Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΦΘΙΝΩΠΩΡΙΝΕΣ Κ ΧΕΙΜΩΝΙΤΙΚΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ 2011 Ν5


Recommended Posts

Γεια σας!

Δωρούλα μου να σας ζήσει η κορούλα σας! Με καισαρική γέννησες; Πώς και γέννησες νωρίτερα;

Φαντάζομαι θα γίνεται χαμός τώρα στο σπίτι!

Αχ, θέλω κι εγώ δεύτερο, αλλά πώς αποθηλάζει ο Αντρέας;

Αναστασία γιατί να μην κάνετε κυστεογραφία; Από την πρώτη φορά θα έπρεπε να κάνετε, αυτό μας είπαν όλοι οι γιατροί εμάς. Αφού έπαθε δύο φορές ουρολοίμωξη, επιβάλλεται, νομίζω, αν και, δεν είμαι και γιατρός!

Εμάς ο μικρός έχει λίγο βηχάκο, όχι σπουδαία πράγματα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 734
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλεεε πωωω ποσο καιρο εχω να μπωωω...πρεπει να γινει καποια αναβαθμηση στο mammy να μπορεις να μπαινεις απο κινητο γιατι σχεδον μονο απο κινητο μπαινω..για την Δωρα ξερω ξερω γεννηθικε το ζουζουνι...εμεις εδω Σερβια χιονια ιωσεις χαμοςς ομως...αρχισα και να πλεκωω αμεεε τι τελεια που ειναι το πλεξημο με βελονακι και ετσι σκουφια κορδελες κλπ...αα εδω το μονο ετσι συνταρακτικο να πω ειναι οτι βρεθικε τοξινη στο γαλα και δεν πρεπει να το πινουμε και καλα λενε τα αποσυρανε αλλα τα ψυγεια γεματα και ο κοσμος αγοραζει...εγω περιμενω απο ελλαδα γαλατα και γιαουρτι η αγοραζω danone η φαγε αν βρω γιατι με αυτο το χαμο εχουν εξαφανιστει....μιας και μπηκα να δω ταινια μπηκα να γραψω οποτε θα το βαλω προγραμμα ταινια και mammy φιλια πολλα!! :-*:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια..εδω κι εμεις..μολις τον εβαλα για υπνο και μπηκα μια στα πεταχτα..

Αναστασια μόυ,τι επαθε παλι η μικρη?περαστικα της και μια μεγαλη αγκαλια..

Βασουλινι, οποτε κανονιστε πες μόυ..να παμε στο μολ που εχει και απλα για τα μικρα..

Αννα μαρια ,ασε κι εγω θελω να αποθηλασω αλλα δεν μπορω..η μαλλον δεν μπορει..καναμε βεβάια πρόοδο γιατι τουλαχιστον κοψαμε το βυζι πιπιλα..τωρα θηλαζει μεσημει και βραδυ και την νυχτα αν ξυπνησει..ΑΣΕ σου λεω μεγαλη ταλαιπωρία..εχει μια βδομαδα τωρα που ολη μερα πανω μόυ ειναι και ψαχνει να πιπιλισει..ΑΣΕ που μόυ εχει πεσει πολυ μαλλι μετα την γεννα και με τον θηλασμο κτλ..πηγα στον γιατρο και μόυ εδωσε θεραπεια και για να ξεκινήσω πρεπει νά κοψω τον θηλασμο αφου δεν ειναι συμβατη..περνώ μονο κατι βιταμίνες τωρα..

Πολύ δυσκολο σε τετοια ηλικια να αποθηλασεις..οσο ευκολο ητάν για μενα η αρχη τοσο πιο δυσκολο τωρα..και δεν δεχεται ουτε πιπιλα..την εκοψε μονος του οταν ηαν 7 μηνων ..

