Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΝΟΙΞΙΑΤΙΚΑ ΜΩΡΑΚΙΑ 2010 ΝΟ15!!ΚΑΛΩΣΟΡΙΖΟΥΜΕ ΤΑ ΑΔΕΡΦΑΚΙΑ!!


Recommended Posts

ΟΧΙ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ. ΜΕ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΑΤΕ. ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΠΟΥΜΕ ΤΟ ΠΑΡΑΠΟΝΟ ΜΑΣ ΔΗΛΑΔΗ ? ΑΜΑΝ !!!!

ΑΝΤΕ ΝΤΙΜΗ ΜΟΥ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ 3 ΣΤΗΝ ΒΟΡΕΙΑ ΕΛΛΑΔΑ, ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ.

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΠΑΩ ΠΡΩΤΗ ΜΕΡΑ ΤΟΝ ΝΙΚΟ ΣΤΟΝ ΣΤΑΘΜΟ. ΕΥΧΗΘΕΙΤΕ ΜΑΣ ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ !!! ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΤΑ ΝΕΟΤΕΡΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 753
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα Σας!!!!

Μπράβο Ρενατούλα !!! Καλή αρχή λοιπόν ... όλα καλά θα πάνε να σαι σίγουρη ... αρκεί να είσαι κ εσύ σταθερή στις απόψεις σου και να μην δείχνεις (όσο γίνεται) το άγχος σου και τη στεναχώρια σου . Πρέπει να νιώσει το παιδάκι σου ότι είσαι σίγουρη που τον αφήνεις εκεί, γιατί ξέρεις οτι θα περάσει καλά! Να του το τονίζεις κ να του το θυμίζεις συνέχεια ειδικά τον πρ'ώτο καιρό. Μόνο έτσι θα έχει κ εκείνος εμπιστοσύνη στον εαυτό του !!!! Αν έχεις κ εσύ σε εκείνον !!!! Φιλάκια πολλά

Ελενάκι μου τσέκαρα την παρακολούθηση του θέματος που έχεις κάνει την έρώτηση για το πως θα μας έρχεται email σε ένα θέμα που παρακολουθούμε... μπας και..... χαχαχχααααα

Σας φιλώ πάω να δουλέψω.....

Ααααα εμείς φεύγουμε αύριο το απόγευμα... Τήνο εεε θυμάστε ???? Παντρεύεται ο κουμπάρος μοιυ... ελπίζω να περάσουμε καλά ... κι ας είναι σκότωμα για μια μ'έρα μόνο... :):P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΤΙΜΗ ΜΟΥ ΚΑΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΚΙ ΑΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΛΙΓΟ. ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΣΟΥΠΕΡ ΚΑΙΡΟ. ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ.

ΠΑΝΤΩΣ ΣΗΜΕΡΑ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΜΕΡΑ ΠΗΓΑΜΕ ΠΙΟ ΚΑΛΑ ΑΠΟ ΟΤΙ ΠΕΡΙΜΕΝΑ. ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΙ ΑΥΡΙΟ. ΕΚΛΑΙΓΕ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΠΟΛΥ, ΑΛΛΑ ΜΕ ΔΙΩΞΑΝΕ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΛΙΓΟ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕ. ΕΦΑΓΕ ΚΑΙ ΠΕΠΟΝΑΚΙ. ΚΑΛΟ ΑΥΤΟ. ΜΟΛΙΣ ΜΕ ΕΙΔΕ ΔΕΝ ΕΤΡΕΞΕ ΠΑΝΩ ΜΟΥ. ΠΗΓΑ ΕΓΩ ΚΟΝΤΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΚΛΑΙΕΙ ΓΙΑΤΙ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΒΓΕΙ ΕΞΩ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΣΟΥΛΗΘΡΑ.

ΒΕΒΑΙΑ ΕΚΑΤΣΕ ΜΟΝΟ ΜΙΑ ΩΡΙΤΣΑ. ΚΑΙ ΑΥΡΙΟ ΤΟΣΟ ΘΑ ΚΑΤΣΕΙ. ΑΠΟ ΔΕΥΤΕΡΑ ΒΛΕΠΟΥΜΕ. ΙΣΩΣ ΝΑ ΤΟ ΑΥΞΗΣΟΥΜΕ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ. ΑΝ ΠΑΝΕ ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΛΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.

ΕΓΩ ΜΟΛΙΣ ΤΟΝ ΑΦΗΣΑ, ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΘΗΚΑ ΠΟΛΥ ΓΙΑΤΙ ΑΠΟ ΤΑ ΠΕΝΤΕ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΠΟΥ ΠΗΓΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΠΡΩΤΗ ΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΤΑΞΗ ΤΟΥ ΜΟΝΟ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΕΚΛΑΙΓΕ. ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ ΝΑ ΔΕΙΞΩ ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ. ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΕ ΚΟΚΟΝΕΣ ΚΑΙ ΤΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ ΔΕΝ ΕΜΦΑΝΙΣΤΗΚΕ ΚΑΜΜΙΑ ΣΑΣ ?

ΝΤΙΜΗ ΜΟΥ ΕΠΕΣΤΡΕΨΕΣ ? ΠΕΡΑΣΑΤΕ ΚΑΛΑ ? Η ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΜΑΣ ΤΙ ΚΑΝΕΙ ? ΕΜΕΙΣ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΗΜΑΣΤΑΝ ΑΨΟΓΟΙ. ΔΕΥΤΕΡΑ-ΤΡΙΤΗ ΕΚΑΤΣΕ 1 ΩΡΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΚΛΑΨΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ. ΤΕΤΑΡΤΗ ΤΟ ΚΑΝΑΜΕ 2 ΩΡΕΣ. ΧΘΕΣ ΤΟ ΚΑΝΑΜΕ 3 ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΤΡΙΣΗΜΙΣΗ. ΟΠΟΤΕ ΑΠΟ ΔΕΥΤΕΡΑ ΘΑ ΤΟΝ ΠΗΓΑΙΝΩ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΣΤΟ ΦΟΥΛ ΩΡΑΡΙΟ. ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΟΥΜΕ ΕΤΣΙ. ΑΦΗΣΤΕ ΠΟΥ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ 2 ΜΕΡΕΣ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΕΝΑ ΣΩΡΟ ΔΟΥΛΕΙΕΣ.

