Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΝΟΙΞΙΑΤΙΚΑ ΜΩΡΑΚΙΑ 2010 ΝΟ15!!ΚΑΛΩΣΟΡΙΖΟΥΜΕ ΤΑ ΑΔΕΡΦΑΚΙΑ!!


Recommended Posts

Καλημέρα Ρενατούλι!!!!!!!!!

Καλημέρα και στις υπόλοιπες !!!!!!!!!!!!!

Οχι Ρενάτα μου... μη νομίζεις ... ούτε στο φατσοβιβλίο εγώ τουλάχιστον δεν τα λέω με καμμια.... μια στο τόσο ... αν τυχει μόνο... κ συναντήσω την Ελενα...

Είμαι πνιγμένη εγώ γενικώς .. .τρέχω σαν ... μη σας πω καλύτερα... χαχαχχααα

Μη σκας κοριτσάκι.... όλα καλά θα πάνε.... σε εκμεταλεύεται όσο μπορεί κι όσο τον παίρνει... χιχιιχιιι αλλά μη ξεγελιέσαι... τα κάνει γιατί φυσικά και προτιμά τη βολή του .. .εσένα ... την καλοπέρασή του.... !!!!! Εσύ βράχος όμως [smilie=happy2.gif] χαχαχα

Φιλάκια πολλά

αααα κι όσο γι αυτό που πάθαμε Ρενάτα μου/.... τη γύρισα ανάποδα κ τη χτυπαγα στη πλάτη αλλά δεν γινόταν τίποτα γιατί η σοκολάτα έχει την ιδιότητα με το σάλιο να ¨κολλάει" ... έτσι ... απλά αφού είχαμε πια φτάσει στο σημείο του μελανιάσματος .. κι εγώ τα είχα παίξει ... (οσο ψύχραιμη κ αν προσπαθείς να εισαι εκείνητην ώρα δεν γίνεται) .. τότε απλά αυτό ειχε λιώσει προφανως και στένεψε κ έτσι κατέβηκε πιο κάτω κ πήρε ανάσα το παιδί...

ΑΣΕ δεν θέλω ούτε να το σκέφτομαι... ψάχνω που θα πάω για σεμινάρια πρώτων βοηθειών... κι αυτό για τις ώρες που είμαι εγώ τουλάχιστον μαζί της (όπως λες .. δεν μπορώ να ελέγξω τις υπόλοιπες στιγμές της ζωής του εννοείται!) ...αλλά άλλο να ξέρεις τουλάχιστον ότι εσύ έκανες ότι ήταν δυνατόν κι ότι περνούσε απο το ΔΙΚΟ ΣΟΥ χέρι.. ξέροντας όμως τι να κάνεις κι οχι κοιτώντας το παιδί σου να "χάνεται" κι εσύ να κάθεσαι να το κοιτάς γιατι δεν ξέρεις ΠΙΑ σε ποιο σημείο ακριβώς να το πιέσεις κι με πόση δύναμη... και πόσο χρόνο έχεις ακόμα... και άλλα πολλά !!!! Είναι υποχρέωσή μας να γνωρίζουμε πέντε βασικά πράγματα νομίζω όλοι οι πολίτες !!! Κι ας μην χρειαστεί να το συνειδητοποιήσει ποτέ κανένας... ! Αρκεί που εγώ το βίωσα .... κ μου φτάνει να θέλω να ξέρω αυτά τα πέντε ... κι αν οχι για το δικό μου παιδί μονο αλλά και για οποιονδήποτε !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 753
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ντίμι μου τί εγινε? πω πω...μου σηκώθηκε η τρίχα μονο που το διαβασα.. αχ..είναι να μη σου τύχει..είναι η κακιά η ώρα...το πες και εσύ, εφαγε απειρες φορες τετοια...και εγω 'ηθελα να του βαλω στο σχολείο σταφύλι και δε με αφησε ο αντρας μου για αυτό το λόγο και τον θεωρουσα λίγο παραλογο..αλλα ξερεις πότε θα σου τύχει βρε παιδακι μου? Ελενακι μου σας ετυχε και σας? ειλικρινα δεν το θυμάμαι.. Εχει διακιο η Ρενατα ότι δεν ειμαστε παντα κοντα στα παιδακια μας, αλλα χρειαζονται τα σεμινάρια τουλαχιστον για όταν είμαστε..εγω είχα κανει παλιά στο σχολείο αλλα δε θυμαμαι και πολλά και είχαμε δωσει και εξετασεις αλλα μας ειπαν ότι παρολο που πηραμε πιστοποιητικό, πρεπει καθε 5 χρονια το πολύ να ανανεώνεις τις γνωσεις σου γιατι οι τεχνικές αλλάζουν...να σας πω την αλήθεια μου, παντα μου αρεσαν αυτά, και τωρα με το μικρό , ψαχνω συνεχεια από ενα βιβλίο που εχω και από το ιντερνετ, τουλαχιστον για καποια που θεωρω ότι μπορει να μου τύχουν...πνιγμό,σπασμούς από ψηλό πυρετό, εμετούς και παλινδρόμηση και τετοια...μου χει τύχει να είμαι μπροστά σε περιστατικό σπασμών λόγω επιληψίας και κοιταγα σα χαννος και δεν ηξερα τί να κανω...μακαρι να μη χρειαστούν ποτέ αλλα μπορεί να μας τύχει κατι, αν όχι σε εμας, σε καποιον άλλο όπως είπε και η Ντίμι...δε θα ναι άσχημο να νιώθουμε ότι αν ξεραμε ίσως και να του σώζαμε τη ζωή?

Ντίμι μου παντως ευχομαι να μην το ξαναπερασεις ποτε σου, και να μην τυχει σε καμια μανουλα...άσχημη εμπειρία...

