκληριδιο στην πλατη...

τα ενιωσα ολα κατα την διαρκεια της καισαρικης...

οταν με σκιζανε το ενιωσα τοσο εντονα που πηγα να λιποθυμισω...

μετα ημουνα σοκαρισμενη ολη μερα...

δεν εβγαινε η φωνη μου...

τεσπα τα μωρα ειναι πολυ καλα και καλυτερα που τα πηρανε γιατι ειχε μαζευτει ολο το συγγενολοι....

τον γιωργο τον πηρα την τεταρτη που βγηκα απο το νοσοκομειο...

ο γιωργακης πολυ βολικος.. φτου φτου....

τον ξυπναω ανα τριωρο και θηλαζει...

3 μερες ειμαστε σπιτι και δεν εχει ακουστει κλαμα..

ο μιχαλακης ακομα στο νοσοκομειο...

εχασε κιαλο βαρος.. του αλλαξανε το προγραμμα ταισματος.. το βαλανε ανα διωρο...

παω 3 φορες την μερα και τον θηλαζω...

εγω χανω ενα κιλο καθε μερα....

το στομαχι μου με εχει πεθανει.. ναυτια στο φουλ και να μην μπορω να φαω τιποτα...

σημερα πηγα σε γαστρεντερολογο... βρηκαμε τι μου το προκαλει αυτο..

η παυσιπονη ενεση βολταρεν που κανω..

μου ειπε να την σταματησω γιατι θα μου κανει γαστροραγια...

της ειρηνη της εχει κοστισει...

εχει γινει πολυ γκρινιαρα και συνεχεια κλαιει..

νομιζω οτι το κανει λογω μωρου...

αυτα...

παω να θηλασω και φευγω σφαιρα για το νοσοκομειο...

φιλια...

και πιστευω να προλαβω να σας διαβασω καποια στιγμη....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια μου!!! Πως είστε???

Εμείς μια χαρά προς το παρόν!!!

Binoula μου, με το καλό κορίτσι μου!!! Αύριο θα είσαι μια ευτυχισμένη μανούλα!!! :x:x:x:x

Ελενάκι μου, να σου ζήσουν τα αγοράκια σου!!! Να ναι γερά και ευτυχισμένα!!! Γιατί κορίτσι μου φοβήθηκες??? Εγώ πάλι αισθάνθηκα τα πάντα όπως και συ αλλά δεν φοβήθηκα και δεν πόνεσα καθόλου!!! Υπομονή με τα αντράκια σου και σύντομα να έρθει και ο Μιχαλάκης σπίτι!!! Όλα να πάνε κατ΄ ευχήν!!!

Φιλάκια σε όλες καλό βράδυ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα

Ελένη μου να σου ζήσουν!!! μη στεναχωριέσαι θα βγει σύντομα και ο Μιχάλης. Υπομονή και με την Ειρήνη θα συνηθίσει και αυτή. Εύχομαι να είσαι καλύτερα και εσύ από την εμπειρία σου, μαλλον ήταν ψυχολογικό, φόβος τι να πω? εγώ δεν είχα πρόβλημα με την καιραρική και χάρηκα που ήμπυν ξύπνια και έζησα τη γέννα έστω και έτσι...

Βινούλα με το καλό και με έναν πόνο!!!

Το ίδιο εύχομαι και τις υπόλοιπες που πλησιάζετε μέσα στο Μάρτιο. Περιμένουμε νέα σας...

