Μετάβαση σε περιεχόμενο

bebe ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ '12 ΔΡΟΣΙΣΟΥΝ ΤΙΣ ΑΓΚΑΛΙΕΣ ν9


Recommended Posts

Lia eixe mia prosfora kai parageilame apo to site tis chicco.

Mporeis na parageileis to polu 2 kibwtia me dwrean metaforika.

Egw exw parei ena kibwtio noumero 2 kai ena noumero 3, alla den tis exw dokimasei akoma giati

akoma to noumero 1 forame. An thes pigaine na tis deis edw http://www.paneschicco.gr

Este emeis exoume allaksei noumero sta formakia...alla panes akoma.

Alla pisteuw se ligo kairo akoma tha allaksoume. Posa kila einai to mwraki sou??

Egw dokimasa kai ena deigma pou eixa tis Libero kai den mou aresan katholou.

An einai kales oi chicco tha parw kai alles an mou teleiwsoun, me allo onoma giati nomizw me to kathe onoma mporoume mono 1 fora na parageiloume.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Maximaki egw pira kapoia balitsakia...mou dwsane kai ena sto maieutirio alla den kserw an einai apo auta pou parageila egw alla auto eixe ta pio polla pragmata mesa kai polla.

Nomizw kai egw oti den mou irthan ola pou eixa parageilei alla oute thumamai twra ti eixa parageilei kai den to psaxnw kiolas giati ta exw agorasei ola auta pou xreiazomai kai ta deigmatakia einai polu mikra kai liga.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ma pou eiste oles simera?? Exw liwsei kai as exei perissoteri drosia simera...nomizw oti exei para polu ugrasia, kathomai kai udrwnw. Eimai kai moni oli mera o antras mou sti douleia. H plaka einai oti tou esteila minima sto kinito kai to egrafa " Ela ti kaneis, theleis na kanoume kati simera to bradu? Ti tha eleges na sunantihoume sto saloni kata tis 10 gia tainia?".

Pethane sta gelia kai autos....gia na doume tha ta kataferoume? Xtes to epidiwksame alla den mas bgike...twra perimenw na ksupnisei h mpempa na tin taisw, an koimithei amesws mporei kai na ta kataferoume!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά Έλενα, φοβερό το μήνυμα που έστειλες στον άντρα σου!!

Και γω σήμερα βαριέμαι αφόρητα, μου φαίνεται ότι δεν περνάνε οι ώρες, οι μέρες, τί να πω.

Εντωμεταξύ όρεξη πολύ να βγώ δεν έχω, μάλλον φταίει η ζέστη και η ατονία που νιώθω. Όλοι ρωτάνε "πως νιώθεις" και μου έρχεται να τους απαντήσω ότι "βαριέμαι, είμαι ένα μπαλόνι έτοιμο να σκάσω και δεν γουστάρω να μιλάω καθόλου!!!" αλλά συγκρατούμαι γιατί θα με περάσουν για τρελλή!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερίνα, γιατί δεν παίρνεις το γιατρό να σου πει κάποιο άλλο??

Με την μπεμπούλα έχω μείνει πίσω, τί ήταν να γίνει? Μήπως την κρατήσανε για τις εξετάσεις μέσα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πηρα γλυκουλα μου τον καρδιολογο και δεν το σηκωνει....... ο γυναικολογος δεν ξερει να μου πει ποιο χαπι το αντικατεστησε....... αυριο θα ξαναπροσπαθησω και ελπιζω να τον βρω...........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια!!!! Είστε όλες καλά;; Εγώ πάντως δεν την παλέυω καθόλου με τη ζέστη :?:?:?:? Σήμερα πήγα να ψωνίσω στη φραουλίτσα μου πραγματάκια!! Μου φαινόταν περίεργο που διάλεγα κοριτσίστικα αλλά δεν μπορώ να πω ότι δεν μου άρεσε κιόλας :x:x:x Επίσης μου φαίνεται πολύ περίεργο που θα κάνω κι άλλο παιδάκι...Νιώθω ότι ο χρόνος έχει κολλήσει και δεν περνά με τίποτα :?:?:?:? Άντε να γεννήσουμε και οι Αυγουστιάτικες μανούλες..Τελευταίες μείναμε και καταϊδρωμένες..

Φιλάκια σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρααα,

Πασχαλιτσάκι τώρα που απέκτησα γιο σε καταλαβαίνω.

Ναταλία το βαλιτσάκι της libero μου ήρθε με speedex στο σπίτι και της pampers στο μαιευτήριο.

