Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μπεμπακια Μαιου-Ιουνιου-Ιουλιου 13'


Recommended Posts

καλημερα

Καλως ηρθες ευγενια να χαιρεσαι την οικογενεια σου

και με το καλο το δευτερο τεκνο - κοντινα τα εκανες ε; καλα εκανες θα κοραστεις λιγακι στην αρχη αλλα θα μεγαλωσουν μαζι

Ρουχα; εγω δεν εχω τιποτα τα ειχα δωσει στην κουμπαρα μου τα προηγουμενα και για αυτη δεν εχω - κανα τζιν παντελονι θα παρω να βγαλω το εξαμηνακι που μπορει να φορεθει και μετα και τιποτε αλλο

τσαμπα πεταμενα λεφτα ηταν και ειναι πανακριβα οπου και να πας

το h&m και το zara εχουν οικονομικα και μια χαρα ποιοτητα - για μενα μην ξοδεψετε λεφτα σε αυτα

εγω αρκετα καλυτερα

παω και δουλεια τωρα και ξελαμπικαρω ευτυχως

εμεις οικογενεικαως κρυωμενοι

τα παιδια κιτρινες μυξες και εγω πονολαιμο

τελειαααα.

δεν πειραζει τι να ακνουμε αυτα εχει ο σκατοκαιρος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 457
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Χρίστίνα αγόρι μάλλον? Άντε με το καλό να έρθει ο γιόκας σου και να χαίρει άκρας υγείας!!

Είπαμε να τα κάνουμε κοντά τα παιδάκια να ξεμπερδεύουμε - δεν είμαστε και μικροί σε ηλικία!! ;););)

Ο γιος μου είναι εύκολο παιδί γενικά (εκτός φαγητού) και φαντάζομαι ότι μέχρι το καλοκαίρι θα μπορούμε να συνεννοηθούμε και θα είναι πιο εύκολα τα πράγματα.

Για ρούχα εγκυμοσύνης εγώ είχα πάρει απο H&M , που έχει σχετικά φθηνά ρούχα ή benetton. Καλσόν από τα H&M δεν είναι και τέλειας ποιότητας, αλλά την ψιλοκάνουν την δουλειά τους..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευγενιτσα μου σε καλωσοριζω και επισημα στο ποστακι αυτο που θα μας βρει με το καλο να φερνουμε στον κοσμο τα αγγελουδακια μας!!!εμεις τα λεμε θα τα λεμε τωρα και ποδω!!κοριτσια η ευγενιτσα εχει ενα γιο.......εχω παθει ερωτα με το αγορι αυτο!!ειναι ενας κουκλος!!αλλα εχει να μοιασει το παιδι!! ;)

κωνσταντινακιμου αντε θα περιμενουμε νεακια σου αυριο μετα το ραντευου με το μπεμπε σου κουκλιτσα!!ολα θα ειναι τελεια!!οσο για τα ρουχαλακια κιεγω απο τα h&m εχω παρει καποια μπλουζιτσες και κολλαν αλλα κατα βαση παιρνω απλα μεγαλυτερο νουμερο ρουχα!!πολλα λευτα ζητανε γενικα και δεν αξιζει τον κοπο ρε...

εγω εχω γονατισει με τις αναγουλες και τις ξινυλες...λιγο αργα θυμηθηκαν να αρχισουν!!οχι που θα γλυτωνα!!αν εχει καμια κανα γιατροσοφι θα με σωνατε!!εγω μονο παγωμενο γαλα για τις καουρες εχω βρει να με βοηθαει!!αυτη η αθλια γευση στο στομα πως αλλαζει μου λετε;;συνεχεια πρεπει κατι να μασουλαω για να μην την νοιωθω!!ουφφ τεσπα ας ειναι καλα το μπεμπακι μου και δεν πειραζει ας ταλαιπωρηθω εγω παραπανω :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα

δλδ Γνωριζεστε Χριστινα και Ευγενια; ωραια μενετε κοντα για πείτε;

γιατροσοφι δεν εχω για τις αναγουλες εμενα μονο το γιαουρτι με εσωζε λιγακι αλλιως - χαλια μαυρα απο το Σαββατο ειμαι αρκετα καλυτερα απο αυτο το θεμα τουλαχιστον εγω

αλλα ειμαι χιλιοκρυωμενη βουλωμενη μυτη - μυξουλες- λαιμος :evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου κάναμε αυχενικουλα!!

