Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΦΘΙΝΩΠΩΡΙΝΕΣ Κ ΧΕΙΜΩΝΙΤΙΚΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ 2011 Ν5


Recommended Posts

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ!!!!!ΚΑΛΟ ΧΕΙΜΩΝΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ!!!!!!!

ΑΦΟΥ ΜΟΥ ΖΗΤΗΘΗΚΕ ΑΠΟ ΤΙΝ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ Κ ΤΙΝ ΓΙΩΤΑ ΑΝΟΙΞΑ ΤΟ ΠΟΣΤΑΚΙ ΤΟ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ!!!!!!

ΕΙΔΑΤΕ ΔΕΝ ΣΑΣ ΧΑΛΑΩ ΧΑΤΙΡΙ!!!!!

ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΓΕΜΙΣΕΙ ΣΥΝΤΟΜΑ Κ ΠΑΛΙ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ!!!!!!!!

ΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ

ΜΕ ΤΟΣΟ ΑΝΕΜΟ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΓΕΜΙΣΟΥΝ ΟΛΕΣ Η ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΣΠΟΡΑΚΙΑ!!!!!!!!!

ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟ ΒΡΑΔΑΚΙ ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΟΛΕΣ!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 734
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλό Φθινόπωρο και Καλό Χειμώνα!

Μυριαμάκι με το καλό και το δεύτερο σου εύχομαι και εσύ να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη!!!!!

Μη φυσάς πολυ και μας πάρουν τα σκάγια........ :lol::lol::lol::lol::lol:

Εύχομαι σε όλα τα κορίτσια οι επιθυμίες τους να γίνουν πραγματικότητα!!!!!

φιλιάαα

Gprip3.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλορίζικο κοριτσάκια μου!

Συμφωνώ με τη Γιωταμαρία, μη φυσάς προς το μέρος μου, όχι ακόμα!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα φίλες μου αγαπημένες!!

Καλοριζικο το νέο μας ποστακι!!

Muriamaki φιλενάδα με το καλό το φασολάκι σου!!

Συγχαρητήρια,θα κάνουμε παρέα!!πολυ χάρηκα!είναι δύσκολο

το ξέρω αλλά είναι και μεγάλη ευτυχία!

Σας φιλω όλες κορίτσια μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΩΡΑ ΜΟΥ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!!!!!!!ΠΟΣΩ ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ ΕΙΣΑΙ?ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ 9 Κ 5.

ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΔΕΝ ΛΕΣ ΤΙΠΟΤΑ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΕΧΩ ΑΝΑΓΟΥΛΕΣ ΑΝΑΚΑΤΩΣΟΥΡΕΣ Κ ΖΑΛΙΖΟΜΑΙ ΠΟΛΥ....Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΟΡΜΟΝΙΚΟ ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΔΕΝ ΞΕΡΩ.ΦΙΛΙΑ!!!!

ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΜΟΥ ΚΜΑΡΙΑ12 ΓΙΑΤΙ ΚΑΛΕ ΔΕΝ ΘΕΛΕΤΕ ΠΑΛΙ ΟΛΕΣ ΜΑΖΙ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΛΑΚΑ ΘΑ ΕΧΕΙ,ΟΛΕΣ ΕΓΚΥΟΣ ΑΠΟ ΤΙΝ ΑΡΧΗ ΜΕ ΤΙΝ ΣΕΙΡΑ Ε?ΓΙΑ ΣΚΕΦΤΕΙΤΕΤΟ?ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΑ Κ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μύριαμ, το φαντάζεσαι; Να ξαναμείνουμε έγκυες όλες απ' την αρχή;;; :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Δωράκι, εσύ πώς πας;

Εγώ κουτουλάω, αλλά πρέπει να βγάλω γάλα γιατί αύριο αρχίζω σχολείο, κι ο μικρός πριν μισή ώρα κοιμήθηκε... Ουφ, είναι κάτι που βαριέμαι αφάνταστα... Τουλάχιστον δε χρειάζεται να αποστειρώνω πλέον το θήλαστρο! Κάτι είναι κι αυτό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΜΟΥ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΤΟ ΠΑΜΕ ΟΛΕΣ ΕΓΚΥΕΣ ΜΑΣ ΒΛΕΠΩ!!!!!!ΠΡΩΤΑ Η ΔΩΡΑ ΜΕΤΑ ΕΓΩ ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΕΠΟΜΕΝΗ?ΧΑΧΑ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: ΑΧ ΥΠΟΜΟΝΗ Κ ΓΩ ΕΒΓΑΖΑ ΜΕ ΤΟ ΘΗΛΑΣΤΡΟ Κ ΟΝΤΩΣ ΗΤΑΝ ΕΚΝΕΥΡΙΣΤΙΚΟ!!!!!!ΦΙΛΑΚΙΑ Κ ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερακ απο μενα κοριτσακια!!!! καλοριζικο το νεο μας ποστακι , μονο ευχαριστα να εχει!!!!!!!