Ίσα ίσα που με τις πάνες της chicco καταλαβαίνω καλύτερα πότε έχει κατουρήσει το παιδί γιατί πριν νόμιζα πως είναι κατουρημένος και ήταν η μυρωδιά της πάνας pampers και όχι το κατουρημα του μπεμπη.

Ελενα έχει ακόμα προσφορά στις chicco. 15 λεπτά η πάνα έρχεται. 4500γρ. είμαστε.

Αχ κι εμείς μία από τα ίδια με ραντεβού. Αφού θέλουμε να ξεκινήσουμε φικι φικι ρο γιατί ο γιατρός είπε να έχουμε ξεκινήσει πριν πάω για εξέταση παπ (για να μην πονέσω) και ακόμα τίποτα. Ελπίζω μέχρι το τέλος αυτής της εβδομάδας να τα καταφέρουμε. Σεξ με ραντεβου :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια μου!εγω ακομα εδω ειμαι.με πιανουν κατι συσπασεις που καταληγουν χαμηλα στη μεση αλλα χωρις πονο κ οχι τακτικες.

η μπεμπουλα μου εστειλε μνμ οι εξετασεις προς το παρων ειναι καλες θα την κρατησουν κ σημερα κ θα με ενημερωσει.μακαρι να πανε ολα καλα!!

εστε μου κ ελενα κ εγω στην κορη μου ραντεβου κλειναμε κ μαλιστα ξημερωματα γιατι αλλη ωρα δεν επαιζε..τωρα για ταινια ακομα κ τωρα που ναι 2,5 θαυμα θα ναι εαν δουμε..η θα ναι ξυπνια κ θα θελει να βλεπει παιδικα η θα νυσταζουμε κ μωλις κοιμαται τρεχουμε κ εμεις..τωρα να δειτε σεχ που θα κανω με τα διδυμα!!!! :lol::lol:

παντως οταν το κανεμε πρωτη φορα μετα τη γεννα υπηρχε μεγαλη αμηχανια :lol::lol: φανταστειται τωρα που ειμαστε 8 μηνες δυο αγαπημενα αδερφακια :lol::lol:

για τις pampers σας το ειχα πει οτι βρωμανε κ νομιζα ολη την ωρα οτι ηταν κατουρημενη κ μαλιστα μου το ελεγαν κ ξενοι κ νευριαζα!!εγω ειμαι λατρης του babylino k ean καμια φορα δεν βρισκω νευριαζω..τα λιμπερο μου φαινονταν παντα πολυ σκληρα αλλα σε πολλες μανουλες αρεσουν.

αχ κοριτσακια με εχει φαει το ανχος..παροοτι ειναι η δευτερη εγκυμοσυνη..στην πρωτη ημουν εντελως χαλαρη..τωρα εχω ανχος για ολα..για το ποτε θα γεννησω εαν θα πονεσω με την καισαρικη εαν τα μωρα θα ναι καλα εαν με τη σαντυ τα καταφερουν οι δικοι μου 5 μερες πως θα το παρει η μικρη κ πολλα αλλα..

κ αυτο οτι μερα με τη μερα θα γεννησω παναγια μου..στην σαντυ ειχα παει 40 κ 3 με ραντεβου για προκληση κ τωρα μου πε σε λιγες μερες θα ρθει μονο του εχω φρικαρει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera koritsia!!

Ti kanete??

Eksafanistikate oles!!!

Emeis pali eixame mia arketa kali nuxta...exei arxisei kai koimatai perissotero apo 3 wres to bradu h mpempa mou kai me ksekourazei auto giati prin imoun san to zombi. Den kserw an einai tuxaio alla elpizw na meinei etsi.

Telika den mas ekatse na doume tin tainia extes. H mpempa ksupnise pio arga ap'oti perimena kai emeine ksupnia arketi wra.

Este ase, ola me rantebou tha ta kanoume apo dw kai pera...kala oso gia to fiki fiki, kamia oreksi den exw, oute na to skeftomai de thelw twra. Emena den mou eipe na ksekinisoume prin to test pap.

Giati tha poneseis den einai san ta alla test pap?? Exei kamia diafora??

Ariadnaki mou upomoniiiiii, katalabainw akribws pws niwtheis pantws giati prin ena mina etsi akribws eniwtha kai egw...alla eisai polu polu konta giauto kane ligo upomoni!!

Anthouli eides wraia pou einai ta koritsistika?! Kane upomoni kai esu giati exeis akoma ligo dromo mprosta sou!

Kai egw tha duskoleuomoun na eimai egkuos olo to kalokairi gia na pw tin alitheia. Egw ithela na gennaw Maio alla den mas ekatse, ksefuge ligo, alla kai twra kala itan.

