Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωρακια Φεβροαριου-Μαρτιου-Απριλιου 2013


Recommended Posts

Κοριτσάκια μου καλημέρα! Πέρασα την μεγαλύτερη αηδία σήμερα το πρωί! Κάτι μύριζε μεσα στο αυτοκινητο μου απο χτες βραδυ και σήμερα βρήκα στη θήκη που έχει η πόρτα του συνοδηγού ένα ............ ψόφιο ποντίκι! Μπλιαξ κοριτσια έπρεπε να το πιασω με σακούλες και να το πεταξω.. Σιχαίνομαι το αυτοκίνητό μου, τα χέρια μου, όλα.. Πήγα το αυτοκίνητο στο πλυντηριο μετα άδειασα ενα μπουκάλι αντισηπτικό εκει μεσα που το βρήκα, μετα τα εκανα όλα με ντετολ.. αλλά πάλι σιχαίνομαι.. Και ηταν τυλιγμένο μεσα σε μια σακούλα εκει μεσα και οταν την σηκωσα να δω αν εχει τίποτα μέσα ήρθαμε μούρη με μουρη.. αχ δεν μπορω.. και μονο που το σκεφτομαι.. και να πεις οτι το ειχα διπλα σε αποθηκη.. στην εισοδο της πολυκατοικιας ήταν και τα παραθυρα όλα κλειστά.. Λέτε να κόλλησα κάτι?? Βρήκα και φαγωμένη πλαστική μεμβράνη στα πίσω πατάκια που σημαινει οτι αυτο κυκλοφορουσε 2 μερες εκει μεσα.. Μπλιαξ.. τι να κάνω????????????????????????? :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 985
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γειά σας όμορφες!! Βρε συ Ελένη πώς το έπαθες αυτό;; Μεσα στο αυτοκινητο ποντίκι;; πρωτη φορά το ακούω..λες να μπήκε απο τη μηχανη;; Περαστικά γιατο συναχι κα γω καταροη απο χτες...Αναστασία περαστικά στη μικρη σου όλα καλά θα πανε με τη μετακόμιση στο τέλος..μην ανησυχεις! Καντυ μην κουράζεσαι τοσο σιγσ σιγσ ολσ θα γίνουν..Νίκη μηπως δεν επρεπε να κανεις εξετασεις τοσο κοντα στη κορτιζονη..μπορει να εχουν επηρεστει...δεν ξερω για το σακχαρο,αλλα τα λευκα σου θα ειναι σιγουρα στα υψη μην ανησυχισεις...binoula μην στεναχωριεσαι ολα αυτα ειναι μεσα στο προγραμμα..καλη επιτυχια αυριο με τη β!

Εγώ κορίτσια τα ιδια η μπουμπου λίγο πιο δραστήρια απο χτες! Φιλάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου τι κάνετε???? Μώλις ξύπνησα.. εχθές το απόγευμα πήρα τηλ το γιατρό μου γιατί έβγαλα πάλι σπυριά στο ίδιο χάλι και μου είπε να πιώ aerius, όλα κύλησαν καλά και στις 6 το πρωί με ξύπνησε μια φαγούρα και τι να δω!!! Τα σπυριά σε όλο μου το κορμί στα κακά τους χάλια!!! Τον παίρνω πάλι τηλ. μου είπε να πάω από το γιατρείο του και με έστειλε σε ένα δερματολόγο!!! Πήγα μου είπε ότι έπαθα οξεία κνίδωση μου είπε να πάρω το φάρμακο istamex (πολύ παλιό φάρμακο αλλά δοκιμασμένο) και να τρώω μόνο κοτόπουλο ή μοσχάρι μακαρόνια ρύζι πατάτα τσάι και φρυγανιά και εάν δεν εμφανιστούν άλλο να τον ειδοποιήσω να μου πει και την περαιτέρω θεραπεία!!! Τι να πω βρε κορίτσια... πολλά σπυριά με πολύ φαγούρα και στην φούντωση επάνω με ποιάνει βήχας!!! Αυτά από μένα!!!

Φιλάκια σε όλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ μωρε νικη....

κι γω σε αυτη την εγκυμοσυνη εχω σπυρια....