ΑΝΤΕ ΚΑΛΕ...ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ? ΘΑ ΤΟ ΚΛΕΙΣΟΥΜΕ ΤΕΛΕΙΩΣ ΤΟ ΜΑΓΑΖΑΚΙ ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ Μπράβο Ρενατούλα !!! Πολύ χαίρομαι που ολα είναι καλά !!! Αρα πάει μια χαρά ... μην ανησυχέις καθόλου.. ακόμα κ να χει κανα μικρό πισογύρισμα κ να ρίξει κ κανα κλαματάκι ... μην πτοείσαι!! Αρκεί να περνάει καλά εκει.. κ να το ξέρεις κι εσύ ..!!

Εμεις περάσαμε σουπερ στηνΤηνο ... επιτέλους μετά απο πολύ καιρό μόνοι μας ... μου λειπε το κοριτσάκι μου αλλά αυτό δη σημαινει οτι δεν μου ελειπε αυτο το "ρομαντικο" ταξιδάκι με τον αντρούλη μου!!! χιχιχιχι

κατά τ άλλα εμεις με τον παιδικό μια χαρά ... άλλωστε είμαστε ¨παλιές καραβάνες ¨,.... χαχχαχαα

παμε πισίνα δυο φορές την εβδομάδα και ψάχνουμε να βρουμε κατι ακόμα γιατι εχει αρχίσει να έχει ενε΄ργεια που πρεπει να την αποδίδει όχι στην τηλεόραση στο σπίτι και με μένα αλλά με κατί άλλο πιο ενδιαφέρον .. θα δω τι θα βρω θα σας ενημερώσω.... αυτά φιλάκια πολλά Ελενάκι μου εμεις τα παμε και στο φατσοβιβλιο... ! Καλή συνέχεια κοριτσάκαι μου !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Κοριτσάκια μου !!!!!!!!!!! εεεεεε..... που είστε ..... άστε που νομίζω ότι επιτέλους βρήκα πως να ενημερώνομαι σε κάθε νέα ανάρτηση που γίνεται στο θέμα μας !!!!!! το πόσο έχω ψάξει γι αυτό το ριμαδοθέμα δε λέγεται !!!! χαχαχααα ... τώρα γράψτε κάτι για να δω αν το πέτυχα ντεεεεεεεεε....

τα λέμε σε λίγο ....

Φιλάκια ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΡΑΒΟ ΒΡΕ ΝΤΙΜΗ ΜΟΥ !!! ΕΙΔΕΣ ΠΟΥ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΣ ?

ΠΟΛΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΑΤΕ ΤΕΛΕΙΑ ΣΤΗΝ ΤΗΝΟ. ΚΙ ΟΜΟΛΟΓΩ ΟΤΙ ΣΑΣ ΖΗΛΕΥΩ. Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟΝ ΝΙΚΟ, ΜΟΥ ΛΕΙΠΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΛΕΙΨΕΙ ΤΡΟΜΕΡΑ ΝΑ ΠΑΜΕ ΚΑΠΟΥ ΜΟΝΟΙ ΜΑΣ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ. ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΓΙΑ ΕΝΑ ΦΑΓΗΤΟ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ. ΚΑΛΑ ΔΕΝ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΣΚ. ΑΥΤΟ ΚΙ ΑΝ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΛΕΙΨΕΙ ΚΑΙ ΘΑ ΣΥΝΕΧΙΣΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΔΥΝΑΤΟ ΓΙΑ ΠΑΡ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ ΑΚΟΜΗ.

ΕΓΩ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΝΕΑ. ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΙΠΑ ΝΑ ΧΑΡΩ, ΤΣΟΥΠ ΜΑΣ ΕΜΦΑΝΙΣΤΗΚΕ ΜΙΑ ΒΡΟΧΙΤΙΔΑ. ΚΑΙ ΟΞΕΙΑ ΠΑΡΑΚΑΛΩ. ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΝΑ ΑΡΡΩΣΤΗΣΟΥΜΕ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΤΟΣΟ ΓΡΗΓΟΡΑ. ΑΠΟ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΕΧΟΥΜΕ ΕΝΑ ΠΕΡΙΕΡΓΟ ΒΗΧΑ ΚΑΙ ΧΘΕΣ ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ. ΦΥΣΙΚΑ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΣ ΔΕΝ ΞΑΝΑΠΗΓΑΜΕ ΣΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ. ΚΑΙ ΒΛΕΠΟΥΜΕ. ΤΟ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΠΥΡΕΤΟ. ΑΥΤΑ.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ωχ ! περαστικά σας ρενατούλι μου !!!!!!!!!

Δεν πειράζει, αυτά φέτος να τα περιμένεις.... ας είναι μόνο ελαφριά .... !!!!

Επιτέλους είδα το μήνυμά σου στο email Μου!!!!!!!!!! Επιτέλους τα κατάφερα !!!!!!!!!!!!!

Τα υπόλοιπα αύριο κοριτσάκια .... Φιλάκια ... φεύγω παω να παρω το κοριτσάκι μου απο το σταθμό !!!!!!

Αλήθεια η συμπεθέρα μου τι κάνει ??????????? Θενούυυλλιιιιιιιι............ που είσαι ?????????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΤΙ ΤΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΥΤΑ ΦΕΤΟΣ, ΕΙΝΑΙ ΓΕΓΟΝΟΣ !!! ΑΠΛΑ ΤΑ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΛΙΓΟ ΑΡΓΟΤΕΡΑ.

ΚΑΛΕ ΜΟΝΟ Η ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΣΟΥ ΕΧΕΙ ΧΑΘΕΙ ? ΕΧΟΥΝ ΡΙΞΕΙ ΟΛΕΣ ΜΑΥΡΗ ΠΕΤΡΑ. ΜΟΝΟ Η ΕΛΕΝΑ ΜΑΣ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΕΙ ΑΠΟ ΟΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑ.