μυριαμακι μου φιλιαααα θα τα πουμε αυριο στο τηλ...!!

νασιουλιτσα μου , αντε καλη μου 10 μερεεεεεεεςςς κ μετα κ παλι εδω!!!!!!!!! αυριο θα σε παρω τηλ να τα πουμε γιατι προχθες δεν μπορουσα...... φιλακια πολλααααα

γιωτακι μου γλυκοοοοοοο πολλα πολλα φιλακια φιλεναδιτσα μου!!!!!!!!

αννα μαρια ξεκινανε κ παλι τα σχολεια , ε? αντε καλη αρχη , καλη σχολικη χρονια!!!!!

καλο σας βραδυ κοριτσια ,

φιλια σε ολες!!!!

τα λεμε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια μου!

Καλοριζικο το νεο μας ποστακι!

Καλο φθινοπωρο και καλο χειμωνα σε ολες μας!

Μυριαμακι και Δωρουλα καλη συνεχεια στις εγκυμοσυνες σας!

Καλη αρχη αννα μαρια στην νεα σχολικη χρονια!

Ηλιαννακι μου περαστικα στο μικρο, ευχομαι να μην ειναι τιποτα με το ποδαρακι του!Ο Θεος και Η Παναγια να ναι κοντα σας!

Αναστασια εμενα την κρατα ορθια ο αντρας μου στο μπανιο και την λουζω εγω!στη μπανιερα της δεν την κουμανταρω με τιποτα!

Ρε κοριτσια ακομα και την ωρα που την αλλαζω γυριζει δεν καθεται με τιποτα, και στο καροτσακι της καταφερνει και γυριζει και στο καθισμα του αυτοκινητου!αφου συνεχεια την ελεγχουμε γιατι καταντησε ριψοκινδυνη!σημερα την πηρα στην κοπελα!για να δουμε πως θα τα παει!

Ο ΘΕΟΣ ΚΑΙ Η ΠΑΝΑΓΙΑ ΝΑ ΜΑΣ ΕΧΟΥΝ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΑ,ΕΜΑΣ ΚΑΙ ΤΑ ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΜΑΣ!ΦΙΛΑΚΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και καλή σχολική χρονιά!

Εγώ δεν κοιμήθηκα καλά, ο μικρός κατά τα μεσάνυχτα κοιμήθηκα, μετά κάθισα να βγάλω γάλα, και το πρωί ξύπνησε εξήμιση. Κατά τις οκτώ τον παρέδωσα στον άντρα μου, αλλά έκλαιγε συνέχεια και άντε να κοιμηθείς. Κανένα μισάωρο κατάφερα και κοιμήθηκα, μετά πάλι άρχισε τη γκρίνια.

Σας είπα το καινούριο του παιχνίδι; Πετάει όλα τα παιχνίδια έξω από το πάρκο!

Βάσω, πώς τα καταφέρνει και γυρίζει στο καθισματάκι και στο καρότσι; Όπως είναι δεμένη;;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι ομως Αννα Μαρια μου καποτε και δεμενη γυριζει!ειναι τοσο ευλυγιστη!αν δεν τη δεσεις κοβει και βολτες μεσα στο καροτσι:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εμάς κόβει βόλτες στο καρότσι, δεν τολμώ να μην τον δέσω. Μια φορά είπα να τον δέσω μόνο με τις κάτω ζώνες, να του αφήσω ελεύθερους τους ώμους. Ε, παραλίγο να γκρεμιστεί κάτω! Χτες τον άφησε η μάνα μου άδετο, διέφυγε της προσοχής της για μερικά δευτερόλεπτα, και σηκώθηκε όρθιος μέσα στο καρότσι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλοριζικο.....μυριαμ κ δωρακι με το καλο τα αδελφακια των μωρων σας.... :roll:

ευχομαι καλο φθινοπωρο σε ολες κ να πατε κ για δευτερο....αντε για να ανοιξω εγω καποια στιγμη πολυ μελλοντικα κανενα ποστ ''παμε κ για τριτο'' :lol::lol::lol: .....