Ρενατα μου υπομονη...αν πραγματι περναει καλα στο σχολειο και δε γινεται κατι που τον δυσαρεστεί εκει, τότε με σιγουρια σε βεβαιώνω ότι προκειται για αυτό που είπε η Ντίμι..σε δοκιμαζει..τεστάρει που φτανουν τα όρια του κλπ..Το κοριτσακι πυο σου ελεγα την προηγούμενη φορα, τώρα που τη φερνει και την παίρνει η γιαγιά ειναι μια χαρα..σημερα που ήρθε να την παρει η μαμα της, με το που την είδε άρχισε τις ιδιοτροπίες...μιλάμε ότι τα παιδιά ξερουν να γινονται πολύ χειριστικά...

Ελενακι μου τί κανεις εσύ?

Κορίτσια εμεις γενικά καλα...με τις ξινές αλλη ώρα................................. ο πεθερός μου έπαθε εγκεφαλικό και είναι από το Σαββατο στο νοσοκομείο...ευτυχώς δεν ήταν σοβαρο, αλλα τον κρατανε για εξετάσεις.....το χερι του μονο επηρεάστηκε το ένα και δε μπορεί να κανει καποιες κινησεις αλλα ευτυχώς του ειπαν ότι θα επανελθει...ο αντρας μου ήταν πολύ χαλια και εγώ, και θυμωσε κιολας γιατι ο πεθερός μου δεν προσεχει καθόλου και ο καβγας τους αυτός ειναι όποτε παμε εκει..αλλα τωρα ειναι καλυτερα...

αυτα.............

Σας φιλω για την ώρα...πάω να φαω!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΒΡΕ ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ... ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΟΝ ΠΕΘΕΡΟ ΣΟΥ. ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΝΙΚΟ, ΟΠΩΣ ΚΑΙ Η ΝΤΙΜΗ. ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΗΝ ΠΟΡΕΙΑ. ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΣ ΑΛΛΑ ΑΥΡΙΟ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟΝ ΑΦΗΣΩ ΚΑΝΟΝΙΚΑ, ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΘΑ ΤΟΥ ΦΑΝΕΙ. ΟΛΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΤΟΥ ΛΕΩ ΠΩΣ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΠΑΝΕ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΙ ΠΕΡΝΑΝΕ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ. ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΧΑΡΟΥΜΕΝΟΣ ΠΟΥ ΠΑΕΙ ΚΙ ΕΚΕΙΝΟΣ. ΣΑΣ ΦΙΛΩ. ΠΑΩ ΝΑ ΦΑΩ ΚΑΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΞΑΠΛΩΣΩ. ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ Ο ΜΙΚΡΟΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αστα Μαράκι μου !!!! Αστα ... δεν περιγράφεται !!!!!

Οπως το πες! Σε ΚΑΝΕΝΑΝ να μην τύχει!!!!!!!!!!!

Ρενατούλα μην αγχώνεσαι όσο γίνεται και προσπάθησε όπως σου ειχα πει στην αρχή,να μην καταλάβει ο μικρός ότι είσαι "αδυναμούλα" σ αυτό το σημείο... γιατί είναι πανέξυπνος και σίγουρα το καταλαβαίνει! Κι έτσι σε "πατάει" κι άλλο.... !!! Θέλει απλά το χρόνο του ... ! Φιλάκια σε όλες !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΑΔΥΝΑΜΟΥΛΑ, ΕΙΜΑΙ. ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΗΜΕΙΟ. ΑΛΛΑ ΕΧΕΙ ΚΙ ΑΥΤΟΣ ΤΑ ΔΙΚΙΑ ΤΟΥ. ΕΦΑΣΕ ΤΡΙΣΗΜΙΣΗ ΧΡΟΝΩΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΕ ΕΧΕΙ ΑΠΟΧΩΡΙΣΤΕΙ ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΑ. ΣΗΜΕΡΑ ΠΑΝΤΩΣ ΤΑ ΠΗΓΑΜΕ ΑΡΚΕΤΑ ΚΑΛΑ. ΤΟΝ ΠΗΡΑ ΣΤΙΣ 1. ΕΙΧΕ ΦΑΕΙ ΚΙΟΛΑΣ. ΜΕ ΖΗΤΗΣΕ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ, ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΚΛΑΨΕ. ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΩΡΕ ΚΑΙ Η ΔΑΣΚΑΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΧΕΙΡΙΣΤΕΙ, ΟΠΩΣ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ, ΚΑΠΟΙΕΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ. ΕΝΩ ΤΗΝ ΕΧΕΙ ΣΥΜΠΑΘΗΣΕΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΘΕΛΕΙ, ΤΣΙΝΑΕΙ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ. ΑΝ ΗΤΑΝ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΕΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΘΑ ΗΤΑΝ ΟΛΑ ΠΙΟ ΕΥΚΟΛΑ. ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ ΠΟΥ Η ΚΟΠΕΛΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ. ΑΥΤΑ...ΤΩΡΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΚΙ ΕΓΩ ΚΑΝΩ ΔΟΥΛΙΤΣΕΣ. ΣΑΣ ΦΙΛΩ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια μου, τί κάνετε? Ευχαριστώ για τα περαστικά για τον πεθερό μου, να στε καλα.

Ρενάτα μου πώς πάτε τώρα στο σταθμό?

Οι υπόλοιπες τί κάνετε κορίτσια μου?

Εγω είμαι λίγο στα κάτω μου...από υγεία δοξα το Θεό είμαστε καλα..εγω είμαι λίγο κρυωμένη, πονάει ο λαιμός μου και είμαι μπουκωμένη αλλα το'χω ρίξει στη φυσική βιταμίνη C μπας και συνέλθω!

