Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωρακια Φεβροαριου-Μαρτιου-Απριλιου 2013


Recommended Posts

Κοριτσια μου ειπα να ανοιξω την επομενη ομαδα.....Μωρακια Φεβρουαριου Μαρτιου Απριλιου 2013.... :D:D:D:D

Ελπιζω να μαζευτουμε πολλες μελλουσες μανουλες εδω για να μοιραζομαστε εμπειριες,αποριες.....και οτι αλλο προκυψει....

Με λενε Binoula και ειμαι στην 7 εβδομαδα της κυησης.....ελπιζω να μαζευτουμε πολλες....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 985
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΙΙΙΙΙΙΙΙιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι που θα έκανε και η Ζουμπουλία χαχααχχχαχαχαχαχαχα

Εγώ είμαι στην 5η εδομάδα και ελπίζω να πάνε όλα καλά γιατί ακόμα είναι πολύ νωρίς.

Το όνομα μου είναι Ρία και έχω ήδη ένα κοριτσάκι 4,5 χρονών.

Αυριο θα πάω στον γιατρό!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μακαρι Ρια μου να εχουμε μια ευτυχισμενη και τελειομηνη εγκυμοσυνη.....εμενα ειναι το πρωτο μου και ετσι θα ταξιδεψουμε παρεουλα και με οσες κοπελες θα ερθουν συντομα στο θεμα....περιμενω να ακουσω ευχαριστα......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια!!!!!!!!!! Εγώ είμαι η Νάνσυ είμαι 28 χρονών μένω στην θεσσαλονίκη έχω ένα κοριτσάκι 10 μηνών και περιμένω το δεύτερο μωράκι μου!!!!! Με το καλό να έρθουν στον κόσμο τα μωράκια μας!!!Χαίρομαι πολύ που θα τα λέμε :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα και απο εμενα κοριτσια εγω ειμαι η Ελενη και μολις εχθες εμαθα οτι ειμαι εγκυος στην 6 εβδομαδα περιπου, μου ειπαν για αιματολογικες θα παω στης 7/8/2012 Αν ολα πανε μεχρι της 22 Μαρτιου θα εχω το 2 παιδακι μου αγκαλια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα και απο εμενα κοριτσια εγω ειμαι η Ελενη και μολις εχθες εμαθα οτι ειμαι εγκυος στην 6 εβδομαδα περιπου, μου ειπαν για αιματολογικες θα παω στης 7/8/2012 Αν ολα πανε μεχρι της 22 Μαρτιου θα εχω το 2 παιδακι μου αγκαλια!!!!

που εισαι βρε ψυχη....με το καλο κουκλα μου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΣΤΙΣ ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!!!!Με λενε ΚΑΝΤΥ-ΚΑΝΤΥ και περιμενουμε το πρωτο μας παιδακι!!!!Ειμαι σχεδον 7 εβδομαδων και την Δευτερα 16/7 που μας περασε πηγαμε στο γιατρο και ειχα την πρωτη συναντιση με το μωρο μου!!!!Ακουσαμε και καρδουλα και προς το παρον ειναι ολα καλα!!!!Εχουν αρχισει και οι αναγουλες,εμετοι!!!!Αστα να πανε!!!!Η επομενη συναντιση στο γυναικολογο μου θα ειναι 2/8 που θα μου δωσει να κανω και εξετασεις!!!!Ελπιζω να πανε σε ολες καλα τα πραγματα και να ερθει το μωρακι μας υγειεστατο!!!Ελπιζω να εχετε ολες μια τελεια εγκυμοσυνη!!!Χαιρομαι που θα τα λεμε!!!!Φιλια πολλα πολλα!!!! :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θελω να ευχηθω σε ολα τα κοριτσακια καλη και τελειομηνη εγκυμοσυνη,ολα θα πανε καλα και θα κρατησετε στα χερακια σας τα υγιεστατα μωρακια σας!!!!!!

Θα σας "παρακολουθω" και ελπιζω καποια στιγμη μεσα στο 2013 να μου ερθει και μενα το νινακι μου!!

Με το καλο κουκλες μου!!!!!!!!!! :ymapplause::ymapplause:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σε όλα τα κορίτσια!!!! Τι καλά μαζευόμαστε σιγά σιγά :D Εγώ και στην πρώτη εγκυμοσύνη και τώρα ταλαιπωρούμε με τις ναυτίες και τους εμετούς αλλά αυτή την φορά είναι κάπως καλύτερα τα πράγματα...με τα κιλά έχω ένα θέμα γιατί πριν μείνω έγκυος την πρώτη φορά από 65 κιλά που ήμουν έβαλα δέκα κιλά λόγω θεραπείας με κορτιζόνη και έτσι ξεκίνησα την εγκυμοσύνη 75 κιλά ευτυχώς έβαλα μόνο 12 κιλά και πάνω που κατάφερα να τα χάσω και τα 12 περίπου έξι μήνες μετά την γέννα και είπα σιγά σιγά θα χάσω και τα υπόλοιπα ανακάλυψα ότι έρχεται και το καινούργιο σποράκι και έτσι πάλι ξεκινάω την εγκυμοσύνη με 75 κιλά :x Και επειδή σε ένα μήνα έχουμε και γαμοβάφτιση!!! δεν θέλω με τίποτα να πάρω κανένα κιλό ακόμη...μακάρι άντε να δούμε ;) Εμείς πήγαμε πριν 2 εβδομάδες στον γιατρό είδαμε τον σάκο και τώρα αύριο θα ξαναπάμε να ακούσουμε και την καρδούλα πρώτα ο θεός!!!!!

binoula , Ρία , Ελένη , Κάντυ φιλιά σε όλες χαίρομαι πολύ που θα τα λέμε!!!!!!!!!