Κάντυ γιατί σε βάζει μέσα πρώτη γέννα και δεν σε αφήνει μόνη σου μέχρι τέλος? πολύ με ραντεβού μας πάνε και εντάξει οι καισαρικές αλλά και οι πρωτότοκες? anyway γερά τα μωράκια να είναι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα και απο εμενα!!!!Eleni μου να σου ζησουνε τα ομορφα αγορακια σου!!!!Ευχομαι να πανε καλα απο εδω και περα και οτι ταλαιπωρια περασες να την ξεχασεις και να τελειωνεις γρηγορα!!!!Να ειναι γερα και τυχερα ευχομαι!!!!Binoula μου σιγουρα θα εχεις γεννησει και εσυ...ευχομαι να πηγανε ολα καλα και σε εσενα και περιμενουμε νεα σου οποτε μπορεσεις!!!!ΚΟΝΝΑ μου δεν προκειτε να κανω καισαρικη αν δεν ειναι απαραιτητο!Ο Γιατρος μου ειναι κατα των καισαρικων χωρις λογο..!!!Ολα πανε καλα και παμε για φυσιολογικο τοκετο και θα με αφησει μεχρι οσο πρεπει και το οσο πρεπει ειναι το πολυ μεχρι 5/3...μετα δεν μπορει να το καθυστερησει αλλο αλλα και με ραντεβου να παω δεν θα κανω καισαρικη απλα τεχνιτους πονους θα μου βαλουνε σε περιπτωση που δεν σπασουν τα νερα και αν δεν με πιασουνε οι πονοι φυσιολογικα μεχρι τοτε!Αλλα εχουμε καιρο...το μωρο εχει παρει θεση κανονικα!Μπορει να θελει να βγει Μαρτιο!!!!!Ας περιμενουμς λοιπον...δεν μας πειραζει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου!

Eleni_sk να σου ζήσουν τα αγοράκια σου...ζόρικα αυτά που περιγράφεις...υπομονή..θα τα ξεπεράσετε..

Binoula μου θα έχεις γεννήσει τώρα πιά...Να σου ζήσει και εσένα!!!!!!!!!!Περιμένουμε τα νέα σου! ;)

Κορίτσια...τα έχω κάνει επάνω μου!!!!!!!Εντωμεταξύ τώρα τελευταία όλο τέτοια πράγματα διαβάζω για τις καισαρικές με επισκληρίδιο....Πολλές κοπέλες έχουν γράψει και σε άλλα φόρουμ πως ένιωσαν το νυστέρι και τέτοια.... :shock::shock::shock: Τι είναι αυτά ρε παιδιά;;;;;;;;;;;;;;;;;

Απαπαπαπα.....θα κάνω ολική .....δεν γίνετε.....Όταν πήγα στο γιατρό το συζητήσαμε και μου είπε θα μου δώσει και ένα γερό ηρεμιστικό να είμαι χαλαρή...Αλλά κορίτσια δεν ξέρω....κλείνω πολύ στο να κάνω ολική...ας πονάω μετά...δεν πειράζει ,θα κάνω παυσίπονες..Γιατί να μην μπορώ να γεννήσω φυσιολογικάααααααααααα;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; Α..στο καλό!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας όλες!!!!

καλά μου είστε?

Βινούλα μου να σας ζήσει κοπέλα μου!!! εύχομαι καλή λοχεία!!

Ζούμπι μου μη σε πάρω στο λαιμό βέβαια, αλλά κάνε επισκληρίσιο να τα βλέπεις όλα τουλάχιστον. Γεννάς βλέπεις δίπλα το μωρό να το ζυγίζουν να το τυλίγουν και στο φέρνουν πάνω σου, το φιλάς το αγκαλιάζεις και μετά μέχρι να σε ετοιμάσουν το βλέπει γιατρός και το πάνε και στο μπαμπά. Μετά στο φέρνουν στην ανάνηψη ή στο δωμάτιο κατεθείαν , δεν αργεί όμωε γατί είσαι ξύπνια. Εγώ στην καισαρική δεν ένιωσα τίποτα άσχημο μόνο καταλάβαινα να με κουνάνε και ότι τραβήξανε το μωρό ε και? μετά το είδα κατευθείαν, το μωρό το βγάζουνε τα πρώτα 5 λεπτα μετά αρχίζουν τα υπόλοιπα αλλά εσύ χαζεύεις δίπλα με το μωρό και είναι καλύτερα, εγώ όταν το πήρα αγκαλία και έριξα το κλάμα μου, ήμουν και άυπνη , όταν το πήρανε μετά κοιμήθηκα και οι άλλοι ράβανε...δεν ήταν άσχημη εμπειρία. βέβαια χίλιες φορές φυσιολογικά αλλά αν δεν γίνεται εγώ το προτειμώ από την ολική..βέβαια η επιλογή είναι δική σου..

