Μετάβαση σε περιεχόμενο

καλησπερα!


Recommended Posts

ΜΕ ΛΕΝΕ ΜΑΡΙΑ.ΕΙΜΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΗ ΕΔΩ ΚΑΙ ΔΥΟ ΜΗΝΕΣ.:) ΘΕΛΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΑΛΛΑ ΑΓΧΩΝΟΜΑΙ ΜΕ ΠΟΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΚΑΙ ΜΕ ΜΠΕΡΔΕΥΟΥΝΕ ΚΑΙ ΟΙ ΓΥΡΟ ΜΟΥ ΠΟΛΥ:( .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΩΣΗΡΘΕΣ ΜΑΡΙΑ!!!!!ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΑΣ!Ο,ΤΙ ΑΠΟΡΙΕΣ ΕΧΕΙΣ ,ΕΥΧΑΡΙΣΤΩΣ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΟΥΜΕ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΟΥΜΕ......!:cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΩΣΗΡΘΕΣ ΜΑΡΙΑ!!!!!ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΑΣ!Ο,ΤΙ ΑΠΟΡΙΕΣ ΕΧΕΙΣ ,ΕΥΧΑΡΙΣΤΩΣ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΟΥΜΕ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΟΥΜΕ......!:cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΘΟΜΑΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΑΡΚΕΤΕΣ ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΩ ΤΙΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΔΙΝΕΤΕ ΑΠΛΩΧΕΡΑ ΚΑΙ ΜΕ ΑΓΑΠΗ ΣΕ ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΜΩΡΑΚΙΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΣΕ ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ.ΣΥΓΧΑΡΙΤΗΡΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ.ΕΙΝΑΙ ΠΛΕΟΝ ΔΕΔΟΜΕΝΟ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΟΤΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΙΡΑΣΤΩ ΤΙΣ ΑΠΟΡΕΙΕΣ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΦΟΒΟΥΣ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΟΤΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΡΘΕΙ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΜΟΥ ΜΑΖΙ ΣΑΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΘΟΜΑΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΑΡΚΕΤΕΣ ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΩ ΤΙΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΔΙΝΕΤΕ ΑΠΛΩΧΕΡΑ ΚΑΙ ΜΕ ΑΓΑΠΗ ΣΕ ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΜΩΡΑΚΙΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΣΕ ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ.ΣΥΓΧΑΡΙΤΗΡΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ.ΕΙΝΑΙ ΠΛΕΟΝ ΔΕΔΟΜΕΝΟ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΟΤΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΙΡΑΣΤΩ ΤΙΣ ΑΠΟΡΕΙΕΣ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΦΟΒΟΥΣ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΟΤΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΡΘΕΙ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΜΟΥ ΜΑΖΙ ΣΑΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα Μαράκι !

Είμαι και ργώ νέο μέλος οπότε...καλως ήρθαμε!:)

Είμαι η Θεοδώρα και έχω δυο δυο κόρες 6 μηνών.

Όλα θα πάνε καλά και σύντομα θα κρατάς το μωράκι σου!

Φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα Μαράκι !

Είμαι και ργώ νέο μέλος οπότε...καλως ήρθαμε!:)

Είμαι η Θεοδώρα και έχω δυο δυο κόρες 6 μηνών.

Όλα θα πάνε καλά και σύντομα θα κρατάς το μωράκι σου!

Φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

....Μαράκι καλώς όρισες στην παρεούλα μας...:cheer:

....Να είσαι πάντα ευτυχισμένη και αγαπημένη με τον αντρούλη σου και σύντομα να αποκτήσετε το μωράκι σας...:laugh:

Τις απορίες σου μπορεις να τις μοιραστείς μαζί μας, ακόμα και αυτές που θεωρείς "ασήμαντες" και όλες μαζί θα προπαθήσουμε να στις "λύσουμε" βάση των εμπειριών μας!!! Και εσύ με τη σειρά σου θα απαντάς στις δικές μας απορίες!

Πιστεύω να σου αρέσει και να τα λέμε συχνά!:cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

....Μαράκι καλώς όρισες στην παρεούλα μας...:cheer:

....Να είσαι πάντα ευτυχισμένη και αγαπημένη με τον αντρούλη σου και σύντομα να αποκτήσετε το μωράκι σας...:laugh:

Τις απορίες σου μπορεις να τις μοιραστείς μαζί μας, ακόμα και αυτές που θεωρείς "ασήμαντες" και όλες μαζί θα προπαθήσουμε να στις "λύσουμε" βάση των εμπειριών μας!!! Και εσύ με τη σειρά σου θα απαντάς στις δικές μας απορίες!

Πιστεύω να σου αρέσει και να τα λέμε συχνά!:cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...