Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωρακια Φεβροαριου-Μαρτιου-Απριλιου 2013


Recommended Posts

Καλησπέρα! Ρια μου 150 ευρώ έχει η αυχενική. 4D Binoula, τέλεια! Είμαστε πολύ τυχερές οι μελλουσες μανουλες του σήμερα. Μου έλεγε η μανούλα μου οτι τότε ακούγανε το μωράκι με χωνί! Καμμία σχέση! Φιλια σε όλες τις κοιλίτσες!

preg.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 985
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Thank you Tanya!!!!!!

Καλέ εγώ έχω σκεφτεί να πάρω ένα στηθοσκόπιο για να ακούω την καρδιά του :lol::lol::lol:

Θα ρωτήσώ τον γιατρό την Τρίτη και αν ακούγεται θα προσπαθήσω να βρω κανένα δανικό για λίγο καιρό μέχρι να το ακούσω :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Μιλαμε για τρέλλα!!!!!!!!!!!!!!! :roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ανδριανα το ειχα σκεφτει και εγω αλλα δεν θα ξεκολαω με τιποτα οποτε το παιρνω πιο χαλαρα...Σημερα ειμαστε πολυ τυχερες απο προηγουμενες γενιες....τωρα μπορουμε να βλεπουμε,να ακουμε,να κανουμε ενα σωρο εξετασεις και να ξερουμε οτι ολα ειναι καλα...η εξεληξη της ιατρικης εχει κανει θαυματα για εμας τις μανουλες....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα σας! Είμαι η Γιάννα 31, έχω ένα αγοράκι 3 ετών και περιμένω το δεύτερο μωράκι έως 15 Μαρτίου. Λόγω ζέστης ξενυχτάω συχνά και διάβασα όλα τα μηνύματα σας...Θα χαρώ να μπω στη παρέα σας! Να είστε όλες καλά και με το καλό το χειμώνα τα μωράκια μας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώς ήρθες στην παρέα μας Γιάννα και με το καλό το δευτερο μπεμπέ σου!!!!!!!!!!

Μια εβδομάδα διαφορά έχουμε αν γεννήσεις στο Ιασώ μπορεί και να είμαστε μαζί :D

Εμένα με λένε Ρία και έχω ένα κοριτσάκι 4,5 χρονών την Ανδριανούλα μου!!!!!!!!!!

Έφτιαξα και τα τικεράκια μου σας αρέσουν???????????

Σήμερα έχει πρωινό μπάνιο πάλι θα πάω τώρα να μαγειρεψω για να είναι έτοιμο όταν γυρίσουμε γιατί όπως λέει και η Ανδριανούλα μου ΟΛΑ ΤΑ ΚΑΝΟΥΝ ΟΙ ΜΑΜΑΔΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!

Φιλιά και καλή Κυριακή σε όλες!!!!!!!!!!!!!!!!

ΥΓ Αρακά θα φτιάξω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ζούμπι μου φυσικά και σε θυμάμαι... άντε όλα να πάνε καλά και σε σένα και σε όλες μας!!!!

Jovi μου με το καλό και το 20 μωράκι σου!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια...τζονι καλως ηρθες...εχουμε 10 μερες διαφορα...μακαρι να σας πανε ολα καλα...εγω ξαπλα και σημερα...η αιμοραγια σταματησε αλλα ο γιατρος ειπε 10 μερες το λιγοτερο οποτε καλα ειμαστε...σημερα θα κανει ο αντρας μου μακαρονια με κοκκινη σαλτσα μιας και δεν εχω βοηθεια το παλευει μονος του ο καλος μου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!Δεν μπαίνω συχνά γιατί έχω ασύρματο internet κ προσέχω την ακτινοβολία.Και εγώ είχα αίμα στην αρχή,έμεινα ξαπλωμένη,πήρα τα χάπια μου και από τότε προσέχω πάρα πολύ τι θα κάνω και ξεκουράζομαι αρκετά.Όλα θα πάνε καλά και να μην αγχώνεσαι.Να σας ρωτήσω κάτι: έχετε αρχίσει να αγοράζετε διάφορα πραγματάκια για τα μωράκια σας;Έχω κάνει ήδη αρχή κ βλέπω ότι είναι πολύ ακριβά τα περισσότερα είδη.Μήπως γνωρίζετε κάποια οικονομικά και καλά καταστήματα σε Θεσσαλονίκη;π.χ. κρεβατάκι κ καρότσι βρήκα στα κου-κου που κάνουν εκποίηση και έχουν πολλές προσφορές.Αλλά για ένδυση δεν έχω βρει κάτι ακόμα και ξέρω ότι χρειαζόμαστε πάρα πολλά.Ξέρω ότι είναι νωρίς αλλά αν τα πάρω λίγα λίγα θα είναι πιο εύκολο οικονομικά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω δεν εχω αρχισει ακομα να ψωνιζω γιατι ειναι πολυ νωρις αλλα εχω ριξει μια ματια και ειναι ολα πανακριβα...δεν εχω ιδεα τι πρεπει να ψωνισεις εκτος απο ρουχαλακια φορμακια και τετοια...θα αρχισω να τα ψαχνω μετα την β επιπεδου....και να αγοραζω γιατι πρεπει να μετακομισω πριν αρχισω να ψωνιζω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ κορίτσια είμαι τυχερή περιμένω να δω τι είναι και μετά θα αρχίσω τα ψώνια τα έχω όλα από την Ανδριανούλα ;)

Αν είναι και κορίτσι σώθηκα!!!!!!!!!!!!!!!!