ωωω ναι θα κανω κ τριτο.....τωρα δεν ξερω ποτε αλλα στο μελλον θελω να ξαναμεινω εγκυος....ειναι θαυμα...κ ο ακης θελει κ αλλο αδελφακι :lol: αλλα αμα εχει κ το τριτο αλλεργια θα παθω :lol::roll:

εμενα η μπουκιτσα ειναι υπερκινητικη....δεμενη να την εχεις γυρναει....το βραδυ στην κουνια την βρηκα με το κεφαλι προς τα κατω κ στην αλλη μερια της κουνιας....δεν ξερω πως το κανει αλλα το χειμωνα δεν ξερω πως θα την σκεπαζω...μαλλον με κοβω για υπνοσακο :lol: ολη μερα θελει να ειναι ορθια κ να χοροπηδαει......τραμπολινο...

μιλαμε λεμε διαφορα....αααααεεεεεεειιιιιιοοοοοοογκουυυυυ....μπαμπιμπουμπα....κτ.λ....

αννα μαρια εμενα πεταει οτιδηποτε ειναι στα χερια της,.....την αφηνω στο καθισμε του φαγητου κ της βαζω παιχνιδια.....τα πεταει κ μετα τα κοιταζει που πηγαν..της λεω ''παειιιιιιιιιιιιι''κ γελαει....εχω βαρεθει να πλενω παιχνιδια συνεχεια....

σημερα πηγαμε βολτιτσα.....ξυπνησαμε 7 πηραμε πρωινο κ πηγαμε για χυμο στην καφετερια με εβγαλε ο γιος μου βολτα :lol: κ καμαρωνε φυσικα....περασαμε τελεια..τωρα επιστρεψαμε κ κανουμε καλλιτεχνιες με τον ακη...κολλαμε διαφορα (κριθαρακι μακαρονακι φακες φασολια) σε ζωγραφιες....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσάνθη, κι εγώ θέλω και δεύτερο και τρίτο, αλλά θέλω να περάσει λίγος καιρός από την καισαρική, μήπως τα καταφέρω και το παλέψω για φτ. Ο άντρας μου πάλι, θέλει δεύτερο ΤΩΡΑ!!!

Εμένα ο Αντρέας τα πετάει απ' το πάρκο τα παιχνίδια και μετά κάθεται κάτω-κάτω, κολλάει τη μούρη στο δίχτυ και τα κοιτάει και περιμένει να του τα δώσω πίσω. Α, μόλις έριξε την κουδουνίστρα και κάνει αυτό που μόλις έγραψα! Άσε που κάθεται κάτω ή στο κρεβάτι του, κυλάει την μπάλα του, του την κυλάω πίσω και ξανά απ' την αρχή!

Δεν τα πλένω πάντως τα παιχνίδια κάθε φορά που τα πετάει έξω, αφού τον βάζουμε και στο πάτωμα. Από χτες ειδικά, δε θέλει να κάνει στράτα, θέλει μόνο να μπουσουλάει, μάλλον επειδή έτσι έχει μεγαλύτερη ελευθερία κινήσεων. Πάει και πειράζει τα πάντα, τραβάει καλώδια, βαράει το τηλέφωνο, άσε που, επειδή όπως μπουσουλά παράλληλα θέλει και να σηκωθεί, έχει το κωλαράκι ανασηκωμένο και πάει σα βάτραχος!

Όσο για τον ύπνο, κι εμένα κάνει ακροβατικά. Υπνόσακκος δαγκωτό! Κι εγώ το χειμώνα με υπνόσακκο τον κοίμιζα, δε γινόταν αλλιώς. Εγώ σκέφτομαι τώρα το φθινόπωρο πώς θα τον σκεπάζω, που δε θα κάνει αρκετή ζέστη για να είναι ξεσκέπαστος, ούτε, όμως, και αρκετό κρύο για να τον βάζω σε υπνόσακκο. Μάλλον θα του βάζω κάποιο χοντρό φορμάκι.

Τι τρώτε σήμερα; Εμείς αρακά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω εχω μπιφτεκια κοτοπουλο απο χτες κ φτιαχνω φασολαδα με μπολικο καροτο κ σελινο για το συζηγο....ο ακης μπορει να φαει κ απο τα δυο οποτε θα διαλλεξει....

θα φαω κ εγω φασολαδα γιατι μου μυριζει τελεια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα φιλενάδες μου!

Μυριαμάκι πώς τα πας με τις αναγούλες και τις ζαλάδες;;

Αχ, να σκέφτεσαι θετικά, τι ευτυχία είναι αυτή;; Σε λίγο ο Άλκης σου θα έχει και αδερφάκι!