Το μικρο ειχε ποζάρει κανονικα!η απόλυτη στάση προφίλ!δεν μας παιδεύει καθόλου!ολο κοιμάται αυτο το παιδι οπότε κάνουμε υπερηχο...λέτε να παίρνει δυνάμεις για μετα? :o

Η αυχενικη μας τελεια και οι papp a και χοριακη επίσης!

Για φύλο μας είπε η γιατρός οτι μαλλον για κοριτσακι το βλέπει!

Αχ κορίτσια μου....ειμαι ερωτευμένη με ενα πλάσμα 6,2 πόντων!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ante mprabo Κωσταντινα

τελεια - σουπερ , εαν δεν στο ειπε σιγουρ τοτε μην το δεσεις -μπορει να ειναι και αγορι

και εφτασε 6,2 ποντους ε; βαρος σας ειπε;

για να σας ρωτησω ποιο ασβεστιο παιρνεται;

εγω το καλσιοραλ αλλα δεν μπορω το κανω εμμετο

επαιρνα και το μεγκα κατι που ειναι αναβραζον αλλα και αυτο το εκανα εμμετο

για πειτε και εσεις μπας και βρω κανενα αλλο

ε\ηδη μου ειπε φιλεναδα στις οκτωβριανες οτι παιρνει το οστεοκερ

αλλα μαζευω ιδεες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο κωνσταντινακι μου αντε με το καλο το μπεμπακι!!αχχχ ποσο σε καταλαβαινω που νιωθεις ερωτευμενη μαυτο το πλασματακι!!κιεγω το ιδιοοοοο!!ειδες ολα καλα και ειστε και πιο ντερεκι απο μας!!!χαχαχαχ εμεις ειμαστε 5,5 εκατοστα!!χαχαχ ειμαστε μινιον!!!λες να στα φυλαει για μετα??χαχαχαχ παντως αν θες να το δεις να κανει τουμπιτσες φαε λιγο σοκολατιστα μιση ωριτσα πριν την εξεταση!!κανει θαυματα!!χαχαχαχαχαχ

μαρακι δεν εχω ιδεα για το ασβεστιο γιατι ακομα δεν παιρνω τιποτα!!μονο φολικο παιρνω!αν μπορουνα να σε βοηθησουν οι υπολοιπες γαστρουλες μας!!υπομονη παντως ξερω οτι εινακ τραγικο να μην μπορεις να τα κρατισεις στο στομαχακι σου...εγω μαλλον βρηκα γιατρεια απ τις τραγηκοτατες καουρες!!! θα τρωω τουλαχιστον 1 ωρα πριν ξαπλωσω!!!το δοκιμασα χτηες και δεν ξυπνησα απο τιν ξυνιλα επιτελουςςςς!!!yupi!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marker μου και εγω το καλσιοραλ πινω...(και το ξεχναω κιολας) οποτε δεν μπορω να σε βοηθησω δυστηχως!

οσο για το φυλο του μωρου αν και η κυρια αυτη συνηθως πεφτει μεσα δεν το εχω δεσει καθολου!Ξερω οτι μπορει να γινει η ανατροπη!! ;)

xtinaki τι σοκολατιτσα καλε?ειχα φαει λιγο πριν κεικ σοκολατα και αυτο παλι ησυχο ηταν!

κοριτσια μηπως εχει τιποτα το παιδι μου? :?

Βαρος δεν μας ειπαν...και ραντεβου με γιατρο εχω παλι την επομενη εβδομαδα οποτε παλι θα το δουμε!

εσεις για πειτε...

απο συμπτωματα πως πατε??εγω εχω ηρεμησει αρκετα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρη μην λες βλακειες και σε σφαλιαρισω!!!δηλαδη θα απορουμε γιατι ειναι ησυχο μωρακι???ακου εκει!!!κανε το σταυρο σου να ειναι ετσι κιοταν βγει απο την κοιλιτσα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχα κωσταντινα γελασα με το ησυχο μωρο

κοιτα σνηθως λενε οτι εαν ειναι υσηχο στην κοιλια θα ειναι και εξω

εμας μας ετυχε 2 στα 2 αντιθετα

ετσι ηρεμα ηταν και τα 2 στην κοιλια και απο ημερον ηταν τα πιο γκρινιαρικα μωρα

οποτε αστο εκει ηρεμουλικο τωρα :D

εμας δεν το μετρησε ο δικος μουο γιατρος

καλα 2 φορες εχω παει βεβαια οποτε θα το δουμε στην αυχενικη τωρα

ασβεστιο θα αλλαξω σιγουρα αλλιως δεν ξαναπαιρνω ειναι σιγουρο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά βρε κορίτσια εχετε δίκιο λέω βλακείες αλλα καταλαβαίνετε...