Αυτη τη βδομαδα παμε και για το εμβολιο της άνεμοβλογιας..ελεγα να του το κανω λιγο πιο μες αλλα τωρα τον μαρτη ειναι σε έξαρση παντα αποτε θα το κανουε να ειμαστε καλυμμένοι ..

Φιλια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας φιλενάδες μου!!!!!!!

Έχω να μπώ πάαααααρα πολύ καιρό αλλά δεν προλαβαίνω πιά σχεδόν τίποτα.....όλα με άγχος κ πανικό, με τον άντρα μου δεν είμαστε στα καλύτερά μας, τα μικρά από την μία ίωση στην άλλη (λόγω παιδικού ώσπου αγανάκτησα κ την σταμάτησα την Μαρία....εεε δεν γίνεται να γίνεται καλά η δικιά μου κ όλα τα άλλα να πηγαίνουν άρρωστα εκεί)....χτύπησε κιόλας η Μαρία (μπροστά στα μάτια μου ρε κορίτσια γλίστρησε στα πλακάκια, έπεσε κ τσακίστηκε) κ έφαγε 3 ράμματα στο πηγούνι..μέσα σε όλα χάλασε κ το pc μου κ μπορούσα να μπαίνω μόνο από κινητό! Κατά τα άλλα μούρλια.......είμαστε μια ευχάριστη ατμόσφαιρα, καμία διάθεση για τίποτα!

Δωράκι μου να σας ζήσει η μικρούλα!!!!!!! Γερή κ καλότυχη να είναι!!!!!!! Βρε τρελοκομείο μία ημερομηνία σου είχα πεί να αποφύγεις οπωσδήποτε κ πήγες κ γέννησες ακριβώς εκείνη την μέρα! Πάντως θα τα θυμάμαι σίγουρα τα γενέθλια της μικρούλας σου!

Άννα Μαρία μου καιρό έχουμε να τα πούμε...ούτε στο φέις δεν σε πετύχαινα αλλά έμπαινα πάντα στα πεταχτά από το κινητό!

Αναστασία ευαισθησία με ουρολοιμώξεις η μικρή ε? Εγώ θα σου έλεγα να την κάνετε την εξέταση έτσι για να σας φύγει κ η ιδέα........περαστικούλια!

Αγγελικάκι μου δεν αποθηλάζει με τίποτα ο Χαρούλης ε??????

Μπουρέκι μου περαστικά σας! Ελπίζω τώρα να είστε όλοι καλά! Σε καταλαβαίνω...κ εμείς μια απ'τα ίδια, ότι ίωση κυκλοφορούσε στον παιδικό μας την κουβαλούσε εδώ η Μαρία.....εγώ την σταμάτησα από το σχολείο (βέβαια είχαμε κ άλλα θέματα εκεί μέσα)!

Εύη μου τί κούκλα η Μίλα!!!!!!!!!!

Βασούλα μου τί κάνετε???????

Ελπίζω να καταφέρνω να μπαίνω πιο συχνά γιατί σας πεθύμησα!

Φιλιά!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΠΩΣ ΕΙΣΤΕ?ΠΩΣ ΠΕΡΝΑΤΕ?ΕΜΕΙΣ ΚΑΛΑ ΤΑ ΙΔΙΑ ΕΔΩ ΣΠΙΤΙ ΚΑΜΙΑ ΒΟΛΤΑ ΚΛΠ.ΤΙΠΟΤΑ ΦΟΒΕΡΟ..ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΧΑ ΤΡΟΜΕΡΕΣ ΣΥΣΠΑΣΕΙΣ Κ ΠΟΝΟΥΣΑΚ ΗΜΟΥΝ ΧΑΛΙΑ,ΕΥΤΗΧΩΣ ΕΧΕΙ ΑΔΕΙΑ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΑΛΛΙΩΣ ΘΑ ΕΙΧΑ ΤΡΕΛΑΘΕΙΜΟΝΗ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ.....ΤΙΝ ΑΛΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΘΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΚΑΡΔΙΟΤΟΚΟΓΡΑΦΟ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΛΕΕΙ Η ΜΙΚΡΗ ΕΧΩ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ ΠΛΥΣΙΜΑΤΑ ΚΛΠ.ΤΙΣ ΜΙΚΡΗΣ ΑΛΛΑ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΔΕΝ ΒΟΗΘΑΕΙ Κ ΔΕΝ ΣΤΕΓΝΩΝΟΥΝ ΕΥΚΟΛΑ Κ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΚΡΟΣΙΑ.

ΠΟΛΥ ΕΡΗΜΙΑ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΕΓΙΝΕ?ΠΟΥ ΧΑΘΗΚΑΤΕ ΟΛΕΣ?ΠΟΥ ΝΑ ΕΡΘΟΥΝ Κ ΤΑ ΔΕΥΤΕΡΑ ΝΙΝΙΑ ΜΑΣ ΔΕΝ ΘΑ ΠΡΟΛΑΒΕΝΟΥΜΕ ΤΙΠΟΤΑ.

ΔΩΡΑΚΙ ΜΟΥ ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ ΓΕΡΗ Κ ΚΛΟΤΥΧΗ ΝΑ ΕΙΝΑΙ!!!!!!!ΚΑΛΗ ΛΟΧΕΙΑ!!!!!!ΠΩΣ ΓΕΝΝΗΣΕΣ?Η ΜΙΚΡΗ ΣΟΥ ΖΗΛΕΥΕΙ ΤΙΝ ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ?ΠΟΙΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΕΔΩ ΓΙΝΕΤΑΙ ΧΑΜΟΣ ΚΑΝΕΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΑΝΩ ΚΑΤΩ Κ ΑΣΕ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Κ ΠΟΛΥ ΑΓΓΑΛΙΤΣΑΣ.ΦΙΛΙΑ Κ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΣΟΥ ΟΤΑΝ ΜΠΟΡΕΣΕΙΣ!!!!!!!!

ΝΑΣΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΔΩ ΠΟΤΕ ΘΑ ΒΟΛΕΨΕΙ ΝΑ ΜΙΛΗΣΟΥΜΕ ΔΕΝ ΕΧΩ Κ ΚΑΡΤΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΑΠΟ ΒΔΟΜΑΔΑ ΝΑ ΒΑΛΩ Κ ΘΑ ΣΕ ΠΑΡΩ.....Η ΜΙΚΡΕΣ ΚΑΛΑ?

ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΘΕΣ Κ ΔΕΥΤΕΡΟ Ε?ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΘΕΙ!!!!!!!!Ο ΑΝΤΡΙΚΟΣ ΚΑΛΑ?

ΑΓΓΕΛΙΚΗ Κ ΣΕ ΣΕΝΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΘΕΙ Κ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ!!!!!

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΙΝ ΜΙΚΡΗ ΣΟΥ!!!!!!

ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ!!!!!ΦΙΛΙΑ Κ ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας φιλενάδες μου!!

δεν σας ξεχνώ,μου λείπετε πολύ αλλα με τα δυο μωρά ζορίζομαι πολύ!!

Η μικρούλα μου είναι μια χαρούλα, μεγαλώνει το μπουμπουκάκι αλλά το ξενύχτι ξενύχτι...το είχα ξεχάσει κορίτσια!!

Σε συνδυασμό με τη Χρυσή,η οποία είναι στη φάση που τρέχει όλη την ώρα δεν σταματάει πουθενά,ανοίγει ντουλάπια,ανεβοκατεβαίνει στις σκάλες,σκαρφαλώνει...δεν σας λέω τίποτα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια μου!

Εμάς εδώ γίνεται χαμός, φαντάζομαι θα τα βλέπετε κι εσείς στην τηλεόραση. Όλα είναι στον αέρα, κάθε βράδι πηγαίνουμε για ύπνο και δεν ξέρουμε τι θα μας ξημερώσει. Είναι πολύ δύσκολα τα πράγματα, τουλάχιστον, όμως, το παλεύουμε και δεν κάναμε στα τυφλά αυτά που μας είπε η τρόικα.