Άραγε τι να είναι το σποράκι σου;; Πάνω από όλα γερό να είναι!!!!!!!!!

Πότε πας για αυχενική;;;

Δωράκι μου εσύ έκανες αυχενική;;

Βάλτε ρε φιλενάδες και νέα στικεράκια να βλέπουμε πως μεγαλώνουν τα νέα μας φασολάκια!!!!!!!

Πραγματική ευτυχία έτσι Δωράκι;; είναι δύσκολα αλλά από την άλλη είναι υπέροχο να έχεις μωράκια με μικρή διαφορά ηλικίας, κατά τη γνώμη μου πάντα!

Θα μου πεις γιατί δε κάνεις και εσύ ένα;;;

Έλα ντεεεεεεεεεε!!!!!!!

Άννα Μαρία καλή σχολική χρονιά!

Για να δούμε τι "μαργαριτάρια" θα μας γράψεις και φέτος!

Ο Αντρίκος σου καλά;; Είναι λογικό να πετάει τα πράγματά του από το πάρκο και να τα παρατηρεί, να δει που πηγαίνουν....

Ηλιαννάκι δε θα έχει τίποτα το μικρό σου θα το δεις, αν και τα είπαμε εμείς!!!

Φιλάκια σε όλα!!!!!

Βασούλα καλό φθινόπωρο!

Ούτε και ο δικός μου κάθεται, για να βάλουμε μπεμπιλίνο δίνουμε μάχη, του δίνω διάφορα για να τον απασχολώ.

Μεγάλωσε και η πριγκηπισσούλα σου!

Δεν είναι για να τα αφήνουμε λεπτό ελευθερα, είναι πολύ επικίνδυνο!

Χρυσάνθη και εμένα ο δικός μου όλο το βράδυ γυρνάει όλη την κούνια ενώ κοιμάται, κάθε φορά ξεσκέπαστος, εγώ τον σκεπάζω και αυτός ξεσκεπάζεται.

Σου εύχομαι όταν το θελήσεις να αποκτήσεις και το τρίτο!!!!!!!!

Gprip3.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τελεια καινουργι οποστακι τι καλα καλο χειμωνα να εχουμεεε σε λιγο και εδω ξεκινανε τα σχολεια προς το παρον παμε μονο βολτες καθε μερα πρωι απογευμα να ξεδιδουν γιατι σε ενα διαμερισμα ποσο να κατσεις Μυριαμ ολα καλα??Αναστασακι τι κανει το φραουλομωροο ??εμεις το σαββατο χρονιζουμεε πωω παει περασε ο καιρος ακομα δεν ξερω αν θα κανουμε παρτυ μια και ο μπαμπας ειναι ελλαδα και δεν εχει ερθει ακομα και λεμε κατι να κανουμε οταν ερθει θα εχει και ο χριστοφορος γενεθλια οποτε θα γιορτασουν μαζι...αχχ βαρεθικα να ειμαι μονη μου θελω επιτελους να ερθει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αυτο λεω πως περασε ο καιρος...τα μικρα δεν καταλαβαν και τιποτα ουτε ο χριστοφορος και ας ειναι 6 δεν μπορει βασικα να καταλαβει οτι ειναι αλλη χωρα ακομα αλλα του αρεσει και ολο λεει μαμα εδω το φαγητο ειναι τελειο ενω μαγειρευω τα ιδια που τρωγαμε και ελλαδα χαχα επειδη εχει παρκο και πολλα παιδια να παιζει κατι του φαινεται και απο τη χαρα του τα λεει αυτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ώστε μαμά εκεί μαγειρεύεις καλύτερα;;;;;κατά τα λεγόμενα του Χριστοφορου!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Καλά να περνάτε!!!!!!!!!με το καλό να δεχτείτε και τον μπαμπά!!!!!!!

Gprip3.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα......

