Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωρακια Φεβροαριου-Μαρτιου-Απριλιου 2013


Recommended Posts

Που τις κάνεις Τάνια??? στην κοιλιά???

Εγώ στην Ανδριανούλα μου ούτε που τολμούσα να τις κάνω μόνη μου τώρα έχω γίνει εξπερ αλλά φοβάμαι στην κοιλιά και τις κάνω στα πόδια ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 985
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Στην κοιλιά και στο πόδι κορίτσια η ένεση δεν πονάει καθόλου!!! Έκανα εγώ πάρα πολλές ενέσεις παλιά για την πρόκληση ωορρηξίας!!! Μόνη μου... είναι τα σημεία που δεν πονάνε καθόλου!!! Ενώ το χέρι πονάει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στην κοιλιά τις κάνω. Στην αρχή νόμιζα ότι δεν θα τα καταφέρω αλλά τελικά οκ. Απλά μου έχουν συμβεί όλα. Έχω κάνει την ένεση πολύ επιδερμικκά και μου έχει κάνει φουσκάλα, 1-2 φορές για κάποιο λόγο έβγαλε αίμα και τώρα τελευταία μου κάνει η ένεση γρομπαλάκια αλλά μου είπε ο γιατρός ότι δεν πειράζει. Απλά με νοιάζει να την κάνω σωστά. Άστε και τώρα την επόμενη συνταγή θα πρέπει να την πληρώσω και μετά να τρέχω να πάρω τα λεφτά πίσω.... πφφφφφφφφφφ. Η απορία μου είναι όταν μεγαλώσει η κοιλιά θα μπορώ να τις κάνω άνετα;;;; οεο;;;;

preg.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κανετε κοριτσια????ανδριανα και οι φακες γινονται γρηγορα......αμα τις τρωτε....τι ενεσεις κανετε????επερνα και εγω σαλοσπιρ στην αρχη αλλα μου το σταματησε τωρα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!Οντως μαλλον ειναι η χρονια των αγοριων..Και εγω εκανα την αυχενικη οπως σας ειπα προχθες μαζι με την παπ...κατι δεν θυμαμαι πως την λενε και μου ειπανε για 99% αγορι!!!Σε δυο βδομαδες θα ξαναπαω να με δει ο γιατρος!!!Και εγω δεν το κρυβω οτι ηθελα σαν τρελλη κοριτσι και ολοι μου ελεγαν οτι και καλα ομορφυνα και οτι ολοι ειχαν διαισθηση για κοριτσι!!!!Μεχρι και ο γυναικολογος απο τους χτυπους τησ καρδιας ξεγελαστηκε και ειχε πει για κοριτσι και εγω η καημενη περιμενα την τρισχαριτωμενη και μαλλον θα σκασει μυτη ο gormiti!!!!!XAXAXAXA!!!!Ελεος!!!!Απο μικρη εκανα σαν τρελλη για τα κοριτσια εχω τρελλη αδυναμια!!!Και ελεγα οτι εγω μονο κορες θα κανωω!!!!!ΧΑΧΑΧΑΧΑΑ!!!!ΤΗΝ πατησαμε ομως γιατι αντι για πουλακι μαλλον τσουτσουνακι ξεπροβάλει!!!!Να ειναι καλα τα παιδακια και οτι να'ναι!!!!Δεν πρεπει να διαλεγουμε η αληθεια ειναι ντροπη μου που το λεω!!!!Ολα τα παιδακια ειναι καλα και θα τα αγαπαμε!!!!Οπότε....spiderman εν οψι και ασε την Μπάρμπι να κουρευετε!!!!!χαχαχαχα!!!Καλο σαββατοκυριακο!!!!!Φιλακια!!!!bye!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κ απο εμενα!

Καλε τι εγινε;;;;;;Επιδρομη απο "μαγκες" εχουμε;;;;;;;χαχαχαχα!

Εγω εκανα εχτες την αυχενικη,ολα καλα,το μωρο ειναι μια χαρα,αλλα φυλο...δεν ειδαμε!

Βασικα ο γιατρος ειδε αλλα δεν ηταν σιγουρος οποτε...δεν μας ειπε τιποτα.

