Μετάβαση σε περιεχόμενο

Kαλησπέρα!


Recommended Posts

Καλησπέρα mammyland

Eίμαι νέο μέλος!Ονομάζομαι Θεοδώρα και είμαι απο Αθήνα.Αποφάσισα να γίνω μέλος της όμορφης παρέας σας για να μοιραζόμαστε εμεπρίες,απόψεις και συμβουλές.:)

Είμαι μανούλα,και έχω δυο υπέροχα κοριτσάκια!

Ελπίζω να τα λέμε συχνά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΗ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ. ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΟΥ!!! ΕΓΩ ΑΚΟΜΗ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΜΑΝΟΥΛΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΗ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ. ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΟΥ!!! ΕΓΩ ΑΚΟΜΗ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΜΑΝΟΥΛΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΗΝ ΟΜΟΡΦΗ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ ΘΕΟΔΩΡΑ.ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΟΥΝ ΟΙ ΚΟΡΙΤΣΡΕΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΤΙΣ ΚΑΜΑΡΩΣΕΙΣ ΟΠΩΣ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ.

ΕΙΜΑΙ Η ΚΑΤΙΑ 28 ΧΡΟΝΩΝ ΚΑΙ ΕΧΩ ΕΝΑ ΓΙΟ 29 ΜΗΝΩΝ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΗΝ ΟΜΟΡΦΗ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ ΘΕΟΔΩΡΑ.ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΟΥΝ ΟΙ ΚΟΡΙΤΣΡΕΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΤΙΣ ΚΑΜΑΡΩΣΕΙΣ ΟΠΩΣ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ.

ΕΙΜΑΙ Η ΚΑΤΙΑ 28 ΧΡΟΝΩΝ ΚΑΙ ΕΧΩ ΕΝΑ ΓΙΟ 29 ΜΗΝΩΝ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα και από μένα Θεοδώρα...

Καλώς μας ήρθες!! Να χαίρεσαι τα κοριτσάκια σου και να τα καμαρώσεις όπως επιθυμείς! Να είναι πάντα γερά και καλότυχα! Είμαι η Αντωνία και έχω 2 κοριτσάκια. Το ένα είναι 11,5 χρονών και το άλλο 5 μηνών (!!).

Κι εγώ ελπίζω να τα λέμε συχνά....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα και από μένα Θεοδώρα...

Καλώς μας ήρθες!! Να χαίρεσαι τα κοριτσάκια σου και να τα καμαρώσεις όπως επιθυμείς! Να είναι πάντα γερά και καλότυχα! Είμαι η Αντωνία και έχω 2 κοριτσάκια. Το ένα είναι 11,5 χρονών και το άλλο 5 μηνών (!!).

Κι εγώ ελπίζω να τα λέμε συχνά....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΑΓΓΕΛΑΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ;;;

ΦΡΑΟΥΛΙΤΣΕΣ ΟΝΤΩΣ..

ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΟΥΝ!!!!!

ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΛΕΝΕ ΜΑΡΙΑ, ΕΙΜΑΙ 28 ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΟ

ΠΡΩΤΟ ΜΟΥ ΜΩΡΑΚΙ(ΤΗΝ ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΑ ΜΑΣ!!!)ΤΟΝ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΑΓΓΕΛΑΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ;;;

ΦΡΑΟΥΛΙΤΣΕΣ ΟΝΤΩΣ..

ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΟΥΝ!!!!!

ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΛΕΝΕ ΜΑΡΙΑ, ΕΙΜΑΙ 28 ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΟ

ΠΡΩΤΟ ΜΟΥ ΜΩΡΑΚΙ(ΤΗΝ ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΑ ΜΑΣ!!!)ΤΟΝ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

zouzou21,με το καλο το μωρακι σου που απ οτι βλεπω δεν αργει να ερθει!:)

Κατια και Αντωνια να χαιρεστε τα παιδακια σας και να τα καμαρωνετε οπως επιθυμειτε!(Αντωνια μεγαλη αποφαση μετα απο τοσα χρονια:laugh: )