αλλα εμενα ειναι ακμη εγκυμοσυνης... πηγα και σε δερματολογο... ευελπιστω να φυγουν με το που θα γεννησω... γιατι αλλιως θα πηδηχτω απο το παραθυρο.... :mrgreen:

σημερα βαψαμε το δωματιο των μπεμπηδων... το καναμε βυθο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκια μου!!

Binoula μη στενοχωριέσαι,στα περισσότερα ζευγάρια συμβαίνει αυτό κατά τη διάρκεια της εγκυμοσύνης.Είναι οι αλλαγές που βιώνει ένα ζευγάρι στον τρόπο ζωής του,είναι οι ορμόνες που μας κάνουν κάπως πιο ευαίσθητες και ευέξαπτες...στα γράφει και η Eleni_sk.Όλα καλά θα πάνε... :D

Eleni_sk ξεκίνησες ετοιμασίες ε;;Ωραία!!Εγώ προς το παρόν θα το βάλω το μωρό στο δωμάτιο μου.Για μετά δεν ξέρουμε ακόμα τι θα κάνουμε,μιας και σκεφτόμαστε να πάμε σε μεγαλύτερο σπίτι ώστε να έχει το κάθε παιδί το δικό του δωμάτιο.Θα δούμε πως θα εξελιχθούν τα πράγματα...

Την Παρασκευή πάω για τη β-επιπέδου!Επιτέλους έφτασε η μέρα!!

Mamatobe σε καταλαβαίνω τι φρίκη πέρασες...και εγώ τα κολοποντίκια δεν τα αντέχω!!Όμως δεν νομίζω να χρειάζεται κάτι άλλο το αυτοκίνητο πέρα απο αυτά που έχεις ήδη κάνει..Απλά είναι η ιδέα σου τώρα που σε κάνει και νιώθεις έτσι.Δεν νομίζω να κόλλησες τίποτα.Πάντως τι ίδιο έχει πάθει η μαμά μου...αν σε παρηγορεί...

Πολλά φιλάκια σε όλες,μόλις έχω νεότερα απο τη β επιπέδου θα μπώ να σας γράψω!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Binoula ειναι απόλυτα φυσιολογικά όλα αυτά, στην κατάστασή μας. Πέτυχα της προάλλες ενα t-shirt για μέλλοντες μπαμπάδες που έγραφε "Be nice to me. My wife is pregnant". Θα τα καταφέρουν κι αυτοί οι κακομοίρηδες με εμάς τις τρελάρες που μπλέξανε.

Αχ βρε Νίκη μου, τι τραβάς κι εσύ στα καλά καθούμενα. Τοπικά σου είπε να βάζεις κάτι πάνω στα σπυράκιά; Ταλκ ή κάτι για να μην σε τρώνε. Περαστικούλια!!!

Ελένη, καθόλου αγαπούλες δεν αφήνει ο γιατρός? :shock: Εμάς μας απαγόρευσε τους πρώτους 3 μήνες (γιατί υπάρχουν περισσότερες πιθανότητες αποβολής) και σίγουρα απο τον 6ο ως τον 7ο (για να αποφύγουμε το ενδεχόμενο πρόωρου τοκετού). Αλλά 4ο, 5ο και 9ο μήνα μας αφήνει κανονικά. ;)

Αναστασία πώς πάει η μπουμπού?? Καλύτερα?? :? Σε εχω στο μυαλό μου μωρε..