Εμείς είμαστε καλά, ο Αντρίκος μεγαλώνει και ζουζουνεύει. Λέει μερικές λεξούλες, π.χ. όταν τον ρωτάς "τι είναι ο Αντρέας;" λέει "νινί" κι όταν τον ρωτάς "ποιος θα έρθει το απόγευμα;" λέει "ζαζά" (=γιαγιά).

Εξερευνά όλη μέρα το σπίτι, δε σταματά δευτερόλεπτο.

Σας φιλώ κορίτσια μου, ελπίζω να είστε όλες καλά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΩΡΑ ΜΟΥ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΖΟΡΙ.......Κ ΓΩ ΘΑ ΔΥΣΚΟΛΕΥΤΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑΤΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΖΩΗΡΟΣ Κ ΟΣΟ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΠΕΛΑΓΩΝΩ.ΦΙΛΙΑ ΣΤΙΣ ΜΙΚΡΕΣ ΣΟΥ!!!!!!!!

ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΜΟΥ ΤΑ ΒΛΕΠΩ ΣΤΙΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΣΤΙΝ ΚΥΠΡΟ Κ ΕΛΠΙΖΩ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!!!!!!!

ΠΟΥ ΧΑΘΗΚΑΤΕ ΚΑΛΕ ΟΛΕΣ?ΤΙ ΕΡΗΜΙΑ ΕΧΕΙ......ΓΙΑ ΜΑΖΕΥΤΕΙΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια τι κανετε?

Χαθηκαμε....εμ που να προλλαβουμε με τα ζουζουνια μας!!!Αρρωστουλες ειμαστε παλι,μυξουλες λιγο βηχα και εκανε και λιγο πυρετο...ο καιρος δεν βηθαει ακομα για βολτες.... :(

Ελπιζω ολες να ειστε καλα,θα ξανα μπω να σχολιασω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

ΦΙΛΕΝΑΔΕΣ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΧΑΜΕΝΕΣ........ΕΓΩ ΚΑΛΑ ΣΠΙΤΑΚΙ ΒΛΕΠΩ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΚΟΙΜΑΤΕ ΠΟΛΥ ΓΚΡΙΝΙΑ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΒΓΑΖΕΙ 2 ΔΟΝΤΙΑ ΜΑΖΕΜΕΝΑ Κ ΓΙΝΕΤΑΙ ΧΑΜΟΣ.....ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΕΑ ΣΑΣ!!!!!!!

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΙΝ ΜΙΚΡΗ ΣΟΥ!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μύριαμ τι γίνεται καλέ; Ακόμα δε γέννησες; :)

Αναστασία περαστικά στη μικρή. Ελπίζω να έφτιαξε ο καιρός και να βγαίνετε. Εμάς εδώ καλοκαίριασε!

Η Λυδία τι γίνεται ρε κορίτσια; Έχει καμία νέα της; Λογικά θα έχει γεννήσει ε;

Εμείς μια χαρά είμαστε, ο Αντρέας όλο ζουζουνιές κάνει!

Σας φιλώ όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια.......καλε για συγκεντρωθείτε,εξαφανιστηκαμε!!! :D

Μιριαμακι ακομα να γεννησεις εσυ?Πως πας?

Ανναμαρια κι εμας εδω εφτιαξε ο καιρος και ολο βολτες ειμαστε....ουφ πηρα λιγο ανασα!!!!Την Δευτερα εχουμε εμβολιο!!Εχει λιγο βηχα αλλα για να δουμε!!!

Φιλια σε ολες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κορίτσια μου!!

τι κάνετε;

εγώ έχω τη Χρυσή αρρωστούλα με πυρετό προχθές έφθασε μέχρι 40, σήμερα προς το παρόν μέχρι 38,4.για να δούμε...