Με τον Κωνσταντινο στεναχωριέμαι γιατί τωρα δεν εχω και πολλες αντοχες να παιξω μαζί του και ασχολείται πολύ περισσότερο ο αντρας μου και μενα με εχει γραμμενη....ακι όποτε του θυμώσω για κατι ή του κανω παρατήρηση, μου λεει να φυγω και να παω σε άλλο παιδάκι..φυσικά ο αντρας μου επεμβαίνει υπερ μου, αλλα εμενα με πιανει η καταθλιψη καθε φορά..και δεν ξερω ειναι και οι ορμόνες με πληγώνει πολύ αυτό, αλλα δεν μπορώ να κάθομαι να παιζω σβουρες μαζί του..του διαβαζω, γραφουμε, ζωγραφίζουμε αλλα κόλλησε με τον πατέρα του..φυσικά χαιρομαι γιαυτό αλλα με στεναχωρεί που δε με εχει όπως πριν..αααχχχχχχχχχχχχχχχχχχχ.........................................................[smilie=dontknow.gi::-s:((:((

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ. ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ ΣΕ ΣΤΕΝΑΧΩΡΕΙ, ΑΛΛΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΝΑ ΤΟ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΣΕ ΠΑΙΡΝΕΙ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΦΑΣΗ ΠΟΥ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ. ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΕΙΣΤΕ ΣΥΝΤΟΜΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΟΠΩΣ ΠΡΙΝ. ΑΛΛΩΣΤΕ ΚΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙΣ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΦΑΣΗ ΣΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΒΡΙΣΚΕΣΑΙ. ΟΤΑΝ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΒΕΒΑΙΑ, ΙΣΩΣ ΔΥΣΚΟΛΕΨΟΥΝ ΛΙΓΟ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ, ΑΛΛΑ ΘΑ ΤΑ ΒΓΑΛΕΙΣ ΠΕΡΑ ΕΣΥ. ΔΕΝ ΣΕ ΦΟΒΑΜΑΙ.

ΕΜΕΙΣ ΣΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΤΑ ΠΑΜΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ. ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΟΥΜΕ ΕΤΣΙ. ΠΑΝΤΩΣ ΕΙΔΑ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΚΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΣΥΤΟ ΤΟΝ ΒΟΗΘΑΕΙ. ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΒΕΒΑΙΑ ΤΣΑΚΩΘΗΚΑΜΕ ΜΟΛΙΣ ΤΟΝ ΕΒΑΛΑ ΣΤΟ ΚΑΡΕΚΛΑΚΙ ΤΟΥ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ ΚΑΚΑ. ΕΞΑΚΟΛΟΥΘΕΙ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΕΙ ΤΗΝ ΠΑΝΑ, ΟΠΟΤΕ ΤΟΝ ΑΝΕΒΑΖΩ ΓΡΗΓΟΡΑ ΣΠΙΤΙ, ΤΟΝ ΓΔΥΝΩ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟΛΙΓΟ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΤΑ ΕΚΑΝΕ. ΑΛΛΑ ΕΙΧΕ ΚΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΤΣΙΣΑ ΚΑΙ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΟΥΡΛΙΑΖΩ ΕΓΩ. ΕΝ ΤΩ ΜΕΤΑΞΥ ΗΜΑΣΤΑΝ ΣΤΟ ΠΑΡΑ ΠΕΝΤΕ ΓΙΑ ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ. ΦΤΑΣΑΜΕ ΛΙΓΟ ΠΡΙΝ ΚΕΛΙΣΕΙ Η ΠΟΡΤΑ. ΚΑΙ ΝΑ ΦΑΝΤΑΑΣΤΕΙΤΕ ΟΤΙ ΞΥΠΝΑΜΕ ΣΤΙΣ 7.30 ΓΙΑ ΝΑ ΦΥΓΟΥΜΕ ΣΤΙΣ 8.30, ΚΙ Ο ΝΙΚΟΣ ΘΥΜΑΤΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΚΑ, ΠΑΝΤΑ, ΟΤΑΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΗΝ ΠΟΡΤΑ. ΛΕΤΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΟ ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρενάτα μου αυτό με στεναχωρεί...που δε μπορώ να πω ότι αντε θα γεννησω και θα του αφοσιωθώ γιατι μετα θα πρεπει να αφοσιώνομαι και στο αλλο..με επιασε ηδη το αγχος από τωρα......................

Όσο για το Νικολάκη το ότι κανει φίλους ειναι πολύ θετικό!Και για το ότι θυμαται να τα κανει όλα τελευταια στιγμή δεν ειναι ψυχολογικό γιατι το κανει και ο δικός μου που κανει αμαν και πως να παει στο σχολείο...ξυπναω από τις 6, ετοιμαζω σαντουιτς, τα ρουχα να φανταστεις ειναι όλα ετοιμα από το βραδυ, και 6.15 ξεκιναω να τον ξυπναω...συνηθως μεσα σε 10 λεπτα ξυπναει αλλα μετα ξεκιναει ο αγωνας...10 ώρες να σηκωθεί από το κρεβατι, 10 ώρες μεχρι να ντυθεί, να πάει τουαλέτα, να πλυθεί και αλλες 10 μεχρι να φαει πρωινό.....Καταφερνουμε συνηθως 7.15 να ειμαστε ετοιμοι..εγω πρεπει 7.15 να ειμαι στο σχολείο, αλλα παω παντα 7.20-25.....όταν ειμαστε με το κλειδί στην πόρτα, φωνάζει, μπαμπά κακά!!!Άντε τωρα άλλες 10 ώρες στην τουαλέτα και φυσικά εγω τον ρωτάω από πριν 10 φορες αμα θελει και μου λεει φυσικά όχι.....και έτσι παώ καθυστερημένη στη δουλεια μου..φυσικά πάω μεχρι τις 7.30-35, γιατι ειναι και 5 λεπτα με το αμάξι, και δε μου λεει και κανενας τίποτα γιατι τυπικά πρεπει να ειμαι και τεταρτο..παω και ειμαι μονη με την καθαρίστρια και απλά δε θελω να τις δίνω αφορμες......τεσπα..καθε πρωί ένα αγχος αυτή η προετοιμασία..δηλαδη λεω, τί ώρα πρεπει να τον ξυπνάω? 2 ώρες πριν?έλεοςςςςς............και φυσικά έχω και βοήθεια από τον άντρα μου αλλιώς θα πηγαινα 9 για δουλεια......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΙ ΜΟΝΟΙ. ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ. ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑ ΑΓΧΩΘΕΙ ΛΙΓΑΚΙ. ΤΟ ΚΑΛΟ ΜΕ ΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΒΙΑΖΟΜΑΙ ΓΙΑΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ, ΑΛΛΑ ΣΤΙΣ 9 ΠΑΡΑ ΤΕΤΑΡΤΟ ΚΛΕΙΝΕΙ Η ΠΟΡΤΑ ΤΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΑΝΑΝΟΙΓΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΑΙΝΕΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΟΤΙ ΩΡΑ ΘΕΛΕΙ. ΣΗΜΕΡΑ ΠΑΝΤΩΣ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑΜΕ. ΕΚΑΝΕ ΚΑΚΑ ΠΡΙΝ ΤΟΝ ΝΤΥΣΩ ΚΙ ΕΤΣΙ ΗΜΑΣΤΑΝ ΣΤΗΝ ΩΡΑ ΜΑΣ. ΒΕΒΑΙΑ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΕΓΩ ΤΟ ΠΡΩΙ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΟΥ ΔΙΝΩ ΝΑ ΦΑΕΙ. ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΡΩΙΝΟΣ ΤΥΠΟΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΦΑΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΜΟΛΙΣ ΞΥΠΑΝΕΙ. ΟΥΤΩΣ Ή ΑΛΛΩΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΠΑΕΙ ΣΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ, ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΝΑ ΤΕΤΑΡΤΟ ΤΟΥΣ ΔΙΝΟΥΝ ΠΡΩΙΝΟ.

ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΑ ΚΑΚΑ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΕΙΣ ΣΤΗΝ ΠΑΝΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΝΑ ΤΟ ΧΕΙΡΙΣΤΩ. ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΑ ΕΚΑΝΕ ΣΤΟ ΓΙΟ ΓΙΟ ΚΑΙ ΚΑΝΑΜΕ ΜΕΓΑΛΟ ΠΑΡΤΥ. ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΓΕΡΑΝΟ ΑΓΟΡΑΣΑΜΕ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΜΕΡΑ. ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΟΤΕ, ΤΙΠΟΤΑ.

ΕΣΥ ΠΑΝΤΩΣ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΓΕΝΝΑ. ΘΕΛΕΙ ΛΕΠΤΟ ΧΕΙΡΙΣΜΟ ΤΟ ΟΛΟ ΘΕΜΑ, ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΕΡΘΙ Η ΩΡΑ ΘΑ ΔΕΙΣ ΟΤΙ ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ. ΑΛΗΘΕΙΣ ΠΟΤ ΣΟΥ ΕΧΟΥΝ ΔΩΣΕΙ ΠΗΤ ?

Η ΑΛΛΗ Η ΣΥΜΠΑΤΡΙΩΤΙΣΑ ΣΟΥ Η ΜΑΡΙΝΑ ΧΑΘΗΚΕ ΤΕΛΕΙΩΣ. ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΥΤΗ ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα φιλεναδες μου! Τί κανετε? Κυριακή σήμερα και τεμπελιάζω και ΜΑΡΕΣΕΙ!!!!!!!!

Οχι Ρενατούλα μου, μην αγχώνεσαι καθολου γιαυτό!όσο για τα κακά στην πάνα θα το ψάξω και αμα βρω τίποτα θα σου πω...Η φαση με τη γεννα με αγχώνει πολύ και προσπαθώ να μην το σκεφτομαι...μαλλον Πρωτοχρονιά γεννάω!Θα μου το φερει ο Άγιος Βασίλης!!!!!Η Μαρίαν δεν έχω νεα της..ούτε το κιν.της έχω..Τα κορίτσια που μπαίνουν στο facebook να μας πουν αν έχουν νεα της...το ίδιο και για την Αλέκα....και για τις υπολοιπες φυσικά που χάθηκαν...

Ντιμακο μου, Ελενάκι μου εσείς τί κανετε? Πώς είστε? Α! Σας το πα ότι είμαι κρυωμένη? με ποναει αφάνταστα ο λαιμος μου, βηχω, τρεχει η μυτη μου...χαλια νιώθω αλλα το παλευω με φυσικές λυσεις και γιατροσόφια...έχετε να μου προτείνετε κατι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοκωνες!!!!!!!!! Τι μου κανετε? Ντιμη τι ηταν αυτο που περασες με την Ανναμαρια....απροβλεπτες καταστασεις.Και γω φοβαμαι παρα πολυ τους πνιγμους τρεμει η ψυχη μου. Σκεφτομαι και γω καποια στιγμη να παρακολουθησω πρωτες βοηθειες. Ελενακι μια χαρα ειστε τωρα με τη μπεμπα και τον Χρηστακο , τελεια. φανταζομαι θα κουραζεσαι πολυ..Μαρια πως παει η κοιλιτσα, μεγαλωνει ο Κωνσταντινος καλα? Ρενατακι μου προβλημα ...δηλ του βαζεις πανα ενω τις αλλες ωρες φοραει βρακι? και μενα η Μαρια με τη δυσκιλιοτητα το παλευουμε..καποιες φορες παμε και δεκα φορες τουαλετα μεχρι να τα κανει....δραμα. και μου λεει ο νικος ας την να τα κανει στο βρακι λεω ΟΧΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ να το κανει συνηθεια. στις αρχες δηλαδη για κανενα χρονο ειχαμε σοβαρα ατυχηματα στο βρακι..οποτε υπομονη.Εγω ξεκινησα χαπακια για το ενδομητριο και αρχες Νοεμβριου πρωτα Ο Θεος παμε Αθηνα για εμβρυομεταφορα. Η Μαρια μου ειναι καλα και θα τνπαμε για εναν ελεγχο και για τις αμυγδαλες της. Η μανουλα μου ειναι καλυτερα παει 3 φορες την εβδομαδα δυστυχως για αιμοκαθαρση....τι να κανουμε...εχει ο Θεος για ολο τον κοσμο. Σας φιλω μπαινω και σε αλλο ποστακι στην Εξωσοματικη και γραφω και εκει.Πιστευω να τα λεμε πιο συχνα!!!!!!! Σας φιλω κ σας σκεφτομαι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με θελετε??????? να μπω???? :)

καθε μερα βρε κοριτσια μου λεω θα γραψω κ ολο κατοι συμβαινει κ το αφηνω!!!!