Tonia σου εύχομαι σύντομα να έρθει το μωράκι σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρια μου τι σου ειπε ο γιατρος?????Κοριτσια μου η ναυτια και η ζαλαδα απαλευτη αλλα αξιζει καθε ταλεπορια....Εγω χθες το βραδυ και σημερα ημουν χαλια....οσο για τα κιλακια εγω μεσα σε δυο βδομαδες εχασα 3 κιλα γιατι δεν μπορω να φαω σχεδον καθολου.....Αποστολια μου με το καλο και ο γαμος και η βαφτιση....αντε και συντομα με το δευτερο μπεμπακι σου αγκαλια.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκια!!! Τι κάνετε; Εγώ σήμερα είμαι πολύ καλά δεν ταλαιπωρήθηκα το πρωι ως συνήθως!!! Έχουμε έρθει στις Σέρρες στην μαμά μου να ξεκουραστώ λίγο και να ασχοληθώ και με τις ετοιμασίες του γάμου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κανετε κοριτσια μου????που ειστε???την κοπανισατε για μανακι?????ελπιζω να περνατε καλα......Φιλακιαααααααααααα πολλααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια γεια σας και πάλι!!!!!!!!!!

Προς στιγμή όλα καλά.

Πήγα στον γιατρό και όλα καλά το μπεμπέ και την επόμενη θα ακούσουμε και την καρδούλα του.

Μακάρι να πάνε όλα καλά.

Αποστολία πότε είναι ο γάμος ??????

Τόνια θα έρθει και το δικό σου με το καλό

Εγώ κάτι ανακατέματα έχω αλλά λίγα πράγματα.

Αυτά!!!!!!!!!!!!

Φιλιά!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βινούλα μπορεί και μην μου έρθουν γιατί και στην Αδριανούλα μου δεν είχα εμετούς.

Είχα κάνει εμετό 2 φορές μια από μια οδοντόκρεμα και μια που είχα φαεί προς το τέλος της εγκυμοσύνης μουσακα :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Μόλις το έφαγα πήγα το πιάτο στο νεροχύτη και μετά στην τουαλέτα :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχαχαχα μακαρι κοριτσακι μου μακαρι :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: γιατι εγω σημερα δεν εχω ναυτιες αλλα κραμπες στα ποδια.... :D:D:D:D:D:D:D Καθε μερα κατι καινουριο ανακαλυπτω και νιωθω....ωραιο ταξιδακι..... :):):):):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ Βινούλα...........

Όσο και να προσπαθήσω να στο περιγράψω δεν θα μπορέσεις να το φανταστείς με τίποτα.

Όταν θα γίνεις μαμά τότε θα καταλάβεις το πόσο συγκλονιστικό είναι........................

Δεν υπάρχει τίποτα καλύτερο στο κόσμο από το να σε σφίγγει το παιδάκι σου στην αγκαλιά του και να σου λέει σ' αγαπάω Μανούλα............

Και εμένα η δικιά μου το έχει πάρει χαμπάρι ότι λιώνω και το κάνει και χωρίς λόγο έρχεται εκεί που κάθομαι και μου λέει μαμά θέλω μια αγκαλιά σου και πέφτω στα πατώματα

:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ ξερεις προσπαθω να ονειρευομαι την στιγμη που θα το κρατησω στην αγκαλια μου η πως θα ειναι οταν κλοτσαει η οτιδηποτε αλλα δεν μπορω...με πιανει κατ'ευθειαν το κλαμα απο την συγκινηση....μακαρι να πανε ολα καλα και να εχω το αγγελουδι μου αγγαλια τον χειμωνα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Binoula θα είναι τέλεια τον χειμώνα θα κρατάς το νινάκι σου αγκαλιά και θα δεις δεν θα σε νοιάζει τίποτα άλλο.................

Αχ πότε θα περάσουν οι μέρες να πάω στον γιατρό έχω αγωνία θέλω να είναι όλα καλά.............

Πότε σου έχει δώσει ΠΗΤ???

Εμένα 20 Μαρτίου

Που θα γεννήσεις????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ ποτε θα γεννησω.....σαν ψεμμα μου φαινεται...4 μαρτιου μου ειπε.....αλλα επειδη ειμαι πρωταρα δεν ξερω κατα ποσο ισχυει...Ολα καλα θα πανε....να σκεφτεσαι θετικα....ποτε πας στον γιατρο???εγω 6 αυγουστου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ στις 31/7 την τρίτη.

Όταν λένε ΠΗΤ εννοούν ότι είναι η τελευταία ημερομηνία ;)

Καλέ σε ποιο νοσοκομείο είναι ο γιατρός σου????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...