ΕΛΕΝΑΚΙ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ? ΠΩΣ ΠΑΤΕ ΜΕ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ ΣΟΥ ? Ο ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ ΘΑ ΜΕΙΝΕΙ ΚΑΙ ΦΕΤΟΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα ελα γκρινιαρεσ εδω ειμαι κ εγω :)

ΡΕΝΑΤΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑ ΝΑ ΣΑΣ ΕΥΧΗΘΩ ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ Κ ΣΑΣ ΕΠΙΑΣΑΝ ΟΙ ΙΩΣΕΙΣ!!!! ΟΧΙ ΠΟΥ Μ ΡΩΤΑΝΕ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΣΤΕΙΛΑ ΤΟΝ ΧΡΗΣΤΟ ΠΑΙΔΙΚΟ!!!! ΑΥΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ Κ ΕΓΩ ΟΤΙ ΟΛΟ ΑΑΡΡΩΣΤΟΙ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΑΝ Κ ΟΛΟ ΘΑ ΜΕ ΚΟΛΟΥΣΕ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ!!!!!!!

ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΑΣ ΛΟΙΠΟΝ!!!!

ΝΤΙΜΑΚΟ ΜΟΥ ΤΟ ΕΚΑΝΕΣ ΕΤΣΙ ΠΩΣ ΣΟΥ ΕΙΠΑ???? ΑΧ ΕΣΕΙΣ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑΤΕ ΠΗΡΑΤΕ Κ ΤΟΝ ΑΕΡΑ ΣΑΣ!!!!

ΕΜΕΙΣ ΤΟΝ ΑΕΡΑ ΜΑΣ ΠΛΕΟΝ ΜΟΝΟ ΣΤΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙ :) ΤΕΤΟΙΟ ΚΑΙΡΟ Ο ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΤΑ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΟΛΗ ΜΕΡΑ Κ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΣΠΙΤΙ ΜΟΝΗ ΜΕ ΤΑ ΔΥΟ Κ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΩ ΣΤΟ ΤΡΕΛΑΔΙΚΟ!!!!!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΠΤΩΩΩΩΩΜΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΥΠΝΟ !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΒΡΕ ΕΛΕΝΑΚΙ. ΤΟ ΗΞΕΡΑ ΟΤΙ ΑΠΟ ΚΑΠΟΥ ΘΑ ΠΕΤΑΧΤΕΙΣ....

ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΚΙ ΕΓΩ ΣΤΗΝ ΘΕΣΗ ΣΟΥ ΤΟ ΙΔΙΟ ΘΑ ΕΚΑΝΑ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΑΡΡΩΣΤΑΙΝΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ. ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΓΙΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 3 ΧΡΟΝΩΝ, Ο ΣΤΑΘΜΟΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΗ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ. ΚΑΝΟΥΝ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΟΥΝ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ. ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΗΡΧΑΝ ΟΙ ΚΟΛΟΙΩΣΕΙΣ. ΔΕΝ ΣΤΑΜΑΤΑΝΕ ΠΟΤΕ, ΠΑΝΑΘΕΜΑ ΤΕΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενάκι μου υπομονούλα... φαντάζομαι είναι πολύ δύσκολα, ειδικά αν παλεύεις μόνη σου όπως λες κι ο συζυγος λείπει... θα τα καταφέρεις όμως !!! Είσαι strong!!! :) :) :)... εδώ εγώ έχω μια να κουμαντάρω (γιατί κ εγώ μόνη μου είμαι σχεδόν τις περισσότερες ώρες) και λέω αμάααννννν ... χχαχαχχαχαααα

Ρενατούλι το αναμενόμενο ήταν αυτό ... ειδικά αυτή την εποχή κυκλοφορούν πολλές βρωμοιώσεις και θα ήταν θαύμα να το γλυτώσετε ....

Κι εγώ θα συμφωνήσω ότι για την Ελενα επειδή η μικρή ειναι πολύ μικρή ακόμα ... καλύτερα ο Χρηστάκος να μείνει σπίτι... Δεν υπάρχει λόγος να το ρισκάρει από τη στιγμή που υπάρχει η λύση... και η Ελενα θα μεινει σπίτι ακόμα κ μετά υπάρχει κι η μαμά της ... έτσι ΕΛενάκι???

Εμείς καλά... έχω ενα θεματάκι με τον μεσημεριανό της ύπνο στο σχολείο που φέτος μου κάνει κατι κολπάκια και το παίζει μάλλον "μεγάλη" κ δεν πάει για ύπνο... φταίει όντως ότι εχει μεγαλώσει .... επίσης φταίει και το σχολείο που την βάζουν πολυ νωρίς για υπνο (και του έχω κανει ήδη παρατήρηση) ... και βλέπουμε....

Μάλλον το απογευμα θα την πάω σε ενα τυπου παιδότοπο που έχει και δραστηριότητες... για να δουμε το χώρο κ να παιξει σε αιθουσα με παιχνιδια ξύλινα (εκπαιδευτικά περισσότερο κι οχι ψυχαγωγίας) ....

αυτα.... φιλακια πολλα!!!!!!

συμπεθεεερρρρααα...... που βόσκεις??????? [smilie=love3.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΣΕΝΑ ΝΤΙΜΑΚΟ. ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΕ ΑΥΤΟΣ Ο ΠΑΙΔΟΤΟΠΟΣ ? ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΚΑΠΟΥ ΒΟΡΕΙΑ. ΠΑΝΤΩΣ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ. ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα !!!

Art4Fun - Κέντρο Δημιουργικής Απασχόλησης

μπές να δεις ρενατούλι τι εννοώ... είναι κέντρο δημιουργικής απασχόλησης και έιναι στο Χαλάνδρι.

Ψάχνω γενικώς ... τέτοια τον τελευταίο μήνα.. κ έχω στο πρόγραμμα να δοκιμάσω κι άλλα.... δεν ενθουσιάστηκα από το χτεσινό... ήταν πολύ μίζερο κατά τη γνώμη μου... κ ακριβό γι αυτό που σου προσφέρει... ίσως για μια φορά (που κατά διαστήματα έχει αφηγήσεις ας πούμε .... παραμυθιών) θα ήταν ενδιαφέρον... θα πάμε κ θα σας πω!!