η μικρούλα μου είναι καλά αλλά το ξενύχτι καλά κρατεί...

Άραγε γέννησε η Muriam;έχω χάσει επεισόδια με τις ζουζούνες μου δεν παίρνω ανάσα!!

σας φιλώ όλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 5 weeks later...

Καλησπερα κοριτσια...επιτελους μπηκα στο νεο φορουμ....δεν μπορουσα να βγαλω ακρη ολο κωδικους ζητουσε.....τι κανετε?εμεις ειμαστε καλα,μεγαλωνουμε και γινομαστε ακομα πιο ζωηρες.....για πολυ τρεξιμο λεμε...ευτυχως ο καιρος ειναι σουπερ και ειμαστε βολτουλες.....

τα νεα σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου!!τι κάνετε;που είστε όλες;εμείς είμαστε καλά...αλλά η κούραση είναι τεράστια!!η Χρυσή μου είναι πολύ ζωηρή...αρκεί να σας πω ότι προχθές έπεσε από την κούνια!!η μπεμπούλα μεγαλώνει,είναι μια χαρούλα και σιγά σιγά στρώνει το πρόγραμμά μας!!σας φιλώ όλες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια!

παει καιρος αρκετος να μπω αλλα επειδη δεν εμπαινε καμια μπαινω πλεον στο καφενεδακι:)

Θεοδώρα μου να σας ζησει η μικρουλα σας!πως ειναι τωρα με 2 παιδακια στο σπιτι?δυσκολα φανταζομαι ε?

Αναστασια μου πως ειστε?μεγαλωσατε και σεις?

Μυριαμακι μου γεννησες λογικα τωρα!πως τα πηγε η γεννα?ολα καλα?

Νασιουλα μου τι κανουν τα ζουζουνια σου????σταματησες τη Μαριγουλα απ τον παιδικο ε?αντε τα σχολεια αυτα εχουν!οι πιο πολλες μαμαδες επειδη δεν εχουν που να αφησουν τα παιδακια τους και επειδη εργαζονται, κι αρρωστα να ειναι τα παιρνουν κι ετσι κολλανε και τα υπολοιπα!ειναι αδικο για τα μωρα που ειναι καλα να αρρωστανε!τα εχουμε και εμεις με τον παιδικο που στελνω τη μικρη!

Ηδη τις τελευταιες μερες την ειχα με διαρροιες κι εμετους, ηπια βεβαια, Δόξα Τον Θεό και Την Παναγία, αλλα την κολλησε απο αλλο παιδακι στο σχολειο!

Κι εμεις μεγαλωσαμε, ζωηρεψαμε, γιναμε τολμηρες,νευρικες!οτι να ναι!χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 month later...

Καλημερα κοριτσακια,σαν τα χιονια.......εεεε σκορπισαμεεεεεεεεεεε...μπαινετε καλε καπου αλλου να μαθω νεα σας?Εμεις μεγαλωσαμε,ξεπεταχτηκαμε,μιλαμεεεεεεεε πολυυυυυυυυ και εχουμε και πολυ ναζι!!!Ξεκινησατε για δευτερο?ακομα το σκεφτομαιιιιιιιιιιιιι........φιλια σε ολες θα σας πετυχω που θα παει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!

Το θεματάκι μας το έχω ξεγράψει, αφού δεν μπαίνει πλέον καμία, ή μπαίνει στη χάση και στη φέξη δυστυχώς...

Εμείς είμαστε μια χαρά, ο Αντρέας έχει γίνει ολόκληρος άντρας, μιλάει λίγο, όχι πολύ, κυρίως λεξούλες, επαναλαμβάνει πολλές λέξεις που ακούει και τον βοηθάνε πολύ τα βιβλία. Κάνει συνέχεια σκανταλιές, είναι πάρα πολύ ζωηρό παιδάκι, δε σταματά δευτερόλεπτο, αλλά έχει γίνει και πολύ χαδιάρης, ενώ προηγουμένως δεν ήταν. Αφήστε που κάθε λίγο σκάει ένα τεράστιο χαμόγελο και τρελαίνονται όλοι!