Κι εμείς λέγαμε να μετακομίσουμε σε άλλο σπίτι, να αφησουμε δηλαδή το δικό μας που έχει 2 υπνοδωματια και να νοικιάσουμε ενα 3άρι για να έχουν το κάθε παιδί το δικό του δωμάτιο, αλλά τελικά ναυάγησε το σχέδιο, τουλάχιστο προς το παρόν. Έτσι θα έχουμε τον μπέμπη για λίγο στο δωματιο μας και αργότερα θα πάει στο δωμάτιο του Φοίβου (θα δουμε για πόσο). Ρε παιδιά, κοίταζα για λίκνο (για να μην φέρω την τεράστια την κούνια του Φοιβου στην κρεβατοκάμαρα μου) και ειναι πανάκριβα!!! 200 ευρω για ενα σκατό που θα το χρησιμοποιησει 3 μήνες το περισσότερο?? Πάνε καλά???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα εγκυουλες μου!Πως ειστε?Εμεις ειμαστε καλυτερα απο εχθες!Τρωμε τα παντα και το κεφι μας βρισκεται στα υψη..εγω κομματια γτ προσπαθω να συνδυασω τις δουλειες του σπιτιου και το παιδακι μου.Εχθες τραβηξε ο αντρας μου την ηλεκτρικη κουζινα και την καθαρισα απο ολες τις πλευρες παρα μονο τον φουρνο αφησα γτ θα μαγειρεψω κανα 2 φορες ακομα και δεν θελω να κανω διπλη δουλεια. Καθαρισα τον απορροφητηρα και ολα τα τζαμια.Τα σουηδικα σπιτια δεν εχουν απλα τζαμια.Ολα ειναι διπλα.Οποτε κοριτσια καθαρισα εχθες 36 τζαμια..Μου εφυγε ο πατος!Σημερα τα ματακια μου φαινονται τοσο κουρασμενααα!!!Και δεν τελειωνει εδω το μαρτυριο της καθαριοτητας..σημερα θα καθαρισω ολα τα ντουλαπια μεσα-εξω.Εν τω μεταξυ ολες αυτες τις δουλειες τις εκανα και θα τις κανω παρεα με το κοριτσακι μου..Δεν την στελνω ακομα παιδικο ενω ειναι εντελως καλα γτ φοβαμαι.Τα βγαζουν αρκετη ωρα εξω και φοβαμαι μην την αρπαξει παλι.Αυτο με τις ιωσεις κ ειδικα με τους εμετους δεν το αντεχω.Νομιζω θα αφησω τα κοκκαλακια μου!

Ελενα,Βινουλα,Ελενη σκ,Jovi, σας ευχαριστω πολυ για τις ευχουλες σας!!! :-*

Ελενα ποντικι????????????????πως βρεθηκε Παναγιά μου εκει μεσα????Φανταζομαι το σοκ και την αηδια σου.περαστικα κ σε σας μωρε..αχ αυτες οι ιωσεις... :cry:

Βινουλα μη στεναχωριεσαι..ειναι μπορα κ φαση.Εμεις μαλωναμε διαρκως οταν γεννησα.Η κουραση,η αυπνια,οι υπερβολικες απαιτησεις του μωρου..πολυ θελει?

Ελενη ευχομαι να ειναι ολα καλα τ αποτελεσματα απο το σακχαρο σου!Οσο για τις αγαπουλες και εμεις δεν κανουμε για αλλους λογους βεβαια..

Νικη μου τι να πω βρε παιδακι μου?Περαστικα!!!Απο ενα φαγητο να παιδευεσαι τοσο πολυ!Υπομονη και οταν εχεις φαγουρα ριχνε κρυο νερακι για να σου φευγει.

Ζουμπι καλη επιτυχια!!Ολα να πανε καλα με την β' επιπεδου!!

Φιλακια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια! :D

Αναστασία, τι κουράγιο είναι αυτό που έχεις?? Τη Μαιρη Παναγιωταρα μου θυμισες έτσι οπως τα εκανες ολα μαζι. Φανταζομαι ομως η μπουμπου βοηθάει πολύ με το πανακι της απο πίσω :D:D να τρίβει τα έπιπλα, οπότε δεν πρέπει να έχεις παράπονο.

Νικηηηηηηη, πώς είσαι σήμερα??? Ηρέμησαν καθόλου τα σπυράκια??

