Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χαριζω φαρμακα


Recommended Posts

Λοιπον,μου εχουν μεινει καποια ελαχιστα φαρμακα,αλλα ρε κοριτσια...λυπαμαι να τα πεταξω...

Εχω gonal το πενακι(αθικτο) και μου εχουν μεινει 2 αμπουλιτσες menopur και λιγη ποσοτητα daronda.Δηλαδη στο daronda εγω εκανα 10 ml,οποτε εχει ακομα 3-4 δοσεις.

Αν καποια κοπελα τα χρειαζεται,ας με ειδοποιησει.

Ευχομαι οποια τα χρησιμοποισει να της φερουν την ιδια τυχη που εφεραν σε εμενα! :D

Αργησα να τα δωσω γιατι περιμενα να μπω τουλαχιστον στον 4ο μηνα,να σιγουρευτω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ζουμπι μου συγχαρητηρια για την εγκυμοσυνη σου!!!Εχω καιρο να σας γραψω αλλα σας παρακολουθω!!

Χρειαζομαι την γκοναλ αλλα αν δε ληγει το 2012 ,ειμαι μετα απο αποβολη(4η εξωσωματικη) και χρειαζομαι λιγο διαστημα ακομα.Τα φαρμακα εγω τα αγοραζω γτ δεν εχουμε ταμειο και πραγματικα ειναι δυσβαστακτο το κοστος!!!

θα σου στειλω πμ με τα στοιχεια μου!!!

Σ ευχαριστω απο τα βαθη της καρδιας μου!!!Με το καλο να παρεις το θαυματακι σου αγκαλιτσα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

καλησπερα

μπραβο για την προσφορα ειναι καλο να βοηθαμε ειδικα τωρα

εγω ξεκιναω καινουρια προσπαθεια αλλα δυστιχως αδιαθετησα νωριτερα

ετσι τρεχω για φαρμακα ποσο ευκολο ειναι να εχω τις μενοπουρ σου? ειναι σκονες και υγρο?

περιμενω μυνημα σου για συνενεοηση ευχαριστω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...