μαρια περαστικα για ολλααααααα!!!! η μαρινα γενναει απο μερα σε μερα!!!!!

η αλεκα ετοιμαζετε πυερετωδοσ για βαφτιση του μικρου κ την ξερετε την αλεκαααααααα ολα στην εντελεια

;0

προτοχρονιατικο ε??????????????????? τελειαααααααααααααα το ποιο ομορφο δωρο :)

ρενατακιμου τι καντετε εσεισ??? στρωσατε????

μικακι με το καλο κοριτσι μου να πανε ολα καλα κ να ερθει το πολυποθητο σπορακι και μην ξεχνατε ο τιτλοσ ηταν γουρλησ για αυτο βαρατεεεεε :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Geia sas koritsia......De mporw na grapsw ellinika gi afto sigxwreste me.......Kati epathe to vlammeno mou......

Opws tha mathate perimenw apo mera se mera......Mallon tin Triti tha paw omws na teleiwnoume......

Xairomai pou eiste oles kala........kai ta mpempakia sas to idio.......

O Orestis paei sxoleio twra kai eftyxws de dyskoleftikame na sinithisoume........

Perimenei me agwnia ton aderfo tou kai sinexeia rwtaei pote tha vgei......

Den kserw meta pws tha tou fanei.......an tha girisei zileia......

Filakia polla

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΕΜΦΑΝΙΣΤΗΚΑΤΕ. ΕΙΧΑ ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΜΠΩ ΚΑΙ ΣΑΣ ΠΕΘΥΜΗΣΑ.

ΤΟ ΜΑΡΙΝΑΚΙ ΜΑΣ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΕΧΕΙ ΓΕΝΝΗΣΕΙ, ΟΠΟΤΕ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΙΝΑΙ ΓΕΡΟ ΚΑΙ ΤΥΧΕΡΟ.

ΜΙΚΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΜΕ ΤΗΝ ΝΕΑ ΣΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ. ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΝΑ ΣΚΦΤΕΣΙ ΘΕΤΙΚΑ. ΠΟΤΕ ΑΝΕΒΑΙΝΕΤΕ ΑΘΗΝΑ ? ΟΣΟ ΓΙΑ ΜΑΣ, ΕΙΝΑΙ ΟΠΩΣ ΤΟ ΕΙΠΕΣ. ΟΤΑΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΚΑ ΖΗΤΑΕΙ ΤΗΝ ΠΑΝΑ. ΠΗΓΑΙΝΟΕΡΧΕΤΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΤΟ ΓΙΟ ΓΙΟ, ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ, ΕΝΩ ΠΟΝΑΕΙ Η ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΤΟΥ. ΜΟΛΙΣ ΤΟΥ ΒΑΛΩ ΤΗΝ ΠΑΝΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ, ΤΑ ΚΑΝΕΙ ΑΜΕΣΩΣ. ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ. ΕΧΟΥΜΕ ΜΕΛΛΟΝ ΑΚΟΜΗ ΕΜΕΙΣ.

ΕΛΕΝΑΚΙ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΕΣΕΙΣ ? ΤΑ ΠΙΤΣΙΡΙΚΙΑ ΚΑΛΑ ? ΜΗΝ ΜΑΣ ΕΓΚΑΤΑΛΕΙΠΕΙΣ ΒΡΕ ΚΙ ΕΣΥ. ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ !!!

ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΗΔΗ ΚΑΛΥΤΕΡΑ. ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΤΟΝ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ ΜΑΣ. ΦΕΤΟΣ ΘΑ ΠΑΡΕΙΣ ΤΟ ΠΙΟ ΩΡΑΙΟ ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑΤΙΚΟ ΔΩΡΑΚΙ.

ΕΜΕΙΣ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΤΑ ΠΑΜΕ ΑΡΚΕΤΑ ΚΑΛΑ ΣΤΟΝ ΣΤΑΘΜΟ. ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΣΤΡΩΣΕΙ. ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ, ΚΙ ΑΠΟ ΟΤΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Η ΔΑΣΚΑΛΑ, ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙ ΚΑΙ ΜΕ ΑΛΛΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ. ΣΗΜΕΡΑ ΜΑΛΙΣΤΑ ΕΛΕΙΠΕ Η ΔΑΣΚΑΛΑ ΤΟΥ ΑΛΛΑ ΤΑ ΠΗΓΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΔΙΥΘΥΝΤΡΙΑ ΠΟΥ ΤΗΝ ΑΝΤΙΚΑΤΕΣΤΗΣΕ. ΠΡΑΣΕ ΚΑΙ ΜΙΑ ΑΜΥΓΔΑΛΙΤΙΔΑ, ΑΛΛΑ ΕΥΤΥΧΩΣ ΧΩΡΙΣ ΠΥΡΕΤΟ. ΚΙ ΕΓΩ ΕΔΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΜΠΟΥΚΩΜΕΝΗ ΜΕ ΦΟΒΕΡΗ ΚΑΤΑΡΡΟΗ. ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΧΩ ΒΕΛΤΙΩΘΕΙ ΑΡΚΕΤΑ. ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΚΑΛΑ. ΕΦΤΑΣΕ ΚΑΙ ΤΟ ΣΚ ΚΑΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΚΑΜΜΙΑ ΒΟΛΤΙΤΣΑ, ΜΙΑ ΚΑΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΚΑΛΑ ΚΡΑΤΕΙ.