Τι να σε κάνω που σαι μακρυά... και δεν οδηγείς κι όλας... !!! αλλιώς εσύ με τον ελεύθερο χρόνο που σίγουρα έιναι παραπάνω από τον δικό μου (με τη λογική οτι εγώ δεν έχω καθόλου.... χαχαχχααχαχχα) θα ήταν ωραία να ερχόσασταν προς τα μερη μας μια στο τόσο.. να πηγαίναμε σε κανά τέτοιο....

Κατά τ άλλα ευτυχώς κοιμήθηκε χτες στο σχολείο η τσαπερδρονίτσα κ έτσι μπορέσαμε να πάμε.... !:)

Ο μικρός νικόλας μας τι κάνει ????

Ελενάκι μου ..... πως είσαι????

αντε παω να δουλέψω λίγο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ. ΑΠΟ ΧΡΟΝΟ ΕΧΩ ΣΙΓΟΥΡΑ ΠΟΛΥ, ΑΛΛΑ ΤΕΤΟΙΟ ΣΤΡΑΒΟΞΥΛΟ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΟΔΗΓΩ, ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟΝ ΕΚΜΕΤΑΛΛΕΥΤΩ ΟΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ. ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ.

ΩΡΑΙΟ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ, ΑΛΛΑ ΦΩΤΙΑ ΚΑΙ ΛΑΒΑ ΚΑΙ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΟΥ. ΕΙΔΙΚΑ ΟΙ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ ΤΩΝ ΓΙΟΡΤΩΝ ΜΟΥ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΑΣΤΡΟΝΟΜΙΚΕΣ. ΑΛΛΑ ΑΜΑ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙΣ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΤΑ ΣΠΑ ΣΟΥ. ΟΧΙ ΠΑΙΖΟΥΜΕ.

ΠΑΝΤΩΣ ΩΡΑΙΑ ΘΑ ΗΤΑΝ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑΜΕ ΝΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΣΤΟ ΤΟΣΟ ΣΕ ΚΑΝΑ ΠΑΙΔΟΤΟΠΟ, ΕΣΤΩ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ.

Ο ΝΙΚΟΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΕΙΝΑΙ. ΟΥΤΩΣ Η ΑΛΛΩΣ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΒΗΧΑ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ. ΕΛΕΓΑ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΩ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΥΡΙΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΣΥΝΗΘΙΣΕΙ ΤΕΛΕΙΩΣ. ΕΞΑΛΛΟΥ ΤΟΝ ΒΗΧΑ ΘΑ ΤΟΝ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου γεια σας!! Χαθηκα το ξερω και μη με βρισετε αλλα τυχανε διαφορα..καλα και ασχημα και δεν μπορουσα να μπω....θα σας πω τα πιο σημαντικα !!!!

Ρενατα μου περαστικα στο Νικολακη μας!!Πώς ειστε τωρα?

Ντιμη μου εσύ τι κανεις? Πώς εισαι? Η κοριτσαρα μας?

Ελενακι μου last but not least!! Πώς ειστε? Ο Χρησταρας μας? Η μικρουλα? Καλα κανεις και φυλάγεσαι και να χαιρεσαι τωρα που εχει δουλεια πολλή ο αντρας σου..τετοιες εποχες ειναι δυσκολα τα πραγματα...

Να σας πω τα νεα μου..Το ασχημο ειναι ότι ο Κωνσταντινος μου την Παρασκευή ήρθε από το σταθμό ψιλοκομενος με κατι δεκατα...γενικα πυρετο περα απο τα δεκατα δεν ανεβασε καθόλου...αλλα το απογευμα της Παρασκευης ήταν μες στην γκρίναι και την ιδιοτροπία και ηθελε να τον κραταμε συνεχεια αγκαλια, ειδικα ο πατερας του..Το Σαββατο ξυπνησε περδικι και λεω, θα του περασε (γιατι μου το ειχε ξανακανει αυτό περσι και περασε έτσι).Κοιμηθηκε το μεσημερι και το απογευμα ξυπνησε μες το κλαμα, με ενα απαισιο κοκορόβηχα και δεν μπορουσε να ανασανει...παιρνω το γιατρο μας , ελειπε ταξιδι , μου ειπε ότι ηταν λαρυγγιτιδα και μου ειπε αντιβιωση και σιροπια και να δεν ειναι καλυτερα σε 2 ώρες να τον παω νοσοκομειο..επειδη θελαμε όμως να τον δει καποιος να βγουμε απο το αγχος, πηγαμε κατευθείαν στις πρωτες βοήθειες, στα εκτακτα, και του βαλανε μασκουλα με οξυγονο και φαρμακο...εγω εκλαιγα που τον εβλεπα ετσι αλλα το αστερακι μου ουτε να δυσανασχετησει, ουτε τιποτα...κατσαμε τοση ώρα εκει , και περιμενε με τη μασκουλα του λες και ήταν μεγαλος αντρας...φυγαμε, μας ειπαν και αυτοι λαρυγγιτιδα, μου δωσανε και κατι σιροπια νοσοκομειακα αλλα εγω του εδωσα αυτά που μου πε ο παιδιατρος μας..απο την επομενη κιολας μερα ήταν πολύ καλυτερα....

Ετσι ειναι Ρενατα μου, τωρα με το σταθμό δε θα τα γλυτώνουμε αυτά...Το εχω ξαναπει ότι ο παιδιατρος που εχω εδω ειναι πολύ της αντιβίωσης και δε μου αρεσει..και τωρα λεω αμα ειναι καθε τρεις και λιγο να αρρωσταινει, και να κολλάει και το μωρό και να παιρνει και κεινο αντιβιωση...θα τον αλλαξω αν και ντρεπομαι αλλα δεν μπορω να τον ποτιζω καθε λιγο αντιβιωσεις...