Πάντως αν πανε κληρονομικά εγω ήμουν πολυ γκρινιάρικο μωρο λέει η Μαμα μου...

Παίρνει δυνάμεις να μας ξεκάνει πριν την ωρα μας η ψυχούλα μου...εδω θα ειμαστε και θα τα λέμε!

Μαρακι ποτε έχεις αυχενικη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συγχωρεμανη παιδι μου :lol::lol::lol:

εσυ να σκεφτεσαι οτι θα ειναι ηρεμο μωρο και ασε να ερθει οτι θελει μετα

1/11 εχω οποτε κοντοζυγωνει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα φουσκωτουλες μου τι καμετε σημερις?εγω σημερα ειμαι σπιτι διοτι εκει στη δουλεια ειναι πολυ ξαναμμενοι ολοι και αναβουν ακομη aircondition με αποτελεσμα να μπουκωσω!ξανα!!!γκρρρρρρρ!!τρεχει η μυτουλα βηχω κ.λ.π.

κωνσταντινακι μουυυυυμη ζητας συγνωμη μαρη απλα δεν χρειαζετε να αγχωνεσε για χαζα(τα λεω για να τακουω κιεγω...)επισης ελπιζω να μην με παρεξηγειτε κοριτσια που μιλαω ετσι ε(που ειπα οτι θα σε σφαλιαρισω!!χιχιχιχι)ετσι ειναι το στυλ που μιλαω ε πλακιτσα κανω!!φανταζομαι να το καταλαβαινετε ε???

μαρακι μουμιλα με τον δοκτορ και πεςτου να στο αλλαξει αλλιως πεστου οτι εινια αδυνατον να το παρεις..εχεισ δικιο αν σε κανει ετσι χαλια...αντε εφτασε κιεσενα η αυχενικη σου!!με το καλο να ειναι κοριτσακι μου ολα να ειναι τελεια!!

κιεγω θα παω γιατρο στισ 31!!χαχα ολες μαζι θα δουμε τα μπεμπακια μας!! κωνσταντινακισε ποια πηγες για την αυχενικη??εσυ μαρακιπου θα πας? εγω πηγα στην Κα Σουκα δεν ξερω αν την εχετε ακουσει...απο συμπτωματα κωνσταντινακι κατι λιεγς αναγουλιτσες εχω κια καουρες φυσικα!αλλα ολα καλα δεν το συζητω!!απο κοιλιτσες πως πατε καλε εσεις?εγω ειμαιιιιιι τουμπανο!!!χαχαχαχα

καλε οι υπολοιπες που χαθηκαν??ελπιζω να ειναι ολα καλα και με τισ 2...αυταααααααα σας φιλω προστοπαρον!!

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!

Εντάξει και εγώ 1-2 /11 ή 5/11 πάω να ακούσω την καρδούλα του μωρού μου..ελπίζω να πάνε όλα καλά!! Για όλες μας..

Εμένα ο γιος μου ήταν ανήσυχος στην κοιλιά μετά από κάποια φάση, γεννήθηκε και ήταν το πιο ήρεμο παιδί και τώρα ο αγαπημένος της Χριστίνας έχει γίνει πολύ ......παιδο!! Τις τελευταίες ημέρες κάνει ότι βλακεία μπορεί να κάνει και με φουντώνει...το δεύτερο δεν θα βγει ήρεμο σαν τον πρώτο αν κρίνω την διάθεση μου :evil::evil::evil: !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γκρρρρρρ εγραψα και με πετξε γμτ

επι τροχαδιν τωρα γιατι δεν τα ξαναγραφω

ελεγα οτι ολοι οι γιατροι μελετημενο το ειχαν αυτη την εβδομαδα; :D

ιασω θα παω εγω και το κανονιζει ο γιατρος μου με ποιον θα κανω την εξεταση

την Κα Σουκα δεν την ξερω -ειναι ιδιωτης λογικα ε;

καλε πειτε οτι θελετε και οπως θελετε γιατι να παρεξηγησουμε -λεμε 2-3 πραγματα να περναει η ωρα μας - μην αγχωνεστε εκφραστειτε ελευθερα