Εγω μπουκωμένη ακόμα, εννοείται, με τα μυξομάντιλα κυκλοφορω συνεχεια. Ακόμα να το ξεπεράσω αυτο με το ποντίκι.. όλο το σκέφτομαι :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενα δεν βοηθαει καθολου μωρε το μικρακι μου.Μονο γκρινιαζει και κλαιει!!!Εχω φρικαρει κ τα νευρα μου βρισκονται σε χαλια κατασταση!Ανυπομονω να παει παιδικο γτ και το καημενακι μου εχει βαρεθει εδω.Εχω τοσα να κανω κ γω που δεν ασχολουμαι 100% μαζι της.Της βαζω τραγουδακια γτ ειναι το μονο που θελει να κανει οταν δεν ειμαι εγω μαζι της.Οποτε καταλαβαινεις οτι καθε 1,5 λεπτο που διαρκει το τραγουδακι πρεπει να διακοπτω τη δουλεια που κανω για να της βαλω αλλο τραγουδακι.Κ αν δεν της αρσει αυτο που διαλεξε γκρινιαζει κ χτυπιεται.Χαλι μαυρο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ!!!!Πτωμα στην κουραση και εγω...δεν εχω τελειωσει ακομα με την μετακομιση...εχουμε πολυ δρομμο προστα μας!!!!Σκεφτειτε οτι συγχρονως δουλευω κιολας καθημερινα 8 ωρο και εγω και ο συζυγος μου και πρεπει να μαζευουμε κιολας και βοηθεια εχουμε πολυ λιγη...σχεδον καθολου!Ουφ!Ηρθε 2-3 φορες μια φιλη και βοηθησε λιγο..Οσο για την καθαριοτητα του καινουριου σπιτιου βρηκα μια γυναικα και θα μου κανει αυτη γενικη καθαριοτητα γιατι εγω παιδια δεν μπορω να τα κανω σε αυτη την κατασταση αν δεν δουλευα μπορει και να τα καταφερνα!Ανυπομονω να τακτοποιηθουμε σιγα σιγα και να αρχιζω να φτιαχνω και το δωματιο του Μπούμπου μας!!!! an-n μου σε καταλαβαινω..Υπομονη!!!!MamaToBe μου περαστικα ευχομαι!!!Ξεπερασε το με το ποντικι καλεεεε!!!!Παει εγινε τωρα!!!!Δεν παθαινεις τιποτα μην ανυσηχεις!!!ζουμπι μου καλη επιτυχια με την Β'επιπεδου!!!!Eleni_sk μου ευχομαι την επομενη που θα κανεις καμπυλη ζαχαρου να ειναι καλυτερα τα πραγματα!!!Εχω και εγω αγχος με αυτο!Δεν εχω καποιο προβλημα ουτε ειχα ποτε ουτε κληρονομικο αλλα επειδη ξερω οτι οι εγκυες καμια φορα ανεβαζουν φοβαμαι μηπως τυχει και σε εμενα γιατι τα γλυκακια μου η αληθεια ειναι τα τρωω που και που!!!niki.g μου κοριτσακι μου περαστικουλια ευχομαι και γρηγορα!!!Πολυ παραξενο ρε παιδι μου αυτο που επαθες δεν το εχω ξανακουσει!Μπες να μας πεις πως εισαι...jovi μου πολυ χαιρομαι που η μπεμπα σου ειναι πιο δραστηρια οποτε και εσυ ηρεμισες λιγο...!!!!Εμεις θα ξαναδουμε τον γιατρο στις 12/11..ανυπομονω!!!!Φιλακια σε ολες!!!Βye!!!!Καλεεε;;;;θα ξαναρωτησω τωρα..Η ΑΝΔΡΙΑΝΝΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ;;;;;Επισης απο την Binoula δεν ειχαμε νεα με την Β' επιπεδου..Τι να εγινε;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καντυ με γεια το σπιτι...

αναστασια υπομομονη.. μην ξεχνας οτι ειμαστε ορμονες με ποδια...

εγω εχω αρχισει και γραφω τι θα χρειστω για τα διδυμα και βγαινουν πολλα τα λεφτα...

και δεν ειναι μονο τα ρουχα γιατι στο σπιτι μεσα θα τους φοραω ροζ αλλα απεξω θα πρεπει να ειναι ντυμενα αγορακια... :lol: ειναι και αλλα πολλα... δευτερη κουνια... καροτσι διπλο.. προικες που αυτες που εχω ειναι ολες ροζ... και αλλα πολλα - πολλα που δεν τα ειχαμε υπολογισει....

οποτε αναγκαστικα θα δωσω καποια πραγματα που ειχα για την κορη μου και τωρα επειδη θα ειναι δυο δεν θα τα βολευτω...

τεσπα... υγεια να εχουμε και λεφτα θα βρουμε.....

ζουμπι και βινουλα περιμενουμε νεα σας για την β επιπεδου...

νικη ελπιζω να εισαι καλυτερα... εγω εχω βαρεθει να μου λενε οτι εχω γεμισει σπυρια....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια μου τι κάνετε????