Στο σταθμο τα παει πολυ καλα, του αρεσει, δε θελει να φευγει, και το πρωι ξυπναει και ρωταει αμα θα παμε σχολειο για να σηκωθεί..τα Σαββατα του φαινεται καπως που του λεω ότι ειναι κλειστο το σχολειο!!!Με την τουαλέτα ειμαστε μια χαρα, παρολο που σπανια μπορει να εχουμε κανα ατυχημα στο σχολειο και μια μερα μου ειπαν οι δασκαλες ότι του ελεγαν να παει και δεν αφηνε το παιχνιδι μεχρι που τα εκανε πανω του..αλλα με το που του ειπαμε ότι δε θα ξαναπαει σχολειο αμα κανει ετσι και ότι θα κατσει σπιτι με πανα, δεν το ξανακανε!!!!

Σας το πα ότι προσλήφθηκε ο άντρας μου σε δημόσιο σχολείο σαν εκπαιδευτής ταε κβο ντο? με ειχε ενημερωσει μια φιλη μου το καλοκαιρι, ότι το υπουργείο δεχοταν αιτησεις από διαφορους εκπαιδευτες για αγορα υπηρεσιών στα ολοημερα σχολεια (εδω εχουμε καποια δημοτικα σχολεια που δουλευουν μεχρι τις 4 το απογευμα και τα παιδια απασχολουντε και κανουν ταε κβο ντο, ρυθμική, τεχνη, χορο, μουσικη και τετοια)..τελευταια μερα της προθεσμιας, τρεχαμε να κανουμε αιτηση για τον αντρα μου...και ήμασταν και σιγουροι ότι δε θα τον επαιρναν γιατι καναμε ενα λαθάκι στην αιτηση και λεμε σιγα, θα πεσει και ρουσφετι...και τελικα μια μερα πριν ανοιξουν τα σχολεια, τον πηραν τηλεφωνο ότι προσλήφθηκε!!!Βασικα παει καθημερινα εκτος Τετάρτης στο σχολειο, για 1,5 - 2 ώρες το μεσημερι..Ο μισθός δεν ειναι τρελός αλλα για τις ώρες που δουλευει ειναι πολύ ικανοποιητικός και το θετικο ειναι ότι ειναι σιγουρη δουλεια..και φυσικα τον ελευθερο του χρονο τα πρωινα και τα απογευματα ασχολειται με τα ψυκτικα, αλλα ψαχνει και τιποτα αλλο, γιατι τωρα που χειμωνιαζει δεν εχει πολύ δουλεια με αυτα..

Και να σας πω και το αλλο νεο!!Το σχολειο που τον πηραν, ναι ειναι δημοσιο αλλα τα εξοδα για το ολοημερο, δηλαδη τα φαγητα των παιδιών τα εχουν αναλαβει μεγαλες εταιρείες τροφιμων, γαλακτος και μια πολυ πλουσια γυναικα, αν θυμαστε τη Βισση που ειχε κανει το ντοκιμαντερ στην Κενυα, αυτή που ήταν μαζι της, η κυπρια..Ε αυτή ειχε παει προχθες στο σχολειο και εφερε και το Σακη Ρουβα!!!!Και πηγανε καναλια, φωτογραφοι, εκατσε ο Ρουβας με τα παιδακια, τα ειδε στα μαθηματα, και εβγαλε και φωτογραφια με τον αντρα μου και τους ειχαν οι ειδησεις και το down town της Κύπρου!!!!

Ο δικός μου εχει ψωνιστει και με πειραζει ότι τωρα ειναι φιρμα και ότι θα μοιραζει αυτόγραφα!!!!!

Αυτα τα νεα μας κοκονες μου!!!Σας μουρλανα ακομα δεν προλαβα να γυρισω ε?

Οι υπολοιπες που ειναι? Σας φιλώ όλες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ ΜΑΡΑΚΙ. ΕΙΔΕΣ ΜΕΓΑΛΕΙΑ ?

ΔΕΝ ΜΑΣ ΜΟΥΡΛΑΝΕΣ ΚΑΘΟΛΟΥ. ΩΡΑΙΑ ΤΑ ΛΕΣ.... ΠΕΡΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ ΣΟΥ. ΑΝ ΚΑΙ ΜΑΛΛΟΝ ΗΔΗ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΠΕΡΑΣΕΙ. ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΑΝΑΣΑ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΦΕΤΟΣ ΜΕ ΤΙΣ ΙΩΣΕΙΣ. ΚΙ ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΦΟΒΑΜΑΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΓΑΣΤΡΕΝΤΕΡΙΤΙΔΕΣ. ΚΑΙ ΑΚΟΜΗ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ΟΤΑΝ ΚΟΛΛΑΜΕ ΚΙ ΕΜΕΙΣ. ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΕΓΚΥΜΟΝΟΥΣΑ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ. ΑΣ ΕΛΠΙΣΟΥΜΕ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΟΤΙ ΜΑΣ ΒΡΙΣΚΕΙ ΝΑ ΤΟ ΠΕΡΝΑΜΕ ΕΛΑΦΡΙΑ. Ο ΝΙΚΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΑ. ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΠΗΓΑΜΕ ΚΑΙ ΣΧΟΛΕΙΟ. ΚΙ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΤΟ ΖΗΤΟΥΣΕ ΟΤΑΝ ΤΟΝ ΕΙΧΑ ΣΠΙΤΙ.