κισκα ειχα δει παρομοιες φωτογραφιες το 2009 που ητα αποστολη ο συζηγος κοσοβο κ πηγαιναν συνεχεια σερβια κ μου ειχε κανει εντυπωση το οτι τα διαμερισματα δεν ειχαν μπαλκονι....μου ειχε φερει κ ενα ωραιο ποτο απο ενα μοναστηρη (φυσικα ηταν χριστιανοι κ μιλουσαν ελληνικα) ειχαν βαλει με ενα τελειο τροπο ενα σταυρο μεσα στο ποτο.....ο αντρας μου μου ειπε οτι ηταν πολυ ωραιο μερος,....ευχομαι να ειστε καλα κ να περνατε τελεια

τι κανετε κορτσουδια μου σημερα.....αχ εγω κ εγω φουλ εγκυουλες..πρεπει να τις κολλησω με το μαμμυ γιατι ειναι κ αυτες ιδιες βδομαδες με τα κοριτσια μας....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια,καλοριζικο το ποστακι μας,γερα να ειναι τα παιδακια μας και καλη εγκυμοσυνη στα κοριτσια μας....φυσατε αλλου οχι εδω μερια :lol::lol:

Φιλια,θα ξανα μπω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ!!!!!!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΕΚΛΕΙΣΑ ΧΘΕΣ ΓΙΑ 19 ΣΕΜΠΤ.ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΙΚΑ ΕΙΧΑ ΚΑΤΙ ΔΟΥΛΙΤΣΕΣ ΚΛΠ.ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΦΑΜΕ ΣΤΙΝ ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΣΠΑΝΑΚΟΡΥΖΟ Κ ΨΑΡΙΑ.ΣΗΜΕΡΑ ΝΟΙΩΘΩ ΓΕΝΙΚΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΕΣ ΜΕΡΕΣ ΕΥΤΗΧΩΣ!!!!!

ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΜΟΥ!!!!ΚΑΛΗ ΣΧΟΛΙΚΗ ΧΡΟΝΙΑ!!!!!!!ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΩ Κ ΜΕΝΑ Ο ΑΛΚΗΣ ΟΛΑ ΤΑ ΡΙΧΝΕΙ Κ ΤΑ ΠΕΤΑΕΙ Κ ΜΕΤΑ ΚΛΑΙΕΙ Κ ΤΣΙΡΙΖΕΙ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΘΕΛΕΙ :lol::lol::lol:

ΚΙΣΚΑ ΚΑΛΕΣ ΒΟΛΤΕΣ!!!!!!ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΝΑΤΕ!!!!

ΗΛΙΑΝΑΚΙ ΜΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΗΛ.ΘΑ ΠΑΣ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ Κ ΟΛΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΟΚ!!!!!ΜΙΝ ΜΟΥ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ!!!!!

ΜΑΡΙΑ12 ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ Κ ΓΙΑ ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΠΑΩ 19 ΣΕΜΠΤ.ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?Ο ΜΙΚΡΟΣ?

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΦΙΛΙΑ ΣΤΙΝ ΜΙΚΡΗ!!!!!!!

ΓΚΕΡΛ ΜΟΥ ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΘΗΡΙΑ ΤΙ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΟΥΜΕ?ΓΕΡΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ!!!!!

ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ Κ ΣΕ ΣΕΝΑ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ!!!!!

ΚΑΛΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ Κ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!

Τι κάνετε κοριτσάκια;

Εμείς ξεκινήσαμε χτες σχολείο, μη φανταστείτε ότι κάναμε και τίποτα πρώτη μέρα. Υποτίθεται γνωριστήκαμε με τους συναδέλφους, αλλά αφού εκτός δύο, όλοι οι υπόλοιποι ήμασταν ίδιοι, πόσο να γνωριστούμε πια; Οπότε κουβεντιάζαμε, κάναμε και μια συνεδρίαση και φύγαμε. Από σήμερα, όμως, αρχίζουμε εξετάσεις. Σήμερα έχουμε Νέα Ελληνικά, οπότε έχω δουλειά! Μη φανταστείτε, όμως, πολλά πράγματα, ξέρετε εσείς!!! :lol::lol::lol:

Μύριαμ, με το καλό η αυχενική. Εγώ έφτιαξα σήμερα λαζάνια με λαχανικά και μπεσαμέλ στο φούρνο, να δούμε τι θα βγει! Αυτοσχεδίασα!

Τώρα ο Αντρέας είναι στο πάρκο, πετάει τους κύβους έξω, και γελάει! Όταν του τον πετάω πίσω, κάνει ακροβατικά και γελάει περισσότερο!

Αναστασία, τα έχεις παίξει με τη φραουλίτσα ε; Έλα βρε, το επόμενο μπορεί να μην είναι τόσο γκρινιάρικο!!!

Ρε συ Γιωταμαρία, δεν είχες αναρτήσει μια φορά ένα άρθρο για τον ύπνο των νεογέννητων; Πώς να τα κοιμίζουμε, κ.λπ. Αν το ξαναβρεις, μπορείς να μου το στείλεις; Το θέλω για μια κοπέλα σε άλλο ποστ!

Σας φιλώ όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...