Εγώ προς το παρόν είμαι μια χαρά!!! Από εχθές το βράδυ ξεκίνησα τα χάπια που μου έδωσε ο γιατρός και έχω ηρεμήσει!!! Τρώω ότι ακριβώς μου είπε!!! Όπότε δεν έχω και ωραία φαγάκια να σας γράψω!!! Ο μπέμπης έχει ζωηρέψει αρκετά θα πάμε να τον δούμε την Τετάρτη που έχουμε το προκαθορισμένο ραντεβού!!! Σήμερα μπήκα στην 26η εβδομάδα!! Έχω λιώσει από το πρωί έκανα δουλειές με τον άντρα μου και στρώσαμε το σπίτι!!! Τώρα όμως μοσχοβολάει ολόκληρο!!!

Φιλάκια σε όλες!!! Δεν έχω κουράγιο να σας γράψω και πιο πολλά από την κούραση!!! Από αύριο όμως που θα κάθομαι θα επανορθώσω!!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ..ΕΧΘΕΣ ΓΥΡΙΣΑ ΑΠΟ ΑΘΗΝΑ..ΕΙΔΑΜΕ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ Κ ΠΡΑΓΜΑΤΙ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ..!!!ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΘΕΙ ΤΡΕΛΗ ΠΛΑΚΑ!!!ΤΩΡΑ ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΜΟΥ ΡΑΝΤΕΒΟΤ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΣΤΙΣ 7-12!!!

Κ ΕΓΩ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΜΙΑ ΛΙΣΤΑ ΜΕ ΤΟ ΤΙ ΘΑ ΧΡΕΙΑΣΤΩ ΓΙΑ ΤΟ ΝΕΟ ΜΩΡΟ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια!!!Κατ αρχας απο προχτες το βραδυ οταν πηγα να ξαπλωσω με επιασαν κατι κλαματα με λυγμους....δεν μπορουσα να σταματησω...και ετσι τα ξαναβρηκαμε και με τον σπυρο..χτες ανεβηκαμε γιαννενα και πηγαμε για την β επιπεδου...κατσαμε 45 λεπτα για να γινουν ολες οι μετρησεις...ο μπεμπης μας(και με την βουλα)εκοβε βολτες ασταματητα...μας τεντωνοταν...ανοιγε και το στωματακι του...ηταν τελειος...μας χαιρετουσε...ολες οι μετρησεις αριστες...μας αλλαξε και την πητ...σε 23-24 φεβρουαριου απο 5 μαρτιου..

αχ φανταστηκο συναισθημα...πολυ ομορφο...αυτα τα νεακια μας...σας φιλω ολες σας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τονιαχαν Μραβο κοριτσακι μου για την μικρη σου..με το καλο...

Νικη περαστικα κοριτσακι μου...μαματοβε περαστικα και σε σενα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

520 γραμμαρια και σχεδον 30 εκατοστα εχει 10 δαχτυλακια στα χερακια του 10 στα ποδαρακια του και μοιαζει πιο πολυ στο μπαμπα του...ειναι ενας γλυκας....τι να πω????παιδαρος κοριτσια παιδαρος...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας μανούλες!!!Διάβασα τα νέα σας.Περαστικά στις αρρωστούλες κ προσοχή όλες γιατί είμαστε πολύ ευαίσθητες τελικά.

Τις τελευταίες μέρες τρέχαμε λίγο.Είναι λίγο αυξημένη η καμπύλη σακχάρου κ άρχισα διατροφή κ από αύριο θα μετράω το σάκχαρο κάθε 2 μέρες 2 φορές τη μέρα μήπως χρειαστεί να κάνω ινσουλίνες(ελπίζω όχι).Η γιατρός μου είπε ότι μπορεί όσο κ να προσέχω τη διατροφή μου,τελικά να χρειαστεί να κάνω ινσουλίνες.Το καλό είναι ο θυρεοειδής παραμένει ρυθμισμένος.Και το γεγονός ότι χάνω κιλά είναι αντίδραση του οργανισμού μου,μπορεί σε όλη την εγκυμοσύνη να μην πάρω καθόλου κιλά κ ότι δεν υπάρχει πρόβλημα εφόσον το μωρό αναπτύσσεται φυσιολογικά.Αύριο πάω στον αγγειοχειρουργό.Νιώθω ότι οι θρόμβοι έχουν υποχωρήσει,αλλά σίγουρα κάποιο φάρμακο θα μου δώσει πάλι.

Ο γυναικολόγος μου έδωσε άδεια για ταξίδι και ελπίζω να μου δώσει κ ο αγγειοχειρουργός αύριο,για να πάω στους γονείς μου.Έχει άδεια ο άντρας μου κ το περιμένουμε πως κ πως αυτό το ταξιδάκι,αν τον πληρώσουν φυσικά.