Nansouli ola tha pane kala min agxwnese...sou dinoun pausipona sto maieutirio opote den katalabaineis kai polu pono me tin kaisariki, otan guriseis spiti ligo tha ponaei gia kamia ebdomada opws ponaei ena trauma.

Emena mou eipe na pernw depon kai epena molis ksekinouse o ponos gia kamia dekaria meres.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια μου.

Χαιρομαι που η μπεμπουλιθρα μας ειναι καλα. Μακαρι το κοριτσακι μας να μη χρειαστει να νοσηλευτει μεχρι το τελος και να γυρισει στο σπιτι της και στην ηρεμια της.

ΝΑνσουλι εννοειται οτι εμεις οι δευτερομανουλες εχουμε πιο πού αγχος γιατι εχουμε και τα ταρζανακια μας πισω που τα περιμενουν ολα απο εμας.Οσο για την καισαρικη εγω ειχα τοσο καλη εμπειρια απο το χειρουργειο, τοσο καλη μετεγχειρητικη πορεια, δεν ειχα καθοοοοοοοοοοοοολου πονους στο σπιτι σαν να μηνν ειχα γεννησει που θα δεις οτι δεν θα εχεις κανενα προβλημα.

Εγω παιρναω τα λιμπερο και ειμαι πολυ ευχαριστημενη. Ισως στη μικρη παιρνω της κικο, ειδωμεν.

Χθες πηρα και τα καλλυντικα της ολα της φρεζυντερμ, δεν ηθελα της κικο που ειχα παρει στον πριγκιπα γιατι εχω συνδεσει την μυρωδια με τη μυρωδιτσα του......

Σημερα βρηκα τον καρδιολογο και μου ειπε να παρω ενα υποκαταστατο του το οποιο ειναι απολυτα ασφαλες και το πλεον ενδεδειγμενο για την υπερταση κυησης. ελπιζω να πεσει η ατιμη και ολα να πανε καλα. απλα με ειπε οοοοοοοοοοοοοοοολα αναλατα πλεον!!!!! κομμενα τα σουβλακια και οι πιτσες :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

Μιλατε για σεξ βλεπω............ τι ειναι αυτο, για θυμιστε μου :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Ευτυχως δροσισε. Το απογευμα θα παω να δω τον πριγκιπακο μου γιουπι. Στο τηλεφωνο μου ειπε "μαμαααααααααααααααααααααααααααααααααααα, γαπαωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω". Χεστηκα απο τη χαρα μου :D:D:D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κουκλιτσες !!!

Δεν εχω διαβασει τα νεα σας γιατι δεν ειχα χρονο :(

Εμεις ταλαιπωρηθηκαμε .......Εγω ποναω ακομα και το μωρο το πηραμε εχθες το απογευμα στο σπιτι γιατι μας το κρατησανε. Περασαμε μια πολυ ψυχοφθορα κατασταση και η ψυχολογια μου ηταν πολυ χαλια μεχρι να τον παρουμε....

Το κλαμα πηγαινε κορομηλο :cry:

Τωρα μπηκα να σας γραψω γιατι ηθελα να σας εχω μονο ευχαριστα νεα!

Οταν θα βρουμε τους ρυθμους μας θα μπαινω συχνοτερα!

Με το καλο να ερθουν και τα αλλα μωρακια που περιμενουμε !!!!

Φιλακια και στα μπεμπακια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsia mou...

nansy ola kala tha pane xalarwse den emeine polu k otan guriseis tha einai mia xara ola....

egw meta apo tin kaisariki sto spiti ipia kana duo fores panadol meta den ponousa k idiaitera...

pasxalaki na dwseis k ena filaki apo mas ston prigkipako sou...

lil mou ti talaipwria perasate twra eiste entaksei me to mwraki sas sto spiti tha perimenoume nea sou...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λιλ ελπιζω τωρα να ναι ολα καλα..κ περιμενουμε να μας πεις τι εγινε..

κ εγω σημερα θα παω για καρδιογραφημα

εγω σημερα μεχρι στιγμης καμια συσπαση αλλα απο κατω νοιωθω καπως..