ΠΩΑ ΠΑΕΙ Η ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ ? ΦΟΥΣΚΩΝΕΙ ? ΣΕ ΠΟΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΕΦΤΑΣΕΣ ? ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΤΙΚΕΡΑΚΙ ΝΑ ΣΕ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΟΥΜΕ. ΜΕ ΤΑ ΤΙΚΕΡΑΚΙΑ ΤΑ ΧΟΥΜΕ ΚΑΝΕΙ ΟΛΕΣ ΣΑΛΑΤΑ ΣΤΟ ΝΕΟ ΜΑΜΥ ΑΠΟ ΟΤΙ ΒΛΕΠΩ. ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΦΤΙΑΞΩ Μ ΤΙΠΟΤΑ. ΘΑ ΑΣΧΟΛΗΘΩ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΠΙΟ ΕΝΤΑΤΙΚΑ. ΣΗΜΕΡΑ ΕΚΑΝΑ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΕΓΙΝΑ ΠΤΩΜΑ. ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΑ ΚΙΟΛΑΣ ΚΑΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ. 4 ΜΕΡΕΣ ΝΩΡΙΤΕΡΑ ΠΑΡΑΚΑΛΩ. ΑΝΩ ΚΑΤΩ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ Ο ΚΥΚΛΟΣ ΜΟΥ. ΛΕΤΕ ΝΑ ΜΠΑΙΝΩ ΣΤΗΝ ΚΛΙΜΑΚΤΗΡΙΟ ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ? ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΚΑΜΜΙΑ ΣΑΣ ΔΕΝ ΕΔΩΣΕ ΣΗΜΕΙΑ ΖΩΗΣ. ΑΛΛΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΑΣΠΩ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΜΟΥ. ΑΚΟΥΕΙ ΚΑΜΜΙΑ ΣΑΣ ?

ΑΠΟ ΧΘΕΣ ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΝΙΚΟ. ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΠΑΕΙ ΣΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ. ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΠΗΡΑΝ ΤΗΛΦΩΝΟ ΣΤΙΣ 11 ΚΑΙ ΠΗΓΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΗΡΑ. ΕΠΙΣΗΣ ΧΘΕΣ ΚΑΤΟΥΡΗΘΗΚΕ 2 ΦΟΡΕΣ ΠΑΝΩ ΤΟΥ ΣΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΙ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΣΗΜΕΡΑ, ΟΤΑΝ ΤΟΝ ΕΦΕΡΑ ΣΠΙΤΙ. ΟΣΟ ΚΑΛΑ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ, ΤΟΣΟ ΑΣΧΗΜΑ ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ. ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΑΥΤΑ ΣΥΜΒΑΙΝΟΥΝ, ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΕΙ. ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΤΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΦΟΒΑΤΑΙ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ, ΜΗΝ ΤΥΧΟΝ ΚΑΙ ΠΑΕΙ ΣΧΟΛΕΙΟ ΟΤΑΝ ΞΥΠΝΗΣΕΙ. ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΟ ΕΓΙΝΕ ΠΡΙΝ ΠΟΥ ΤΟΝ ΕΒΑΛΑ ΓΙΑ ΥΠΝΟ. ΑΥΤΑ...ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΙΑΘΕΣΗ ΟΥΤΕ ΝΑ ΣΑΣ ΓΡΑΨΩ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα φιλενάδες μου! Είμαι ετοιμη να εκραγώ από τα νευρα μου αλλα το λόγο θα σας τον πω στις επόμενες μερες για ευνόητους λόγους....ένα εχω να πω...ξινες..................

Ρενάτα μου μη στεναχωριέσαι, φάση ειναι θα περάσει!το ξερω ότι σε στεναχωρεί αφάνταστα...η συμβουλή η δική μου είναι να του μιλάς για το πόσο ωραίο είναι το σχολείο, τί θα μάθει, ΄'οτι θα ζωγραφίζει και θα παιζει στα τόσο ωραία παιχνίδια που έχει εκει, θα κανει φίλους και άλλα τέτοια...εχει και κατι παραμυθακια με ενα χελιδονακι και ενα κουνελάκι που δεν ηθελαν να πανε σχολειο..αλλα και να μην αγορασεις παραμύθια, πες του εσυ δικα σου..ότι στο τελος ειδαν τα αλλα ζωακια/παιδακια στην αυλή που επαιζαν και ηταν τοσο χαρουμενα με τη δασκάλα τους, που μετανιωσαν και ηθελαν και αυτά να πανε και τετοια..επισης, εμάς εδω στο νηπιαγωγείο (φυσικά πρόκειται για παιδακια πιο μεγαλα από τα δικά μας), ένα κοριτσακι εκλαιγε με λυγμους καθε πρωι και δεν ηθελε να αποχωριστεί τη μαμα της μεχρι που βρηκαν οι δασκαλες το κόλπο..την εφερνε ο μπαμπας και εκλαιγε ελαχιστα, και τωρα τη φερνει η γιαγια και δεν κλαιει ΚΑΘΟΛΟΥ!!! Βολευει τον άντρα σου να τον παει το πρωι στο σχολείο? Η καποιος στενός συγγενής?

Οι υπόλοιπες τί κανετε?

Ρενατα μου επειδή με ρώτησες, εκλεισα 6 μηνών χτες.Εχω παρει 6 κιλά, και φουσκώνω και αρχισα να μην μπορω..αν και δεν εχω μεγαλη κοιλια κουραζομαι πολύ ευκολα..νομίζω στον Κωνσταντινο πολύ πιο μετα ήρθε η κουραση....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ Κ ΑΠΟ ΕΜΑΣ!!!!

ΑΧ ΒΡΕ ΡΕΝΑΤΑΚΙ ΜΟΥ!!!! ΤΟΝ ΚΑΗΜΕΝΟΥΛΗ ΤΟΝ ΛΥΠΑΜΑΙ!!!!! ΘΑ ΜΑΘΕΙ ΑΛΛΑ ΕΜΧΡΙ ΝΑ ΜΑΘΕΙ ΤΙ ΕΧΕΙ ΝΑ ΤΡΑΒΗΞΕΙ Η ΨΥΧΟΥΛΑ ΤΟΥ ΜΩΡΕ!!!! ΑΧ Κ ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΟΛΛΥ ΨΥΧΟΠΟΝΙΑΡΕς :( ΜΑΛΛΛΟΝ ΕΠΕΙΔΗ ΕΚΑΤΣΕ ΚΑΝΑ 2 ΜΕΡΕΣ ΣΠΙΤΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΣΤΟ ΕΚΑΝΕ ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΜΑ ΗΜΕΡΩΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΜΑΘΕΙ!!!!

ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ ΓΛΥΚΟ ΠΟΙΟΣ ΣΕ ΠΕΙΡΑΞΕ????? ΤΙ ΘΕΛΟΥΝ ΠΑΛΙ ΟΙ ΞΙΝΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΖΩΗ ΣΟΥ???ΤΑ ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΠΤΩΟΥΝ???

ΧΑΡΗΚΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΣΟΥ ΠΟΥ ΒΡΗΚΕ ΔΟΥΛΕΙΑ!!! ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΝΑΙ Κ ΕΕΕΕΕ ΑΝ ΓΙΝΕΤΕ ΦΙΛΟΙ ΜΕ ΤΟΝ ΣΑΚΗΗΗΗΗΗ ΝΑ ΤΟΝ ΦΕΡΕΤΕ Κ ΑΠΟ ΕΔΩ :):)

ΝΤΙΜΑΚΟ ΜΟΥ ΕΔΩ ΕΙΔΗ ΑΡΧΙΣΑΝ ΤΑ ΚΡΥΑ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΣΑΣ ΓΡΑΦΩ ΤΟ ΘΕΡΜΟΜΕΤΡΟ ΔΕΙΧΝΕΙ 7 ΒΑΘΜΟΥΣ Κ ΕΙΝΑΙ 11 ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΜΠΡΡΡΡΡΡ!!!! ΟΠΟΤΕ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΘΕΜΑ ΗΜΕΡΩΝ ΝΑ ΦΟΡΕΣΟΥΜΕ ΤΟ ΔΩΡΟ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΣΤΕΙΛΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ!!!

ΤΗΝ ΦΟΡΜΑ ΕΝΝΟΩ <3

ΤΕΛΙΚΑ ΕΙΣΑΙ Κ ΕΣΥ ΛΙΓΟ ΚΑΛΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΧΑΧΑΧΑΧ ΟΧΙ ΣΑΝ ΕΜΕΝΑ ΒΕΒΑΙΑ!!!!!! :):)

Α ΚΑΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΤΕ ΤΙ ΛΕΜΕ....... ΑΥΤΟΣ Ο ΚΑΛΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ :P Η ΝΤΙΜΗ ΒΡΕ ΜΟΥ ΕΣΤΕΙΛΕ ΜΙΑ ΔΕΜΑΤΑΡΑ ΔΩΡΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ :)

ΔΙΑΒΑΣΑ Κ ΣΤΟ ΦΕΙΣ ΤΟ ΠΕΡΙΣΤΑΤΙΚΟ ΤΗΣ ΜΙΚΡΗΣ ΣΟΥ!!! ΠΟ ΠΟ ΡΕ ΦΙΛΕΝΑΔΑ ΗΤΑΝ ΣΑΝ ΝΑ ΞΑΝΑΖΟΥΣΑ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΑΣ ΠΕΡΙΣΤΑΤΙΚΟ!!! ΠΟΛΛΥ ΠΡΟΣΟΧΗ Κ ΟΤΑΝ ΠΑΡΕΙΣ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ Κ ΕΜΑΣ !!!

ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΑ!!!!! ΑΡΧΙΣΑΝ ΤΑ ΚΡΥΑ ΝΩΡΙΣ ΝΩΡΙΣ!!! Η ΜΠΕΜΠΑ ΜΑΣ ΚΑΝΕΙ ΟΛΟ ΤΣΑΛΙΜΙΑ Κ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΤΡΕΛΑ!! Ο ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΧΕΙ ΞΕΠΕΡΑΣΕΙ ΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΖΗΛΕΙΑ ΕΙΧΕ Κ ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ!!!!!!

ΤΟ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ ΟΜΩΣ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΙΠΟΤΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΚΟΜΑ!!!!! ΔΥΣΚΟΛΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!!!!!

ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΝΑ ΚΑΝΩ Κ ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑ ΝΑ ΠΑΩ ΟΔΟΝΤΟΑΤΡΟ ΠΡΙΝ ΜΕΙΝΩ ΕΓΓΥΟΣ Σ ΤΟΝ ΧΡΗΣΤΟ Κ ΜΕ 2 ΕΓΓΥΜΟΣΥΝΕΣ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΑΝ ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ ΕΠΙΡΕΑΣΤΗΚΑΝ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΥ Κ ΤΩΡΑ ΘΕΛΩ 5 ΣΦΡΑΓΙΣΜΑΤΑ :( :( ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ Κ ΤΙ ΑΛΛΟ ΘΑ ΒΡΕΙ ΣΤΗΝ ΠΟΡΕΙΑΟ ΓΙΑΤΡΟΣ!!!! ΕΥΤΥΧΩΣ ΑΛΑΞΑ Κ ΠΗΓΑ ΣΕ ΕΝΑΝ ΑΛΛΟ Κ ΔΕΝ ΜΕ ΠΟΝΑΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ!!!!!

ΑΥΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΓΛΥΚΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΧΑΝΕΣΤΕ Κ ΕΣΕΙΣ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ.

ΑΣΤΑ ΕΛΕΝΑ ΜΟΥ. ΚΑΙΓΕΤΑΙ Η ΨΥΧΗ ΜΟΥ ΠΟΥ ΤΟΝ ΒΛΕΠΩ ΕΤΣΙ. ΧΘΕΣ ΗΜΟΥΝ ΣΤΟ ΤΣΑΚ ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΑΤΗΣΩ ΓΙΑΤΙ ΕΚΛΑΙΓΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ. ΑΛΛΑ ΠΕΣ ΠΕΣ, ΣΗΜΕΡΑ ΗΤΑΝ ΛΙΓΟ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ. ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΘΑ ΣΤΡΩΣΕΙ. ΑΛΛΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΑΥΤΟ ΠΟΙΟΣ ΑΝΤΕΧΕΙ ?

Η ΝΤΙΜΗ ΜΑΣ ΤΙ ΕΠΑΘ ΚΑΛΕ ? ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΧΑΜΠΑΡΙ.

ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ ΜΗΝ ΜΟΥ ΣΥΓΧΥΖΕΣΑΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΒΛΑΜΜΕΝΕΣ. ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΣΟΥ. ΤΙΣ ΕΧΩ ΕΦΑΡΜΟΣΕΙ. ΠΗΓΕΣ ΚΙΟΛΑΣ 6 ΜΗΝΩΝ ΒΡΕ ΘΗΡΙΟ ? Ο ΚΑΙΡΟΣ ΠΕΡΝΑΕΙ ΣΑΝ ΝΕΡΟ.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας Γειά σας Γειά σας!!!!