Φιλιά σε όλες και καλές γέννες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάρες μου!!! πως μου είστε???

Εμείς δόξα τω Θεώ καλά!!!

Σήμερα φτιάχνω κοκκινιστό χοιρινό με μανιτάρια και διάφορα άλλα με πουρέ!!! μιαμ μιαμ περιμένω πως και πως να φάω!!!!

Βλέπω γέμισε μωράκια το forum μας!!! Με το καλό και οι υπόλοιπες καπέλες να δεχτούνε τα μωράκια τους!! Με έναν πόνο!!!

Binoula μου, τώρα λογικά θα έχεις γεννήσει!!! Να σου ζήσει κορίτσι μου, να είναι πάντα γερό και καλότυχο στην ζωή του!!!

Ζούμπι μου, βρε κοριτσάκι μου κάνε επισκληρήδιο και θα με θυμηθείς... εγώ σήμερα εάν μου πουν να μπώ να γεννήσω πάλι με επισκληρήδιο πάω με 1000 είναι τρομερή εμπειρία... θα αντικρήσεις το μωρό σου αμέσως μώλις βγει και θα ακούσεις το πρώτο του κλάμα που είναι ότι πιο όμορφο υπάρχει!!! Εγώ στο δωμάτι είχα και άλλες γυναίκες που κάνανε ολική και είχαν πόνο και δεν μπορούσαν να σηκωθούν απο το κρεβάτι και με κοιτούσαν που κυριολεκτικά πέταγα και κάνανε το σταυρό τους!!!!

Φιλιά σε όλες καλημέρα!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!!!

Έχω να μπω πάρα πολύ καιρό.Είδα ότι έχουμε γεμίσει μωράκια!!!Να μας ζήσουν,να είναι γερά και τυχερά!!!

Γέννησα στις 1 Φεβρουαρίου στις 15:30,μία μπεμπούλα 2670γρ. και 51εκ.

Λόγω κάποιων επιπλοκών γέννησα τελικά με καισαρική με επισκληρίδιο και όλα πήγαν μια χαρά.

Γάλα είχαμε ελάχιστο και πάθαμε και μία γερή μαστίτιδα οπότε το κόψαμε.

Με το καλό να γεννήσετε και τα υπόλοιπα κορίτσια και να έχετε τα μωράκια σας αγκαλίτσα!Είναι φανταστική εμπειρία!

Φιλάκια σε όλα τα μπεμπάκια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κ από μένα! Τι κάνετε κορίτσια; Ελένη κ Λένα να σας ζήσουν καλότυχα τα μωράκια σας!! Εγώ τα ίδια. Περιμενω κ τακτοποιω τα τελευταία πράγματα της μπέμπας! Ο μεγάλος ζηλεύει αρκετά... Να δούμε τι θα κάνει μετά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λένα να σου ζήσει το κοριτσάκι σου!!

Jovi και εμένα ζηλεύει πολύ η κόρη μου και είναι και μεγάλο παιδί...Υπομονή...δεν υπάρχει κάτι άλλο.. :)

Εγώ φιλενάδες μου..εδώ..είμαι σε ετοιμότητα..Σήμερα δεν ξύπνησα καλά.Βασικά δεν μπορούσα να σηκωθώ απ΄το κρεβάτι.Έχω απίστευτη συχνοουρία,νιώθω σε κάθε βήμα πως θα μου φύγει το μωρό απο κάτω,έχω ανακατωσούρες στο στομάχι.....Πλησιάζει η ώρα....Τα πονάκια πάνε κ έρχονται...Για να δούμε,θα φτάσω μέχρι την 1η Μαρτίου;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου!!!! Τι κάνετε????