Αλλά μετά και θα στεναχωριέμαι όλο και κάτι θα πάρω :shock:

Στην Ανδριάνα τα είχα πάρει όλα καινούρια δεν ήθελα τίποτα να μου δώσουν.

Και μην λέτε ότι είναι ακριβά γιατί τώρα που έχω ρίξει μια ματιά μου φαίνονται πιο οικονομικά ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα και σας ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια!!! Ρία και γω στο Ιασω θα γεννήσω αλλά επειδή τον μικρό μου τον έκανα με καισαρική δεν το βλέπω να φτάνω μέχρι 15 Μάρτη....μακάρι να φτάσω τέλος Φλεβάρη...

Binoula ναι 10 μέρες έχουμε..μην αγχώνεσαι για το αίμα σε λίγο θα περάσει και θα σηκωθεις..Εγώ στο πρώτο έμεινα 2 μήνες στο κρεβάτι λόγω ολιγάμνιου...

Λένα γειά σου, εγώ ακόμα περομένω να δω αν θα είναι αγόρι ή κορίτσι -και δεν σας κρίβω οτι εχω αγωνία γ'αυτο- και μετα θα κοιτάξω αν και στο μικρό είχα πάρει αρκετα απο internet..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα μανούλες!!!!

Εγώ ψώνισα κάποια πράγματα για το αγοράκι μου και αύριο (που θα κατέβω Αθήνα) θα ρίξω μια ματιά για κούνιες κλπ τα χοντρά πράγματα δηλαδή!!! Εγώ φορμάκια, μπιμπερό, χτένες, μπανάκι, φυσικό σφουγγάρι, κουβερτούλες και κάποια άλλα πρώτα είδη τα πήρα στα jumbo λόγω οικονομικού... δεν βγαίνω να τα πάρω σε μαγαζί!!! Επίσης είδα σε αυτό το site www.babydream.gr πολύ καλές τιμές σε κούνιες και αύριο θα το επισκεφτώ!!! Το δωμάτιο του μπέμπη βάψαμε την μια πλευρά γαλάζια την άλλη την έχουμε ένα ουδέτερο πολύ απαλό και βάλαμε και κάποια αυτοκόλλητα http://www.livewall.gr/sweet-dreams-..html#.UDsL29aTstE βέβαια εμείς σε δικούς μας χρωματισμούς!!! Αυτά προς το παρόν δεν έχω φτιάξει τίποτα άλλο ακόμη!!! Επίσης μώλις μπουν τα χειμωνιάτικα θέλω να ψωνίσω για μένα!!! Φιλάκια!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια σημερα ειπα να αλλαξω το ονομα στο ποστακι μας για να μπορουν να μπουν και καινουριες μανουλες που θα γεννησουν τον Απριλιο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ!!!ΚΑΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!! JOVI μου καλως ηρθες στην παρεουλα μας και ευχομαι να σου πανε ολα καλα και εσενα!!!Κοριτσοπουλα αυριο πρωι παω και εγω για αυχενικη στο Ιασω και εχω αγωνια!!!!Πραγματακια δεν εχω ψωνισει ακομα..ειναι νωρις νομιζω αλλα ευτυχως εχω δικους μου ανθρωπους που εχουν παιδακια και θα μου δωσουν πραγματακια και τα υπολοιπα η θα μου παρουν η θα τα αγορασουμε!!!!Θα δουμε,ειναι νωρις..να ειναι καλα το παιδι και μετα ολα θα γινουν!!!!!!Φιλακια πολλα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα!!Και εγω στο Ιασω!Εγω να δεις αγωνια που εχω.....Μακαρι να βγουν καλες οι μετρησεις...εχω ακουσει τοσα για την αμνιοπαρακεντηση.....ουφ!!!!

Σου ευχομαι καλα,πολυ καλα αποτελεσματα!!!!!!!!!!![/quote:3c2vf8vc]