ΣΑΣ ΧΙΡΕΤΩ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ, ΚΑΙ ΜΗΝ ΧΑΝΟΜΑΣΤ. ΤΟ ΞΑΝΑΛΕΩ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

Ένα γρηγορο γεια σε 'ολες σας..δε σχολιαζω τιποτα...ειμαι αρρωστη με γαστρεντεριτιδα..το κεφαλι μου και η μεση μου πονανε αφανταστα...στειλτε μου τη θετικη σας ενεργεια γιαιτι πραγματικα τη χρειαζομαι..φιλια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ ΠΕΡΣΑΤΙΚΑ ΣΟΥ. ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΕΧΕΙΣ ΟΣΗ ΘΕΤΙΚΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΧΡΕΙΑΖΕΣΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙΣ ΚΑΛΑ.

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

περαστικα μαρακι μου!!!! κοιτα να γινεισ γρηγορα καλα!!!

τι κανετε κοριτσια μου??

το ξερω οτι χανομαι αλλα βλεπω οτι γενικωσ εχουμε χαθει ολεσ κ ετσι κ εγω το αμελω 8-|

το μαρινακι γεννησε!!!!!!! στισ 29 του μηνα τελικα [smilie=love9.gif]

ρενατακι μου πωσ ειστε??? πωσ τα πατε εσεισ???

ντιμακοοοοοοοο παλι χαθηκεσ κ εσυ???

ααααααα περιμενουμε κ νεα απο την μικα [smilie=angel3.gif] στειλτε θετικη ενεργεγεια κ σε αυτην

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρες, βροχερές καλημέρες κοριτσάκια μου !!!!!!

Όλα καλά εδώ ... χαμένη ανάμεσα στη δουλειά και στις υπόλοιπες δραστηριότητες της μικρής.

Βλέπω όλες καλά σχετικά

Ρενατούλα μου πολύ καλύτερα όλα με το Νικόλα μας

Η Θαλίτσα βρήκε δουλίτσα 8μηνη διάβασα στο FCb

Στο Μαράκι έχω ήδη ευχηθεί να της ζήσει το ζουζουνάκι της το νέο!

Στη Μικούλα επίσης έχω ευχηθεί αλλά περιμένουμε όλες νέα της

Αυτά πάω,, ,γιατί με πρήζει πάλι το boss !!!!!!!!

ggggkkkrrrrrrrrr

ελενάκι μου σε φιλώ !!!!!!

και σε όοολλλεεες τις υπόλοιπες επίσης πολλά πολλά φιλάκια!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

[h=5]ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΣΑΣ ΤΟ ΕΙΠΕ Η ΝΤΕΜΟΥΛΑ ΜΑΣ

ΑΛΛΑ ΘΑ ΣΑΣ ΤΑ ΠΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΧΑΡΑ ΜΟΥ!!![smilie=angel8.gif]

ΒΡΗΚΑ ΔΟΥΛΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!

8 ΜΗΝΟ ΣΤΗΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ!!!

ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ

ΤΟ ΜΕΙΟΝ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΗΚΩΝΟΜΑΙ ΣΤΙΣ 4 ΝΑΙ ΤΟ ΠΡΩΙ!!!!

ΝΑ ΦΕΥΓΩ ΜΕ ΤΟ ΤΡΕΝΟ 5 ΠΑΡΑ 10 ΝΑΙ ΝΑΙ!!!!

ΤΙ ΩΡΑ ΠΙΑΝΩ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΠΟΥ ΑΚΡΙΒΩΣ ΘΑ ΔΟΥΛΕΥΩ ΔΕΝ ΤΑ ΞΕΡΩ ΑΚΟΜΑ!!!

ΟΥΤΕ ΠΟΣΑ ΘΑ ΠΕΡΝΩ!!!

ΘΑ ΜΕ ΕΙΔΟΠΟΙΗΣΟΥΝ ΕΚΑΝΑ ΑΠΟΔΟΧΗ ΘΕΣΗΣ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΗΝ ΥΠΟΓΡΑΦΗ ΤΗΣ ΣΥΜΒΑΣΗΣ!!

ΑΛΛΑ ΘΑ ΠΑΩ ΑΛΛΑΞΕ Η ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΜΟΥ ΜΟΥ ΜΟΛΙΣ ΜΕ ΕΙΔΟΠΟΙΗΣΑΝ ΚΑΙ ΕΙΔΑ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ!![/h]Ο ΝΙΚΟΛΑΣ ΜΟΥ ΟΛΑ ΚΑΛΑ

ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΠΑΙΔΙΚΟ ΣΤΑΘΜΟ ΠΟΥ ΠΛΗΡΩΝΕΤΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΩΡΑ

ΚΑΙ ΠΑΕΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΩΡΕΣ ΑΝΑΛΟΓΑ ΜΕ ΤΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΜΑΣ

ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ ΚΑΙ ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑ ΕΙΝΑΙ 4 ΒΔΟΜΑΔΑ ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΔΙΑΝΥΟΥΜΕ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΙ ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑ ΚΑΙ 3 ΒΔΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΑΛΛΑΞΑΜΕ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΤΗΝ ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΚΑΙ ΕΦΑΡΜΟΖΟΥΜΕ ΤΟ ΤΕΤΡΑΔΙΟ ΜΕ ΤΑ ΑΥΤΟΚΟΛΗΤΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΣΦΡΑΓΙΔΕΣ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΕΠΗΡΕΑΣΕ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΑΛΛΑ Ο ΝΙΚΟΛΑΣ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΑΛΛΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΠΑΝΤΑ ΗΤΑΝ ΚΑΛΟΣ ΚΑΙ ΥΠΑΚΟΥΟΣ ΟΤΑΝ ΗΘΕΛΕ ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΜΟΣ ΚΑΙ ΠΩΠΩ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ!!!

ΘΑ ΚΟΙΤΑΞΩ ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΓΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΠΑΙΔΙΚΟ!!!

ΑΝ ΜΠΟΡΕΣΟΥΜΕ ΝΑ ΜΠΟΥΜΕ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ

ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΔΟΥΛΕΙΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΟΥ ΝΑ ΤΟΝ ΑΦΗΣΩ!!!!