Από αγορές τα περισσότερα τα έχουμε πάρει,χρειαζόμαστε ακόμα ρουχαλάκια,μπιμπερό,θερμόμετρα κ άλλα μικρά πραγματάκια κ μετά ότι θα χρειαστώ εγώ στην κλινική.

MamaToBe από ότι ξέρω αν δεν έχει έρθει κάποια ανοιχτή πληγή σε επαφή με το ποντίκι δεν κολλάς τίποτα.Binoula τέλεια αποτελέσματα μπράβο.

Αυτά από μένα.Να σας ευχηθώ καλό μήνα μιας και αύριο μπαίνει ο Νοέμβριος και καλό βράδυ σε όλες!!!Φιλάκια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου και καλό μήνα να έχουμε.

Επιτέλους αύριο πάμε για τη β επιπέδου,το μεσημέρι έχω ραντεβού στις 2.30,οπότε κατά το απογευματάκι θα μπω να σας γράψω με όοοοοοοολες τις λεπτομέρειες τα νέα μας.

Eleni_sk...το τι γέλιο έκανα με αυτά που γράφεις!!!!! :lol::lol::lol: Μου άρεσε το "εξω απο το σπίτι θα τα ντύνω αγοράκια!!!!"""χαχαχαχαχαχαχαα!!Γελάω γιατί και εγώ το ίδιο θα κάνω.Ευτηχώς είχα κρατήσει της κόρης τα βρεφικά.Η αλήθεια είναι ότι τότε τα ψώνιζα σε ουδέτερα χρώματα....λες και ήξερα τι θα γίνει...όμως έχω πολλά φορμάκια ροζ...τι να κάνω..θα του τα φοράω μέσα στο σπίτι.Θα είναι κ χειμώνας,θα αργούν να στεγνώσουν απ΄το πλύσιμο.Βεβαια.....κάτσε να δούμε μέχρι αύριο,μήπως γίνει καμιά πλάκα και τελικά έχουμε κορίτσι!!! :shock:

Εγώ να σας π'ω την αλήθεια,δεν το έχω "δέσει" ότι είναι αγόρι,περιμένω και τη β επιπέδου.Ο άντρας μου και η κόρη μου είναι σίγουροι πως είναι αγόρι..Τέλος πάντων,το τελευταίο που με νοιάζει,ειλικρινά,είναι αυτό.Εγώ θέλω μόνο να είναι γερό.τίποτα άλλο...

Καντυ-καντυ..βρε κοριτσάρα μου τι κούραση τραβάς...Και δουλειά και μετακόμιση...Να προσέχεις κοπέλα μου κ όταν νιώθεις πως εξαντλείσαι να ξαπλώνεις.Εγώ στο σπίτι είμαι ολη μέρα,αλλά ξεκινάω απο το πρωί για τα καθημερινά και τελειώνω το μεσημέρι.Σιγά-σιγά το πάω...Δεν αντέχω κιόλας...κουράζομαι πολύ εύκολα..

Binoula τρελαμένη με το γιο ε;;;χαχαχα!!Μπράβο σας τα νέα σας τέλεια,άντε με το καλό και με έναν πόνο!!!

Αυτά....σας ζάλισα πάλι,πολλα φιλάκια και τα λέμε...αύριοοοοοοοοοο... :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου!! καλό μήνα να έχουμε.... Τι κάνετε?????

Εγώ προς το παρόν είμαι καλά!! Τα σπυριά δεν ξαναεμφανίστηκαν... αλλά συνεχίζω την θεραπεία κανονικά!!!!

Ζούμπι με το καλό η Β επιπέδου.. περιμένουμε ευχάριστα νέα!!! ;)

Λένακαρά, μην ανυσηχείς.. και γω τα ίδια έχω με το ζάκχαρο... κάνω μετρήσεις 4 φορές την ημέρα όλα καλά θα πάνε αλλά δεν θέελι άμυλο!! ;)

Βινουλα μου μια χαρά ο παίδαρος σου τέλεια νέα... καλή συνέχεια!!!! ;)

Τονιαχαν, με το καλό το κοριτσάκι σου όλα καλά!!!! ;)

Αναστασία μου είδα την μπουμπού σου στην φώτο!!! Τέλεια... τον έχω και γω στο πρόσωπο αλλά δεν έχω σκάνερ να τον περάσω στον υπολογιστή να τον δείτε!!!