Εμείς δόξα τω Θεώ καλά!!!!

Λένακαρά, να σου ζήσει κορίτσι μου να είναι γερό και καλότυχο στην ζωή του!!! Περιμένουμε εμπειρία τοκετού!!!

Ζούμπι μου, κοντοζηγώνεις γι αυτό τα νιώθεις αυτά... άντε με έναν πόνο!!!

Φιλιά σε όλες καλημέρα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσακια μου!!!Να μας ζησουν τα μωρακια!!!Λενα και Ελενη να σας ζησουν!!Να εινια γερα κ καλοφωτισμενα!!!!Τι ωραια!Οι πρωτες αφιξεις ξεκινησαν!!!Πως ειστε οι υπολοιπες εγκυουλες????Εμεις καλα ειμαστε..αρκετα κουρασμενη εγω.Με το θηλασμο παει καλυτερα και το πλευω γενικα!

Πολλα φιλακια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια μου!!

Αnn και λένακαρα διάβασα τις ιστορίες σας και σας έχω ευχηθεί εκεί ...επίσημα!! :D:D

Εγώ κορίτσια μου,μπήκα σήμερα στην 37η εβδομάδα.Οι συσπάσεις πάνε κ έρχονται.Κυρίως το απόγευμα και το βραδάκι με πιάνουν,άλλες φορές είναι δυνατές,άλλες ίσα που τις καταλαβαίνω.Το μωρό κάποιες φορές είναι απίστευτα ζωηρό,σε σημείο που μου προκαλεί γέλια απο το πως παραμορφώνει την κοιλιά μου.Οι καούρες με έχουν τρελάνει...

Τα έχω όλα έτοιμα πλέον...η βαλίτσα έτοιμη,τα πραγματάκια του μωρού.όλα...μέχρι κρέμα για το σύγκαμα πήρα!! :lol:

Ανυπομονώ πια πάρα πολύ,να τον δώ και να τον πάρω αγκαλίτσα,να τον μυρίσω...

Η αγωνία και ο φόβος μου για την γέννα αρχίζει και κοπάζει..Ξέρω πως όταν μπώ στο νοσοκομείο θα είμαι εντελώς ήρεμη.Ετσι μου συμβαίνει συνήθως...

Έχω ένα άγχος για το θηλασμό...θα τα καταφέρω αυτή τη φορά...για να δούμε...

Περιμένω τα νέα της Binoulas!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ζουμπι μου κ ολα τα υπολοιπα κοριτσακια σας ευχαριστω πολυ για τις ευχουλες σας!!!Να ειστε καλα και ευχομαι κ σε σας εναν ευκολο και ανωδυνο τοκετο!!!Με το καλο σε ολες!!!Πλησιαζει ο καιρος!!!!!Τπτ δεν εμεινε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια μου!!!!Τι μου κανετε εγκυουλες και μανουλες;;;;Ολες καλα ελπιζω!!!!Η Binoula γεννησε το σκ απο οτι ξερω κοριτσακια...δεν εχουμε νεα της ακομα ελπιζω μονο να πηγανε ολα καλα!Οποτε Λενακαρα μου και Binoula μου να σας ζησουνε τα ομορφα παιδακια σας και να ειναι γερα και τυχερα!!!Ζουμπι μου μας βλεπω μαζι να γενναμε γιατι και εγω μεχρι 4/3 με εχει ο γιατρος!Να δωσουμε η μια κουραγιο στην αλλη κοπελα μου γιατι και εμενα με εχει πιασει φοβος!Τουλαχιστον εσυ το εχεις ξανακανει...εγω που δεν εχω ιδεα τι με περιμενει και εχω κατουρηθει επανω μου!Αυτη η αναμονη πια τι σου λεει;;;;Αυριο το απογευμα θα παμε παλι στο γιατρο για να μας δει και να δουμε που βρισκομαστε...!!!!Αντε να δουμε τι θα δουμε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λένακαρά να σου ζήσει η Μπουμπού!!!!!!!!!!!! Πάντα γερή να είναι και καλή λοχεία να έχεις!!!