Εγω θα ξαναπαω για υπερηχο,πρωτα ο Θεος,τελος Σεπτεμβρη...ελπιζουμε τοτε..να δουμε.Βασικα εγω δεν εχω αγωνια για το φυλο,η αγωνια μου ηταν κ ειναι να ειναι γερο το μωρο.Ο αντρας μου δεν κρατιεται με τιποτα!!!

Πολλα φιλια στις κοιλιτσες κ στους αγοραρους που ετοιμαζεται!!!!!!!! :D:D

Εννοειτε φιλια κ στο κοριτσακι της παρεας!!

Binoula..εμεις...μαζι...στην αναμονη!! ;)

Ζουμπι μου ποιον γιατρο εχεις;;;;Και εγω στο Ιασω την εκανα την αυχενικη!!!

Κοριτσια ουτε εγω εχω νοιωσει ακομα κατι στην κοιλια μου...νομιζω ειναι λιγο νωρις ακομα αφου ειναι μικρουλη μωρε!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κάντυ μου με το καλό!!!!!!!!!! Άντε νομίζω ότι μόνο εμείς θα γεμίσουμε έναν θάλαμο σε στρατόπεδο :) Μην αισθάνεσαι άσχημα, δεν είναι κακό να έχεις αδυναμία αλλά εμένα όλες μου λένε ότι και με τα αγοράκια είναι αλλιώς. Συγκεκριμένα μου λένε "Ετοιμάσου να ερωτευτείς" :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Εγώ κάνω από τώρα ασκήσεις αυτοσυγκέντρωσης για να μην γίνω η κλασική ελληνίδα μάνα, καταλαβαίνετε τι εννοώ φαντάζομαι!!!!

Binoula μου κάνουμε ενέσεις ηπαρίνης. Για να αιματώνεται καλύτερα ο σάκος και το έμβρυο... κάτι τέτοιο. Αλήθεια Ρία ποιες κάνεις. Εγώ Clexane 0.4 αλλά μου είπε η φαρμακοποιός ότι υπάρχει περίπτωση να έχουμε έλλειψη τώρα και έχω αγχωθεί!

Φιλάρες!

preg.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κάντυ συγχαρητήρια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Καλέ πόσσα αγόρια έχουμε??? Έχω χάσει τον λογαριασμό :roll::roll::roll::roll:

Να αρχίσουμε να μετράμε σιγά σιγά.

1 εγώ ένα η Κάντυ = 2 φοβερά μαθηματικά έε???

Για πείτε και οι άλλες!!!!!!!!!!

Βινούλα μου ευχαριστώ για την ιδέα αλλά τελικά μαγείρεψα το απόλυτο τίποτα :lol::lol::lol:

Εγώ έφαγα ένα αυγό βραστό με μια σαλάτα και τυροσαλάτα ο Σωτήρης δουλευει και σχολάει το βράδυ θέλει να φάει την κιμαδοπίτσα από χθες δεν του έφερα καμία αντίρηση :lol::lol: και η Ανδριανούλα είναι στην πεθερά μου γιατί δουλευω και απόγευμα σήμερα :twisted:

Εγώ από ενέσεις κάνω τις fraxiparine

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα!!!!

Σήμερα έχω την γιορτή μου!!! Το ολόκληρο όνομά μου είναι Πολυνίκη και γιορτάζω σήμερα!!!

Δεν έχω ετοιμάσει τίποτα φέτος για γιορτή... του χρόνου τώρα μαζί με τον μπέμπη!!! :)

Ανδριάνα μου βάλε και μένα στην πρόσθεση των αγοριών!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Φιλάκια σε όλες τις κοιλίτσες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολυνίκη χρόνια πολλά!!!!!!!!!!!!!

Να είσαι πάντα τρισευτιχισμένη!!!!!!!!!!!!!!!

Και του χρόνου με το αγοράκι σου αγκαλιά!!!!!!!!!!!

Σου εύχομαι τα καλύτερα!!!!!!!!!!

Λοιπόν η πρόσθεση συνεχίζεται......