ευγενια με το καλο να ακουσεις καρδουλα

οσο για τον μεγαλο -τωρα θα ειναι ο μεγαλος αδερφος - πως θα μεταλαμπαδε΄δει τις γνωσεις στο αδερφακι ε; :lol:προετοιμαζετε

θα τον πας παιδικο του χρονο;

κοιλια εχω αλλα οχι τιποτα το ιδιαιτερο λες και παραφαγα

εγω εχω χασει κανα μισοκοιλο ακομα

τι στο καλο να ανυσηχω;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα και απο εμένα!!! Ειμαι η Αναστασια και ειμαι πολυ χαρουμενη γιατι την Παρασκευη εμαθα οτι γεμισε η κοιλιτσα μου με το 2ο παιδακι μου!!!!! Εχω μια κορουλα την Μαρια 2,5 χρονων και τωρα ανυπομονω για το πρωτο μου ραντεβου με τον γιατρο μαλλον στο τελος της εβδομαδας!!! Θα κανω αυριο επαναλυπτικη χοριακη λογω το οτι ειμαι ακομα στην αρχη και επιτελους ξεκιναμε!!!!!!! Σας χαιρετω ολες...παω για δουλιτσα και ελπιζω να τα λεμε συχνα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα αναστασια μου καλωσηρθες στην παρεουλα μας και με το καλο το δευτερο παιδακι σου!!εδω θα τα λεμε ολες μαζι!!

μαρακι μουη κυρια σουκα ειναι και στο αττικο και υπευθηνη στο λητω νομιζω!!κιεμενα ο γιατρος μου μου ειπε να παω σαυτην και η μανα μου επειδη δουλευει στο χωρο τησ υγειας ρβτησε και τησ ειπαν τα καλυτερα οποτε πηγα εκει!!οσο για τα κιλα που λες δεν νομιζω να υπαρχει προβλημα αλλα καλου κακου ρωτα τον γιατρουλη σου!!αχχχχ μακαρι να εχανα κιεγω αλλα πουυυυυυ!!χαχαχαχαχ εγω ηθελα να παω αυτη την τεταρτη στο γιατρο αλλα ο αντρουκης δουλευει ολη την εβδομδα αποαγευμα και δεν θα μπορει να ερθει οποτε μαλλον θα το αφησουμε για την επομενη αν μου πει ο δοκτορ οτι δεν υπαρχει θεμα!σημερα υποφερω απο το εντερο μου..για την ακριβεια εδω και 3 μερες ποναω και δεν μπορω να το κανω να λειτουργισει με τιποτα!!ουτε με υποθετα!!ασηστε που εβλεπα στον υπνο μου απο το αγχος μου οτι πηγα τουαλεττα κιαπτο σφηξημο μου εφυγε το μωρο.... :(:( και ξυπνησα εντρομη!! τεσπα ελπιζω σημερα να ανακουφιστω γιατι δεν παει αλλο!!!οι υπολοιπες τι κανετε καλε?καλημερααααααααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Anastasia καλως ηρθες

με το καλο να ερθει στον κοσμο το 2ο μωρακι σου και να χαιρεσαι και την κορακλα σου.

Καλε πες μας πιο πολλα - που μενεις τι δουλεια κανεις κλπ

πως θα γνωριστουμε;

Εμεις δοξα το θεο καλα

πλην οτι ποναει παλι ο λαιμος ο δικος μου- πολυ μυξα σορυ κιολας

Γεια σου Χριστινα

αφου ειναι καλη καλα εκανες - γενικα οι περισσοτεροι γιατροι στελνουν για τις μεγαλες εξετασεις στα νοσοκομεια που ξεγεννανε - εμ συμφεροντα ειναι αυτα καταλαβαινεις τωρα.

Οσο για το εντερακι σε καταλαβαινω οσο δεν παει μιλαμε

πηγαινα τουλετα στα αγορια και καθομουν και εκλαιγα - προσπαθουσα να τα κανω και ταυτοχρονα μιλοσα με τον ντοκ και του ελεγα οτι θα μου φυγουν μιλαμε

εγω εκανα κλισματα οταν δεν πηγαινε αλλο -δλδ μετα την 3η μερα

δοκιμασε το εαν δεν βρεις λυση και εστι πρεπει να μιλησεις με το γιατρο μας και πας απο το νοσ.

ελπιζω να βρεις λυση.