εβαψα κ τα μαλλακια μου κ ειμαι ετοιμη..φυσικα δεν τα ισιωσα γιατι με το ιδρωτα που ριχνω δεν εχει νοημα..ευτυχως εχω ωραιο σγουρο :lol::lol:

πηρα τον αντρα μου κ του ειπα οτι ειμαι ετοιμη να γεννησω κ εκεινος μου πε εγω δεν ειμαι ετοιμος! :lol::lol: ο κακομοιρης τρεχει να προλαβει παραγγελιες μη γινει τιποτα

ουτε το λικνο δεν εχει προλαβει να μου στησει.κ εγω μονο την μια κουνια καταφερα να στρωσω μετα δεν μπορουσα τα εφτυσα :lol::lol:

αυριο μαλλον θα ερθει κ η κανονικη μαμα του γιατι εμαθε οτι θα ερθει οταν θα γεννησω η μητρια να κραταει τη σαντυ κ μαλλον ενοιωσε ασχημα που 8 μηνες δεν ηρθε ουτε μια φορα να δει εμενα κ τη μικρη.κ οπως καταλαβατε

σταματησε η ανεση του να κυκλοφορω με το βρακι..κ αμα φοραω ρουχα μες το σπιτι πραγματικα δυσφορω..βεβαια δεν ξερω ποσο θα κατσει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου γειά σας.

Κατερινάκι ωραία που βρήκες ποιο χάπι να πάρεις και ακόμα πιο ωραία που θα δεις το γιο σου σήμερα!

Νανσυ, έβαψες και το μαλλί, μπράβο!

Λίλ, καλώς ήρθες και πάλι!Γιατί σας τον κρατήσανε μέσα?Τώρα είναι όλα καλά?

Εγω κλασσικά σήμερα πήρα για καρδιοτοκογράφημα, μηδεν συσπάσεις, τώρα πάλι την Παρασκευή γιατρό.

Νομίζω πάντως ότι θα τον πάρω όλο το μήνα.Απλά πρέπει να το παρω αποφαση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου γεια σας

Σας ευχαριστω πολυ πολυ όλες για τις ευχές. Να είστε όλες καλα να χαίρεστε τα παιδάκια σας οι μανουλες και με το καλο να έρθουν και τα υπόλοιπα μπεμπακια της παρέας μας.

Εμεις είμαστε μια χαρα ο μικρουλης μου γεννήθηκε 3300 και 51 πόντους. Γέννησα πιο γρήγορα και πιο εύκολα απο την πρώτη φορα. Όταν γυρίσουμε σπίτι θα σας γράψω αναλυτικά την εμπειρία μου.

Τα φιλια μου σε όλες!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αριαδνη να σε ρωτησω αυτο που κανεις στο καρδιοτογραφημα που λες ειναι το κλασσικο καρδιογραφημα που θα κανω εγω για να δουμε εαν εγω ειμαι καλα ;η ειναι αυτο που βαζουν στην κοιλια για το μωρο;κ πατας το κουμπακι οταν το ακους;ρωταω γιατι εγραψες για συσπασεις κ υποθετω πως σε αυτο που θα κανω εγω δεν θα φανει κατι τετοιο ε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φωτιστε με γιατι εχασα επεισοδια και να δω ποτε θα τα αναπληρωσω.... ποιος γεννησε αναλυτικα και η μπεμπουλα μας τι επαθε και μπηκε στο νοσοκομειο????

κατερινακι και λιλ μου θα περιμενουμε τα νεα σας... να σας ζησουν τα μωρα!!!!

εμεις καθε μερα μπανιο αλλα κοιταξτε μια φατσα που εκανε χθες το πρωτο του μπανακι... δεν σας βαζω με μενα γιατι με εβγαλε χαλια ο μπομπ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια!!!

καλε τι αναμπουμπουλα ηταν αυτη?λοιπον..

κατερινα να σου ζησει το μωρακι σου,τυχερο κ καλοφωτιστο να ειναι!!καλη λοχεια κ με το καλο να γυρισετε στο σπιτι!!φιλια πολλα!!

λιλ καλως μας ηρθες!!διαβασα οτι περασατε μια μπορα..ολα καλα ειστε τωρα?

μπεμπουλα πως ειστε?ευχομαι ολα καλα να πανε..

νανσυ...???!!!ευχομαι ολα καλα να πανε..τα κιλακια των μωρων καλα ειναι..ξεκουρασου οσο μπορεις..

αριαδνη λιγο εμεινε!!κουραγιο!

κατερινακι-πασχαλιτσακι...το βρηκες το χαπι?με το καλο να δεις κ τον γιοκα σου!!δωστον πολλα πολλα φιλια στο πισω λαιμουδακι!!

αλεκα υπεροχος ο γιος σου!!! σας ειπε ο γιατρος να κανετε μπανιο?εμενα δεν μολυ ειπε ο γιατρος αλλα απο τον κοσμο μου λενε οτι μετα τον 6ο μηνα κανει..δλδ το σεπτεμβρη μπορουμε να κανουμε μπανιο? ;)

ναταλια τι κανεις?εχουμε καιρο να τα πουμε!!πως τα πατε με το θηλασμο?