ΣΑΣ ΤΑ ΠΑ ΟΛΑ ΚΑΙ ΥΣΗΧΑΣΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΤΕ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ, ΜΗΝ ΧΑΝΕΣΤΕ. ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΕΜΦΑΝΙΣΤΗΚΑΤΕ ΜΕΡΙΚΕΣ ΜΕΡΙΚΕΣ.

ΘΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ !!!! ΠΟΛΥ ΧΑΡΗΚΑ ΜΕ ΤΑ ΝΕΑ ΣΟΥ. ΑΝΤΕ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙ ΚΑΤΙ, ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙ ΚΑΙ Η ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΣΟΥ. Ο ΝΙΚΟΛΑΣ ΜΑΣ ΘΑ ΔΕΙΣ ΟΤΙ ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΕΙ ΟΛΟ ΚΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ. ΑΝ ΠΑΕΙ ΚΑΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΣΧΟΛΕΙΟ, ΘΑ ΑΛΛΑΞΕΙ ΠΟΛΥ. Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΤΩΡΑ ΕΧΕΙ ΠΡΟΣΑΡΜΟΣΤΕΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ. ΘΑ ΚΑΝΟΥΝΕ ΚΑΙ ΓΙΟΡΤΟΥΛΑ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ.

ΜΑΡΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΜΠΑΙΝΕΙΣ ΝΑ ΜΑΣ ΔΙΑΒΑΣΕΙΣ, ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΘΑ ΣΟΥ ΕΥΧΗΘΩ. ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΟ ΚΑΙ ΤΥΧΕΡΟ. ΑΝ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΜΑΖΙ ΤΗΣ, ΑΣ ΤΗΣ ΠΕΙ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΚΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ.

ΝΤΙΜΗ ΜΟΥ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ...ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΣΕ ΖΟΡΙΖΟΥΝ ΒΡΕ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΟΥ. Η ΜΙΚΡΗ ΣΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙ ΤΑ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΑ. ΠΟΥ ΤΗΝ ΣΤΕΛΝΕΙΣ ? ΕΜΕΙΣ ΜΟΝΟ ΣΧΟΛΕΙΟ-ΣΠΙΤΙ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ.

ΜΙΚΑ ΜΟΥ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ? ΠΕΣ ΜΑΣ ΚΑΝΑ ΚΑΛΟ ΝΕΟ ΚΙ ΕΣΥ. ΕΧΕΙΣ ΟΛΗ ΤΗΝ ΘΕΤΙΚΗ ΜΑΣ ΕΝΕΡΓΕΙΑ.

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ. ΚΑΘΑΡΙΖΩ ΣΗΜΕΡΑ ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΤΡΩΣΩ ΚΑΙ ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΣΚ ΘΑ ΦΤΙΑΞΟΥΜΕ ΤΟ ΔΕΝΔΡΑΚΙ ΜΑΣ. ΕΠΙΑΣΕ ΚΑΙ ΚΡΥΟ ΚΑΙ ΕΠΙΒΑΛΕΤΑΙ. ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια..........ειμαι εγκυος!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif] Σημερα εκανα επαναληψη χοριακης και ειναι μια χαρα! Την Τριτη παω στο γιατρο...εχω τρομερες υπνηλιες και βλεπω που κ που καμια σταγονα αιματακι αλλα να μην ανησυχω λεει ο ντοκτορ.Απλα ξεκουραση! Η Μαρια μου ειναι ενθουσιασμενη και σημερα εμεινε απ το μεσημερι στη γιαγια της , ετσι ξεκουραστηκα και γω λιγακι...αλλα μου λειπει μωρε...τι αναποδη ειμαι και γω χαχαχχαχαχα! ευχαριστω που με σκεφτεστε...Μαρινα να σου ζησει καλοριζικο το μωρακι σου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Θαλεια απο Αθηνα θα πηγαινεις Θεσσαλονικη καθε μερα? Δεν καταλαβα καλα! Ελενα τι κανουν τα βλασταρια φανταζομαι η κορη θα ξεπεταχτηκε πια! Ρενατακι τι κανετε πηγαινετε σταθμο ε? Ντιμη καλα, η Ανναμαρια?Φιλια σε ολες και ευχαριστω που με σκεφτεστε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άργησα να μπω αλλα τα νεα που διαβασα ειναι υπέροχα για όλες σας βλεπω και αυτό με κανει πολύ χαρουμενη!!!!

Μίκα μου μπράβο, ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ και καλά στεριώματα!!!!!!;)[smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=wav.gif]

Θαλίτσα μου και σένα υπέροχα τα νεα σου, συγχαρητηρια για τη δουλεια και οταν μαθεις λεπτομερειες πες μας..όντως θα φευγεις από Αθηνα η θα μετακομισεις?..

Ρενατα μου καθαρίζεις ε? και εμεις το ιδιο αλλα ειμαστε με τα κοντομανικα ακομα και χειμωνας δε μυριζει..ουτε Χριστουγεννα....

Ελενακι μου τα μικρά σου τι κανουν? βαλε μας καμια φωτο να δουμε την κοριτσάρα σου και το φιλο μας φυσικά!!

Η Μαρίνα γέννησε στις 30/10 έναν παιδαρο 3050γρ.!Αυτα τα νεα ειχα τη μερα που γεννησε..δεν επικοινωνησαμε ξανα απο τοτε. Να σας ζήσει και να ειναι καλοτυχος, και από εδώ Μαρινα μου!!

Ντίμι μου εσύ πώς τα πας?

Δεν ξεχασα καμία ετσι?

Εγώ ειμαι καλυτερα αλλα η γαστρεντεριτιδα με εξάντλησε πολύ..και παρόλο που περασε, και ενιωθα καλα, χρειαστηκα ακόμα 3-4 μερες για να νιωσω ότι συνηλθα...κουραζόμουν πολύ ευκολα και ειχα και πονακια στην κοιλιά χαμηλα...ευτυχως περασαν...σημερα καθομαι σπίτι επειδή ειναι αργια που πεθανε ο πρωην προεδρος...και την Πεμπτη παλι θα καθομαι γιατι ειναι τοπικη γιορτη του χωριου...μια χαρα!!!Και την Παρασκευή παω στο γιατρο!!Πηγαινω καθε 15 μερες τώρα και ειμαι ενθουσιασμένη!!!