Ζουμπι μου ποιον γιατρο εχεις;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα! Welcome Γιάννα μου! Άντε να ακούσουμε τα καλά νεάκια σας σήμερα από τους γιατρούς. Να δούμε έχουμε και άλλες αποκαλύψεις φύλων???? :D:D:D Έχω τέτοια λαχτάρα να ακούσω το μωράκι μου και αναρωτιέμαι αν αυτά που νοιώθω είναι το μπεμπε ή το έντερό μου! Ψηφίζω έντερο μάλλον. Για ψώνια δεν έχω κάνει τίποτα. Η αδελφή μου γέννησε πριν από 1 χρόνο και ρούχα νομίζω δεν θα χρειαστώ! Αν και δεν θα είναι ίδια περίοδο τις είχε δώσει πολλά για αγοράκι και η κουμπάρα της που είχε γεννήσει Φεβρουάριο! Οπότε από ρούχα με βλέπω καλά. Τώρα το βαρύ υλικό όσο να' ναι τσούζει αλλά θα το δούμε αργότερα. Πάντως πιστεύω ότι καλύτερα θα είναι να μαζεύουμε λεφτά και να τα πάρουμε όλα μαζί. Συνήθως σου κάνουν καλύτερες τιμές να ψωνίσεις πολλά μαζί. Αυτήν την στιγμή σκέφτομαι πολύ το θέμα ταπετσαρία για το δωμάτιο του μικρούλη μας! Η αδελφή μου έβαλε μία καταπληκτική με ήρωες του Disney. Μα είναι τόσο ωραία που δεν χορταίνω να την βλέπω!!!!

preg.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια....!!!!!Ειστε καλα;;;;Εγω πηγα σημερα το πρωι και εκανα την Αυχενικη διαφανεια και ολα ηταν τελεια δοξα τον Θεο!!!!Τωρα θα παω σε 2 εβδομαδες να ξαναδουμε τον γιατρο!!!!Ειχα πολυ αγχος και μολις ακουσα οτι ολα ειναι τελεια ηρεμισα!!!!!Κατι μου ειπανε και για το φυλο αλλα δεν θα το αναφερω ακομα μεχρι να ξαναπαμε και να το σιγουρεψουμε αν και ειναι σχεδον σιγουρο!!!!!Ευχομαι ολα καλα να πανε και σε εσας!!!!Η ζουμπι που ειναι;;;;Ειχε πει οτι θα πηγαινε και αυτη για Αυχενικη χθες!!!!Ανδριαννα που εισαι και εσυ;;;;Φιλακια πολλα πολλα!!!! ;););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καντυ μπράβο με το καλό...και εγω μια απο τα ίδια πηγα εχτές μέσα στο άγχος αλλά όλα μια χαρά. Επίσης είδαμε και το φύλο ξεκάθαρα. Αν δεν ήμουν τόσο αγχωμένη θα είχα περάσει τέλεια γιατι είναι φοβερο να το βλέπεις να κουναέι χέρια πόδια. Θα περιμένω και τα αποτελέσματα του PAPP A και μετά ίσως αρχίσουμε να το λέμε( προς το παρον μονο γονεις και αδέρφια το ξέρουν)...Μου εδωσε ΠΗΤ 3/3

Εσεις το εχετε ανακοινώσει γενικα???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο κορίτσια! Ετσι σιγά σιγά να χαλαρωνουμε! Α, και αν έχετε καμμιά ιδέα για φαγητό αύριο ρίξτε την! Με εμπνεετε πολύ! :D:D:D:D

preg.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια εγώ δεν κρατιέμαι θα σας το πω!!!!!!!!!!!!!

Πήγα σήμερα στο γιατρό και μου είπε ΑΓΟΡΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ξετρελαθηκα από την χαρά μου και εγώ και ο Σωτήρης η δε Ανδριάνα είχε μείνει με ανοιχτό το στόμα γιατί έβλεπε και το μωρό και είχε τρελαθεί :D:D:D:D:D

Αυχενική θα κάνω στις 5-7 Σεπτεμβρίου το μωρό μου είναι προχωρημένο και δείχνει για 12+ στις μετρήσεις είναι 58 γραμμάρια ήσυχο καθόταν η Ανδριάνα ήταν πιο ζωήρη΄Ανδρες τι περιμένεις που λέει και η μικρή μου :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Μου λέει ο γιατρός κοίτα την οθόνη και μου γράφει AGORI και του λέω του Σωτήρη άντε μάζεψε λεφτά και για 2η καραμπίνα (γιατί είναι και κυνηγός) τι μου λέει και δεν καταλαβε κοίτα του λέω στην οθόνη :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: .

Αυτό που με προβληματίζει είναι το εξής: Μου έγραψε και μια εξέταση που είναι ακριβή λέγεται κιστική ίνωση την έχετε ακούσει γίνεται λέει τα 2 τελευταία χρόνια μου είπαν κάτι τιμές μου έφυγε το κεφάλι θα πάρω αύριο να μάθω έχω βρει ότι γίνεται και στο Λαϊκό δωρεάν θα το τσεκάρω όμως άυριο και θα σας πω.

Για τα ρούχα που τα έχω όλα ροζ μου βρήκε λύση ο Σωτήρης ΧΛΩΡΙΝΗ και θα γίνουν όλα άσπρα :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Φαγητό: Αύριο είναι του Αγίου Γιάννη του νυστικού όσες βαριούνται να μαγειρέψουν μπορούν να το χρησιμοποιήσουν.

Εγώ πήρα φιλέτο πέρκα και θα δω πως θα το φτιάξω μάλλον στο φούρνο το κόβω

Φιλιάαααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...