Φιλάκια σε όλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια!Πως ειστε?Καλο μηνα να εχουμε και υπομονη επισης! :lol:

Σημερα πηγα την μπουμπουκα μου στον παιδικο.Δεν αντεχα αλλο να θελω να κανω δουλειες κ να μην με αφηνει,να γκρινιαζει ,να να να να.... οχι τπτ αλλο κ μενα τα νευρα μου δεν ηταν σε καλη κατασταση.Της φωναζα κιολας και αυτο ειναι κατι που σιχαινομαι και μετα απο τις τυψεις μου κλαιω.Τεσπα,επλιζω να περασει καλα σημερα το μωρο μου!Το νινι δεν εχει σταματησει να δινει τις κλωτσιτσες της..Ανυπομονω να παμε σπιτακι μας,βρε κοριτσια.Βαρεθηκα αυτο το χαλι και αυτο το χαος που επικρατει εδω μεσα.Εχθες μου λεει η πεθερα μου,τι ωραια μωρε που θα ειναι στο καινουριο σπιτι..και της λεω εγω γτ δεν χαιρομαι καθολου ακομα?Ολα τα πακεταρισματα,καθαρισματα απο το χερι μου περνανε..κουραστηκα παρα πολυ..Ετυχε ν'αρρωστησει κ το βλασταρι μου και ηρθε κ εδεσε!Σημερα περιμενω να ερθει ο κυριουλης να μου ξεσυνδεσει το πλυντηριο πιατων γτ θα το πουλησουμε και απο σημερα θα πλενω στο χερι μεχρι κ την τριτη που θα φυγουμε..και ειχα μαθει στα πουπουλα η κυρια!δεν πειραζει.Πουλησαμε κ το τραπεζι της κουζινας μας με τις καρεκλες γτ αγορασαμε καινουρια ,εκεινα που σας ειχα δειξει τα λευκα.Σας ζαλισα ε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα μανούλες και μανουλες to be. :)

Αναστασία, ξέρω φαίνεται βουνό τώρα, αλλά με το που θα μπεις και θα αρχισεις να σιγυριζεις τις κούτες, όλα σιγα σιγά θα φτιάξουν, θα μπουν στη θέση τους κι εσύ δεν θα το χορταίνεις το καινούριο το σπιτάκι! Να σου πω! Το μπεμπε το καινούριο φερνει λιγο στον αντρα σου ή είναι ιδέα μου???

Νικη, κορίτσι μου, μπράβο που σου πέρασε! Βγάλε φωτογραφία τη φωτογραφία να τον δούμε! Δεν χρειαζεσαι σκανερ. ;)

Ζουμπι, καλή επιτυχία στο Β επιπέδου αύριο! Τα καλύτερα αποτελέσματα σου εύχομαι!

Λένακαρα ελπίζω να μην τις χρειαστείς τις ινσουλίνες τελικά. Υπομονή!!!

Binoula συγχαρητηρια για τα τέλεια αποτελέσματα!!! Μεγάλος μεγάλος ο μπέμπης, που σημαινει οτι καλοπερνάει στην κοιλίτσα ;)

Τονιαχαν, συγχαρητηρια!!! Με το καλό να ρθει η μπουμπουκα σου! :D

Εμείς θα πάμε σε 2,5 ώρες στο γιατρό, για το καθιερωμένο μας ραντεβού. Την τρέμω αυτη τη ζυγαρια, γιατι στον Φοίβο είχα παρει 28 κιλά. Τώρα θα μου πεις, περισσότερα δεν γίνεται να πάρω σε αυτη την εγκυμοσύνη :P οπότε δεν υπάρχει λόγος να φοβάμαι τη ζυγαριά. Θα σας πως σε λίγο τι κανει ο μπεμπούλης.