οι αλλες; χαθηκατε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσαρες και παλι....Για να γνωριστουμε οπως λες καλυτερα μενω Τρικαλα αλλα ειμαι απο Θεσσαλονικη (εδω χτυπησε η καρδουλα) ... ο αντρας μου εχει ηλεκτρολογειο αυτ.των και δουλευω εκει...ειμαι 31 χρονων και ερωτευμενη με το Μαρακι μου!!!!

Η μικρουλα μου ξεκινησε φετος παιδικο και παμε παρα πολυ καλα..τωρα προσπαθουμε να της εξηγησουμε πως θα ερθει το αδερφακι της απο την κοιλιτσα της μαμας!!!!

Χριστινα οσο αφορα την δυσκοιλιοτητα..επειδη ειχα και εγω προβλημα στην πρωτη μου εγκυμοσυνη εαν τελειωσεις με τις κλασικες λυσεις (ακτινιδιο,δαμασκηνα,αχλαδι,λαδερα,χορτα) να ξερεις οτι υπαρχουν σταγονες (για να γλυτωσεις το κλισμα) το οποιο επιτρεπεται στην εγκυμοσυνη. Ρωτα τον γιατρο σου και θα σου πει.

Καλυνηχτα στις ομορφες κοιλιτσες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα φουσκωτουλες μουυυυ!!τι κανουμε??εγω κατι εκανα χθες με τοπ θεμα που με καιει αλλα αυριο που θα παω στο γιατρο θα το συζητησω να δουμε τι αλλο μπορω να κανω..

μαρακικιεγω συνεχεια με μπουκωμα και μυξα ειμαι αστα!!αυτος ο χειμωνας δεν μπηκε καλα μου φενεται!!κιλο λεω να πινω πορτοκαλακια για βιταμινες αλλα με τισ καουρες δεν την παλευω γαμωτη..

αναστασιανα χαιρεσε το κοριτσακι σου πωπω πρεπει να ειναι εντελως διαφορετικα ρε κοριτσια να ζεις μια εγκυμοσυνη ενω ηδη εισαι μανουλα..θελω να πω ο τροπος που το αντιμετωπιζουν τα παιδακια σας πρεπει να ειναι μοναδικος!!! :D:D:D οσο για τις σταγονες που λες θα τον ρωτησω αυριο γιατι και το ντουφαλακ τιποτα δεν μου εκανε!!εδω δεν με πολυβοηθανε τα υποθετα..και οχι τιποτα αλλο πιο πολυ φοβαμαι μην συμβει τιποτα στο μωρο..μετα απο αυτο που εζησα φοβαμαι και τη σκια μου ρε γμτ...νομιζω οτι μετα την β επιπεδου θα χαλαρωσω λιγακι...

καλεεεεεεεεεεεεε που ειστε οπι υπολοιπε γκαστρουλες????? καλημερααααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια.

Εμένα από χθες με έπιασαν κάτι ανακατωσούρες στο στομάχι :?:? ...Χριστίνα εσένα θυμήθηκα που μου έλεγες να μην βιάζομαι..σήμερα όμως είμαι αρκετά καλύτερα...ελπίζω να μην με ξαναπιάσουν - από την άλλη με αυτό τον τρόπο επιβεβαιώνω ότι η εγκυμοσύνη προχωράει κανονικά.. ;););)

Καλώς ήρθες Αναστασία - εγώ ρωτάω τον γιο μου τι έχω στην κοιλίτσα και μου λέει μπέμπης...δεν ξέρει έτσι και αλλιώς να πει μπέμπα, οπότε δεν είναι κριτήριο αυτό...

Κορίτσια κάτι μου είπαν δουλειά για κατάργηση εξαμήνου από ΟΑΕΔ. Έχετε ακούσει κάτι - στον πρώτο μου γιο το είχα πάρει και με έσωσε. Ήλπιζα να το πάρω και σε αυτό το μωρό..εμένα κάτι πήρε το μάτι μου αλλά για το δημόσιο νομίζω, όχι για τον ιδιωτικο τομέα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησοοερα φουσκουλες!!!! Ολα καλα? Εμεις μια χαρουλα!!!

Σημερα εκαν την 2η χοριακη και αυξηθηκε παρα πολυ!!!! Μιλησα και με τον γιατρο στο τηλεφωνο και μας περιμενει την Δευτερα στις 8:30 το βραδακι για το πρωτο μας ραντεβουδακι!!! :P:P:P

Σημερα μπορεσα και διαβασα ολο το θεματακι μας απο την αρχη και ηδη νιωθω οτι σας ξερω λιγο παραπανω....!!!!