1 Εγώ +1 η Κάντυ + 1 η Πολυνίκη (μου αρέσει αυτό το όνομα πολύ γιατί το έκοψες??? εγώ έτσι θα σε λέω μου επιτρέπεις????) = 3 μιλάμε για πολύ μαθηματικά

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Έχω καλέσει στο σπίτι το βράδυ τους μελλοντικούς κουμπάρους (θα τους παντρέψουμε) και πήρα αρνί να το φτιάξω στην λαδόκολλα και σκέφτηκα και κάτι άλλο πήρα λουκάνικα να τα κάνω τηγανιτά αλλά τώρα μόλις μου ήρθε η ιδέα να τα κάνω με σάλτα και φέτα ωραία δεν θα είναι????

Πάλι πειράματα θα κάνω :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε ευχαριστώ πολύ Ανδριάνα μου... και εσύ με το καλό το αγοράκι σου!!! και βέβαια να με λες Πολυνίκη!!! :)

Μου τρέχουν τα σάλια με αυτά που θα φτιάξεις πολύ ωραία!!! νιαμ νιαμ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλο μηνα κοριτσια.......καλο φθινοπωρο να εχουμε...Πολυνικη χρονια πολλα...δεν πειραζει που δεν εκανες ετοιμασιες φετος...του χρονου με το μωρακι θα κανεις μεγαλη γιορτη....Καντυ πολυ ωραιο το τικερακι σου...πολυ ομορφο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και καλό μήνα και από εμένα κορίτσια! Νίκη μου Χρόνια Πολλά με υγεία, χαμόγελα, αγάπη και με το καλό το αγοράκι σας αγκαλιά!

Ρία μεγάλη αμαρτία αυτό που σκέφτηκες με τα λουκάνικα!!! Να το θεωρήσεις βέβαιη επιτυχία

Λοιπόν 1 η Κάντυ+ 1 η Ρία+ 1 η Νίκη+ 1 εγώ = 4 αγοράκια!

Εμείς σήμερα φάγαμε μία απλή αλλά υπέροχη μακαρονάδα!!! Αύριο το πρόγραμμα έχει φασολάδα που έχει και πρωτεΐνες!

preg.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

GEIA SAS KORITSIA KALO MHNA K XRONIA POLLA SE OSES GIORTAZETE ... PWS TA PATE ???

DEN EXW PROLAVEI NA SAS DIAVASW MIAS K EIXA VAPTISH K KALESMENOYS SPITI... KANATE YPERHXOYS??? TA NINAKIA TA EIDATE??? OSES PERIMENETE 2 TA PRWTA SAS PAIDAKIA PWS ANTIDRASANE OTAN MATHANE GIA TO ADERFAKI??? ENW TO AGORAKI M EINAI STON 8 MHNA EGW SKEYTOMAI K DEYTERO... ALLA AX AYTA TA OIKONOMIKA :( POLY DYSKOLA ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας!!!!!!!

τι κανετε?????

εμεις καλα... οι ανακατοσουρες ομως δεν φευγουν με τιποτα.... χθες εκανα 3 εμετους...

εγω αρχισει και νιωθω τα μωρα μου... τελεια αισθηση....

εχω βεβαια και ροζ παρολο που μπηκα στον 4 μηνα...

εμενα μαλλον ειναι ενα αγορι και ενα κοριτσι...

οποτε εχει και κοριτσακι η παρεουλα...

10 του σετεμβριου θα παω στον γιατρο για υπερηχο.... ανυπομονω...

ρε κοριτσια παιρνεται μαγνησιο???????

εγω παιρνω και μου ειπε ο γιατρος για μην τρωω γαλακτοκομικα για 2 ωρες πριν το παρω... δεν τον ρωτησα γιατι το ξεχασα.. αν δηλαδη φαω γιαουρτι και το πιω τι θα παθω????? :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας!!!!!!!

τι κανετε?????

εμεις καλα... οι ανακατοσουρες ομως δεν φευγουν με τιποτα.... χθες εκανα 3 εμετους...

εγω αρχισει και νιωθω τα μωρα μου... τελεια αισθηση....

εχω βεβαια και ροζ παρολο που μπηκα στον 4 μηνα...

εμενα μαλλον ειναι ενα αγορι και ενα κοριτσι...

οποτε εχει και κοριτσακι η παρεουλα...

10 του σετεμβριου θα παω στον γιατρο για υπερηχο.... ανυπομονω...

ρε κοριτσια παιρνεται μαγνησιο???????