¨Ημουν πολυ πολυ χάλια μια βδομάδα τώρα κι ο λόγος είναι όπως σας ειπε η Έλενα ... σας τα αντιγράφω από το FCB

"εφαγε ενα malteesers (σοκολατένιο μπαλάκι) όπου έχει φάει άααπεειρα ..... κ έτυχε αυτό το δευτερόλεπτο που της έκατσε στο λαιμό ένα από αυτά !!!!!! στα επόμενα 3 λεπτά μελάνιασε - ένιωσα το απόλυτο μηδέν όταν κατάλαβα ότι την χάνω... και δεν μπορώ να κάνω ή δεν ξέρω να κάνω τίποτα άλλο για να τη βοηθήσω .... Είναι τραγικό όταν συνειδητοποιείς ότι ΜΟΝΟ ένα δευτερόλεπτο αρκεί για να χάσεις το μοναδικό πλάσμα στον κόσμο για το οποίο θα έδινες και τη ζωή σου ακόμα αν χρειαζόταν... !!!!!!!!!!"

Αυτό...

Κι Ελενάκι μου ειλικρινά δεν το θυμόμουν ότι το είχατε πάθει ... ή ίσως να μην το είχα πάρει είδηση... όμως έχω σκοπό να σε πάρω να μου τα πεις ... γιατί ειλικρινά μετά από αυτό θέλω να ξέρω τα πάντα για το θέμα... και όντως θα παω για σεμινάρια πρώτων βοηθειών.... Εκτός να σε πετυχω μεσα στο ΣΚ στο FCB να τα πούμε...

Κι όσο για τα δώρα και την ΚΑΛΟΣΥΝΗ ΜΟΥ ... αυτή που δεν ξέρουμε ακόμα αν είναιμεγαλύτερη από τη δική σου(ελπίζω να το ανακαλύψω από κοντά όπως σου έχω τάξει).... αλλά με προυπόθεση να μου σφάξεις κι ένα γουρουνόπουλο !!!!! χαχαχχαχαχαα

Ρενατούλα μου μη σκας ... οπως σου ειπαν κ τα κορίτσια ... φάση είναι.. κάνει τα δικά του ... έχεις καταλάβει αν υπάρχει συγκεκριμενος λόγος που δεν περν΄΄αει καλά στο σχολείο ή απλά θέλει και προτιμάει εσένα κ τη βολή τουστο σπίτι... ??? αυτό μόνο επιβεβαίωσε αν μπορείς .. να σιγουρευτείς οτι εκεί δεν περνάει χάλια για κάποιο λόγο...

και Μαράκι μου... τι σου κάνανε οι ξινές ?????? Να τις κάνεις μια πίτα ωραιότατη λέω εγώ... πες μας ομως ... θα μας σκάσεις.... 6 κιλάκια εεε?? δε σου φωνάζει ο γιατρός από τωρα να μην πάρεις πολλά?? εμένα με είχε πρήξει θυμάμαι... απππαααπππαααα χαχαχχααα

Φιλάκια κοριτσάκια μου !!!!!!!!!!! Καλό ΣΚ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ααααααααααααα..... ξέχασα να σχολιάσω τα δόντια σου !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΧΑΧΧΑΧΧΑΧΑΧΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ..... φαφούτα μαρή θα σε δώ το καλοκαίρι????????????? κανόνισε !!!!!!!!!!!!!!! χαχαχχχαααααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ ΛΕΣ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙ ? ΠΩΣ ΕΓΙΝΕ ΑΥΤΟ ? ΜΟΥ ΕΦΥΓΕ Η ΨΥΧΗ ΤΩΡΑ ΜΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΣΑ. ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΤΕΛΙΚΑ ? ΕΚΑΝΕΣ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΒΟΗΘΗΣΕΙΣ ? ΑΥΤΟ ΓΙΑ ΤΑ ΣΕΜΙΝΑΡΙΑ ΠΡΩΤΩΝ ΒΟΗΘΕΙΩΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΙΔΕΑ ΑΛΛΑ ΤΟ ΚΑΚΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΚΟΝΤΑ ΣΤΑ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙΑ ΜΑΣ. ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΤΟΥ ΦΤΑΙΕΙ ΕΙΝΑΙ Ο ΑΠΟΧΩΡΙΣΜΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΟΤΙ ΕΧΑΣΕ ΤΗΝ ΒΟΛΗ ΤΟΥ. ΟΤΑΝ ΤΟΝ ΑΦΗΣΑ ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 1 ΤΟΥ ΚΑΚΟΦΑΝΗΚΕ ΠΟΛΥ. ΜΑΛΛΟΝ ΝΟΜΙΖΕ ΟΤΙ ΤΟΝ ΞΕΧΑΣΑ. ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ? ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΣΥΝΗΘΙΣΕΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΕ ΚΟΚΟΝΕΣ ΟΛΕΣ ? ΜΟΝΟ ΣΤΟ ΦΑΤΣΟΒΙΒΛΙΟ ΤΑ ΛΕΤΕ ?

ΕΜΕΙΣ ΑΚΟΜΗ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ. ΧΘΕΣ ΤΟΝ ΑΦΗΣΑ 2 ΩΡΕΣ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΣΟ ΘΑ ΤΟΝ ΑΦΗΣΩ, ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΤΟΝ ΑΦΗΣΩ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΚΑΙ Ο ΘΕΟΣ ΒΟΗΘΟΣ. ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕ ΝΑ ΛΕΕΙ ΟΛΗ ΜΕΡΑ....ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΩ ΣΧΟΛΕΙΟ....

ΕΧΕΙ ΠΙΑΣΕΙ ΑΛΛΟ ΡΕΠΕΡΤΟΡΙΟ....ΛΙΓΟ ΘΑ ΜΕ ΑΦΗΣΕΙΣ ΜΑΜΑ.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...