Απο συμπτωματα εγω εκτος απο υπερβολικες και σχεδον συνεχομενες ζαλαδες δεν εχω τιποτα αλλα το ψιλοφοβαμαι γιατι ειναι ακομα νωρις και ηδη το στομαχι μου δεν το νιωθω στα καλυτερα του...στην προηγουμενη εγκυμοσυνη δεν ειχα απολυτως τιποτα απο ναυτιες κτλ... και τωρα οι ζαλαδες με ενοχλουν απιστευτα. Θα δουμε.....!!!!

Ευγενια μου επειδη τα πραγματα αλλαζουν πλεον συνεχεια το καλυτερο που εχεις να κανεις ειναι υπομονη και κατα τον Μαϊο να το ψαξεις γιατι και να ισχυει το εξαμηνο τωρα μπορει να μην ισχυει τοτε και να παρεις τζαμπα χαρα....ευχομαι παντως να ισχυει γιατι ειναι σωτηριο το να μπορεσεις να εισαι με το μωρακι σου οσο περισσοτερο μπορεσεις!!!!

Οι υπολοιπες με τις μυξουλες πως πατε??? Ημουνα και εγω χαλια και με εσωσε ο φυσιολογικος ορος....επιτελους αναπνεωωωωωωωωωωω :):):):):)

Σας χαιρετω για την ωρα....παω για καφεδακι στη κολλητη μου..να παιξουν και τα μικρα και τα λεμε το βραδακι.....

Φιλακια πολλα πολλα πολλα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και καλό μήνα!! Να χαίρεστε τους Αργυρώ, Αργύρης, Κοσμάς και Δαμιανός!!

Εμείς αύριο τελικά κλείσαμε ραντεβού με τον γιατρό το βράδυ (εκτός απροόπτου γιατί περιμένει να γεννήσουν 2 κοπέλες που παρακολουθεί). Ελπίζω να πάνε όλα καλά και να ακούσουμε και καρδούλα! Να έχω λίγο πιο ήρεμο ΣΚ και να το πω πλέον σε όλους στην δουλειά για να μην με χώνουν!! ;););)

Αναστασία με είχε βοηθήσει πολύ το εξάμηνο - μακάρι να ισχύει. Γύρισα στην δουλειά όταν ο γιος μου ήταν ήδη 11 μηνών και τον είχα θηλάσει αποκλειστικά 6 μήνες..είναι το μόνο που δεν πρέπει να καταργηθεί! Πως αφήνεις μωρό 60 ημερών να γυρίσεις στην δουλειά??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου καλημερα!!

Ευγενια & Αναστασια καλως ηρθατε!!!!

ευχομαι υπεροχες και τελειομηνες εγκυμοσυνες!!

να χαορεστε και τα πρωτα σας αστερακια!!

marker μου εχεις αυχενικη σημερα??? :ymapplause::ymapplause::ymapplause:

καλα αποτελεσματα!!!!!!!!!!!!!περιεμενουμε νεα εννοειται!!!

xtinaki μου καλο και εγω στην Σουκα πηγα!ειναι πολυ καλη!γενικα διαβασα πολυ καλες εντυπωσεις απο κοπελες που εχουν παει!Ευτυχως γιατι αν δεν τα ειχα διαβασει θα με ειχε πιασει τρελα που κρατησε η αυχενικη 10 λεπτα! :shock:

Αλλα η αληθεια ειναι τι να κανει η γυναικα?αφου το μωρο ηταν ακουνητο αλαλητο σε καλη θεση ποση ωρα να μετραει πια?

Εγω κοιλιτσα κοριτσια μου ακομα δεν ξερω αλλα μου φαινεται περιεργη!το πρωι δεν εχω καθολου και απο το μεσημερι και μετα αρχιζω και φουσκωνω...

οι αναγουλες με εχουν εγκαταλειψει οπως και οι ναυτιες!

το μονο που εχω ειναι οτι νυσταζω απο νωρις!

ααα....και το σφουγγαρισμα!δεν το θελει καθολου το μικρο...με πιανουν χαμηλα πονακια και το παραταω! ;)

χαθηκα λιγο αλλα σας σκεφτομουν κοριτσαρες μου!!!

ααααα.......ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ!!!!!!!!! [smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...