BabyBoom! με το καλο το κοριτσακι σου,ευχομαι με εναν πονο...Αυτη ειναι η πρωτη μας φωτογραφια και την τραβηξε ο μπαμπας μας.εχουμε πολυ φωτογενια απο το πρωτο λεπτο της ζωης μας:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

zouzou21,με το καλο το μωρακι σου που απ οτι βλεπω δεν αργει να ερθει!:)

Κατια και Αντωνια να χαιρεστε τα παιδακια σας και να τα καμαρωνετε οπως επιθυμειτε!(Αντωνια μεγαλη αποφαση μετα απο τοσα χρονια:laugh: )

BabyBoom! με το καλο το κοριτσακι σου,ευχομαι με εναν πονο...Αυτη ειναι η πρωτη μας φωτογραφια και την τραβηξε ο μπαμπας μας.εχουμε πολυ φωτογενια απο το πρωτο λεπτο της ζωης μας:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θεοδώρα σε καλοσωρίσω και εγώ με την σειρά μου.

Να σου πώ πως έχω κολλήσει με τις κόρες σους. Είναι μια τρέλα (πάνες αγοράζεις μόνο για τις μικρές ή και για εσάς? :laugh: :laugh: :laugh:

Είμαι η Χαρά, έχω μια κόρη 26 μηνών και μεθαύριο μπαίνω στον 8 μήνα. Δεν ξέρουμε τί είναι το μωρό γιατί θέλουμε να είναι έκπληξη.

Είμαστε μια μεγάλη παρέα εδώ. Ότι χρειαστείς, φώναξε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θεοδώρα σε καλοσωρίσω και εγώ με την σειρά μου.

Να σου πώ πως έχω κολλήσει με τις κόρες σους. Είναι μια τρέλα (πάνες αγοράζεις μόνο για τις μικρές ή και για εσάς? :laugh: :laugh: :laugh:

Είμαι η Χαρά, έχω μια κόρη 26 μηνών και μεθαύριο μπαίνω στον 8 μήνα. Δεν ξέρουμε τί είναι το μωρό γιατί θέλουμε να είναι έκπληξη.

Είμαστε μια μεγάλη παρέα εδώ. Ότι χρειαστείς, φώναξε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ!ΚΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΜΕΓΑΑΑΑΛΗ ΚΑΙ ΟΜΟΡΦΗ ΠΑΡΕΟΥΛΑ ΤΟΥ MAMMYLAND.ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΟΥΝ ΟΙ ΔΙΔΥΜΟΥΛΕΣ ΣΟΥ!ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΕΣ ΚΑΙ ΥΓΙΕΙΣ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ!ΚΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΜΕΓΑΑΑΑΛΗ ΚΑΙ ΟΜΟΡΦΗ ΠΑΡΕΟΥΛΑ ΤΟΥ MAMMYLAND.ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΟΥΝ ΟΙ ΔΙΔΥΜΟΥΛΕΣ ΣΟΥ!ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΕΣ ΚΑΙ ΥΓΙΕΙΣ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

harap ,να σου ζησει το κοριτσακι σου και με το καλο να υποδεχτειτε και την εκπληξη!Πανες αγοραζουμε και για μας.Αλλα οχι μονο εμεις...:) Παππουδες,γιαγιαδες,θειοι,θειες,φιλοι,γιατι ειναι τα πρωτα ζουζουνακια απ ολες τις πλευρες.Οποτε οπως καταλαβαινεις εχουμε παθει ''κατι''

Ανθούλα με το καλό να υποδεχτείς το μωράκι σου!:kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

harap ,να σου ζησει το κοριτσακι σου και με το καλο να υποδεχτειτε και την εκπληξη!Πανες αγοραζουμε και για μας.Αλλα οχι μονο εμεις...:) Παππουδες,γιαγιαδες,θειοι,θειες,φιλοι,γιατι ειναι τα πρωτα ζουζουνακια απ ολες τις πλευρες.Οποτε οπως καταλαβαινεις εχουμε παθει ''κατι''

Ανθούλα με το καλό να υποδεχτείς το μωράκι σου!:kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...