Οσο για τα ρούχα, κορίτσια, αγόρι του Απρίλη ο πρώτος μου, αγόρι του Απρίλη και ο δεύτερος θα είναι, με διαφορά 13 μερες (αν βγει τελειομηνος). Οπότε απο ρουχα, εσωρουχα κτλ, είμαστε σουπερ καλυμμενοι για όλα τα χρόνια και τις εποχες. Αλλά εννοείται οτι θα του πάρουμε και καινουρια κι αυτου του καημένου. Κριμα είναι τα δεύτερα παιδάκια μας να κυκλοφορουνε συνεχεια με τα ρουχα του πρωτου :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσακια!!!!ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ!!!Να ειμασρτε ολες καλα ευχομαι και εμεις και τα μωρακια μας!!!Κοριτσια μου ανυπομονω να παω στο καινουριο σπιτι αλλα ακομα εχουμε πολυ πραμα μπροστα μας και ολα μου φαινονται βουνο!!!Θελει πολυ δουλεια ακομα και μιας που ειναι μεγαλυτερο θα χρειαστουν και μερικα πραγματακια καινουρια συν του μωρου!!!Αστα!!!!Πολλα λεφτα ρε παιδια οι μετακομισεις!!!Να ειναι καλα η μαμα και ο παππους του Αντρα μου που μας βοηθησαν και μας βοηθανε οικονομικα αλλιως χαθηκαμε!!!Παρολου που δουλευουμε και οι δυο πολλες φορες δεν φτανουνε!!!Τι να πω...ετσι οπως μας κανανε με την κολοκριση!!! ΖΟΥΜΠΙ μου εχεις δκαιο προσεχω παρα πολυ...αλλα και τι να κανω δεν μπορουν ολα να τα κανουνε οι αλλοι;Καποια θα κανουμε και εμεις!!!Περιμενουμε καλα νεα απο την β επιπεδου σου !!!λένακαρά μου ευχομαι να πανε ολα καλα με το ζαχαρο σου και να μην εχεις προβληματακια και να σου δωσουνε και την αδεια να πας να δεις και τους γονεις σου!Σε καταλαβαινω γιατι και εμενα μακρια μενουνε!!!Binoula μου..Μπραβο ολα καλα με την β επιπεδου!!!Πολυ χαρηκα αλλα πως σου και σου αλλαξαν πητ;;;Πρωτη φορα το ακουω αυτο!!!Νikigr..πολυ χαιρομαι που εισαι καλυτερα..Ευτυχως κουκλα μου!!!Α-an μου σε καταλαβαινω απολυτα,,Υπομονη..σχεδον στην ιδια μοιρα βρισκομαστε!!!Eleni_sk μου και εγω γελασα πολυ με τα ροζ ρουχαλακια!!!Θα βρεθει ακρη μωρε..Εμεις να ειμαστε καλα και ολα γινονται!Σιγα!!!!Φιλακια πολλα πολλα!!!!Τα λεμε.. ;););)

post-6565-1387393980086_thumb.jpg

post-6565-13873939801075_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενα τωρα γτ το ειπες αυτο??????Θυμησε μου να μην σου μιλησω ξανα :lol::lol::lol::lol: δεν ξερω τι λετε εσεις ο γυναικολογος μου ειπε οτι μοιαζει σε μενα!Κ γω θελω να μου μοιασει ενα παιδακι μωρε..κριμα ειμαι...οχι τπτ αλλο ποιος ακουει το αδιακριτο σοι του αντρα μου παλι να λενε τις βλακειες τους παλι..γκρρρ.Ποσα κιλα να ευχηθω να παρεις??? :lol::lol::lol::lol::lol::lol: ε???? :lol::lol::lol: Σε μενα δεν ειπαμε οτι μοιαζει???????? :lol::lol::lol::lol::lol: Καλα αποτελεσματα να εχεις!!!

Ζουμπι θα περιμενουμε τ αποτελεσματα σου!!!Καλη επιτυχια!!

Λενακαρα ευχομαι κ γω να μην τις χριεαστεις τις ινσουλινες!

Νικη ειδες?περασε μωρε..απο δω κ περα προσοχη!!

Τονιαχαν μπραβο!Σουπερ τα νεα σας!

Βινουλα μπραβο!!!!Θρεφταρακι ο μπεμπακος!!

Καντυ υπομονη,σε νιωθω αν κ δεν δουλευω.Ειναι σαν να δουλευω.Ποτε θα τελειωσουμε μωρε με αυτη τη ρημαδομετακομιση?Ειναι σαν να εχει περασει αιωνας χωρις καμια εξελιξη..

Οσες εχετε ηδη παιδακι..ερωτηση:ποσο συχνα τα μαλωνετε?Σηκωνετε κ χερι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...