Με πιανουν κραμπες στα πόδια και μου εδωσε ο γιατρός μαγνησιο..το ειχε παθει καμια απο σας ρε κορίτσια?

Α!Και κατι αλλο που ηθελα να ρωτησω...τι δωρο μπορεις να παρεις σε καποια που γεννησε το τριτο μωρακι της και λογικα εχει τα περισσότερα απο τα αλλα? δεν θελω ρουχα...ειναι για τη συννυφαδα μου..ειναι δικοι μας ανθρωποι και θελουμε κατι καλο..αλλα σε κοσμημα δε μπορουμε γιατι θα το στειλουμε ταχυδρομικώς, ρούχα ειπαμε όχι..ε τι αλλο μενει??? δωστε καμιά ιδεα...

Και επισης..αν και νομιζω σας ειχα ξαναρωτήσει και παλαιότερα...τί γνωμη εχετε για τα θερμόμετρα αυτιου και μετώπου? Λεω τωρα να παρω ενα για το μικρουλι και δεν εχω καταλήξει....για πεστε γνωμες και ιδεες...

Σας φιλω για την ώρ και χαιρομαι που ξαναμαζευτηκαμε!!!Ελπιζω να μη σκορπισουμε παλι!!!

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΣΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΑΣ!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΕΕΕΕΕΕΕ πως το παθατε κ γραψατε ολες????????????????????

μικα μου συγχαρητιρια πολλυ χαιρομαι κ πριν λιγο μπηκα στο φεισ κ ρωτησα τι εγινε τςελικα κ να που το μαθα απο εδω :)

ντιμακοοοοοοο μου χαθηκαμε κ μεισ!!!! σε εφαγε η δουλεια \ κ σενα κ μενα τα μικρα :)

με σενα θαλια τα ειπαμε πριβε καλη αρχη κ να μασ ενημερωνεισ

ρενατακι μ γλυκο τι μου κανεισ???? εμεισ εχουμε 1,5 μηνα που στρωσαμε κ αναβουμε κ καλοριφερ!!! μας εκανε λιγεσ καλες μερες αλα τωρα παλι κρυυυυυο!

ΜΑΡΙΑ ΜΟΥ ΠΡΩΤΟΝ ΕΧΕΙΣ ΜΑΙΛ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

κατα τα αλλα περαστικα και κουραγιο !!!!!

εγω εχω τον χρηστο μια βδομαδα μου κανει εμετο μερα παρα μερα απο μια φορα κ τα κακα του εγιναν αχρωμα κ φρικαρα!!!! πηρα τον γιατρο για να τον παω κ μ ειπε να ττον κανω λιγεσ μερεσ διατροφη για γαστρεντεριτιδα κ μετα βλεπουμε!!! ασελπισουμε οτι θα σταματησει!!!

ειχαμε κ κατε τρεχαματε=α με το σοι την τελευταια βδομαδα χοντρα κ αναστατωθηκα πολλυ!!! τωρα που τελειωσαν λεμε να βρουμε τουσ ρυθμουσ μασ!!!

συμπεθερα μου?????????? σε χασαμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κοριτσάκια!!!!!!!!!!!!

Μπράβο Μικούλα !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Συγχαρητήρια !!!!!!!!!!!!!! Ολα να σου πάνε τέλεια ... κι ας είναι μόνο οι υπνηλίες οι ενοχλήσεις σου... χιχιχιχιιιι κι εμείς θα είμαστε πάντα "διπλα σου"!!!

Ελενάκι μου δίκιο έχεις χαθήκαμε εντελώς ! Περαστικά σας !!!!!!!!! Κ εμείς με πυρετάκο είμαστε 3η μέρα τώρα κ με πρησμένες τις αμυγδαλές αλλά πήγαμε χτες στο γιατρό, μας εβαλε να κανουμε ενα στρεπ τεστ (για στρεπτόκοκκο), βγήκε αρνητικό, οπότε και δεν πήραμε αντιβίωση, ευτυχώς ακόμα... καλά κρατάμε με παυσίπονα ...

κοριτσάκια μου στέλνω σε όλες πολλά πολλά φιλιά ..... γιατί έχω πολύ δουλειά κ τώρα πια μας ... γ@@@ν από το πρωί εως το βράδυ....... ουφφφφφ

Κατά τ άλλα έιμαστε καλά ... πηγαμε ένα θεατράκι παιδικο της Ρουγγέρη τη Κυριακή που της άρεσε πολύ πολύ "Το μαγικό κλειδί" όσες έχετε την ευκαιρία εδώ στην Αθήνα να το δείτε ! Αξίζει τον κόπο... και μπορείτε να βρείτε και με έκπτωση 2 εισιτήρια στην τιμή του ενός αν έχετε cosmote !

Επίσης, όσες δεν το έχετε πάρει χαμπάρι... ρωτήστε για το νέο επίδομα στήριξης τέκνων.

Αν το εισόδημά σας (και των δύο) είναι κάτω του 27.000 ευρώ και έχετε ένα παιδί, το δικαιούστε σίγουρα !!!

Μην τους το χαρίσετε. Υπάρχουν διαφαθμίσεις ανάλογα με το εισόδημά σας και ανάλγοα με το πόσα παιδιά έχετε, (σχετικό Link http://www.capital.gr/News.asp?id=1829769 ) και δηλώνεται μέσω Taxisnet!

Η προθεσμία υποβολής του σχετικού εντύπου Α21, καθώς και των απαραίτητων δικαιολογητικών νομίζω είναι τέλος του χρόνου. Ρωτήστε και τον λογιστή σας αν έχετε. λογικά θα το ξέρει.

Φιλάκια πολλά πολλά !!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...