Για δεύτερο εμείς κάναμε προσπάθειες για δύο μήνες, αλλά τις σταματήσαμε γιατί θα πάμε Πάτρα τέλος Ιουλίου και θα έχω πρόβλημα με ενέσεις, κ.λπ., οπότε θα ξαναρχίσουμε προσπάθειες τον Αύγουστο.

Σας φιλώ όλες (όχι ότι θα το δει καμία!).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 month later...

Φιλες μου καλησπέρα!!

Που ειστε ολες;

Εχετε παει καπου αλλου;

Εμεις ειμαστε στη Λευκαδα,τα μικρά μου ειναι μια χαρούλα αλλα η κουραση ειναι απιστευτη...

Σας φιλώ ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κι απο μενα!

Ουτε και γω μπαινω συχνα στο θεμα μας γιατι δεν το επισκεπτεται και καμια καθημερινα!

Δωρακι μεγαλωσαν οι ζουζουνες και εχεις τρεξιματα ε?η ζωη με δυο παιδια δυσκολη ε?για πες γιατι θα αρχισουμε και μεις προσπαθειες δειλα δειλα για δευτερο!

Αναστασακι που χαθηκες ρε ψυχη!!!!ολα καλα?η μικρη?πας και εσυ για 2ο ή ακομη?

Εμας η Ιωαννιτσα μεγαλωσε, ζωηρεψε, θελει συνεχεια βολτες (απο μενα το πηρε αυτο νομιζω!χαχα), αρχισε και λεει διαφορες λεξουλες!μπορω να πω οτι αυτη η ηλικια ειναι πολυ ομορφη!

Για πειτε τα νεα σας?η Λυδια γεννησε το 2ο πρεπει!τι εκανε?κοριτσι η αγορι?

Σκορποχωρι γιναμε. . . ουφ!:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Βασούλα μου!!

Χαιρομαι πολυ που μου απσντησες και εμαθα τα νεάκια σας!!ειναι πολυ ομορφη ηλικια οντως απλώς η Χρυσή μου ειναι πολυ ζωηρή,δεν ειναι να την αφηνεις λεπτό!!χιχι!!

Δεν το συζητω να βαλετε μπρος για το δευτερο.ειναι μεγαλη κουραση αλλα ειναι και μεγαλη ευτυχια!!

Ασε που τα δικα σου τα παιδακια δεν θα εχουν τοσο λιγη διαφορα οσο τα δικα μου και θα ειναι σαφως καλυτερα!!

Με το καλο κοριτσακι μου να ερθει το αδερφάκι σας!!

Πολλα φιλιαααααααα

Που ειστε ολες οι αλλες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 weeks later...

εε ποτεεε τα καταφερα λεμεεε.. καλα μιλαμε απο τοτε που αλλαξε το μαμμυ δεν μπορουσα να μπω κατι με τους κωδικους κλπ.. και τελικα τα καταφερα... καλα με την Δωρα ειμαστε και φιλες στο facebook και ετσι μου ειπε για τις μικρες...οι αλλες τι κανετε..σημερα το Μιλακι μου εκλεισε τα 2 και μπηκα να βρω την ιστορια τοκετου μου και θυμηθω τα παλια και ετσι το παλεψα να μπορεσω να μπω... ψιλομπερδευομαι με το νεο μαμμυ..το παλιο μου αρεσε καλυτερα..ισως επειδη το ηξερα.. τι κανετε εσεις?εμεις εδω βελιγραδι και συνεχιζουμε... σας βαζω και φωτο απο Μιλα και χριστοφορο..μεγαλωσναν ωρεεε 2 η μια 7 ο αλλος...post-1349-13873940632955_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...