στις υπόλοιπες μανούλες έχω δώσει τις ευχές μου...πάω να διαβάσω τις ιστορίες σας...

Φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας! Τι κάνετε; Κορίτσια σήμερα πήγα στο γιατρό κ έκανα ξανά βιοφυσικο προφίλ. Το στρες τεστ δεν ήταν κ τόσο καλό παραλίγο να με βάλει αύριο για καισαρική!!τελευταία στιγμή τη γλίτωσα γιατί επανέλαβα το τοκογράφημα κ ήταν καλύτερο! Μου είπε να καταλαβαίνω τη μικρή τουλάχιστον 10φορές τη μέρα κ να ξαναπάω τη παρασκευή επαναλάβω την εξέταση! Ή Σάββατο ή Τρίτη με βλέπω... Η μπέμπα ευτυχώς πήγε2800 οπότε ελπίζω να μην έχουμε πρόβλημα! Αχ αυτά σε αναμονή λοιπόν κ εγώ θα σας ενημερώσω... Φιλάκια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!

Jovi μου,κοντεύεις....όλες κοντεύουμε πια...για να δούμε ποιό μωράκι θα είναι το πιο βιαστικό;;χαχαχαα!!

ΚΑΝΤΥ....μάλλον μαζί μας βλέπω!!Μη φοβάσαι,όλα θα πάνε καλά!Να σκέφτεσαι ότι θα είσαι μέσα σε γιατρούς,ασφαλής και θα είσαι μια χαρά.Να δείς που μόλις τελειώσουν όλα θα πεις..."αυτό ήταν;;"και θα νιώθεις μια υπερηφάνεια,μια χαρά και ευτυχία που δεν περιγράφετε!!!!!!Είναι λογικό να νιώθουμε αυτή τη φοβία,εντάξει...άνθρωποι είμαστε όχι ρομπότ!!!

Εγώ κορίτσια μου,εχτές το βράδυ νόμιζα πως θα γεννήσω...Μόλις έκανα μπάνιο και μετά με με έπιασαν πονάκια έντονα και συνεχόμενα.Ο άντρας μου με έπρηξε να πάμε στο νοσοκομείο.Επειδή όμως εγώ ξέρω..του λέω κάτσε λίγο και να γίνουν πιο σύντομα τότε θα πάμε.Τελικά είχα δίκιο.Μετά απο λίγο μου πέρασαν και έπεσα για ύπνο.Πάντως πλησιάζω...δεν ξέρω αν θα προλάβω την 1/3......με βλέπω για πιο νωρίς... :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου~!!! Τι κάνετε???

Εμείς Δόξα τω θεώ καλά!!! Τρέχουμεεεεε :lol::lol::lol:

Μπήκα γρήγορα γρήγορα να σας γράψω γιατί το χελιδόνι μου με περιμένει να το ταϊσω!!!!

Σαν χελοδόνι με κοιτάζει με τις ματάρες του!!!!

Jovi μου ήρθε η μεγάλη μέρα!!! Με το καλό να έρθει η μπέμπα στην ζωή σας όλα καλά να πάνε κορίτσι μου!!!

Ζούμπι μου, δεν είναι τίποτα τα πονάκια!!! Άντε φτάνεις στο τέλος γι αυτό!!! Όλα να πάνε καλά!!!

Κάντυ, με το καλόοοο!!!

Φιλάκια σε όλες καλημέρα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...