εστε τελικα το βεμπουλινο ειναι διπλα μου κ δεν το ηξερα..στο ωραικαστρο ειναι το μαγαζι..ειχα παραγγειλη το μαρσιπο το γκρι κ με παιρνει οαυτος τηλ κ μου λεει γιατι δεν ερχεσαι να το δεις κ απο κοντα?ωραικαστρο ειμαστε..ετσι ακυρωσαμε την παραγγελια κ πηγα απο κοντα κ τελικα πηρα το μαυρο-γκρι..αυτο που με φοβιζει λιγο ειναι οτι εχει δεσιμο στο λαιμο κ οτι οταν θα βαλει πιο πολλα κιλακια κατα ποσο θα ειναι ανεχτο το βαρος στον αυχενα.. :? εμενα δεν μου εστειλαν βαλιτσακια ουτε η λιμπερο ουτε κ τα παμπερς..μονο τα babylino κ ειχε μεσα ενα μικρο πακο με babylino ενα πακο σερβιετες μεγαλες 1 μωρομαντηλα,1πακο βαμβακι φαρμακευτικο κ κουπανια για εκπτωση..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά Αλέκα ο μπέμπής όλα τα λεφτά!

Νάνσυ, στο καρδιοτοκογράφημα μου βάζουν 2 στρογγυλά στην κοιλιά και για μισή ώρα καταγράφουν τους παλμούς του μωρού και αν έχεις συσπάσεις-πονάκια. Αλλά δεν έχει κουμπί για να πατάω, όπως έιχαν αναφέρει άλλα κορίτσια κάποια στιγμή. Δεν είναι καρδιογράφημα για μένα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Geia sas koritsia,

perimenw ti mpempa na ksupnisei na tin kanw mpanio na tin taisw na tin ksexesw kai meta na kanw kai egw ena mpanio giati niwthw oti kollaw.

Aleka kouklaki einai o gios sou. Mporei na kanei mpanio toso nwris??

Nancy kai emena to kardiotokografima einai akribws opws to eipe h Ariadni. Den einai kardiografima, einai gia na deis tis suspaseis an exeis.

Lil kai Kagouraki perimenoume ta nea sas.

Koritsia mou esteile mnm h Mpempoula oti perimenei to giatro na tis pei ta apotelesmata apo tis 1 kai na mathei an tha bgei kai akoma tipota!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μωλις γυρισα.ταχυκαρδια εχω τιποτα αλλο.πηρα τον γιατρο κ μου πε πληρη ξεκουραση γιατι ο τραχηλος μου εχει εξαλειφθει εντελως κ εχω κ διαστολη κ με το που νοιωσω πονο να τον παρω τηλ.του ειπα οτι εχω αραιες συσπασεις χωρις πονο που καταληγουν στη μεση αλλα μου πε μωλις νοιωσω πονο να τον παρω.

μου στειλε κ η μπεμπουλα!ακομα μεσα ειναι κ δεν ξερει εαν θα βγει κ τι θα γινει..η κακομοιρα δεν αντεχει αλλο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκια μου!!!

Αλέκα κούκλος ο γιός...!!!!!!!!!Όλα τα λεφτά!!!!!!!!!!

Πασχαλιτσάκι ελπίζω με το χαπάκι να ρυθμιστεί η πίεσή σου!!!!

Αριάδνη υπομονή λίγο ακόμα έμεινε...μην νομίζεις εγώ έχω συνέχεια συσπάσεις αλλά ακόμα τίποτα...και τις περισσότερες φορές είναι με πονάκια αλλά τίποτα...ήμουν σίγουρη ότι θα βγει ο μικρός σαν τον πρώτο μου, δηλαδή πριν τις 37 εβδομάδες αλλά μάλλον έχει άλλα σχέδια!!Αύριο θα πάω στο γιατρό μου αλλά δε νομίζω να μου πει τίποτα μιας και δεν εξετάζει από κάτω...Το μόνο που σκέφτομαι είναι ότι από το Σάββατο μέχρι και την Τρίτη θα λείπει η αναισθησιολόγος και στο Νοσοκομείο οι άλλοι δεν κάνουν επισκληρίδιο...Έτσι και γεννήσω αυτές τις μέρες που θα λείπει την γ....α! :?

Έχει γεννήσει κάποια κοπέλα από τις δευτερομανούλες φυσικά???

LIL και kangaroo περιμένουμε τα νέα σας!!!!!

Νάνσυ λίγο σου έμεινε ελπίζω όλα να πάνε καλά!!!!!!!

Σορρυ αν ξέχασα κάποια!!!!!Τα λέμε αργότερα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...