εγω παιρνω και μου ειπε ο γιατρος για μην τρωω γαλακτοκομικα για 2 ωρες πριν το παρω... δεν τον ρωτησα γιατι το ξεχασα.. αν δηλαδη φαω γιαουρτι και το πιω τι θα παθω????? :?

Ελενη μου σε ποια εβδομαδα εισαι???δεν παθενεις τιποτα απλα δεν αποροφα ο οργανισμος σου το μαγνησιο αμα φας το γιαουρτι και το παρεις αμεσως μετα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειμαι στην 13 αλλα υπερηχογραφικα φαινομαι να ειμαι στην 14η... τα μωρα φαινονται λιγο πιο μεγαλα απο οτι τα περιμεναμε να ειναι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειμαι στην 13 αλλα υπερηχογραφικα φαινομαι να ειμαι στην 14η... τα μωρα φαινονται λιγο πιο μεγαλα απο οτι τα περιμεναμε να ειναι...

και τα νιωθεις απο τωρα???μπραβο...και εγω παιρνω μαγνησιο και για δυο ωρες δεν κανει να φαω τπτ γαλακτοκομικο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι τα νιωθω... ειμαι αρκετα αδυνατη (51 κιλα) και επισης ειναι δυο και καταλαβαινω τις κινησεις τους...

να φανταστεις στην κορη μου αρχισα να αντιλαμβανομαι κινησεις στην 15η εβδομαδα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελένη μου μπράβο! Βέβαια και εγώ είμαι 53 αλλά δεν καταλαβαίνω τίποτα ακόμα! Ανυπομονώ! Η αλήθεια είναι ότι ενώ δεν έχω πάρει κανένα κιλό από κοιλιά και στομάχι έχει πεταχτεί! Άντε να ακούσω και εγώ το αγοράκι μου!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

preg.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια!! Καλό μήνα!!

Νίκη πολύχρονη!!! Ότι ποθείς!!! Με άνα γερό μωρό!

Ρία μαγείρισσα φοβερή!!! Καλή επιτυχία για το δείπνο σου!!

Μακάρι και εγώ τη Τρίτη να μπω στη λίστα σας..αλλά να κάνω την εξαίρεση...χαχαχα!!

Καντυ-καντυ και γω αδυναμία στα κορίτσια είχα και φοβόμουν για το αγόρι (το πρώτο μου είναι αγορι) μήπως το κάνω μαμούχαλο και γενικα δυσκολευτώ στην ανατροφη.αλλά τελικά μέχρι τώρα που είναι 3 είμαστε πολύ καλά και γενικά μου φάνηκε εύκολο μέχρι τώρα...Είναι και εύκολο παιδί! Απλά τα αγόρια είναι κολλημένα στη μαμά..εμένα είναι πιο πολύ κολλημένος στη γιαγια που τον μεγαλώνει κίολας...

Εγώ δεν αισθάνομαι κινήσεις ακόμα..Στο Δημήτρη κατάλαβα γύρω στις 16 βδομάδες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω νομιζω οτι ωρες ωρες το νιωθω αλλα μαλλον ειναι πολυ νωρις και ειναι η ιδεα μου...εχω παρει σχεδον 1,5 κιλο απ αυτα που ειχα χασει...σιγα σιγα επανερχεται και η ορεξη αλλα κ ολα καλα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!!ΕΙΜΑΙ Η ΜΥΡΙΑΜ ΑΠΟ ΘΕΣΝΙΚΗ ΕΧΩ ΕΝΑΝ ΓΙΟ ΤΟΝ ΑΛΚΗ 10 ΜΗΝΩΝ Κ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΣΤΟ 2 Κ ΕΙΜΑΙ 9 ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ Κ ΚΑΤΙ ΜΕΡΕΣ.ΓΙΑΑΥΧΕΝΙΚΗ ΠΑΩ 19 ΣΕΜΠ.Κ ΕΧΩ ΑΓΩΝΙΑ ΜΕΓΑΛΗ.....ΠΗΤ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ 3 ΑΠΡΙΛΙΟΥ.ΕΣΕΙΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΤΕ ΓΕΝΝΑΤΕ?ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ ΣΕ ΟΛΕΣ Κ ΚΑΛΕΣ Κ ΤΕΛΕΙΟΜΗΝΕΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΕΣ!!!!!!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...